DULLES: WEGGEEFPROGRAM IS HARDE NOODZAAK irttfyrifi Vertrouwen in de voorjaarszon Nederlandsche Bank verlaagt disconto Beurs voor de vrouw Salarissen hoogstens achter bij vliegers 5 procent buitenland Hongerende bemanning weigerde schip te verhalen Congres vindt dat het wel minder kan Bourguiba bereid tot concessies Brits vorstenpaar in mist vertrokken Overstag gaan van India zou een ramp zijn voor de vrije wereld Eindelijk een beetje lente LUCHTPOST >uw DAGBLAD VOOR ZEELAND Vier /aar voor Tarieven met half procent omlaag Geen hulp uit gevoelsoverwegingen Tilburg se musicus-spion Suurhofj geeft Bromfietser drie dagen na ongeluk overleden ijn oordeel: VOOR EERLIJKE VINDER Zuidoostelijke wind DERTIENHONDERD REPATRIANTEN GEARRIVEERD Eerst de ..Norlanda", nu de „Panormitis IA/ 2 maanden geen ëage Twintig doden bij scheepsramp Luchl vaar lo verleg met Australië werd afgebroken \uur van lux» spes - zonder nirg, tel. 2344 tel. 2578. >ieten en kla- concurrerend. foli 76, Hulst. iten pootaard- jzen. A. Buys- Hulst, tel. 145. Vee-inscharing nkpompen) bij eig. of Chaamseweg )i te koop (ge- amme, tel. 46, Steenbergen. 1SEN Nattermann's eer helpt, lost emt de prikkel bij elke drogist jouden ringen, Ree, Terneu- 18004 trap vervangen n meubel. Bo- t. tel.467. 17994 goed resultaat ■f v.a. 55 et. 't >edrijf R. Hou- nt. 17990 en ouverture bij Berkhout, v. Gent. 17986 ehang en kwali- eeds naar J. A. tr. 23, Sas v. 17987 goede verf naar Nieuwstr. 81 - a dealer. Enor- hangselpapier. 17981 groot en klein, e Schepper zijn. ewacht, tel. 105. 17982 i te huur, juni, :and. Bevr. Sta- v. Gent. 17983 van Gent. Laat kostuum, japon Zon. U belt 379 :om. 18042 luit en proeft ons agelijks geopend. Liplijn, S. v. Gent asse Friteshuis. - frites. Dagelijks Liplijn, Sas van 18044 toe de nieuwste rijzen ten gunste garderobe. - Rob 01157-379 Slu-is- 18045 lw kostuum moet Penneman, Cloos- >osterzande, telef. 18046 lons naar G. Pen- erzande. - Tevens op de spaarkaart. ceuze in wol- en indt u bij G. Pen- terzande tel. 137. :aleo overhemd en ruithemden moet Penneman, Kl'zan- 18049 •kkleding slaagt u dan bij G. Pen- iterzande, tel. 137. erkopers. Weet u, ?iers zijn in kast- ogaert, Bontehond- 18056 erkopers. Wij heb- dosetpapier in drie draagt prijs. - v.d. itehondstr. Hulst. erkopers. Ook in tafeldamast hebben voorraad, v. d. Bo- Hondstr. Hulst. erkopers. Wij kun- iveren het veel ge- klevende plakband Bonte Hondstr. - 18059 iteriaal voor ïïw v.d. E-ogaert, Bon- Hulst. 180^° »derne schoorsteen- >erij en Houthandel Tel. 2252 TerneU- watertorcn). 18018 te huur prima grote ïvenklokken. Billijk ievr. F. Baart, Sta- Hulst.18088 •n alle diensten, zo- buiten Goes, over moderne rouW- dienaars Th de Boer 9, tel. 3489, bij geen en P. Rejack, RaV. :r 16, Goes. 22754 kast naaimachines üe, ook handmachi- aaaimachinehandel 4, Goes, tel. OllOO- 22779 inruil hand- en trap- vanaf f 38. Pfap ehandel, Papegaai- tel. 01100-2944. 22778 ng. Zangzaad nu 80 volièrezaad 75 ct P* 60 ct p. kg. C. van 1st.18193 bhers voor alle soor- ïaar C. v. Vooren, htJ eelheden extra kor- 18192 cuikenzaal en opfok- v Vooren. 18191 iszee N.H. 14 zomerh. tot 2-8, vr. folder: Paard, Postbus 1021. 58686 t en ochtendhoest spoedig met Dom- tabletten f 1,45, - :1 to gist. 57594 j nog als burge* m waarderen' net bittere zelf- slier ik hier weg voor mij, maar ;t die knaap re- og wel eens al. dreigende woor- hij in de donker» 93e JAARGANG No. 22715 Uitgave N. V. Uitgevers My. Neerlandia. Verschijnt elke werkdag. Bureaus: Breda, Reigerstr. 16. Tel.: Directie, Redactie en Ad ministratie 22341. Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Abonn.prijs by vooruitbet. f 7.- p. kwartaal, p. post ƒ8.20, p. week (uitsl. bij niet postbestell.) ƒ0.54. Incasso wordt berekend. Losse numm. 15 ct. Postrek. 278841 Voor God, Kmïntffn en Vaierlan& DINSDAG 25 MAART 1958 Advertentieprys voor de gehele oplage 0.35 per mm. (Ingezonden Mededelingen 0.85 per mm). Voor advertenties van plaatselyke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie ƒ0.14 per mm. (Ingezonden Mede delingen ƒ0 35 per mm.1. Bij contract aan zienlijke reductie: volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per mm. extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Dubbele Poort 7, telefoon 102. (Bijbureaus: TERNEUZEN, Noordstraat 56. tel. 2601 OOSTBURG. Nieuwstraat 41. tel. no. 35). 9 In doorgaans betrouwbare krin- gen te Parijs is vernomen dat de onderhandelaars Beeley en Mur- phy president Bourguiba van Tu- nesië hebben overreed, de bespre- 5 kingen met Frankrijk te hervatten J zonder hierbij de Algerijnse kwes- tie aan de orde te stellen. Ze zouden hem ook zover hebben gekregen, dat hij zijn eis tot vol- j ledige terugtrekking van de Fran- se troepen heeft laten vallen. Ook zou Bourguiba niet meer vast- houden aan zijn eis dat de Fran- sen Bizerta moeten verlaten. S H|j zou genegen zijn te onder- J handelen over het verpachten op j lange termijn van Bizerta aan Frankrijk en in te stemmen met een of andere vorm van toezicht op de vliegvelden die in Tunesië door de Fransen zijn aangelegd. Minister Dulles van de Verenigde Staten heeft gisteren het Amerikaanse hulpprogram voor het buitenland krachtig ver dedigd tegen plannen in het Congres, om dit „weggeefprogram" drastisch te besnoeien- De regering Eisenhower wil in het nieuwe begrotingsjaar, dat op 1 juli begint, een bedrag van bijna vier miljard uittrekken voor militaire en economische hulp aan het buitenland. De economische teruggang in de V.S. heeft echter veel Congresleden hiertegen in 't geweer gebracht. „Als we geen hulp verleenden", zei Dulles, „zou men van een weggeef program kunnen spreken. Dan zouden we namelijk een dozijn landen, met honderden miljoenen inwoners, aan het communisme weggeven en daarmee ook een stuk van onze nationale veiligheid kelijk van Moskou zou worden." En over P o 1 e n zei de Amerikaan se minister van Buitenlandse Zaken: „Polen vertoont een grote mate van onafhankelijkheid en het heeft er recht op enigszins anders behandeld te worden dan een staat, die geheel van het Kremlin afhankelijk is. Wij helpen Polen niet omdat wij het eens zijn met alles, wat in dit land ge beurt, doch omdat wij geloven dat onze hulp het gemeenschappelijke be lang der vrije landen bevordert". Dulles verklaarde, dat de V.S. op recht streven naar ontwapening en dat de defensie-uitgaven verminderd zouden kunnen worden, als de Sovjets eveneens blijk gaven van goede wil. Ter aanpassing van haar ren tetarieven aan de recente ont wikkeling op de geldmarkt heeft de Nederlandsche Bank haar HASSANEIN El Gabry, een zwager van president Nasser, is gearresteerd op beschuldiging van het vervalsen van invoervergunningen ter waarde van verscheidene miljoenen guldens. HAMMARSKJOKI.D. de secretaris generaal van de V.N., heeft maandag in Moskou anderhalf uur van gedach ten gewisseld met partij-secretaris Kroestjev. DE A.N.W.B. heeft minister Zijlstra gevraagd, maatregelen te treffen voor de meer dan een miljoen kampeer ders uit het buitenland, die op doortocht naar Brussel in Neder land hun tenten zullen opslaan. EEN FRUITMAND, een kist sigaren en een fles eau de cologne stuurde koningin Juliana aan het echtpaar Snaal-Overbeeke, dat gisteren in Onltgensplaat de 70-jarige bruiloft vierde. VANAVOND om vijf over acht zal mr. van Doorn, voorzitter van de KV.P., over de K.R.O.-zender nog een korte toespraak houden in ver band met de Statenverkiezingen. IN NIJMEGEN is gisteren het twee jarig zoontje van de heer Vliervoet, toen het plotseling de weg overstak, onder een achteruit rijdende auto ge komen. Het overleed kort na aan komst in het ziekenhuis. ZESTIENDUIZEND gulden zou de 43-jarige boekhouder W. A. te Den Haag hebben verduisterd. Hij was penningmeester van een onderwijs- vereniging. De man is in arrest ge steld. tarieven met ingang van 25 maart 1958 over de gehele linie met een half procent verlaagd. Bedoelde tarieven zijn met ingang van genoemde datum als volgt vast gesteld: Wisseldisconto 4 pet. (was 4.5), pro- messendisconto 4.5 pet. (was 5). Rente voor voorschotten in rekening-cou rant en beleningen voor particulieren 5.5 pet. (was 6>. rente voor voorschot ten in rekening-courant en belenin gen voor anderen 4,5 pet, (was 5). Onder ..particulieren" zijn te ver staan alle natuurlijke en rechtsper sonen, behalve: de Staat der Neder landen, de mgevolge' de- wet toezicht kredietwezen in het register der kre dietinstellingen ingeschreven handels banken. centrale kredietinstellingen, landbouwkredietbanken en algemene spaarbanken, zomede de leden van de verenigingen, die aangesloten zijn bij de Nederlandse Organisatie van het Effectenbedrijf en de leden van de Vereniging van Valutamakelaars en Discontohandelaren. Senatoren stelden Dulles de vraag, waarom de Verenigde Staten hulp verleenden aan neutrale landen", zoals India, en aan communistische staten, als Polen en Zuid-Slavië. De minister antwoordde: ,,De Ver enigde Staten verlenen hun hulp niet in de eerste plaats uit gevoelsover wegingen, doch om in gebieden, die voor alle vrije landen van groot be lang zijn, hetzij de vrijheid te besten digen, hetzij deze te bevorderen. Wat India betreft: er zou geen enkel, thans nog buiten de communis tische invloedssfeer vallend Aziatisch land zijn, dat er niet de weerslag van zou ondervinden, wanneer deze staat in het communistische blok werd ge trokken. De slag. die de vrije landen in dat deel der wereld hierdoor zou den krijgen, zou slechts te vergelijken zijn met de communistische machtsr overneming in China". Omtrent Zuid-Slavië ver klaarde Dulles: ,.Dit is inderdaad een communistische staat, doch er be staat geen twijfel aan dat hij onaf hankelijk staat van het Kremlin en angstvallig over deze onafhankelijk heid waakt. Wij allen, en niet alleen Zuid-Slavië. zouden er op achteruit gaan. indien Zuid-Slavië weer afhan- De Tilburgse musicus Stan D. v. E., die op maandag 10 maart voor de Bredase rechtbank te recht moest staan wegens spio nage, is gisteren veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar met aftrek. Dit vonnis is conform de eis van de officier van justitie, gesteld wegens overtreding van art. 19c lid 1 en 2 van het wetboek van straf recht. Stan D. van E. zal tegen dit vonnis in hoger beroep gaan bij het gerechts hof in Den Bosch. De rijkspolitie had. smals veertien dagen geleden, toen deze zaak met gesloten deuren werd behandeld, uit gebreide veiligheidsmaatregelen geno men. om te voorkomen dat Stan D. van E. met iemand in contact zou kunnen komen. Hij werd via een zij gang de zaal binnen geleid. De tassen van journalisten werden gecontroleerd op camera's. (Advertentie) Minister Suurhoff is tot de conclusie gekomen, dat de sa larissen der KLM-vliegers, ge rekend met het peil 'van april 1956, hoogstens ongeveer 5 pro cent bij het „Westeuropese peil" ten achter blijven. In een brief aan de Vereniging van KLM-vliegers zegt de minister, dat hij een andere conclusie van meer belang acht, namelijk, dat 1915 vlie- gers bij 4 maatschappijen een lager en 654 vliegers bij 2 maatschappijen een hoger reëel inkomen genoten dan de vliegers van de KLM. Het werken met een gemiddeld Europees salaris peil, zo constateert hij, zegt, gezien de j zeer grote verschillen, weinig. Tot dit oordeel is de minister ge- i komen na bestudering van de rappor ten van het Nederlands Economisch Instituut (de- rapporten-Tinbergen), een nota van prof. Haccou en drs. Coppes, die op 17 februari 1958 werd ontvangen en het daarop door prof. Tinbergen geleverde commentaar van 24 februari. Het oordeel van de minister, dat thans ter kennis van de pilotenver- wat schaafwonden hadden opgelopen, i enigingen is gebracht is door deze! Zondag werd de man onwel: hij werd verenigingen en door de directie van naar een ziekenhuis in Amersfoort de KLM bij voorbaat als een eind- j overgebracht en overleed gisteren. J oordeel aanvaard. Beide partijen heb- j Het bleek, dat hij twee dagen met - ben op zich genomen de besprekingen: De 43-jarige J. Hocfakker uit eherpenzeei is maandag overleden tengevolge van een ongeluk, dat hern d ic dagen geleden is overkomen. Hij reed toen op zijn bromfiets, met zijn vrouw air- duopassagiere, tegen een auto. Beiden vervolgden echter hun weg. omdat zij ogenschijnlijk slechts De minister voegt aan zijn conclu sies nog enkele algemene opmerkin gen toe. Hij wijst er o.m. op dat door het N.E.I. bewust geen rekening is gehouden met de verschillen in aan tallen vlieguren. Het trekt niettemin de aandacht, dat dit aantal bij de KLM het laagst ligt en dat de hoge inkomens b|j de Air France mede hierin hun verklaring vinden. De KLM-vliegers hebben het vo rige jaar aan de directie de eis ge steld. een salarisverhoging te ontvan gen van 50 pet. van het netto-salaris. Hun salarissen variëren van 10.140 tot 41.640. De buitenlandse piloten krijgen minimaal 13.716 en maxi maal 49.632. een schedelbasisfractuur had rond gelopen. Het slachtoffer laat een vrouw met negen kinderen, van wie de jongste twee en een halve maand j zetten, oud, achter. over de salarissen en de verdere ar- j beidsvoorwaarden van de vliegers op grondslag van dit oordeel voort te j Tot zijn verbazin? kwam een autobusondernemer uit Rotterdam op de Hoofd we? te Rotterdam zijn auto tegen, die 's morgens gestolen was. Achter het stuur zat een man, naast hem een meisje. De autobusondernemer, die in een van zijn bussen reed, kon niet tijdig genoeg draaien om een achtervolging te beginnen. Hij waarschuwde de rijkspolitie en met een radiowagen kon zijn auto aangehouden worden. De bestuurder bleek de 33-jarige schilder A. van der G. te zijn, die beweerde, dat hij de wagen op de Kruiskade had aangetroffen met een kaartje waarop stond: „Deze auto is voor de eerlijke vinder". Met een 15-jarig vriendinnetje was hy uit rijden gegaan. De politie, die de schilder „een goede bekende" noemt, heeft hem ge arresteerd, verdacht van diefstal van de auto. Maandagochtend heeft mevr. dr. H.' Verwey-Jonker, als lid van de sociaal economische raad, in het Amsterdamse RAI- gebouw de internationale huis houdbeurs geopend. De foto laat zien hoe zij het lint door knipte. Verwachting van het K.N.M.I. - tot vanavond, opgemaakt maan- dagavond 23.15 uur: Vrii veel bewolking maar vooral J in het noorden ook opklaringen en op de meeste plaatsen droog weer. Krachtige tot matige zuid- Oostelijke wind. Iets hogere mid- dagtemperaturen dan gisteren. Vandaag: zon onder 19.. uur. Morgen: zon op 6.30 u., maan op 9.23 u., maan onder 0.26 u. Het m.s. ..Johan van Oldenbarne- velt" is maandagmorgen om half elf met een record aantal van circa 1300 repatrianten uit Indonesië in de Am sterdamse haven aangekomen. De debarkatie nam meteen een aanvang. Er waren 1130 repatrianten, die op gevangen worden door het ministerie van maatschappelijk werk. Tot de repatrianten behoorde o.a de kunstschilder Rudolf Bonnet, die zich 30 jaar geleden op Bali vestig de om zich geheel aan de schilder kunst te wijden. De KLM heeft, teneinde het ver voer van de met de ..Oranje" en ..Zuiderkruis" aangevoerde evacués van Singapore naar Nederland te be spoedigen. drie Britse en twee Ame rikaanse verkeersvliegtuigen gechar- terd. Van 27 januari af ligt in de Rotter damse haven het stoomschip ,.Pa- normitis", dat uit Nassau in Zuid- Afrika gekomen was en hier door schuldeisers van de eigenaar aan de men waren, lieten toen ook het hier voor ontvangen geld in beslag nemen. Volgens de gezagvoerder, kapitein Constantine Codylis. heeft de Griekse consul te Rotterdam geweigerd iets ketting werd gelegd. Het schip voert voor de bemanning te doen. Het dra- de Engelse vlag, maar behoort toe aan de te Londen wonende Griekse reder Marinos Prangos, die nu enkele dagen geleden failliet zou zyn ver klaard. De gehele bemanning van het schip bestaat uit Grieken, met uitzondering van de marconist, die een Engelsman is. Doordat er sinds enige maanden geen gage is uitbetaald, verkeert de gehele bemanping in nood. Enige dagen lang is er reeds geen verwar ming, drinkwater en zelfs geen eten aan boord. De eerste stuurman heeft toen. om aan geld voor eten voor de hand zou uitsteken om verhalen van het schip mogelijk te maken. Het Nederlands transportbureau, dat voor de verlading zou zorgen, wil de daarop een noodbemanning aan ma van de ,,Norlanda", die enige da gen geleden in Vlissingen aan de ket ting ging, herhaalt zich.... Dezer dagen hebben verladers een boord brengen, maar ook dit gelukte kort geding aanhangig gemaakt voor niet. ..Niemand komt aan boord" de president van de Rotterdamse werd er geschreeuwd. Men eiste eerst rechtbank. Zij vroegen het recht om eten. water en warmte en vooral ga de lading kunstmest, die eigenlijk ge. teneinde geld naar de familie in voor China bestemd was, te mogen Griekenland te kunnen zenden, lossen. Later liet de bemanning echter toe, De president wees de eis toe en dat het schip naar de Waalhaven maandagmorgen zou men beginnen werd gesleept. De Rotterdamse ri le lading uit het schip te halen. Daar- vierpolitie had er toen voor gezorgd, toe zou de ,,Panormitis" van de Rijn- dat de in beslag genomen mondvoor- - haven naar de Waalhaven moeten raad ter beschikking "van de beman- hele bemanning te komen, de demag- worden gesleept, maar toen men ning kwam. Er worden nu ook pogin- netiseringskabel van het schip aan daarmee wilde beginnen, liet de eer- gen in het werk gesteld om de zeelie- een opkoper verkocht. Maar de ste stuurman namens de gehele be- den aan enig voorschot op de gage te schuldeisers, die daar achter geko- manning weten, dat niemand een helpen* Het koninklijke jacht „Bri tannia" met aan boord konin gin Elizabeth van Engeland en de hertog van Edinburgh, is maandagavond uit de Engelse haven Harwich vertrokken naar Amsterdam, waar het vanochtend zal aankomen. Tot buiten de haven van Harwich werd de Britannia" vergezeld door een paar sleepboten. Buitengaats werd het escorte overgenomen door de fregatten ..Grenville", ..Pellew" en Paladin". Het was koud en mis tig toen de Britannia" zee koos en de weersverwachting sprak van harde tot stormachtige wind op de Noordzee. Vóór het Engelse vorstenpaar aan boord van het jacht ging werd een erewacht geïnspecteerd. Toen de koningin en prins Philip aan boord waren gegaan, werd de koninklijke standaard gehesen. Bij het uitvaren van het schip speelde een muziek korps van de Engelse marine ,,Rule Britannia". De Britse minister van Buiten landse Zaken Selwyn Lloyd is ook aan boord van het koninklijke jacht. Hij ging reeds eerder in de middag aan boord, lang voordat koningin Elizabeth en prins Philip te Har wich waren aangekomen. Prins Bernhard zal vandaag, op de eerste dag van het Britse staats bezoek, de lunch en het gala-diner op het paleis kunnen bijwonen. De behandelende artsen zullen nader beslissen of de prins op de volgen de dagen alle programmapunten zal mogen meemaken. Het bijzonder koude weer, dat veertien dagen onafgebroken heeft geduurd, verloor maandag vrij plotseling in grote delen van het land zijn scherp karakter. Terwijl zondag het kwik nog ner gens boven plus 3 graden steeg liepen de thermometerstanden maandag in het zuiden tot 8 a 10 graden op. De oorzaak van de veranderingen moet vooral in de hogere niveaus worden gezocht. Daar is namelijk door aanvoer van minder koude lucht en door dalende luchtbewe gingen een flinke verwarming op getreden. Hierdoor kon de zonne straling de betrekkelijke dunne koude luchtlaag bij het aardopper vlak flink in temperatuur doen stij gen. Het ziet er naar uit, dat vandaag de genoemde ontwikkelingen zich zullen voortzetten, zodat het alge mene temperatuurniveau wederom iets hoger zal komen te liggen. Door het opdringen van een front boven Frankrijk zal er vooral in het zuiden wat meer bewolking zijn, maar het is niet waarschijnlijk, dat daaruit veel regen zal vallen. De wind blijft zuidoostelijk. Voor wie dit alles met de nodige scepsis verneemt, mag bovenstaan de plaat moedgevend zijn. De eerste lenteboden op Keukenhof Zes overlevenden van het Griekse schip ..Dodekanesos", dat sinds zon dag werd vermist, zijn in Turkije aan land gekomen. Aangenomen wordt dat meer dan twintig mensen om het leven zijn gekomen Het schip had een bemanning van tien leden en ongeveer twintig passagiers aan boord. Het is in de Egeïsche Zee ver gaan. Pogingen van de Nederlandse re gering, om in Australië uitbreiding van landingsrechten voor de K.L.M. te verkrijgen, zijn mislukt. Delegaties van Nederland en Australië, die in Melbourne meer dan een maand lang besprekingen hebben gevoerd, konden niet tot overeenstemming komen. De Nederlandse delegatie keert nu naar ons land terug voor overleg met de regering. De leider ervan heeft te genover de Australiërs de diepe te leurstelling van Den Haag tot uit drukking gebracht over het uitblijven van een akkoord. Een Italiaans schooljongetje vond kort geleden op weg naar 'school een ballonnetje, dat zijn bestemming op andere wijze zou bereiken dan door de afzen der was bedoeld Op het rubber stond te lezen: Kleine blauwe ballon, vlieg naar het kindje Jezus en zeg hem, dat ik heel gauw een broertje krijg, maar dat wij geen kleertjes voor hem heb ben". Daaronder was een naam en adres bij Milaan opgegeven. Het joch snelde naar school en gaf de ballon aan de onder wijzer. Spontaan verzamelden de kinderen hun snoepcenten en toen dat bij lange na niet vol doende bleek hielden ze een in zameling op de hele school en spaarden bovendien de op brengst van een lege flessen- en oud-papieractie om vervolgens al het geld naar het Milanese adres te sturen. Daar werd het als uit de hemel gevallen ont vangen....

de Stem | 1958 | | pagina 1