NAC OOK BIJ AJAX WEERLOOS en NAC droefste Elinkwijk verliezers BW won ruw duel Na rust had RBC van YSV kunnen winnen kauw MOC bedwong ruw spelend Heer PIET v.d. KUIL bleek KEES KUIJS de baas Dosko won royaal bij ONA fataal voor Eredivisie Alliance Vlissingen verspeelde zege in Valkenswaard: 2-2 DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 11 NOVEMBER 1957 ADO-Blauw wit 1-0 Enschede-DOS 0-0 PSV-GVAV 1-0 Rapid-Feijenoord 3-2 VVV-Fortuna 1-0 MVV-Sparta 1-1 Haarlem won protest Buitenspel Val Willem II sterker in beslissende fase Wilhelmina pas laat naar winst Ford in duel Jc proeft 't iedere dag King's Cross blijft 'n klasse beter! 20 St 90 Ct m k Twee gegadigden voor f 66.030 Op voetbalveld overleden Drunenaar won in Caritas-pool Nu al f 150 I het St. reuze tre Bouw van q te hui te huui HU (Advertentie) In een harde en ruwe wedstrijd heeft ADO een kleine, doch verdien de zege behaald op een stug verde digend Blauw Wit. Met rust was deze voorsprong al een feit. Toen de Am sterdammers in de tweede helft fel op kwamen zetten was het een dub beltje op zijn kant of ADO had de voorsprong, die door Clavan geno men was, moeten afstaan. Het was Koekkenbakker die een fraaie kans 2 meter voor doelman Kok mis te Het spel was er in de tweede helft inmiddels niet op vooruit ge gaan, Tn een uitermate spannende strijd hebben DOS en SC Enschede slechts ieder één punt overgehouden. Maar Enschede, dat vooral in de tweede helft sterker speelde, verdiende toch wel iets meer. Kort voor tijd kwam de enige goal der Twentenaren, maar die werd terecht door scheidsrechter Leo Horn afgekeurd, omdat de voor zet van Seemann achter de doellijn werd gelanceerd. DOS had ook goede kansen gehad, maar doelman van der Wint wilde niet onderdoen voor de Munck en redde een paar maal schit terend. De overwinning van PSV op GVAV is niettegenstaande de aanwezigheid van de schutters Dillen, Fransen en Ford in de voorhoede van de rood- witten, bijzondér karig uitgevallen (10) en bovendien kwam ze pas laat en met fortuin tot stand. Drie minuten voor het einde nam de Groningse rechtsback Buist bij een gevaarloze aanval van PSV de bal met de arm mee en dit kostte GVAV een strafschop, die door Dil len werd benut (10). Het was een heftige, in hoog tem po gespeelde wedstrijd, maar de 19000 toeschouwers konden niet roe pen over de kwaliteit. Ford, voor het eerst sinds tien weken weer van de partij, voldeed niet als terugge trokken midvoor en na de hervatting evenmin als aanvallend speerpunt op de linksbinnenplaats. Er vertrok van zijn schoen praktisch geen enkel ge vaarlijk schot en ook Dillen en Fran sen deden hun reputatie als kanon niers niet gestand. Rapid heeft tegen Feyenoord op nieuw getoond, dat het kan voetbal len. Het dwong de Rotterdammers 'n 32 zege af, die royaal was ver diend. Al in de 17e minuut namen de Limburgers door Hanneman de lei ding. Het was te danken aan het verbluffende werk van Keesje Rij vers, dat de gasten niettemin eerst gelijk maakten (door Meyer na voor bereidend werk van Kees) en vervol gens voorsprong namen (door Meer man na voorbereidend werk van de zelfde Kees). In de tweede helft bracht van Melis de stand vrij spoe dig op een wat redelijker niveau (22) en nadat Haenen nog een goal had gemaakt, was het met de Rotter dammers gedaan. VW heeft aan Amsterdam duide lijk zijn wil opgelegd. Ondanks het voortdurende Venlo-overwicht bleef de score echter beperkt tot 10. Het enige doelpunt werd na 23 minuten gemaakt door Snijders, die door Wil kes was gelanceerd. VW heeft de rest van de strijd praktisch geheel besteed aan een zo goed mogelijke verdediging van de eigen doelmond en de ploeg slaagde daarin wonder wel. Bij MW-Sparta hebben de beide verdedigingen in feite de wedstrijd gespeeld. Zij beheersten het spel vol komen. In de eerste helft waren de Maastrichtenaren weliswaar in het offensief, maar zij moesten toch tot de 42e minuut wachten alvorens zij de hechte Rotterdamse defensie kon den verschalken. Dat gebeurde door van Wissen, die het leer van Ver- donschot voorgeschoteld had gekre gen. Na de thee inspireerde Rinus Terlouw zijn ploegmaten tot een kort, maar fel offensief, dat in de 27e minuut werd beloond met de gelijk maker door v. Ede. Daarna werd niet meer gescoord. (Van onze sportcorrespondent) NAC heeft opnieuw verloren en nu is het halve dozijn neder lagen in successie vol. Het zal nu toch snel moeten veranderen want anders gaan de Bredase voetballers stellig een klasse lager spelen in het volgende seizoen. De wijze waarop veloren werd was wel zo zielig eenvoudig, dat men zich eigenlijk afvraagt, hoe het komt, dat de eerste vier wedstrijden met hetzelfde gemak achtereen werden gewonnen. NAC was al in de eerste helft door Ajax verslagen, want de 20 achterstand bij de rust was al voldoende om alle hoop te laten varen. Voor rust was Pietje van der Kuil deze middag linksbinnen te snel en te technisch voor Kees Kuys en hij liep dan ook herhaaldelijk door de NAC-defensie. Reeds in de twee de minuut was het 10 toen van der Kuijl de Bredase verdediging ver raste en inschoot. Doelman de Moor redde met zijn voet maar Feldman, invaller voor Schmidt, probeerde het opnieuw en met beter resultaat (1-0). Van der Kuil nam de tweede goal voor zijn rekening na een solo. af gerond met een mooi hard schot. Pieters Graafland had met rust een halve snipperdag gehad en kreeg die verder in de tweede helft, daar al leen Luyten een gevaar was voor Deze foto laat zien hoe het eerste doelpunt voor Ajax werd gemaakt door Donald Feldmann. V.l.n.r. Piet van der Kuil, die reeds ligt te juichen, van Helden (no. 4), Do nald Feldmann en doelman de Moor de Amsterdammers. Pas in de laat ste minuut kon NAC tegenscoren uit eenpenalty, toen Anderiessen te zwaar Senear aanviel en Canjels de strafschop benutte. Dit doelpunt bracht de stand op 31, want na 20 minuten spelen in de tweede helft had Bleyenberg uit een van zijn be faamde solorushes al 30 gemaakt en dat vond Ajax voldoende. (Van onze sportcorrespondent) ONA heeft de nederlaag tegen DOSKO geheel aan zichzelf te wijten, want de ploeg heeft in de eerste fase van de strijd de kans op een zege laten schie ten, doordat een penalty werd gemist bij de stand 10. Van den Berg had namelijk de Goudse ploeg een 10 voorsprong verschaft en toen Burgos een penalty mocht nemen, leek de verhoging van score aanstaande, maar hij schoot naast en toen kon DOSKO zich optrekken aan de inzinking van ONA, dat door Vonk een 21 achterstand kreeg. Met rust had Bennaars er 31 van gemaakt en toen na de hervatting Magchielse 41 maakte was de lol er af en zakte ONA verder af. Bennaars verhoogde de stand tot 51 en Vonk zorgde voor 61, waarna een doelpunt van Van den Berg de uitslag op 62 bepaalde. art r\f X "NT -L De protestcommissie van de K.N. V.B. heeft zaterdagmiddag te Utrecht een protest van Haarlem toegewe zen. Haarlem had een protest inge diend met betrekking tot de op 20 oktober voor de eerste divisie B ge speelde wedstrijd Rigtersbleek-Haar- lem, die was geëindigd in een gelijk spel 11. Haarlem had geprotesteerd tegen het doelpunt van Rigtersbleek dat zou zijn gemaakt op een moment waarop een Rigtersbleekspeler straf baar buitenspel stond. Door deze be slissing van de commissie wordt de uitslag van deze wedstrijd dus 10 in het voordeel van Haarlem. Een protest van Ajax, inzake de op 14 oktober voor de ere-divisie ge speelde wedstrijd Ajax - Feyenoord (uitslag 1—2), werd afgewezen. Ajax had geprotesteerd tegen het niet toe kennen van een strafschop, die na afloop alsnog werd genomen en be nut. N.B. In de standenlijst van de eer ste divisie B is het toegewezen pro test van Haarlem reeds verwerkt. Aan het nogal povere totaal van acht tien doelpunten hebben de ploegen uit de eredivisie gisteren voldoende gehad om het traditionele aantal daverende klappen uit te beelden. Alleen BW, dat bij Elinkwijk de buit weghaalde, Ajax, dat NAC aan zijn zesde achtereenvolgende ne derlaag hielp en Rapid, dat een fel rivaal als Feijenoord van zich wist af te schudden, hadden meer dan één goal nodig. De Bossche schutters waren het best op dreef, want zij zorg den voor een 04 eindstand. Ajax zou aan twee goals al vol doende gehad hebben om de Bredase supporters te dwingen hun zakdoeken voor de dag te halen, want verder dan een tegenpunt uit een penalty kwam NAC, het ontluisterde, machteloze NAC niet. Nu werd het 31. Deze beide uitslagen zijn bijzonder be langrijk, want ze bepaalden de positie in de staart van de stan denlijst, waar de droefste plaatsen thans duidelijk gereserveerd zijn voor NAC en Elinkwijk, de grootste verliezers van deze dag. Met een beetje wild-west-voetbal wist ADO tegen Blauw wit zijn leidersplaats te verstevigen. SC Enschede en DOS deden elkaar geen zeer (00). In de woeste race naar voorsprong bete kende dat gelijkspel meteen een stap achterop, want rivaal Rapid boekte de volle winst en Ajax deed al niet minder. In plaats van GVAV belooft PSV het nu hogerop te gaan zoeken, want de Eindhovenaren versloegen de Groningers in een duel van ge weldige spanning. PSV is nu op gerukt tot vlak achter de lei- dersgroep. Limburg heeft de avond ver moedelijk voor het grootste deel feestend doorgebracht, want be halve Rapid won VVV thuis van Amsterdam en het 11 gelijk spel van MVV tegen Sparta viel evenmin tegen. ADO 12 8 2 2 18 38—20 Rapid JC 12 8 1 3 17 26—17 SC Enschede 12 6 4 2 16 26—15 DOS 12 6 4 2 16 25—21 Ajax 12 7 1 4 15 26—14 PSV 12 6 1 5 13 29—25 GVAV 12 5 3 4 13 24—22 Feijenoord 12 6 1 5 13 33—32 Sparta 12 5 3 4 13 25—26 MW 12 5 2 5 12 27—19 VW 12 5 1 6 11 19—16 Fortuna '54 12 3 4 5 10 16—20 Blauw Wit 12 3 3 6 9 17—18 BW 12 3 3 6 9 24—33 Amsterdam 12 3 3 6 9 16—24 NOAD 12 4 X 7 9 16—30 NAC 12 4 0 8 8 16—31 Elinkwijk 12 2 1 9 5 12—31 (Van onze sportcorrespondent) Het openzetten van de buitenspel- val is Alliance in het door 2500 toe schouwers bijgewoonde en bijzonder interessante duel tegen Boxtel kort voor het einde noodlottig geworden. Voor rust speelden de Roosendalers een bijzonder goede wedstrijd. Zij ont ketenden een offensief, dat echter pas na 32 minuten succes opleverde. De gasten hadden daarbij dan nog de hulp van de Boxtelback v.d. Laak nodig, want bij het onderscheppen van een voorzet van Sep schoot hij in eigen doel (01). Maar Boxtel liet er zich niet door ontmoedigen en deed direct na de hervatting moedige pogingen de achterstand weg te werken. Dat lukte vrij spoedig, want een pass van P. Pastoors werd door J. Pastoors op de juiste Wijze afgewerkt (1—1). Allian ce trok nu met man en macht ten aanval, maar de verdediging maakte daarbij de taktische fout de buiten- spelval open te zetten, hetgeen tegen een snelle voorhoede als die van Box tel funest is. Dat ondervonden de gas ten toen 10 minuten voor het einde van Kerkhoven P. Pastoors lanceerde die snel doorstootte en doelman Veen- hof kansloos passeerde (21) en dat betekende eveneens de nederlaag voor de bezoekers, die beslist beter hadden verdiend. (Van onze sportcorrespondent) In Zuilen hebben BW en Elinkwijk een meer dan ruwe wedstrijd gespeeld om de fel begeerde punten. Voor rust was het Elinkwijk, dat bet beste van het spel had. BW had met rust niet temin een 10 voorsprong door Ber- kelmans. Aangezien Elinkwijk zijn zelf beheersing verloor kon Heymans de stand naar 20 brengen. Een doel punt van Berkelmans en de vierde treffer beslist de strijd, die toen meer van een slagveld had dan van een wedstrijd. (Van onze sportcorrespondent) De 5000 toeschouwers bij Willem II- Vitesse hebben een harde wedstrijd te zien gekregen. Er kwamen meteen enkele gevaar lijke aanvallen van Vitesse, Feyt moest tot driemaal toe zeker schij nende doelpunten voorkomen. In de 25e min. werd het 0—1 toen Huiberts een vrije trap keurig over het muur tje wipte, waar Teunissen gereed stond om te scoren. In de 40e min. misten vier spelers de bal, toen de Jong inschoot. Ter gend langzaam ging het leder achter de Vitesse-doelman l'Amie. In de 42e min. werd het zelfs 21 toen de Jong de bal zeer scherp vanaf de vleugel inschoot. Na de hervatting werd een doel punt van Koopal wegens buitenspel afgekeurd. Het bleef een wisselval lige wedstrijd met vaak zeer hard spel. In de 20e min. werd het 22 door Herberts uit een voorzet van links. Na een half uur volgde de beslis sende fase. De Jong presenteerde to eneen hard schot, dat doelman l'Amie pas enkele centimeters ach ter de doellijn wist te stoppen. Twee minuten later noteerden de Tilbur- gers hun vierde treffer. Een trekbal van Formenoy bracht het leer bij van Elderen. die precies wist, wat hij er mee doen moest. Koopal maakte de overwinning tot een absoluut feit (52) en zelfs een tegentreffer van de voet van v. d. Wolf vermocht die niet meer in gevaar te brengen (5-3). (Van onze sportcorrespondent) Tot 15 minuten na rust heeft Wil helmina tegen een dreigende neder laag moeten aankijken, want tot op dat moment had LONGA niet alleen een overwicht, doch ook de beste sco ringskansen gehad. Maar de Tilburgers verzuimden, vooral vóór de rust, deze kansen te benutten en kwamen niet verder dan een buitenspel-doelpunt. In de tweede helft speelde de thuis club aanmerkelijk beter en reeds in de eerste minuten moest doelman Hor sten handelend optreden. Toch moest hij in de 15e minuut capituleren toen Princen een voorzet van Konings on houdbaar inkopte (10). Vanaf dat moment kreeg Wilhelmina meer vat op de LONGA-defensie. Verkeerd af houden van v.d. Plas werd de gasten noodlottig, want uit de vrije schop schoot Borsten hoog in (20) en dat betekende de nederlaag voor het beter spelende LONGA. In Eindhoven heeft PSV zondag middag met 1-0 gewonnen van GVAV. De foto toont een aanval lende Trevor Ford, die voor het eerst sinds tien weken weer voor PSV kon spelen. V.l.n.r.: doelman Roffel en Ford. (Advertentie) (Van onze sportredacteur) In een felle, zeer attractieve kamp, is de winst (11) gedeeld. En dat was over het geheel genomen ook de juiste uitslag. Deze stand was reeds met de rust bereikt, maar als de thuisclub in de tweede helft, toen zjj voor drie kwart van de tijd de toon heeft aangegeven, wat schotvaardiger èn door tastender had gespeeld, zou de volle winst in Roosendaal zijn gebleven. af- De grote zekerheid waarmede de bezoekers voor de thee hadden ge opereerd, werd namelijk na de her vatting ongedaan gemaakt door het nu technisch veel beter verdedigen en voeden der achterhoede en mid denlinie. Daar vóór het doel van Piet van Osta, die weer het vertrouwen in de defensie had teruggebracht, was één grote uitblinker: Kees Cools. Ook nu gaf'hij, als rechtsachter, een schitterende partij voetbal weg. Voor rust kon hij op te weinig steun van de middenlinie rekenen en het was daaraan toe te schrijven, dat de Vel- senaren herhaaldelijk het RBC-net in gevaar konden brengen. Niettemin werd het VSV-doel het eerst getroffen, in de 9e minuut na het begin, zodat het er al tijdig vrij gunstig voor de oranjewitten uitzag. Op de rand van het strafschop gebied was aan de thuisclub een vrije schop toegekend. Bruijninckx wachtte niet, totdat de Velser ver dediging haar plaatsen had ingeno men. Terwijl men in hun gelederen nog aanwijzingen aan het geven was. had Bruijninckx reeds laag in de rechterbenedenhoek geknald (1—0). Enkele minuten tevoren had links binnen Post doorgebroken en tje snel voor linksachter van Loon De Hel van Deurne en b', het „Koperen Dingetje" België staat nummer één op de Vuf lijst van onze buitenlandse voet- ■■M f. si'' Natuurlijk prijs Wanneer U kauwt, kan het niet missen. U blijft kalm en nervositeit verdwijnt. Kauw voor concentratie. Boven dien: Wrlgley P.K. smaakt zo lekker. balcontacten. De wedstrijden dateren reeds van 1905. In dat jaar werd in Antwerpen voor de eerste maal om het „Koperen Dingetje" gespeeld. Van 84 wed strijden won Nederland er 39, België 27. 18 ontmoetingen ein digden gelijk spel. Er werden 368 doelpunten gemaakt, waar van 202 door Nederland. •».w e'jtt (Van onze sportcorrespondent) In de eerste helft van de wedstrijd MOC-Heer heeft het de gasten niet meegezeten. Geruime tijd wisten zij de thuisclub voor problemen te stel len, maar goals kwamen er niet uit. Als het dan niet met gewoon voet ballen voor elkaar te brengen is dan maar met grof spel, moeten de Lim burgers in de rust hebben gedacht, want na de hervatting traden zij wel een beetje te agressief op. De strijd werd er door ontsierd. In de eerste helft gaven beide ploe gen behoorlijk voetbal te zien. MOC kwam door de goedspelende Nol de Rijk aan een 10 voorsprong. Het spel was toen vijf minuten oud. Uit een fraaie open aanval van MOC fa briceerde Leenders in de 29e minuut het tweede doelpunt. Voor de gasten aren er intussen talrijke kansen verloren gegaan. Midvoor Hendriks kogelde onder meer, geheel buiten bereik van Stan de Rijk tegen de lat. Uit uitstekend voorbereidend werk van Nol de Rijk, kreeg van Gaans in de 31e minuut het leer te pakken. Hij omspeelde van Ginneken en loste een schot op het doel. Rechtsback Costers kon het leer wel aanraken, maar via zijn voet belandde het toch in de touwen. In de elfde minuut van de tweede helft gaf Hoendervangers een fraaie pass naar de Bergse mid voor. Deze stapte handig over het leer heen en Leenders kon toen be heerst inschieten. Dit was blijkbaar te veel voor de Limburgers. Het spel werd ruw. Daarom is van de tweede helft weinig fraais te ver tellen, buiten het goede keeperswerk van doelman de Rijk. gescoord. De goal werd echter gekeurd, omdat Post vlak daarvoor, tijdens een val, het leder met de hand had bewerkt. Hetgeen arbiter Dreimüller (Maastricht) niet was ontgaan. De bezoekers pakten inmiddels nog harder en sneller aan, deden veel betere dingen met de bal dan hun gastheren, maar konden pas ge lijk maken in de 30e minuut. Jo van Loon werd voorbij gespurt door de naar het midden gezwenkte rechtsbinnen van Deursen, die van Osta geen schijn van kans gaf (11). In de 35e minuut loste Bruijninckx van de rechterwing een ontzettend hard schot, maar de bal ketste via de paal. Een minuut later was het aan het goed timen van keeper van Osta te danken, dat de bezoekers de leiding niet namen. De listige kan jer van rechtsbinnen Bredeveld werd namelijk met een fantastische greep- sprong van de RBC-keeper onscha delijk gemaakt. Na de hervatting pakte de thuis club direct zeer energiek aan. Kees op keer zagen we nu uitstekende aan vallen der oranjewitten, maar de gasten verdedigden zich als leeuwen, met spil Spaans als uitblinker. Toch zou in deze tweede helft, die voor een overgroot deel op rekening der thuisclub mag worden geschreven, het Velser-doel nog minstens één keer zijn doorboord, als de aanvals- linie slechts minder tijd voor lucra tieve afwerking nodig had gehad. Het duurde allemaal te lang, waardoor VSV herhaaldelijk met alle man ver dedigend erger kon voorkomen. Een opvallend goede partij bij de thuisclub heeft linksbuiten Bindels gespeeld. Er waren naar schatting vijfduizend kijkers. Scheidsrechter Dreimüller heeft goed gefloten. (Van onze sportcorrespondent) Het zag er in de eerste helft van de wedstrijd Valkenswaard-Vlissin- gen naar uit, dat de Zeeuwen de overwinning voor zich zouden gaan opeisen. Zij vertoonden in deze pe riode beslist beter spel, maar on danks de vele aanvallen was de stand bij de rust nog gelijk (11). Ook na de hervatting werd door beide par tijen één keer gescoord, maar toen was Valkenswaard enigszins supe rieur, zodat de gelijke stand kon be vredigen. J. De Nooyer opende de score in de 20e minuut met een even goed als doeltreffend schot. Het was de ver diende beloning voor de gasten, die met vlotte combinaties een overwicht wisten op te bouwen, mede dank zij het1 feit, dat de kanthalfs van Val kenswaard het middenveld verwaar loosden. Vlak voor rust bleef de Vlis- singse doelman Baart het antwoord schuldig op een ver schot van Jos K.N. V.B.-POOL t CVAV-R^KJ J.C NAC DOS 7 RAW 'Spurts Afstel R Rörturt* '■54--A.D-0 y~\ J Fwica£>p"UM.V V Y t N.O.A 0 ~SpcL Ensda V.V V -P.5.V ElmkwnE Ajax A.GOV.V -VS.V. De deelnemers aan de KNVB-toto schynen dóór te krijgen hoe het moet want gisteren meldden zich twee ge lukkigen die het maximum van veertien (NOAD - Fortuna telde niet mee, want die wedstrijd was al eer der gespeeld) wisten te behalen. Zij delen de eerste prijs die 66.030 be draagt. Voor de tweede prijs 28.300) hebben zich tot dusver reeds dertig gegadigden gemeld. Zij haalden der tien punten. De totaal-inzet 235.820) betekende een nieuw record. van der Palen, zodat Valkenswaard met een niet ontevreden gevoel kon gaan rusten. In de tweede helft zag Vlissingen een heel „andere" tegenstander te genover zich. Tóch kon Henk de Nooyer in de 25e minuut uit een voor zet van Schraaf Vlissingen de leiding geven (1—2). Enkele minuten later benutte Staais een voorzet van van der Heyden (22). Tijdens de voetbalwedstrijd Boxtel Alliance werd de 65-jarige toeschou wer P. van der Steen uit Boxtel plot seling onwel. Hij overleed enige ogen blikken later. De heer A. Leyten uit Drunen is een van de vier deelnemers van de Caritas-pool, die de eerste prijs van 3360 delen. Voor de tweede prijs 2240) zijner tachtig mensen die meedelen. De STEM-toto bleek ook gisteren een te zwaar karwei. Ondanks het stijgend totaal inzendingen was er niet één, die alle uitslagen goed wist in te vullen. De inzet bedraagt nu 150 gulden, maar om daar een greep naar te doen vraagt even de tijd want in verband met de interland wedstrijd van zondag aanstaande, zal er deze week geen toto-aflevering in de krant komen. Heden der zuster Bergen (I diepe drc voorzien Sacramenfa tijd vam innig gelie huwdzuste ZUSTE APO (in de wei 't Westeim Familie i Nicuwdorp De plecl dienst, ,ge\ begrafenis, hebben op november (N.H.). DANKB Voor de ve deelneming ten ondervim lijden en de onze lieve groot- en ovc AUGUSTIN1 betuigen wij dank aan fai sen en aan c lijken, H. H eerw. zuster ziekenhuis te Fami Biervliet, no' FAMILIE! (uit and! Ondertrouw saerts en H. ourg-Maastrit OverledenE gers-van Niet Amsterdam. Alleen vand BORGHSTI WONl RIJSWIJK" Luxe flat aai mers centr. f 117,- p.m. of vrij huis. te koop, Bav Groot 1830 m te 24 meter, dubbel landl Brieven ond< bur. v. d. blé J DE ZAAK Gedipl. mr. NIEUWS' TERN TELEFt Alléén bij PERSONi ge Net meisje zelfst. k. w., 6-7,30 u. n.m., lem III laan 3 Wie wil er~ geen flinke pers. vragen tuin- en landb zaaigr., Goes, depoth. Hoge Hulp in de hi vanaf 17 j., mevr. Leman, Bergen op Zooi Welke r.-k. ,jo 35-45 jaar wil i zin met 5 kind Den Haag de zich nemen. B PERS. AA Het bemiddel meisjesbescheri straat 32 Breda voor een prim houdster, 51 j£ moederloos gez dame alleen, geen bezwaar, r.-k. kindermei leen telefonis 19,30-20,30 uur TE KOOI en on; los Wiji Thee- eet- vindt u bij ring. Alles Poortvliet, tel. 3452. Bont jasjes!! voor iedereen soepele betalin Coupeuse bezo delen bed rijf g« Een bromfietss koop. Te bevr-» Y:d- A. Hulster Nieuwe accu's garantie 6 vol met inlevering dere verkrijgb maten autoban straat 61 Ei R-K. jong zak« zit-slaapkamer Pension te Goe ncL 22605 bur gezin ledig r.-k. beroeps) In r.-k. dam, volled den voor (geen Een werkman» Te bevragen b Noordstraat 10

de Stem | 1957 | | pagina 6