Voetbal-zondag tamelijk Laat uurwerk bij NOAD-PSV rustig Tevreden Reden? Veld R.B.C. verpletterde koploper Yolewijekers6-0 Verrassende BARONIE-zege op Wilhelmina Betaald voetbal A Allerlei records in toto Is Alles voor niks Willem-II-defensie maakte kostbare fouten bij Ajax NAC liet zich bij Blauw Wit overrompelen Tilburgs illusie gekraakt Oranje-ploeg nog niet gereed in uit Feyenoord-DWS/A 0-0 WV-Elinkwijk 4-1 Enschede-ADO 2-1 M\ V-Sparta 2-0 DOSKO tegen einde verslagen verkopen |SHS-Fortuna 2-0 D0S-Rapid 2-1 Wraak: gat in de deur trappen BW stelde weer teleur Longa zegevierde bij EBOH: 0-1 Twee NAC-ers in jeugdploeg A ft" r egedeeld, dat de_ tariefsverlaging' singen-Breskens, ruiningen-Perk- i van jeugd- en tarief geldt dus hoolreizen. DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 22 SEPTEMBER 1958 Dat het er in het betaald voetbal gisteren tamelijk rustig toeging, bewijzen onder meer de resultaten van de toto's. Het aantal verrassingen was niet erg groot en daardoor kregen tal van deelnemers een respectabel aantal goede uitslagen bijeen. Bergholtz heeft dank zij het alfa bet de leiding in de lijst van top-sco- rers overgenomen- 1. Bergholtz (MW) 5 2. Schuurmann (ADO) 5 3. v. d. Linden (DOS) 5 4. Boussek (SC Enschede) 4 5. v. Ede (Sparta) 4 6. Fransen (PSV) 4 6. Fransen (PSV) 4 7. Kruin (Elinkwijk) 4 8. v. d. Kuil (Ajax) 4 9. Lammers (DOS) 4 4 10. Sleven (VW) 4 11- de Wit (Willem II) 4 12. Bennaars (NOAD) 3 13. Bouwmeester (NAC) 3 14. Canjels (NAC) 3 15. Groutars (MW) 3 Voetballievend Nederland zal nog enige dagen zijn nieuwsgie righeid omtrent de Oranjeploeg tegen de Belgen moeten bedwin gen. Tegen de gewoonte in zal het elftal, dat zondag in Ant werpen aantreedt, namelijk pas woensdag worden geselecteerd. Het gebeurt na afloop van de training in Den Bosch.' Tijdens de wedstrijd Scheveningen Holland Sport-Fortuna '54 (Eredivi sie) heeft zich een merkwaardig in cident voorgedaan. Toen vlak voor rust rechtshalf Kus- ters van Fortuna wegens een been blessure het veld moest verlaten en Notermans als vervanger binnen de lijnen kwam, is het publiek zich met de zaken gaan bemoeien. In de veronderstelling, dat hier sprake was van een voorgewende blessure, begon het publiek op luid ruchtige wijze zijn misnoegen ken baar te maken. Het verrassende slot was dat aanvoerder van der Hart Notermans weer naar het reserve bankje verwees. Cor van der Hart heeft, zoals later werd verklaard, de schijn van een te voren afgesproken vervanging willen vermijden door Notermans ten koste van het clubbelang als invaller te weigeren, toen het publiek zo begon te loeien. Rechtshalf de Zwart van Wil lem II (le divisie) heeft tegen Ajax in Amsterdam een kuitbeen gebro ken. Kort voor de rust kwam hij in botsing met rechtsbinnen Fransz van Ajax. Ook bij Dongen-SCO (3e klas) kwam een beenbreuk voor. Hier was de Dongenaar W. Oerlemans het slacht offer. Tijdens het onlangs gehouden jeugdtoernooi te Zundert brak het spelertje R. v. d. Zande zijn been. De jongen ligt nog steeds op bed. Hij was niet verzekerd, zodat de klap nog harder aankwam. „Wacht eventjes", zei het bestuur van Zundert. „Daar zullen wij wat aan doen." Het resultaat is.... een toneelvoorstelling, die het gezelschap „Made" op 13 oktober in de Roskam komt geven. De groep presenteert de komische thriller „De Spooktrein". De baten van de uitvoering gaan naar v. d. Zande. Om de opbrengst zo groot mogelijk te maken, heeft de eigenaar van de Roskam zijn zaal gratis beschikbaar gesteld. Ook „Made" speelt voor niets. Midvoor den Ouden kreeg na 24 minuten tegen Feijenoord de gelegen heid zijn herstel op echte voetballers manier te vieren. Maar met zijn blin dedarm bleek hij ook zijn gevoel voor richting te zijn kwijtgeraakt en dus schoot hij de strafschop, welke hij wegens „hands" had mogen nemen, tegen de paal. En dat kwam DWS (A) duur te staan, want om op nor male wijze de bal achter Pieters Graafland te krijgen, daartoe bleek de Amsterdamse voorhoede niet in staat. Aangezien het spelpeil van Feij enoord met de week zakt, kon ten slotte door een doelpuntloos gelijk spel toch een punt naar Mokum wor- den meegenomen. Inmiddels beleefden de 35.000 toeschouwers maar heel wei nig plezier aan dit alles. Elinkwijk heeft bij VVV niet veel ini tiatief getoond. De gastheren hadden niet de minste moeite met hun tegen stander, hetgeen voornamelijk aan de scnutterskwaliteiten van Spikofsky 'Aas te danken. Die scoorde drie keer Sleven zorgde voor de vierde Lim burgse treffer, terwijl Kruin de U- trechtse eer redde. De ruststand was 2-1. I c ?en kort voor tÜrï de ADO'er I Schuurmans de score op 2-1 bracht zat er beslist geen gelijkspel meer in ■voor ADO, dat beduidend minder 1 'Peelde dan Enschede. I Xoor rust hadden de gastheren de I *eiaing genomen, maar na de her- I atting kon Jansen de door Schaap I geopende score tot 2-0 verhogen. I net werd in de 44e min. 2-i, toen I Schuurmans fraai tegenscoorde. Nadat MW in de vijfde minuut eeds door Bergholtz de leiding had g&nomen. bepaalden de Maatstrichte- aren zich voornamelijk tot de verde ling. Er was geen doorkomen aan °°r Sparta. Na de thee scoorde Grou- In de KNVB-toto met name (opnieuw een record-inzet: 274.737) kwamen reeds acht meldingen binnen met veertien punten (Het maximum is vijf tien) Zij delen vermoedelijk de eerste prys van 76.925. De tweede prys van 32.968 wordt in nóg kleinere mootjes getrokken, want gisterenavond laat waren er reeds meer dan honderd meldingen met dertien punten bin nen in de Caritas-pool (die ook met het breken van inzet-records bezig is) haalden twee leden het maximum aantal punten (twaalf). Een van de twee is een dame uit Voorburg. Het duo deelt de eerste prijs van 3615. De tweede prijs van 2410 gaat naar dertig deelnemers met elf goede uitsla gen. Aan het toernooi om de Neder landse Voetbalbeker zullen dit seizoen 68 teams uit de betaalde sector van de KNVB deelnemen: 14 eredivisie teams, 26 uit de eerste divisie en 28 uit de tweede divisie. Niet ingeschre ven hebben onder meer SC Enschede, Feijenoord, PSV en MW. Het was bedroevend wat BW te gen Leeuwarden liet zien, vooral voor Max van Beurden, die met zijn been in het gips dat gedoe moest gadeslaan. ,,Kon ik er maar bijsprin gen" verzuchtte hij- Dat zal nog wel drie maanden du ren, want van Beurden heeft zijn rechterkuitbeen gebroken en knie band gescheurd. (Van onze sportcorrespondent) De toeschouwers bij UVS-DOSKO zullen weinig enthousiast geweest zijn over het vertoonde spel. Er zat na genoeg geen vuur in. Reeds in de 2e minuut kreeg UVS een corner op het DOSKO-doel te ne men, maar linksbijmen v. d. Zeeuw schoot hieruit juist"angs de verkeer de kant van de paal. Na ongeveer een half uur kreeg Cor v. d. Zeeuw een kans om de score te openen, toen hij op een goede pass de uitgelopen keeper Proost wist te omspelen. Doch de bal belandde uit zijn schot tegen de staander. Nadat de rust met blanke stand was ingegaan werd UVS in de twee de helft wel wat sterker, maar de afwerking der aanvallen liet veel te wensen over en keeper Proost bracht enkele malen op fraaie wijze redding. In het laatste kwartier kwam UVS sterk opzetten. Bij een aanval over links wist Filippo zich een goede kans te scheppen, doch hij schoot te gen de staander en de in het veld terugspringende bal werd door rechtsbuiten Henny Bekkering langs de uit balans gebrachte keeper ge schoten (1-0). liars voor de vorm nog een tweede AN DER STEEN I V-goa] uit een pass van Ummels. I nAnritUna '5^ *s °P Houtrust, waar le»,': toeschouwers verzameld waren, I \Vte malen uitgefloten en uitgejoeld. l'sHA omc*a* met 2-0 verloor van In/, waar vanwege een vermeende I nJ ÏÏc- !Zie "veld m-uit"). Ifi a J. minuten nam SHS de leiding ha Vmksbinnen Wim Zwarts (1-0). IJ* ae rust werd SHS een tijdlang I iL? m de verdediging gedrukt, maar I rif. ri ,°,niworstelde het zich weer aan I* ai na 2** min- werd de wed- I Polder door eên goal van Ys- kL^ihebben de suPP°rters van DOS zat 'L geseten, want een zege Voor t d'rect in. Maar toen 2 min. fan R, Dammers de bal in het doel mn« ,tSd joeS ontlaadde de span- Voor rust" 66 j ^gdurig gejuich, de hervat, niet gescoord. Na Itoci, T was het al spoedig 1-0 Sisschnü™615 06(1 lraaie kans kreeg, •'id Was aZt1rgc'e voor l'l- K°rt voor flet Lammers die scoorde. (Van onze speciale verslaggever) Pas na de officiële speeltijd heeft het publiek bij NOAD-PSV waar ge kregen voo- het geld, dat het met zui nige, verregende gezichten betaalde. Men was na de thee nogal wat minu ten kwijt geraakt met blessures. Die kwamen er dus bij en juist in die mi nuten werd NOADs' illusie op een pun. tenverdeling gekraakt. De Tilburgers liepen tegen het scheiden van de markt in tot 1-2 met nog volop „macht" voor een tweede treffer, maar PSV deed er ook nog gauw een doelpuntje bij, zo dat het op het allerlaatste moment een 3-1 zege voor de Eindhovenaren werd. En daarmee is dan zowat alles ver teld. De hele verdere rest van de ont moeting werd doorgebracht met het smoren va, PSV-aanvallen die zonder ophouden werden uitgevoerd, maar die praktisch stuk voor stuk vastliepen in de dicht bezette achterhoede van de Tilburgers. Het werd een schamel par tijtje. waarin twee duur betaalde ploe gen op schooljongensmanier achter het leer aan draafden en waarin slechts zelden iets bijzonders flonkerde. Protesten In Tilburg is de wedstrijd NOAD PSV gespeeld. Uitslag: 1-3. Coen Dillen scoort het tweede doelpunt. die inschoot. Mooy zorgde voor een redding op de lijn, maar de bal sprong terug het veld in. Inmiddels was PSV bezig de keeper te hinderen, zodat v.d. Heuvel niet de minste moeite had het opnieuw te proberen. Onderstal was niet in het bezit van de bal geweest, zodat, alle Tilburgse protesten ten spijt het doelpunt werkelijk een doelpunt werd (0-1). A'ief gebroken Doelman Woudsma heeft zich in de wedstrijd Apeldoorn-DES (der de klas zaterdagvoetbal) bijzon der kwaad gemaakt. Hij vloog eerst als een tijger op een groepje spelers in, dat aan het ruzie ma ken was over een botsing tussen twee tegenstanders. Voor hij de klappen kon uitdelen, die hij ken nelijk in gedachten had, wist de scheidsrechter verder tumult te voorkomen. De drift van Wouds ma was echter nog lang niet voorbij. Na afloop trapte hij na melijk uit allerlei soorten van nijd een gat in de deur van de kleedkamer. (Van onze speciale verslaggever) Vier doelpunten, waarvan drie binnen vijf minuten, waren de basis, waarop RBC na de thee kon voortbouwen aan een ver pletterende (60) nederlaag voor de gasten, de eerste aan de Amsterdamse koploper Volewijckers. Voor de thee gaf NOAD zijn tegen stander hooguit kans tot schoten van verre afstand, waarmee de voortref felijke doelman Onderstal niet de minste moeite had. De goal, waarmee PSV zich na lange tijd toch aan de leiding wist te spelen, was nogal ge compliceerd: In de 35ste minuut be landde een vrije trap van Dillen bij de onverslijtbare veteraan Fransen, Na de thee ging men zich van beide kanten bovendien te buiten aan ake- ligheidjes, zodat er helemaal niets meer overbleef van aantrekkelijk voet bal. Eén lichtend moment leverde de 31ste minuut op, want toen gaf Krui- ver een prachtig geplaatste voorzet, die Dillen bek-oonde (0-2). De Til burgers waren daarmee niet gebroken. Hun verwoede tegenstoten brachten in de 40ste minuut eindelijk resultaat, toen een afstandsschot van halfspeler de Wilde achter Bekkering belandde (1-2). NOADs' aanhang ging verwachtings vol rechtop zitten om te zien, hoe de gelijkmaker zou worden gescoord, toen twee Eindhovense veteranen onver hoeds briesend van geestdrift door de verlaten verdedigingslinies van NOAD liepen. Brusselers zette voor en Fran sen kopte de bal achter Brusselers. (1-3). Er waren 3500 toeschouwers. (Advertentie) (Van onze sportcorrespondent) BW heeft zijn steeds kleiner wor dende supportersschare een onprettige kermiszondag bereid door met 0-3 van Leeuwarden te verliezen. Uit een van de weinige aanvallen schoot Roosenburg na 40 minuten raak toen hij een pass van Hoekema be nutte (0-1). Westbroek, de uitstekende spil van BW viel hierna uit, hetgeen een verzwakking betekende. Dat bleek toen een minuut later invaller Ker- stens de bal onnodig wegsloeg. Uit de toegestane strafschop schoot Roosen burg zijn ploeg naar een veilige 0-2 voorsprong. Kort voor het einde scoor de van Oosten de derde treffer. Al in de eerste minuten gaf de RBC- voorhoede van doortastendheid blijk. In de 9e minuut plaatste de Boeff een goede schuiver voor waardoor v. Beers een prachtkans kreeg die hij graag be nutte: 1-0. De aanvalsmachine van RBC kwam steeds beter op toeren. Vergouwen schoot in de 35e minuut hard in, Mouw stompte de bal weg, maar de Boeff stormde toe en een harde schuiver ging langs de vallende keeper (2-0). Vermunt gaf twee minuten later door naar Vergouwen. Deze plaatste prach tig voor en Roks kon keihard inschie ten (3-0). In de 40e minuut zette Ver munt de Boeff aan het werk. Deze zette afgemeten voor en de naar bin nen gelopen Vergouwen kogelde hard in (4-0). De verwachting, dat in de tweede helft een herboren Volewijckers zou verschijnen, bleef onvervuld. Er wa ren alleen maar andere shirts. Toen in de 8e minuut bij een goede combi natie Vermunt-Vergouwen eerstge noemde de bal terugontving kanjerde hij onhoudbaar in de linkerhoek (5-0). De gasten bouwden weinig goeds op en RBC gaf wat show. Tien minuten voor het einde kon de Boeff inlopen op een voorzet van Vergouwen. De bal vloog langs de uitgelopen Mouw (6-0). De ongeveer 2500 toeschouwers wa ren best tevreden. (Van een sportcorrespondent.) Piet van de Kuil heeft Ajax gisteren een waardevolle zege bezorgd over het minstens even gevaarlijke Willem II, dat zich wel vele kansen wist te scheppen, doch die niet kon benutten. In de 25ste minuut stichtte Van der Kuil met een pijlsnelle ren verwar ring. Een sliding van invaller-links back Van der Luitgaarden bracht hem naast het doel op het gras. Bliksem snel stond de kleine rechtsbuiten weer op zijn voeten, wilde er met de bal van doorgaan, maar klapte, nog tussen de benen van zijn tegenstander staan de, meteen weer neer. Strafschop be sliste scheidsrechter Roomer en Piet zelf gaf Feyt geen kans (1-0). Het Amsterdamse publiek floot er de (Van onze sportcorrespondent) Toen de rust een verdiende 2-0 voor sprong aangaf voor NAC, dachten vele Amsterdamse supporters alweer aan een stevige nederlaag maar na de hervatting kwam een herboren Blauw Wit in het veld en het zo goed draaiende NAC was nergens meer. Aanvallend was de Bredase ploeg prima geweest in de eerste helft en de Stadionbewoners moesten in de de fensie om een grote achterstand te voorkomen. Door Bouwmeester werd de score geopend en aangezien Blauw Wit bleef knoeien en kansen wegge ven, was het slechts verwonderlijk, dat er maar een doelpunt bijkwam. Het was Canjels, die deze goal scoor de. Maar na de hervatting was het slechts Blauw Wit dat de toon aan gaf. Vrij vlot maakte van der Berg 1-2 en dat was het begin van de instorting der Bredase ploeg. Enge lander zag kans de partijen op gelij ke voet te brengen. Dries Mul gaf NAC definitief de genadeslag toen hij de score op 3-2 bracht. Maar NAC gaf zich niet direct over. Het ging fel in de aanval en toen de score bijna door een schuiver van Canjels werd geëgaliseerd was het bij een plotselinge uitval van Blauw Wit dat van der Berg de score op 4-2 kon brengen. scheidsrechter voor uit Een minuut later vloerde aan de andere kant spil Anderiessen de doorgelopen Koopal en zo stonden de ploegen weer quitte. Linksbinnen de Wit benutte de straf schop (1-1). Vijf minuten later maakte Van der Luitgaarden zijn tweede kostbare fout. Schmidt kopte van links de bal voor het Tilburse doel langs. De uitgelopen Feyt rende er achter aan, maar zag zich de weg versperd door zijn links back, die de bal wilde laten uitlopen. Piet van der Kuil was er als bij kip pen bij om heel listig en vlug het leer tussen hen beiden door diagonaal het doel in te tikken (2-1). Na een half uur in de tweede helft de laatste treffer: Feyt wist een haar scherpe voorzet vanaf de hoekvlag niet onder controle te krijgen en in de linkerhoek stond Schmidt gereed om met een simpele hoofdknik te scoren (3-1). (Van onze sportcorrespondent) Longa heeft een kleine, doch ver diende (0-1) overwinnig behaald bij EBOH in Dordrecht. De zege was niet zonder verdiensten, want de EBOH'ers hebben op eigen terrein herhaaldelijk voor verrassingen ge zorgd. Het vertoonde spel kon de toeschou wers overigens niet in verrukking brengen. De treffer, die de strijd be sliste, werd het enige hoogtepunt Het kwam in de 18e min. na rust via v. Diessen. Het Nederlandse jeugdelftal spe lers, die na 1 september 1938 zijn ge boren voor de wedstrijd tegen Bel gië op zaterdag aanstaande te Brugge, is als volgt samengesteld: Doel: van Pelt (Feijenoord). Achter: de Groot (HDVS) en Veld hoven (Feijenoord) Midden: Borghuis (GVAV), Terhorst (Enschedese Boys) en Looyen (Vole wijckers) Voor: Lazeroms (NAC), Bergholtz (MW), Theunissen (Vitesse), Marcus (HVC) en Bouwmeester (NAC). (Van onze sportredacteur) Inderdaad een verrassende overwinning van de Bredase groenwitten op het veel sterker geachte Wilhelniina, maar de twee kostbare punten wer den, zeer verdiend, binnengehaald. De thuisclub speelde een zeer fris se, aantrekkelijke wedstrijd en is grote delen van de tweemaal drie kwartier in de meerderheid geweest. Daar staat tegenover, dat de Bossche kanaries technisch een tikje beter spel vertoonden, maar hun schotvaar digheid hadden zij beslist thuis gela ten. Voor rust hadden zij twee volle dig opgelegde scoringskansen, doch zij werden jammerlijk om zeep ge bracht. Beide teams hadden één uitblinker. Bij de gastheren was dit onbetwist baar de linkshalf Hop en in de gele deren der bezoekers kon rechtsachter Prince (vroeger prominent voorhoe despeler) zich daarop beroemen. Baronie opereerde soms uitstekend, met voortreffelijk opgezette aanval len, maar zij leidden niet tot succes, omdat ook in haar midden de benut- ter van kansen ontbrak. De Baron nen kunnen ongetwijfeld tot nog be duidend betere resultaten geraken, als het reactievermogen wordt ver hoogd. Een voortdurende training o. m. op dit onderdeel is intussen on misbaar- Onhoudbaar De eerste helft verliep doelpunten- loos. Het waren de gasten, die reeds drie minuten na de hervatting succes boekten. Uit een vrije trap beging de Bredase middenlinie de fout, te lang met aanvallen te talmen. Schille- mans, lang niet meer de uitstekende kracht van weleer, werd door rechts binnen Overdijk in de luren gelegd en zag toen linksbinnen Borsten "onge dekt staan. Hij lanceerde hem het le der en diens strakke harde schot bleek voor keeper Kuistermans on houdbaar (0-1). De thuisclub ging nóg enthousiaster spelen en het Bossche doel werd aan een langdurige belege ring blootgesteld- Met grote snelheid achter de bal aanlopend, zag linksbuiten W. v. d. Broek kans een scherpe voorzet te geven in de Wilhelmina-doelmond. Rechtsbuiten Kop, naar het cen trum gekomen, ving de bal met de borst op en liep daarmede het leder in het net (1-1). Handicap Tot ongeveer vijf minuten voor het einde van de prima door arbiter Ra ven gefloten ontmoeting, bleef deze stand ongewijzigd, een verhouding die toen ongetwijfeld in alle opzichten de juiste was. Baronie had in de laatste fase van de spannend geble ven wedstrijd af te rekenen met de handicap, dat Koos Sins wegens bles sures het strijdperk had moeten ver laten. Desondanks zag linksbuiten P. v. d. Broek kans de kostbare, win nende goal te scoren. Het was 'n uit gesproken individuele krachtsinspan ning. Een uit de achterhoede gespeel de bal ving hij op, liep op z'n eentje alle tegenstanders voorbij en besloot met een keihard schot, waarbij de bal over de handen van de toegelopen doelman Wap in het doel der kana ries belandde (2-11. De bezoekers hebben vele hardnekkige pogingen in het werk gesteld om tenminste de stand weer gelijk te krijgen, maar Baronie stond dit niet toe. Voor rust heeft het geregend, daar na was er alleen maar met een glad veld af te rekenen. Dit doelpunt (ingekopt door de Blauw-Witter Etiglander) bleek het begin van NAC's einde te zijn. De 2-0 voorsprong van de Bredanaars werd er mee teniet gedaan. Blauw Wit voegde er nog twee treffers aan toe. Eredivisie UITSLAGEN: NOAD-PSV 1-3, DOS-Rapid JC 2-1, Blauw Wit-NAC 4-2, SC En- schede-ADO 2-1, Feijenoord-DWS A 0-0, MW-Sparta 2-0, WV- Elinkwijk 4-1, Scheveningen/Holl. Sport-Fortuna '54 2-0, Ajax-Wil- lem II 3-1. STAND: SC Enschede 5 5 0 0 10 13-3 PSV 5 4 1 0 9 12-3 MW 5 3 2 0 8 15-6 Sparta 5 2 2 1 6 13-8 Fortuna '54 5 3 0 2 6 9-9 DOS 5 2 1 2 5 11-9 Ajax 5 2 1 2 5 9-8 Feijenoord 5 1 3 1 5 9-8 VW 5 1 3 1 5 9-8 DWS/A 5 1 3 1 5 4-4 Schev. H.S. 5 2 1 2 5 10-13 ADO 5 2 1 2 5 8-13 Rapid J.C. 5 1 2 2 4 9-9 Blauw Wit 5 2 0 3 4 13-15 Willem II 5 1 1 3 3 10-12 NAC 5 0 2 3 2 8-14 NOAD 5 1 0 4 2 7-17 Elinkwijk 5 0 1 4 1 4-14 EERSTE DIVISIE A UITSLAGEN: ZFC-Fortuna 2-3, BW-Leeuwar- den 0-3, Eindhoven-Volendam 1-2, AGOW-Helmond 2-0, VSV-DFC 1-1, Alkmaar-Wageningen 4-1, SVV-De Graafschap 1-0, Limbur- gia-Haarlem 2-0. Volendam Limburgia SW Helmond Leeuwarden AGOW ZFC Fortuna VI. Alkmaar '54 Haarlem BW DFC Wageningen Graafschap VSV Eindhoven STAND: 0 0 6 0 1 0 1 9-1 7-2 5-3 9-2 8-3 5-2 6-4 5-6 8-10 6-5 4-5 5-7 4-10 3-8 1-10 2-9 EERSTE DIVISIE B UITSLAGEN: RCH-Rigtersbleek 3-0, Sittardia- HVC 4-0, Vitesse-Hermes/DVS 2-2, GVAV-Heracles 4-3, Heimon- dia-Excelsior 0-0, RBC-Vole- wijekers 6-0, Roda Sport-KFC 2-1. Sittardia 3 Excelsior 3 HVC 4 Volewijckers 4 Stormvogels 2 Hermes DVS 2 RCH Vitesse Heracles RBC Rigtersbleek GVAV Roda Sport Helmondia'55 3 KFC 3 STAND: 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 10-2 7-2 10-8 11-10 8-3 6-4 4-4 5-7 6-6 6-7 7-9 7-9 4-11 5-7 3-10 TWEEDE DIVISIE A UITSLAGEN: EDO-ONA 2-2, UVS-DOSKO 1-0, EBOH-Longa 0-1, Xerxes-Hilver- sum 2-1, 't Gooi-DHC 1-1, Zeist- Velox 1-1, Baronie-Wilhelmina 2-1. DHC Velox EDO De Valk Hilversum Longa Xerxes 't Gooi Wilhelm ina Baronie EBOH UVS ONA DOSKO Zeist STAND: 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0 5 8-2 0 5 6-3 1 5 8-7 0 4 6-2 1 4 10-2 2 4 4-5 0 3 3-2 1 3 3-4 2 2 8-7 2 2 4-9 2 2 2-9 1 2 2-3 2 1 4-6 2 1 2-4 2 1 3-8 TWEEDE DIVISIE B UITSLAGEN: NEC-Oosterparkers 3-1, Zwarte- meer-PEC 3-1, Heerenveen-Rhe- den 2-2, Go Ahead-Veendam 5-1, Zwolse Boys-Velocitas 1-4. STAND: Go Ahead NEC Tubantia Rheden Zwolse Bo Oosterp. Be Quick Velocitas PEC Heerenvee Veendam PROGRAM 28 SEPTEMBER Be Quick-Oldenzaal, Ensched. Boys-Velocitas. 2 1 0 5 10-1 2 1 0 5 7-2 1 2 0 4 6-5 2 0 1 4 7-6 1 2 1 4 5-5 2 0 2 4 6-7 2 0 2 4 6-11 1 1 0 3 9-6 1 1 1 3 10-8 1 1 1 3 6-6 0 2 1 2 2-4- 0 1 2 1 2-8 0 0 2 0 „-7 0 0 2 0 2-5

de Stem | 1958 | | pagina 5