RBC droeg de rode lantaarn over aan Roda Sport: 3-1 Moeilijke keus Willem-II won maar net Baronie plus Hilversum totaal machteloos0-0 Vlot voetballend MOC bleef Boxtel de baas Bij voetbal nog steeds alles mogelijk DOS nam royaal wraak" op NAC De excellente hali-zware shag van Douwe Egberts Eredivisie Belangrijke overwinning DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 10 FEBRUARI 1958 ADO-Fortuna 1-2 Ajax-Elinkwijk 1-1 Blauw Wit-A'dam 1-1 PSV-VVV 3-0 MVV-Feij enoord 0-4 KapicI JC.-GVAV 1-0 Debruyckere beste man Piet van Osta was er weer Longa bij ON A te ..lauw" W onder-mensen KNVB-toio in Ook in Caritaspool Bij STEM-toto: eindelijk BW eervol verliezer bij Sparta fi Coed NOAD toch verliezer bij Enschede 55 Bulgaars elftal naar Nederland verrichtte enkele goede safes bij schoten van Knauf en Ederveen. Het aan weerszijden kundig uitzet ten van de buitenspelval brak veel (Van onze speciale verslaggever), In een spannende, doch weinig, aardige momenten kennende wedstrijd, heeft RBC de rode lantaarn kunnen overdragen aan Roda Sport. De gasten konden zich voor de rust aardig laten gelden. Het in de 7e minuut door Lazeroms gescoorde doelpunt werd meteen door een goede aanval en een doelpunt beant woord. Na de thee werd de RBC-druk groter, maar de goede af werking ontbrak meestal. Vermunt zag in de 12e minuut een graaie trekbal achter Wefels verdwijnen. Nelissen trapte in de 25ste minuut in eigen doel. Dat was in het kort de geschiedenis van de voor Roosendaal zo belangrijke overwinning. De ongeveer 4000 toeschouwers heb ben niet bepaald kunn engenieten van aardige combinaties, zij het dat de Limburgers soms gevaarlijk dicht bij het heiligdom van Mertens wisten te komen, mede ook door het soms onbegrijpelijke aarzelen van de RBC- defensie. De gelijkmaker in de 8e minuut van de eerste helft was daar van een gevolg. Antwoord Op aangeven van Vermunt had La zeroms keihard onder de vallende Toen kort voor tijd Bram Appel de score op 1-2 bracht was dat een bit tere pil voor de 20.000 toeschouwers, die in het Zuidersportpark aanwezig waren. Want na de hervatting had ADO gelijk gemaakt door een subliem doelpunt van Rijnvis en het waren de Hagenaars, die nadien beslist sterker in de aanval bleven. Maar doelpunten kwamen er niet uit en bij een spora dische Fortuna-aanval kwam het doel. punt van Appel als een donderslag aan heldere hemel. Diezelfde Bram Appel had voor de rust zijn ploeg een 1—0 voorsprong gegeven en dat kwam de gasten volkomen toe, want zij wa ren op dat moment beslist sterk. Trou wens de gehele wedstrijd was Fortuna technisch de beste ploeg, zodat de zege niet onverdiend was. Elinkwijk heeft in de laatste fase aan Ajax ten koste van alles het scoren belet. Het lukte de ploeg niet door het harde spel, maar wel door het prima werk van invaller-doelmanKrey- ermaat. Die Kreyermaat had doelman Kraak de oud-international kwam door een botsing met Den Edel met een bloedende vleeswond op de bran card en de wond werd in het zieken huis gehecht vervangen. Hij deed het subliem bij kogels van Bleyenberg, van der Kuil en Den Edel. Zelfs deed deze invaller-doelman nog meer, want ÏS- de,eAerste helft scoorde hij voor de Utrechters de enige goal, uit een pe nalty wegens hands. Van Ham scoor de in de tweede helft uit een vrije trap, toen Kreyermaat uitgleed en de bal over hem heen in de goal rolde. De „stadion"-derby tussen Blauw wit en Amsterdam is in een gelijk spel geëindigd. De 14.000 toeschou wers hebben meer spanning gezien dan fraai voetbal. De 11 score was met de rust al bereikt. Toch was de tweede helft wel de beste, ondanks dat er geen doel punten vielen. Bij Blauw Wit miste men een doorzetter die de aanvallen ken afwerken. Toch was het de Zebra- ploeg die de score opende, want En gelander doelpuntte na 15 minuten. Doch voor de rust konden De Zwarte Schapen de score nivelleren door een goed doelpunt van Schenkel. Na de hervatting ontstonden er vele kansen, maar zoals het meestal in een derby gaat: het lukte niet, daar er te veel zenuwen waren. De wedstrijd tussen PSV en WV was nog geen minuut aan de gang, of Trevor Ford bracht de man aan het scorebord reeds in actie met een doelpunt, dat de Brit met rouwband kon scoren dank zij voorbereidend werk van Dillen. PSV trok zich na dien in de verdediging terug en liet VW komen". Een taktiek zonder heel veel risico, zoals spoedig bleek, want de Venlose voorhoede was to taal ongevaarlijk. Er vielen intussen ook voldoende aanvallen van het goed spelende PSV waar te nemen De WV-defensie koesterde er een heilig ontzag voor. In weerwil van haar energiek gedrag kon zij niet verhin deren, dat Ford er in de 19e minuut na een prachtig solo-nummer, 2-0 van maakte. Na de hervatting ging het geleide lijk aan nóg beter met PSV en vol komen overeenkomstig het spelbeeld scoorde Buenen met een gloeiende kogel nummer drie. Feijenoord heeft individueel zo vee] goeds laten zien, dat MW er prak tisch niet aan te pas kwam. Reeds in «e 9e minuut keek MW tegen een achterstand aan, toen Meerman back Diesens omspeelde en scoorde. Zes minuten later hing de 2 al aan het scorebord, nadat een handige pass van mjvers bij Meijers was terechtgeko men. Dat betekende dus 0-2 bij rust. na de thee beloofde a df1ei'schap- Het zaaide paniek n de Rotterdamse defensie, maar A,lst niet door te drukken. Zo nam f 01J,en°ord weer het initiatief, hetgeen Mc 0 6e minuut 0-3 betekende door rijers. Rijvers wilde niet achterblij- num en..?.msPeelde in de laatste mi- vip,. VIR Limburgers om nummer aan te tekenen. Rfd-CSgb^istdeiewe1ed pWaesd:n1e scLSlmNTUt van de tweede helft ge- waïta een voorzet van Gösgens o de Gl'oningse defensie zo in de Mali geraakt> dat de vrijstaande van mens op zijn gemak kon doelpunten. rest van de strijd werd gevuld mei rommelig voetbal, waarin vooral oe bezoekers uitblonken. Zij speelden tf? S0?s grof afbraak-spellet3e, waar tegen de techniek van de Rapid-men- en niet tot zijn recht kon komen. Wefels doorgeschoten (10). Van de middenlijn ging de bal naar het hei ligdom van Mertens, een flitsende aanval, waarbij een aarzeling van Cools aan Esser een kans bood, die deze goed benutte. (11). Even ble ven de gasten gevaarlijk, doch aliens drong RBC het spel op de Rode Sport- helft. De Limburgers keerden het ge vaar waarbij keeper Wefels met de meestal te zwakke eindschoten weinig moeite hadd. Veel kansen De tweede helft bood RBC tal van scoringskansen, waartegenover de gasten nu slechts een enkele maal ge vaarlijk werden. De afwerking van de aanval bij RBC was beneden peil. Zelfs Bruyninckx, alleen voor Wefels, zag geen kans te doelpunten. Mertens (Van onze sportcorrespondent) De ruim 8000 toeschouwers bij Wil lem II-EDO waren gekomen om Sjel de Bruyckere voor de eerste maal na zijn terugkeer uit Australië op eigen veld aan het werk te zien. Ze kwamen niet voor niets. Hij was dé beste man van Willem II. Over het algemeen was de wed strijd zeer slecht. Willem II had wel het beste deel van het spel, doch de Jong werd erg gemist, terwijl Zaro spelers en publiek danig verveelde. EDO begon met de buitenspelval, waar-Willem II dan ook gretig intip- pelde. Er kwamen aan weerszijden kansen volop, doch zowel de Wit, Zaro en Koopal sprongen er nogal wild mee om. Na rust, er was een half uur ge speeld, kwam eindelijk het enige doelpunt in deze wedstrijd. Koopal nam over rechts een corner. Met een in-swinger werd het 1-0. Toch kreeg EDO nog kans voor de gelijkmaker, doch de gevaarlijke kopbal van Smit ging juist voor het doel langs. Piet van Osta, de spectaculaire keeper van R.B.C., is in zoverre hersteld, dat hij zondag vanaf de tribune zijn club de overwinning kon zien behalen op Roda Sport. Voorhoede-speler Roks was even eens gast op de tribune. Deze zal vermoedelijk volgende week weer kunnen aantreden, als de training tenminste een bevredigend resul taat oplevert. Voor Piet geldt, dat er nog wel enkele weken rust nodig zijn voor algeheel herstel. aanvalswerk af. Keeper Wefels moest na een botsing met Lazeroms worden vervangen door Hauman. Deze kreeg in de laatste 10 minuten ook geen zwaar werk meer te verrichten. (Van onze sportcorrespondent) ONA heeft voor 3.000 toeschouwers de moeilijke wedstrijd tegen Longa gewonnen. Met rust had ONA reeds een verdiende 1-0 voorsprong kunnen bewerkstelligen. Toen na de hervat ting eerst nog een penalty werd ge mist was het Krist, die de score open de en ONA bleef komen. Longa be paalde zich in die periode tot uitval- 1 len en toen bij een van die uitvallen hands werd gemaakt in het beruchte i gebied, mocht Villevoye de toegewe- I zen penalty nemen. Hij miste niet en het was gelijk 1-1. ONA liet zich hier door niet ontmoedigen en daar Lonaa het te lauw opnam was het. Flux. die 12-1 maakte. Wel trachtte Longa nog I een beter resultaat te verkrijgen maar verder dan een serie hoek- I schoppen bracht men het niet. (Van onze speciale verslaggever) Het langzamerhand waterdicht" geworden feit, dat Baronie de winst van geen enkele thuiswedstrijd pleegt prijs te geven, is gisteren herhaalde malen in gevaar geweest. Dat lag niet zo zeer aan de tegenstanders, want Hilversum bracht er verbluffend wei nig van terecht. De oorzaak ging voornamelijk schuil in de onmacht van de Bredase voorlinie, die er zo verschrikkelijk uit was, dat zelfs de prachtigste, niet te missen kansen om zeep werden geholpen. De Bredanaars hebben in de strijd tegen Hilversum niettemin zwaar de gelegenheid gehad om de serie over winningen op eigen grond voort te zetten. Zij hadden zelfs in de eerste helft, toen zij het windvoordeel mis ten, het spel geheel onder controle, maar verder dan wat corners leverde dat overwicht niets op. Na rust bleken de Bredase voor- waartsen het helemaal te zijn ver leerd. Het werd dan ook, mede dank zij het weinig goeds, dat de bezoekers lieten zien, kort gezegd een wedstrijd zonder verdienste. Hoe kwaad het met schutterskwaliteiten gesteld was blijkt overigens wel uit de uitslag: Nul tegen nul Buitenspel De eerste mogelijkheid om Baronie aan voorsprong te helpen, miste mid- voor Groenenveld, die deze dag niets bijzonders vermocht te vertonen. Hij liep in de twintigste minuut onder een voorzet van v. d. Broek door. die nor maal gesproken maar voor het inkop pen was. Pas na een half uur moest de Hilversumse doelman Coster werk van betekenis leveren. Dat was om een strak schot van Ritzen onschade lijk te maken. Nadien had hij niet KJ4.V.B.-P OOI ZZ O V A.V -fcsp,d FC If NAC DOS jgÊfBAW -$psrt« öS Fcirtuiva D'O, Pwacorf-M v V NO A D-Spcl Easdi Sgv.v y.PiV, lg lilïï&VHk' AJ*K Eg A.COV.V, -VS.V. Er schijnen toch ,,wonder-mensen" te zijn, die ondanks tal van onmo gelijke uitslagen toto-formulieren we ten vol te schrijven, waarin één ko lommetje helemaal goed blijkt te zijn. Dat gebeurde gisteren zowel in de KNVB-toto als in de Caritas-pool en in onze eigen vertrouwde STEM- toto. De deelnemers in de KNVB-toto konden een totaal halen van 14, want de wedstrijd Wilhelmina-Dosko werd afgelast. Prompt werd dat totaal be haald door twee inzenders. Zij delen de eerste prijs van f 64.540. Voor de tweede prijs meldden zich 35 deelne mers. vermoedelijk allen tandenknar send treurend over het feit, dat ze geen „drietje" hadden achter Ajax- Elinkwijk. Zij hebben overigens de tweede prijs van f 27.660 tot troost. Ook in de Caritaspool werd het to taal (hier twaalf) gehaald en wel door twee Limburgers en een Noord hollander. Zij delen de eerste prijs van 2600 gulden. Voor de tweede prijs (f 1800» meldden zich 24 deelnemers Zij hadden elf uitslagen goed. Zoals U op onze voorpagina heeft kunnen lezen is de ,,pot" van de STEM-toto er, eindelijk, uit. De ge lukkigen zullen er niet treurig om zijn, dat ze zo lang hebben moeten wachten, want de inzet groeide in die tussentijd aan tot f 250 en dat is meegenomen. Volgende week draait het weer om f 50. veel meer te doen. De Bredase aan vallers speelden het niet klaar door de gasten-defensie heen te breken en als ze het wèl presteerden werd er niets of iets verkeerds met de bal gedaan. De score leek in de 31ste minuut te worden geopend en wel door de Hilversummer v. d. Voort, die ech ter zo duidelijk buitenspel had ge staan, dat de scheidsrechter na overleg met zijn secondanten be sloot de goal af te keuren. Zo bleef het 0-0 tot aan de rust. Zo bleef het evenwel óók tot het einde.... De tweede helft was nog geringer van kwaliteit dan de eerste. De Hilversummers konden nu niets anders meer dan een fors, brokkelig spelletje spelen en Baronie bracht de tijd door met het scheppen van mooie kansen, die dan met de regelmaat van een klok naar de vaantjes wer den geholpen. De beste kans kreeg Kas. Drie meter voor Coster slaagde hij er toch nog in het leer een huis hoog over te trappen. Aan de andere kant moest Gelissen eenmaal op de doellijn redden, nadat ook de Bredase verdediging een steek had laten val len. in—. aan nonderd verschillende fa brieken hebben mr. Sven Erik Westterberg van de Zweedse voet balbond een bal gestuurd. Zij wil len graag in aanmerking komen om de ballen, die bij de komende we reldkampioenschappen gebruikt worden, te leveren. Vandaag zal een commissie van de FIFA de verschil lende ballen (102 in totaal) komen keuren: voor de heer Westterberg betekende dat, dat hij ze dus alle maal eerst moest oppompeneen karweitje, waar hij geruime tijd mee gelukkig was! TIJDENS EEN WIELERWEDSTRIJD in de buurt van Buenos Aires heb ben twee renners, de Spanjaard Alexandro Fombellida en de Argen tijn Rodolfo Caccavo het leven ver loren. Plotseling werden zü omver gere den door een vrachtwagen, die met grote snelheid reed. De bestuurder van de vrachtwagen kon worden I aangehouden. (Van onze sportcorrespondent) Sparta, dat tegen BW door aardig veldspel al spoedig een meerderheid verkreeg, welke tot aan de rust zou voortduren, zag lange tijd geen kans om te doelpunten. Dit was te wijten aan v. Ede, die als midvoor volko men faalde, zelf een aantal kansen om zeep bracht en zijn medespelers meer last dan steun bezorgde. De so lide BW-verdediging hield vrij ge makkelijk 35 min. stand. Toen sloeg Saris bij een schot van Verhoeven de bal voor de voeten van Linstee, die eindelijk de roos trof. Drie minuten later was het weer gelijk. Nadat Hey- mans uit een der weinige tegenaan vallen al eens een vrij reële kans had gemist, kreeg Berkelmans een doorloopbal van v. Beurden net voor de lijn te pakken en schoot schitte rend. via v. Dijks arm. in het kleine gaatje, dat hem gelaten was. Toen Sparta de tweede helft begon met knoeien en 3VV meer open en di rect ging spelen, kregen de Bossche naren al spoedig een overwicht, waarbij vooral van de rechtervleugel v. Overbeek-v Beurden veel schoten loskwamen. Zij misten echter veelal de goede richting en zelfs een penalty wegens hands" schoot v. Overbeek naast. Een tweede strafschop, direct hierna aan Sparta wegens hands toe gekend, werd daarentegen door Bos- selaar onberispelijk benut. Dit ge beurde tijdens een nogal rommelige periode, waarin v. Ede (nu weer op de buitenplaats) een officiële waar schuwing kreeg van Klaas Schipper, clie zijn beste dag ook niet had. De beslissing viel na 37 min., toen, na een vrije trap, de Vries de bal liet lo pen voor v. Ede. wiens strakke schot eerst achter de verbouwereerde Saris tot stilstand kwam (3-1). SC Enschede 22 12 7 3 31 50—29 DOS 21 10 7 4 27 47—33 Ajax 22 11 5 0 27 41—26 ADO 22 12 3 7 27 49—36 Rapid JC 22 11 3 8 25 45—37 Fortuna '54 22 in 5 7 35 46—39 VVV 21 10 4 7 •4 36—28 Sparta 22 8 8 6 24 5044 Feijenoord 22 11 2 9 24 57—50 PSV 22 9 6 7 24 48—46 MW 22 9 4 9 22 41—34 NOAD 22 7 4 11 18 32—54 NAC 20 8 1 11 17 37—49 GVAV 21 5 10 17 34—46 Amsterdam 20 4 8 8 16 30—38 Blauw Wit 21 4 5 12 13 3142 Elinkwijk 22 4 5 13 13 30—54 BW 20 3 6 11 12 40—59 (Van onze sportcorrespondent) MOC-Boxtel werd een frisse, vlotte wedstrijd van beide zijden. Verpaalen, die de linksbinnenplaats bezette, heeft op deze wedstrijd weer zijn stempel gedrukt. Hij bracht vaart in de voor hoede. Het enige doelpunt in deze wedstrijd kwam tot stand uit een verre pass van Verpaalen, waardoor van Gaans de Boxtel-verdediging kon omspelen en scoren. In de eerste helft was het een op en neergaande strijd. Even werd MOC door de bezoekers, die het windvoor deel hadden, in de verdediging ge drukt, maar geleidelijk wist men toch het spel te verplaatsen en de aanval len der Bergenaren, die vrijwel steeds door Verpaalen werden gediri geerd, werden uiterst gevaarlijk. Bij een goede aanval van Boxtel werd de uit doel gelokte de Rijk omspeeld doch Heijnen wist tijdig te redden. Met 0-0 werd gedraaid. De tweede helft begon met een sterk MOC-offensief. Na 5 minuten reeds dachten we de Bergenaren de leiding te zien nemen, toen een hard schot van van Gaans doelman v. d. Heijden verraste. Doch de paal bracht redding. Een kwartier na rust kwam het enige doelpunt. Vanaf het mid denveld gaf Verpaalen een harde pass naar v. Gaans en eindelijk had de MOC-rechtsbuiten succes. Lange tijd bleef MOC hierna in het offensief, maar daarna wilde men meer verdedigend gaan spelen,"waar van Boxtel ging profiteren. Ér ont stonden enige benauwde ogenblikken voor het MOC-doel. maar de Bergse verdediging wist stand te houden. Als de theorie, dat bij voetbal alles mo gelijk is, nog niet was uitgevonden, dan zou dat gisteren wel zijn veranderd. Dan zouden tallozen wel tot die conclusie zijn gekomen, want de uitslagen waren nog een beetje zonder linger dan normaal al het geval is. Als dit alvast een voorproefje is van wat de voetballers volgende week met carnaval gaan bren gen, doen wij niet mee met de voetbal-pool. Tot de super-sensaties behoorde natuurlijk het feit, dat eeuwige" rode lantaarndrager Elinkwijk, dank zij halve winst bij dat hele grote Ajax, zijn laatste plaats verliet. Die wordt thans bezet door BW, dat ook bij Sparta niet bij machte was de winst te behalen. Het werd er 31- Vervolgens schoot het PSV te bin nen, dat het steeds een ploeg van standing is geweest en prompt stuurde het VVV met gepeperde cijfers (30) naar Venlo terug. En dan NACDiep in hun hart hadden veel supporters wel hoop, dat de NAC-ers het bij DOS zouden klaren, maar in Utrecht dacht men er anders over, want het werd een genadeloze (5—2) nederlaag. Feijenoord verbaasde vriend en vijand door bij MW met niet minder dan 40 te winnen. En verder moet uiteraard in de geschiedenisboekjes, dat het steeds hoger klimmende Fortuna zich ook bij ADO niet liet kennen, getuige de 1-2 over winning. Tot verrassingen van de tweede rang behoren de krappe zege, die Rapid tegen het dappere GVAV (1-0) uit het vuur moest slepen en het feit, dat NOAD's faam van kampioendoder bij SC Enschede grondig aan gruizeis werd geslagen door een 30 nederlaag voor de Tilburgers. Blauw-Wit en Amsterdam maakten er 11 van. che. Het wilde grote cijfers en het ging die vlot halen. Een fout in de NAC-defensie leidde tot een kans en toen van Helden zijn handen ge bruikte was het Temming, die ach ter de bal mocht om een strafschop te nemen. Hij greep de kans (1-0). Wel trachtte NAC toen met een paar felle aanvallen de bakens te verzet ten en was het Canjels die trachtte de Munck te verrassen, maar een snelle uitval van DOS bracht de bal bij Lui ten en deze speler gaf doelman de Moor geen kans (2-0). Even leek het een debacle te worden, toen NAC ging knoeien en Lammers van een fout van Kees Kuys kon profiteren om de score op 3-0 te brengen. Maar geluk kig herstelden de Bredanaars zich. Direct na de hervatting ging NAC alles op alles zetten om een beter resultaat. Het lukte, want DOS moest in de defensie en toen Canjels doorbrak hing er een tegengoal in de lucht, doch Kraay en Nachtegaal dachten er voorlopig anders over en namen" de NAC-midvoor. Canjels zelf ging achter het leer en knalde de straf schop onhoudbaar in. Maar DOS liet zich niet verschalken en door een doelpunt van Luiten liep het weer weg. Doch opnieuw kwamen de Bre dase voetballers terug en nu was het Hoogenhuizen, die de achterstand re duceerde tot 4-2. Een fout van de NAC-defensie bracht 3 minuten voor tijd Lammers in schotpositie en dat betekende 5-2. (Van onze sportcorrespondent) De 3-0 nederlaag:, die NOAD bij SC Enschede te verteren kreeg, is merk waardig. De Tilburgers waren name lijk in de eerste helft stellig de bete re ploeg. Het ging echter ten onder, omdat het eindschot faalde en ook omdat de Enschedeërs enkele malen van verdedigingsfouten konden profi teren. Ondanks het NOAD-overwicht. dat het spel van de thuisclub duidelijk te veel was, kwam SC Enschede toch voor en wel in de 35ste minuut. Toen speelde Ebbink onhandig terug op zijn doelman. Seemann kreeg de bal zo van een tegenstander te pakken, stond dus geen buitenspel en maakte graag van de niet te missen kans ge bruik (1-OL Dat was een zware dreun voor de Tilburgers, die er enkele mi nuten later nog een te verwerken kre gen. Toen scoorde de voortreffelijk spelende Moddenjonge jr. de tweede Enschede-treffer. De gastheren herstelden zich na de thee enigszins. Toch duurde het tot twaalf minuten voor het einde alvo rens Seemann de zege definitief vei lig kon stellen. Seemann kon eindelijk spil Walhout ontlopen en dat beteken de 3-0. (Van onze sport correspondent) NAC heeft moeten ervaren, dat DOS met „wraak"-gevoelens het strijdperk betrad, want de 4—0 nederlaag in Breda moest ge wroken worden. Die is gewroken en wel met de overtuigende cij fers 52. Het anders zo agressieve NAC heeft geen moment de Utrechtse gastheren kunnen verontrusten en zodoende moest men tot na de rust wachten al vorens het eerste Bredase doelpunt kwam. Voor de rust was het DOS, dat iets minder slecht speelde dan de gasten. Na de rust waren beide par tijen beter op dreef, al willen wij niet beweren, dat er toen fraai voetbal gespeeld werd. Direct na de aftrap was het te zien, dat DOS meer wilde dan een revan- Dit was nummer vier.... Voor de ontstelde blikken van de Bredase verdedigers rolt het leer het NAC- doel in. Woensdagavond 2 april a.s. zal het Voorlopig Nederlands voetbalelftal in het Olympisch stadiom een wedstrijd spelen tegen het onder de naam „So fia" uitkomende Bulgaarse elftal. Deze ontmoeting geldt als oefenwed strijd voor de wedstrijd België-Ne- derland, welke voor 13 april op het programma staat.

de Stem | 1958 | | pagina 5