Van Haren geeft de toon aan met begint morgen 9 uur tientallen guldens goedkoper De sigaar die geschiedenis maakt 12.°° 27 e» 13.90 9.90 met de verkoop van uitsluitend het betere genre ARAM EN DE HEER DER SLANGEN 12 14 DAGBLAD DE STEM VAN VRUDAG 28 JUNI 1957 14 12 thans voor: Geen misleidend spel met kortingen, maar werkelijk verlaagde prijzen. SgjgjSiSR WULEM n Ja, dat is de Willem II History, die robuuste 2 7-cent- sigaar. Een nieuwe fabriek, een pracbt-fabriek moest worden gebouwd om al die kenners, dat steeds groter wordende leger van History-rokers, „aan hun trekken" te laten komen. Nu staat hij daar - dank U wel, architect - als een monu ment voor fijnproevers, een fabriek die 2tjn weerga niet kent nu bet gaat om de fabri cage van een edele sigaar: de Willem II History. Willem II History: klassiek van model, wit van as, eerlijk van kleur en heerlijk van geur. 9yiMörif i VERLAAGDE PRIJZEN! Ftelrlijk toepet flatje passend bij elk lomertoiletje. Met onverslijtbare zooltjes. En de prijs*- 11 90 Een elegante Yack-kalfs queenie. met luchtige perforatie. In championkleur en gebroken wit. Heerlijk soepel en een ongekend lage prijs Een evemvfttittg tifft tl deren flatje met concentrische perforatie. Lederen zolen Een schat van een schoentje. Vederlicht met onverslijtbare Continental zooltjes. In beige en gebroken wit. a a qq Hier heeft U op gewacht I "1" Voor elke dag van de week deze schitterende beige lederen mocassin. Een zeer bijzonder koopje. Ook in wit. Filialen te Breda: Eindstr. 2 - Waalwijk: Grotestraat 291 - Bergen op Zoom: Zuivelstr. 3 - Roosendaal: Molenstr. 103 - Goes: Lange Kerkstr. 47 - Middelburg Lange Delft 42 - Vlissingen: Walstraat 68 - Den Bosch: Pensmarkt 32 - Tilburg: Heuvelstraat 44e. Zo'n leuke en charmante California ziet U nergens tegen zo'n aantrekkelijke prijs. In wit leder en zwart suède 00 Een kwaliteitscostuum voor herea die correct naar de nieuwste mode gekleed willen gaan thans voor Een klasse-costuum voor heren, die naast kwali teit moderne dessins en vlotte modellen weten fe waarderen Het allerbeste costuum voor heren die de hoog ste eisen aan hun kle ding stellen thans voor 29; Costuums van de edel ste kamgarens in exclu sieve dessins en kleuren vervoardigd In de meest luxe klasse thans voor: Peek 8 Cloppenburg e*t BREDA KarrestraaS 24-21 19-20. „Inderdaad, Crimo van Barletta," zegt de Hertog op slepende toon. „Verheugt het je niet mij weer eens te ont moeten, Sylvia, of nee, Sulei- kah heet je tegenwoordig..." Met een katachtige sprong komt hij op haar toe en heft dreigend zijn rijzweep. „Laat me met rust, jij duivel," roept het meisje, ontzet terugdein zend, „heb je mij al niet ge noeg ongeluk gebracht!" De Hertog grijpt haar bij de arm... met een wilde beweging rukt zij zich los en snelt naar de tentopening.... maar daar vangen de sterke armen van Samson haar op in een greep, waaraan niet te ontkomen valt. „Bravo Samson," grijnst Crimo tevreden, „bind haar de polsen, en liefst een beetje stevig. De vorige keer heb ik nog genade met haar gehad, maar nu zal dit katje voor goed verdwijnen!" Samson bindt de armen van het meis je op de rug, waarna hij haar een wijde pij omslaat, die haar gestalte geheel omhult. „Zie zo," gromt hij dan, „en nu op stap. Ik weet wel een plekje, waar we jou veilig kunnen op bergen!" Even later loopt het drietal door de donkere stegen van Barranca. De weinige poorters, die hen passeren, merken niets ongewoons. Maar achter haar hoort de wanhopige Sylvia een fluisterende stem van Crimo: „Denk er aan, mijn duifje, geen hulpgeroep.... geen ontvluchtingspogingen. Ik heb hier onder mijn mantel een zeer scherpe dolk...."

de Stem | 1957 | | pagina 8