Amerika wil tijdelijke stop kernproeven Sovjet doet reeds voorstel in Londen Trooping the colour Nieuwe Franse kabinet op het Elysée Aziatisch nu ook in griepvirus Europa verstromingen m de Alpen j Motie ROMME over IJ-tunnel aanvaard liefhebbers Chauffeur uit Nieuwland wegens moord tot twintig jaar veroordeeld 10 ?1 BOGAERT Tel. 3119 9T« JAARGANG No. 22478 DAGBLAD VOOR ZEELAND Russische duikboten voor Egypte P JoKan Bodegraven geridderd Geniet Stassen vertrouwen van Dulles Economische Unie der Beneluxlanden nu officieel nog Zomers weer Man schoot zijn vrouw neer Lid polilieleger V.N. schoot Arabier dood Weer revolutie in Haïli Kadar veroordeelde 2.000 mensen ter dood Dorpen met toeristen geïsoleerd Vergeefse reis dure Marineman ur m &;-■ >0. 10. e zien t P rs^aq f f':- a. voor liefhebbers, oersen Hollandse tot 18 UUR Uitgav* N. V. Uitgevers Mij. Neerlandia. Verschijnt elke werkdag. Bureaus! Breda, Reigcretr. IC. Tel.: Directie, Redactie en Ad ministratie £2341. Verantwoordelijk Hoofd redacteur! 3. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr H. M. L. de Hechter, V. V. M. Vercauteren, L. J. v. t Wcetende. Abonn.prijs bij vooruitbet. 1 7.— p. kwartaal, p. post f 7.70, p. week («ritsl. bij niet postbestell.) 0.54. Incasso wordt berekend. Losse numrn. 15 ct. Postrek. 278841 Voor God, Koningin en Vaderland ZATERDAG 15 JUNI 1957 Advertentieprijs voor de gehele oplage f OM per mm. (Ingezonden Mededelingen 0.85 per mm). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie 0.14 per mm. (Ingezonden Mede» delingen 0.35 per mm). Bij contract aan zienlijke reductie: volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per mm extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, telefoon 2238 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Dubbele Poort 7, telefoon 102 (Bijbureaus: TERNEUZEN, Noordstraat 56, tel. 2601 OOSTBURG, Nieuwstraat 4 De subcommissie voor ontwapening van de Verenigde Naties, waarin vijf landen zit ting hebben, is gisteren voor bet eerst se. dert een week weer te Londen bijeengeko- men. De Amerikaanse vertegenwoordiger, Stassen, heeft in die week overleg gepleegd te Washington. In Britse marinekringen meent men, dat de drie Russische duik boten, die in het begin van deze maand door het Kanaal voeren, waarschijnlijk maandag in een Egyptische haven zullen aanko men. Een van de schepen zou aan de Egyptische marine over gedragen kunnen worden. Het zou mogelijk zijn, dat de ande re twee, van een modern type, eveneens aan de Egyptische vloot toegevoegd worden. Tijdens een gisterenavond in de grote zaal van de Effectenbeurs te Amsterdam gehouden samenkomst voor de verkoop van effecten ten bate van het Prinses Beatrix Poliofonds, heeft de burgemeester van Hilver sum, de heer J. J. G. Boot, meege deeld, dat het Hare Majestein de Ko ningin heeft behaagd de heer Johan Bodegraven te benoemen tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. NEDERLAND en Engeland zullen op 24 en 25 juni te Londen besprekingen voeren, die ten doel hebben de on derhandelingen over de plannen voor een Europees vrijhandelsgebied te bespoedigen, AAN HUISVROUWEN in West- Duitsland is door de Westduitse mi nister van Landbouw, dr. Luebko, aangeraden, het Zwitserse voorbeeld te volgen door voorraden levens middelen aan te leggen. ITALIe TELT, volgens de laatste telling, bijne twee miljoen permanent werklozen. Danilo Dolci, maatschap pelijk werker te Triëst, heeft aange kondigd in november in hongersta king te gaan, als de regering geen maatregelen tegen de werkloosheid neemt. SPEIDEL, luitenant-generaal, opper bevelhebber van de landstrijdkrach ten in de centrale sector van Europa, is tot generaal bevorderd. DE NOORD-EUROPESE commissie voor ijzer en staal heeft de oprich ting van een Noordeuropese gemeen schappelijke markt voor deze goede ren aanbevolen, waarin dan Noorwe gen, Zweden, Denemarken en Finland vertegenwoordigd zullen zijn. NA EEN ZIEKBED van slechts en kele dagen is plotseling op 64-jarige leeftijd overleden de heer Boudewijn Bollee, oppasser van het reptielen huis van Artis. HET CONCERTGEBOUWORKEST heeft met zijn eerste concert te Stockholm een enorm succes ge oogst. BERGBEKLIMMERS uit West- Duitsland hebben voor de eerste maal de toppen van vier meer dan 5000 meter hoge bergen van het Pe ruviaans gebergte „Cordillera Blan- ca" bereikt. DE ACADEMIE FRANCAISE heeft de romanprijs van 300.000 frank toe- kend aan Jacques de Bourbon-Busset voor zijn gehele werk. Van zijn hand is onder meer Le silence et la joie. EEN HELIKOPTER is nabij Ver sailles neergestort, die gebruikt werd bij het opnemen van een nieu we film met Bob Hope „Paris Ho liday". De piloot en de fotograaf werden met verwondingen in een zie kenhuis opgenomen. De Amerikaanse regering bestudeert op liet ogenblik met de regeringen van Frank, rijk, Groot-Brittannië en Canada de moge lijkheid de Sovjet-Unie voor te stellen de proeven met atoom, en waterstofbommen tijdelijk (waarschijnlijk voor een jaar) te staken, aldus is van betrouwbare zijde te Washington vernomen. Zorin, de Sovjet-afgevaardigde, heeft inmiddels te Londen een voorstel van drie punten ter tafel gebracht: Stopzetting van alle proeven voor een tijdsbestek van twee of drie jaren. De instelling van een internationale commissie om naleving van dit gebod te controleren en verslag uit te brengen aan de Veiligheidsraad en de Algemene Vergadering. De oprichting van controleposten, uitgerust met wetenschap pelijke apparatuur, in de V.S., Rusland, Engeland en het ge bied van de Stille Oceaan voor soortgelijke oogmerken. Vandaag komen de ministers van buitenlandse zaken en van economische zaken van de Be neluxlanden te Brussel bijeen voor het goedkeuren van het ontwerpverdrag, waarbij de economie van België, die van Nederland en die van Luxem burg tot een nauwe economische Unie aangesloten zullen worden. Een woordvoerder van de Bene luxlanden te Brussel zeide. „Het is zeker, dat het ontwerp-Bene- luxverdrag door de ministers, die in de bijeenkomst over de defini tieve tekst ervan beschikken, zal worden goedgekeurd. De mogelijkheid bestaat, dat tijdens de bijeenkoms' de formele onderte kening nog niet zaJ plaatsvinden. In cat geval zou de ondertekening een diplomatieke routine-kwestie wor den, welke aan de ministeriële bureaus zou worden overgelaten." i JJeersverwachting van het K.N. t M.I., geldig tot vanavond, opge- J maakt gisteravond 23.15 uur: J Droog en overwegend zonnig weer t met een matig tot vrij krachtige t noordoostelijke wind. Dezelfde J «-omperatuur als gisteren of iets J hoger. i Verwachting van het Belgisch i weerkundig instituut: Matige oostenwind. Mooi en droog weer. f t Lichte stijging van de tempera- i i tuur. i t y,andaag: zon onder 21.02 uur. J Maan op 22.44 uur. Morgen: zon i ?P 4.19 uur. Zon onder 21.02 uur. 1 ö^?r?n op J3.09 mm. Maan onder J i,i? ™Ur- Maandag: zon op 4.19 J uur. Maan onder 9.44 uur. t i De Franse gedelegeerde Moch be toogde, dat de Russische regering ook een stopzetting van de produktie van splijtbaar materiaal voor mili taire doeleinden moest aanvaarden. Hij voegde er aan toe, dat Frankrijk en andere landen niet door een ak koord tussen de drie mogendheden, welke thans kernwapens vervaardi gen, zou zijn gebonden om op te hou den met de proeven. Stassen had zich bij Mochs woorden over het splijtbare materiaal aangesloten. Stansen optimist Stassen had bij zijn terugkeer te Londen verklaard: „Wij zijn dichter bij een akkoord betreffende de eerste stap tot ontwapening dan wij in de afgelopen elf jaar ooit zijn geweest". In niet-Amerikaanse kringen is men echter niet zo optimistisch. Intussen doet zich steeds sterker de vraag voor, of Stassen werkelijk het ver trouwen van Dulles geniet. De „New York Times" weet te melden, dat de Amerikaanse rege ring bondskanselier Adenauer zal me dedelen, dat Stassen in strijd met zijn instructies handelde, toen hij bepaalde aspecten van het ontwape- ningsvraagstuk met de Russische ge delegeerden besprak. Volgens het genoemde blad zouden enige hoge Amerikaanse functiona rissen hebben verklaard, dat het wel de laatste maal zal zijn, dat Stassen de V.S. bij het ontwapeningsoverleg vertegenwoordigt. Genoeg tomv....,, De democratische fractieleider in het Huis van Afgevaardigden, John McCormack, zei, dat Stassen en ..eni ge andere personen" in de regering- Eisenhower de positie van minister Dulles trachten te ondergraven. Een voorbeeld hiervan was de uitnodiging welke vorige herfst tegen de zin van Dulles aan president Tito van Zuid- Slavië was gedaan. Tito had echter deze invitatie voor een bezoek aan de V.S. van de hand gewezen. Gebeurtenissen van de laatste tijd hadden echter aangetoond, dat Dulles er van zijn kant in was geslaagd, „Stassen genoeg touw te geven om zich op te han gen". aldus McCormack. Hoe die verstandhouding ook mag zijn, vast staat, dat Dulles aan Stas- De 45-jarige loswerkman J. P. heeft gisteren in zijn woning in de Visserstraat te Bussum enige schoten gelost op zijn 42-jarige echtgenote J. C. P.-V., met wie hij sinds enige tijd in een echt scheidingsprocedure was gewik keld. De vrouw die aan hals, hoofd en borst werd getroffen, liep hevig bloe dend de straat op, waar zij enkele ogenblikken later in elkaar zakte. Zij werd naar de Majellastichting over gebracht, waar zij bij aankomst reeds bleek te zijn overleden. De man heeft zich enige tijd na het gebeurde bij de politie gemeld. Hij is in arrest gesteld. Een Deense schildwacht van het po- •tieleger van de V.N. heeft gisteren, nabij de grens tussen Jordanië en het gebied van Gaza een Arabier dood geschoten, die trachtte illegaal uit Israël Egypte binnen te komen. Een Deense patrouille had eerst waarschuwingsschoten gelost. Toen men meende, dat de man op het punt stond een handgranaat te werpen, schoot één van de soldaten raak. sen een assistent heeft toegevoegd, de beroepsdiplomaat Julius Holmes. Deze vliegt volgens welingelichte kringen maandag naar Londen. De voorlopige president van Haifi, Daniël Fignole, is afgezet op last van de bevelhebber van het leger, briga de-generaal Antonio Kebreau. Over de verblijfplaats van Fignole en zijn ministers is niets meegedeeld. Dit is de vijfde regering van Haiti die sedert december van vorig jaar uit het zadel is gestoten. Na het vertrek van Fignole was het rustig te Port-au-Prince. Slechts enkele winkels zijn gesloten. Militairen staan op wacht bij de telegraafkantoren. Kebreau heeft voor heel Haiti de staat van beleg afgekondigd. Ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. Koningin Elizabeth II van Engeland werd op Horse Guards Parade te Londen de traditionele „Trooping the Colour" gehouden. Na de paradedie door de koningin te paard werd afgenomen, keerde zij, aan het hoofd van het eerste bataljon van de Ierse Garde terug hertog van Edinburgh en de hertog van Gloucester. Na. haar terugkeer op Buckingham Palace nam de ko ningin op het balkon van het paleis temidden van de koninklijke fami lie, ovaties van het publiek in ont vangst. V.l.n.r. ziet men (foto bo- ven): de koningin-moeder, de her togin van Kent, koningin Elizabeth De nieuwe Franse premier heeft zijn kabinet aan president Coty voorgesteld op het Elysée te Parijs. Op de trappen van het paleis werd president Coty en het voltallige ka binet gefotografeerd. V.l.n.r. op de eerste rij: André Morice, defensie; generaal Edouard Corniglion Mo- Unier, justitie; premier Maurice Bourges-Manaury, die de hand schudt van president Coty; Felix Houehouet-Boigny, minister van staat; Felix Gaillard, financiën; Ro bert Lacoste, Algerijnse zaken; tweede rij: Max Lejeune, Sahara; André Dullin, oudstrijders; René Bollières, onderwijs; Gerard Jaquet, overzeese gebiedsdelen; Gilbert Jules, binnenlandse zaken; Edouard I v°huis aan. dat de piesident Bonnefous, openbare werken en j van de arrondissenientsrecht- transport en Albert Gazier, bank aldaar, mr. P. van Empel, 'uitsprak: twintig jaar gevange- Uiterlijk onbewogen hoorde de 39-jarige taxichauffeur L. H. uit Nieuw- en Sint-Joosland gisterenmorgen in de raadzaal van het stadhuis te Middelburg sociale zaken. Het nieuwe griepvirus, dat de Aziatische griep veroorzaakt, is nu in Europa en Australië inge voerd en waarschijnlijk ook in Noord-Amerika, aldus heeft het hoofdkwartier van de Wereld gezondheidsorganisatie te Ge- nève gisteren bekendgemaakt. Er zijn in deze gebieden ech ter geen ziektegevallen gecon stateerd. In het Britse tijdschrift voor genees kunde Lancet, wordt in een artikel over de Aziatische griepepidemie op gemerkt, dat deze zich tot Europa zou kunnen uitbreiden, tijdens de zomer stationair zou blijven en in de herfst ernstiger zou worden. De mening, dat de griep naar Euro pa zal overslaan, wordt gedeeld door een Australische deskundige op het gebied van de virusinfecties. „Deze griep zal zich wel over de gehele wëreld verspreiden", aldus de ze deskundige. Atoomstraling Hij had geen verband kunnen vaststellen tussen atoomstraling en veranderingen in de bekende typen van het griep veroorzakende virus. Het hoofd van de bio-chemische afdeling van een proefstation ie Rothamsted in Groot-Brittannië, dr. Pirie, schreef daarentegen in een artikel in het Britse medische blad „Lancet", dat de Aziatische griep het gevolg kan zijn van de straling van radio-actief stof van atoomontploffingen. olgens hem kan een virus onder in vloed van radio-activiteit van eigen schappen veranderen. Het hoofd va 1 de dienst voor volks gezondheid te Manilla heeft bekend gemaakt, dat er zich in de twee we ken voor 8 juni 417 gevallen van longontsteking hebben voorgedaan, naar Buckingham PalaceDe foto prinses Anne, de hertogin van geeft een beeld van de stoet aan Gloucester, prinses Margaret, cle het einde van the Mali. Achter de hertog van Gloucester, prins Philip koningin komen respectievelijk de en prins Charles. Generaal Bela Kiraly, die on der de regering-Nagy militair bevelhebber van Boedapest was, heeft in Londen gezegd, dat het regime Kadar ongeveer 2000 mensen ter dood heeft veroor deeld. In tal van delen van 'de Al pen, in Zwitserland en Frank rijk. Oostenrijk en noord-Italië zijn rivieren buiten hun oevers getreden. Hevige regen en ge smolten sneeuw maken de we gen onbegaanbaar en isoleren tal van dorpen. Op vele plaatsen is aanzienlijke schade aange richt. De bewoners van het Franse stadje Modana, dat dicht bij de Italiaanse grens in Savoye ligt, zijn gisteren met hun huisraad en andere bezit tingen naar de bovenste verdiepingen van hun woningen gevlucht voor het water van de Are, een rivier die ten gevolge van de hevige regenval bui ten haar oevers is getreden. De hoofdweg naar Italië is on begaanbaar en het treinverkeer over de spoorlijn Parijs-Rome is gestagneerd. Het treinverkeer is omgelegd via de Simplontunnel. bereikt. De spoorlijn naar Zermatt kan niet meer gebruikt worden. De stroom woelde lijkkisten op het kerk hof los. Vier loden Bij de overstromingen in Oost- Tirol en Karinthië zijn vier mensen om het leven gekomen. In Innsbruck zijn gisteren drie vliegtuigen aangekomen, die voedsel pakketten zullen uitwerpen boven het dorp St. Jakob in het dal van De- Tengevolge van de hevige regen en freggen, waar zich op het ogenblik, de gesmolten sneeuw zijn een aantal behalve de inwoners, ongeveer 250 dorpen in de F ansc departementen toeristen bevinden, die allen volko- Savoye en Isère geëvacueerd. De men geïsoleerd zijn. brug tussen Briancon en Gap is door Ook Noord-Italië is door overstro- de woedende stroom weggeslagen. mingen geteisterd. De bergrivier Ook in de wintersportplaats Val „Giorgio" is buiten haar oevers ge- d'Isère zou aanzienlijke schade zijn treden. Brandweerlieden en soldaten aangericht. zijn naar dit gebied getrokken om Ook verscheidene gebieden in de hulp te verlenen aan de bevolking, Zwitser-e Alpen worden door over- die door het water geïsoleerd is. stromingen geteisterd. Men schat de schade, die de laat- In het dorp Taesch. dat in het dal ste twee maanden in Piemont door van Zermatt ligt, heeft het water de het slechte weer is aangericht, op eerste verdieping van enkele chalets ongeveer 50 miljard lire. waarvan 202 met dodelijke afloop. Aangenomen wordt, dat de grote toe neming van het aantal longontste- kingsgevallen een gevolg is van de griepepidemie. Een woordvoerder van de regering van het Britse protectoraat Bahrein heeft meegedeeld, dat de Aziatische griep tot in de Perzische Golf is door gedrongen. In Bahrein zijn gisteren tientallen gevallen gemeld. nisstraf met aftrek. De recht bank acht het wettig en overtui gend bewezen, dat de taxichauf feur de weduwe F. M. Kodde- Roose uit Nieuw- en Sint-Joos land heeft vermoord. De officier van justitie, mr. J. L. André. had aan het eind van de zitting die vrijdag 31 mei jl. in de concert en gehoorzaal werd gehouden, twaalf jaar met aftrek geëist. De officier achtte namelijk het subsidiair ten las te gelegde, de doodslag op de weduwe, bewezen, maar niet, dat H. zijn daad weloverwogen of na beraming heeft gepleegd. De rechtbank achtte het primair ten laste gelegde, dat H. de weduwe Kodde-Roose op 8 januari jl. ,a kalm beraad heeft gedood, door haar met een laken, dat hij om haar hals knoopte, te wurgen, wel bewe zen en vonniste twintig jaar voor moord. De rechtbank achtte tevens de diefstal van f 6000, een geldbedrag, dat aan de weduwe toebehoorde, bewezen H. werd niet verminderd toereke ningsvatbaar geacht. De verdedigers, mr. P. C. adriaanse en mr. W. F. P, Kurtz, hadden vrijspraak gevraagd, omdat zij in het requisitoir van de officier het wettig en overtuigend be wijs hadden gemist. Inmiddels heeft mr. Adriaanse be roep aangetekend tegen dit vonnis. (Van onze pari. medewerker) Het debat over de Amster damse tunnelverbindingen heeft als winstpunt een motie opgeleverd, niet van de interpel- lerende socialisten, maar van de KVP. De Motie is met 66 te gen 47 stemmen aangenomen. Voor waren de KVP, de Libera len, de C.H. en de A.R. De derde protestants christelijke groep, die nu eenmaal nooit enig licht in Rome kunnen zien gloren, wa ren de zaal uit gelopen. In de motie, waarvan prof. Romme de eerste ondertekenaar was, is tot uitdrukking gebracht, dat hot op de weg van het Rijk ligt medewerking te verlenen aan de ontwikkeling van de hoofdstad door het bouwen van de IJ-tunnel. Er moet echter een plan komen, dat ook het Rijk aan vaardbaar acht en om dat te berei ken moeten de heren van de Rijks waterstaat met Amsterdamse des kundigen de technische bezwaren te gen het Amsterdamse plan bespre ken. Wat die technische bezwaren precies inhouden, is niet geheel dui delijk geworden. Wel een belangrijk onderdeel daarvan, dat ook finan cieel heel zwaar weegt. De Amster dammers wilden n.l. het Marine-eta blissement afbreken a raison van veertig miljoen gulden. Het is begrij pelijk, dat de huidige noodzaak om zo min mogelijk kapitaal te besteden voor welk urgent project ook, bij het kabinet tegen deze dure verhuizing grote weerstand heeft gewekt. De socialisten hebben hun motie met zulk grof geschut trachten te verdedigen, dat zij alleen de commu nisten er nog voor konden winnen. Met 72 tegen 42 stemmen is hun mo tie afgewezen. De socialistische fractieleider, mr. Burger, trok als een Don Quichotte tegen de motic-Romme op on noemde deze de doodsteek aan alle tunnel plannen. Tegen de nuchtere logica van de katholieke fractieleider maak te dit een zeer zwakke indruk. De socialisten wilden vastleggen, dat Amsterdam ongehinderd verder zal moeten bouwen, wanneer de hoofd stad daar zelf kapitaal voor bijeen brengt. Onhandig Dan zou later wel een bijdrage van het Rijk kunnen volgen. Prof. Romme wees er op, dat dit erg onhandig was, want als Den Haag op dit moment reeds ernstige technische bezwaren heeft zal het later nooit kunnen verantwoorden, dat dan achteraf toch nog een pro» ject gefinancierd wordt, uit de schatkist, waaraan dergelijke be zwaren kleven. Amsterdam zou dan wel heel zwak komen te staan. Mr. Burger heeft nog krampachtige pogingen aange wend om niet helemaal met niets uit het tunneldebat te komen. Hij stelde voor om de motie in tweeën te hak ken. Daarmee kwam weer een andera zwakke steek in het socialistisch be toog naar voren. Men had dus wel degelijk voor een deel van de motie veel waardering, hoe men daarover ook was gaan razen. Mr. Algera heeft de Kamer verzekerd, dat het overleg, dat in de motie wordt gevraagd, con amore en met de grootst mogelijke spoed zal worden begonnen. Hij zag in het uitstel ln verband met de be stedingsbeperking nog een lichtpunt: het is al meer voorgekomen, dat zo'n intermezzo verbetering brengt in de uit te voeren projecten. Minister Hofstra heeft zijn partij genoot Burger nog op de korrel ge nomen. De heer Burger had zijn onte vredenheid uitgesproken over het feit, dat de minister had gezegd, dat iede re gulden voor het tunnelplan aan de woningbouw wordt onttrokken. Dat is helemaal niet zo demago gisch als het in de hitte van een po litieke strijd moge lijken, aldus de minister. Men bedenke slechts dat de woningbouw thans in Bijn geheel uit vlottende middelen moet worden ge financierd en dat ae bodem van deze kapitaalsbron angstig dicht naderbij komt. De minister heeft bij deze ge legenheid nog gesproken over de ur gentie van verschillende grote projec ten. Hij noemde het Delta-plan als een van de taken, die het Rijk thans het allereerst aan het hart gaan. Er zat een duur uitziende marineman in de bus van Den Bosch naar Tilburg. De man informeerde belangstellend naar de Heistraat in Capelle, waar hij een zekere familie moest gaan opzoeken, zoals hij ver telde, in verband met belang stelling van een drietal zoons voor de Koninklijke Marine. Heel toevallig zat er een Capelse dame in de bus, die de betrok ken familie met naam en toe naam kende en ook uitstekend op de hoogte was van de ge zinsomstandigheden in het be trokken gezin. En het was geen wonder, dat de marineman even later teleurgesteld de bus ver liet om rechtsomkeer te maken. De drie zoons, die „belangstel ling" voor de Koninklijke Ma rine bleken te hebben, bleken nl. amper de kleuterschool te hebben doorlopen. Ze hadden echter om aan een mooi boekje te komen geschreven of beter gezegd laten schrijven om een in een advertentie aan geprezen brochure, waarin alles over de Koninklijke Marine wordt verteld. Maar wie weet. Misschien mag de dure marine man later toch nog eens terug komen!

de Stem | 1957 | | pagina 1