SENSATIES IN INDONESIË fat fe# Mislukte aanslag op Soekarno KLM mag niet meer landen in Djakarta Raket van Spoetnik I gestort? in zee Ben jamino Gigli gestorven Brug over Buiten-IJ a Kroestjef eerste man in Rusland? Daar is dan de winnaar in onze STEM-toto (f 175) 24 uur staking in Hollandse bedrijven Hammarskjoeld te Amman Eisenhower toch naar conferentie van NAVO? DAGBLAD VOOR ZEELAND j Weinig verandering Raket-vliegtuigen in Rusland - Nederlandse kranten verboden Tien miljoen dollar hulp aan Jordanië Adenauers bezoek aan Londen wegens griep uitgesteld Ereprijs van Paus voor SUS IV Tilo kuurt op Brioni zza Kardinaal Pia, overleden Weer moeilijkheden met raket in V.S. Man verbrand na autobotsing Vijf gewonde Uitslagen top-voetbal 97e JAARGANG Np. 22621 Uitgave N. V. Uitgevers Mi). Neerlandla. Verschijnt elke werkdag. Bureaus: Breda, Relgerstr. 16. TeL: Directie, Redactie en Ad ministratie 22341. Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. RL A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. RL Mes, mr. H. RL L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, 1» J. v. 't Westende. Abonn.prijs bij vooruitbet Ij- p. kwartaal, p. post f 8.20, p. week (ultsL bij niet postbestelL) 0.54. Incasso wordt berekend. Losse numm. 15 ct Postrek 278841 Voor Cod. Korrinjfin en Vaderland MAANDAG 2 DECEMBER raoi Advertentieprijs voor de gehele oplage M5 per mm. (Ingezonden Mededelingen <18# per mm). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie 0.14 per mm. (Ingezonden Mede delingen 0.35 per mm). Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tarief en Alge- mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per mm extra. Inzendingen op advertenties, welke de Uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eüanden: GOES, Westsingel 98, telefoon 2236 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Dubbele Poort 7, telefoon 102 (Bjjbureaus: TERNEUZEN, Noordstraat 56, tel. 2601 OOSTBURG, Nieuwstraat 41, tel. no. 35) Het weekend in Indonesië is verbijsterend rijk aan sen- saties geweest. Zaterdagavond is een aanslag op president Soekarno gepleegd, waarbij hij zelf ongedeerd bleef, doch acht andere personen gedood werden. Ook waren er vele gewonden. Gisteren maakte de Indonesische regering be kend, dat het de K.L,M. verboden wordt nog langer in Djakarta te landen. Terwijl minister Luns, bij zijn terug keer van de vergadering der Verenigde Naties op Schiphol te kemien gaf, dat de eerste wens van de Nederlandse re. gering blijft de spanningen tussen beide landen zoveel mo. gelijk te verminderen, „al is de basis wel bijzonder smal", Zaterdagavond 21 uur plaatse lijke tijd is te Djakarta een aan slag gepleegd op president Soe karno. Hij werd uitgevoerd, toen de president op het punt stond naar zijn paleis terug te keren van de openbare school, die door zijn kinderen wordt bezocht. Er werden handgranaten geworpen. De aanslag eiste acht doden en 26 ernstig gewonden, doch Soe karno zelf bleef ongedeerd. Er zijn arrestaties verricht. Soekarno bezocht de school tij dens een herdenking van het drie jarig bestaan ervan. Een der hand granaten - waarschijnlijk zijn er vier Soekarno.... aan aanslag ontkomen. DE HEER J. G. HOPMANN, die ve le jaren met zijn echtgenote het duo Hofmann (.radio en televisie) heeft gevormd, is gisteren te Amsterdam plotseling overleden. IN PARIJS zijn zaterdag drie Algerij. nen doodgeschoten, slachtoffers van elkaar beconcurrerende verzetsorga nisaties. DE N.V. Machinefabriek Hensen te Rotterdam heeft van de Griekse re der Niarchos een exportopdracht van drie en een half miljoen gulden ge kregen. ZATERDAG is te Lobith het 150.000e schip van dit jaar gepasseerd. Het is de eerste keer in de geschiedenis dat een dergelijk groot aantal schepen Lobith passeerde. BIJ EEN REEKS ontploffingen in een vuurwerkfabriek ten noorden van Tokio zijn veertien arbeiders omge komen en zestien gewond. RONDOM ROME doet zich een op leving voor van de epidemie van Aziatische griep met een goedaardig karakter. E.r zijn meer dan duizend gevallen geconstateerd. PRINS BERNHARD heeft zaterdag persoonlijk Max Tailleur en zijn echt genote in het paleis Soestdijk ontvan gen. DE OOSTENRIJKS-Amerikaanse componist Erich Wolfgang Korngold is op zestigjarige leeftijd in Holly wood overleden. HET BUREAU van de Algerijnse na tionale beweging te Londen heeft gis teren „de raamwet voor Algerië", die door de Franse nationale vergadering dezer dagen is goedgekeurd, vierkant verworpen. j Weersverwachting van het KN MI tot vanavond, opgemaakt zon- i l dagavond 23.15 uur: J Droog en zonnig weer, maar in J het noordoosten van het land eni- J J ge overdrijvende wolkenvelden. Overwegend zwakke wind. Mid- dagtemperaturen om het vries- punt. Verwachting van het Beigisohe Weerkundig Instituut: J S Zwakke wind uit oost tot zuid- S oost. Mooi en vrij koud weer. J t Temperatuur zonder grote veran- dering. Vandaag: zon onder 16.32 uur. Maan op 14.06 uur. Morgen: zon op 8.28 uur. Maan 5 ender 4.09 uur. i geworpen - kwam dicht bij Soekarno tot ontploffing, toen hij en zijn zoon Goentoer hun auto binnengingen. Twee leden van het begeleidende po- litiecordon behoren tot de omgeko menen. De meeste slachtoffers waren echter schoolkinderen. Volgens oog getuigen was de vloer van het klasse lokaal in Tjikini - een van de voor naamste Djakartaanse wegen, waar de gewonden, in afwachting van hun vervoer naar het ziekenhuis, waren neergelegd doordrenkt van het bloed. De bedden in het Djakartaanse Cen trale ziekenhuis waren zondag bijna geheel in beslag genomen door over het algemeen jeugdige gewonde slachtoffers van de aanslag. Doktershulp was in totaal nodig voor 149 gewonden, van wie 26 ern stig. Onder de gewonden bevonden zich 46 kinderen. Arrestaties en censuur De veiligheidspolitie heeft een aan tal personen aangehouden, van wie aangenomen wordt, dat zij betrok ken zijn geweest bij deze aanslag. De militaire commandant van Djakarta, overste Dachjar, gaf geen nadere bij zonderheden, behalve dat „de aan slag een poging is geweest tot een politieke moord." De minister van voorlichting, Su- dibjo, heeft meegedeeld, dat cen suur is ingesteld op berichten over het bloedige incident. ,,Alle berich ten over deze kwestie dienen afkom stig te zijn van officiële bronnen", zei hij. President Soekarno hield zondag ochtend een voor geheel Indonesië bestemde radiorede, waarin hij Allah dank bracht voor het feit, dat hij gespaard bleef. In een toespraak van twee minuten zei hij: ,,Dit is mijn stem. Ik heb met diep leedwezen vernomen, dat er bij de aanslag slachtoffers zijn ge vallen onder de leerlingen van de la gere school in Tjikini, onder hun moeders en onder de leden van mijn eigen lijfwacht en dat sommigen hun ner hierbij zelfs het leven hebben verloren. Ik betuig mijn diepst ge voelde medeleven met deze slacht offers van een terroristische daad. Laat ons verenigd staan in onze smart. Moge Allah ons allen be schermen." kondigde de Indonesische minister van voorlichting, Su. dibjo, die tevens voorzitter is van het „Bevrijdingscomité West.Irian", een algemene staking aan tegen alle Neder, landse ondernemingen in Indonesië. Premier Djoeanda Kartawidjaja van Indonesië verklaarde V9or radio Djakarta dat Indonesië al zijn krachten moet verzamelen voor de strijd tegen Nederland met het doel West.Irian te bevrij. den. „Het zal niet lang meer dnren, of de bevolking van West.Irian zal leven in vrijheid, onder bescherming van het rood en wit van Indonesië", aldus de premier. De Indonesische regering heeft gisterenavond aan de K.L.M. medegedeeld, dat haar vliegtui gen zou worden verboden na dinsdag 06.00 uur plaatselijke tijd te Djakarta te landen. De algemeen vertegenwoordiger van de KLM, A. Duyf, vernam dit in een brief, getekend door de mi nister van verbindingen. Sukardan. De brief zei, dat KLM-vliegtuigen werd verboden te landen op Kemajo- ran-vliegveld bij Djakarta vanaf 3 december. Het laatste KLM-toestel arriveerde hier gisterenavond en zal vandaag trekken. De KLM onder hield een dienst van vijf maal per week van Djakarta op Amsterdam. Deze route bestond sinds 1930. Een woordvoerder van de KLM zei, dat de 28 buitenlandse en 180 man plaatselijk personeel op hun post Het Russische blad ,,Sovietskaya Aviatzia" schrijft, dat Russische ge leerden en ingenieurs werken aan vliegtuigen, die, als raketten, in de hoogste lagen van de atmosfeer kun nen vliegen. Deze raket-vliegtuigen" zouden in het heelal kunnen doordrin gen en naar de aarde terugkeren en als gewone vliegtuigen kunnen lan den. De vleugels van het toestel zou den intrekbaar zijn. In genoemd blad zegt generaal Pokrofsky, dat de Russische intercon tinentale ballistische raket met een waterstofbom eïk dóelv/i; in de we reld nauwkeurig kari treffen en ver nietigen. zullen blijven, hangende instructies van het hoofdkantoor in Den Haag. Het laatste toestel dat uit Djakarta vertrekt is de super-constellation „Electron". Gisterenavond konden geen inlich tingen worden verkregen over de houding van de driehonderd man KLM-personeel, die gedetacheerd zijn bij de Garuda Indonesian Airways. Vanaf Singapore Van de zijde der directie van de KLM, die de beslissing der Indo nesische regering betreurt, deel de men ons mede, dat alles in het werk wordt gesteld om de ge volgen van deze beslissing voor de passagiers zoveel mogelijk te beperken. Maatregelen zijn ge nomen dat passagiers, post en vracht voor Djakarta te Singa pore of Bangkok met andere maatschappijen kunnen worden doorvervoerd en soortgelijke re gelingen zullen worden getroffen voor het vervoer uit Djakarta. Opgemerkt zij, dat de jaarlijkse ver gunning welke de KLM het recht geeft vijf maal per week op Djakar ta te vliegen op 31 december a.s. zou aflopen. Een aanvraag van een zelfde vergunning voor 1958 zou de zer dagen worden Ingediend." Het Indonesische kabinet heeft zondagavond een algemene sta king tegen alle Nederlandse on dernemingen in Indonesië aan gekondigd. Alle arbeiders in honderd-procent- Nederlandse ondernemingen kregen de opdracht op 2 december 24 uur te staken. Sudibjo zei, dat de actie op ordelijke wijze moet verlopen. De Nederlandse economische be langen in Indonesië kunnen, volgens een woordvoerder van de Indo nesische regering, geraamd worden op een waarde van ruim vijf miljard gulden. Nederlanders in Djember op Oost- Ja va worden geweigerd in winkels, bakkerijen, restaurants, wasserijen, bioscopen en bezinepompen. Zij krij gen slechts beperkte stroom in hun woningen en worden afgesloten van de watervoorziening, indien zij eigen putten hebben. Priesters, dokters, onderwijzers en Nederlanders in Indonesische gou vernementsdienst werden volgens de berichten uitgezonderd van de actie. Alle publikaties in het Neder lands en films met Nederlandse onderschriften zijn door de In donesische regering verboden. Deze maatregel houdt in, dat zes in het Nederlands verschijnende dag bladen in Indonesië en verscheidene weekbladen gedwongen zullen worden te sluiten en dat de invoer en ver koop van vele periodieken, die in Nederland verschijnen en in Indone sië veel worden gelezen, niet meer zal worden toegestaan. Hammarskjoeld, secretaris-gene raal van de V.N., heeft gisteren twee uur met de Jordaanse minister van buitenlandse zaken, Rifai, beraad slaagd. In een na de bespreking uit gegeven gemeenschappelijke verkla ring wordt gezegd, dat gesproken is over vraagstukken, die verband hou den met het versterken van de posi tie der Palestijnse bestandscommis sie. Hierbij is speciaal aandacht ge schonken aan het gebied van de berg Scopus, een Israëlisch „eiland" op Jordaans gebied. De besprekingen worden vandaag voortgezet. Te Amman is officieel medege deeld, dat de Amerikaanse rege ring Jordanië tien miljoen dollar ter beschikking heeft gesteld voor economische hulpverlening. De Verenigde Staten hebben Jorda- nie tot nu toe in totaal veertig mil— joen dollar verschaft, sinds Egypte en Syne hebben geweigerd hun aandeel ui de hulp te verlenen, die deze lan- u *Len Saoedi~Arabië aan jordanië hadden toegezegd, nadat dit land had verklaard de jaarlijkse Britse finan ciële steun niet meer op prijs te stel len. De Westduitse kanselier, dr. Konrad Adenauer, stelt 't bezoek, dat hij vol gende week aan Londen zou brengen, uit, omdat hij aan griep lijdt, zo heeft een regeringswoordvoerder te Bonn bekendgemaakt. Er is nog geen nieuwe datum voor het bezoek vastgesteld. Men verwacht dat de kanselier over een dag of tien zijn werkzaamheden zal kunnen hervatten, zodat hij dan de NAVO-top-conferentie in Parijs zal kunnen bijwonen. In de plaats van Adenauer zal nu de minister van buitenlandse zaken, von Brentano naar Londen gaan voor besprekingen met MacMillan. De organisator van de SUS-(IV). actie ontving van Mgr. J. W. L. Da- men bericht, dat het Z. H. Paus Pius XII heeft behaagd een ereprijs ter be schikking te stellen voor de persoon, die de meeste verdiensten zal hebben voor het slagen van de ,,SUS-IV-ac- tie", die door middel van de Katho lieke Radio Omroep zal worden ge houden ten voordele van Katholieke Verenigingen en Organisaties in Ne derland. Zijn Heiligheid, die, zoals de sub stituut van de Staatssecretarie Z. H. Exc. Mgr. Angelo Dell'Acqua schreef, gaarne een dergelijke onderneming wil aanmoedigen, heeft een kostbaar en waardevol wandkruis ter beschik king gesteld. Z. H. de Paus heeft aan het geschenk tegelijkertijd de bijstand van Zijn Zegen toegevoegd. Het vererende waardevolle ge schenk zal door de organisator ter be. schikking worden gesteld aan één van de parochiële leiders en leidsters op •an nadar te bepalen wjjzs. Het officiële Zuidslavische persbu reau ..Tanjoeg" heeft gisterenavond gemeld, dat president Tito thans een medische behandeling en kuur onder gaat op het eiland Brioni, in het noor. delijke gedeelte van de Adriatische Zee. Dr. Fred Whipple, directeur van de sterrenwacht „Smitsonian" in de V.S. heeft meegedeeld, dat de raket van de eerste Russische kunstmaan waarschijnlijk zater dagavond is neergestort. Hij zei, dat de raket wellicht in het zui den van de Stille Zuidzee is te recht gekomen en wel op een plek die honderden kilometers van Zuid-Amerika verwijderd ligt. Whipple baseerde dit vermoeden op de melding, dat het raketdeel van de eerste Spoetnik zich zaterdag toen het Californië passeerde, scheen te ontbinden. De raket bevond zich toen naar schatting op 170 kilometer hoog te. De directeur van het observato- Kardinaal Adeodato Giovanni Piaz. za. een der hoogste leden van het college van kardinalen en secretaris van de consistoriale congregatie van het Vaticaan, is zaterdag in de leef tijd van 73 jaar overleden. Het overlijden van kardinaal Piazza heeft het aantal kardinalen tot 57 ver minderd. Hij zal woensdag worden begraven. ï-ium Jod'rell Bank, prof. Lovell, heeft meegedeeld, dat hij gisterenochtend en ook gisterenavond geen contact heeft kunnen maken met het raket- deel van de eerste Spoetnik. Zaterdagavond had prof. Lovell als zijn mening te kennen gegeven, dat de raket in de nacht van zaterdag op zc ïdag haar loop om de aarde zou be ëindigen. Te Moskou Radio-Moskou echter heeft gisteren gemeld, dat de raket van de eerste Russische kunstmaan te 16.00 uur nog steeds om de aarde cirkelde en de 886ste omwenteling voltooid had. De secretaris van het comité voo.r meteorieten van de Russische acade mie van wetenschappen, Krinof, heeft anderzijds evenwel verzocht om op zending van alle tekeningen en foto's van de val van de raket aan zijn co mité te Moskou. Naar de ,,San Diego Union" weet te melden, zou een intercontinentale ballistische raket van het type Atlas, die zaterdag zou worden afgeschoten beschadigd zijn, waardoor de lance ring moest worden uitgesteld. Het projectiel zou worden afgescho ten van de basis te Cape Canaveral in Florida. De herstelwerkzaamhe den zouden wel twee weken in beslag kunnen nemen, zo meent het blad, maar het weet niet de aard van de schade. monie, waaraan hij in zijn vil- Rome verboden hem in 1944 in het la te Rome is gestorven. In 1955 was hij met zingen opge houden. Het stoffelijk overschot zal maandag worden bijgezet, vermoe delijk in de graftombe in Egyp tische stijl, die hij in zijn geboorte plaats Recanati voor dat doel heeft laten bouwen. Deze grote lyrisch-dramatische tenor op 20 maart 1890 te Re canati in noord-Italië geboren, jongste zoon van een schoenmaker begon zijn carrière als bariton in de Schola van de Sixtijnse ka- oel. Op 24-jarige leeftijd werd hij 'enor. Zijn eerste operasuccessen vierde hij in 1917 in Spanje. Een interna tionale loopbaan werd bekroond met een engagement als eerste te nor bij de Metropolitan Opera in New York, waaraan hij van 1921 ot 1932 verbonden was. Toen hij in 1932 zijn contract met de Metropolitan Opera beëindigde, stond hij aan veel kritiek bloot. De breuk ontstond, doordat de zanger weigerde genoegen te nemen met een salarisvermindering. Hij was rijk, maar stond als zeer edelmoe dig bekend. Hij was een verwoed Grootmeester van de typisch Ita liaanse lyrisch-dramatische ope razang. De Italiaanse zanger Benja- Ja?nri932 en in 1947 is hij in Neder- 0 inmo Gigli is zaterdag in de land opgetreden. Hij was (na Ca- derlandse radio-omroep zond leeftijd van 67 jaar te Rome ^heVltalfaanse herdenkingspr0?ramma overleden. Hij leed reeds enige Gigli was een gunsteling van Mus openbaar op te treden omdat men incidenten vreesde. Het volgende jaar zong Gigli echter weer in de Romeinse opera. Zijn prestige was spoedig hersteld. In 1953 werd Gigli grootofficier in de orde van verdienste van de Italiaanse republiek, een van de hoogste onderscheidingen van het land. In hetzelfde jaar wees hij een uitnodiging om zich kandidaat te stellen als parlementslid voor de christen-democratische partij van de hand. omdat hij het te druk had met zijn beroepswerkzaamheden. Ook in oorlog.., gestorven Het overlijdensbericht van Gig li, dat de aarde is rondgegaan, is het tweede van deze zangerIn de oorlogsjaren is in Europa na melijk ook het bericht verspreid dat Gigli was overleden. De Duitsers maakten in de door hen bezette gebieden bekend, dat de Amerikaanse troepen bij hun landing in Italië, en inzonderheid bij het bezetten van Napels, de be roemde zanger hadden gevangen genomen en zonder vorm van pro ces ter plaatse doodschoten. Alle door de Duitsers beheerste publici teitsmedia hebben destijds necrolo gieën van Gigli gebracht. De Ne- een uit. Pas na de bevrijding bleek, dat dit een propagandastunt was geweest tiid aan een hartkwaal. Vrii- s°lini en na de val van de dictator om de door de Duitsers overheer- j J werd de positie van de zanger du- ste Italianen tegen de naderende dag Kreeg ÜIJ broncno-pneu- bieus. De geallieerde autoriteiten in Amerikanen op te zetten. President Eisenhower is voor nemens vandaag van zijn boer derij in Gettysburg in de staat Pennsylvanië, naar Washington terug te keren, waar hij even tueel een kabinetszitting zal bijwonen. Men meent, dat hij voornemens is de komende NAVO-topconfe- rentie te Parijs bij te wonen, tenzij hem dit door zijn voor naamste dokter, generaal-ma- joor Snyder, volstrekt verboden zou worden. Beslissend zal ten deze zijn hoe de president zal reageren op een hervatting van zijn ambts bezigheden. Elf personen waren betrokken bij een ernstig verkeersongeval op de Rijksweg 2 vlak bij Utrecht, dat za terdagmorgen omstreeks zeven uur is geschied. Van hen is er een, de heer van Leersum uit Amsterdam, om het leven gekomen en zijn er vijf gewond, van wie twee ernstig. Een personenauto met drie inzitten den, geparkeerd langs de Rijksweg, wilde de weg weer oprijden, maar lette daarbij niet op het achteropko mend verkeer. Een kleine autobus, waarin acht personen zaten, die de auto juist wilde passeren, kon de wa gen niet meer ontwijken en vloog er boven op. Onmiddellijk stonden beide auto's in brand en aan alle kanten kropen de gewonden uit de brokstuk ken en de vlammen. Men slaagde er echter niet in van L., die achterin de personenauto zai, te redden. Van de acht inzittenden van het autobusje werden er vijf gewond. Hief mooie weer en een gezonde do sis nieuwsgierigheid werkten sa men om de drukte bij de zaterdag geopende brug over het Buiten-IJ bij Schellingwoude, de eerste vaste verbinding tussen Amsterdam noord en Amsterdam-centrum zon dag bijzonder groot te maken. De foto toont een gedeelte van de on afzienbare rij van honderden auto'» welke reeds zondagochtend vroeg over het vlakke brugdek begon te zoeven, nadat min. Algera zaterdag de brug had geopend. Waarnemers vragen zich af of Nikita Kroestjef onbetwist lei der der Russische communisti sche partij in zijn functie van eerste secretaris van het cen trale comité, in het vervolg ook als de „eerste man" in de Sow- jetstaat zal moeten worden be schouwd. Aanleiding hiertoe is de wijze waais. op radio Moskou gisterenavond mel ding heeft gemaakt van het bedanken door president Eisenhower voor de wensen voor zijn herstel, die Russi sche leiders hem hadden gezonden. Deze week namelijk af van de gebrui. kelijke aankondigingen. Radio Mos kou vermeldde in dit verband in de volgende volgorde: Nikita Kroestjef, lid van het presidium van de Opper ste Sovjet, de president van het pre sidium, maarschalk Worosjilof het Sovjetrussische staatshoofd en maarschalk Boelganin premier. De uitslagen, zoals die gisteren door de ploegen uit de ere-divisie werden behaald, luiden als volgt: MVV—ADO 1—0 SC EnschedeBlauw Wit 3—2 PSVSparta AjaxDOS VVVNAC FeijenoordAmsterdam Rapid JCFortuna '54 ElinkwijkGV A V Voor verslagen en actie-foto's mo gen wij U verwyzen naar onze sport pagina's. 3—3 3—1 2—3 2—3 Na het beluisteren der voetbaluitslagen zal gisterenmiddag in een der huiskamers in ons verspreidingsgebied een daverend hoera-geroep hebben geklonken. Op dat moment immers kwam in de STEM-toto de prijswinnaar te voorschijn. Wij schrijven „prijswinnaar", want bij de lawine van brief kaarten bevond zich slechts één kaart met tien juiste uitslagen. Dit kon uiteraard het juichende gezelschap toen niet weten en te groter zal daarom de vreugde zijn bij het vernemen van dit bericht. Wat een pracht St.-Nicolaas-surpriseü De gelukkige winnaar is: G. van Gennip, Dijklaan 113 Breda. Onze hartelijke gelukwensen! Zo ziet men, deelnemers aan onze toto, dat het toch maar kan! Daarom niet versaagd, wij starten deze week opnieuw met een inzet van 50. Nog even de juiste uitslagen1 VVVNAC 3, UWADO 1, EnschedeBlauw Wit 1, PSVSparta 3, AjaxDOS 1, Feijen oordAmsterdam 1, GraafschapRBC 1, Willem IIAGOVV 1, Baronie—ZFC 1, Wühelmina't Gooi 3. Controle-totaalcijfer

de Stem | 1957 | | pagina 1