BALANS-OPRUIMING BIJ STOPPELMAN Zaak Grootenhuis KAB-afdeling Goes bestaat in september veertig jaar RENNIES i f 2500,00 2 Werk Jeugd Rode Kruis heeft nog veel hulp nodig Prijzenslag met uitsluitend onze courante goederen en merkartikelen IEN! Uitstekend „Meeuwen boven Sorrento" van H.V.S. 3,90 3,90 7,90 4,90 3,49 1,98 1,39 2,50 3,50 2,50 1,98 1,98 5,90 6,90 5,90 2,98 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 24 JANUARI 1958 IJS ;ten ÏING 28,90 ITING i~0 enz. IRTING Pi ITING IRTING •ten ÏULST Waarom geen onpartijdige commissie van onderzoek A. H. M. v. d. Hoek SLUIT bij Uw sollicitaties nooit originele getuigschriften in Met een afschrift bereikt U precies hetzelfde Nee - liever niet g „PUZZEL U RIJK" No. 14 ZO öo MOET a* U HET DOEN! s Scapino-ballet voor Z.Y.U. In nood verkerend schip terecht „Captain Farmakides"' in Vlissingen Slechts korte tijd toegestaan!! APRèS-SKI STOF het nieuwste jacquard weefsel voor deux-piècej en cocktail-japonnen, geheel kreuk- herstellend en exclusieve dessins. Alleen bij Stoppelman dit nieuwste mode-snufje voor de halve prijs van 7.90 90 cm. NU WOLLEN Aa Be RUITEN De wereldberoemde, moderne Aa Be RUITEN, sterk, wasecht, plooihoudend en vol ledige fabrieksgarantie Slechts zeer korte tijd, inplaats van de vastgestelde prijs 8.50 135 cm., NU 90 BUITENGEWONE KOOPJES voor de a.s. CARNAVAL GLORIA-LINNEN zeer geschikt voor de a.s. Carnaval in hard rood, korenbla.uw, geel en groen, 80 cm. breed, van ZWANENDONS KEPERFLANEL schattige bloemetjes, reuze koopje, van 2.25 80 cm. BLOUSE JERSEY Alleen ZWART, buitengewoon koopje. 135 cm. van 10.90 NU STOPPELMAN verkoopt uit ZO LANG DE VOORRAAD STREKT: Restanten HERENSTOFFEN de beste kwaliteiten, geg. 100 kamgaren, div. dessins, de O Q5 DE STOFFEN MAN 1 mond. lien en |;ehad. n deze laliteits. fLEN, die TO. tege- bren- film, Etelijke en de Ivan de |er deze wordt aatsen. liefdes- arlem, In Ca- ech- p een f rij dag om 5 VA- ludolf ïuziels Men heeft ons dezer dagen inzicht gegeven in een aantal stukken, betrekking hebbend op de zaak-Dr. Grootenhuis. We wilden er daarom nog eens iets van zeggen. Niet om een defini tief oordeel te vellen over de zaak zelve. Wel echter om onze verontrusting uit te spreken over de manier, waarop deze zaak is behandeld. Uit opeenvolgende berichten en verslagen hebben de lezers reeds heel wat over deze zaak vernomen. We zullen echter tot beter verstaan van de zaak enkele feiten nog eens reca pituleren. Dr. Grootenhuis was adjunct-direc teur van de Zeeuwse Provinciale Ge zondheidsdienst voor Dieren. Toen de post van directeur vrij kwam, werd hij gepasseerd. Het was nog wel op de dag van zijn promotie. Dr. Groo tenhuis heeft deze bittere ervaring aanvaard. Hij bleef adjunct-directeur. In september 1957 kwamen er echter conflicten. Het bestuur van de Stich ting, die deze Gezondheidsdienst be heert, had grieven. Gezagsondermij ning, belediging van de voorzitter, aldus werden deze grieven vaag aan geduid op een persconferentie. We moeten deze kwalificaties natuurlijk voor rekening van het bestuur laten. We willen wel zeggen, dat we er met onze wetenschap nogal verbaasd over staan. Maar goed, men kan dit me nen. In een vergadering van het Da gelijks Bestuur worden de grieven „doorgesproken". Dr. Grootenhuis krijgt de kans zich te verdedigen. Een week later wordt het algemeen bestuur bijeengeroepen, dat inmiddels de notulen van de D.B.-vergadering heeft ontvangen Dr. Grootenhuis is aanwezig, doch hij heeft die notulen niet gezien. Dit verzwakte zijn kans op een goed opgebouwde verdediging. Het besluit viel: Dr. Grootenhuis werd ontslagen. Op een tweede ver gadering, een week later gehouden, kreeg Dr. Grootenhuis geen toegang. Hij vroeg de instelling van een onpar tijdige commissie van onderzoek. Dit verzoek werd ondersteund door het hoofdbestuur van de Maatschappij voor Diergeneeskunde, het represen tatieve orgaan voor de veeartsen in ons land. Het Stichtingsbestuur wees dit van de hand. Waarom? „Omdat uiteindelijk het bestuur en niet een dergelijke commissie de verantwoor ding voor de gang van zaken in de dienst moet dragen". Als het bestuur zich volkomen sterk voelde bij dit ontslag, zou het een onderzoek van buitenstaanders niet vrezen, zo luidt toch een voor de hand liggende con clusie. In de kringen van de Provinciale Gezondheidsdienst voor Dieren begon dan ook onrust te heersen. Uit west- Z.-Vlaanderen, in oost-Z.-Vlaanderen, in west-Zuid-Beveland, op Noord-Be veland, hoorde men geluiden van ver wondering en afkeuring. Waarom, zo werd er gevraagd, schildert men een functionaris eerst in de zwartste kleu ren af, om hem daarna een doorbe taalde vakantie van een jaar aan te bieden mitsgaders de verzekering, dat hem elders een passende functie zal worden bezorgd? Toen kwam op 13 december de al gemene vergadering van de Gezond heidsdienst te Goes. Daar hield het bestuur tegenover een sterke opposi tie vast aan zijn mening, dat er geen commissie van onderzoek mocht ko men. Juridisch stond het daarbij sterk. De stichtingsvorm is niet de mocratisch van opzet. Doch het ging hier om de carrière van een mens, om zijn reputatie, om zijn toekomst. Hier dient men zeer zorgvuldig, ook en juist wat betreft de indruk naar buiten, te werk te gaan. Een uit spraak van onpartijdige buitenstaan ders voldoet beter aan die eis dan de herhaalde verzekering van een stich tingsbestuur, dat het baas in eigen huis is en dat niemand anders er zich mee te bemoeien heeft. Per slot is die Provinciale Dienst er voor de boe ren en niet omgekeerd. Misbruik We kunnen ons dan ook zo levendig indenken, dat ir. de Wolf. de directeur van de r.-k. Landbouwwinterschool in Hulst in het Kringblad van de N.C.B. hartige woorden wijdde aan de gang van zaken op de vergadering te Goes. Hij spreekt over de zotte, maar bo venal uiterst gevaarlijke situatie, dat een bestuur het oordeel van de stem gerechtigden niet wenst te vernemen. „Wanneer men de taak heeft toe bedeeld gekregen, om het belang van de gemeenschap te behartigen en men komt op een zeker moment tot de conclusie, dat men het vertrouwen van deze gemeenschap niet meer ge niet, dan behoort men heen te gaan en zodoende plaats te maken voor een ander. Dat is een goed democratisch gebruik. Dat kan misschien hard val len en dat kan misschien nadelige ge volgen hebben, doch dat is in ieder geval een houding, die respect af dwingt. Daarbij moet niet de letter van de wet, doch eer en geweten richtsnoer zijn. De stichtingsvorm houdt vele geva ren in. Men mag rustig zeggen, dat de stichtingsvorm al dikwijls is mis bruikt. Het is ook niet voor niets, dat de Nederlandse wetgever kort geleden nog een wet op de stichtingen heeft tot stand gebracht. Helaas hebben we nog allerminst te maken met een „sluitend" geheel. Men kan zich o.i. rustig in gemoede de vraag stellen of voor een provinciale gezondheids dienst de stichtingsvorm wel de meest wenselijke is. In Goes is in elk geval gebleken, dat de huidige situa tie grote gevaren inhoudt voor dege nen, die de direct belanghebbenden zijn. Daarvoor zullen in ieder gevgl afdoende waarborgen moeten worden geschapen, welke daarvan dan ook de juridische vorm zal zijn. Als de macht van een stichtingsbe stuur wordt gebruikt op een wijze, die volkomen ingaat tegen de democra tische ideeën van onze boerenstand (en van het Nederlandse volk in zijn geheel) dan moet er „iets" worden gedaan". We geloven niet, dat deze woorden nader commentaar behoeven. De Vlissingse amateur-toneelclub „Het Vlissingsch Schouwspel" heeft woensdagavond ontegenzeggelijk een goede gooi gedaan naar een van de eerste plaatsen in de kwalificatie voor het Zeeuwse Landjuweel dit seizoen. Het gaf een uitstekende vertolking van Hugh Hastings' „Meeuwen boven Sorrento". Het verhaal handelt over enkele marinemensen, die bijeenge bracht zijn op een kaal stuk rots eiland voor de Britse kust. Er wor den daar gevaarlijke en hoogst gehei me experimenten uitgevoerd. De ..be manning" van deze „basis" bestaat uit twee officieren, een onderofficier en vijf manschappen. Het zijn voor namelijk vier van deze matrozen, waarom het in dit stuk gaat. Zij heb ben zich allen om verschillende redenen vrijwillig beschikbaar ge steld voor deze levensgevaarlijke on- De K.A.B. te Goes bestaat in september 40 jaar en gaat dit Jubileum op waardige wijze vieren. Op de begroting is hiervoor een stevig bedrag uit getrokken, maar het programma moet nog vastgesteld worden. Dit deelde de voorzitter, de heer B. de Rechter, mee op de drukbezochte jaarvergade ring die in het „Slot Ostende" werd gehouden. De voorzitter deelde verder mee, dat het ledenaantal van de bij de K.A.B. ondergebrachte vakbonden weer wat was vooruitgegaan met als uitblinker de H.K.W.. die bijna der tig leden sterker werd. Dit was te danken aan de actie van de voorzitter, de heer A. Hoo- gesteger, die dertig nieuwe leden aanbracht. Deze behaalde daar mee. als enige Zeeuw, het z.g. Ploeg-lidmaatschap, een onder scheiding die slechts negentig K. A.B.'ers in Nederland is te beurt gevallen. Minder goede mededelingen waren, dat de reisclub „de K.A.R." ter ziele is en dat ook de eigen toneelclub het bijltje er bij neergelegd heeft. Ook de verminderde bijdrage van het hoofdbestuur is een tegenvaller, te ra men op f 150 per jaar. De voorzitter stond even stil bij de Indonesische narigheid, de bezuini ging en de Delta-problemen en spoor de aan tot medeleven met de organi satie en de maatschappelijke vraag stukken. Ontwikkelingsprogram Verder deelde de heer de Rechter mee. dat het gezelschap van Wim de Graaf uit Middelburg op 13 februari een cabaret-avond komt geven en dat men de N.V. Philips bereid heeft ge vonden om op 20 maart een grote NOTARIS te GROEDE. zal ten verzoeke van de er ven van Mejuffrouw Maatje Scheele, te Schoondijke. in het hotel-café-resteurant „De Zwaan" op zaterdag 1 fe bruari a.s. des n.m. 17 uur, evergaan tot de openbare veiling bij instel en toewijzing van HET WOONHUIS aan de Willemsweg 31 te Schoondijke. MET ERF EN TUIN, kadastraal bekend Gemeen te Schoondijke Sectie F num mer 221. groot 8.92 aren. Aanvaarding vrij van huur bij betaling kooppenningen. Lasten voor rekening koper vanaf 1 januari 1958. Betaling koopsom één maand na toewijzing. Betaling veilingkosten 8 da gen na toewijzing. Bezichtiging op donderdagen 23 en 30 januari des n.m. tussen 13 en 18 uur, alsmede op zaterdag l februari a.s. tussen 10 en 12 uur. Overi gens in overleg met de Heer M. Quaak-Scheele, Dorps straat 64 te Schoondijke. /Vlet die zuurbrand in het verschiet Hjj kon geen eten meer zien - alleen om de angst in *t vooruitzicht al van die zuurbrand op de maag. Rennies nemen - bjj de eerste aanwijzing, zo nodig bij voorbaat. De hevigste zuurbrand stilt aL op 't moment dat 'n Rennies begint te amelten op de tong. Druppel voor druppel - met Uw eigen speekselkomen de zuurbrand dovende ingrediënten in de maag en brengen daar 't maagzuur- gehalte weer in balans. Wèg pgn... Gemakkelijk in te nemen, zonder water of wat ook. tegen brandend maagzuur Voor deze puzzel Is en blijft de pot- Deze pot gaat er beslis^uj^. Voor 5 verschillende personen I 500.- contant tJO ?i6TM7^lDVMO°0iXr"i8nO- U 2"n ge,"k d'e Van n° 13' 28.1/58 24 uur: PUZZEL U RIJK, POSTBUS Denkt U dat het woord in de eerste kolom juist is, zet dan een I. Denkt U dat het woord in de tweede kolom juist is, zet dan een 2. Denkt U dat beide woorden goed zijn, zet dan een 3. Vijfde kolom gratis als U de vier andere kolommen hebt ingevuld. (4x25ct) A. Op hem kun je rekenen, 't is eenvent! bevalt me nog niet", zei de man. nadat hij alle stalen stof had bekeken. C. Ik vond het bepaald wagen te besturen. van hem om na dat feestje de D. Het was verheugend, van de voorzitter te vernemen, dat het bestuur de zaak zou E. meneer!" riep de portier, toen de vertrekkende gast aan de dubbele glazen deur stond te morrelen. F» ..Een lekker pannetje om wat in temevrouw", zei de winkelbediende van hem om nu al over de erfenis G: ..Komen er nog extraop7" vroeg ze jiuvi ..Ik vind het niet j te beginnen." mm xr Zijn prestaties bleven ver beneden de verwachtingen, hoe- j--SÜ1 I z'c^op de wedstrijd had voorbereid. i^eek hem verbaasd aan en zei„Ik kan het nog niet m'idat hij tot deze daad gekomen is. »uat ze ons bedanken voor de ontvangst van onze reluk- ^ei^'nd ikzei de chef tot zijn secretaresse. 1) loyale De kleur onvoor zichtig bespreken Trekken braden kosten tactisch uitstekend geloven indenken zeer attent Oplossing puzzel no IJ da. 17.1. 58: 1-3-3-3.1.1 I 1 13 1 5 maal éénduizend gulden 5 2) royale 1 I 2 3 4 5 .PUZZEL U RIJK" No. 14* Postbus 1306, A'dam Het dessin roekeloos overwegen Schuiven koken onkosten kies intensief beloven begrijpen vreemd m gaan naar: hof 5hj, r walst!*1" 7„nvj u"d*P" ..TOURDELUX". *ejulier„Jw«r»trMt 10» t. Amsnrd.m A'dsm r SLi i Hairien, - P UI|LDERT, Pope Imanslnn 35', Alkmur - D PROOS-OTTENBROS, lie. Fnnk- u - c WAARD. Me.doore.e, «i. A dsn, -|. WILMERING. N,c. Miesstraat JA. A'dim. O... .n»nd." hïbb.» 0 fa"t A..IT.'."."",af "n Z" HPH'bovenhoek «.n Uw,cKriiv.n: MOTIVERING. BOB WALLAGH-M. V.d. LINDEN, Srtd. Hendrik,tr. 125, A'dioa-A. ven CAPPELL6N Oud-Adovn.atrjteur ven Politie te A dem televisie-demonstratie te geven met de niéuwste toestellen. De leden van andere standsorganisaties wil men daarbij ook uitnodigen. Kapelaan v. Stee, de geestelijk ad viseur, hield een pittige beschouwing over de achterstand die de katholie ken in Zeeland in te lopen hebben. Hij waarschuwde tegen de geest van machteloosheid en wekte op tot activiteit en apostolaat. In verband met dit laatste, wees hij op het prachtige boek van de Duitse Jezuiet, pater Leppich, „Tussen asfalt en be ton". Voorts vestigde de kapelaan nog de aandacht op de Misweek, die in het begin van de Vasten zal worden gehouden. In de pauze werd een bestuursver kiezing gehouden, Herkozen werd de heer J. Fait en gekozen werden de heren H. Clement en G. Buyse. Daarna vertelde pater Lucius Roof interessante dingen over zijn reis met „de Waterman" naar Australië, waarbij hij enkele projecties van zelf genomen foto's toonde. Het beheer van de penningmeester werd goedgekeurd. De rekening-1957 had een flink voordelig slot en de begroting-1958 werd vastgesteld op f 1658 aan ontvangsten en f 1945 aan uitgaven. Dit nadelig saldo houdt ver band met de viering van het 40-jarig jubileum. Bij de rondvraag kwam.nog de ver houding K.A.B.-K.A.J. ter sprake. dememing en leven, ondanks hun wijd uiteenlopende karakters, in een hechte band van vriendschap. De sergeant is een intrigerende dienstklopper, die veel conflicten veroorzaakt en daar van tenslotte zelf het slachtoffer wordt. „Het Vlisingsch Schouwspel" is er in geslaagd om dit stuk, dat soms zware eisen aan de acteurs het wordt alleen door mannen gespeeld stelt, een alleszins aanvaardbare vertolking te geven. Bijzonder opval lend was het zeer knappe spel van Anton Vader als matroos Badger, eën moeilijke rol, die echter kennelijk precies was aangevoeld. Jan Verkerk speelde uitstekend voor „Lofty". de matroos met het licht kwetsbare rechtsgevoel, en beschermer van „Sprog". de goedige en geestelijk niet sterke vondeling (voortreffelijk ge stalte gegeven door Geert van Oor schot Az.), die steeds wordt dwars gezeten door sergeant Herbert (Kees Woltering). Jan Knuyt gaf 'n geslaag de uitbeelding van de ingetogen Schot .Haggis" en Piet Enters was aan vaardbaar als luitenant ter zee I Redmond. Dit laatste kan niet gezegd worden van Jo van der Eijk (luite nant ter zee HI Granger). We hadden van hem graag wat forser spel ge zien. Alle lof komt ook toe aan Jacques Corbeel en Geert van Oor schot, respectievelijk de geleerde Hudson en Casanova-achtige „Sparks". De regie was gevoerd door Frans Brandenburg onder raamregie van Jan Lemaire jr. Jammer was alleen, dat men blijkbaar niet de juiste of althans corresponderende Neder landse uniformen had kunnen be machtigen. Voor ingewijden was het bepaald storend, dat sergeant Her berts mouw met de majoors-uitmon stering was gesierd. J.C.M. Voor de Zeeuwse Volksuniversiteit zal het Scapino Ballet aan het einde van deze maand een drietal voorstel lingen geven: woensdag 29 in het Concertgebouw te Terneuzen, donder dag 30 in het Ledeltheater te Oost burg en vrijdag 31 in Britannia te Vlissingen Het programma ver meldt „Oogstdans", choreografie Ka- rel Poons, „Ankelien en de jagers man", Jean Rebel, „Ballade", Karei Poons, „De Zeemeermin", Richard Glasstone, „Broodjes en boeketten", Jan Büch'li, en „In Holland staat een huis", Jean Rebel. Degene, die in de benedenzaal van „Hotel Rotterdam" te Terneuzen me juffrouw van Dijk, medewerkster aan het Nederl. Rode Kruis, heeft beluisterd over het werk van het Jeugd Rode Kruis, heeft kunnen con stateren, dat er ondanks de prach tige verzorging, die op velerlei ge bied in ons land bestaat, nog heel veel verdriet en wanhoop soms moet worden gelenigd. In ons zo uitstekend verzorgd land. vooral wat betreft me dische hulp, wordt nog veel ellende geleden, ellende die niet door medi cijnen en injectienaald kan worden weggenomen. Haar uiteenzetting over het werk van Henry Dunant was één dringende bede om hulp. De invalide, opgewekte vrouw ver telde met vaak ontroering in haar stem over dé prachtige hulp, die vaak door kinderen wordt geboden. Het gaat er niet alleen om duizenden zieke kinderen die ons land telt, kin deren, die misschien nooit meer hun bed zullen verlaten, te helpen; in de ze tijd van keihard egoisme is het meer dan ooit noodzakelijk, dat kin deren wordt geleerd 'n offer te bren gen voor een ander. Daarbij zal het misschien voor velen een ongekende sensatie zijn te ervaren hoe men met weinig middelen en een beetje tijd dingen kan maken di het leven der zieken kunnen opfleuren. Eén van de dingen die het Rode Kruis nooit genoeg heeft is goede kin derlectuur. Maar al te vaak verdwij nen stuk-gelezen boeken naar de rom melzolder, terwijl een kind in een in richting er op ligt te wachten! Mogelijkheden Naastenliefde is vindingrijk. Liet de ïnleidster, aan de hand van een kleine, verzorgde tentoonstelling zien wat er allemaal kan worden ge maakt van kinderspelen, spelen en gebruiksvoorwerpen voor blinden, al bums en plakboeken, nog veel meer van dergelijke voorwerpen kunnen worden vervaardigd. Wat door kin deren van lagere scholen en vaak ook door leerlingen van technische scholen, (de Terneuzense Technische school geeft een goed voorbeeld) wordt gepresteerd, is bewonderens waardig. Onder leiding van de teken leraar, van de onderwijzer die ver stand heeft van handenarbeid, van leraressen aan huishoudscholen enz. kunnen soms zeer mooie voorwerpen van allerlei aard worden gemaakt. Jeugdleiders die gedurende bijeen komsten vaak niet weten hoe zij de jeugd moeten bezig houden hebben hier een onafzienbaar arbeidsveld. Het verzamelen van zilverpapier, capsules en gebruikte postzegels is voor het Rode Kruis een zeer waar devolle bezigheid, Een unieke bezigheid is het samen stellen van een jeugdwoordenboek, waaraan iedere school kan meewer ken. Het is bestemd voor achterlijke kinderen en van Nederlandse vin ding. Men is reeds een heel eind de goede weg op om dit te verwezen lijken. Vriendschap Pessimisten weten bij benadering niet hoe groot de mogelijkheden zijn. Zeer intensief wordt het werk gesti muleerd. waardoor scholen groeten zenden in de vorm van kleurige al bums, aan scholen in gelijk welk land ter wereld. De resultaten zijn vaak verrassend. Het was de bedoeling van juffrouw van Dijk in Terneuzen nog meer me dewerking te krijgen en deze mede werking zal haar zeker niet worden onthouden. Voor sommige voorwer pen is het nodig gebleken bepaalde normen aan te houden daar zij an ders waardeloos zijn. De plaatselij ke afdeling geeft daar inlichtingen over. Ook in Terneuzen zal worden getracht voorwerpen te maken en te verzamelen. Zij schijnen waardeloos, in werkelijkheid zijn zij veel waard. De opbeuring die de zieken op deze wijze kan worden gebracht is met geen goud te betalen. Een binnenscheepje, dat woensdag in nood verkeerde op de Schelde bij Wemeldinge en om hulp vroeg aan een voorbijvarend schip, blijkt intus sen de haven van Wemeldinge te zijn binnengelopen. Tot diep in de nacht is de rijkspo litie te water bezig geweest met het zoeken naar dit schip. Men was er niet zeker van of het schip was gezonken of in een vlucht- haven was binnengelopen. Gisteren is echter gebleken, dat het_ schip terecht is gekomen. De kapitein van dit schip is de heer J. Welleman en de thuishaven van het schip is Ter- Het Griekse schip „Captain Far makides", dat, zoals bekend, bij de zandbank De Banjaard in moeilijk heden is geraakt, is door de sleep boot „Maas" naar de rede van Vlis singen gesleept. Het is daar gister morgen om kwart voor elf aangeko men. Het schip was op weg naar Zeebrugge, waar het opgelegd zou worden. UITSLUITEND GEDURENDE DE UITVERKOOP: en de voordelige breedte voor die vlotte „teen-ager's" pakjes van 4,95 80 cm NU FIBRAN JAPONSTOF. div. kleuren, om „leutige pakken" van te maken! WIT „NOPJES" KATOEN, voor bloesjes en lingerie! GOLD STRIPE KATOEN, voor Picasso pakken! 90 cm. AO 80 cm. Y6 Cl 90 cm. f 1.98 NU voor 1,49 Aa Be JOPPERSSTOF De beste kwaliteit Waterafstotend; in rood, marine en groen, van 12.90 140 cm MELTON PANTALONSTOF Wind- en waterdicht, zwart, marine en anthraeiet van 7.90 140 cm. KATOENEN GABARDINE Licht en donkerbeige voor regenkleding en stofjassen, van 6.50 140 cm. 100 WOLLEN JAPONSTOF Alleen hard rood en marine 130 cm. van 5.50 NO IRON POPELINE 10 nieuwe kleuren, Kreuk- herstellend, weg met de strijkbout! van 3.95 90 cm. TWEED voor ROKKEN Zwart-wit, de mode! van 7.90 150 cm. PEPITA RUITJES 30 Kamgaren! Plooihou dend, van 3.95 135 cm. CCKTAILSTOFFEN Bepaal uw keuze uit vele dessins! van 3.95 90 cm. MOHAIR MANTELSTOFFEN Exclusieve kwaliteit, fraaie kleuren, pletvrij, van 14.50 140 cm., FANTASIE JAPONSTOFFEN Nieuwe weefsels, zeldzaam voordelig, div. dessins, van 9.90 135 cm. OTTOMAN TRAVERS JAPONSTOF Unieke kwaliteit voor het voorjaar in mandarin, mosgroen, koren en oud rose! van 5.50 130 cm normale prijs is ver boven de 20,—. NU 150 cm. V. UITSLUITEND BOSSTRAAT 20 - TELEF. 01640-5779 - BERGEN OP ZOOM Gedurende de uitverkoop is het onmogelijk om stalen te verzenden. POSTORDERS worden zo snel mogelijk verzonden, in volg orde van binnenkomst.

de Stem | 1958 | | pagina 7