Uti Stem-toto Faubus zoekt listen voor sluiting school Velser-tunnels open voor het verkeer byrie staken en Jordanië haatcampagnes W egversperringen rond San Marino De wereldkampioen ploegen weer terug in Zevenbergsche Hoek Zwerftocht van Amerikaan zonder paspoort Afscheid van mgr. Nolet Agent schoot fietsendief in been Dë Pamir is onbeschadigd gezonken Herfstcampagne CVP van Treinramp in Nigeria Arbeidsonrust in Frankrijk DAGBLAD VOOR ZEELAND Landdag St.-Adelbert Noordelijke wind Duitse episcopaat contra neutraliteit in vakvereniging Invalide jongen werd geplaagd Djilas staat terecht Uitslagen top-voetbal j Egypte wil praten over vergoedingen van schade Israël vroeg hulp voor zes vissers Wim de Lint noeste ijver Naar Brits-Canadees vrij handelsgebied 97e JAARGANG No. 22568 Ultgav* N. V. Uitgevers Mij. Neerlandia. Verschijnt elke werkdag. Bureaus: Breda, Relgerstr. 16. Tel.: Directie, Redactie en Ad ministratie 22341. Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr H. M. L. de Rechter. P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Abonn.prijs bij vooruitbet. 7.— p. kwartaal, p. post 7.70, p. week (uitsl. bij niet postbestelL) f 0.54. Incasso wordt berekend. Losse numm. 15 ct. Postrek 278841 Voor God, Koningin en Vaderland MAANDAG 30 SEPTEMBER 1957 Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0-85 per mm. (Ingezonden Mededelingen 0.85 per mm). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie t 0.14 per mm. (Ingezonden Mede delingen 0.35 per mm). Bij contract aan zienlijke reductie: volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per mm extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, telefoon 2236 Gouverneur Faubus van Arkan- bijeenkomst van de nationale partij sas heeft zaterdag een aantal moeders van blanke leerlingen van de middelbare school in Little Rock ontvangen. Zij kwa men vragen om sluiting van de school, die dan later eventueel als particuliere school voor blanke kinderen heropend zou kunnen worden. De gouverneur beloofde de moeders niets, doch hjj verklaarde na het on derhoud op een persconferentie, dat sluiting van de school „een zeer ple zierige ontwikkeling" zou kunnen zijn. Hij voegde er evenwel aan toe, dat de federale regering dan misschien weer van haar bajonetten gebruik zou maken, ditmaal om opening van de school af te dwingen. Eisenhower President Eisenhower heeft verklaard, dat hij troepen naar Little Rock heeft moeten zenden, omdat hij zich anders er bij zou hebben neergelegd dat er een toe stand van anarchie ontstond. Als er niet ingegrepen was, zou een „ontbinding van de Verenigde Staten" voor de deur hebben ge staan. Dit heeft hij verklaard in ant woord op een telegram van de demo cratische senator Richard Russell, die Eisenhowers besluit vergeleken had met het gebruik dat Hitler in dertijd van zijn S.A. maakte. Deze opvatting verwerpt de president: Hit- Ier gebruikte militaire macht om zijn dictatoriale ambities te verwezenlij ken, het gebruik van troepen in Little Rock was ter verzekering van de Amerikaanse vrijheden. „Zelden ben ik zo bedroefd geweest als nu", zei de president nog. De burgemeester van Little Rock heeft in een vraaggesprek met een vertegenwoordiger van het Britse blad „Empire News" verklaard, dat de incidenten te Little Rock door provocateurs zijn uitgelokt. „Bedreven agitators, misschien wel communisten, zijn verantwoordelijk voor de ongeregeldheden, die geen spontaan karakter droegen", aldus burgemeester Woodrow Wilson-Mann. In Zuid-Afrika De Zuidafrikaanse minister van arbeid, Jan Deklerk, heeft op een in Johannesburg meegedeeld, dat de rassenscheiding in de hele Zuidafri kaanse industrie zal worden inge voerd. Hieronder wordt verstaan een werkverdeling tussen blanken en niet- blanken. Deze werkverdeling zal binnenkort worden toegepast in de kledingin dustrie. - Bureau voor Zeeuw,ch-Vlaanderen: HULST, Dubbele ^ort'?, telefoon 102 - Bij bureaus: TERNKUZFN, Noordstraat 56 tel. 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat Jl. teL no. 35) Op de in Hilversum gehouden land dag van de St.-Adelbertvereniging hebben bestuur en leden, bjj monde van de algemene voorzitter, mr. F.J. G. baron van Voorst tot Voorst, af scheid genomen van de geestelijk ad viseur der vereniging, mgr. W. Nolet die deze functie sedert 1936 bekleed de. Van betrouwbare zijde verluidt, dat koning Saoed van Saoedi- Arabië veel succes heeft gehad bij zijn pogingen om de verhou ding tussen Syrië en Jordanië te verbeteren. Afgesproken is, dat de kranten in beide landen hun haatcampagnes zullen staken. Een woordvoerder van de Egypti sche regering heeft als zijn mening te kennen gegeven, dat de atmosfeer in de Arabische wereld is opgeklaard na de besprekingen, die koning Sa oed met president Koeatly van Sy rië heeft gevoerd. Spijts dit succes echter staat het vast, dat een groep Jordaanse mili tairen binnenkort naar West-Duits- land gaat om te oefenen in het ge bruik van de wapens, die Jordanië van Amerika heeft ontvangen. Een aantal officieren gaat aan Amerikaanse krijgsscholen studeren. Een derde groep tenslotte, zal in Bag dad een militaire opleiding ontvan gen. Bovendien gonst het in Amman van geruchten, dat Britse officieren en militairen, die enige tijd geleden de DE ROTTERDAMSE politie heeft drie personen aangehouden, die be. trokken zijn geweest bij de diefstal van ruim twee ton koffie uit een veem in Rotterdam. DE ITALIAANSE begroting van de. fensie voorziet in uitgaven tot een bedrag van 572 miljard lire, 55 mil jard meer dan vorig jaar. Defensie beloopt een-zesde van de totale be grotingsuitgaven. TE ROME is een Italiaans legervlieg tuig neergestort. Vier van de vijf in zittenden kwamen om het leven. TE WARSCHAU is een razzia ver richt op een zwartemarkt. Er werden 300 arrestaties verricht. IN RIO DE JANEIRO heeft de helft van de bevolking A-griep; het gaat hier om 1.350.000 mensen. 71 inwo ners zijn door complicaties aan de gevolgen van de ziekte overleden. PAUS PIUS XII zal zelf aanwezig zijn bij de officiële ingebruikneming 27 oktober, feest van Christus Ko ning van de zendinstallatie van Radio Vaticana. KONINGIN JULIANA en prins Bern- hard vertrekken vandaag per vlieg tuig naar Oslo ter bijwoning van de begrafenis van koning Haakon. MOLOTOP, thans ambassadeur te Delan Bator, hoofdstad van Buiten- Mongolië, heeft bezoek gehad van de vice-president van India, Radhakrisj- nan. Hij schijnt heel gelukkig te zijn zei de Indiër. IN INDONESIë worden in verschillen de delen van de archipel valse bank biljetten van honderd rupiah uitge geven. Waarschijnlijk worden ze in Hongkong gedrukt. Twee Nederlan ders zijn gearresteerd, die vals Ja pans geld hebben gedrukt, zoals dat tijdens de bezettingsjaren in omloop was. dr. p h. ritter jr. (75) is bij zijn afscheid als radiospreker na een pe riode van 30 jaren, op grootse wijze gehuldigd. O.m. werd hem een cheque van 7.000.aangeboden voor een Italiaanse reis. DE IERSE STAATSBANK heeft me degedeeld dat het disconto in Ierland met ingang van vandaag van vijf tot zes procent zal worden verhoogd. J Weersverwachting van het K.N. S J M.I., geldig tot vanavond, opge- 2 maakt zondagavond 23.15 uur: 2 Opklaringen, afgewisseld door en- 2 kele regen- of hagelbuien. Matige, J in buien af en toe krachtige en aan de kust nu en dan harde wind tussen noordwest en noord. De- zelfde temperaturen als gisteren of iets lagere. 2 2 Verwachting van het Belgisch 2 2 Weerkundig Instituut: Matige tot 2 vrij sterke noordenwind. Zwaar 2 bewolkt, afgewisseld met opkla- 2 2 ringen. Buien, zelfs plaatselijk 2 2 met hagelbuien of onweer. - 2 Vandaag: zon onder 18.21 uur. Maan onder 23.01 uur. Morgen: zon op 6.40 uur. Een 20-jarige soldaat, die in het nachtelijk duister met een rijwiel op zijn schouder door de Valeriusstraat te Amsterdam fietste, trok de aan dacht van een agent van politie, die de jongeman gelastte af te stappen. Juist op het moment, dat de militair de ene fiets tegen de kant had gezet en de agent hem wilde vragen of beide rijwielen zijn eigendom waren, sprong de soldaat op de andere fiets en nam de vlucht. De agent zette op het tweede rijwiel de achtervolging in en sommeerde de militair tot vier maal toe te blijven staan. De jonge man gaf daaraan geen gevolg, waar na de agent eerst twee waarschu wingsschoten loste en de militair ten slotte in een been schoot. Later be kende de soldaat beide fietsen te heb ben gestolen. Hij is overgegeven aan de koninklijke marechausee. De conferentie van Duitse bisschop pen die van 24 tot 27 dezer in Fulda is gehouden, heeft zich diepgaand met het vakverenigingsvraagstuk bezigge houden, zo is door de voorzitter, kar dinaal Frings, meegedeeld. Zij is tot 4e slotsom gekomen dat er geen aanleiding bestaat af te wijken van de bisschoppelijke verklaring van 16 maart j.l.De kerk, d.w.z. de paus en de bisschoppen, heeft het recht ook in aardse en vooral in sociale aange legenheden voor zover die het gewe ten raken, aanwijzingen te geven. Alle christenen en in het bijzonder de in vakverenigingen georganiseerden worden opgewekt de naastenliefde niet uit het oog te verliezen. Jordaanse krijgsdienst verlieten, weer zullen terugkeren. In Britse kringen ontkent men, dat men een soortgelijk verzoek ontvangen heeft, doch het Russische persbureau Tass weet po sitief te melden, dat dit wel het ge val is. De Pamir is onbeschadigd ge zonken. Door het geweld van een orkaan werd het zeilschip „plat" gelegd en door de golven overweldigd. Dit is gebleken uit de eerste ondervraging van de vijf schipbreukelingen, die za terdag te Hamburg zijn aange komen. In Casablanca waren zij aan land gezet door het Amerikaanse troepen transportschip Geiger en vandaar zijn zij per vliegtuig naar Hamburg ge bracht. Zowel in Casablanca als in Hamburg speelden zich ontroerende taferelen af, toen de vijf overleven den jongelui van ongeveer twintig jaar door verwanten en bekenden werden begroet. Aanvankelijk was dit vijftal met acht man sterk geweest. Twee dagen en twee nachten dobberden zij in een sloep rond, te verzwakt om de nood rantsoenen, in blik verpakt, open tê krijgen. Drinkwater was niet aanwe zig. Twee mannen waren overboord gesprongen en twee uur voor de red ding die als door 'n wonder toch nog kwam, sprong nog een hunner over boord. Het officiële onderzoek naar de oor zaak van de ramp begint in oktober. De Italiaanse regering heeft weg versperringen laten aanleggen op alle zeven uit Italië naar de klei ne, in de Apennijnen gelegen on afhankelijke republiek San Mari no leidende wegen. Daar de veertienduizend inwoners van San Marino hun levensonderhoud voornamelijk verdienen in met het toerisme samenhangende werkzaam heden, betekent dit, dat Italië hier door het economische leven van de republiek kan bedreigen. Het is tot deze maatregel overge gaan, nadat de communistische re gering van San Marino plotseling, toen de meerderheid der communis ten en met hen verbonden socialis ten in het parlement verloren ging, de volksvertegenwoordiging ontbond en voor drie november a.s, algeme ne verkiezingen uitschreef. De com munisten hopen deze verkiezingen, evenals twee jaar geleden, te winnen met de hulp van duizenden commu nistische en socialistische burgers van San Marino, die in Italië wonen doch op verkiezingsdagen in San Ma rino komen stemmen. „Niet tragisch Ettore Sossi, de bevelhebber der vijftig man carabinieri, die San Ma rino onder de wapenen heeft, neemt de toestand niet tragisch op. ,,Ik geloof niet, dat Italiaanse mili tairen San Marino zullen binnenruk ken. Doch zouden zij het toch doen, dan zullen wij hen met grote hoeveel- Een dertienjarigetengevolge van hersenvliesontsteking achterlijke en aan heide benen invalide knaap uit 's-Gravenhage (K.M.J is dezer dagen, toen hij 's morgens naar school ging, in de Zusterstraat aldaar door schoolgaande jeugd zo geplaagd, dat hij van de stoep af de rijbaan opvluchtte en daar te gen een passerende auto liep. De knaap, die deze maand voor het eerst naar school is gegaan, was, sedert hij hersenvliesontsteking had gekregen, nog maar sinds kort weer in staat te lopen. Hij heeft ongeveer drie jaar op bed gele gen. Hij ligt thans in het ziekenhuis aan de Zuidwal te 's-Gravenhage. Hij heeft een hersenschudding en ernstig letsel aan de neus. Radio-Belgrado heeft bevestigd dat Milovan Djilas vrijdag aanstaande zal terechtstaan vanwege de publikatie van zijn boek „De nieuwe klasse". De Belgische Christelijke Volkspar tij, C.V.P., heeft, onder voorzitter schap van de heer Th. Lefevre, een deel van haar herfstcampagne ont vouwd. Vooral zal aandacht worden besteed aan de vorming van een eigen kader van strijdgroepen. Voorts zal het publiek op ruime schaal wor den voorgelicht over het karakter en de doelstellingen van de C.V.P. Een belangrijk punt in de herfstcampagne is de aanwerving van nieuwe leden, waartoe o.m. in alle negen provincies grote voorlichtingsvergaderingen wor. den gehouden. f, 2 De uitslagen, zoals de voetbal- 2 2 ploegen van de eredivisie, die 2 gisteren bevochten, luiden als 2 volgt: DOS GVAV 4—2 Sparta - NAC 01 Blauw Wit - BW 1—2 2 ADO - Amsterdam 33 2 MVV Fortuna 12 2 Sp.cl. Enschede - 2 Feijenoord 42 2 PSV - NOAD 2—2 Ajax - VVV 2—1 Rapid JC - Elinkwijk 21 Voor verslagen en actiefoto's j mogen wij u verwijzen naar onze sportpagina's. heden van onze muskaatwijn ontvan gen. En wij zullen er bij hen op aan dringen te blijven drinken, totdat zij lachend en zingend en niettegen staande onze verdraaid kronkelige wegen, weer op huis zullen aftrek ken", verklaarde hij. Egypte is bereid tot onderhande lingen over te gaan over de be taling van de schadeloosstelling aan de aandeelhouders van de Suezkanaalmaatschappij, indien deze aandeelhouders overeen stemming bereiken over een on derhandelingsorgaan. Hammars- kjoeld heeft hiervoor inmiddels zijn bemiddeling aangeboden. Gisteren zijn tientallen mensen omgekomen bij een treinongeluk in Nigeria. De trein was op weg van Lagos naar Kano in Noord- Nigeria en stortte van een dijk, 32 km ten noorden van Ibadan, de hoofdstad van West-Nigeria. Stortregens hadden de rails ter plaatse weggespoeld en alle zes rij tuigen van de trein verongelukten. De Nigeriaanse spoorwegmaat schappij meldt in haar eerste, zon dagavond te Lagos uitgegeven lijst van slachtoffers, dat twintig perso nen om het leven zijn gekomen en 122 gewond, waaraan wordt toegevoegd.' „Gevreesd wordt, dat er nog veel n eer om het leven gekomenen zijn". Er zijn meer dan driehonderd ver misten. De vrees bestaat, dat velen der vermisten door het water van de sterk gezwollen rivier, waar de trein In stortte, zijn weggespoeld. Israël heeft het Internationale Rode Kruis en secretaris-generaal Ham- marskjoeld van de V.N. om tussen komst ten gunste van zes Israëlische vissers gevraagd, die zich in Egypte bevinden. Op 24 september werd hun boot door de Egyptische kustwacht opgebracht. Israël zegt, dat de boot zich niet in de territoriale wateren van Egypte heeft opgehouden. Vijf van de tien gespeelde wedstrijden met een uitslag „gelijk spel" geven een hoog controle-totaaleijfer. Deze keer werd dit cijfer zelfs 22. Nu heeft de ervaring ons geleerd, dat slechts wei nigen met de invulling van hun formulier boven een totaalcijfer komen van 20. Zulks was ook nu weer het geval. En zelfs onder deze betrekkelijk kleine groep, die dan wel een juist totaalcijfer had geboekt bevond zich geen enkele goede uitslag. Niemand van de inzenders heeft dus zijn beurs met 50. of een gedeelte daarvan kunnen verrijken. Dit wil zeggen, dat we weer gewoon doorgaan en wel voor de volgende week met een pot van 75.Wie haalt dat bedrag eruit? Nog even de juiste uitslag: Sparta—NAC 2, DOS—GVAV 1, Blauw-WitBW 2, PSV— NOAD 3, SC Enschede—Feijenoord 1, Willem II—SVV 3, RKC AGOVV 3, Baronie—Zeist 1, UVS—DOSKO 3, Wilhelmina—Hil versum 3. Controle-totaalcijfer 22. In het vlaggende Zevenbergsche Hoek was zaterdagmiddag om streeks 5 uur een grote menigte belangstellenden op de been. Wereldkampioen ploeger Wim de Lint moest echter tot half negen op zich laten wachten, alvorens men tot de spontane hulde kon overgaan, die men de kampioen, diens vrouw en ouders wilde bereiden. Pers, ra dio en televisie hadden in En geland enkele uren beslag op hem gelegd, toen hij terugkeer de uit de Ver. Staten, waar hij, zoals gemeld, het kampioen schap behaalde. Op het ogenblik dat de kampioen arriveerde was nagenoeg de voltal lige bevolking aanwezig. Nadat de fanfare O.K.K. haar vrolijke wel komstklanken had laten horen, nam de heer J. Somers het woord namens de ingezetenen. Hij noemde het kam pioenschap een eer voor het dorp. Op wetenschappelijk-, cultureel- en sportgebied, aldus spreker, neemt Nederland internationaal gezien een vooraanstaande plaats in. Een boerenzoon heeft het nu ge. presteerd zijn naam, voor wat de agrarische sector betreft, te zetten aan de top van de erelijst. Deze pres. tatie is, zo vervolgde de heer Somers des te mooier als men in aanmerking neemt, dat niet academische vorming naar noeste ijver en doorzettings vermogen tot dit resultaat hebben 'eleid. Namens het gemeentebestuur riep de burgemeester van Zevenbergen, de heer Schaminee, de kampioen een hartelijk welkom toe. Hij stelde zijn prestatie ten voorbeeld aan de ge hele boerenstand. Vervolgens trok 'n feeststoet, bestaande uit een groep tractors, de brandweer, deputaties van boerenorganisaties, het jeugd koor, de fanfare en de rijvereniging, naar café Hermes. Receptie In een met bloemen versierde re- eptiezaal werd de huldiging voort gezet Hier prijkten in volle glorie een wisselploeg en een kleine gouden ploeg, welke laatste het eigendom was geworden van de kampioen. Hij toonde zich op de receptie zichtbaar De stralende winnaar met zijn vrouw, zijn vader... en zijn prijzen! vermoeid. Het jeugdkoor, onder lei ding van de heer Lockefeer, leidde de bijeenkomst in. Via een geluidsin stallatie konden de zang en de prij zende woorden van de sprekers naar buiten doorklinken. De heren Korte- weg, Barrel, Drijver en Boestert spraken respectievelijk namens de Noordbrabantse Maatschappij van Landbouw, de plattelandsjongeren, en de olie- en tractormaatschappij, die de ploegwedstrijden hadden gefinan cierd. Het slot van de bijeenkomst vorm den een klinkende, serenade en een dankwoord van de kampioen aan ere- comité, sprekers en bevolking, mede naritens zijn ouders en echtgenote, die van het grandioze huldeblijk zicht baar onder de indruk waren geko men. Men twijfelt er niet aan of Wim de Lint zal zijn trofeeën in de eerst volgende wedstrijden tot het uiterste verdedigen door een stevige hand aan de ploeg te slaan. Onder zeer grote belangstelling heeft Koningin Juliana zaterdag het Velser-tunnelcomplex geopend. De foto laat zien, hoe aan HM. de schaar wordt overhandigd, waar mee zij aan de zuidelijke ingang het blauwe lint doorknipte, dat het laatste beletsel vormde voor de openstelling van de autotunnel. Naast de Koningin staat de minis ter van Verkeer en Waterstaat, mr. J. AlgeraVele autoriteiten waren bij deze plechtigheid tegen woordig, maar ook de bevolking van Velsen, van geheel Noord- Holland zelfs, gaf uiting aan haar vreugde. Hoe zeer deze tunnel in een verkeersbehoefte voorziet, mo ge blijken uit het feit, dat op de eerste twee dagen van de open stelling naar ruwe schatting reeds 40.000 auto's onder het Noordzee kanaal door zijn gereden. Tuinders in het gebied van Parijs hebben gedreigd deze week drie da gen geen groente aan de markt te brengen uit protest tegen de prijsbe- heersing. Ook de slagers hebben besloten he denmiddag te sluiten in verband met de veroordeling van zestien slagers, die vlees te duur verkocht hebben. De bond van spoorweglieden, die 360.000 leden telt, komt vandaag bij een om te beraadslagen over een staking van 48 uur als middel om kracht bij te zetten aan looneisen. Ongeveer 800.000 metaal, en bouw vakarbeiders willen donderdag waar schuwingsstakingen houden. Gisteren hebben douanebeambten hun „wisselstakingen" voortgezet. Tenslotte overweegt het personeel van begrafenisondernemingen in het gebied van Parijs eveneens een sta kingsactie. Britse en Canadese ministers zullen binnenkort spreken over de mogelijkheid van instelling van een Brits-Canadees vrijhandels- gebied. Sommige Canadese fabrikanten zijn bang, dat het voorgestelde vrijhan- delsgebied in West-Europa, Engeland inbegrepen, hun kansen om vastere voet in Europa te krijgen,, zal ver kleinen. De interim-commissie voor de Euro- markt en Euratom, heeft haar twee daagse zitting in Brussel beëindigd zonder dat overeenstemming is be reikt over een gemeenschappelijke politiek jegens het Britse plan voor een losser vrijhandelsgebied. Op 10 oktober vergadert men weer. De 32-jarige Amerikaan Ri chard Rogg, die in de laatste tijd zonder paspoort, geld en bezittingen van het ene Euro pese land naar het andere is gezonden, is per vliegtuig uit Amsterdam te Parijs aangeko men, waar de Amerikaanse ambassade hem een nieuw paspoort zal uitreiken. Roggs zwerftocht begon in fe bruari van dit jaar, toen deze belezen man om niet duidelijk geworden redenen te New York nonsterde als matroos op een Nederlands schip, dat naar Ka- 'atsji zou gaan. Hoewel zijn naspoort niet in orde was kreeg hij toch papieren van de kapi tein. Rogg ging in Singapore van boord en zette vandaar zijn reis naar Karatsji, waar hij zijn geldig paspoort hoopte aan te treffen, eerst per trein en daarna liftend of te voet voort. Begin september kwam hij in Karatsji aan. Zijn pas poort bleek niet aanwezig te zijn. Op de een of andere wijze kreeg hij een vliegbiljet naar Genève, maar hij bleek daar op 20 september bij zijn aan komst geen geziene gast. De Zwitserse autoriteiten zetten hem op een vliegtuig naar Ro me en vandaar zond men hem dadelijk door naar Parijs. Daar zag men in zijn Nederlandse zeemanspapieren een reden hem naar Amsterdam te zen- ien maar de Nederlandse auto riteiten waren al evenmin op de aanwezigheid van Rogg ge steld met het gevolg, dat hij korte tijd later weer op vlieg veld Orly bij Parijs stond.

de Stem | 1957 | | pagina 1