Tegen alle verdrukking in groeit K.S.A.-werk GOLDEN FICTION Windjackets m pagblad pcStcta /%**MARK Ambtswoning Middelburgs burgemeester kost 45.000 gulden Weer 100 gulden als inzet van STEM-toto PeeksCloppenburg Première van film over blinden te 's Heerenhoek Ministeriële aftrap Onder ons gezegd... toch maar lieve 3 TWEEDE BLAD DINSDAG 22 APRIL 1958 Meer steun van Den Haag dan van „oerge moede lijk Hulst Heem „Jagerken" in wording TEGEN ANTIPAPISME BREDE BASIS DE „brede basis" komt onder he viger spanning te staan. Aan de ene kant staat er van tfe zijde der niet-socialistische partijen het streven om de tendens naar toe nemende staatsbemoeiing om te buigen. De voorzitter van de A.R. partij dr. Berghuis heeft daarvan nog getuigd in het convent van zijn partij. Het betreft hier geen zaak van spectaculair of revolutionair ander beleid, zo zei hij, wél om een van geval tot geval de zaken stellen onder 'de toets van het stre ven naar vrijmaking en terugdrin ging van de staat. Het algemene beeld zal echter een ombuiging te zien moeten geven. KWALIJK SPEL KA V naar Lourdes op 24 april Prinses Beatrix bezocht Yeere Raad stelde andere subsidie regeling voor V.V.V. vast TOTO-formulier (Advertentie) Het is moeilijk te zeggen wat nu precies de meeste indruk op de Hulstenaren maakt: de getallen inzake het komende KSA- kamp (over de 6000 overnachtingen geboekt, duizend man naar het wallenspel), of de wijze waarop de organisatoren tegen alle plotseling opgekomen moeilijkheden in, aan de voorbereiding ervan werken. Want hen te zien sjouwen is waarlijk indrukwekkend. Het zijn voornamelijk de Brugse seminarist H. L. Verwaetermeulen en de districtscommissaris der katholieke jeugdbeweging, de heer J. de Maat, die gedurende de laatste weken hun eigen scha duw ver achter zich laten. Ja, want er zijn, helaas, vele pro blemen. Het belangrijkste waarmee de Verkennerij zat, nl. de bouw van het buitencentrum, dat tevens heem voor de komende KSA-leden zal zijn, is intussen opgelost. Zoals bekend heeft de K.J.B. de voormalige speel tuin aangekocht, een pracht van een terrein, grenzend aan de percelen bos die de gemeente in pacht gaf aan de jeugdbeweging. Het kan niet mooier. Er moet veel werk verzet worden, maar er wordt al gezorgd voor een speciaal "werkkamp" van twee weken. Dan kan er heel wat gebeuren. Men zal de brandweer vra gen het overtollige water van het terrein weg te pompen, het cadeau gekregen troephuis wordt tegen het bestaande gebouw op het speeltuin terrein gezet en dan is er al heel wat ruimte. Intussen zit men nog altijd met het grote probleem: waar haalt men de nodige bedden vandaan? Alle po gingen zijn tot nu toe mislukt. De eerwaarde heer Verwaetermeulen die tijdens het bezoek van niet minder dan 50 KSA-leiders het vertrouwen kreeg, op voorwaarde dat dit lege ringsprobleem binnen een bepaalde termijn zal zijn opgelost, heeft zich als een ongetemde Vlaamse leeuw op de moeilijkheid geworpen. Hij stootte zijn hoofd in Middelburg, en trok toen regelrecht naar Den Haag, waar hij verscheidene instan ties opzocht. Hoewel onze residentie in het spraakgebruik der Zeeuwsch-Vlamin- gen weinig sympathie geniet, moet toch gezegd worden dat de Brugse seminarist, die een der mooiste kan sen van Hulst aan het opbouwen is, in Den Haag heel wat meer mede werking en medeleven ondervond dan hy tot nog toe in Zeeland ont ving, ja zelfs meer dan in Hulst, waar alles volgens de geijkte Neder landse bureaucratische normen moet geschieden. Spontaniteit schijnt men niet meer te kunnen opbrengen. Alles moet verschrikkelijk officieel gebeuren. Toeristengids Indien de van top tot teen enthou siaste Bruggeling op dezelfde wijze zou hebben gewerkt, sedert zijn "ontdekking Hulst", zou hij wellicht evenveel hebben bereikt als men ge woonlijk pleegt te bereiken. In twee maanden presteerde hij evenwel heel wat meer dan alle plaatselijke toe ristentrekkers bij elkaar. Ofschoon hij nl. bijzonder goed van de tong riem blijkt, is praten toch zeker niet zijn voornaamste bezigheid. Hij heeft een plan al half uitgevoerd, voordat hij het ontvouwd heeft. Zo praat men in Hulst nu al ja renlang over een nieuwe folder en was er zelfs een op komst. Wat gebeurde er intussen echter? Een korte afspraak met de VVV en uit Brugge kwam een groep van vyf jonge studenten, die met vaart en enthousiasme de hele stad afwerk ten om in ploegverband een pracht van een toeristengids samen te stel len. Er is misschien vijf minuten over gepraat (en geen drie jaar) en de jongens kwamen. Ze werkten en kele dagen en zyn nu al klaar. Men kan er veilig het onnette maar dui delijke woord "donder" op zeggen dat binnen zeer korte tijd de gids uitkomt. En dat het ding goed is ook. Leger materiaal Formaliteit, formaliteit. De Brug se seminarist moet haast maken. Binnen enkele dagen moet hij terug zijn om te studeren. Dan zal al het geld dat hij van familie en goede vrienden krijgt weer helemaal op £)R. Berghuis, voorzitter van de A.R. partij, heeft in zijn rede voor het partijconvent wederom gepleit voor het vormen van één grote protestant-christelijke partij in ons land. Hij ziet echter wel in, dat hij thans de Christelijk-Histo- rischen niet mee kan krijgen. Wel is dit mogelijk op het plaatselijke vlak, bij de gemeenteraadsverkie zingen, en dat gebeurt dan ook hier en daar. Men moet daarin vooral geen antipapisme zien, zei dr. Berg huis. Integendeel, hij wilde daar tegen ernstig waarschuwen: „Gij zijt bezig, als ge meent in Rome uw grootste vijand te moeten zien, nog steeds alleen naar de kant van de 16e en 17e eeuw te kijken, en gij vergeet, dat wij inmiddels op wezen lijke punten met de rooms-katholieken op een gemeenschappelijk front zijn tereohtgekomen in een steeds feller wordende strijd tegen groeiende anti christelijke machten lin deze wereld, zoals ons in. de Bijbel voorzegd is." We waarderen dit woord zeer, maar kunnen juist in het licht daarvan toch niet goed begrijpen, dat de anti's in Den Haag hebben toege stemd in het samengaan op één lijst met antipapisten uit beginsel en volle overtuiging: de Staatkun dig Gereformeerden. Daar klopt iets niet. Zulk een koerswijziging zal vol gens zijn mening op een bepaald ogenblik consequenties moeten heb ben voor' de regeringsconstellatie in ons land. Want, aldus zijn redene ring, de antirevolutionairen kunnen daaraan krachtens hun politieke uitgangspunten niet meedoen. Dit is zeker ook de mening van het sociaal-democratisch centrum van leden van de PvdA, die het afgelopen weekeinde een congres hielden. Dit centrum, waarin de echte Marxisten verenigd zijn, heeft als zijn mening uitgesproken: De partij dient aan de Nederlandse arbeidersklasse, ook aan dat deel, dat zich confessioneel heeft georganiseerd, duidelijk te maken, dat de economi sche neergang een der fasen is van de kapitalistische conjunctuurbewe ging. waartegen slechts een socialis tische plan-politiek, nationaal en internationaal, een remedie ikan bie den. De partij zal in dit verband een concreet programma van sociallsaties moeten uitwerken en populairiseren. Verder neemt dit Centrum dan nog stelling tegen de vestiging van raketbases en de atoombewapening. Het Centrum is van mening, dat aan de gewenste koerswijziging (ook ten aanzien van de woning bouw, het onderwijs en de verhou ding tot Indonesië) onwrikbaar moet worden vastgehouden, ook al maakt dit een breuk met de bur gerlijke partijen in de regering on vermijdelijk. Dit is onverbloemde socialistische taal. Nu is ons altijd gezegd, dat dit Sociaal-Democratisch Centrum in het geheel van de partij niet zo bijster veel betekent. We geloven echter, dat in deze tijd van econo mische neergang deze betekenis aanmerkelijk kan stijgen. Het on behagen ten aanzien van de' PvdA, bij de Statenverkiezingen tot uiting gekomen, zal de linkse stroming in de partij ongetwijfeld versterken. Terwijl teleurgestelde communisten, die bij haar een toevlucht vinden, dit ook zullen doen. Zo kunnen zich ontwikkelingen voltrekken, welke de reeds lange jaren in ons land bestaande poli tieke constellatie ernstig in gevaar brengen. F)E communisten staan vooraan in het ach-en-wee-roepen over de gevaren, welke de proefnemingen met kernwapens voor de mensheid zouden opleveren. Inmiddels trekt er een radioactieve wolk over de noordelijke helft van de aardbol, die uitsluitend het gevolg is van Rus sische proefnemingen. De Sovjet autoriteiten hebben hun stunt van het stopzetten dier proefnemingen doen voorafgaan door een uitge breide reeks van explosies, en het uitwerken van de daardoor verkre gen gegevens kan geruime tijd ver gen. Zelfs gaan er geruchten, dat een der explosies een ramp heeft veroorzaakt, welke nog extra zou hebben bijgedragen tot de vergifti ging van de atmosfeer. Alles vol trekt zich in het Sovjet-ri.jk echter in de grootste geheimzinnigheid. Naar buiten komt alleen de schijn heilige propaganda met de zoge naamde stopzetting. Er zijn nu ook weer naïevelingen, die daar achter aan draven. De Waarheid gebruikt haar schaarse ruimte om lange lijs ten van handtekeningen onder „pe tities" te publiceren. „Neutrale" congressen worden belegd, welke ook in het communistische blad uit gebreid verslagen worden. Als zo iets vlak vóór de lange reeks van proefnemingen in de Sovjetunie was geschied, zouden de betrokken heren en dames allang als contra revolutionairen en handlangers van Westerse imperialisten opgesloten zitten. Duidelijker bewijs is er niet, dat met het wel en wee van de mensheid een kwalijk politiek spel bedreven wordt. zijn. Aan reiskosten, aan porti, tele foontjes en telegrammen, allemaal in het belang en ten voordele van Hulst. Hij zal misschien zijn grootmoeder een paarhonderd francs voor postze gels vragen om toch de nodige brie ven te kunnen schrijven, tussen zijn studie door. Hij vergeve het ons dat we dit openbaar maken. Maar het is goed dat men het in Hulst weet. Want het is, goed beschouwd, om zich een ongeluk te schamen. In de laatste raadsvergadering ging één stem op: help die jongens. Wacht niet tot ze het vragen: rea geer even enthousiast als zijzelf. Maar zo werkt Nederland niet. Er moeten eerst officiële verzoeken zijn, en dan gaat men misschien, aan de hand van alle voorradige wetten en verordeningen, eens na wat er ge daan kan wordKn. „De leider van de KSA heeft mij om een onderhoud verzocht, dan zullen we er wel over spreken" zei de voorzitter in ant woord op de vraag van dé heer Pe ters. „Dat is pertinent onjuist", al dus de heer Verwaetermeulen. „Wc vragen niets meer, we zoeken het zelf wel uit". De heer de Maat toon de de kopie van een verzoek aan de burgemeester (van januari!) om een onderhoud. „Nog steeds geen ant woord gekregen" vertelde hij. Het lijkt sterk, maar in Den Haag ondervond de heer Verwaetermeulen heel wat minder officieel gedoe dan in het toch zo gezellig-kleine en ge moedelijke Hulst. Men zag de cij fers, men nam kennis van de enor me activiteit die de KSA voor Hulst en voor Zeeuwsch-Vlaanderen, dus In het belang van Nederland, ont wikkelde, en men besloot volko men logisch tot alle medewerking. Men zal alles proberen om leger- materiaal te krijgen. De Expodrukte zowel hier als in België, moge het moeilijk maken, het moet er komen. Als dit niet lukt dan kan men het KSA-kamp, voor dit jaar en voor al tijd, afschrijven. En dat zou een eeuwige blamage zijn voor Hulst zo wel als voor het land. Is het eigenlijk niet te gek, dat de Belgen zelf getuige de activiteit van de Bruggeling en zijn helpers moeten ijveren voor toerisme in Ne derland, en dat zij daarbij van Neder landse zijde eerder tegenwerking dan medewerking ondervinden? Voorbeeld Men kan de positie van de orga nisatoren van het KSA-kamp verge lijken met die van iemand, die voor een goede vriend een huis bouwt, en die dan als beloning slechts af en toe wil komen logeren. Degene voor wie het huis opgetrokken wordt, zal zich er toch wel voor wachten om de stenen zoek te maken en 't gereed schap te verstoppen. Of. wanneer de bouw bijna gereed is, de ruiten van het nieuwe huis in- te slaan. Toch gebeurt dat. Aki straks, ondanks alles, het eer ste kamp gehouden wordt, als het heem geopend kan worden, en als de eerste groep van wellicht vele honderden, dit jaar en later, arri veert, dan kan men zonder overdrij ving stellen dat de jeugd dit zelf, zo goed als alleen, voor elkaar ge kregen heeft. Want zodra iemand, zelfs een Zeeuwsch-Vlaming, een officieel tint je krijgt, kan hij blijkbaar niet meer spontaan zijn. Dat men nu het voorbeeld dat de Vlaamse en de Zeeuwsch-Vlaamse jeugd geeft, ter harte neme! Voor extra zachtheid Op donderdag 24 april vertrekken vanuit Breda ruim tweehonderd K. A.V.-leden uit het Bredase diocees naar Lourdes. De algemene intentie tijdens het verblijf aldaar, dat tot 2 mei zal duren is: Voor de vervolg de Kerk. Op 25 april zullen de bede vaartgangers in Lourdes aankomen. De dag daarop staat in het teken van patroonsfeest van de K.A.V. Om 9 uur 's-morgens wordt een H. Mis opgedragen in de Grot. Prinsese Beatrix heeft gistermiddag een kort bezoek aan Veere gebracht. Zij bezocht er een van haar mede studenten van de universiteit te Lei den, die samen met haar moeder en kele dagen in Veere doorbracht. Prinses Beatrix was bij haar bezoek vergezeld van enkele studiegenoten, die evenals onze prinses, hun jarige vriendin kwamen feliciteren. Het verblijf van de hoge gast duurde ongeveer een uur. Zij bezocht ook nog de haven van Veere. kleine stijging per maat exclusief voor P C meesterlijk jacket met ritssluiting, rugband en zijtrekkers 2borstzakken metveter- variatie van echt leder. Stoere kleuren leeftijd 4 jaar Vanavond zal voor het eerst In het openbaar worden vertoond en wel te 's-Heerenhoek in de Jeugdhoeve de nieuwe film van de Ned. Blinden- bond ,,De stoute schoenen". Het scenario van deze rolprent is geschreven door de van Zeeuwse af komst zijnde blinde predikant-dichter Jan Wit en de vervaardiger was de cineast, Piet v.d. Ham. „De stoute schoenen" is een boei end verhaal. De acteur Paul van Gor- cum speelt de rol van een levenslus tig en romantisch aangelegde student, die op het kritieke moment in zijn leven, als hij de stoute schoenen aantrekt, om het meisje uit zijn dro men te gaan vragen, door een onge luk wordt getroffen en pas veel la ter opnieuw die stoute schoenen aan trekt, waarmede hij het leven zelf bewuster dan voorheen binnenstapt. Deze romance geeft genoeg aanlei ding, om de toeschouwer in kennis te brengen met de moeilijkheden en de herscholing van blinden. Behalve de hoofdfiguur worden ook de andere zeer knap gespeeld, vooral die van Ellen, het meisje, dat zulk een zware innerlijke strijd voert, daar zij voor zulk een uiterst belangrijke beslissing in haar leven wordt ge plaatst. „De stoute schoenen" geeft een in drukwekkend beeld van menselijke strijd en overwinning en laat op tref fende wijze zien, hoe ook in de blinde leeft het verlangen naar geluk en lief de en hoe, bij een goede opleiding, het geestelijk evenwicht wordt her kregen en de maatschappelijke aan passing werkelijkheid wordt. De bekende propagandist van de Ned. Blindenbond. Joh. van den Berg, die reeds 31 jaa.r zijn organisatie en de belangen van zijn lotgenoten dient, zal een toelichting geven op het stre ven van de N.B.B.. terwijl hij tevens gedichten van Annie Schmidt zal de clameren. Voorts vernamen wij, dat als toe gift de film der installatie van bur gemeester Waelput zal worden ge draaid. (Van onze verslaggever) De Middelburgse gemeenteraad heeft zich maandagmiddag op bewonde renswaardig snelle wijze van zijn taak gekweten en zonder al te veel ge praat zijn maandelijkse openbare vergadering aldus een vlot verloop gegeven. Het belangrijkste besluit dat genomen werd, was ongetwijfeld dat tot aankoop van een ambtswoning voor burgemeester mr. Joh. de Widt, die nu mettertijd domicilie zal gaan kiezen in het pand Dam 50. Nog wel even is er gesproken over het voorstel tot wijziging van de redactie van het besluit tot subsidi ering van de Vereniging voor Vreemdelingenverkeer, dat tenslotte met 17 stemmen tegen 1 werd aangenomen, maar met dien verstande, dat de nieuwe regeling niet van kracht wordt over 1957, maar eerst over 1958. Bij het toezenden van de gemeente raadsstukken aan de pers heeft het Middelburgse gemeentebestuur ken nelijk gemeend, dat de belangstelling voor de nieuwe woning van de bur gemeester wel niet zo groot zou zijn. De redacties hebben tenminste tever geefs gezocht naar nadere inlichtin gen hieromtrent. Het is bekend, dat sommige kleinere gemeenten er de gewoonte op na houden om een waas van geheimzinnigheid te leggen rond het beheer van de gemeentelijke fi nanciën en de ingezetenen zo summier mogelijk in te lichten over hetgeen met het gemeenschapsgeld geschiedt. Van het dagelijks bestuur ener pro vinciale hoofdstad verwacht men iets dergelijks toch allerminst. De burgerij van Middelburg mag toch immers best weten, dat het huis aan de Dam 50 voorzien is van negen kamers, een keuken, een bad kamer, een kelder en een zolder en centraal wordt verwarmd en dat het bijgebouw geschikt is voor gebruik als garage? Het behoeft ook geen geheim te zijn, dat het pand 30.000 gulden kost, de verplaatsing van de huidige bewoners f 1.000, verbou wing .en dergelijke f 12.000 en de overschrijving f 2.000 zodat de ge meente ten behoeve van een ambts woning voor haar eerste burger in totaal f 45.000 moet betalen, waar tegenover dan een door de burge meester te betalen huur van rond f 1.500 per jaar staat. Het pand is volgens zeggen van de burgemeester van rond 1750 en vol gens mededeling van wethouder L. J. van 't Westende verkeert het in uit stekende staat van onderhoud. Dit werd ter kennis van de raad gebracht naar aanleiding van een vraag van de heer B. A. Hesseling (lib.). V.V,V.-subsidie Er was een voorstel om aan de Vereniging voor Vreemdelingenver- keer met ingang van 1957 geen f 2.000 subsidie meer te verlenen, maar de subsidie te bepalen op het nadelige w° v+a? de rek(?ning van baten en lasten tot een maximum van f 2 000 en tevens beperkt tot het totaalbedrag tributf. °Ver a-i 'iaar on'vanBen con" tubuties en bijdragen van particulie ren. Dit omdat de saldi van de ver- tnWv lnclusi'ef de gemeentelijke subsidie van 1952 tot en met 1955 voordelig geweest zijn. 5 Op de heer L. J. Breel (soc.) had dit voorstel een weinig sympathieke indruk gemaakt. Hij meende, dat die overschotten slechts een kwes tie van de wijze van boekhouding waren, zodat men ze meer als re serve moest zien. Overwegend be zwaar had hij er tegen om de nieu we regeling met terugwerkende kracht van 1957 af te doen ingaan De minister van zaken over zee, mr. G. P. Helders, zal bij de wedstrijd Nederland-Curagao die woensdagavond a.s. in het Feijenoordstadion te Rotterdam wordt gespeeld, de aftrap ver richten. De heer A. J. Kaland (c.h.) vond de overschotten niet zo erg zolang het niet tot grootse kapitaalvorming komt en hij vond het beter om de regeling te laten zo zij was. De heer Hesseling oordeelde de koppeling van de gemeentelijke bij drage aan de hoogte van de particu liere bijdragen gelukkig, maar had op andere gronden eveneens bezwaren tegen het voorstel. Het college nam een amendement van de heer Breel over om de nieuwe regeling eerst over 1958 toe te passen cn daarna werd het voorstel met 17 stemmen tegen 1 aanvaard. Overige punten De overige agendapunten werden vrijwel alle zonder nadere beraadsla ging afgewerkt. Zij waren: de benoe ming van leden in de commissie van beheer van de schoolartsendienst op Walcheren en Noord- en Zuid-Beve land, de benoeming van leraren aan de avondschool voor nijverheidsonder wijs, de vaststelling der rekening van het „Bomme van den Broeckefonds" over 1957, het verlenen van medewer king voor de stichting van een gere formeerde u.l.o.-school, een wijziging van de verordening op de keurings dienst van slachtdieren en van vlees, een krediet voor aanschaffingen in verband met de reorganisatie ter se cretarie, de aan- en verkoop van grond, de exploitatie van een terrein, het aangaan van een geldlening van f 326.000 voor de bouw c.q. verbouw van de b.l.o.-school aan de Zuidsingel. Een voorstel tot wijziging van de sub sidiëring voor de nazorg over oud leerlingen van de chr. school voor b.l.o. werd op voorstel van het col lege aangehouden voor nader overleg. Van de rondvraag maakte niemand gebruik. (Advertentie) Als 't vuur hoog opschiet in de heel - oplaaiend vanuit de maag Dat is geen kwaal die ge nog langer hoeft te dragen. Neem Rennies die blussen de brandende pijn. Voetstoots. Rennies neutraliseren alle overtollig maagzuur en nemen zo de oorzaak weg van die snerpend bran dende pijn. Het wordt zo'n beetje traditie, dat de inzet van de STEM-toto eerst tot minstens boven de honderd gulden groeit alvorens ze er „uit" gaat. Ook nu zijn we weer aan dat bedrag. Precies honderd gulden wachten voor de winnaar, die als tenminste zondag aan staande tevoorschijn komt uit de (al even hard wassende) vloed inzendingen. Zoals U weet, moet ingevuld worden: 1 als denkt, dat de thuisclub wint; 2 verliest en 3 bij gelijk spel. 1. Ieder kan aan onze Stern-toto deelnemen. 2. De deelneming is geheel gratis 3. Men kan het hiernaast staande Toto-formulier gebruiken en op een briefkaart plakken, echter is het óók geoorloofd de wedstrijden op een brief kaart over te schrijven. Niet ner brief 4. Frankering van briefkaarten, die op één van onderstaande adressen worden ingeleverd is niet nodig. Dit moet natuurlijk wel met briefkaarten geschie den, die per post verzonden worden. 5. De inzendingen moeten uiter lijk a.s. vrijdagmiddag te 12 uur op een der onderstaande adressen aanwezig zijn. Later binnengekc nen formulieren worden terzijde gelegd. 6. Over de uitslag kan niet wor den gecorrespondeerd. 7. Indien twee wedstrijden, voor komende op het Toto-formu lier, worden afgelast, blijft het bedrag, dat beschikbaar is, staan tot de daarop vol gende week. 8. Er kan maar één uitslag per briefkaart worden ingevuld. Rapid-Blauw Wit ADO-Sparta PSV-NAC Elinkwijk-Amsterdam VVV-Fortuna Willem II-RBC V olend am-H V C Wilhelmina-DOSKO Baronie-EBOH Zeist-ONA Controle-totaalcijfer: Reservewedstrij d MVV-DOS Op de uitslag behoeft niet lang te wachten. Die vindt U maandag morgen in onze krant. De adressen van onze kantoren, waar de briefkaarten kunnen worden ingeleverd, zijn: Hoofdkantoor DAGBLAD DE STEM, Reigerstraat 16, Breda. Bijkantoor ROOSENDAAL, Molenstraat 45. Bijkantoor BERGEN OP ZOOM, Zuivelstraat 26. Bijkantoor WAALWIJK, Grotestraat 189. Bijbureau OOSTERHOUT, Kloosterstraat 50. Bijkantoor GOES, Westsingel 98. Bijkantoor HULST, Dubbele Poort 7. Bijbureau OOSTBURG, Nieuwstraat 41. Bijbureau TERNEUZEN, Noordstraat 56.

de Stem | 1958 | | pagina 5