Bizerta dicht voor Franse oorlogsschepen Weer een roofoverval weer een arrestatie Welkom voor de prinses Rebelse commandanten oneervol' ontslagen Lourdes zette het eeuwfeest van de verschijningen in Spoeddebat in de N ationale Vergadering Troepen moeten zo spoedig mogelijk land verlaten K.V.P. WIL KLAARHEID OMTRENT DEFENSIE Lift stort in Berkelse arts liet vreemd soort poeder onderzoeken Droeve stoet trok door Manchester UNIFORMKWESTIE BIJ DE POLITIE DAGBLAD VOOR ZEELAND V erschri kkelij k" Geen rust voor Peron Ha ven uitbreiding van Antwerpen Pleidooi voor de Nationale Reserve Elf mijnwerkers dood Geen raket-bases in W.-Duitsland Vergiftigingszaak Leeu warden Uttimatum-Husscin verworpen Aanhoudend zacht Oproep van de IJ. Vader Mike en Elizabeth uitgejouwd in Belgrado 98e JAARGANG No. 22680 Uitgave N. V. Uitgevers Mij. Neerlandia. Verschijnt elke werkdag. Bureaus: Breda, Keigerstr. 16. Tel.: Directie, Redactie en Ad ministratie 22341. Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Abonn.prijs bij vooruitbet. f 7.- p. kwartaal, p. post ƒ8.20, p. week (uitsl. hij niet postbestell.) ƒ0.54. Incasso wordt berekend. Losse numm. 15 ct. Postrek 278841 Voor God, Konintfin en Vaderland WOENSDAG 12 FEBRUARI 1958 Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.35 per mm. (Ingezonden Mededelingen ƒ0.85 per mm). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie ƒ0.14 per mm. (Iijgezonden Mede delingen f 0 35 per mm). Bij conti act aan zienlijke reductie: volledig tariei en Alge- "nene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatweik 3 ct. per mm. extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Dubbele Poort 7, telefoon 102. - (Bijbureaus: TERNEUZEN, Noordstraat 56. tel. 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat 41. tel. no. 35^ De Tunesische regering heeft gisteren aan Franse oorlogsbodems de toegang tot de belangrijke marine haven Bizerta ontzegd. Indien een oorlogsschip toch zou proberen de haven binnen te varen, zou het vuur op dit schip geopend worden. Aan Frankrijk is tevens verzocht, een aantal consulaten in Tunesië te sluiten. De Franse troepen in het land zullen zo spoedig mogelijk moeten verdwijnen. Momenteel zijn ze in kampementen onder gebracht. De bevoorrading van de troepen is zo goed als onmogelijk geworden door een wegblokkade, die de Tunesiërs hebben inge steld. Franse vliegtuigen kunnen bovendien geen gebruik meer maken van de vliegvelden. Als Parijs zijn troepen niet onmid dellijk terugroept, zo wordt gezegd, is de kans op incidenten groot en dit zou de toestand slechts verergeren. Tunesië heeft gisteravond om een bijeenkomst van de Veilig heidsraad verzocht, ter bespreking van het incident. De Franse Nationale Vergadering is gisteren, op verzoek van premier Gail, lard, een spoeddebat begonnen over bet bombardement op het-Tunesische dorp en de gevolgen daarvan. Minister Pineau ontkende, dat hij tegenover een Amerikaanse journalist over een „be treurenswaardige vergissing" had ge sproken. De Tunesische ambassade in Bonn heeft dinsdag alle diplomatieke verte genwoordigingen in de Westduit se hoofdstad een schriftelijk verslag doen toekomen dat de Zwitserse Rode-Kruis functionaris Hebling over het bom- bardement van Sakiet Eidi Joessef IN ONSTWEDDE, bij Stadskanaal, is een autobusje geslipt en tegen een boom gebotst. De bestuurder werd gedood, de drie andere inzittenden werden gewond naar het ziekenhuis vervoerd. TE LONDEN is op 79-jarige leeftijd overleden dr. Ernest Jones, een psycho-analist van wereldvermaard heid, die nauw met dr. Sigmund Freud heeft samengewerkt. CANADA zal op de internationale conferentie over het zeerecht, die deze maand in Genève wordt gehou den, aandringen op uitbreiding van zijn territoriale wateren van drie tot twaalf mijl. DOOR GASVERGIFTIGING is te Haarlem een 77-jarige vrouw om het leven gekomen. OP EEN ONBEWAAKTE overweg te Duiven, tussen Zevenaar en Arnhem, is een 71-jarige voetganger door een trein gegrepen. Er waren knipper lichten en een belsignaal. ZONNEVLEKKEN hebben sedert maandag de radioverbindingen over de gehele wereld gestoord. Gisteren js een verbetering ingetreden. In heel Europa werd een krachtig schijnsel van noorderlicht waargeno men. BADERS op het strand bij Buenos Aires zijn aangevallen door roggen van ongewone grootte. Tachtig men sen werden gewond, van wie enke le zwaar. PRINSES BEATRIX, volop genie tend van haar bezoek aan de West, zal vandaag van het eiland Aruba naar St.-Maarten vertrekken. ZESTIG arbeiders op een bouwwerk te Amsterdam zijn ontslagen, omdat zij. ondanks het verbod yan de di rectie, tijdens de werkuren een de monstratieve bijeenkomst hadden bijgewoond. IN JANUARI zijn 21.320 nieuwe te levisietoestellen geregistreerd. het grootste aantal dat totnutoe in één maand iy geboekt. KONING FEISAL van Irak is dins dagavond in Amman aangekomen voor besprekingen met zijn achter neef, koning Hoessein van Jordanië, over de mogelijkheid van een staten bond van hun twee landen. heeft geschreven. Hebling was een der vier Rode-Kruisfunctionarissen, die het bombardement van het dorp meemaak ten, toen zij daar voedsel en kleding aan Algerijnse vluchtelingen zouden verdelen. Volgens Hebling was het erg druk :n het dorp geweest doordat het juist marktdag was. „Vrouwen, kinderen en grijsaards werden neergemaaid door salvo's van boordwapens. door bom explosies en raketten. Ik hoor nog het angstig gegil van de dorpelingen, die iadeloos een heenkomen trachtten te vinden en het gesteun van gewonden. Ik kan het maar niet kwijt raken. Het was verschrikkelijk". Drie van de vier Rode-Kruisauto's, die in het dorp stonden en ook boven op met een rood kruis waren beschil derd. werden ernstig beschadigd. „Het bestaat niet, dat de Franse piloten die niet opgemerkt hebben", aldus Heb ling. De regering van de Dominicaanse republiek heeft oud-president Peron van Argentinië gelast het land te ver laten. Peron wordt ervan beschul digd inbreuk te hebben gemaakt op het asielrecht. In een eerder bericht is gezegd, dat de Dominicaanse regering Peron zou uitwijzen als hij uit het gebied waar hij asiel geniet politieke op drachten naar Buenos Aires zou zenden. Om de haven van Antwerpen toe gankelijk te maken voor schepen van 50.000 ton. zal er, zoals wij reeds hebben gemeld, zo veel mogelijk stroomafwaarts en zo noordelijk mo gelijk op het Belgische gebied een nieuwe sluis worden gebouwd. De terreinen, die in het zuidelijk deel van de haven nog beschikbaar zijn, zullen gebruikt worden voor de aan leg van een vijfde hayenbekken. zui delijk van het vierde. Om adminis tratieve redenen heeft de Belgische regering een wetsontwerp ingediend, volgens hetwelk de gemeenten Be- (Van onze parlementaire verslaggever) Zoals gebruikelijk is de minister van Oorlog, ir. Staf, die verantwoor delijk is voor de duurste van alle begrotingen, (ruim 1,5 miljard per rendrecht, Lillo en Zandvliet bij Ant- j jaar) in de Tweede Kamer weer werpen zullen worden gevoegd. 1 het mikpunt geworden van tal van In de nacht van maandag op dinsdag is in Utrecht een over val gepleegd op een bejaarde vrouw, die met een bijl niet ernstig werd verwond. De overvaller, die met een bedrag van 295.— was gevlucht, is met behulp van een speurhond nog Mohamed Masmoudi, de Tunesische ambassadeur in Frankrijk, die door zijn regering is teruggeroepen, heeft in Parijs voor zijn vertrek verschei dene bekende Fransen ontvangen. De foto toont de bekende schrijver Francois Mauriac (rechts) bij de ambassadeur. Mauriac is een ver klaarde tegenstander van de Fran se politiek in N.-Afrika. In een mijn te Méricourt bij Lens (Noord-Frankrijk) is dins dagochtend een liftkoo' neerge stort. De elf mijnw ers die zich er in bevonden, maakten een val van 65 meter en waren op slag dood. In de Duitse Bondsrepubliek zullen, naar dinsdag te Bonn werd ver klaard, geen afschietbanen voor ra ketten met middelgrote reikwijdte worden aangelegd. Dit zou zijn vast gelegd in een advies van de Navo, dat echter tot dusver nog niet offi cieel bij het ministerie van Buiten landse Zaken en dat van defensie te Bonn is ingediend. Volgens dit advies zullen afschiet banen in het betrekkelijk vlakke West-Duitsland teveel gevaar lopen voor acties van een vijand. In het advies zou worden voorge steld afschietbanen te bouwen Ln de Franse en Italiaanse Alpen en in Turkije. Met betrekking tot de vergiftigings zaak in de strafgevangenis te Leeu warden is o.a. gebleken dat een bui tenstaander, die geregeld toegang tot de cel van arts O. uit Berkel heeft gehad, op verzoek van O. door een apo heker een poeder heeft laten ana lyseren dat O., naar hij zei, in een bem voorgezette visschotel had aangetroffen. Hij had dit „een vreemd soort poeder gevonden". De buiten staander heeft aan het verzoek van O. voldaan en buiten medeweten van de directie van de gevangenis om dit poeder door een apotheker laten on derzoeken. Het bleek cyaankali te zijn De buitenstaander heeft aan O. het resultaat van het onderzoek medege deeld en hem gezegd dat hij de direc tie van de gevangenis op de hoogte moest stellen. Dit is niet geschied. Pas nadat de gevangene L. levenloos op zijn bed in de cel was gevonden kreeg cie justitie kennis van dit voorval. De buitenstaander in kwestie is daarna onmiddellijk de toegang tot de gevan genis ontzegd. Men neemt aan dat hij te goeder trouw, doch in „onvoorstel bare domheid" heeft gehandeld. Naar het schijnt zijn er thans in de gevangenis verscheidene ampullen ver gif aangetroffen, die waarschijnlijk af komstig zijn van Duitse S.S.- en S.D.- officieren. Overigens was eerst bekend gemaakt, dat L. niet door cyaankali om het leven was gekomen. Opgehel derd is de zaak dus nog lang niet. binnen anderhalf uur in zijn woning, waar ook het geld werd gevonden, gearresteerd. De dader was langs een regenpijp aan de voorzijde van het perceel naar boven geklommen en binnen gekomen. Met een bijl heeft hij een deur ge forceerd en kwam in de slaapkamer van de 74-jarige mevrouw M. R. Door haar in het kussen te drukken belette de overvaller haar om hulp te roepen. Zij werd daarbij met de bijl niet ernstig in de rechterzijde gewond. Met een bedrag van 295.rende de aanvaller de trappen af en wist door de voordeur te ontkomen. Hij werd parlementaire projectielen. Van de zijde van dc KVP werd hem zelfs te kennen gegeven, dat men er daar over begint te denken om zijn be groting maar eens niet goed te keu ren, wanneer hij niet duidelijker aangeeft wat al zijn plannen kosten. Algemeen werd gepleit voor het voortbestaan van de Nationale Re serve, waarover ïeeds meer dan een jaar onzekerheid bestaat. Generaal Calmeyer <C.H.) deed de minister lef beschikking te stellen van de terb eschikking te stellen van de territoriale bevelhebbers en ze dan bijvoorbeeld voor bewakingsdiensten ift te schakelen. Ook de heer Ver meer (PvdA) vroeg een nieuwe taak voor deze vrijwilligers. Mr. Roos jen (A.R.). die het vorig jaar een motie heeft ingediend, waarop nog steeds geen duidelijke uitspraak is gevolgd, sprak over „aanslag op de vrijwil ligheid". Over de territoriale verdediging in het algemeen merkte de heer Vis op. dat ir. Staf zeer ten onrechte hieraan minder aandacht gaat beste den, zogenaamd omdat de moderne oorlogvoering dit niet meer zou eisen. De heren Calmeyer (C.H.) en Ritmeester (VVD) hebben zich ver zet tegen het afschaffen van de „Karei Doorman", waaraan de Ka mer al jarenlang vele gelden heeft besteed en die binnenkort weer in de vaart zal komen. De heer Ver meer had er op aangedrongen dat het schip als onefficiënt nu maar wordt afgeschaft. De heer Vis vroeg of het niet mogelijk was het vlieg kampschip in te schakelen voor de bij zijn vlucht gezien door medebewo- bescherming van Nieuw-Guinea ners van het pand, die de politie alar meerden. Het hevig geschrokken slachtoffer werd naar het Antonius- ziekenhuis overgebracht. De politie vond de bijl in de kamer en in het bed werd een leren knoop ontdekt. Uit informaties bij de aanne mer, die het huis heeft gebouwd, bleek daarbij een loodgieter werkzaam i te zijn geweest, die een oude bekende derdienst, waardoor althans per ge- van de politie is. doordat hij al eens j z*n n'e^ meer dan twee broers kun- eerder met een dergelijk ..bijltje heeft "en worden opgeroepen, terwijl ook Voor de sociale belangen van de militairen kwam de heer van Vliet (KVP) op. Hij vroeg de minister om de vergoeding tegen derving van in komsten niet alleen voor herhalings oefeningen maar ook voor normale diensttijd in te voeren. Voorts wilde hy zo spoedig mogelijk een herzie ning van de bepalingen van de broe- gehakt". Het vermoeden in deze rich ting bleek juist te zijn. Een politiehond werd lucht gegeven aan de bijl en de knoop en de lood gieter, een 23-jarige Utrechter, werd thuis opgezocht. Met behulp van de speurhond lukte het de politie spoe dig de dader tot bekentenis te bren gen. Het buitgemaakte geld, dat hij nog juist had kunnen verbergen, kwam ook te voorschijn. de oudste zoon vrijstelling moet krij gen, wanneer dat voor het gezin no dig is. De zaak majoor K. kwam een ogenblik ter sprake toen door ver schillende Kamerleden het aankoop beleid onder de loep werd genomen. De heer Vermeer stelde de vraag wie daarvoor verantwoordelijk is. 99 Weersverwachting van het K.N. J M I tot woensdagavond. op- gemaakt dinsdagavond 23,15 uur: t J A eranderlijke bewolking met J plaatselijk enkele buien. Matige tot 1 krachtige, langs dc kust tijdelijk harde wind tussen zuid en zuid- west. Aanhoudend zacht weer. t Verwachting van het Belgisch weerkundig instituut: Matige tot I vrij krachtige wind tussen zuid l en zuidwest. Zwaarbewolkt met l opklaringen, maar tijdelijk ook I buien. Vrij zacht weer. J Vandaag: zon onder 17.47 uur- maan onder 12.09 uur. Morgen: zon op 8.01 uur; maan j op 4.19 uur. 2 De regering Djuanda, die iedere eis tot aftreden met een hoog hartig commentaar terzijde schuift, heeft de opstandige commandanten op Midden-Su- matra „oneervol ontslagen". Het besluit is van toepassing op ko lonel Simbolon, de afgezette j commandant van Noord-Suma- tra, kolonel Lubis, de afgezette legerchef, luitenant - kolonel Hussein en kolonel Dj amber. Zoals men weet, hebben de com mandanten in kwestie de rege- nng-Djuanda verzocht, binnen vijf dagen af te treden. Dit ultimatum is door Dja karta verworpen. De Indonesische mihister van voor lichting, Sudibjo. heeft na een bij eenkomst van het kabinet verklaard, dat de positie van luitenant-kolonel Ventje Sumual niet was besproken. Hij deelde mee, dat president Soe- karno a.s. zondag uit Tokio in Dja karta zou terugkeren met een ge huurd vliegtuig van de Pan Ameri can Airlines. Premier, Djuanda beschouwde het ultimatum van vijf dagen „als niet ernstig genoeg om dit zelf te be antwoorden." Een regeringswoordvoerder zei, dat het te betwijfelen viel of Hus sein inderdaad stappen zou nemen na verloop van de termijn. Radio Padang heeft in een nieuws uitzending dinsdagavond gezegd, dat de politie van Padang instructies had ontvangen van het hoofdkwar tier van de centrale politie in Dja karta „om de plaatselijke gewapen de troepen bij te staan indien zich moeilijkheden zouden voordoen." De chef-staf van het Indonesische leger, gen.-maj. Nasution, heeft een beroep gedaan op het Indonesische volk, om zich aaneen te sluiten „ten einde de Hollanders en hun bondge noten, die vanuit Indonesië zelf moei lijkheden willen veroorzaken, een nederlaag toe te brengen." De legerwoordvoerder in Djakarta, majoor Harsono, zei, dat er aanwij zingen zijn, dat er verband bestaat tussen de opstandige beweging in midden-Sumatra en „de Nederland se separatistische beweging in Indo nesië." Een menigte van meer dan 100.000 personen, mannen, vrouwen en kinde ren, stond in de nacht van maandag op dinsdag langs de straten van Man chester geschaard, teen de stoffelijke resten van de by de vliegramp omge komen spelers en officials van het vliegveld naar het voetbalveld van Old Trafford werden vervoerd. De ontroering was groot, en sommi gen knielden terwijl de droeve stoet v oorbij trok. Over een afstand van 16 kilometer was er een bijna ononderbroken file van stilstaande auto's, waarvan de be stuurders met ontbloot hoofd naast de wagens hadden postgevat. Alle ver keer uit de tegenovergestelde richting was stopgezet. Op het veld van de United wachtten vijfduizend mensen voor een zwijgend eerbetoon en pas uren later verspreid de de menigte zich. De arts van de „British European Airways", dr. Frank Peston, heeft •tinsdagavond verklaard, dat Matt Busby, de manager van Manchester United nog niet weet, dat zeven spe lers van zijn ploeg bij het vliegtuig- jngeluk hel leven hebben verloren. „Hij heeft natuurlijk wel naar zijn „jongens" geïnformeerd, maar we hebben hem om de tuin geleid", zei hij. „Ik geloofde echter stellig dat hij zelf wel iets vermoedt van wat er gebeurd is." Dinsdagochtend is te Lourdes de eeuwfeestviering begonnen van de verschijningen van Maria aan Bernadette Soubirous. Dit in tegenwoordigheid van ruim vijftigduizend bedevaartgangers, die op de esplanade voor de Rozenkransbasiliek onder stra lende zon verzameld waren. Reeds vroeg in de morgen waren talrijke groepen pelgrims uit de om geving van Lourdes. het landschap Bigorre, onder wie enkele honderden geestelijken en burgemeesters, te Lour des aangekomen en hadden een pro cessie gevormd die naar de esplanade trok langs de weg, welke Bernadette en haar kameraadjes op 11 februari 1858 naar de grot van Massabielle had den gevolgd. Een dertigtal bisschoppen van ver schillende nationaliteit had plaats ge nomen voor het portaal van de basi liek, waar de Hoogmis ter opening van oe eeuwfeestviering werd opgedragen door mgr. Theas, bisschop van Tarbes en Lourdes. Er werd een eeuwfeest mis gezongen die speciaal voor deze gelegenheid was gecomponeerd door Jcanunnik Lesbordes, die aan het hei ligdom van Lourdes verbonden is. Tij dens de H. Mis werd gepreekt door kardinaal Gerlier, aartsbisschop van Lyon, die het eeuwfeest van de ver schijningen van Maria waarvan hij een gedenkwaardig feit in de gods dienstige geschiedenis van de mens- heid noemde. Hij drong er op aan er voor te zorgen dat hetgeen te Lourdes was geschied, concrete gevolgen in de wereld zou hebben, want „de liefde jods zou slechts tot een leugen wor den wanneer zij niet in daadwerkelijke naastenliefde zou worden omgezet". Na de H. Mis begaven kardinaal Ger- ï1 -fli anc*ere prelaten zich, ge volgd door de menigte, naar dc grot der verschijningen". Precies op het middaguur wachtte men op de stem van de H. Vader, die via de Vaticaan se radio het „Angelus" zou voorbid den. Door een storing echter kwam het gebed niet door. Wel kon de H. Vader de pelgrims Zijn apostolische zegen geven. Mgr. Theas las vervolgens de door de Paus eigenhandig geschreven boodschap ter gelegenheid van het eeuwfeest voor. De H. Vader riep de gelovigen op dankbaarheid te tonen voor de gun sten, die men in de loop van honderd jaar te Lourdes deelachtig is gewor den en gehoor te geven aan de ver maningen van Maria door het verrich- en liefdadigheid en door persoonlijke en gemeenschappelijke verbetering j van gedrag. Zo stond het Arubaanse kin derorkestje, Conjunto San Fernando" gereed, om prinses Beatrix, tijdens haar rondgang op het eiland, een klinkend wel kom te bereiden. Verheffe zich van alle kanten een smeekgebed tot God, aldus de Paus in Kerk daar waar zij verdrukt wordt, Werkloosheid in V.S. voor uitbreiding van de Kerk onder i alle volkeren, voor de wereldvrede, i ^tOT*K CFP^t PO'fMl en laat de zieken het edelmoedige j öl,Vyllv offer van hun lijden aan dat gebed A toevoegen 1 Amerikaanse departement van handel heeft bekendgemaakt, dat hardhandige wijze de weg vrij. Het Voor de aanvang van de H. Mis re- het aantal werklozen in de Verenig- was de eerste maal sinds vele ja gende het. maar bij het begin van de de Staten in januari met 1.120.000 is ren, dat de politie van Belgrado van plechtigheid brak de zon door. gestegen tot 4.494.000. gummistokken gebruik maakte. De politie van Belgrado heeft gis teren een menigte van naar schat ting duizend studenten met gummi stokken uiteengeslagen, die zich had verzameld voor het hotel waar de Amerikaanse filmproducent Mike Todd en zijn vrouw Elizabeth Taylor logeerden. Toen het echtpaar per auto een rondrit -door de stad wilde maken, versperden de studenten on der het geroep van „weg met hen" de weg. De politie maakte hierop op de geschiedenis in herinnering bracht ten van werken van boetvaardigheid Voor de Centrale Raad van Beroep diende gisteren het be roep van de Rotterdamse briga dier van politie A. Baaijens tegen een hem opgelegde disciplinaire straf wegens overtreding van de dienstvoorschriften. Op 10 januari van het vorig ja ai- des ochtends om 8.50 uur werd de brigadier door een van zijn chefs bemerkt, terwijl hij in bur gerkleding op weg was naar het politiebureau aan de Boezemsin gel te Rotterdam, waar hij om 9 uur precies in functie moest treden. De chef wees hem erop, dat hij niet geüniformeerd was, zoals de voorschriften vereisen, waarop de brigadier antwoordde, dat eerst om 9 uur zijn diensttijd aanving en hij niet zou nalaten zich op dat tijdstip in uniform bij de wachtcommandant te melden. Zijn chef deelde dit standpunt echter niet en er werd hem een disciplinaire strcuf opgelegd. De brigadier ging van deze maatre gel in beroep bij het ambtenaren gerecht te Rotterdam, dat hem echter in het ongelijk stelde. Ter zitting te Utrecht werd het standpunt van de brigadier ver dedigd door mr. E. H. de Vrieze, die betoogde, dat de verplichting tot uniformdracht van een poli tieman eerst aanvangt op het ogenblik, dat deze zich voor de directe uitoefening van zijn func tie meldt bij zijn commandant. Wanneer men de politieman zou verplichten 'in uniform gekleed zijn woning te verlaten om zich naar het bureau te begeven, zou zulks zijns inziens praktisch neer komen op verlenging van zijn diensttijdomdat hij, aldus ge kleed, wordt geacht in functie te zijn. Het standpunt van de hoofdcom missaris van politie werd verde digd door mr. L. A. Vreeswijk op grond van de bestaande dienst voorschriften. De Centrale Raad zal 4 maart i uitspraak doen.

de Stem | 1958 | | pagina 1