linoleum Daar ligt een rapsodie in kleur, de nieuwe collectie linoleum krommenie Eei vorste aanbli YOER en KIRi Tap WYERS Meer opsl; in haven V Bevorderin werkgelegt op The De moderne vrouw kiest linoleum! Op voorstel van I de raad van 's-Hee living van het ver: stuur der kath. kien dewerking tot de bo we kleuterschool m werklokalen. Aanval dend van bovenaf, hout zou moeten dus semi-permanen is bekomen kunner steen mag worden Diverse voorstellf bezoldiging van am geldregeling en arbe gingen zonder discu mer door. De verg bijzondere lagere voor 1957 vastgeste Besloten werd ook perceeltjes grond a Steenbakker, P. Mer Westende, voor pren In besloten zitting en aangenomen een en w. om 1000 m2 g pen in het uitbreidi Bij de rondvraag de orde de kwestie Eind van dit jaar i tanks op het terreii Haven van Vlissin voor opslag van eet lasse en K-3 produki dan de helft zijn u: door men de beschik een totale opslagcapi m3. In 1936 werd beg plaatsen van opslag produkten en men over een capaciteit Reeds spoedig bleek, ding moest worden in 1938 vond een ui met 1500 m3, gevol 11.000 m3 en in 195 Begin van dit jaar b de Haven van Vlis over 12 opslagtanks citeit van 26.000 m3. Op het beschikbar deze tanks worden t gen getroffen, zodat kan worden begonne van 7 tanks met eei 15.000 m3. Het is de ding, die sinds de plaats vond. Eind d< ze voor Vlissingen zo breiding in gebruik men. (Advert Kiras en Yoero rijk om te zien koninklijk bezit Oosterse kleuren i noblesse. Prijzen (bijv. 2( I 231.. en f 325 Vraag uw woninginric) Nieuwe kleur, in bloemrijke verscheidenheid. Alleen tl 14 nuances van blauw, 11 van rood en 18 van groen. Texas-geel en Aubergine, Portlandbeige en Albast. Meer dan 100 varianten. Waarom zoveel kleur? Waarom zoveel keuze? Om u mevrouw, voor u meneer. Om de vreugde van een harmonie, die weerklank vindt in uw eigen hart. De beheerste harmonie van Velvet-Lino in uw zitkamer, waar rust en behaaglijkheid wonen en waar luidruchtigheid niet past. De harmonie van het praktische Marmoleum in uw eethoek of keuken, het vrolijke samenspel van veelkleurig Holland-Granité of Confetti in de kinderkamer. Zo heeft elke structuur een eigen temperament, een eigen gamma van kleuren. Van uitbundig spontaan voor mensen-van-morgen, tot sympathiek bescheiden, al naar uw karakter uw voor keur bepaalt. Kleuren om zonder meer uw vloer mee te bedekken, of om smaakvol te combineren. Kleuren met zoveel „persoonlijkheid" dat u daaraan dadelijk linoleum herkent. gegarandeerd door onder internationaal keurmerk ÏNTERTEST De complete collectie-folder, uitgevoerd in kleuren druk, ligt voor u klaar. Een briefkaart aan Linoleum Krommenie met de vermelding „Rapsodie in Kleur" bezorgt u 12 pagina's blijmoedigheid. Gratis! Linoleummodern produkt met vele plus-punten Reeds 100 jaar wordt er linoleum gemaakt en toch is het een modern produkt. Geen wonder, want het voornaamste bestanddeel is de op één na eerste gepatenteerde kunst stof („plastic" zegt men tegenwoordig). Maar er komt meer bij kijken: Portugese kurk, houtmeel uit Zweden en jute uit India, Afrikaanse gommen en harsen, pigmenten van overal ter wereld. Aan dit alles dankt linoleum de eigenschappen die u zo waar deert. Het is veerkrachtig en geluiddempend, dus prettig om op te lopen. Het is koude- isolerend en hygiënisch. De kleuren gaan door-en-door. Het onderhoud is eenvoudig Er ia linoleum krommenie reeds vanaf f 11.50 per meter (200 centimeter breed!), dat is dus f 5.75 per vierkante meter.

de Stem | 1958 | | pagina 10