Sportveldencomplex van Groede zaterdag geopend Pastoor met een mes en andere verrassingen Tentoonstelling ZZK Middelburg geopend Gentenaren eisen vesting Hulst op Voorstel G.S. inzake polderconcentratie op Z.-Beveland ter inzage Werk aan Hulsterse toren vordert Schip na aanvaring gezonken bij Ha nsweert Eerste winst voor de Belgen Er is nog heel veel te doen HERINNERING AAN EEN MOEILIIK REGIN Mahé gewond Eind dit jaar gereed DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 12 AUGUSTUS 1957 WHAT YOU CALL Vrachtwagen danste op Zijpse veerboot Motorrijder uit Hulst slipte - vrouw gewond Walcheren MIDDELBURG Yeto over de honden Nederlander in België veroordeeld Poolse bevrijder droeg eerste H. Mis op Z- Vlaanderen TERNEUZEN Zeeuwsche kruistochters bespraken Rome-reis EXAMENS AGENDA Vandaag Morgen Gisteren heeft Groede rij 11 fraaie sportveldencomplex in gebruik genomen en omdat het in Groede was, is het ondanks het bar slechte weer toch een feestelijke gebeurtenis geworden. De sportterreinen, die de onder dui zenden vakantiegangers bekende gemeente aan de Scheldemond thans rijk is, kunnen voor menige heel wat grotere plaats als voorbeeld dienen en ze vormen een nieuwe demonstratie van de vooruitstrevendheid, welke Groede nu al sedert vele jaren kenmerkt en welke het dorp in betrekkelijk korte tijd aanzienlijke verbeteringen en verfraaiingen heeft geschonken. In het door vele bloemen en plan ten omgeven gemeentehuis ontving het gemeentebestuur talrijke gasten. Burgemeester J. Everaars heette in het bijzonder welkom de Belgische gasten, de voetballers van v.v. Oos tende, die hier tegen Vlissingen uit kwamen. De burgemeester had veel lof voor de Groede ambachtslieden, die in korte tijd een fraai kleedlokaal maakten en ook de aannemers bracht hij hulde. De heer Everaars ging even in op de voornaamste aanleiding tot de aanleg van de sportvelden: het rapport van de schoolartsendienst van 1954, dat vermeldde dat van de 228 leerplichtige kineren van Groede er niet minder dan 71 een slechte li chaamshouding hadden. Dankwoorden Het siert het Groedese gemeentebe stuur, dat het direct op maatregelen ter verbetering zon. Met veel respect voor de wethouders en de raadsleden getuigde de burgemeester van het besluit tot de aanleg van een sportvel dencomplex. Hij bracht dank aan de rijksconsulenten voor de lichamelijke opvoeding, de heer Klompe en aan de inspecteur van het lager onder wijs, de heer- J. Leenhouts, wier ad viezen van grote waarde bleken. Ook aan het college van Ged. Staten en de prov. commissie voor de werk verruiming bracht de burgemeester lof, evenals aan de Heide Mij, die het werk uitvoerde. Bijzonder erkentelijk toonde de heer Everaars zich jegens de bou wers van de in 1955 gereed gekomen tennisbanen, die de gemeente een voorbeeldige na-service verlenen. De Nederl. Lawntennis Bond kreeg een pluim voor zijn instructies en tenslotte dankte de burgemeester de wachtmeester der rijkspolitie, L. A. van Ooijen, die de jeugd belangeloos traint. Oostende-V lissin gen Met veel waardering gewaagde de heer Everaars van de grote medewer king die de voetbalvereniging Vlis singen had gegeven, waarvoor hij de voorzitter, de heer W. A. Levering en diens medewerkers dank bracht. Deze retourneerde daarop deze dank en schetste in een vlot een puntig speechje het belang van de sport in het licht van het probleem der vrije tijdsbesteding. Hij bood de burge meester zijn gelukwensen aan met het prachtige sportveldencomplex. De heer Aartsen, hoofd van de Heide Mij in Zeeland bood een fraaie wisselbeker aan, die nu ter beschik king staat van de competitie gemengd dubbel tennis. Nadat de erewijn gebruikt was, to gen de genodigden achter het Groe dese muziekgezelschap ,,E.M.M." naar het sportterrein, waar Oostende en Vlissingen intussen opgesteld ston den. De toeschouwers zagen een fraaie, pittige wedstrijd, waarin de Oosten- denaren een 20 zege behaalden. Verwonderlijk was dit niet, want de Belgische profs waren in technisch opzicht de Vlissingers de baas. Toch hadden de Zeeuwen wel een tegen- puntje verdiend. De doelpunten werden respectieve lijk gemaakt door Qwick en Bos- schops. (Advertentie) Zaterdagmiddag heeft jhr. mr. Schorer, wethouder van Middelburg, met enkele woorden de tentoonstel ling van de Zeeuwse kunstenaars kring in het kunstmuseum geopend. Spr. merkte op dat iedere samen leving de kunstenaars heeft weke zij verdient. Hij wenste de acht exposan ten alsmede de kring veel succes toe. Te voren had de voorzitter van de kring, de heer Pieters een welkom gesproken en nadrukkelijk verzekerd dat de kring geen verlengstuk is van de stichting Zeeland. Spreker verdedigde de uitsluiting van bepaalde kunstenaars, waarover men de kring een verwijt heeft ge maakt en ontkende dat dit uit broodnijd of afgunst was geschied. Er is nog veel te doen, aldus de voorzitter. Hij hoopte op voortgezet te steun van de overheid en ver trouwde, dat de afstand tussen pu bliek en kunstenaars kleiner wordt. Daarna kregen de niet-talrijke aan wezigen gelegenheid de ruim zestig schilderijen, tekeningen en gravures te bezichtigen. Op de tentoonstelling hangt werk van M. Vaarzon Morel jr., Piet Rij ken, L. Heymans, mej. Wichers Wierdsma, J. van Schagen. Andries Minderhout, Jac. Prince en R. Kimpe Zo kondigden de Gentenaren hun aanval op Hulst aan. vier trompet ters die namens de kanselier van het rebellerende Gent de overgave van de stad eisten en die, toen daar op vanaf de Dubbele Poort een don derend „nooit" klonk, de oorlog ver klaarden. Maar het was een oorlog, die een hartelijke vriendschap inluidde tus sen de K.S.A. uit Vlaanderen en de jeugd van Zeeuwsch-Vlaanderen. Aanzienlijke materiële schade ont stond toen zaterdagmorgen op de veerboot van Anna Jacobapolder naar Zjjpe een zware vrachtauto van de firma van P. uit Oud-Vossemeer be gon te schuiven. De vrachtauto bot ste tegen drie personenauto's en een klein busje, die in de onmiddellijke nabijheid stonden. Al deze auto's liepen zware schade op. Het ongeluk gebeurde, toen de veerboot, die om 9,18 uur uit Anna Jacobapolder was vertrokken de ha- van van Zijpe binnenliep. Waar schijnlijk door de zware golfslag be gon de vrachtauto te schudden. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. De boot liep geen schade op. De rijkspolitie stelde een onderzoek in. Op de Parallelweg te Bergen op Zoom slipte zaterdagmiddag, om streeks 3 uur de heer B. uit Hulst met zijn mctor. De echtgenote van de heer B., die op het duo zat, viel en liep verwondingen op. Nadat zij in het Algemeen Burger Gasthuis te Bergen op Zoom was verbonden, kon zij doorreizen. Bjj een wedstrijd achter derny's op de baan te Vannes is Francois Mahé door het springen van zijn achterband van zijn fiets gevallen. Hij raakte met het voorhoofd de betonnen richel langs de baan, terwijl Privat, die ach ter hem reed, over hem heen viel. Privat kwam er af met wat builen en schrammen, maar Mahé kreeg een schedelbreuk en is 's nachts ge opereerd. Zondagmorgen was zijn toestand be vredigend. B. en W. menen dat het gewenst is om honden te weren uit het open baar gedeelte van het park Tooren- vliedt en stellen de raad nu voor om aan de alg. politieverordening het volgende artikel toe te voegen: In het openibaar gedeelte van het park Toorenvliedt mogen zich geen honden bevinden. Hiervoor zijn de eigenaars, houders of verzorgers van deze dieren aansprakelijk. Ged. Staten van Zeeland hebben van heden tot en met ZO september 1957 op de provinciale griffie te Middelburg en op de secretarieen van alle gemeenten te Zuid-Beveland hun voorstel ter inzage gelegd in zake de voorgenomen concentraties van polders en waterschappen op Zuid-Beveland. Zuid-Beveland telt than® 56 polders en waterschappen alsmede negen ca- lamiteuze poldes met een totaal op pervlakte van 32.500 hectare. G.S. stellen voor om te komen tot 't vor men van "n groot waterschap dat de naam zal krijgen van waterschap Zuid-Beveland en dat onderverdeeld zal worden in zestien districten. Het hoogste gezag in dit waterschap zal bestaan uit een orgaan, waarin de ingelanden zijn vertegenwoordigd. De hoofdingelanden vormen de al gemene vergadering en voorgesteld wordt hun aantal vast te stellen op vijf per district, dus tachtig in totaal. Les van stormvloed Van deze vijf ingelanden per dis trict zullen er vier de gebouwde en en één de ongebouwde eigendom men vertegenwoordigen. Met het da- De boetstraffelijke rechtbank te Brugge heeft de Nederlander L. H. uit Biervliet veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf en 2000 frank boete. H. had zich in België voor politie agent uitgegeven en zich schuldig ge maakt aan diefstal onder bedreiging. Zierikzee GEE# "VOORRANG Mevrouw C. v. d. Z. uit Zierikzee. die op een bromfiets reed,-gaf zater dag op de Driesprong te Breda geen voorrang aan een bestelauto, be stuurd door de Bredanaar L. v. d. C. Mevr. v. d. Z. werd door de bestel auto aangereden, kwam te vallen en moest met een hersenschudding en een enkelfractuur in het St. Ignatius- ziekenhuis worden opgenomen. gelijks bestuur en met de uitvoe ring der besluiten van de algemene vergadering wordt een college be last, dat zal bestaan uit een dijkgraaf en zestien gezworenen. In het voorstel merken G.E. op. dat de stormvloed van 1953 en de moderne gebruiksmethoden van landbouw de concentratie gewenst maken. De stormvloed toonde over duidelijk het uitgebreide belang van een goede zeewering aan voor alle polders en de moderne gebruiksme thoden in de landbouw vergen door het gehele gebied een goed wegen net, een uitstekende watervoorzie ning en waterbeheersing, aldus G.S. Het zal de meeste Hulstenaren wel spijten dat het werk aan de toren deze week, in verband met de vakantie der bouwvakarbeiders, stil ligt. Het schoot juist zo lekker op. Om de haverklap ging een seg ment met de lier naar boven, waar Fien Blommaert op een smal stel lingplankje gereed zat met specie en voegspijker, om stukje na stukje van de buitenpylonen aaneen te voegen. En terwijl hij bezig was, draaiden Louis v. d. Walle, Picavet, Joziassen en alle andere toren werkers, Hulstenaren en overkanters, aan de enorme slinger van de lier om alweer het volgende stuk toren, door Schokbeton helemaal in Zwijndrecht gemaakt, omhoog te hijsen. Zes stukken per dag. Dat is de prestatie van de bouwers van de nieuwe toren van Hulst. De verwach ting was dat men er twee per dag zou kunnen doen, maar er zit heel wat meer vaart in dan men tevoren had kunnen vermoeden. Het resultaat is dat er nu reeds drie van de acht buitenpylonen gereed zijn. Na de vakantie gaat het met volle kracht verder en het zal dan niet lang meer duren voordat alle pylo nen er op staan. Als ze dan gespan nen zijn, kan men beginnen met het bouwen van de steigers die nodig Gistermorgen had, by zeer onstui mig weer in de buitenhaven te Hans- weert een aanvaring plaats tussen het Belgische motorschip „Magiane" van 1000 ton, schipper Pauwels, en het wat lichtere Belgische motor schip „Monique", schipper Akke- leyen. De aanvaring was zo hevig, dat de boeg van de „Magiane" diep door drong in de flank van de „Monique". Laatstgenoemde schip, geladen met hoogovenslakken verkeerde dadelijk in zinkende toestand. Toch wist de schipper het nog in de Slikhaven om hoog te zetten, waar het later door midden brak en zonk. De schipper, zijn vrouw en vier kinderen zijn behouden aan de wal gekomen. zijn voor het maken van de betonnen vloer welke straks de vier engelen figuren moet dragen. Er is dus nog heel wat werk. Want al gaat het nu zo vlot met het plaat sen van de pylonen, dat wil nog niet zeggen dat de toren spoedig klaar zal zijn. Het maken van die vloer, het stellen van de engelenfiguren en het kruis, dat zijn werkjes waaraan nog heel wat tijd gespendeerd moet worden. Daarna volgen de tussenver- bindingen van de binnenpylonen enz. en dan kan men zo ongeveer gaan zeggen dat de toren gereed is. Men mag verwachten dat het rond de jaarwisseling zo ver zal zijn. Dan moet evenwel het steigerwerk nog verwijderd worden en ook daarin kruipt heel wat tijd. Het opruimen van de houten „ommanteling" zal in totaal ongeveer twee maanden du ren. Hoewel er nog geen definitieve plannen dienaangaande zijn, lijkt het er dus op dat het torenfeest dat Hulst rond zijn nieuwe Basiliektoren zal aanrichten, het best in het voor jaar van 1958 gehouden zal kunnen worden! Zaamslag BENOEMD IN PACHTKAMER De heer F. de Koeyer, landbouwer alhier, is by K.B. benoemd tot plaatsvervanger van het tweede lid van de pachtkamer van het kanton gerecht te Temeuzen. Na achttien lange jaren op de school banken plofte ik als missionaris neer temidden van de rompslomp van het praktische leven van alledag. In een holle boomstam landde ik op een plaats, waar de machtige Baram-rivier haar muil wijd in zee openspert. Het landschap bestond uit één eindeloze zandvlakte met hier en daar een ter- pentijnboom en zonder één menselijk wezen. Uw kalender wees toen 22 de cember 1911. Ik zette mij neer op een aangespoelde boomstam langs het strand en overpeinsde hoe mijn moe der toen druk doende moest zijn om de kip of gans te plukken, terwijl ik vader in mijn geest inkopen zag doen voor de kerstboom. Eerlijk, ik pinkte een traan weg en droomde verder. Vóór mij strekte zich de eindeloze water massa uit van de Chinese Zee, die bij de on dergang der zon om zes uur geieek op een dergang der zon om 6 uur geleek op een licht groene Chinese vaas, waarop een reusachtige sinaasappel was geplaatst. In die eenzaamheid hunkerde ik naar gezelschap en zag als in een visioen twee wazige gestalten voor mij oprij zen. Het waren mijn twee zwijgende voorgan gers, die in 1550 mogelijk ook deze plek had den betreden. De ene was weggevlucht en de andere tekende zich af als een onthoofde pries ter, wiens hoofd mogelijk nog hangt te benge len langs een pilaar in een Dajak-huis! Er verscheen ook een Jezuïet, die in de 17e eeuw enige tijd hier had doorgebracht. En tenslotte zag ik in mijn droom de forse gestalte van een zeekapitein, Don Quateron genaamd, 'n man, die jarenlang regelmatig tussen Singapore en de westkust van Borneo zeilde. Gered na een schipbreuk beloofde deze vurige Spanjaard het volk van Borneo te kerstenen. Hij studeerde in Rome, arbeidde enige jaren zonder succes in Noord-Borneo en stierf in 1872. Deze visioe nen voorspelden mij niet veel goeds, terwijl in het geboomte een troep apen mij grijnzend aanstaarden. (Figuur 1). Dit isolement duurde van 22 tot 27 december en nooit beleefde ik een onaangenamer kerstfeest dan in 1911. De Herder Hoera! Een bootje, waarmee twee ambte naren van de kerstviering terugkeerden, bracht mij na enkele uren in de centrumplaats Baram, waar ik spoedig in een deftig wit kostuum bij de missie aankwam. Het bouwval lige, op palen rustende huis lag eenzaam en verlaten vanwege de kerstvakantie. Juisl daalde van de trap een mager gebruind man netje. gekleed in kaki-jas en fladderende broekspijpen, op blote voeten en omgord met een ijzig lang mes. In mijn groene onschuld zag ik de bruine broeder aan voor een huis bewaarder en vroeg beleefd, of de pastoor thuis was, waarop de bruine man met hel lange mes spontaan antwoordde: „Die ben ik. Is U de nieuwe kapelaan?" „Jawel", was mijr antwoord en daarop schudde de bruine herdei op blote voeten de hand van het chique heer tje. Maar onder die bruine huid, dat lange mes en onmodieuze hoofddeksel ging schuil een gedegen karakter, een geleerde priester, die naast zijn wetenschap niet schroomde de nanden praktisch uit de mouwen te steken en als planter en harde werker de grondslag te leggen voor de financiële opbouw van de pas geopende missie. Zijn naam was father Henri Jansen z.g. uit Schiedam. De financiële zorgen waren in die dagen uitermate drukkend. Ons houten verblijf was bij tropische regens letter lijk een zeef, zodat wij 's nachts onder de tafel huisden, waar men droger sliep dan op het ge- improviseerde „bed". Op alles moest drastisch worden bezumigd. Tóch heeft deze werkelijke armoede de leiding van God duidelijk getoond in de ongelofelijke vooruitgang hier ten op zichte van meer bemiddelde missies! De kudde Vergeleken met de eerste christenen, die wij betitelen als de „schapen" der Apostelen, kun nen we de natuurkinderen beter de „lamme ren" noemen, niet zozeer in verstandelijk op zicht, maar ongetwijfeld in ontwikkeling. Men- zoals men zo'n paar wel eens gekscherend aanduidt met „anderhalve cent". Mijn onver getelijke moeder had mij enige lange flanellen hemden meegegeven, prachtstukken van tex tiel, maar totaal ongeschikt voor de tropen. Ik besloot mijn vriend Ingkong met een exem- plaar te verrassen. De gevolgen bleven niet uit. Want groot was mijn verbazing, toen de volgende zondag Ingkong plechtig door het middenpad van ons kerkje naar voren schreed als een machtig oosters potentaat, nu zonder vrijgeblaren, maar gehuld in mijn lange hemd! Zijn klein vrouwtje volgde met zichbare trots in haar Dajakse plunje. In mijn fantasie hoorde ik haar zingen de woorden van het radioliedje: „O, wat ben je mooi!" De vol gende zondag waren de rollen omgekeerd en volgde Ingkong, nu in vrijgeblaren gekleed, zhn pronkende eega, op haar beurt uitgedost selijkerwijze gesproken was dit voor hun kei- Pdatzelfde heI£d' met sleep, stemng een onmogelijke handicap! v De meest elementaire begrippen van gods dienst, van christendom met zijn leerstellingen In gala en tien geboden, van een Kerk met een op-Bij 'n andere gelegenheid misten wij uit de kist perste leiding en bedienaren waren voor allen volkomen onbevattelijke begrippen. De na tuurmens leeft in een wereld van goden en go- linnen, maar praktisch blijft hij een verstokte egoïst, die volle vrijheid opeist voor zichzelf ■n de uiterste bevrediging voor alle mense lijke hartstochten en materiële genoegens. „ZIJN BUIK IS ZIJN GOD!" Ook zijn ver standelijke ontwikkeling staat op de laagste trap. En dit brengt onvermijdelijk een arm zalige economische toestand mee. Vandaar is de primitieve natuurmens een LAM. 'n „groot kind", dat grote ogen opzet bij alle doodge wone benodigdheden van de westerse wereld en er meestal geen raad mee weet of er pot sierlijk mee omspringt. Ziehier een paar voor beelden. Dicht by onze missie woonde het echtpaar Ingkong, een stel onvervalste natuurprodukten. HU was een forse kerel, die het beroep van medicijnman uitoefende, maar ook werk deed In onze rubbertuin en mjj op jacht vergezelde. Zjj was rijn wederhelft, ook in letterlijke zin, kerkparamenten een uit Europa ontvangen koorkap, waarop een gouden ster was gebor duurd. Het duurde evenwel niet lang voor het raadsel was opgelost. Een van de bewoners van het lange familiehuis van hoofdman Bala kon de bekoring niet langer weerstaan en had de goudgesterde koorkap meegenomen ter op luistering van het grote rijstfeest! En op die Dajakse feestdans werd de eredans uitgevoerd door niemand minder dan stamhoofd Bala, die met de koorkap uitgedost, een honderdkoppige gastenschaar onthaalde op een aantal extra galawalsen! Hier zal elk nuchter mens vragen: Kan er uit dit „Nazareth" ooit iets goeds komen? Geachte lezers, ik kan U thans ook tot mijn eigen verwondering verzekeren, dat uit dit mensenmateriaal, in armoede en met zwakke mensenkrachten een zeer grote massa christe nen is gevormd, die in kunde, overtuiging en praktijk in geen enkel opzicht onderdoen voor de allerbesten in de oude wereld. TOENG SIENG FOE. Gistermorgen heeft de Poolse neo mist George Jerszy Jera in de pa rochiekerk van O.L. Vr. van Onbe vlekte Ontvangenis te Breda zijn eerste H. Mis opgedragen. Hij was in Polen volop bezig aan zijn lage re priesterstudies, toen hij werd opgeroepen voor militaire dienst. Jerszy Jera werd soldaat en be landde na veel wederwaardigheden in de eerste Poolse panterdivisie onder commando van generaal Mac- zek. Hij bevrijdde daardoor mede Breda. Zijn priesterideaal ging niet ten- onder in de oorlogschaos. Zodra dit mogelijk werd, ging hij verder stu deren. De plechtigheid werd door vele landgenoten en belangstellen den uit Breda bijgewoond. De foto toont de neomist bij het verlaten van de kerk. De deelnemers aan de Romekruie- tocht van Zeeland kwamen in het pa rochiehuis bijeen om onder leiding van Erna Hamerlinck en gewestlei der Cor Langerak, de technische zij de van de Rome-bedevaart te be spreken. Het was aalmoezenier Janssen, die in zijn openingswoord wees op de diepere betekenis van deze jeugd- kruistocht en op het feit, dat deze bedevaart de bekroning is van veer tig jaar kajottersbeweging. Hij betoogde dat de reis een eigen kajottersstijl moet dragen. Pastoor van Campen (vijf maal Ro me bezocht) wees er op dat de jeugd in de dagen der kruistocht verschil lende dingen zou ontdekken. Niet al- leen de schoonheid van de landen, waar doorheen wordt gereisd, maar ook de grootheid van de Kerk en de waarde van het apostolaat van de K.A.J. In de namidag werd de reis en het programma besproken. HOOFDAKTE Te Haarlem slaagde broeder Am- brosius, in de wereld G. Dobbelaar, uit Boschkapelle, voor hoofdakte on derwijzer. De heer A. Wiskerke, onderwijzer aan de chr.-school te Kruiningen, slaagde voor het examen hoofdakte. MONTEUR. De heer R. Hermes te Lewedorp slaagde voor het examen sterkstroom monteur. STENO EN TYPEN. Vergaderingsstenograaf: mej. M- A. van Eek te Temeuzen. Kantoorstenograaf: de dames A- W. van Eek, I. van Damme, S. Verschoor en Cé Overdulve te Temeuzen en I. de Smet te Axel en D. J. Markusse ta Zaamslag. Machineschrijven: Mej. E. de Blaay, de heren J. G. Jansen van Roosendaal, P. de Hoo, M. van Lan- gevelde en J. Wieles te Temeuzen. Mej C. Wijne te Sas van Gent en de heren B. den Hamer en J. W. Ku- see te Zaamslag, mej. s. van Driel en de heren D. Kubber, J. de Zeeuw en W de Bruyne te Terneuzen en mej. I. Kalle te Westdorpe. De dames S. Ramselaar en M. Wa verijn te Terneuzen en M. van Kou teren te Sluiskil; mevrouw O. Boer- jande Ridder en de dames M. Maas G. Hamerlinok, R. van Troost, D. Bos, M. van den Bergen en de heer P. d'Haens te Sas van Gent; mej. L. de Bock te Westdorpe. AXEL Centrum 8 uur: Alarm in de Pacific. DE KLINGE 7.30 uur: Ten oosten van Eden. GOES Grand: Gitaren der lie#de. HULST Bioscoopgebouw 8 uur: Da kleine oorlog van Don Camillo. MIDDELBURG Electro: Artiitf and models. Schouwburg: Strasgen-gerenade. OOSTBURG Ledel 8 uur: Eragquita, het pikante avontuur. SAS VAN GENT Olympla 8 uur: Blan ke slavinnen. TERNEUZEN Luxor 8 uur: De regen maker. VLISSINGEN Alhambra: De machinist. Luxor: Hebzucht. TERNEUZEN Luxor 8 uur: Bij ona op Hawaii. HULST Bioscoopgebouw 8 uur: Won. der in de regen. SAS VAN GENT OlympU Theater uur: In ciner kleinen Konditorei,

de Stem | 1957 | | pagina 2