COEBERGH COEBERGH De sterkste naam voor sterke schoolschoenenBata Lekker hè... F/s/ diepbruine Moccona heeft een krachtiger koffiesmaak BESSEN VAN MOCCONA poederkoffie 8 zoete bessen jenever DE ZEEKONINGIN DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 22 AUGUSTUS 1958 Een nieuwe Oogsf... een nieuw triomfjaar voor Bes- sen van Coebergh. Tien duizenden kilo's geurige bessen werden ook deze zomer weer verwerkt tot de traditionele Neder landse drank: BESSEN VAN COEBERGH Want Coebergh kent als geen ander het geheim om het tintelende zomer se aroma van rijpe bessen gevangen te houden... in het glas dat U straks zult heffen als hulde aan zon en zomer en alle goede dingen die er uit voort komen I per llterkruik bessenjenever - frambozenbrandewijri kersenbrandewijn - abrikozenbrandewijn Krijgt U morgen bezoek Tracleer dan eens op Moccona Douwe Egberts weet al 200 jaar hoe de Nederlandse huisvrouw graag koffie drinkt Wie echt wil genieten van goede, krach tige koffie, kiest nu zeker Moccona! Het eerste kopje zegt 't aldat is de vertrouwde, lekkere Douwe Egberts koffie... krachtig en vol van smaak Diepbruine Moccona is altijd weer een trac- tatie, voor uw huisgenoten en voor uw gasten. Elke huisvrouw weet het al gene raties lang zorgt Douwe Egberts voor het lekkere kopje koffie thuis. Hetzelfde fijne aroma, dezelfde krachtige smaak vindt U nn ook in de diepbruine Moccona. Drink Moccona-naar-smaak U zult al gauw ontdekken dat een beetje extra zorg bij de bereiding van Moccona rijkelijk wordt beloond. Een flinke theele pel per kop is meestal de beste maat, maar wie graag wat mildere koffie drinkt kan iets minder gebruiken. Daarna schenkt U heet water op half vol bij gewone melk driekwart vol als U koffiemelk gebruikt. De suiker voegt U naar smaak toe. Douwe Egberts 33-1 7-B krachtige koffie... de kleur zegt 't al! Ook op Moccona waardepunten voor fraaie toegiftartikelen. Normaal potje (of bus) f 2,36 Grote bus f 8,75 5524 „Wel?" vraagt Priamus na een gespannen stilte. Aram gaat naar het raam en staart over de stad. „Als u weigert te' strijden, kan ik u niet van de galeien redden", klinkt achter hem de stem van de senator. „Strijdt u wel en u verliest, dan bent u even ver als nu...* als u wint bevrijdt u deze stad, dit hele eiland, van een mee dogenloos tiran!" „Wanneer is een dergelijke tweekamp beslist?", vraagt Aram. ,.Pas als een der partijen zich overwonnen verklaart", antwoordt Priamus. „Goed, dan zal ik het probe ren". „Dat wist ik wel", roept Am- bre verheugd uit. „Wat heb ik gezegd, Priamus!" En ze geeft de senator van enthousiasme zulk een dreun op de schouder, dat de dikkerd achterover op zijn rustbank tuimelt. Mis schien zou ze minder opgewekt geweest zijn, als ze de gestalte gezien had, die achter een gor dijn verborgen elk woord heeft opgevangen en zich haastig verwijdert. Charmant van je, Jan, om je zuster zo'n nieuw fruitzuiver Fruit-tella snoepje aan te bieden. En dat je vriendelijk gebaar beloond zal worden, geloof dat maarwant ook je grote zus heeft altijd die heerlijke Fruit-teüa's bij zich. Heerlijk, die Fruit-tella's, je hebt echt fruit op je tong - en zo lekker lang! U proeft het fruit er bovenuit! /lata mod. 38 Sterke kinderschoen uit soepel bruin, leder - stevige zool van poroflex - voortreffelijke pasvorm m. 27-30 10.95 m. 31-34 1 1.95.m.35-40 13.95 Jiata mod. 21 Vlotte schoen uit stevig bruin le der - voor jongens en meisjes met ijzersterke solide bevestig de ,,griptred" rubberzooi m. 27-30 13.95 ro.31-34 14.95 m.35-40 16.95 Jiata mod. 1 2 Little Lord „1 2" Moderne ion- gensloafer uit soepel zwart leder - lederen zool en hak spijkerloos een prachtschoen m. 31-341 8.95 m. 35-40 19.95

de Stem | 1958 | | pagina 8