Vandaag start de nieuwe phatjespuzzel „Eén, twee of drie"! Dit moet U doen! g Een gezellig familiespel, vol vrolijkheid en gezonde ontspanning enmet een „rijke" pot voor de winnaars! Deze interessante puzzel verschijnt iedere vrijdag in het Dagblad De Stem en in ons zusterblad De Nieuwe Limburger te Maastricht. Doe allemaal mee! Geef Uw ogen goed de kost! Goed opletten, goed kijkenook U kunt bij deze eerste ronde al fortuinlijk zijn. Laat deze kans U niet ontglippen. Doe mee! De organisatoren van deze nieuwe puzzel „Eén, twee of drie" garanderen voor de eerste ronde een pot van f 2500,- Dit betekent: minder dan f 2500,- kan in deze eerste ronde niet worden uitgekeerd! Wél meermisschien wel 5x of 10x dit bedrag! Doe mee en word één-twee-drie prijswinnaar! "Rö i r 8 1 '1 f l L UAGBLAD DE STEM B 'H 2. straf 1. dicteren 2. noteren 1. straal 2. schicht 1. omarming 2. omhelzing 1. maat 2. ritme 1. ingieten 2. opgieten L&i&lê idsg nutéetii f?500- Bekijk plaatje A aandachtig Er staan twee woorden onder, ii in urn—'WMinn—eaeaK Vindt U dat het eerste woord het best past bij de afbeelding, vul dan het cijfer 1 in achter de A in kolom I van de oplossingsstrook. Vindt U dat het tweede woord het best van toepassing is op het plaatje, vul dan het cijfer 2 in. Acht U beide woorden even toepasselijk, zet dan een 3. Doe hetzelfde met de andere plaatjes. Is ko lom I geheel ingevuld, dan is er één oplossing gereed. Daarna kunt U - als U wilt - de tweede, derde en vierde kolom invullen Door meer kolommen in te vullen, verhoogt U de kans op een grote geldprijs. KNIP UIT ZEND IN De door U ingevulde oplossingsstrook moet U uitknippen, op een briefkaart plakken en behalve de normale frankering voor iedere ingevulde kolom 25 ct. aan geldige postzegels bijplakken. Maximaal dus ƒ1.per briefkaart extra plakken (zie voorwaarden tot deelneming). I kwartje per kolom"^ 4 kolommen f I. EEN, TWEE OF DRIE POSTBUS 2500 adres invullen AMSTERDAM BELANGRIJK Deze puzzel „Eén, twee of drie" verschijnt elke vrijdag. De inzendingen moeten uiterlijk de volgende dinsdag om 24 uur in het be zit zijn van „Eén, twee of drie", postbus 2500, A'dam. All-een door de P.T.T. gestem pelde briefkaarten zijn gel dig. De prijswinnaars krijgen direct bericht. De uitslag en toelichting worden in de vol gende publicaties bekendge maakt. I ii IK IV i A 1 1 B Sc 1 D E 1 F B S i j 1 K Ll 1 1. ongepast 2. ongelukje m Voorwaarden lot deelneming: -I Begin met plaatje A te bekijken. Er 1 staan twee woorden onder. Vindt U, dat het eerste woord het beste past bij de afbeelding, vul dan het cijfer 1 in achter de A in kolom I van de oplossingsstrook. Heibt U voorkeur voor het tweede woord, dan schrijft U 2, in plaats van 1. Acht U beide woorden even toepasselijk dan 3. E= Doe hetzelfde met de andere plaatjes: Is kolom I geheel ingevuld, dan is er een oplossing gereed. Daarna kunt U als U wilt de tweede, derde en vierde kolom invullen. o De oplossingen kunnen uitsluitend worden ingezonden per briefkaart, beplakt met niet meer dan één oplossings- strook (4 kolommen), geknipt uit de krant. Iedere deelnemer kan zoveel brief. kaarten inzenden, als hij wil. O Behalve de normale frankering moet O voor elke ingevulde kolom 0,25 aan geldige postzegels geplakt worden. Maxi. maal dus 1- per briefkaart extra plak je: ken. I Er wordit geen verantwoording ge- =E Tt nomen voor geheel of gedeeltelijk zoekgeraakte poststukken, noch voor poststukken, die, door welke oorzaak dan :=zz ook, na sluitingstijd binnenkomen. Aangetekende inzendingen worden niet geaccepteerd. Alleen door de P.T.T. ge- stempelde briefkaarten zijn geldig. r Vul zoveel kolommen in als U wilt, O maar volledig en zonder veranderin. =5 gen of onduidelijkheden, 6 Inzendingen, die niet aan de voor waarden voldoen, zijn ongeldig. De Ingezonden postzegels komen ten goede aan de pot. 7 Personeel van het Prijsvraag Service Bureau Laurens A. Daane N.V., als mede hun gezinsleden, zijn van deel neming uitgesloten. Personeel van ons dagblad is niet van deelneming uitgesloten omdat ontwerp, beoordeling en verdere afwikkeling van deze puzzel uitsluitend geschiedt door het Prijsvraag Service Bureau A. Daane N.V., Amsterdam. 8 De prij'zenpot bestaat uit de tegen waarde van de door de P.T.T. ont vangen postzegels, verminderd met de kosten voor administratie, controle, deur waarder, verzekering en belastingen. 75% van de prijzenpot wordt uitgekeerd aan de deelnemer, wiens oplossing over eenstemt met de door hfet Prijsvraag «Ser vice Bureau Laurens A. Daane N.V. bij notaris mr. F. A. de Gelder te Amsterdam, gedeponeerde oplossing. 25% van de prijzenpot komt ten goede aan in Brabant en Limburg gevestigde instel lingen van godsdienstige, charitatieve, culturele of ontspannende aard; in beide provincies komt telkens een gelijk bedrag tot verdeling. Aanwijzing van de telkens te bevoordelen instellingen in Brabant geschiedt bindend door een terzake benoemde Commissie, bestaande uit een vertegenwoordiger van de Stichting ..De Stem" te Breda en een vertegenwoordiger van ons Dagblad. 9 Zijn er meer juist ingevulde kolom men. dan wordt op elke zodanige kolom een gelijk deel van de 75% van de prij'zenpot uitgekeerd. Wanneer géén juist ingevulde kolom is ontvangen, dan wordt de 75% van de prij zenpot gevoegd bij het voor de prijswin- naar(s) bestemde gedeelte van de prijzen pot van de volgende puzzel. 1 A Het Prijsvraag Service Bureau be- 1U paalt in hoeverre de ingezonden op lossingen juist zijn en aan de gestelde eisen voldoen. Het kent op grond daarvan definitief en bindend de prijzen toe, resp. bepaalt, of de prijzenpot wordt samenge voegd met die van de volgende puzzel. Hierop wordt onder geen enkele omstan digheid teruggekomen. Over deze wed strijd kan geen korrespondentie worden gevoerd. n Inzendingen moeten uiterlijlk a.s. dinsdag om 24 uur in het bezit ziin van ..Bén. twee of drie". Posibus 2500 Amsterdam. I O De deelnemers erkennen deze voor- 1L* waarden goed gelezen te hebben en zich door het feit van hun deelneming zelf, hiermede akkoord te verklaren. 1. gesprek 2. luim 1. fles 2. melk 1. afruimen 2. opruimen 1. last 2. vracht 1. rouwbeklag 2. eerbewijs 1. slaag '..-f

de Stem | 1958 | | pagina 7