Ook in Eerste Kamer kritiek op huurwetten RAF dreigt met bombardement MGER Uitvaart en begrafenis Felix H. H. Herold Twaalfduizend tippelaars de Vierdaagse gestart voor id N.V. PARADE IN CAIRO ten Kabinetscrisis wordt echter niet geriskeerd Ultimatum in Nizwa ANDEN DAGBLAD VOOR ZEELAND Kleine minderheid KVP blijft tegen Weinig verandering Tandartsen akkoord met de regeling der arbitrage Voorstel PMF inzake Noord-Afrika Olie-exploitatie in Israël onder druk zware Grote belangstelling Drs. van der Made directeur KRO De eerste blaren zijn er al... Devies: Vrijheid Lloyd optimistisch „Beschouw mij als een dier...." varkens 180 per handel. jli. Sla 3-11.50, B afw. 10-17, gr. witte komkom- 2-30, peen 10-16, 13, Eerstelingen ,2 9-17, kriel 3-8, 18-20. 2 12. an- >nen 50-71, stam- ic. bonen 60-82, rode kool 13-18, e kool 3,5-6. ra- A 61-65, B 54-58, peen 26. spitskool 'ellow transp. Hl 'al 15-28, Orange. Laxton 149-157, doosje 48, witte Rheinfelden 345 (onv.), Straats- u 535 (-41. Mann- ïz 334 (+121, Bin- 250 (+5). Trier 139 (+11, Keulen 404 (-6), Lobith 783 (onv.l, Arn- e IJssel 317 (-31, Monsin 5540 (-5), gharen 3899 141, ïrave beneden de EN HAAG :eda istaande uit horecabe- ilve met de laatsen van st salaris i-regeling) ing werkzaam- beschikbaar in voor re iver. oordiger gsvermogen in i Breda ovens taande te voldoen, o.a. leeftijd, ferenties en ng van een e der N.V. ehoeven dit rmelden: sollicitaties en be- even- wordt mtueel n aan ken. '1 onds sboef er weer liets dringt de want op dat- ;reedt Samson der, waar Su- zit. In zijn het grote mes P8 97e JAARGANG No. 22511 Uitgave N. V. Uitgevers Mij. Neerlandla. Verschijnt elke werkdag. Bureaus: Breda, Reigerstr. 16. Tel.: Directie, Redactie en Ad ministratie 22341. Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr H. M. L. de Rechter. P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Abonn.prijs bij vooruitbet. 7.— p. kwartaal, p. post 7.70, p. week (uitsl. bij niet postbestell.) 0.54. Incasso wordt berekend. Losse numm. 15 ct. Postrek. 278841 Voor Cod, Koninjrin en Vaderland WOENSDAG 24 JULI l^ï Advertentieprijs voor de gehele oplage f 8J6 per mm. (Ingezonden Mededelingen 8.88 per mm). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie t 0.14 per mm. (Ingezonden Mede delingen 0.35 per mm). Bij contract aan zienlijke reductie: volledig tarief en Alge- mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per mm extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Dubbele Poort 7, telefoon 102 (Bijbureaus: TERNEUZEN, Noordstraat 56 tel. 2601 OOSTBURG, Nieuwstraat 41, tel. no. 35) (Van onze parlementaire medewerker) Dat er in de Eerste Kamer enige spanning heeft geheerst over de huurwetten, voordat deze in openbare behande ling kwamen, bleek gisteren hij het debat, waarin meer- dere sprekers met het woord „kabinetscrisis" speelden. De aanvaarding van de drie wetten blijkt niettemin wel verzekerd, nu de K.V.P. zich in grote meerderheid met het compromis akkoord heeft verklaard. De kritiek was ech ter niet van de lucht. A ooral van liberale zijde is heftig geopponeerd. Met drie sprekers heeft de A .A .D. de strijd aangebonden. De fractieleider der liberalen, professor Molenaar, bracht daar bij de taak van de Eerste Kamer in het algemeen ter sprake en hij herinnerde eraan, dat enige malen in de parlementaire ge schiedenis de Kamer van haar gewoonte is afgeweken om beslis singen, die politieke consequenties kunnen hebben, zoveel moge lijk te vermijden. Hij bracht o.m. het aftreden van minister van Karnebeek in 1927, na de verwerping van het Belgisch ver drag (Moerdijkkanaal) ter sprake en betoogde, dat ook verwerping van de huurwetten te rechtvaardigen zou zijn, omdat de grenzen van wat men „poli tiek compromis" noemt, waren over schreden. Bovendien verwees professor Mole naar naar de „ongezonde politieke toe stand" waarin wij thans verkeren en waaraan bij deze gelegenheid een eind zou kunnen worden gemaakt. De naar socialisatie strevende P.v.d.A. maakt volgens hem een vooral rechtvaardige oplossing van het huurvraagstuk on mogelijk. En wanneer de brede basis voor zulke gevallen geen oplossing ziet, dan is volgens professor Mole naar de voorkeur voor deze basis er een van slechts formeel karakter. De blokkering, steen des aanstoots Inmiddels is de liberale opposi tie in deze consequente vorm door de regeringspartijen niet overge nomen. De C.H., die thans met de V.V.D. tegen het aparte wetsont werp der blokkering fureerde („onaanvaardbaar staatssocialis- TE ST.-OEDENRODE is de 52-jarige mevrouw van den Vorstenbosch in de achter haar huis stromende Dommel verdronken. Men miste haar, toen zij langere tijd dan nodig was, weg bleef, om een emmertje schillen in de rivier te gooien. Het slachtoffer, moeder van vijf kinderen, leed aan toevallen. IN TRANSVAAL en noord-Natal zijn 7.000 naturellen uit de mijnstreek ge troffen door een ziekte, die sterk op Aziatische griep lijkt. In Kartoem in Soedan zijn ruim 2.000 gevallen van griep geconstateerd. URANIUM kan op Groenland waar schijnlijk lonend worden geëxploi teerd. De vooruitzichten hiervoor zijn uitstekend, zo menen deskundigen. MET PRINSES Liliane aan het stuur heeft koning Leopold in een Ferrari Cortina d'Ampezzo verlaten. SACHA GUITRY, de beroemde Fran se toneelschrijver, acteur en filmre gisseur is zeer ernstig ziek. Zijn toe stand is kritiek. EEN DOODVONNIS is, voor het eerst sinds bijna twee jaar in Groot-Brit- tannië voltrokken. In de gevangenis van Durham is de 22-jarige John Vickers opgehangen wegens roof moord op een 73-jarige vrouw. BIJ DE Amerikaanse voorlichtings dienst zullen 600 buitenlandse en 300 Amerikaanse emploiés worden ontsla gen als gevolg van de besnoeiing van de begroting met 45 miljoen dollar. ANDERHALF MILJOEN gulden is de schade als gevolg van het afbranden van een rubberfabriek te Rhenen. Het bedrijf was verzekerd. KONING SAOED van Saoedi Arabië is per vliegtuig te Addis Abeba aan gekomen, waar keizer Haile Selassie hem ontving. f Weersverwachting van het K.N. J M.I. tot vanavond, opgemaakt 4 gisteravond 23.15 uur: Veel be- J wolking met voornamelijk in het noorden van het land enkele ver- J spreide bui» Zwakke tot matige 4 t wind tussen west en noordwest. J i Dezelfde temperaturen of iets ho- J gere. t t Verwachting van het Belgisch t Weerkundig Instituut: Lichte tot J i matige wind uit noordwest tot i J west. Bewolkt met opklaringen. 4 t Plaatselijk een weinig motregen. Hier en daar mist. Vandaag: zon onder 20.42 uur. t J Maan onder 18.13 uur. Morgen: i i zon op 4.51 uur. Maan op 2.56 uur. J me") wil het afzonderlijke ont werp der huurverhoging echter wel aanvaarden. De A.R. had veel kritiek en verwierp, de blokkering om zakelijke motieven. Professor Hellema dreigde ook met de motie om de verhoging van de huren van de nieuwe woningen onge daan te maken, maar van een kabi netscrisis wilde men niets weten. Standpunt K.k P De K.V.P. zal de drie wetsontwer- pen, waarvoor men het offer der ge dwongen blokkering wil opbrengen, aanvaarden. Mr. Regout was de woordvoerder van de kleine minderheid in de K.V.P. Ir. Kraaijvanger zei: „het veroorzaken van een kabinetscrisis op dit aller ongelukkigste ogenblik zou nog veel schadelijker zijn voor 's lands be lang". Wel hadden naar zijn mening de huren al lang veel hoger moeten zijn, waarvoor hij de P.v.d.A. aanspra kelijk stelde. Herhaaldelijk heeft men een „welvaartsloonronde" ingeluid, terwijl men de primaire levensbe hoefte van het wonen zwaar is blijven subsidiëren. Zolang dit nog voort duurt kan welvaart zelfs niet gemeten worden. In de huurverhoging zag ir. Kraaij vanger echter een belangrijke stap in de goede richting. Er zullen nog de nodige verhogingen bij moeten komen willen wij de kostprijshuur bereiken. De Nederlandse Maatschappij tot Bevordering der Tandheel kunde kan zich verenigen, zo deelt zij mee, met de door de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid enkele dagen geleden voorgestelde arbitrage regeling inzake de honorering van de tandheelkundige hulp aan ziekenfondsverzekerden. Eén voorbehoud is nog gemaakt ten aanzien van de betalingsregeling ge durende de periode, dat het bindend advies wordt voorbereid. Het gaat hier om een voorschotregeling, totdat de honorering van de tandarts op basis van het bindend advies defini tief kan worden verrekend. Oud-premier Pierre Mendes- France verzoekt de regering, in de vorm van een ontwerp-reso- lutie die hij in de nationale ver gadering heeft ingediend, een conferentie met Tunesië en Ma rokko te beleggen voor het be spreken van de bestaande kwes ties tussen Frankrijk en de lan den van Noord-Afrika. Op deze conferentie zou de basis moeten worden gelegd voor een Frans - Noordafrikaanse gemeen schap". Op deze wijze kan het gevaar van een internationalisering van het Algerijnse vraagstuk" worden bezwo ren, aldus de oud-premier. Mendes-France is van oordeel, dat men ten aanzien van Noord-Afrika een stoutmoedige politiek moet voe ren, die leidt tot een federatief stel sel". Men verwacht niet, dat het voor stel nog voor het zomerreces in be handeling zal komen. Het parlement eindigt dit weekeinde zijn zitting. Wat de katholieke spreker mild stem de was voorts de mededeling van mi nister Witte, dat hij de mogelijkheid onderzoekt om deze verdere huurver hogingen niet meer bij de wet, maar bij eenvoudige algemene maatregel van bestuur te doen ingaan. Mr. Regout (minderheid K.V.P.) zag in het wetsontwerp een moei lijk te verteren compromis, dat in strijd was met de verklaringen in de pauselijke encyclieken over het eigendomsrecht. Hij meende, dat als de regering er een kabinetszaak van wilde maken dit zeer te betreuren zou zijn. Met de C.H. zou hij gaarne zien, dat de Kamer in ieder geval de blokkering verwierp. „P.v.d.A. niet verant woordelijk99 Mr. In 't Veld (P.v.d.A.) meende dat het gbruik van het gezond verstand, zoals mr. Regout dat wilde, juist zou meebrengen, dat men de huurverho ging ziet in het licht van de politieke situatie. De P.v.d.A. was volgens hem niet verantwoordelijk voor het com promis der blokkering, dat hij aan prof. Romme toeschreef. Het was zijn stellige overtuiging dat de prijzen van de woningen thans boven het normale liggen en dat reeds bij enige ontspanning op de bouw markt een daling zou intreden. Wij moeten dus voorzichtig zijn met het optrekken van de huur naar de hui dige bouwprijs. Een vijftal ministers met dr. Drees in hun midden, hebben het debat ge volgd, waarop de regering vandaag zal antwoorden. De Daily Telegraph verneemt van een speciale correspondent te Beiroet, dat de Shell en de British Petroleum, die gezamen lijk de Consolidated Refineries bezitten, welke maatschappij de olieraffinaderij te Haifa exploi teert, onder druk van de Arabi sche landen besloten hebben haar operaties in Israël te sta ken. Volgens het blad hadden de beide maatschappijen zich terug moeten trekken om haar oliebelangen in de Arabische landen te beschermen. De op deze maatschappijen uitgeoefende druk ging voornamelijk van Saoedi- Arabië uit. De Daily Telegraph meldt voorts, dat de regering van Israël de En gelse regering heeft verzocht haar invloed te gebruiken om de beide oliemaatschappijen te bewegen van haar besluit terug te komen. f O O Velen hebben de heer Felix H. H. Herold, oud-directeur-gene raal van de N.V. Uitgeversmaat schappij „Neerlandia" gisteren te Utrecht uitgeleide gedaan op zijn laatste tocht. Vooraf werd in de --.kerk van het H. Hart, Oudwijk, de plechtige H. Mis van Requiem opgedragen door pas toor H. A. Schurink met assistentie van de kapelaans Veeger rn Rohling. Ook op de r.-k. begraafplaats verricht ten zij de plechtigheden rondom de teraardebestelling. Onder de talrijke aanwezigen zowel in de kerk als op het kerkhof bevon den zich natuurlijk allereerst velen, die met de Neerlandia-bedrijven ver bonden zijn of waren. Zo zagen we de leden van de Raad van Commissa rissen mevr. de Wilde. mr. W. H. de Vink en drs. H. A. Schure, de huidige directeur-generaal dr. H. J. A. Her mens, de directeuren uit Breda en Maastricht, de heren E. Brader en drs. F. Schweitzer, de hoofdredacteuren uit die beide plaatsen. J. Bruna en J. Pe ters en andere functionarissen van de verschillende bedrijven, de president commissaris mr. E. v. d. Weyer, de oud-directeur L. van der Grinten en de oud-hoofdredacteur Alph. Laudy. Op bovenstaande toto ziet men hoe pastoor H.H. Schurink aan het open graf de absoute verrichtte. Uit het organisatieleven merkten we o.m. op mr. Leysen als afgevaardigde van het ANP. de heer Dosker, verte genwoordigend de KNDP, mr. Veen- hoven. secretaris van de N.D.P., prof. mr. Borst en mr. dr. Stolwijk namens de Federatie van Werkgevers in het Boekrirukkersbedrijf, de heren Jos. Cleerdin en A. van der Marck namens de R.K.V., de heren Melchior, L. Kont- huis, van Amerongen. mr. Ter Hagen en L. Arts van het Seniorenconvent, mr. Hamers en notaris M. Geurts als vertegenwoordigers van de Katholie ke Club, ir. de Pont, voorzitter afd. Utrecht van de r.-k. Werkgeversver eniging. Verder vele vrienden en be kenden uit Utrecht, Brabant en Lim burg. Na afloop van de teraardbestelling was er gelegenheid tot condoleren in de aula van het kerkhof. Het hoofdbestuur van de KRO heeft drs. A.J.J. van der Made, tot nu toe waarnemend directeur van deze om roepvereniging, benoemd tot direc teur. (Van onze speciale verslaggever) „We zijn er bijna, maar nog niet helemaal". dat schalde om half vier door de straten van Nijmegen; om half vier in de morgen, wel te verstaan! En dat tekent, in aanmerking nemend dat de zangers nog 54 kilometertjes voor de boeg hadden, meteen de sfeer, welke reeds voor het kraaien van de eerste haan in de Vierdaagse gelederen heerste. Onder een zwaar bewolkte hemel, waaruit zich zo nu en dan een fiks buitje losmaakte, trokken 12.051 wandelaars deze eer ste marsdag op pad, de Waalbrug over en het Betuwse land tegemoet. 12.051dat wil zeg gen, dat van de 13.177 ingeschrevenen er niet minder dan 1126 verstek hebben laten gaan, zich op het laatste moment hebben bedacht, of.... profiterend van de faciliteiten welke de inschij- vers ten deel valt, zich in Nijmegen hebben neer gelaten voor een vrij goedkope vakantie! Op deze eerste dag waren er slechts 19 uitvallers. stelling, want daar had al vrouwelijk schoon uit de wijde om- Maar de mee.' dan twaalfduizend die trek post gevat en werden lonken- „Vrij- de blikken en kushandjes in de Yanks geworpen. de N.B.v.L.O. en het devies heid", dat voor dit jaar is uitgegeven, richting vand e trouw bleven, trokken zich van de thuisblijvers niets aan. Integendeel: zij trokken in gezwinde pas door de Be tuwse dorpen en vooral de lange af- standers, die het eerst van start wa ren gegaan, wilden benen maken. De De Zwitserse Alpenjagers, die blij kens hun slepende pas het hun ver trouwde bergland prefereren boven de vlakke wegen van ons vaderland tors ten hun nationale vlag hoog boven En toen doemde weldra de beruchte Oosterhoutse dijk op, de dijk waar meer blaren en uitvallers worden ge boekt dan op het gehele parcours. Maar de Bredase gemeentepolitie ■u vertrouwd met het parcours van de Vierdaagse als met het centrum van de baroniestad, liet zich niet in het minst opwinden door de ge dachte, dat de St. Stevenstoren niet op een boog- maar op een kanon schot afstand van het Nijmeegse was gelegen. De twintig man sterke burgergroep „Drie Suisses" uit Tilburg, voor dorpelingen in Lent en Bemmel had- hun hoofden en de Londense Bobby's eerst deel uitmakend van Breu- rlort 1 rf 4 A W» iaaav, wi 4...j i n ooo'o onlvoinnon 11 4- 4.' A1, A„ A„ den zo vroeg nog weinig te missen; hier en daar stond weer een emmer water gereed om de dorstigen te laven, maar veel meer dan wat belangstel lende jongeren kon men hier nog niet opbrengen. In Huissen waar de 55ers en 50ers al voor 8 uur de dijk naar Elden bestegen, was het weinig beter; daar mist men trouwens de fleurige noot, die door de meisjesgroepen wordt gevormd, want deze slaan tus sen Bemmel en Huissen links af en koersen dan rechtstreeks op Eist aan. Nieuwelingen Selwin Lloyd, de Britse minister van Buitenlandse Zaken, heeft zich in het Lagerhuis optimistisch uitgelaten over de mogelijkheden van een be perkt ontwapeningsakkoord. Hij be- klemtoonde nogmaals, dat naar zijn verschllligheid, waarmede HIJ het mening, kern. en klassieke ontwape- landschap opnamen, wisselde pas ning samen dienen te gaan. in Eist voor onverflauwde belang Het detachement van de Bundeswehr voelde zich aanvankelijk nog wat on wennig in dit internationale gezel schap, maar naarmate de uren ver streken, beterde dat en zongen zij dapper van Heimatland en Schatze- lein. De Amerikanen, ook nieuwelin gen in deze contreien, trokken he vig kauwend op hun gummetjes moesten twee man naar de achterhöe- nese's getrouwen, liet zich even de verwijzen; een hunner liep op eie- wel niet kennen en stevende in ge ren en om hem voor uitvallen te strekte draf op naar de Keizer Ka- behoeden en tevens moed in te spre- relstad. ken werd hij door een collega verge- zeld. De elf jongens sterke burger- 5"n ,p militaire detachementen draai- groep uit België keek blij verrast toen hun hand niet meer om voor de het applaus onder de Elster toren hen matste kilometers; zij marcheerden tegemoet klaterde en de zon kon zich 7'1et natte borsten en ruggen bij zoveel joligheid en blijdschap niet alsof ZJJ z° juist van start waren ge- langer onbetuigd laten. Toen de kapel Saan- Slechts een enkeling hinkte of van de Kon. Luchtmacht omstreeks strompelde, zoals die ene knaap die 10 uur in het centrum van Eist de eel(st door twee kameraden werd mee- lucht vol blies en de Grenadier Guards §e°ragen en die kort voor de finish alsmede de Goldstream Guards hun va" ®en eenzame burgertippelaar een shownummers cadfeau gaven, werd het yerfnssende douche uit een veldfles duidelijk, dat de registers van het he- kreeg.... Op de afrit van de Waal- melse waterorgel voor vandaag niet "ru8 langs de singels had zich reeds meer zouden worden opengetrokken. )orK' het middaguur een tienduizend- Met fier opgeheven hoofden, kleppe- *°PP'S publiek geschaard, dat alvast rend en harmonica blazend ging het fen. voorschotje nam op de grote uit- legioen op weg naar de grote rust- 5?rln? ineens, welke wind en weder plaatsen tussen Eist en Valburg. De dienepde vrijdagmiddag zal worden eerste hulpposten kregen hier af te "«betaald. Maar voor het zover is, zullen de wandelaars nog drie zware rekenen met die verraderlijke kussen- - tjes welke menige wandelaar onder fnaar stellig onvergetelijke dagen moe- - - zijn voeten had gekregen, maar het n uitzweten.... totwas tekens weer wonderlijk te zien, Te Apeldoorn zijn op de Vierdaagse hoeveel verlichting een prik, een van de N.W.B. 919 deelnemers gestart, scheut jodium en een- pleister kun- Hetzelfde aantal meldde zich in de nen bezorgen.... loop van de dag aan de controle. Toestellen van de Britse luchtmacht hebben boven een gebied van 160 km rond. om de plaats Nizwa strooi, biljetten uitgegooid, waarin de bevolking wordt gewaar, schuwd binnen twee dagen bet gebied te ontruimen. Op de vlugschriften, die uit naam van de sultan werden uit gegooid, stond een waarschu wing aan het adres van de op standelingen, dat de R.A.F. woensdagochtend (vandaag) bij het verstrijken van het ultima tum een demonstratie van haar kracht zal geven, aldus een me dedeling van de politieke resi dent op Bahrein, sir Bernard Burrows. Hij verklaarde, dat in de vlug schriften bepaalde punten in het op- standelingengebied worden genoemd, welke door de bevolking moeten wor den ontruimd. Twee transportvliegtuigen van de RAF met 100 man aan boord hebben gistermorgen Nairobi verlaten, naar verluidde om zich bij hun onderdeel te voegen, maar men vermoedt dat de troepen bestemd zijn voor Sjarjah. een basis aan de Perzische Golf, op een 350 km van het toneel van de opstand in Oman. Een derde Brits fregat heeft zich voor de kust van Muskate en Oman bij de beide andere schepen gevoegd, die daar reeds lagen. T egerr spraak De woordvoerder van het Ameri kaanse ministerie van Buitenland se Zaken, Lincoln White, heeft de beweringen, dat de Britse en Amerikaanse oliemaatschappijen in het Arabische schiereiland el kaar tegenwerken, „absoluut on gegrond" genoemd. Volgens White heeft het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken geen enkel bewijs voor de mening dat Amerikaanse wapens door de tegen de sultan van Oman in opstand ge komen stammen worden gebruikt. In het Rijk van de Sultan van Oman en Muskate is een opstand uitgebroken, waarbij vooral de olie rijke Boeraimi-oase de inzet vormt. Hierboven ziet men het omstreden gebied in kaart gebracht Te Cairo is gisteren een grote mili taire parade gehouden ter herdenking van het begin van de revolutie in 1952, Het défilé werd afgenomen door president Nasser in de uniform van maarschalk. Aan de parade is deelgenomen door Migs- en Iljoesjin-bommenwerpers, Russische tanks en raketgeschut. Tevens waren Britse en Amerikaan se wapens, als Centurion- en Sher- man-tanks en in het westen vervaar digde pantserwagens en verkenning auto's te zien. Een Grieks-Cyprische priester, die op grond van bepalingen van de noodtoestand op Cyprus is aangehouden, heeft zich, naar te Nicosia verluidt, tot de plaatselijke afdeling van de dierenbescherming gewend om zijn geval te onderzoeken daar „alle andere organisaties mijn rechten als menselijk wezen hebben miskend". Het natio nalistisch Griekse blad Ethnos publiceerde gisteren de inhoud van een open brief aan de die renbescherming, waarin de priester betoogde, dat hij al meer dan een jaar in voorlopi ge hechtenis zat en dat hij geen doktersbehandeling ge noot voor de in deze tijd ont stane reumatiek in zijn arm. „Ik doe een beroep op u als instelling, die zich ontfermt over vierpotige schepsels. Be schouw mij alstublieft als een dier en troost me wat".

de Stem | 1957 | | pagina 1