Alliance door verwoed offensief toch nog winnaar bij Vlissingen PAMIRSHAG Zó was het gisteren F urn Record-uitslagen en nodige vuurwerk Sparta kraakte NOAD Krachttoer van Baronie beloond: gelijk bij Wilhelmina o bi Amateurs Rapid overtroefde BW Eredivisie Publiek eiste geld terug Prachtig werk van Baronie 2e divisie D Lij Alliance boekte enorme winst NU handige plastic tabakszak! van DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 6 JANUARI 1958 Spectaculair scoreverloop P.S.V.-Enschede 1-1 MVV-Ajax 3-0 GVAV-Fortuna 1-7 DOS-Feyenoord 6-2 ADO-Elinkvvijk 1-0 Slroo brak kuitbeen Longa en de Y alk na modderballct gelijk Ajax eerst te A dam tegen Vasas (Boedapest) Al ,.uaoe?poci vuor net doel was oorzaak, dat de keeper van Allian ce steeds ver het veld inliep om de aanvallen van de Zeeuwen te keren. Eén keer taalde hij: een hard gespeelde bal door Pierre van der Schraaf liet hij slippen. De Joto toont dat moment. Maria Levati in Alphen verongelukt KNVB-pool haalde het juist..... ..Potten voor de volgende week De Bruyckere nog deze maand in Willem II-team DOUWE EGBERTS de goudgele VIRGINIA! Monster-nederlaag: 8-1 (Van onze sportcorrespondent) Het Zeeuws-Brabantse duel tussen Vlissingen en Alliance heeft bijzondere allure gekregen door een spectaculair score verloop. De Vlissingers leken geruime tijd tamelijk veilig naar een zege te gaan. Tot twaalf minuten voor het einde behielden zij de 1O-voorsprong, die al vrij spoedig werd genomen. Maar juist in de laatste faze van de strijd ontketende Alliance een zo verwoed offensief, dat eerst de gelijkmaker kwam en drie minu ten voor het einde zelfs het winnende doelpunt.... De Zeeuwse supporters werden dus uiteindelijk zwaar teleurgesteld, want er zat geruime tijd duidelijk een lang verwachte Vlissingen-zege in de lucht. Reeds in de zevende minuut kwam de thuisclub aan de leiding, toen een uitstekend opgezette aanval van de roodwitten door Pierre v. d. Schraaf werd bekroond met de openingstref fer. Vooral in de eerste helft had de thuisclub het beste van het spel en alleen in het laatste kwartier van deze periode konden de Roosendalers ge vaarlijk worden. Geen stootkracht Het wilde echter ook nu weer niet lukken in de Vlissingse voorhoede, die door het. ontbreken van Henk de Nooyer en Klaas Dingemanse radicaal gewijzigd was. Toen bovendien Kees Het blijkt voor PSV een onmoge lijke opgave te zijn om SC Enschede te kloppen. Ook zondag lukte dit niet, want hoewel de Eindhovenaren in de tweede helft vee' meer aanvallen op bouwden dan de oostelijke gasten, konden zij geen verandering aanbren gen in de 11 stand, waarmee de rust was ingegaan. Enschede trou wens evenmin. PSV liep ï-eeds na 4 minuten een achterstand op door een onverwacht schot van van der Wel. die doelman Bekkering volkomen verraste. Het zag er daarna somber voor de Eind hovenaren uit, want de Enschedeërs legden zulke mooie combinaties op de spekgladde, gehavende grasmat, dat PSV er volkomen door werd over troefd. De defensie hield echter stand en nadat de thuisclub zich enigszins van de druk had ontdaan, kon Dillen vlak voor rust de fraaie gelijkmaker laten noteren. In de tweede helft is PSV verreweg het meest in de aan val geweest, maar de stormlopen bo den toch niet voldoende perspectief. Vlak voor het einde bofte van dei- Wint: een schot van Trevor Ford sloeg tegen de paal. Er waren 18.000 toeschouwers. MW heeft zijn supporters zijn mooiste wedstrijd van het seizoen voorgeschoteld. Ajax toonde zich een machtig tegenstander, maar de Maastrichtenaren hadden voldoende klasse over om de gevreesde Amster dammers gedecideerd (30) te ver slaan. De gasten kregen in de eerste helft de forse wind in de rug en trachtten daarvan onmiddellijk te profiteren. De MVV-ers vingen de aanvallen ech ter prachtig op. Later wisten zij het spel zelfs te verplaatsen. Met fraaie combinaties rukten zij steeds verder op en in de 37e minuut had dit re sultaat. Toen sloeg een schot van Coenen achter keeper Pieters Graaf land. Twee minuten voor de thee lie pen de Maastrichtenaren volkomen verdiend uit tot 20. Op dat moment belandde een pass bij invaller Berg- holz en die wist wel wat hij er mee moest doen (20). Na de hervatting trachtte Ajax de MVV-ers weer te overrompelen, maar het offensief werd gebroken, want in de 15e minuut werd het 30 door Bergholz en de gasten zagen wel in, dat het tegen deze ploeg vergeefs vechten was. Er waren 6000 toeschouwers. Oefenmeester Bonsema van GVAV, heeft in zijn jubileumweek (hij is 10 jaar trainer van de Groningers), een dikke" nederlaag moeten slikken. Met liefst 71 bleef Fortuna de baas in het Groninger Sportpark. Toch zag het er aanvankelijk niet naar uit, want toen Carlier de score had ge opend, bracht een fraaie kopbal van La Croix de stand op 11. Maar het technisch vaardiger Fortuna zag kans door Angenent en Appel voor de rust een 31 voorsprong te nemen en van toen af zakte GVAV weg. Toen Carlier en Ravestein de stand op 51 gebracht hadden was het hele maal gebeurd, waardoor het voor Appel en Carlier geen kunst meer was om de score naar 71 te bren gen. Toen Feyenooro. na 26 minuten een 20 voorsprong had genomen, dacht geen enkele toeschouwer meer aan een fikse zege voor de DOS-ploeg. Maar plots bracht DOS de 20.000 toe schouwers in extase door van taktiek te veranderen en weg waren de doel punten van Hijvers en Meerman, want Krommert en Lammers zorgden voor het evenwicht en toen nog voor rust van der Linden en Luyten de stand op 42 brachten, gingen de Utrechters er eens lekker voor zitten in die tweede helft. DOS bleef in ca dans en de zware" achterhoede van Feyenoord kwam lucht, snelheid en techniek tekort om de Utrechters te gen te houden. Dat het slechts bij twee doelpunten van de actieve van der Linden bleef was te danken aan het feit dat van Pelt er goed in was en dat de Utrechters het na 62 wel mooi vonden. ADO heeft een verdiende, doch iet wat fortuinlijke zege behaald op Elinkwijk. Toen de rust een 10 voor sprong aangaf was he. nog niet zo vaststaand dat ADO zou winnen, daar Elinkwijk behoorlijk partij gaf. Freeken was de maker van dit doel punt en daarmede had hij zich een waardig remplacant van de gebles seerde Engelse getoond. De Utrech ters waren beslist in die eerste helft niet de minderen, maar het lukte niet. Na de hervatting was het prak tisch niet te doen op het reeds voor de aanvang slecht bespeelbare veld. ADO bleef sterker al was het maar droevig voetbal dat werd vertoond. De Vlissingen-speler Kees Stroo, die reeds na drie minuten spelen l tegen Alliance moest uitvallen, 2 bleek een kuitbeen te hebben ge- 2 broken. Hij moest worden opge- 2 nomen in het St. Josephzieken- 2 huis te Vlissingen. Dit is de twee- 2 de maal, dat deze nog jonge spe- 2 Ier een been brak bij het voet- 2 ballen. ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••a Stroo reeds na drie minuten spelen geblesseerd raakte en vervangen moest worden door Frans de Kok, was het met de stootkracht gedaan. Een maal was Frans de Kok alleen doorgebroken, doch de Roosendaalse doelman wist de bal nog juist corner te werken. Ook Pierre van der Schraaf kwam nog eens alleen voor het doel te staan, doch hij kogelde ver naast. In paniek Na de thee scheen het, of Vlissin gen zou de voorsprong gaan vergro ten. Alliance werd geheel op eigen helft teruggedrongen en de achter hoede raakte af en toe in paniek. Er kwamen echter geen doelpunten en toen in de 32e minuut bij een scrimmage voor het Vlissingse doel de bal in het doel werd gewerkt, was het pleit beslecht (1-1). Vlissingen was gedeprimeerd en Alliance vond de kracht om nog een offensief te ont ketenen. Eén maai bracht Piet Baart nog fraai redding, doeh kort daarop moest hij zwichten voor een onhoud bare kogel van Sep (1-2). Met nog drie minuten te spelen was Vlissingen een geslagen ploeg. De amateurs in de eerste klas C lieten zich nog het minst door de weergoden imponeren, want hier gin gen drie van de zes wedstrijden door, terwijl het program van de eerste klas A en B in zijn geheel werd af gelast. De drie duels bleken overigens van geweldige betekenis. Zo speelde Heer het inderdaad klaar om leider de Spechten een nederlaag toe te brengen (1-2), waardoor de voor sprong praktisch is teniet gedaan. Het was een gunstige, dag voor Al liance, dat ook bij Vlissingen als overwinnaar het veld wist te ver laten (1-2). Dat is eigenlijk nog niet de complete winst, die de Roosen dalers boekten. Aangezien namelijk SC Emma bij Maurits slechts tot een gelijkspel kwam, maakten zij in één slag een groot deel van hun achterstand goed. Alliance staat thans op de drempel van de eerste plaats. De stand luidt: De Spechten 13 8 3 2 19 27-15 SC Emma 14 8 2 4 18 27-1.9 Alliance 12 8 1 3 17 22-12 Boxtel 12 6 3 3 15 23-21 MOC '17 14 7 1 6 15 25-21 Heer 15 7 1 7 15 29-27 Roermond 11 4 3 4 11 19-17 Vlissingen 14 4 3 7 11 29-24 Maurits 13 4 2 7 10 20-18 Valkenswaard 13 3 4 6 10 22-34 Kimbria 14 3 3 8 9 24-43 Brabantia 13 2 4 7 8 18-34 (Van onze sportcorrespondent) De 500 toeschouwers hebben bij Longa - De Valk geen voetbalwed strijd gezien, doch een modderballet waarbij de spelers en de bal vaak rare capriolen maakten. De Valk had nog de beste techni sche capaciteiten, doch de Longa- defensie behoefde telkens de bal maar weg te trappen, daar het spel der bezoekers tè kort gehouden werd. In de 44e minuut werd het 10. Een vrije trap van midvoor Verrij- 1 ken werd keurig voor doel gebracht j en een kopstoot van Maas over doel man Horsten heen bracht de Valk op winst. Na rust probeerde Longa met en thousiasme toch nog wat te bereiken en daarin slaagde het. Er waren 18 minuten gespeeld, toen Zieltjes de bal ontving van v.d. Waal. Hij kon niet meer missen (11). De Valk tekende protest aan t»gen dit doelpunt, omdat het een buiten spel-goal zou zijn geweest. Vertegenwoordigers van Ajax en Vasas (Boedapest) zijn in Brussel tot overeenstemming gekomen omtrent datum en plaats van de beide te spe len wedstrijden in de kwartfinales van het toernooi om de Europese be ker. De eerste wedstrijd, op 5 febr. a.s wordt gespeeld in het Olympisch stadion te Amsterdam, aanvang kwart over acht. De returnwedstrijd is op 26 februari in Boedapest. De Italiaanse kampioene schoon- springen, Maria Luisa Levati, is tij dens het-beklimmen van een be sneeuwde top in het massief van de „Pizzo dei tre Signori" in de Italiaan se alpen verongelukt. Ook haar ver loofde. Antonio Castoldi, met wie zij op oudejaarsdag de excursie maakte kwam om het leven. Tijdens een sneeuwstorm is het paar verdwaald en, naar men aanneemt, door de kou de overvallen. De lichamen werden zaterdag onder een halve meter dik ke sneeuwlaag gevonden. KJO.B.-POOt SG V A.V.-Raptd j,C HAC-DOS sfe RAW -Sparte 3 g Awstoj 55 Fotium D-O, jg Frijcfte>É>pd-M V V "ft N£>,A D~Spc) £*5ci gl V.V V -P^.V. gS ËlaSkwijk'-AjaK A-GO V.V.-V S V. De KNVB-toto is slechts op het kantje af door gegaan. Op het for mulier kwamen tien wedstrijden voor. die werden gespeeld en dat aantal is juist het vereiste minimum. Ais er nog één wedstrijd zou zijn vervallen, zou de prijzenpot tot volgende week zijn blijven staan. Tot dusver hebben drie deelnemers zich gemeld met de trotse uitroep, dat ze alle tien de uitslagen goed hadden. Zij delen dus de eerste prijs van 58.795. Voor de tweede prijs van ƒ25.200 meldden zich meer dan 75 personen met een punten-totaal van negen. Het aantal deelnemers, dat met acht goede uitslagen meende aar dig -in de slag" te zitten, was zo verbluffend groot, dat dank zij de meldingen twee van de drie tele foonlijnen naar het KNVBlkantoor (waar men zich moet melden) het begaven. Een west-Brabantse winnaar van de tweede prijs van de vorige toto zit in zak en as. Hjj meende zijn aandeel Van 1400 reeds op zak te hebben, (Van onze sportcorrespondent) Vooral voor rust hebben Rapid en BW er een aantrekkelijke wedstrijd van gemaakt. I)at het tenslotte op een nogal overvloedige nederlaag voor de Bosschenaren uitliep was niet zo zeer een gevolg van een enorme over macht van de Limburgers, maar veeleer van de povere aanvallen, die BW opbracht. De Rapid-mensen kwamen tot de beste combinaties, maar het duurde toch nog bijna een half uur voor BW zich liet verrassen door een kogel van van Melis. Tien minuten later werd de voorsprong vergroot door Gös- gens. De acties van de gasten waren inmiddels ook niet zonder verdienste gebleven, maar de meeste attaques waren te zwak van opzet en als er een eens wél lukte vond men steeds de excellente doelman Cox in de weg. Het weer heeft opnieuw een zondag vol sport voor een groot deel aan gruizels weten te slaan. De vorst en vervolgens een nogal schielijke dooi sloopten het voetbalprogram, terwijl van hockey, korfbal en handbal helemaal niets terecht kwam. Zelfs de eredivisie voetbal kwam er niet zonder kleerscheu ren af. Er werden twee wedstrijden afgelast, die beide belangrijk waren voor de situatie in de onderste regionen van de standenlijst. NAC-Amsterdam was hiervan wel de voornaamste, want in dit duel waren beide partijen ten zeerste gebaat met de winst. Ove rigens zullen deze ploegen ondanks de afgelasting wel stiekem in hun vuistje lachen, want al hun naaste buren in de standenlijst verloren en geraakten hierdoor in feite achterop. Elinkwijk kon het bij ADO niet klaren, al waren de cijfers (10) lang niet on eervol, BW ging weer maar eens ten onder, nu bij Rapid (41) en NOAD werd bij Sparta getrakteerd op de grootste nederlaag van de dag. Met niet minder dan 81 werden de Tilburgers van het veld geveegd. Door deze uitslagen is onderaan geen enkele club een stap vooruit gekomen. In de voorste gelederen werd eveneens voor het nodige vuur werk gezorgd. De verbluffendste uitslag was de 30 nederlaag die Ajax bij MW te verwerken kreeg. De Amsterdammers zijn daarmee uit de kopgroep ver dreven, want DOS bleek maling te hebben aan de faam van Feijenoord (62), zodat het net over Ajax wipte en thans de derde plaats inneemt. PSV be nutte de zondag voor een ver dienstelijk gelijkspel af te dwin gen van leider SC Enschede, dat echt niet verder dan 11 kon 'komen. Voor het overige kreeg Fortuna het op zijn heupen, zo dat GVAV voor eigen publiek met 17 werd ingemaakt. SC Enschede 18 10 6 2 26 41—24 ADO 18 11 3 4 25 47—28 DOS 18 8 7 3 23 38—28 Ajax 18 10 2 6 22 34—24 Rapid JC 18 10 2 6 22 40—30 Sparta 19 7 6 6 20 43—39 Feijenoord 19 9 2 8 20 49—48 MW 18 8 3 1 19 35—24 PSV 18 7 5 6 19 38—36 VVV 17 7 4 6 18 30—24 Fortuna '54 18 7 4 7 18 35—34 GVAV 18 6 4 8 16 33—41 NOAD 18 5 4 9 14 25-48 Amsterdam 17 4 5 8 13 27—35 NAC 17 6 1 10 13 29—42 Blauw-Wit 17 4 4 9 12 27—30 BW 18 8 6 9 12 37—52 Elinkwijk 18 4 2 12 10 21—42 toen kwam vast te staan, dat de man meer dan één toto-formulier had in gestuurd. Het reglement verbiedt dit en het geld werd dus niet uitgekeerd... De 4360 gulden aan prijzen, die de Caritaspool beschikbaar had voor het program van gisteren, wordt ge voegd bij de prijzenpot van de vol gende week. Het aantal wedstrijden was namelijk reglementair te klein om thans het geld rond te strooien. Met de STEM-toto is het van het zelfde laken een pak. Ook hier was het aantal gespeelde wedstrijden vol gens de bepalingen te klein. Volgen de week gaat het hier om het stevige bedrag van 175. Al na drie minuten in de tweede helft stelde Rapid zijn overwinning veilig door een treffer van Bisschops. Het spelpeil was inmiddels gezakt tot middelmatige hoogte. Rapid geloofde het wel,'zeker toen van Melis kans zag de score tot 4-—0 op te voeren. Pas kort voor het einde slaagde van Beurden er met een prachtige kopbal in de eer te redden. Het afgelasten van de wedstrijd DWS Roda Sport (eerste divisie A), heeft zondagmiddag geleid tot 'n incident. Het publiek eiste teruggave van de entreegelden en maakte daar bij, hoewel het bestuur van DWS al het mogelijke deed om de zaken in goede banen te leiden, zoveel tumult dat hulp van de politie moest wor den ingeroepen. De moeilijkheden werden daarna snel opgelost. Het veld was in eerste instantie ('s morgens om acht uur) goedge keurd door de consul, de heer de Waal. Deze hield zich daarbij aan het advies van de KNVB. om alleen in noodgevallen een wedstrijd niet te la ten doorgaan. De aanvoerders van beide teams, die het veld kort voor het aanvangs- uur inspecteerden, wilden spelen, maar scheidsrechter Formanoy be sliste anders. Hij keurde het terrein af Roda Sport had een tevergeef- se reis gemaakt. Naar wij vernemen zijn alle forma liteiten ten aanzien van de overschrij ving van de Willem Il-speler Sjel de Bruyckere vervuld. De overschrijving zal per 24 januari a.s. verleend kun nen worden, zodat Willem II op zon dag 26 januari de Bruyckere op zal kunnen stellen. (Advertentie) 'wSSjSSIIfw»"™1 Voortaan nog lekkerder roken van Neêrlands fijnste shag: tot het laatste toe blijft de tabak vers - daardoor zachter en geuriger: Door de extra wijde opening bovendien gemakkelijker rollen! (Van onze sportcorrespondent) Toen v. Ede na nauwelijks 1 mi nuut een goede pass kreeg en de bal met een boogje over de uitlopen de invaller-doelman de Rooy wipte, betekende dat allereerst natuurlijk een fraaie openingstreffer voor Spar ta maar bovendien wekte deze com binatie de indruk dat behoorlijk voet bal in deze regen en op dit veld toch nog tot de mogelijkheden behoorde. Dat deze indruk veel te optimistisch was, werd al spoedig duidelijk. Enke le minuten later was het mooie gras tapijt in het middenveld al veranderd in een modderpoel en in feite stond toen al vast, dat NOAD een ongekend lastige wedstrijd te wachten stond. Zonder uitzondering was de lichaams conditie van de Sparta-spelers beter. Schuijer was de man, die, zeker voor de rust, een vergelijking met de rood witten het best doorstond. De ande ren kregen de bal vaak nauwelijks weg en dit gold vooral de achterhoe de. Dat dit noodlottig was bij spe lers, die sneller in hun reacties wa ren en ook zich vlugger verplaatsten behoeft nauwelijks betoog en maakt de opmerking dat behalve de negen doelpunten (één werd geannuleerd) eenzelfde aantal prachtige kansen door de Spartanen werd genegeerd, wel aannemelijker. Zo kwam de rust met nog drie doelpunten van v. Ede Bosselaar en Linstee met 40 en deze stand werd door v.d. Gijp (2x) en de Vries nadien tot 70 opge voerd. Toen verslapten de gastheren wat, maar het was prettig le zien, dat de Tilburgers er zich nog niet bij hadden neergelegd. Hun spel, dat af gezien van het tempo heus zo slecht niet was, kwam toen meer tot zijn Deze plaat vertelt duidelijker dan i duizend woorden, hoe het er giste ren op tal van Nederlunase voetbal velden toeging. Het is een moment uit de ontmoeting Rigtersbleek. V otewijekers- (Van onze sportcorrespondent) Baronie heeft een krachttoer van geweld verricht door bfj Wilhelmina een (11) gelijkspel in de wacht te slepen. De Bosschenaren, die langza merhand hun ongunstig gelegen terrein wel kennen, zagen pas kort voor het einde kans de moedig vechtende Baronnen alsnog de halve winst te ontnemen. Het terrein zag er ditmaal extra miserabel uit. Het leek op een aard appelveld en verder zorgde een straf fe wind voor de nodige moeilijkhe den. Beide ploegen maakten er dus van wat er van te maken viel. De Bredanaars hadden het eerst het windvoordeel en daardoor konden zij voor rust een groot aantal, vaak zeer gevaarlijke aanvallen opzetten. Doch dank zij goed verdedigend werk van Wilhelmina bleef dat tot in de 34e minuut zonder succes. Wel dwongen de groenwitten in deze periode 7 hoekschoppen af. In de 34e minuut kwam eindelijk het langverwachte doelpunt, toen Groeneveld op rechts de bal nog voor de hoekvlag te pak ken kreeg en een voorzet gaf, waar bij doelman Wap de bal wel onder schepte, maar juist liet vallen voor de voeten van de aanstormende Roe- landt, die toen weinig moeite had dit buitenkansje uit te buiten (01). Twee minuten later hadden de gasten bijna weer succes toen de gehele Wilhelmina-defensie miste en de vrij staande v.d. Broek tegen de onder kant van de paal knalde. In de tweede helft was het spre kende overwicht van de Baronnen verdwenen, maar werkelijk gevaar lijk kon Wilhelmina toch niet wor den, want daarvoor was de afweer van de groenwitte defensie te hecht. Acht minuten voor tüd echter haal de Borsten het sterke staaltje uit om onverhoeds toch drie Bredase verde digers te verschalken. Hij kwam al leen voor doelman Gabreëls en die kon liet strakke schot niet keren. Sittardia 16 10 3 3 23 38-26 Leeuwarden 15 9 3 3 21 36-22 SHS 15 9 3 3 21 40-27 Stormvogels 16 9 2 5 20 37-27 Limburgia 16 6 6 4 18 31-25 Wageningen 15 6 5 4 17 36-29 Eindhoven 16 7 3 6 17 33-28 Volewijckers 16 6 4 6 16 27-26 RCH 16 6 4 6 16 32-33 Haarlem 15 7 1 7 15 25-25 Helmondia '55 16 5 5 6 15 23-34 Hermes DVS 15 4 3 8 11 27-29 KFC 15 4 2 9 10 20-33 Fortuna VI. 15 3 4 8 10 27-49 Xerxes 15 3 3 9 9 19-29 Rigterbleek 16 2 5 9 9 25-39 Baronie is weer doende een serie prachtige uitslagen bij elkaar te spe len. De Bredanaars voegden er giste ren een kostbaar werkstuk aan toe door bij het gevreesde Wilhelmina een (1-1) gelijkspel uit het vuur te slepen. Ook Longa-De Valk leverde met de zelfde cijfers een gelijkspel op. Met deze twee Brabantse ontmoetingen was het in de tweede divisie A be keken, want de rest van het wed- strijdrooster werd afgelast. De stand ziet er nu als volgt uit: ZFC 13 10 2 1 22 32-9 Hilversum 14 7 4 3 18 28-17 Wilhelmina 14 6 6 2 18 39-23 't Gooi 15 6 6 3 18 35-22 De Valk 14 4 8 2 16 20-19 Zeist 13 6 2 5 14 27-27 Baronie 14 5 4 5 14 25-30 ONA 14 6 2 6 14 20-36 Longa 15 4 5 6 13 18-25 Emma 12 4 3 5 11 15-17 Dosko 13 4 2 7 10 23-29 DHC 13 3 3 7 9 18-30 UVS 13 2 4 7 8 22-29 EB OH 13 1 3 9 5 14-33 Sparta-NOAD in Rotterdam is ook een glibberige aangelegenheid ge worden. Hier zien we een „smeuïg" momentje voor 't doel van NOAD. recht en toen v. Osch tenslotte de eer met een mooi schot kon redden voldeed hij zeker aan de wens van de niet meer dan 8000 toeschouwers. Van Ede kreeg na zijn afgekeurde doelpunt toch nog de kans om de hattrick" te verrichten en de eind stand op 81 te brengen. Van het program voor de eerste db visie A is geen spaan heel gebleveis Uiteraard veranderde hierdoor ook niets in de standenlijst, zodat hier onder alleen de standenlijst volgt van de eerste divisie B. Daarin werden, vier van de acht vastgestelde ontmoe tingen gespeeld. De stand luidt: r< J. rr R W P. bi b< Dri tievel oud, brand een h de wi Boer Apel, De 1 H. P. Heerle kindei dat de| kindei ouders| gepro maar terug wonde; Emme: De Emme: kondei ning gi In Ti leidingi de heei leiding» 's Mi een gas In ei Colche dag he 19-jari M. C. aan he Het in En hulp o en kee? rug vai Het i Voorbu Volgen1! vast, of I wel teng I geval on het ond» slachtoff I boerderij autobus J schot we| vonden gedeelte] I In Enjl een weell Naar hul de politil IN ROT* houtbew* kele onb« wilden bfl gen er vTI roep van I nen kwam

de Stem | 1958 | | pagina 6