Koewacht niet tevreden over bouw kleuterschool Onbekende overviel tankstation te Utrecht DEMONSTRATIE Uitreiking Tourprijs te Clinge IJZERHANDEL TAZELAAR GRIJP GRATIS Kostennota Centrale Dienst wordt (nog) niet betaald Polen drinken ontstellend veel Stakingsverbod in Indonesië Geen akkoord Moskou-Bonn „Iller-zaak in hoger beroep HOE IS T MOGELIJK DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 27 AUGUSTUS 1957 Ontduiking van de hondenbelasting Omvangrijke levende have bewoont Artis Kroestjev bedreigd in oktoberrevolutie? Amerikaans soldaat doodde Koreaan Kard. Wyszynski tol priesters contra Pax Botersmokkelaars te Maastricht geknipt W ereldregcring nodig volgens Federalisten Op Schiermonnikoog: Om de twee jaar medisch onderzoek TONICUM NOURY i&twfG Negentig Polen vragen asiel in Denemarken tim 15 sept. Charmante schrik van Stockholm met OLIEHAARDEN en KACHELS DIE KANS Voetonderzoek eenl-zijdige 45-toeren langspeelplaat, j s -& 44.schoenei 20 fragmenten van gloednieuwe populaire gramofoonplaten uit het PHILIPS repertoire ALS NIETS MEER HELPT DAN HELPT NOG KLEINTJE Het Atoom op Schiphol /ERLICHTINGS- MAGAZIJN 536ste STAATSLOTERIJ 4e kios se iijst De gemeenteraad van Koewacht heeft over een agenda van slechts zes punten toch nog drie uur vergaderd. Het eerste discussiepunt betrof het tijdstip waarop de raadsvergaderingen worden gehouden. Hierover is uit de raad meermalen een kritisch geluid gekomen en naar de voorzitter mee deelde hadden B. en W. naar aanleiding daarvan de zaak eens bekeken en wilden nu voorstellen de vergadering tijdens de zomermaanden zo veel mogelijk 's avonds te houden en voor de rest van het jaar 's morgens. jes in hun buurt te letten, opdat men de volgende keer aan de hand van de lijst van hondenbelastingbetalers eventuele ontduiking zou kunnen vaststellen. Enkele raadsleden vonden 's mid dags echter beter: dan moest je je maar één keer op een dag verkle den. Tenslotte werd het gesprek over dit onderwerp besloten met de mede deling van de voorzitter dat er zo veel mogelijk rekening zal worden gehouden met de wensen van de raad. De heer de Waele vroeg hoe het stond met de kosten van verteer, ge maakt door de raadsleden die de opening van de kleuterschool hadden bijgewoond. De voorzitter zei, dat de gemeente die kosten niet zou vergoe den; de raadsleden moesten deze uit eigen zak betalen. Dhr. de Waele vond dit niet juist en de heer Baert merkte op dat, als er maar een lid van B. en W. bij geweest was, de pinten wel uit de gemeentekas be taald zouden zijn. Het verzoek van de gemeente Hulst, om een klokje te schenken voor het carillon van de nieuwe to ren. zal eerst nog in B. en W. be handeld worden, alvorens de raad er zich over uitspreekt. Vervolgens werd de heer de Waele benoemd tot afgevaardigde van de gemeente in de commissie Centrale Rioolleiding (Land van Hulst) en de „telefoon- motie" van Hulst (waarin op spoed by de automatisering wordt aange drongen) kreeg vlot adhesie. De voorzitter kwam met een reke ning van de Centr. Dienst voor Bouw en Woningtoezicht voor de dag. Het ging over de bouw van de kleuter school. waarvoor de dienst een nota van onkosten e.d. ten bedrage van in totaal circa 9000 gulden indiende. De voorzitter wilde voorlopig nog niet tot betaling overgaan, omdat zo zei hij de dienst een grove fout had gemaakt bij de bouw. Met de riolering klopt het nl. he lemaal niet; de school staat gere geld onder water, omdat ze gebouwd is beneden het peil van de riole ring. Om dat in orde te maken zal de gemeente nog een 4000 gulden moeten uitgeven. Er ontstond hierop een levendige discussie over de rio leringsproblemen van Koewacht en over de mogelijkheid van verhaal op de Centrale Dienst. Betaald zou er tenslotte toch moeten worden, daar was men het wel over eens. Maar de raad was met de voorzit ter van oordeel dat er eerst eens over de gemaakte fout gesproken dient te worden. Op voorstel van de heer de Schepper zal de dienst ge vraagd worden in een volgende raadsvergadering uitleg en verant woording te geven. Het tekort van het muziekfestival van 261 gulden zal de gemeente, minus 100 gulden, die men nog van de caféhouders ontvangen heeft, bij passen. De landbouwwinterschool te Hulst kreeg een subsidie van 100 gul den. Vervolgens vertelde de voorzitter dat het niet goed gaat met de hon denbelasting: er wordt de hand ge licht met de aangifte en hij verzocht daarom de heren raadsleden eens goed op loslopende honden en hond- Belachelijk'' Erg lang had de raad werk aan de benoeming van een badmeester. Er was een lijstje met negen kandi daten waarvan bij de eerste stem ming de meesten wel een stem kre- g' .1. Zelfs bij de tweede stemming waren er nog vier namen in het spel en een derde ronde leverde nog slechts één sollicitant op die meer dan één stem had. Bij de vierde stemming eindelijk waren er twee kandidaten over, tussen wie in de vijfde en laatste stemming beslist werd. Badmeester werd nu de heer W. Elegeert. Daarop keurde de raad een nieu we leges verordening goed: ze voor ziet in een aantal verhogingen. Naar aanleiding hiervan zal de raad bin nenkort het ventprobleem eens be kijken. In de rondvraag ging men uitvoe rig in op de brandweer. De heer de Schepper vroeg naar de toestand van de spuit, die, naar de voorzit ter zei, niet in orde is. Er hapert iets aan accu en pomp, zodat de spuit er soms spontaan mee op houdt. Ook blijken er enkele brand weerlieden te zijn die de brand de brand laten. Om dit alles op te los sen besloot de raad de spuit te la ten testen en een vergadering met B. en W. en de brandweer uit te schrijven. Hoewel de laatste verkiezingen in tussen al weer erg ver achter de rug zijn, kwam in deze vergadering toch de kwestie van de maaltijden der stembureau-leden weer eens ter sprake. De heer Baert wilde van de voorzitter (die destijds geweigerd had de rekening voor de in de stembu reaus geserveerde maaltijden door de gemeente te laten betalen) weten of deze nooit eens een overbodige declaratie indiende. Hij had zo iets nl. eens gehoord. De voorzitter nam In Artis is een volkstelling gehou den, d.w.z. geteld zijn de dieren, die in deze tuin de wetenschap dienen en een jaarlijks toenemend aantal vrien den op bezoek krijgen. Van de re gistratie werden uitgesloten de in secten, ratten, muizen en alle bewo ners van de vijvers. Alles bijeen blijken er in de hoofd stedelijke dierentuin op het ogenblik ruim 5000 dieren rond te lopen, te vliegen, te kruipen of te zwemmen. Al bijna 700 zoogdieren, behorende tot ruim 150 soorten en variëteiten. (Hiermee laat Artis de tuinen van b.v. Frankfort, Parijs, Rome. New York, Manchester, Bazel, Pretoria of Tokio ver achter zich.) Voorts ca. 1100 vogls, onderverdeeld in 255 soorten, 450 reptielen en am fibieën in een goede SO soorten en meer dan 2000 vissen. Gisterochtend in de vroegte heeft tenminste één onbekende dader een overval gepleegd op het benzinetank station aan het verkeersplein Oude Rijn bij Utrecht. Hij is met 300.— aan contanten verdwenen. Ongeveer half vijf verscheen aan het benzinetankstation een man, die zich door middel van een wassen neus en een namaaksnor onherkenbaar had gemaakt. Hij hield de pompbediende twee revolvers onder de neus en dwong hem tot het afgeven van de sleutels van een geldkistje en van de kluis in de kantoorruimte achter het sta tion. Hij maakte zich meester van 300.uit het geldkistje, maar gunde zich niet de tijd voor een onderzoek van de kluis. Onder bedreiging van de revolvers gebood hij de bediende binnen te blijven, waarna hij ver dween. De bediende bleef niet binnen, doch waarschuwde passerende automobilis ten. De politie heeft nog geen spoor van de overvaller, doch vermoedt te doen te hebben met de dader(s) van een dergelijke overval op een tankstation in Amsterdam, kort geleden onder on geveer dezelfde vermomming ge pleegd. Het signalement alsmede de bedreigende woorden van de overval ler komen met de vorige overval ge heel overeen. hem die opmerking zeer kwalijk en deigde de heer Baert uit dan maar eens de boeken na te zien en zijn (des voorzitters) declaraties te ver gelijken met die van zijn ambtgeno ten in andere gemeenten. De heer de Waele onderstreepte nog eens dat het hoogst belachelijk was, dat de voorzitter geweigerd had die kosten door de gemeente te la ten betalen. ..Als u dat mandaat ge tekend had, zou niemand daar iets van gezegd hebben", zei hij tot de voorzitter. ,,Ik houd me aan de voor schriften van hogerhand" zei deze hierop, betogende dat Ged. Staten zulks verboden hadden. Na nog enkele onderwerpen be sproken te hebben, ging de raad in besloten zitting. De Poolse regering voert via pers, radio en bioscoop een krachtige cam pagne tegen dronkenschap en haar gevolgen: straatschenderij, misdaden, dodelijke ongelukken en absenteisme. De Warschause bladen publiceren bijzonderheden over de gevolgen van alcohol misbruik. In de eerste zes maanden van dit jaar werden 140.000 personen in hechtenis genomen we gens overtredingen, welke onder in vloed van alcohol waren begaan. Hieronder vallen niet ongelukken op de weg of tijdens het werk. Het plegen van moorden in dron kenschap is een normaal verschijnsel in Polen, in het bijzonder op het plat teland. Vijftig procent der ongelukken op de weg wordt door alcoholmisbruik veroorzaakt. Twee Franse parlementsleden hebben in een artikel in het con servatieve blad „Paris-Pressè" ge zegd, dat in Polen een verhaal de ronde doet, volgens hetwelk de Poolse leiders in oktober van vorig jaar de eerste secretaris van de communistische partij, Kroestjev, als gijzelaar gevangen hebben ge houden. Als Russische strijdkrach ten in de Poolse oktoberrevolutie van vorig jaar zouden hebben in gegrepen, zou Kroestjev zijn dood geschoten. De beide parlementsleden, Lipkows- ki en July, deelden verder mee, dat volgens sommigen de eerste secretaris van de Poolse communistische partij, Gomulka. Kroestjev met een revolver heeft bedreigd. Een paar uur na deze voorvallen hebben Kroestjev en de andere Rus sische leiders de Poolse voorwaarden aangenomen, zo wordt gezegd. Volgens nieuwe militaire voor schriften, die zijn afgekondigd als onderdeel van de staat van oorlog en beleg, zijn in geheel Indonesië stakingen verboden. Personen en organisaties, die op dracht geven tot een staking in vi tale ondernemingen, kunnen gestraft worden met een jaar gevangenisstraf of een boete van 10.000 rupiahs. Sta kers kan negen maanden gevangenis straf worden opgelegd of een boete van 7500 rupiahs. De militaire commandanten in de buitengewesten zullen vaststellen of een onderneming van vitaal belang wordt geacht voor de nationale eco nomie. Een Amerikaanse soldaat, die op wacht stond bij een oliebuisleiding bij Intsjon in Zuid-Korea, heeft drie waarschuwingsschoten gelost, waarbij door het terugkaatsen van een kogel een Koreaans burger is gedood, aldus heeft het Amerikaanse leger in Korea maandag gemeld. De omgekomen Koreaan behoorde tot de groep burgers, die ondanks een waarschuwing van de schildwacht op de oliebuisleiding waren geklommen. W 3 Bij de handelsbesprekingen tussen West-Duitsland en de Sowjet-Unie is men pog steeds niet tot overeenstem ming kunnen komen. Het grote wrij vingspunt is de repatriëring van de in Rusland verblijvende Duitse krijgs gevangenen. Rusland ontkent, dat er nog personen zijn, die hiervoor in aanmerking komen. Een grote moeilijkheid is daarnaast nog het bepalen van de waarde van het handelsverkeer en het tijds bestek waarvoor de transacties zullen verlopen. Duitsland wenst in twee jaar een handelsverkeer voor 3 mil jard, terwijl de Russen 7 miljard in 5 jaar wensen. Kardinaal Wyszynski van Polen heeft verklaard, dat „de Poolse geestelijk heid een levend geloof heeft en dat haar morele peil hoger is dan dat van de geestelijkheid in andere landen". De kardinaal zei, dat dit het geval was, niettegenstaande de Poolse pries ters, die banden blijven onderhouden met „instellingen die niets met de r.-k. Kerk gemeen hebben". Hierbij doelde de kardinaal op de door de staat gesteunde organisatie „Pax", die in het algemeen het communistische bewind gunstig gezind is, maar waar aan de priesters van de r.-k. Kerk geen medewerking mogen verlenen. De kardinaal sprak op een bijeen komst van priesters, die naar hert klooster van Jasna Gora bij Czesto- chowa waren gekomen voor de vie ring van het grote nationale feest van de Poolse rooms-katholieken, dat aan Onze Lieve Vrouwe van Czestochowa is gewijd. Naar de plechtigheden, die zondag en maandag duurden, waren een miljoen pelgrims gekomen, van wie er tallozen tengevolge van het grote gedrang flauw vielen. In de nacht van zaterdag op zondag zijn in Maastricht door ambtenaren van de centrale velddienst vier boter smokkelaars aangehouden, die bezig waren met de voorbereiding van een nieuwe smokkelpartij van ongeveer 3000 kilo boter naar België. Het waren de Maastrichtenaren H., D. en H.,en de Belg B. uit een plaats bij Visé, allen oude bekenden van de dóuane. Zij zijn maandagmorgen aan de of ficier van justitie voorgeleid en in verzekerde bewaring gesteld. Zij wor den ervan verdacht in de afgeloDen weken 's nachts enkele grote part'jen Nederlandse boter per auto over de grens gesmokkeld te hebben, telken male via andere grensposten bij Maas tricht. De smokkelauto, die. dan met grote snelheid reed en geen gevolg gaf aan het stopsein v?n de douane, is reeds door ambtenaren van de cen trale velddienst beschoten. Bij iedere rit werden er naar schatting 2000 tot 3000 kg boter naar België gesmokkeld. De douanerecher che te Nijmegen is bezig met het onderzoek. In Den Haag is het tiende congres van de „World association of world federalists" gehouden. De openings plechtigheid werd o.m. bijgewoond door de Nederlandse minister van bui. tenlandse zaken, mr. J. Luns, alsmede door verscheidene ambassadeurs, ge zanten en parlementsleden. Onder de verschillende sprekers wa ren o.m. de Engelse liberale leider Clement Davies, voorzitter van de wereldorganisatie van parlementsle den, de Nobelprijswinnaar lord Boyd Orr, erevoorzitter van het congres, de in nationaal kostuum gestoken minis ter van financiën van Ghana, K. A. Gbedemah, en de voorzitter van de Nederlandse afdeling van de „World association", mr. C. van Wijngaarden. Allen waren het er unaniem over eens, dat de vorming van een wereldrege ring een eerste vereiste is, en dat het gezag, dat de Verenigde Naties thans uitoefenen veranderd moet worden in een wereldregering. B. en W. van Schiermonnikoog heb ben bij de gemeenteraad een voor stel ingediend om de gehele bevol king periodiek iedere twee jaar te laten onderzoeken op de algehele lichamelijke gezondheid. Het gezond- heidspeil op het eiland staat al zeer hoog, zo wordt in de toelichting ge zegd. maar wordt door deze maat regel, welke een unicum is in de Ne derlandse gemeenten, zeer verhoogd. Dit onderzoek komt niet alleen de bevolking ten goede, maar moet ook van zeer groot belang worden geacht voor het vreemdelingenverkeer. Japanse herstelbetalingen Joego-Slavië steunt Indonesië Na een verblijf van twaalf dagen te Djakarta is de Joegoslavische pre sident maandagochtend naar Bangkok vertrokken. Volgens politieke kringen in Djakarta zal Joegoslavië Indonesië steunen in de kwestie met Japan over de herstelbetalingen. Inmiddels heeft l\et nationalistische partijblad „Suluh Indonesia" krachtige kritiek laten ho ren op het Japanse aanbod, dat een betaling aan Indonesië van 200 mil joen Amerikaanse dollars zou inhou den. „Geeft dit niet de indruk dat Japan ppzettelijk de regeling van deze kwestie uitstelt en Indonesië om de tuin leidt?", aldus dit blad. Naar verluidt zou Indonesië een be drag van 400 miljoen dollar hebben gevraagd als „zuivere" herstelbeta lingen. De openbare aanklager en de verde diging zullen hoger beroep aantekenen tegen de uitspraak in de z.g. „Iller- zaak", de doorwading van deze Beierse zijrivier van de Donau door een aantal Duitse valschermsoldaten, waarbij vijftien hunner de dood von den. De 23-jarige sergeant Dieter Julitz, die de opdracht tot het doorwaden van de sterk gezwollen rivier gaf en dit ook zelf volbracht, kreeg een voor waardelijke gevangenisstraf van acht maanden, met een proeftijd van vijf jaar. De 33-jarige sergeant Josef Schaeff- ler, die de oefening niet meemaakte, omdat hij zere voeten had, werd vrij gesproken. evenals de 36-jarige eerste luitenant Alfret Somer, die verzuimd had zijn onderofficieren in kennis te stellen van een regimentsorder, waar in dergelijke oefeningen werden ver boden. De openbare aanklager, dr. Spiegel, verklaarde tegenover verslaggevers, dat vooral de vrijspraak van Schaeff- ler voor hem onbevredigend is. versterkt Uw zenuwen, verdubbelt Uw energie Marleen Seghers uit CUnge was een van de acht gelukkigen, die de tijd van de laatste etappewinnaar tot op de seconde juist berekend hadden en daarmee had ze de fan- tastische prijs van 365 pakjes King's Cross-sigaretten verdiend, een jaar lang gratis roken. Daar mee is natuurlijk haar vaderde heer P. Seghers bijzonder in zijn sas, temeer nu de sigaretten weer duurder worden. Op deze foto ziet men de familie Seghers achter de enorme stapels sigaretten opge steld. Het hoofd van de Deense vreemde lingendienst, V. Hansen, heeft maan dag verklaard dat mogelijk negentig opvarenden van het Poolse passa giersschip „Batory", dat 800 passagiers aan boord had, toen het de haven van Kopenhagen binnenliep, zullen ver zoeken als politieke uitgewekenen in Denemarken te mogen blijven. De Polen zijn voorlopig in een ge vangenis van Kopenhagen onderge bracht. De Deense autoriteiten over wegen hen in een speciaal kamp te doen onderbrengen. GOES - 1957 Ay" 13 tot 21 september De Provinciale Afzetcommissie voor Zeeland maakt aan Fruittelers be kend, dat vanaf heden op de veilingen kunnen worden ge veild val-appels en peren van alle rassen, van ten minste de maat Huishoud I. i Oók 's avonds in vol bedrijf 10-22 uur (zondag 12-22) f O.SO (incl. Schiphol) Misschien wordt in de zeer nabije toekomst een bekeuring of arrestatie in Stockholm een char mante aangelegenheidnu 29 jonge dames in opleiding zijn voor een loopbaan bij de Zweedse hoofdste delijke politie, maar pijnloos of zachtzinnig zal het er in geval van wederspannigheid beslist niet toe gaan. Mocht U menen, dat dat nog wel zal meevallen, bekijkt V dan eens deze foto, waarop U ziet hoe een van de lieftallige cursisten Margareta Blohm, de Jiujitsu-in- instructeur in een vervaarlijke been-klem heeft, zeer tot plezier van de overige dames. Enfin, U bent gewaarschuwd...... op WOENSDAG 28 AUGUSTUS van 2-6 en van 710 uur n.m. in d" bovenzaal van CAFE ..DU COMMERCE" van de heer H. de Vrieze, Markt 2, TERNEUZEN. (Aparte ingang Kerkstraat) NOORDSTRAAT 19 ~'*k' ïV - V WIN f 10.000 in contanten met de DISCOREC k PUZZELPLAAT v speeltijd ruim minuten^ door de Voet- en Schoendeskundige van de HHttéêii* SCHOENFABRIEKEN op DONDERDAG 29 AUG. van 10-12.30 en 2-5.30 uur bij - RIDDERSTRAAT 17 BREDA Telef. 38278 LUISTER WEDSTRIJD met f 10.000 prijzen in contanten. Sluiting in zendtermijn 15 Sept. 1957. KOOP HEM NUi [DISCOREC PUZZELPLATEN zijn alleen verkrijgbaar f bij de erkendegramofoon- j platenhandelaren. i irihi dh m Pracht elektr. kachel met garantie 1495 Nachtkastlampje met schakelaar Bureaulamp verstelbaar, li/*® grote maat Nu komt de tijd weer aan voor een HOOGTEZONKUUR Schaft U nu een Hoogte - zon aan 54®° vanaf Ook in Oliekachels zijn wij goed gesor- T25® teerd. Vanaf v.h. Brinkman TOLBRUGSTRAAT 10 Breda. Tel. 31240-33026 HOGE PK1JZEN 5000 12869 ƒ2000 18705 19132 1500 /510 9658 1000 583b 6961 6996 7383 12069 15281 100 2861 5578 6909 12423 12633 13344 J3<54 ƒ200 14J0 1544 156b 1863 3964 464i 4672 4707 5343 >436 6431 7467 t <66 S5/1 8859 9U78 102410539 11026 3^/9. 12899 13464 14502 14741 14891 15251 16864 17880 19283 19530 19861 19962 21511 21922 PRIJZEN V<LN 80.— 1121 660 2003 704 3181 797 4062 50 >0 6206 959 7015 388 8019 735 9030 472 10025 874 11002 205 738 080 (86 252 916 063 197 341 256 770 250 818 613 954 113 289 353 271 973 259 898 622 136 296 427 342 345 411 474 616 629 304 381 982 625 638 241 280 309 334 655 735 549 646 678 699 669 674 699 700 389 631 892 965 451 502 647 726 777 807 896 898 228.307 333 377 049 082 085 106 222 435 625 (54 J68 035 203 228 348 422 835 967 985 9000 041 123 170 174 189 482 615 723 791 828 072 234 342 382 387 956 041 436 494 532 558 578 587 645 691 MEI 434 468 620 707 254 337 339 468 962 435 480 768 871 1022 023 129 359 374 378 686 721 944 2045 163 398 401 683 689 896 952 3005 008 343 388 568 648 960 967 4026 153 344 349 578 584 733 745 937 954 5020 066 194 271 413 427 650 657 845 853 993 6002 104 395 438 567 568 73 0 713 948 989 7012 064 223 272 546 562 S00 801 8002 054 280 291 510 545 984 9018 024 250 258 442 450 766 776 10006 062 167 169 443 477 758 790 028 033 168 169 439 448 727 785 183 201 420 436 749 751 989 059 085 '32 444 651 698 992 993 164 194 374 442 586 b05 757 758 990 075 085 283 337 453 494 674 695 856 857 124 162 466 469 570 572 756 778 991 999 087 088 277 375 582 588 819 897 065 076 307 316 556 662 028 036 267 273 474 483 849 856 069 070 189 212 495 540 826 829 048 056 066 076 094 103 177 220 257 286 288 293 499 506 510 554 644 675 800 830 835 836 891 d33 261 267 280 359 374 376 455 472 516 557 562 bl2 754 829 839 851 854 8b.> UB 171 285 303 316 'j29 463 513 514 522 553 .rt.3 n\ 780 789 837 897 JOn 231 237 245 261 307 334 460 463 500 519 EW5 551 648 649 675 678 688 <19 795 867 875 879 891 932 101 11' 130 153 157 173 355 361 373 381 400 405 529 534 557 570 574 633 707 729 814 819 825 836 859 872 903 950 964 980 726 983 13147 230 13104 106 544 562 898 14164 212 906 941 15146 202 16060 062 687 723 17113 150 822 18037 181 19029 048 592 766 20090 287 818 821 21159 234 974 985 'E>i 932 596 677 940 120 145 234 353 440 488 489 498 608 658 670 720 780 821 832 843 242 346 443 487 604 631 632 823 505 587 780 967 969 099 19' 258 265 33J ótiV 895 971 y.j. 7Ar, 448 460 682 711 734 742 232 493 668 768 789 799 140 £40 .60 231 294 340 780 834 845 896 957 295 852 511 549 o54 635 396 478 779 821 883 952 386 511 693 754 311 353 390 596 704 721 874 958 227 247 497 511 607 647 800 839 7000 J 23 126 381 394 645 728 961 094 110 337 412 728 750 074 134 312 343 562 577 907 908 082 094 22b 279 592 595 846 861 255 313 316 375 518 542 546 548 679 683 686 709 890 901 921 933 127 147 190 199 411 525 531 541 739 774 795 797 129 163 178 241 417 449 471 478 756 776 822 885 148 165 346 364 581 640 909 960 108 116 35' 398 603 693 882 S83 199 245 370 381 727 731 982 144 157 429 431 716 741 925 926 11109 286 52 7 834 12 .05 361 602 990 13008 329 405 991 11007 335 559 829 :»U17 182 347 583 830 16015 302 676 17003 270 510 690 980 18057 307 707 959 19086 293 566 735 :0006 309 742 995 21037 465 800 957 991 111 123 308 314 58U 633 842 854 133 161 365 415 625 731 997 Uo3 0(8 335 35b 501 571 041 158 366 379 613 623 846 848 048 060 194 214 348 350 615 620 941 956 089 135 362 368 677 715 021 059 297 299 561 578 700 799 992 067 069 408 427 712 716 965 976 119 146 307 308 578 586 740 741 030 056 368 379 746 784 117 125 480 500 889 941 125 141 181 183 198 216 251 32c 349 369 380 392 425 437 651 <21 731 745 800 814 819 873 899 918 951 965 170 216 271 288 294 320 351 416 441 480 484 547 553 591 814 925 928 939 958 966 975 091 146 189 202 220 249 268 358 383 408 413 432 4 77 483 605 699 710 714 716 807 858 166 210 248 458 489 510 641 669 698 881 932 989 065 092 112 235 242 263 355 364 379 632 653 669 974 136 137 147 431 451 510 718 808 810 109 147 151 314 330 335 584 624 654 840 864 878 080 095 133 446 516 526 727 803 820 983 996 158 182 202 314 359 388 622 b28 665 768 864 913 057 058 061 397 401 486 791 806 899 275 276 523 528 743 756 990 997 114 135 297 336 454 481 676 687 289 314 552 555 780 820 172 178 340 342 494 502 717 768 166 182 230 286 561 572 620 660 850 988 154 1.9 184 249 345 349 354 404 661 668 679 680 884 914 954 964 151 192 582 596 862 863 205 236 409 424 668 670 923 947' 143 249 509 573 908 991 198 287 668 702 886" 900 248 278 475 479 689 719 959 967 272 290 626 726 992 993 145 168 201 239 258 338 358 527 539 551 584 649 697 707 943 979 984 989 97e

de Stem | 1957 | | pagina 8