Bezuiniging van ruim miljoen Bruggehoofd voor vreedzaam offensief RONDVAARTBOOT ALS REDDINGSSLOEP over W andeling Haringvliet het Drie doden bij auto botsing in België Fransen arresteren rebellen-leiders Meer dan 57000 duiven werden ingekorfd voor Orleans Regering vraagt 1,3 miljoen Auto in kanaal, moeder en zoontje verdronken Radio wordt duurder Wéér vier Duitsers verongelukt DAGBLAD VOOR ZEELAND Soc. Zaken en Volksgezondheid Besnoeiing op Bestrijding t.b.c. De verjaardag van prinses Wilhelmina Bestrijding polio MEISJE REDT KLEUTER Tandartsen wijzen arbiters aan VS. KLAP S.U. KLAP President Koeatly „Wij zijn geen communisten" Wisselend bewoïktj Luisterbijdrage komt van 12 op 15 gulden Record-concours van Tilburg Vooruit Kardinaal Mercati overleden Zoon van Togliatti wordt priester Proces Kempten Vrijspraak voor 2 verdachten Democratie Nota van Hofstra 97e JAARGANG No. 22537 Uitgave lf. Uitgavar» Mij. Neerlandia. Varschijnt elke werkdag. Buraaur Breda, Reigerstr. 16. Tel.: Directie, Redactie en Ad ministratie 22341. Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr H. M. L. da Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. *t Westende. Abonn.prijs bij vooruitbet. 7.— p. kwartaal, p. post 7.70, p. week (uital. bij niet poctbestell.) 0.54. Incasso wordt berekend. Loaee numm 15 et. Postrek. 278841 Voor God, Ktminoin m VtMnl ZATERDAG 24 AUGUSTUS Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.35 per mm. (Ingezonden Mededelingen f 0.85 per mm). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie 0.14 per mm. (Ingezonden Mede delingen 0.35 per mm). Bij contract aan zienlijke reductie: volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per mm extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, telefoon 2236 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Dubbele Poort 7, tclefoonTÖ7 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, Noordstraat 56^ 26(H-^OOSTBURG, Nieuwstraat 41, tel. no. 35) Minister Suurhoff heeft de Tweede Kamer een nota over gelegd, waarin hij mededeelt hoe hij de bestedingen van het departement van Sociale Zaken en Volksgezondheid voor dit jaar heeft beperkt. Het totale bedrag van de beperkingen van dit departement bedraagt 1.018.600 gulden. De begrotingspost die het meest is besnoeid is die voor de subsidies aan de plaatselijke verenigingen voor gezondheidszorg. Het aantal in de begroting 1957 opgenomen wijkverpleegsters van gemiddeld 2800 zal tot gemiddeld 2700 worden terugegbracht, hetgeen een besparing van 275.000 gulden oplevert. De tuberculosebestrijding zal het dit jaar met 198.600 gulden minder moe ten doen. Het voor de aanschaffing van roentgenapparatuur opgestelde programma zal worden beperkt be sparing 120.000 gulden het subsidie aan de Koninklijke Nederlandse Cen trale Vereniging tot Bestrijding der T.B.C. zal worden verlaagd bespa ring 40.000 gulden en het aantal te subsidiëren huisbezoeksters bij de plaatselijke verenigingen voor t.b.c.- bestrijding zal met tien worden ver minderd besparing 38.600 gulden. De posten inzake de bestrijding van de kinderverlamming zuilen met 180.000 gulden worden verminderd. Andere De particulier secretaresse van H. K.H. prinses Wilhelmina meldt ons: Prinses Wilhelmina heeft de blijken van belangstelling, die zij tijdens haar rustkuur van velen mocht ontvangen, zeer gewaardeerd. Ofschoon de ver lenging van deze kuur prinses Wil helmina veel goed doet, zal de prinses toch nog niet in staat zijn om op 31 augustus a.s., haar verjaardag te vieren. Het liefst zou de prinses deze w -iz? onopvallend en rustig mo gelijk laten voorbijgaan. Reden waar- X„PrrKk.Wilhelmina mij verzocht allen die het plan hadden haar die dag telegrafisch of schriftelijk geluk wensen te zenden, te vragen deze dit maal achterwege te willen laten. beperkingsposten zijn: subsidiëring van verschillende vormen van ver pleegstersopleidingen 75.000 gulden, subsidies bevordering kinderhygiëne 24.000 gulden, subsidiëring van het so ciaal plan voor de ontwikkelingsge bieden 75.000 gulden, subsidies ten behoeve van de verpleging van ast matische kinderen 65.000 gulden, sub sidies en kosten verband houdende met de bestrijding van geslachtsziek ten 25.000 gulden, beperking voorge nomen uitbreiding aantal schoolart sen 35.000 gulden en subsidies voor geestelijke volksgezondheid 16.000 gulden. De regering wil voor de bestrijding van de kinderverlamming dit jaar een bedrag uittrekken van 1.309.600 gul den. Verreweg het grootste deel van dit bedrag is bestemd voor de aan koop van vaccin in het buitenland: 1.100.000 gulden. De overige 209.600 gulden zijn nodig voor de uitvoering van de actie: aanschaffingen, sala rissen van personeel en dergelijke. Er zal b.v. bij de geneeskundige hoofdinspectie van de volksgezond heid een arts in de rang van hoofd inspecteur worden aangesteld, die be last zal worden met de centrale lei ding van de uitvoering van het polio vaccinatieprogramma. De 35-jarige mevrouw G.G. Beugel- Mulder is gistermiddag omstreeks 3 uur met haar auto, waarin ook haar 3-jarig zoontje zat, in het Roswinke- ler kanaal (Drenthe) gereden. Beiden verdronken. Mevr. Beugel was op weg naar het land om thee te brengen aan haar man en het personeel. Zij moest voor een haar tegemoet komende wiel rijder op de smalle weg uitwijken en kwam daarbij vermoedelijk in de rul le zandberm terecht en slipte. Bij haar poging om weer op het wegdek te komen heeft zij waarschijnlijk te veel naar links uitgehaald, waardoor de wagen over de weg heen het ka naal in schoot. Hoewel haar man en anderen snel ter plaatse waren, slaag den zij er niet in de vrouw en het kind uit de gezonken auto te bevrij den. De 14-jarige Maria Boom uit de Bloemenstraat te Rotterdam zag een kinderwagen met een kleuter erin van de berm van de Valkeniersweg in de daarnaast gelegen singel rijden. Zij bedacht zich geen ogenblik, sprong te water en waadde naar de kinder wagen. Het gelukte haar het drie jarige jongste kind van de familie Tegelaar ongedeerd op het droge te brengen. De Nijmeegse prof. W. van der Grin ten en mr. M. Steenberghe zijn door de Maatschappij tot Bevordering van de Tandheelkunde aangewezen als scheidsrechters in het conflict met de ziekenfondsen. De ziekenfondsen had den reeds twee arbiters aangewezen. Deze week zullen de besprekingen kunnen beginnen. Zowel de Amerikanen als de Rus sen hebben gisteren een atoomwapen tot ontploffing gebracht. De kracht van de explosie in Siberië zou zeer aanzienlijk geweest zijn. De laatste proef die de Sovjets met een kernwa pen hadden genomen, dateerde van 18 april jl. President Koeatly van Syrië, die in Cairo vertoeft (officieel voor het ondergaan van een medische behan deling), heeft gisteren gezegd, dat Syrië niet communistisch is en een politiek van „positieve neutraliteit" voorstaat. Geen enkel land zou vol gens hem de vestiging van Russische militaire bases op zijn gebied toela ten. Het Westen, aldus Koeatly, moest zijn steun aan Israël eindelijk maar eens intrekken.... Intussen komen uit andere bron steeds meer berichten over Russische instructeurs en „vrijwilligers" die de Syrische regering een handje gaan helpen. De speciale correspondenten van de Gazet van Antwerpen meldde dat via Sofia duizenden Russen naar Syrië worden gebracht. Zij dragen burgerkostuums, „maar kennelijk zijn ze gekomen om voor Syrië te vechten, als dit land het nodig oordeelt, Is raël in zee te dringen." Toen een automobilist uit Winschoten, die een bezoek bracht aan de hoofdstad, vrijdag bij het parkeren langs de Herengracht op het gas- inplaats van op het rempedaal trapte, schoot zijn auto met flinke vaart in het water. De bestuurder kon bijtijds uit de auto klauteren, die nog gedeeltelijk boven het water uitstak, doch langzaam, maar zeker in de modder wegzakte. De passagiers van een passerende rondvaartboot brachten een touw van de wal naar de drenkeling, die spoedig daarna op het droge stond. De overige passagiers, waarbij vele buitenlanders, maakten gretig van de gelegenheid gebruik om dit Amsterdamse tafereeltje te filmen en te fotograferen. ALFONS LIEBERLS uit Hamburg is te Praag tot twaalf jaar gevangenis straf veroordeeld, omdat hij voor de Amerikanen gespioneerd zou hebben. KOLONEL A. van Rest, die wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd de dienst gaat ver- heeft g'steren op het vliegveld Eindhoven het commando van de tweede tactische vliegbasis overge dragen aan kolonel W. J. Kramer. RAHMAN, de eerste minister van Ma- lakka, heeft verklaard, dat zijn rege ling niet zal toestaan, dat er atoom wapens in het land worden opgesla- f.e j'. ~e Britse minister van Landsver- zinspeeld kortelings daarop ge- ALLE belangrijke steden van Oman zijn nog in handen van de opstande lingen. Dit althans volgens een ver tegenwoordiger van de gevluchte imam, in Cairo. TWEE WAGONS van een goederen trein zijn in de nacht van donderdag op vrijdag bij Meppel ontspoord. De ontsporing had stagnatie van het trein verkeer tot gevolg. ACHT Nederlandse zeelieden, die de Noorse havenstad Sandefjord op stel ten hebben gezet, zijn veroordeeld tot boetes van in totaal 1200 Noorse kro nen. Rnvfa WESTDUITSE Vakverbond heeft polo* ?nselier Adenauer om maatre- vraaeri tP". de Priisstijgingen ge pen =,ii, erst na do verkiezingen zou haar vimmene priisverhoging zich in naar volle omvang doen gelden. a7_E? MANNEN zijn gisteren in Los Angeles tü j l 11 interen in Los in anrfl h. veroordeeld, omdat oen café, waardooradde" gesticht in het leven kwamen nf mensen om int ho+ n- De mannen warer» "it het café gezet en mannen waren met.... sezet en ze namen dat Verwachting van liet K.N M T avond "m k"'' opgcmaakt vrijdag- Sevr:s5r J regen. Daarna »pklarintroJ <è'1,k 'i maan *on onder 19.46 uur *«n op™d40r 18 46 uur- Mw«n:' uur ma uur' zon onder 19.44 der' 19 k" op 5-45 maan on- - 5.4i uur aar- Ma*: «P maan op 7.10 uur. !l Het vernuft van de ingenieurs van de Rijkswaterstaat en de noeste ar beid van de dijkwerkers hebben een volledig nieuw eiland geschapen mid den in het Haringvliet. Een eiland, dat straks weer grotendeels zal verdwij nen... Hoe dat mogelijk is Men wil, bij de aanvang van de werkzaamheden voor de afdamming van het Haringvliet, van een vast punt uitgaan. „Eerst een bouwput" zeiden de aannemers, die zich ver enigd hadden in de N.V. Haringvliet. Die bouwput wil dan zo ongeveer zeggen een rechhoekig eiland, mid den in de kabbelende golfjes van het Haringvliet: 1300 meter lang en 650 meter breed wordt dat eiland. Nu reeds kunt ge op dat eiland wan delen, een wandeling van 1300 meter. De beste waterbouwkundigen, waar over Nederland de beschikking heeft hebben uitgerekend, dat de kant aan de zeezijde het eerst boven water moet verrijzen. Die kant is nu hele maal klaar. In de luwte van die dam wil men dan de bouwput maken, plus een werkhaven, waar de benodigde materialen kunnen worden aange voerd: Maiz-grint, mijnsteen als experiment voor de beschoeiing van die haven keien, zand en klei. Daarna gaat men bouwen: een grote spuisluis voor de afvoer van het wa ter van de grote rivieren en een schutsluis aan de zuidelijke oever voor het doorschutten van het aan nemersmateriaal. Zoals reeds gemeld duurt dit werk, dat ruim 17.5 miljoen zal kosten, 12 jaar. Slechts een deel van deze werk zaamheden zal blijvend zijn, nl. dat deel, waarover straks de ongeveer 40 meter brede weg zal lopen, die de eilanden uit hun isolement zal ver lossen. De rest verdwijnt weer on der water Ach, veel is al onder water ver dwenen. Want de getijstromen hebben tijdens de weekends vrij spel. Zo kon het o.m. gebeuren, dat op één enkel weekend omdat de arbeiders dan per se niet willen werken voor zo'n 400.000 gulden is weggespoeld.... Maar het werk gaat voort. En de In het Haringvliet, dat in het kader van de Deltawerken als eerste waterweg in deze plannen zal wor den afgedamd, nadert de grote bouwput voor een enorm sluizen- complex, dat van groot belang wordt voor de zoetwaterhuishou ding van bijna geheel Nederland, in snel tempo zijn voltooiing. Deze luchtopname laat duidelijk de af metingen van het project zien, (Luchtopname A'NP-foto) eerste fase van het Delta-plan nadert daarmee zijn voltooiing. 1300 meter kan men nu wandelen midden op het Haringvliet, waar on geveer 400 man werken. Straks is Voorne-Putten verbonden met Goe-. ree-Oveijflakkee: 4,5 km. Een nieuwe toekomst gloort voor de eilanden. Zonder pijn zal het niet gaan, maar de moeite wordt beloond... Donderdagavond heeft zich te Be- veren-Waas in België een ernstig ver keersongeval voorgedaan dat het le ven kostte aan een Belgisch echt paar en een Nederlandse dame. Een kleine wagen, die uit de rich ting van Antwerpen kwam, poogde in een bocht van de weg Antwerpen-Gent een vrachtauto in te halen, maar kwam daarbij in botsing met een te- genliggende autobus. De kleine wagen werden tegen de vrachtauto geslin gerd en totaal vernield. De bestuurder, de heer de Baere uit Lokeren, die zwaar gewond werd, is in de kliniek te Beveren overleden. In het gebied van Oran zjjn gisteren twee belangrijke Algerijnse opstande lingenleiders aangehouden. Het zjjn Beldsjed Achmed, de militaire leider van een in het gebied van Oran ope rerende groep, en EI Wali Larbi, de politieke leider van de groep. Nog twee leiders van de groep wer den gearresteerd, namelijk de secre taris Mohammed Boemedien. en de financiële leider, Hadji Boezian. De Franse politie deelde mee, dat aan de hand van door deze leiders gegeven inlichtingen Franse troepen een groep geüniformeerde opstande lingen hebben overmeesterd. Vijftien van de rebellen werden hierbij ge- De organisatoren van de lustrum- vlecht waaraan 57.600 duiven deel nemen poseren even voor de lens op de laadplaats te Roosendaal, waar 30.000 duiven werden geringd en gekorfd. Van rechts naar links: de heer W. van den Donker, secr.-penning- meester, de heer P. van Geloven, voorzitter, de heer Meylink, secre taris van de N.P.O.. dr. Holz uit Duitsland en de heer P. de Weert 'de Dikken Bruine) onze medewer ker voor de duivenrubriek. Naar wij uit betrouwbare bron ver nemen, ligt het in het voornemen der regering om binnenkort 'n wetsvoor stel tot verhoging van de luisterbij drage bij de Tweede Kamer in te dienen. Het maximum bedrag zal hoogst waarschijnlijk van 12 op 15 gulden worden gebracht. Zoals bekend kan het radio-bestel uit de huidige op brengsten niet meer worden betaald. De algemene exploitatiekosten zijn dermate gestegen, dat door de nor male uitbreiding van het aantal be talende luisteraars deze stijging niet meer kan worden opgevangen. Bo vendien is het standpunt der regering tot heden toe, dat ook de Wereld omroep, die een miljoenenbedrijf is geworden, uit de luisterbijdrage moet worden betaald. Wij vermoeden dat over dit vraag stuk bij de behandeling van het ko mende wetsontwerp in het parlement net een en ander zal worden gezegd. Niet minder dan 57.600 postdui ven zijn in de loop van vrijdag op iet station Roosendaal aangevoerd van een gummiring voorzien en in verzendmanden geplaatst. Honderd man was er nodig om dit enorme werk in snel tempo te kunnen ver zetten. De eerste aanvoer was er s morgens rond 8 uur, om goed vyt ur was alles voor vertrek ge reed en kon de hoofdstationschef ot samenstelling van de extra trein 45 wagens lang laten over gaan. In eén ruk door gaat deze trein naar Orleans, waar de duiven zondagmorgen vroeg worden gelost. In de namiddag kunnen de eerste daarvan in Nederland worden te rugverwacht. Er is dan ruim 400 kilometer afgelegd. De concours-vereniging „Tilburg Vooruit", met de heren Piet van Ge loven als voorzitter en W. van den Donker als secretaris-penningmeester staat dit jaar voor een lustrum vlucht die tevens een record aantal deelne mers telt. Het eerste jaar werden 6000 duiven verzonden, het tweede jaar 29000. het volgend jaar waren er 34000 uit geheel Nederland, vorig jaar werd de 44000 bereikt en thans zijn 57.600 duiven onderweg naar Or leans. De Tilburgenaren staan regel matig in contact met 240 centra in ons land, want de organisatie van dit monsterconcours wat de deelname uit Nederland betreft, vraagt prak wonderen, dat in dc loop van vrijdag tal van bestuursleden uit de onder scheiden districten in Roosendaal aan wezig waren om getuige te zijn van dit enorme werk van ringen en ver korven der dieren. Eerste prijs f 2500.- Er is voor de eerstaankomende duif een prijs uitgeloofd van 2500.—, vaarbij onderscheid wordt gemaakt tussen noord en zuid. De kortste afstand die vanuit Or leans moet worden afgelegd is 409 kilometer voor de duiven uit Sas van Gent en omgeving, waarbij dus de andere plaatsen in Zeeuwsch-Vlaan- deren kleine variaties hebben. Voor Tilburg is dit 466 kilometer, maar voor Roodeschool in Groningen niet minder dan 670 kilometer. Als het tijdstip van lossen gunstig is zul len de eerste duiven kort na de mid dag op hun hok neerstrijken. De weer- en lossingsberichten der duiven krij gen dus zondagmorgen wel speciale aandacht. Maandagmorgen reeds-gaat het se cretariaat te Tilburg rekenen en dank zij een bijzonder systeem kan dan bin nen tien dagen de officieuze uitslag worden verwacht. Naast de grote der- byprijzen zijn er tal van gouden hor loges als extra prijs beschikbaar. Strenge controle Om alle fraude te voorkomen had het voorzien van een gummiring on der strenge controle plaats. Er dood. Verder werd een hoeveelheid wapens in beslag genomen. Te Boeguirat, eveneens in het de partement Oran, zijn donderdagavond de Frans gezinde mohammedaanse religieuze leider Sjeik Ben Tekkoek en diens zoon vermoord. In zijn woning ten Vaticane is in de leeftijd van 90 jaar overleden kardi naal Mercati, bibliothecaris en archi varis van de Kerk. Mgr., Mercati volgde in 1919 mgr. Ratti, de latere Paus Pius XI, bij diens vertrek naar Polen als pause lijk nuntius, in de hoedanigheid van prefect van de Vaticaanse bibliotheek op. Het kardinaalscollege telt nu nog 58 leden. daarvoor een vrijwel feilloos systeem Met de andere prijzen, welke va- uitgedacht, waarbij de registratie 70 neren van 1500 tot 500 is een is. dat in zeer korte tijd kfn wo?den bedrag gemoeid van een kleine hon- nagagaan, welke nummers in bepaal- ierdduizend gulden. Daarnaast is er de centra zijn geplaatst -oor met minder dan 300.000 aan Voor de dieren wordt' prima ge voelen ingebracht. De volle inzet van zorgd. Er was deze keer een specia- -en dF£j.S, 1 ma,xlm}im f 16 waar- ie ontsmettingsdienst van een Duitse mee 900 kan worden teruggewonnen firma. 20 tot 30 man personeel zal niiten de prijs. de trein bezetten voor verzorging on- Er vallen trouwens al prijzen voor derweg, ■ie duiven vertrokken zijn, want de oes tuur sleden Aldo Togliatti, zoon van de Italiaan se communistische partijleider Palmi- ro Togliatti, heeft bij zijn terugkeer uit Rusland, waarheen zijn vader hem gestuurd had om hem te laten zuive ren van reactionaire ideeën, openlijk verklaard priester te willen worden. Men zegt dat Togliatti zeer ontgoo cheld is over deze beslissing van zijn zoon, omdat hiermede de door hem aangehangen Marxistische erftheorie door de praktijk wordt tegengespro ken. Volgens deze theorie wordt de mens uitsluitend bepaald door milieu, opvoeding en erfelijke eigenschappen. Zijn vrouw die op de weg werd geslin gerd, was op slag dood. Mevrouw Molenaar uit Hellendoorn in Nederland, die ook in de wagen zat, was eveneens op slag dood. Haar man werd ernstig gewond. Het duurde meer dan drie uur al vorens de slachtoffers uit de hoop ver. wrongen ijzer, die van de auto over bleef. konden werden vrijgemaakt. De autobus en de vrachtauto werden beschadigd, maar de inzittenden ble ven ongedeerd. De rechtbank van de Westduitse plaats Kempten heeft vrijdagmiddag sergeant Julitz tot acht maanden voor. waardelijk met aftrek en een proeftijd van vijf jaar veroordeeld. Dit wegens doodslag door nalatigheid op 15 re kruten van het bondsleger, die in juni jl. bij het doorwaden van de ri vier de Iller verdronken zijn. Ser geant Schaeffler en de eerste luite nant Sommer kregen vrijspraak. Vier leden van de oppositie partij in de Afrikaanse neger republiek Ghana, die vermist werden, zijn donderdagavond door de politie op het hoofd kantoor van de regeringspartij van dr. Nkrumah, de premier, aangetroffen. Gezegd werd dat de vier door leden van de rege ringspartij waren ontvoerd. Gidsen hebben vrijdag de lijken van vier Duitse alpinisten gevonden, die in het weekeinde op de zuidelijke hel ling van de Bernina om het leven zijn gekomen. Te Cervina aan de voet van de Mat. terhorn is vrijdag verklaard, dat se dert 7 augustus twee Oostenrijkse al pinisten in dat gebied vermist wor den. - Als ge buurman nu zondagmorgen Usch het gehele jaar werk, Vaar bif ér Sééden oéTeHing'een^rf^ofdoor sch^etf pj? het "erf rond^e'llvüven- dertenrife^vJl,Mr- g AS me- A het afzonderliik schatten van het to- til, weet dan dat hij zijn witpen" of vlfnr H. Organisatie taal aantal aan te voeren duiven, „lichte blauwe" of ..donkér gestepte" Voor de duivenliefhebbers is het n waarbij dan een bepaald bedrag als wachtende is en dat er heel veel van nis in he7w==mSnt van«r?ta ?etcke- inze' geldt. De aantallen varieerden afhangt, hoe laat of hof vroeg dit ms en het was dan ook met te ver- van 51000 tot 61000. diertje aankomt. Gisteren meldden we, dat de heer Kromhout, uit het Friese plaatsje Beetgum, een bedrag van 253.000 gulden had gewon nen met de prijsvraag van 'n zeeppoederfabriek. Amateur - economen onder onze lezers zullen wel direct aan het reke nen zijn gegaan. Want met meer dan een kwart miljoen kun je een hoop uitrichten. We horen nu echter, dat de heer Kromhout eerst bij minis ter Hofstra moet aanbellen, om hem een aanzienlijk deel van zijn douceurtje te overhandi gen. Ruw geschat kan hij een aanslag verwachten van 164.000 gulden, zodat hij nog 89.000 gulden van zijn kwart miljoen overhoudt. Het is nog altijd genoeg om iets extra's te doen, maar slapend rijk worden blijkt in het Nederland van vandaag toch niet zó gemakkelijk meer...

de Stem | 1957 | | pagina 1