urg slenterde Sidderend van spanning de karavaan naar Be san co 11 1 Gerrit Voorting zag weer een kans Lieveling Jaq ues Piet Gerdingh bleef de bokssport trouw Federico Bahamontes KREEG zin: de Bergprijs zijn 1 Tijdrit wordt de climax De bmt Tourcijfers Groot vraagtekenWIE AMERIKA IS GERUST teil ns de NIEUW! Agfa Silette met agnar 3.5 lens NIEUW! Agfa Silette met 2.8 color apotar NIEUW! Agfa Silette met 2.8. color solinar 395.- 99.- 260.- ALLERNIEUWSTE!! Agfa automatic 66 825.- Bergkoningen Na tweejarig verblijf in Amerika Gaul niet naar Amsterdam Puts monument gerestaureerd DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 18 JULI 1958 11 a rOFFEN M. 5467 11 Nog een Toverwoord FOTO FILM SPORT IN 'T KORT Tour per radio MIDDELPUNT DER BEWONDERING RINUS VAN NUNEN Anquetil verloor alle glans Herbers Jenniskens Int. biljartkalender De olievoorziening der westelijke wereld l p overwitJ (Advertentie) (Speciale berichtgeving) BESANsON, donderdagavond. De Tour had vandaag iets van een loopgraven-oorlog. Er gebeurden daverende acties, maar in de hele karavaan sidderde het toch van spanning, at zou er allemaal wel niet kunnen gebeuren, als hier of daar een grappenma er opdook, die na al het grandioze tumult van de voorafgaande weken no0 net een beetje energie over had om de anderen te tarten. De groten reden BesanQon binnen in één gelid, niet eens sprinten om een betere plaats in het etappe-klassement. Wat vóór hen was binnen ge r«« waren de kanslozen, nog éénmaal losgelaten om roem te vergaren, die *e vrij ag in de beslissende tijdrit naar Dyon toch aan de favorieten moeten aten k sta aan uw kant, niet bij die zeero- Maar tijd voor itleg heeft hij niet, ;eling wordt de ka- pengeruktAram kapitein Eén-oog asd. Dan heft hij ;1 zijn zwaard... Iedereen begreep, dat er geen ri sico's zouden worden genomen en dat alle energie voorzichtig zou worden gehamsterd voor de etappe, waarin de Ronde kan worden beslist. Ieder eenOok Gerrit Voorting, die de ze gang van zaken precies had zitten bekijken en van de gelegenheid ge bruik maakte om zijn falen in de rit van de dag tevoren goed te maken met een derde plaats, die hjj achter de pure sprinters Darrigade en Nen- eini behaalde. i^0 c^max van een Tour-intrige zonder weerga, drukte duidelijk zijn stempel op het verloop van deze dag. Er waren wel schermutselingen, waarbij onder meer zelfs Gaul be trokken was, maar aat diende kennelijk alleen om de rivalen te laten weten, dat men nog steeds niet voor halfdood op de fiets zat. tersgroepje was meegesprongen en zo gerieflijk naar de zesde plaats reed. De strategie van Goldschmidt kon ditmaal niet volgens plan worden uit gevoerd, want het was duidelijk, dat de Luxemburgse ploegleider wederom naar het dagploegenklassement had willen grijpen. Die opzet mislukte, om dat Piet de Jongh de derde man, die hij naar voren had gestuurd, niet ver van de finish werd achterhaald. Maar goed er werd tenminste weer bereikt, dat de Nelux-formatie - de onverwachte miljonairs van deze Tour - wederom present was en we derom met ere kan worden genoemd in de waarschijnlijk wat kalmere krante-commentaren, die aan de "rit van vandaag worden gewijd. Een belangrijke omstandigheid, die het karakter van de etappe naar Be- sangon bepaalde, was: De buit. Die is voor een belangrijk gedeelte ver. deeld. Bahamontes werd de eerste de finitieve winnaar, want hij voelde zich opeens zo zeer door Gaul bedreigd voor de bergprijs, dat hij onmiddellijk na het startschot naar de laatste cols voor dit klassement begon te hollen en niet rustte vooraleer hij met zijn laatste adem de nodige punten had bijeen geklommen. Toen liet hij zich gewillig terug halen om verder te rij den met een gezicht, of hij met het hele spul niets meer te maken had. Verder is de regionaal Graczijk prak tisch zeker van de eindzege in het puntenklassement. Naast het algemeen ploegenklasse- ment, waarom nog verwoed wordt ge vochten, omdat men immer» nooit kan weten, rest er van de gigantische buit dus nog slechts de eindzege, de onsterfelijke faam om als eerste van dit avontuur gehuldigd te worden in het Parijse Prinsenpark. De Tour-zege werd het toverwoord, waarmee elke actie werd gebroken. De kanshebbers beloerden elkaar om zichtig en spaarden zich. Want de Tour is nóg niet beslist. Hij kon in een rit van dit formaat ook niet beslist worden. Dat kan vrijdag pas, als in een man-aan-man gevecht, dat enig is in de heftigheid, waarmee het zal wor den uitgevoerd, de definitieve stellin gen zullen worden betrokken Uitslag 22e rit 1 Darrigade (Fr.) 7 uur 15 min. 01 sec. (met bonificatie 7.14.01); 2 Nen- cini (It.) z.t. (met bonificatie 7.14.31; 3 Voorting (Nelux) z.t.; 4 Baffi (It.) 7.16.06; 5 Graczyk (Centr. z. Fr.) z.t.; 6 Kersten (Nelux) z.t.; 7 Andersen (Int. ploeg) z.t.; 8 Annaert (Parijs n.o.) z.t.; 9 Nascimbene (It.) z.t.; 10 Friedrich (Zwits.-Duitsl.) z.t.; 11 ex aequo Otano (Sp.) Suarez (Sp.), de Jongh (Nelux), Le Menn (west z.w.), Hoevenaers (B.), en Luyten (B.), al len z.t. als Baffi; 17 David (Parijs n.o.) 7.16.32; 18 Morvan (West z.w.) z.t.; 19 Favre (Zwits.-Duitsl.) z.t.; 20 Groussard (Fr.) 7.17.12; 33 Piet van Est (Nelux) 7.18.44; 34 ex aequo een grote groep, bü wie zich Damen, Wim van Est, Bolzan, Ernzer, Gaul en Schmitz van de Neluxploeg bevon den, allen in dezelfde tjjd als Piet van Est. Alg. klassement en ingebouwde belichtingsm en gekoppeld ingebouwde belichtingsnieter De volautomatische camera Een der hoofdprijzen in de Tour de France-prijsvraag van het Dagblad De Stem BREDA GINNEKENSTR 11 32 Er was nóg een landgenoot, die van zich liet spreken. Het was de Limbur ger Kersten, die in een tweede vluch- (Speciale berichtgeving) BESANtON, donderdagavond. Wij zouden niet graag willen be weren, dat de heren commissaris sen, die in de karavaan tot taak hebben inbreuken op reglementen op te sporen en te bestraffen, naar de mond van de grote baas Goddet praten. Maar zo af en toe komen wij 's avonds op de officiële com muniqués beslissingen tegen, die op zijn zachtst uitgedrukt merk waardig zijn. Toen Charly Gaul enkele dagen geleden tussen Gap en Briangon een kruik drinken aannam, dat door zijn ploegleider was klaar gemaakt, bestond de straf uit 2500 francs boete en 30 straf seconden. In de rit naar Besangon kreeg Anquetil een zware inzinking. Tij dens de beklimming van de Fau- cille werd hij door het peloton ge lost en onmiddellijk zond Bidot vijf man naar achteren om lieveling Jacques te steunen. Groussard, Pri- vat, Stablinski, Bauvin en Walko- wiak namen hun ploeggenoot in hun midden om te trachten hem weer op het peloton te trekken. Op deze steunverlening kon niets worden aangemerkt, maar het ontging de commissarissen achter dit groepje niet, dat het vijftal Anquetil om beurten duwde. Eerst werd vol staan met enkele waarschuwingen, maar toen Groussard en de ande ren voortgingen met duwen, wer den de opschrijfboekjes tevoorschijn gehaald. „Dat gaat Anquetil een minuut kosten", was de mening van de vol gers. Doch de beslissing luidde: 2500 francs boete en 15 strafsecon- den. 1 Favero (It.) 105.52.45; 2 Gemi- niani (Centraal zuid Fr.) 105.53.24 op 39 sec.; 3 Gaul (Nelux) 105.53.52 op 1 min. 7 sec.; 4 Adriaenssens (B.) 105.58.49 5 Nencini (It.) 106.06.07; 6 Anquetil (Fr.) I06.0»9.55; 7 Bobet (Fr.) 106.18.05 8 Planckaert (B.) 106.18.36; 9 Dotto (Centr. z. Fr.) 106.18.59; 10 Bahamontes (Sp.) 106.28.18; 11 Bergaud (Fr.) 106.32.48; 12 Hoevenaers (B.) 106.45.01; 13 Da- men (Nelux) 106.47.05; 14 Delber- ghe (Parijs n.o.) 106.48.46; 15 Frie drich (Zw.-Dld.) 106.49.11; 16 Grac zyk (Centr. z. Fr.) 106.52.30; 17 Bau- vin (Fr.) 108.56.43; 18 Ernzer (Ne lux) 107.02.06; 19 Thomin (W.z.w.) 107.10.04; 20 Anglade (Centr. z. Fr.) 107.11.29; 23 Piet van Est M7.22.32; 34 Bolzan 107.42.28 41 Schmitz 107.57.14; 45 Kersten 108.02.58; 47 de Jongh 108.04.38; 50 Voorting 108.07.16; 51 Wim van Est 108.10.26. Puntenklassement 1 Graczyk (Centr. Z.-Fr.) 326 pt., 2 Planckaert (B.) 374 pt.; 3 Darrigade (Fr.) 494 pt., 4 Gainche (W.Z.W.) 540 pt., 5 Delberghe (Parijs N.O.) 574 pt., 6 Anquetil (Fr.) 575 pt., 7 Bauvin (Fr.) 588 pt., 8 Hoevenaers (B.) 627 pt., 9 Nencini (It.) 677 pt., 10 Piet van Est (Nelux) 677 pt., 11 Wim van Est (Ne lux) 697 pt., 12 Adriaenssens (B.) 735 pt., 13 Favero (It.) 755 pt., 14 Thomin (W.Z.W.) 762 pt., 15 Ernzer (Nelux) 769 pt„ 16 Baffi (It.) 818 pt„ 17 Chris tian fint. ploeg) 842 pt., 18 Voorting (Nelux) 853 pt., 19 Graeser (Zwits-. Did.) 876 pt., 20 van Geneugden (B.) 886 pt. Dagploegenklassement 1 Italië (Nencini, Baffi en Nascim bene) 21.46.43; 2 Nelux-ploeg (Voor ting, Kersten en de Jongh) 21.47.13; 3 Frankrijk 21.49.57; 4 Parijs noord oost 21.50.10; 5 ex aequo Spanje en België, beide 21.50.56; 7 Zwitserland- Duitsland 21.51.18; 8 West zuidwest 21.51.42; 9 ex aequo Centraal zuid Frankrijk en Int. ploeg beide 21.53.34. Alg. ploegenklassement 1 Frankrijk (Anquetil, Bobet en Bergaud) 319.00.48; 2 België 319.02.26; 3 Centraal zuid Frankrijk 319.04.53; 4 Italië 319.12.42; 5 Nelux-ploeg (Gaul, Damen en Ernzer) 319.43.03; 6 Spanje 322.08.50; 7 Parijs noordoost 322.11.43; 8 Zwitserland-Duitsland 322.14.00; 9 West zuidwest 322.36.43; 10 Int. ploeg 323.57.56. Het eindklassement voor de Grote Bergprijs ziet er als volgt uit: 1 Bahamontes (Sp.) 78 pnt.2 Gaul (Nelux) 64 pnt.; 3 Dotto (Centr. z. Fr.) 34 pnt.; 4 Ferlenghi (It.) 33 pnt.; 5 Adriaenssens (B.) 28 pnt.; 6 ex aequo: Catalano (It.) en Piet van Est (Nelux) beiden 19 pnt.; 8 ex aequo: Geminiani (Centr. z. Fr.), Anquetil (Fr.), Nencini (It.) en Damen (Ne lux), allen 18 pnt. OP DONDERDAG 7 augustus organi seert de Pavilion d'Or te Terneu- zen haar jaarlijkse wedstrijden voor zeil. en motorjachten. Aan deze in ternationale wedstrijden nemen jachten deel uit Nederland, België, Frankrijk, Engeland, Duitsland, Zweden en Ierland. (Speciale berichtgeving) BESANcON, donderdagavond. Twee dagen slechts scheiden de Tour van Parijs, het einddoel, waar naar alle renners echt wel verlan gend uitkijken. Maar nog altijd is het niet duidelijk geworden, wie straks in (Advertentie) het Pare des Princes de laatste gele trui. de enorme bloemenkrans, de ovatie van de 30.000 toeschouwers en de twee miljoen Franse franken in ontvangst zal mogen nemen. Vito Favero, de blonde Italiaan, onze Charly Gaul, Rafaël Geminiani of mogelijk zelfs outsider Jean Adriaenssens? Het is nog steeds een groot vraagteken. Al zijn vrienden en bekenden zeg- waarbij het ene schandaal het andere gen, dat hij er als een echte Ameri- opvolgt," aldus Gerdingh, kaan uitziet. Maar hoewel hij zijn gesprekken overvloedig kruidt met Plannen het woordje „well" en in tal van din- i v. gen inderdaad de allure heeft van een "et„ls begrijpen, dat de beweeg onvervalste Amerikaan, ontdekken ze «ke, Gerdingh samen met zijn vrouw onmiddellijk daarop toch ook stuk en twee zoontjes, van zijn vakantie voor stuk. dat hij dezelfde is geble- zeker «£n vertosind oTP-S sport, over boksen vooral, als in zijn K" SS! lil Si Nederlandse tijd en hij voelt zich best beeift weier volop plamien Een «./jm-ilr in iro/TorloniT USSTVSIl IS OpriCJltln^ V3Ü G611 Hol Ml vaderland, waar land_Amerika-club in Philadelphia, hij vakantie houdt. En nQg meer lcren van het vak waar_ Gerdingh vóór zijn vertrek naar in hij het reeds zo ver heeft geschopt, de Verenigde Staten een prominente dat men hem hier voor lezingen uit- figuur in de nationale bokssport in nodigde. En boksen... het algemeen en voor het boksen in Breda in het bijzonder trok twee T/iiu-nLorr o-tm-t 711 jaar geleden naar de „overkant". Hij I OllffJlOCëf SlOPl IPl kwam er in zijn ei'gen vak terecht, 1 in de typografie. En de mensen, die O, 1 Gerdingh kennen, zullen zonder meer öi een Dertien aannemen, dat hij het daar bmnen de kortste keren goed in stelde. Hij is thans „supervisor", die alle kneep- Het heeft de heren de Bruyn en jes" van het vak kent, inclusief de Herbers van het Wielercomité werking van elektronische zetmachi- „Steenbergen" veel overredings nes en andere apparaten, waarvan kracht gekost de Ned. Tourploeg in men hier dikwijls alleen nog maar haar geheel naar Steenbergen te doen vaag gehoord heeft. krijgen, waar op 17 augustus de strijd om de „Grote Prijs van Steen- LeSSen bergen" als sluitstuk van de Steen- bergse Stadsfeesten verreden wordt. Uiteraard vergat Gerdingh zijn lie- Het Steenbergse Wielercomité is er velingssport niet. Hij gaf in zijn nieu- ook ln geslaagd de onverslijtbare be- we woonplaats Philadelphia lessen in teraan Schulte aan de start te bren- Soeial Houses, voor niets en met bij- fen en Gerrit zal in de slag moeten zonder veel plezier, want hij kreeg te.f?en °nze Ronde-mannen tegen de jeugd, die de straat zou afschuimen ^"a„armd an^ ER enrd 1-. j- .fjt-j eTio Pnv/TinrtVi j-iRonds vsn Vlssndsrsn lyoo, Cxsr- in de tijd, die Gerdingh nu besteedde maj de Rycke tegen de winnaar om de nobelste principes van het bok- Parijs-Roubaix 1958 en Parijs- sen bij te brengen. Verder gaf hu les- Brussei 1958, Leon van Daele, tegen sen aan een der universiteiten van de wereldkampioen 1958 amateurs de stad. Louis Proost, met Frans Mahn en Maar van de beroepssport, die m een groot aantal andere favorieten. Amerika de boventoon voert, hield hij zich wijselijk afzijdig. „Ik voel me niet thuis bij die vorm van boksen, Een van de praktische prijzen in de Toui de France-prijsvraag van het Dagblad De Stem BLOUSES (Advertentie! De tijdrit naar Dyon, die vandaag (vrijdag) op het programma staat, wordt verslagen in een uitzending over Hilversum I (402 m), waar men de reportage tussen 16 en 17 uur ver wacht. De herhaling is om 18.40 uur en de nabeschouwing om 21.45 uur. in de Tour de France prijsvraag van het Dagblad De Stem een van de grote prijzen die II kunt ivinnen André Darrigade passeert als eerste de eindstreep. Gaul zal maandag tijdens de huldi gingsavond in het Olympisch Stadion in Amsterdam niet aan de start verschijnen. De directeur van de Tour heeft Gaul aan andere verplich tingen herinnerd. „Het spijt ra|j", zei Charly donder dag tegen Klaas Buchly met wie hij al geheel tot overeenstemming was gekomen voor de wedstrijden in Am sterdam. „Er zijn al afspraken voor mij gemaakt, die ik niet meer kan annuleren. Pas 24 juli ben ik vrij en dan zou ik graag in Nederland rij den". Neerlands meest populaire bromfiets het veiligst en het zuinigst in gebruik zo n service en het laagst in onderhoud SOLEX SERVICE STATION HAAGWEÜ 442 BREDA Tel. 34223 (Speciale berichtgeving) BESANCON, donderdagavond De karavaan heeft vandaag de ber gen definitief de rug toegekeerd. Om precies te zijn: om half drie, toen de laatste van de twintig cols, de 990 meter hoge Col de Ia Savine, door de Deen Andersen was gepasseerd. De zucht van verlichting, die door de rennersrijen ging, moet kilometers ver in de omtrek op fijn-gevoelige seismografen aantoonbaar zijn ge weest Voor Federico Bahamontes is daar mee in feite deze Tour afgelopen. De Spaanse kampioen had slechts één verlangen, toen hij nu al weer 24 dagen geleden in Brussel arriveer de: de Bergprijs winnen. Dat verlan gen is vandaag gerealiseerd. Aan de voet van de Col de la Faucille, met 1323 meter een berg van de tweede categorie, drong Bahamontes onweer, staanbaar naar voren om de zes pun ten te veroveren, die hij nog nodig had om de triomf definitief te maken. Het peloton liet hem glimlachend zijn gang gaan. Men kent Federico lang zamerhand. Twee uur later liet de Spanjaard zich weer voldaan terug vallen. Met deze ontsnapping van Baha montes is eigenlijk alles over de eer ste 120 km van deze rit verteld. Te voren waren beslist geen dingen ge beurd, waarover de volgers opgewon den konden geraken. Nelux op pad Even leek het ernstiger te worden, toen drie leden van de Nelux-equipe Piet de Jongh, Gerrit Voorting en Charly Gaul op kop zo hard trok ken, dat zij zonder meer een hon derdtal meters voorsprong kregen. Vijf renners, onder wie Walkowiak en Ar. mand Desmet, voelden kennelijk iets voor een avontuurtje, want zij spron gen onmiddellijk mee. Maar toen had inmiddels Vito Favero lont geroken en met een geweldige rush sleurde hij het peloton naar de kopgroep. Na de la Savine kon dus het eind- bergklassement worden opgemaakt. En als ge dat nauwkeurig bekijkt, zult ge een merkwaardige ontdekking doen: Piet van Est is In deze Ronde geprovomeerd tot de Nederlandse bergprins. Hij eindigde als zesde, zelfs vóór Piet Damen, de stoutmoedige bedwinger van de Aubisque. Wrak Terwijl Piet van Est ook ditmaal weer opgewekt over de grillige we gen naar beneden snorde verloor ach ter hem een ster alle glans: Jacques Anquetil. Bon-vivant Jacques was was gisteren als een wrak in Aix-les- Bains gearriveerd, met een achter stand van 23 min. op Gaul. Vandaag ging het opnieuw niet met Anquetil. Reeds op de eerste heuvels van de Faucille verloor hij hulpeloos kreunend en moeilijk rijdend het con tact en ploegleider Marcel Bidot kon, omdat de positie van Anquetil nog al. tijd zijn waarde heeft voor het ploe genklassement, eenvoudig niets an ders doen dan de helft van zijn equipe opofferen. Bauvin werd naar achteren gestuurd en even later ook Groussard Privat, Stablinski en de trouwe Ro gier Walkowiak. Hoe ze het gepresteerd hebben is nauwelijks te beschrijven. Maar de vijf nationale kregen hun kopman over de beide cols en zelfs zagen ze nog kans om hem na een jacht over 90 km weer naar het peloton te sleuren. De trage rit kreeg tenslotte toch nog een enigszins enerverend slot. Wilde vlucht 23 Km voor Besangon demarreerde Nencini verrassend en Darrigade rea geerde onmiddellijk. Gerrit Voorting sloot zich kort daarna bij het tweetal aan en toen begon de wilde vlucht naar het stadion, waar Darrigade ten slotte zijn vijfde bos bloemen kreeg Nog enkele groepjes scheidden zich op de smalle wegen van het peloton af, maar de onderlinge verschillen waren vrijwel te verwaarlozen. Jaap Kersten en Piet de Jongh hadden de ontwikkelingen goed doorzien. Zij eindigden respectievelijk als zevende en vijftiende, op 1 'min. van Darri gade. En als Voorting Nencini op de piste voor was gebleven, had Nelux voor de vijfde keer in deze ronde het dagploegenklassement gewonnen. Nu triomfeerde Italië met een verschil van precies een halve minuut. (Advertentie) Lievevrouwestraat 6 - Tel. 5514 BERGEN OP ZOOM STELDE DE KIENZLE PENDULE BESCHIKBAAR HET ADRES VOOR UURWERKEN GOUD EN ZILVER VERLOVINGSRINGEN De internationale biljartkalender voor het seizoen 1958-1959 is thans in grote trekken vastgesteld. Definitief zijn de volgende kampioen schappen: Europees kampioenschap driebanden in de tweede helft van maart 1959 te Hilversum. België: Europees kampioenschap 71/2 in februari 1959 te Brussel. West-Duitslandwereldkampioen schap 71/2 in april 1959 te Berlijn. En het Europees kampioenschap bandstoten in de eerste helft van maart 1959 te Aken. Spanje: Europees kampioenschap li- bre in de eerste helft van april 1959 te Murcia, De mogelijkheid bestaat nog dat in mei 1959 te Nice het wereld kampioenschap driebanden zal worden gehouden. Arbeiders van de firma Glatt uit Putte zijn gisteren begonnen met het herplaatsen van het monument van de bekende Vlaamse schilder Jor- daens, welk monument, zoals men weet, in restauratie is geweest. Gisteren is een van de granietpla ten, waarop een inscriptie, tegen de graftombe geplaatst. Volgende week zal de buste van Jordaens op deze tombe geplaatst worden. Met de restauratie van het Jor- daensmonument is geruime tijd ge moeid geweest. Restauratie was drin gend noodzakelijk, omdat het monu ment, dat op instorten stond, een ge vaar voor zijn omgeving opleverde. In New Yorkse oliekringen schijnt men voor het moment geen al te groot belang te hechten aan de uit Engeland ontvangen berichten over het weder instellen van een oliecom missie, die de olievoorziening van het land zal moeten verzekeren. Voor deze Amerikaanse houding worden de volgende oorzaken ge noemd. 1) op het ogenblik vindt het vervoer der Iraakse olie nog ongehinderd voortgang. 2) het Suez-kanaal is open voor de scheepvaart. 3) het aantal beschikbare tanksche pen is ruim voldoende om de be hoefte te dekken, zolang het Suez- kanaal open is. Aangezien de Iraakse olieproduktie slechts op de zevende plaats staat in de wereldproduktie, rekenen de Amerikaanse oliekringen erop dat bijgeplaatst. het wegvallen van de Iraakse olie, de wereldbehoefte gemakkelijk op an dere wijze zal kunnen worden gedekt, echter op voorwaarde dat het Suez- kanaal vrij gepasseerd kan worden. Het probleem van de olievoorzie ning drukt dus nog niet zwaar op deze kringen. Om deze reden is dan ook nog geen enkele stap genomen om 't „middle east emergency com mittee" opnieuw te vormen. Indien dit echter noodzakelijk zou worden, zo voegt men hieraan toe, zullen als nog maatregelen worden getroffen. Het hoofd van de olieafdeling van het Amerikaanse departement van binnenlandse zaken, Cardon, heeft verklaard dat zijn personeel de ge beurtenissen in het Midden-Oosten nauwkeurig volgt teneinde niet voor onvoorziene moeilijkheden te worden

de Stem | 1958 | | pagina 11