Stopzetting kernproeven als eerste solide stap De Ruyter-feesten begonnen Amerikaanse senator pleit voor Algerië Nederlander „verloor5 zijn vrouw WESTELIJKEN STELLEN MOSKOU VOOR: Politiewet door Senaat aanvaard Drie grote boerderijen uitgebrand Bioscoop zeker niet de voornaamste ontspanning Aardbeving in Perzië Duitsland: zonegrens mag geen inspectiegrens zijn De boordjes weer open Nationalisten zijn nog geen communisten GEEN PRETTIGE TAAK Oranje-rijders weinig actief in de Tour DAGBLAD VOOR ZEELAND Bijeenkomst van deskundigen Nasser betoogt: Warmer Verwarring over de melkprijs Voorzichtig zegt Foster Dulles Nederlanders blijven huiselijk Meer clan 100 doden Tijdens nachtelijke rit in Frankrijk: Achtervolging met misverstanden Hofstra geeft rekenschap BEATRIX EN IRENE NAAR FRANKRIJK Aziatische griep breidt zich uit 97e JAARGANG No. 22493 Uitgave N. V. Uitgeven Mij. Neerland!». Venchijnt elke werkdag. Bureaus: Breda, Reigentr. 16. Tel.: Directie, Redactie en Ad ministratie 22341. Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Abonn.prijs bij vooruitbet. 7.— p. kwartaal, p. post 7.70, p. week (uitsl. bij niet postbestell.) 0.54. Incasso wordt berekend. Losse numm. 15 ct. Postrek. 278841 Voer Cod, Konfntftn en Vaderland WOENSDAG 3 JULI 1957 Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.35 per mm. (Ingezonden Mededelingen 0.85 per mm). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie 0.14 per mm. (Ingezonden Mede delingen 0.35 per mm). Bij contract aan zienlijke reductie: volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per mm extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vl.uideren: HULST, Dubbele Poort 7, telafoon 102 (Bijbur.au,: TERNEUZEN. Noordstraat 56, tel. 2501 OOSTBURG. Nieuwstraat 41. tcL no. 38) De vier westelijke landen, vertegenwoordigd bij de ontwapeningsbesprekingen in Londen hebben de Sovjet- Unie voorgesteld, de kernproeven tijdelijk te staken en deze eerste ontwapeningsstap als basis te gebruiken voor verder overleg. Met name zou men tot een akkoord moeten komen over de stopzetting van de produktie van splijtbaar materiaal en over de beperking der conventionele wapens. De Britse minister van Buitenlandse Zaken, Lloyd, heeft verklaard, dat de aanvaarding door de Sovjet-Unie van het beginsel van inspectie- posten te land een tijdelijke opschorting van proeven met kernwapens mogelijk heeft gemaakt. Minister Lloyd sprak behalve voor Groot-Brit- tannië, ook voor de Verenigde Staten, Frankrijk en Canada. De Sovjet- Unie is het vijfde iid van de subcommissie van de Verenigde Naties, waarin de ontwapeningsbesprekingen worden gevoerd. verklaard, dat er z.i. een inspectie stelsel voor ontwapening kan worden ontworpen „zonder de deelneming van communistisch China". Na er op te hebben gewezen dat er nog vele andere landen niet officieel aan een ontwapeningsakkoord zullen deelne men, zei hij, dat ook al zouden er daar atoomwapens worden vervaar digd, dit waarschijnlijk ook zonder een overeenkomst betreffende inspec tie zou worden ontdekt. Overigens achtte Dulles het uiterst onwaar schijnlijk, dat Peking van de Sovjet- Unie hulp zou krijgen voor de ver vaardiging van kernwapens, als Chi na buiten een ontwapeningsakkoord zou- worden gehouden. Dulles herhaalde de opvatting van de V.S., dat een plan voor luchtin- spectie in Europa voornamelijk een kwestie voor de landen in het betrok-1 ken gebied is. Hij was van oordeel, dat er van die zijde in beginsel geen bezwaren tegen een dergelijk plan bestaan. Wat West-Duitsland betreft We gaan weer een paar warme dagen tegemoet. Een nieuw hogedrukgebied is via Engeland naar de Noordzee getrokken. Te gelijkertijd kwamen in Frank rijk luchtdrukdalingen voor, die samenhingen met een Oceaan depressie tussen de Azoren en Spanje. Tengevolge daarvan draaide de wind in ons land naar het oosten. Daarmee begon op hieuw de aanvoer van boven het vaste land verhitte lucht naar onze omgeving. Voor de komen de dagen moet dan ook weer op een belangrijke stijging van de temperatuur worden gerekend. Namens de vier landen stelde minis ter Lloyd een bijeenkomst van des kundigen voor, om te spreken over een stelsel van toezicht op naleving van een eventueel akkoord over op schorting van de proeven. De hoofden van de afgevaardigden dienen, aldus het westelijke voorstel, voort te gaan met het vaststellen van het verband tussen een tijdelijke opschorting der proeven en andere voorzieningen van een akkoord over ontwapening in het eerste stadium. Het voorstel houdt, aldus werd van Britse zijde vernomen, een antwoord in op de Sovjet-voorstellen van 14 juni tot opschorting van kernproeven voor de tijd van twee tot drie jaar met vestiging van inspectieposten te land. Een Amerikaanse functionaris deel de mee, dat het hoofd van de Sovjet afvaardiging, Zorin, gezegd heeft zich over de westelijke verklaring te ver heugen. Hij zei echter de tekst nog te moeten bestuderen en hoopte toelich ting te zullen krijgen. Verder deelde de Amerikaan mee, dat het hoofd van de Amerikaanse af vaardiging, Stassen dinsdag op de con ferentie heeft gezegd, dat de voorstel len tot een akkoord over ontwapening in het eerste stadium opschorting van kernproeven voor de tijd van tien maanden omvatten. Zonder China Minister Dulles heeft dinsdag op was dit zondag jl. door bondskanse lier Adenauer bevestigd. Er moesten echter nog grote moeilijkheden wor den overwonnen. De instemming van de Bondsrege ring met eventuele instelling van een Europese inspectiezone, geschiedt onder het voorbehoud, dat daardoor de verdeling van Duitsland niet er kend en de zonegrens niet tot „in spectiegrens" wordt, aldus een mede deling van de Westduitse voorlich tingsdienst. (Van onze parlementaire verslaggever) Ook de Eerste Kamer heeft het wetsontwerp aangenomen dat een nieuwe regeling bevat voor het poli tiewezen. Gemeenten met meer dan 25.000 inwoners krijgen in ieder ge val een eigen gemeentepolitie, terwijl er bij een inwonertal van minder dan 10.000 Rijkspolitie zal zijn. Voor gemeente die tussen beide grenzen inliggen is een keuze ge maakt naar omstandigheden. De Eerste Kamer had veel belangstelling voor de positie van de burgemeester. De heer Reyers (C.HD, zelf burge meester, liet aantekenen dat hij ge acht wenste te worden tegen te heb ben gestemd, omdat hij in het wets ontwerp een versplinterde verant woordelijkheid ontdekt had. Minister Samkalden heeft de Kamer duidelijk gemaakt, dat de burgemeester wel het hoofd is van de politie, met name bij het handhaven van de openbare orde, maar dat de minister van Jus titie verantwoordelijk is voor zaken die het Openbaar Ministerie betreffen (opsporen van strafbare feiten). De heer Matser (KVP) had veel waar dering voor het compromis, dat in dit wetsontwerp is gesloten en zag een periode van rust aanbreken, die In een gesprek voor de Ameri kaanse televisie heeft president Nas ser van Egypte zijn spijt betuigd over de periode van slechte betrekkingen met Engeland. Hij voegde hieraan toe, dat beide landen normale betrek kingen moeten herstellen. Naar aanleiding van de komst van drie grote Russische onderzeeboten naar Egypte zei de president, dat hij hierom had gevraagd als onderdeel van de wapenovereenkomst. De pro testen van Israël hiertegen noemde hij een poging om het westen zand in de ogen te strooien en verdeeld heid te zaaien tussen enerzijds de Arabische staten en anderzijds de westelijke landen. De vaart van Is raëlische schepen kop door het Suez- kanaal volgens Nasser, niet los wor den gezien van het gehele Palestijnse vraagstuk. In antwoord op een vraag naar de houding van Egypte ten aanzien van de .,leer van Eisenhower" zei de pre sident. die rustig de vragen beant woordde, dat naar zijn mening het Midden-Oosten door nationalisme en niet door het communisme wordt overheerst. De Amerikanen gingen er echter van uit, dat het nationalisme communisme is. Hun verzet hiertegen zou maken, dat het openlijke natio nalisme een ondergrondse communis tische beweging wordt, aldus Nasser. hi Vlissingen zijn gisteren de feestelijkheden begonnen ter herdenking van het feit, dat 350 jaar geleden Michiel Adri- aenszoon de Ruyter werd ge boren. Ter gelegenheid daarvan overhandigde de directeur-ge-• neraal van de PTT, ir. J. v.d. Toorn, de eerste de Ruyter-ze- gels aan de commandant van Hr. Ms. De Zeven Provinciën, kapitein G. Platerink. Elders in ons bl-ad vindt men het verslag van de feestelijk heden. HET PAKISTAANSE lijntoestel. dat met 24 inzittenden wordt vermist, is nog steeds niet teruggevonden. VIJFTIG JAAR geleden werd in ons land een begin gemaakt met het grafisch onderwijs. Dit jubileum is gisteren in de Stadsschouwburg te Utrecht feestelijk herdacht. ENGELAND gaat een groot aantal artikelen die door de industrie wor den gebruikt, vrijstellen van invoer controle. Het geldt hier vooral arti kelen uit de dollarlanden. IN 1955 zijn in de Westeuropese lan den bijna 36.000 personen door ver keersongelukken om het leven ge komen. DE COMMUNISTEN in Buenos Aires (Argentinië) zullen niet aan de ver kiezingen mogen deelnemen. De rechtbank oordeelde, dat de commu nistische partij geen democratische partij was in de zin van de wet. DOOR GEBREK aan belangstelling van de fabrikanten zal de rijwielten toonstelling, die de RAI in het ko mende najaar zou organiseren, waar schijnlijk niet doorgaan. ACHT ZUIDLIMBURGSE meisjes werden licht gewond, toen een bus die hen naar hun werk in Maastricht bracht, door een gesloten overweg boom reed en aan de andere kant van de overweg tegen een muur tot stil stand kwam. ZEVENHONDERD Amerikaanse stu denten zijn gisteren per schip in Rot terdam aangekomen. Zij zullen uit zwermen over alle landen van Europa. JAPAN zal zich kandidaat stellen bij de aanwijzing, in september a.s. van niet-permanente leden van de Veilig heidsraad der V.N. CORRUPTIE, diefstal, geweldpleging e.d. komen vrij algemeen voor op het Chinese platteland en in verschillen de steden. Dit zei de president van het hooggerechtshof in Peking. een persconferentie te Washington I de politie hard nodig heeft. Verwachting door het K.N.M.I. tot woensdagavond, opgemaakt dinsdagavond 23.15 uur: Zonnig weer maar tijdelijk meer bewolking. Overwegend matige oostelijke wind. J Verwachting van het Belgisch I Weerkundig Instituut: Zwakke tot matige oostenwind. Bewolkt tot J mooi en vrij warm. Toenemende onweersneiging. Vandaag: zon onder 21.02 uur, maan onder 23.37 uur. Morgen: zon op 4.26 uur, maan op 13.15 uur. 2 Een wel uiterst trieste taak had de Zwitserse „gletscher-piloot" Fredy Wissel. Met zijn vliegtuigje landde hij op de grimmige Perse- gletscher, niet ver van de plaats, waar negen Italiaanse alpinisten de dood vonden, teneinde de stoffelijke overschotten naar het dal te brengen. Bij een hevige brand te Velddriel (gem. Maasdrielzijn twee grote boer. derjjen verloren gegaan. Hooibroci was de oorzaak van de brand, die om streeks één uur gistermiddag uitbrak. Omstreeks kwart voor vier was men de brand meester. Een oud kerkge bouw, dat naast een der boerderijen stond, bleef behouden. De brand is begonnen in het hooi in de boerderij van de heer G. van Kessel. Vandaar sloeg het over naar de boerderij van de weduwe van de Bighelaar. Twee grote gezinnen, in totaal vijftien volwassenen en kinde ren, zijn dakloos geworden. De schade wordt op twee en een halve ton geschat. 70.000 a 80.000 kg hooi, dat gisteren juist was binnenge bracht, is in do beide boerderijen te zamen verloren gegaan. Te Rosmalen is gisterenmiddag de boerderij van de landbouwer J. de B. geheel uitgebrand. De landbouw- inventaris en inboedel gingen vrijwel geheel verloren. De boerderij is slechts gedeeltelijk verzekerd. Op het zien van de vlammen kwa men spoorwegmannen, die in de buurt aan de bovenleiding werkten toege schoten en met hun hulp konden vijf kalveren en een aantal varkens met biggen gered worden. Minister Zijlstra heeft gedreigd, de prijsstop voor melk opnieuw te zullen hanteren, als voor de niet-gesaneerde gebieden in het westen des lands de prijsverhogingen worden toegepast, die in een z.i. verwarrende circu laire van de Algemene Vereniging voor Melkvoorziening worden geadvi seerd. Deze vei'hogingen namelijk komen neer op zes cent per liter. De minister heeft voor de gebieden in kwestie slechts verhogingen van vijf cent toegestaan, omdat door de melk handel reeds bij wijze van voorschot een hogere marge was genotèn. Minister Dalles van de V.S. heeft dinsdag verklaard, dat de Amerika nen, die zich met het vraagstuk van het kolonialisme willen bezig houden, een beter doelwit kunnen vinden dan de verhouding tussen Frankrijk en Algerië. Dulles, kennelijk in verlegen- heid gebracht, zei dit in commentaar op een ontwerpresolutie, welke de democratische senator Kennedy juist op het bureau van de senaat had ge deponeerd. Men moet, aldus Dulles, erkennen dat het vraagstuk-Algerië moeilijk en gecompliceerd is. Het V.vobiceiVi werd bemoeilijkt door de aanwezigheid van een miljoen Europeanen en door het feit, dat de Mohammedaanse bevol king sterk verdeeld is. Hierdoor is het moeilijk, zei hij, gezaghebbende vertegenwoordigers te vinden om over de toekomst van Algerië te spreken. In de nogal geruchtmakende reso lutie van Kennedy wordt een beroep De huiselijkheid in ons volks leven neemt nog steeds een zeer centrale plaats in en slechts een klein gedeelte van de ontspan ning wordt buitenshuis gezocht. Dit blijkt uit het tweede deel van een reeks publikaties van het Centraal Bureau voor de Statistiek over de vrije tijdsbe steding van het Nederlandse volk. Overwerk, studie, slapen, eten en andere verplichte bezigheden nemen 60% van de avond- en weekenduren in beslag, zodat slechts het kleinste deel van de „vrije tijd" vrij is. De laatstbedoelde, de „echte" vrije tijd, bedraagt ongeveer 24 uur per week voor de gemiddelde Nederlander. Tweederde v.an deze 24 uur wordt in de huiselijke kring doorgebracht met het lezen van boeken, kranten, tijd- De zuidkust van de Kaspische Zee, in Perzië, is door een aard beving getroffen, die aan meer dan 100 mensen het leven heeft gekost. Er zijn verscheidene honderden gewonden. Ook elders In Perzië zijn de schok ken gevoeld, zoals in de hoofdstad Teheran. Daar is echter geen schade aangericht. Er zijn aanwijzingen, die er op dui den, dat het epicentrum van de be ving aan de voet van de uitgedoofde vulkaan Damovand in het Elbroes- gebergte lag. De dorpjes in de on middellijke omgeving van de berg zijn het zwaarst getroffen. Het dorp La- ridjan is volkomen verwoest. Hier kwamen verscheidene mensen om het leven door lawines van stenen, die van de berghellingen stortten. Een Nederlands echtpaar maakte zeer kort geleden een reis door Frankrijk per auto en caravan. De man voelde zich als chauffeur niet zo héél zeker met dat vehikel achter zijn wagen. Men besloot daarom bij voor keur 's nachts te rijden. De eer ste nacht de beste begon de vrouw na een paar uur zo aan stekelijk te geeuwen, dat haar man achter het stuur ook last kreeg van slaap. Toen deze geeuwerij niet te stoppen bleek, ging de vrouw maar in de ca ravan te bed en reed de man als een zame nachtchauffeur verder langs Frankrijks wegen. Na enige tijd moest hij stoppen door een niet nader te noemen, maar al te menselijke be weegreden. Er was een bosje naast de weg. De vrouw, die geen oog dicht had gedaan op dat schommelbed in de rij dende caravan moest ook. Zij koos de andere kant, beschermd door de ca ravan. Haar man bemerkte hiervan niets, stapte weer achter zijn stuur en reed weg, zondpr zijn vrouw te horen, die toch niet zachtjes gilde. Weg! En daar stond zij midden in de nacht, midden in een vreemd land in pyja ma langs de openbare weg. Enkele schuchtere liftpogingen mislukten. Toen kwam een lange Amerikaanse slee langs, schoot voorbij, maar hield honderd meter verder in. De arme vrouw vertelde haar verhaal en de Amerikaan beloofde de echtgenoot met de caravan achterna te racen. „Come in, madam." De slee draaide 140. De drie kwartier voorsprong op de caravan werden ingehaald. De vrouw was gelukkig. En de Ameri kaan was trots. Hij ging voor de ca ravan rijden, stak zijn arm buiten boord en gaf een stopsein. De Nederlander vertrouwde dat echter niet. De gedachte aan een nachteiyke beroving spookte door zyn hoofd. Hij gaf vol gas en glipte langs de Amerikaan heen. Deze weer ach ter hem aan. Hij passeerde wèèr, of schoon met grote moeite en dezelfde poging herhaalde zich. Nu met luide claxon. Maar hierdoor raakte de Ne derlander helemaal in paniek. Hij vluchtte voor de tweede keer. En de Amerikaan wèèr achter hem aan. Nu dwong hij de caravan langs de weg, die met karsende remmen stoppen moest, om niet in de greppel terecht te komen. De beide mannen sprongen achter het stuur vandaan, Nu dwong hij de caravan langs de Nederlander met wilde ogen van angst. Hij haalde uit en verkocht de Amerikaan op deskundige wijze een voltreffer onder zijn kin. Deze zeeg als een geprikte ballon in elkaar, be wusteloos! In de drie flitsende se conden was ook de vrouw naar buiten gekomen. Hemel Jan, wat doe je toch?" jammerde zij. ..Zag je dan niet dat die vent me wilde beroven?" brulde hij terug. ..Nee. nee ik zat in zijn wagen. Jij had me achter gela ten. Toen... moest, moest ik ook. Je bent met een lege caravan wegge reden..." Vrienden bij de wijn Met dankbare zorgen brachten de herenigde echtgenoten de arme Ame rikaan weer Jij. Deze bleek over een eerbiedwaardige reeks krachtwoorden te beschikken, vanaf het eerste ogen blik dat hij zich weer herinneren kon, wat er gebeurd was. Hij was oud frontsoldaat. Toen vond men in de buurt een Frans kroegje, waar licht brandde in de lamp en gastvrijheid in het hart van de patroon. Hier werd de ver pleging van „de afgeroste Samari taan" voortgezet. Het echtpaar in kwestie kwam uit Utrecht. schriften, met luisteren naar de ra dio, met het ontvangen van bezoek, e.d. De vrouwen hebben gemiddeld min der vrije tijd dan de mannen (vrouwen 20 uur per week en mannen 28 uur), hetgeen uiteraard voortvloeit uit de vele huishoudelijke bezigheden van de vrouw. Onder de vormen van vrije tijdsbe steding buitenshuis komen het meest voor: bezoeken afleggen, wandelen en fietsen, kaarten, feestjes en bioscoop bezoek. Dit bioscoopbezoek neemt slechts twee procent van de totale voor niet- verplichte bezigheden beschikbare vrije tijd in beslag. Voorts blijkt, dat 43% van de Ne derlandse bevolking nooit een bios coop bezoekt. Gemiddeld gaat de Ne derlander van 12 jaar en ouder maar 8 maal per jaar een film zien. Er is een duidelijk verband 'tussen leeftijd en bioscoopbezoek: hoe ouder men is hoe minder men naar de film gaat. Opmerkelijk is ook, dat mensen, die een middelbare schoolopleiding gevolgd hebben veel meer naar de bioscoop gaan dan zij, die slechts l.o. hebben, terwijl de universitair ge- vormden de film het meest frequen teren. Het meest gewaardeerde filmgenre is de categorie „Liefde en sentiment", dat in 27% van de gevallen genoemd werd. gedaan op beide huizen van het Con gres, de Amerikaanse regering te machtigen om via de NAVO, Marok ko of Tunesië haar invloed aan te wenden om te komen tot de politieke onafhankelijkheid van Algerië. Volgens Kennedy heeft de strijd van Frankrijk tegen de Algerijnse rebellen de NAVO-strijdkrachten op het vasteland van Europa tot op het merg verzwakt, de hoop op een ge meenschappelijke Europese markt verduisterd en de vrijmaking van de handel ernstig bedreigd, doordat Frankrijk opnieuw beperkende maat regelen voor de invoer heeft opge legd. Volgens inlichtingen uit de Marok kaanse haven Ceuta hebben de Spaanse autoriteiten kortgeleden een schip aangehouden met wapens en munitie voor de Algerijnse rebellen. Het schip, de Juan Illueca", had zesmaal zoveel wapens en munitie aan boord als de „Athos", die des tijds door de Fransen is onderschept. Minister Hofstra heeft aan de Tweede Kamer een overzicht gege ven van de bezuinigingen, die de Staat in haar eigen uitgaven zal toe passen in het kader van de beste dingsbeperking. De minister noemt in een brief aan de Tweede Kamer een bedrag van 52 miljoen voor con sumptieve uitgaven (in hoofdzaak lo nen en salarissen) en 70 miljoen voor investeringsuitgaven. Hiervan komen 25 miljoen voor rekening van de post weg- en waterbouwkundige werken. De prinsessen Beatrix en Irene zijn dinsdagmiddag naar Parijs vertrok ken, teneinde het huwelijk van de oudste zoon van de Graaf van Parijs bij te wonen. Zij stellen zich voor, na afloop een korte vakantie in Frank rijk door te brengen. In verschillende plaatsen boven de grote rivieren zijn nu reeds gevallen geconstateerd van de zogenaamde Aziatische griep. De ziekte verloopt zeer goedaardig, zodat men zich niet ongerust hoeft te maken. Gewaarschuwd worden die perso nen, die aan steenpuisten lijden of in families verblijven waarin steen puisten voorkomen, daar deze ern stige logcomplicaties bij influenza met zich meebrengen. METZ, dinsdagavond. (Van ccn speciale verslaggever) De Ronde van Frankrijk heeft na zes dagen nog niets van zijn wilde, onstuimige karakter verloren. De grillige lijn is dinsdag voortgezet. Want ook in de zesde etappe heeft een ploegje renners, die de 248 km lange rit in Charleroi met grote achter standen op de drager van de gele trui begonnen, een voorsprong van vele minuten opgebouwd. Het waren de regionale Trochut, die de winnaar van de etappe werd, Groussard, Bertolo en Nello Lauredi. Zij ontsnapten na 138 km, tijdens de bestijging van de Mont Thonne aan de aan dacht van de Franse nationale ploeg, die op dat moment evenals de Italiaanse formatie vele moeilijkheden had. Voor de algemene rangschikking heeft deze „coup" weinig betekenis ge had, al kreeg Jacques Anquetil woensdag opnieuw in de gele trui er weer,enkele directe concurrenten bij. De Nederlandse prestaties zijn in deze etappe miniem geweest. Onze landgenoten arriveerden alle met een achterstand van bijna een kwartier in het peloton te Metz, uitgezonderd Michel Stolker, die in deze rit zeer ontactisch heeft gereden. Zijn verschil met de winnaar was ruim een half uur en slechts dank zij het feit, dat de wedstrijdleiding voor de start de tijdslimiet tot 10 procent had verhoogd, mag hij de strijd voortzetten. Het gebrek aan initiatief van onze landgenoten had tot gevolg, dat de goede positie in het ploegenklassement, de tweede plaats achter de nationale Franse ploeg, verloren ging. Onze landgenoten zijn nu vijfde geklasseerd.

de Stem | 1957 | | pagina 1