Postelkanaal Proefschrift over D.E.S. won overtuigend intern. Tonido-toernooi Gedwongen tewerkstelling deskundigen in Indonesië t ATTENTIE C. Witkam Een Brabants en Limburgs belang voor Europees forum Benzine voor toeristen in Frankrijk Iraakse premier afgetreden het Woonhuis POELMAN Verzinken !en Vertinnen KERVINK DEES 1 RADI0-ELEKTR0M0NTEUR DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 11 JUNI 1957 Politievoetbal te Sluiskil Zeelanrl damde prima in Dordt Ambassadeur van Jordanië uit Cairo teruggeroepen au* Libanese verkiezing verloopt gunstig voor het Westen MARKTEN Officiële Dublikatie geen spreekuur Notaris HOVING B. A. van VERRE v.d. Walle- Blommaert De Goese sportvereniging Tonido heeft haar jaarlijks internationaal handbaltoernooi gehouden. Een stra lende dag en een perfecte organisa tie hebben er veel toe bijgedragen 0111 de honderden sportlieden een prachtige dag te bezorgen. De initia tiefnemers, die voor een zeer sterke bezetting van dit toernooi hebben ge zorgd, kunnen dan ook op een ge slaagd handbalfestijn terugzien. Bij de heren in Poule A moest het Duitse Eintracht ditmaal zijn meer dere erkennen in landskampioen D. E.S., dat met overtuigende cijfers de wisselbeker voor een jaar in bezit nam en Eintracht naar de derde plaats verwees. Bij d^, dames liet het Duitse Bad Soden niet de minste twijfel er over bestaan wie de sterkste was. Het Am sterdamse Amstel, houdster van de wisselbeker, moest ditmaal met de tweede plaats genoegen nemen. Bij dc dames in Poule B en C heeft het niet aan spanning ontbroken. Finalisten waren hier Walcheren (Poule B) en Olympus (Poule C) beide uit Vlissingen. De beslissings wedstrijd eindigde in een verrassend gelijk spel (1-1). De verlenging van 2 maal 5 minuten bracht geen ver andering in deze stand, zodat straf- worpen de beslissing moesten bren gen. Olympus wist slechts één straf- worp te benutten, doch dit was vol doende voor de eerste prijs, daar Walcheren niet tot scoren kwam. Ook de D.E.S.-reserves wisten in hun poule beslag te leggen op de eerste prijs. In poule D tenslotte bleek het Goese Volharding de sterkste, 's Avonds werden met een toepasse lijk woord de vele fraaie prijzen uit gereikt. De uitslagen Heren: Poule A: Eintracht - Hellas 93; D E S. - Gendarmerie 83; Hellas - D.E.S. 69; Eintracht - Gen darmerie 44; D.E.S. - Eintracht 9—3; Hellas - Gendarmerie 47. Poule B: Tonido - Amstel 86; Berchem Sport - Bad Soden 26; To nido - Berchem Sport 26; Bad So den - Amstel 5—4; Amstel - Berchem Sport 36; Tonido - Bad Soden 63. Finale heren: 1. D.E.S. (wisselbe ker), 2. Berchem Sport, 3. Eintracht, 4. Bad Soden. Poule C: Sparta - Olympus 61; DES II - Olympus 91; EMM - Spar ta 3—2; DES II - EMM 7—1; Spar ta - DES II 2—5; Olympus - EMM 3—7. Eindstand: 1. DES II, 2. Emm, 3. Sparta, 4. Olympus. Poule D: Tonido II - Volharding 7—9; Amstel II - Walcheren 13; Tonido II - Dendermonde 56; Vol harding - Walcheren 73; Dender monde - Amstel II 21; Walcheren - Tonido II 58; Volharding - Dender monde 60; Tonido II - Amstel 94; Amstel II - Volharding 410; Den dermonde - Walcheren 22. Eindstand: 1. Volharding. 2. Dender monde, 3. Tonido II, 4. Walcheren, 5. Amstel II. Dames: Poule A: Zeeland Sport - Bad Soden 24; Bad Soden - DES 62; Amstel I - Zeeland Sport 21; DES - Amstel 35; Amstel - Bad Soden 24. Eindstand: 1. Bad Soden (wisselbe ker). 2. Amstel I, 3. D.E.S., 4. Zee land Sport. Poule B: Walcheren - Tonido 3I; Walcheren - Hellas 11; Hellas - To nido 21. Poule C: Amstel II - Olympus 02; Olympus EMM 30; EMM - Am stel II 2—1. Finale dames B en C: 1. Olympus (na stralworpen), 2. Walcheren, 3. Hellas, 4. E.M.M. Maurits Be Quick (Z) Velox De in het villapark te Sluiskil ge speelde interland ontmoeting tussen de politiekorpsen Terneuzen en Loke ren, welke wedstrijden een traditio neel karakter dragen, is geëindigd in een gelijkspel (3-3). Midvoor Gregoire was het, die bin nen de eerste minuut met een zuiver en hard gericht schot Terneuzen de leiding gaf. In de 20e minuut scoorde de linksbuiten van Lokeren uit een prachtige pass de gelijkmaker (1-1). De druk op het Lokeren-doel werd heftiger en bij een uittrap van de Bel gische keeper wist Overmaire deze op te vangen, hij schoot linea recta en... raak retour 2-1. Lokeren kon door 'n fout van de niet in optima forma spe lende Terneuzense doelman voor de 2e maal gelijkmaken (2-2). De Oranje politiemannen, kennelijk hierdoor ge deprimeerd, moesten nogmaals toe zien, hoe de rechtsbuiten van de gas ten onhoudbaar inschoot (2-3). Na de thee had er in het doel een wijziging plaats gevonden. De Terneu zense captain stelde de getrouwe doel man De Vos onder de lat. waardoor zijn collega's nieuwe aanvalsmoed kregen. In de laatste minuut, waarin de Terneuzense ploeg nog eens alles op alles zette, zagen zij een aanvalspo- ging beloond, toen het wederom mid voor Gregoire was die de stand op 3-3 bracht. Het was brigadier van Troost, die na het laatste fluitsignaal aan het Lokeren-team de beker overhandigde. In prettige sfeer en stemming heeft men na afloop in zaal Krijger de wed strijd met al zijn details nog eens onder de loep genomen. In Dordrecht vond de jaarlijkse ont moeting plaats tussen de vertegen woordigende damploegen van Dord recht en Zeeland. In de hoofdklasse had Dordrecht een uitstekende kans om definitief in het bezit van de wis selbeker te komen, want nadat Zee land in 1953 en 1954 toernooiwinnaar was geworden, toonden de Dordtse dammers zich in 1955 en 1956 de sterk sten. Ditmaal werd het echter weer een Zeeuwse overwinning (13-7), zo dat de beker weer voor een jaar mee naar Zeeland ging. In de eerste klasse kwam Dordrecht wel definitief in het bezit van de wis selbeker. Door een 12-8 overwinning legden de Dordtenaren namelijk voor de derde achtereenvolgende maal be slag op de trofee. In de tweede klasse waarin vorig jaar voor -het eerst werd gespeeld, werd Dordrecht met 11-9 voor de tweede maal winnaar. Vrijdag 31 mei j.l. had aan de Sorbonne te Parijs de promotie cum laude in de letteren plaats van onze landgenoot dr. B. Krommendijk te Amsterdam. Er is aanleiding om deze pro motie even in het bijzonder in ons blad te vermelden, omdat 't j onderwerp, waaraan de promo vendus zijn dissertatie heeft ge wijd, betrekking heeft op het zgn. Postelkanaal een ont werp dat in werkelijkheid nog niet meer is dan een ideëel plan maar dat geroepen is een ont brekende schakel aan te vullen de waterwegennetten 2 110 3 4—3 3 1113 8—8 3 10 2 2 7—8 De Jordaanse regering heeft haar ambassadeur in Cairo, Rifai, terug geroepen. Deze maatregel zou verband houden met het uitwijzen, op maandag, van de Egyptische militaire attaché in Amman en de Egyptische consul in Jeruzalem. De militaire attaché in Amman wordt ervan beschuldigd, dat hij een Jor daanse burger heeft trachten over te halen officiële Jordaanse persoonlijk heden te vermoorden. Serif Mansber, de Egyptische di recteur van het kantoor te Beiroet van hét onder toezicht der Egypti sche regering staande persbureau voor het Midden-Oosten" is uit Liba non gewezen. Hetzelfde is geschied met Mandoe Zaher, die te Amman correspondent van dit persbureau was. doch aanzeg ging kreeg om Jordanië te verlaten. Hij vertrok naar Beiroet, doch nu moet hij ook uit Libanon vertrekken. in aan Polo-interland te Sas van Gent De Bruinvis te Sas van Gent is nu zo ver gevorderd met haar voorbe reidingen voor de waterpolo-interland Nederland-België op 23 juni, dat het programma van die middag zich wat duidelijker gaat aftekenen. Om half drie wordt begonnen met de waterpolo-interland tussen de ju nioren van Nederland en België. Hier na volgt een intermezzo, dat zal be staan uit een kunstzwemshow, welke wordt verzorgd door de Aquabello, een afdeling van de Koninklijke Gent se zwemvereniging. Deze groep zal, met muzikale begeleiding een aantal dansen al zwemmende uitvoeren. Deze show duurt ongeveer drie kwartier en daarna binden de natio nale zeventallen de strijd aan. Voor het Nederlandse zevental is deze wedstrijd tevens een voorbereiding voor het toernooi om de Trofeo d'Ita- lia, dat straks in Joego-Slavië wordt gehouden. De Belgische ploe.g, die de laatste ren niet tot grote successen kwam, schijnt thans verjongd te zijn en aan kracht gewonnen te hebben. In Sas van Gent verwacht men, dat Johan van der Steen van Bruinvis, die de Belgische nationaliteit heeft, weer in de Belgische ploeg zal worden ge kozen. weerszijden van de Nederlands- Belgische grens in het hart van Benelux. Het Postelkanaal wij wezen er reeds vroeger op zal de verbinding tot stand moeten brengen tussen het kanalenstelsel in de Belgische Kem pen ten noorden van het Albertkanaal en het Wilhelminakanaal in Noord- Brabant. Het kortste tracee daarvoor ligt iets ten oosten van Turnhout en Tilburg. Aldus geprojecteerd komt het niet ver te liggen van de oude Witheren-abdij van Postel, waar op een Groot-Kempische contactvergade ring, 22 augustus 1953, het Postel kanaal als noodzakelijke verbinding tussen de Belgische en Nederlandse kanalenstelsels naar voren werd ge bracht. Reeds op 1 juni 1953 had de Belgisch-Limburgse Economische Raad een dergelijke verbinding voor sche pen van 600 ton in een resolutie bepleit. Als stuwkrachten voor de aanleg van dit kanaal deden zich vooral gel den de Belgische Stichting voor de Kempen en de Nederlandse Stichting Kempenland, welke laatste de ge meenten in de Acht Zaligheden be strijkt. Levendige belangstelling toon den de gouverneurs van Noord-Bra bant en van Belgisch Limburg. Belang van het kanaal Het belang van het Postelkanaal spreekt eigenlijk voor zichzelf, Tussen de Zeeuwse tussenwateren en de Zuid-Willemsvaart is er thans geen enkele bevaarbare verbinding van het Belgische kanalennet met het Neder landse waterwegenstelsel, ofschoon deze netten aan weerszijden van de grens op korte afstand van elkaar liggen. Brengt men de hier ontbrekende verbinding tot stand, dan kan de scheepvaart van de Belgische Kem pen en men denke hier o.a. aan het Kempische kolenbekken via het Wilhelminakanaal aansluiting krijgen bij Geertruidenberg op ons rivierengebied. Omgekeerd kan men dan vanuit Holland zonder omweg over Antwerpen en Albertkanaal of over Maas-Waal-kanaal en Maas het noordelijkste Belgische kanalennet en Luik bereiken. Via de Zuid-Willems vaart heeft dan ook Maastricht een korte, rechtstreekse verbinding met Tilburg, Oosterhout en Breda. Het nut van het Postelkanaal kan AA#$<*07 L m Sr. 1KWMN t j Op bovenstaand kaartje ziet men met het cijfer 2 een ver- binding tussen de Kempische l kanalen en het Wilhelmina- kanaal aangeduid zoals de Lim- burgse Economische Raad zich i die in 1953 had gedacht. Later J echter is men gaan denken aan een dergelijke verbinding, die oostelijker ligt en langs de J aloude abdij van Postel loopt. Vandaar de benaming Postel- kanaal. In principe is de be- doeling echter dezelfde: het aanbrengen van een ontbre- kende schakel in het zuidelijke kanalenstelsel, die naar alle t richtingen voordelen biedt. De chef van de staf van het Indonesische leger, generaal- majoor A. H. Nasution heeft als een uitvloeisel van de staat van oorlog en beleg in Indonesië, een ordonnantie uitgevaardigd, waarbij hij de bevoegdheid ver krijgt, bepaalde deskundigen op te dragen in dienst van de overheid te werken in het be lang van de ontwikkeling van het land en voor het handha ven van de inwendige rust en orde. Deze aan te wijzen deskundigen krijgen zeven dagen de tijd om de desbetreffende benoeming af te wij zen, doch hun weigering dient op aan nemelijke gronden te berusten. In een nota die bij het besluit is gevoegd wordt gezegd, dat de rege ring sedert lang kampt met een ge brek aan deskundigen en niet in staat is deze aan te werven, omdat de meesten hunner de voorkeur geven aan arbeid in particuliere zaken. Gezien dit feit werd uitvaardiging van deze ordonnantie noodzakelijk ge. acht. nog veel groter worden door de ver beteringen aan de waterwegen in west- en oost-Brabant, waardoor ten slotte enerzijds Bergen op Zoom be reikbaar wordt vanuit de Kempen en anderzijds, als het Wilhelminakanaal naar de Maas wordt doorgetrokken, ook het verkeer te water tussen Noord-Limburg en Noord-Brabant kan worden geïntensificeerd. Voor het verkeer met de Belgische Kempen is trouwens nog een andere oplossing gewenst en dient nl. ook de „Stop" van Loozen in de Zuid-Willemsvaart te worden verwijd. Nadien moet de Noordervaart in Limburg tot Venlo worden doorge trokken. Koslenbezicaren Het Postelkanaal is in de parlemen- ten van Nederland en België ook on der de aandacht gebracht van de regeringen. Tot nu toe stuitte men hier echter op kostenbezwaren die, hoewel vooral te wijten aan de nieuw heid van het plan, nu tijdelijk steun vinden in de bekende „bestedings beperking". Het belang van het kanaal krijgt met dat al extra-reliëf door de dis sertatie van de heer Krommendijk, leraar bij het protestants-christelijk middelbaar onderwijs in Amsterdam, een „Hollander" dus nog wel, die deze Brabants-Limburgse en Benelux- aangelegenheid heeft behandeld in het kader van de Westeuropese ver- keersintegratie en ze door zijn pro motie te Parijs mede onder Europese aandacht bracht. Al betekent het verschijnen van deze dissertatie geen directe stap vooruit naar de verwezenlijking van het Postelkanaal, zij zal toch de idee er van weer verlevendigen en ver sterken en het streven naar de uit eindelijke verwerkelijking een nieuwe impuls geven. Bij de verkiezingen in Libanon heb ben de pro-Westerse regeringspartijen in Beiroet, de hoofdstad van Libanon 10 van de 11 zetels bemachtigd. In zuid-Libanon veroverde de oppositie 6 en de regeringspartijen 5 zetels. Beiroet en zuid-Libanon kiezen samen 22 van de 59 kandidaten voor de Li banese volksvertegenwoordiging, die 66 zetels telt. Bij de verkiezingen van zondag heb ben 200.000 van de 600.000 stemge rechtigden hun stem kunnen uitbren gen. De anderen komen in de ko mende weken aan de beurt. Men heeft de verkiezingen over vier zondagen verdeeld, om ongeregeldheden tot 'n minimum te beperken. LE MAYEUR. de bekende Belgische schilder, die veel op Bali gewerkt heeft, heeft zijn beroemde woning op Bali afgestaan aan de Indonesische regering, die het huis zal inrichten tot een museum van Balinese schil derijen Met ingang van 17 juni zal het ben zinedistributiesyiteem voor toeristen in Frankrijk worden gewijzigd. Bij het totnuto# geldende stelsel moest de automobilist bij een bank geld wisse len om benzinebonnen te krijgen. Met ingang van 17 juni zal men de ben zinebonnen zonder meer kunnen krij gen op vertoon van het grensdocu- ment van de wagen. De bonnen zullen verkrijgbaar zijn bij alle banken, de bureaus van de Automobielclub en bij de Syndicats d'Initiatives (bureaus voor vreemdelingenverkeer). Voor 'n bromfiets of lichte motor tot 2 pk. ontvangt men bijvoorbeeld een toe wijzing van 60 liter. Voor de grote Amerikaanse wagens boven 16 pk krijgt men 320 liter. Wanneer de bon kaart is opgebruikt (deze is tien da gen geldig) kan men een nieuwe kaart krijgen. Te Bagdad ia van gezaghebbende zijde vernomen, dat de Iraakse pre mier, generaal Moeri Es Said, zijn ontslag aan koning Feisal heeft aan geboden. De koning heeft hem verzocht in functie te blijven tot een nieuwe rege ring gevormd zal zijn. KAPELLE, 8 juni. Aardbeien veiling: Regina 1 34-60 2 20-34, Mach. Fruhernte 1 42-60. 2 29-40, Dutch Evern 1 36-55, 2 24-31, Madame Lefe- bre 1 30-39. 2 18-22, Sengana 1 38-53, Climax 59, 2 31, Madame Moutot 1 26-35. 2 24. Ydun 1 35. Bowa 1 40-66, aardbeien per kg 1 140-147, 2 90-122, afw. 45-103. OPKOMST EERSTE OEFENING Ten behoeve van de dienstplichti gen, die op 12 juni 1957 voor le oefe ning onder de wapenen komen, wor den een aantal extra treinen ingelegd. Genoemde dienstplichtigen moeten van deze extra-treinen gebruik maken, en daartoe op een. zodanig tijdstip van. hun woonplaats vertrekken, dat zij op het oetrokken station aansluiting he boen op de voor hen bestemde trein. De dienstplichtigen, die in ver band met hun plaats van vertrek of bestemming géén gebruik kunnen maken van één der hierna genoemde extra-treinen, moeten ingevolge hun lastgeving reizen met de eerstvolgende reisgelegenheid na 06.59 uur. Extra, treinen, Amsterdam-Bergen op Zoom: Amsterdam CS V. 8.55, Amsterdam Sloterdijk V. 9.01, Haarlem V. 9.13, Leiden V. 9.34, Rotterdam CS V. 10.10, Barendrecht V. 10.37, Dordrecht V. 10.47, Lage Zwaluwe V. 10.57, Roosen daal V. 11.14, Bergen op Zoom A. 11.24. Den Haag HS-Bergen op Zoom: Den Haag HS V. 9.55. Delft V. 10.04. Rotterdam CS V. 10.22, Rotterdam Blaak V. 10.26, Rotterdam Zuid V. 10.30, Barendrecht V. 10.41, Roosendaal V. 11.22, Bergen op Zoom A. 11.32. Rotterdam CS-Eindhoven: Rotterdam CS V. 9.26, Rotterdam Blaak V. 9.30, Rotterdam Zuid V. 9.34, Barendrecht V. 9.41, Dordrecht V. 9.50, Lage Zwa luwe V. 10.01, Breda V. 10.14, Gilze- Rijen V. 10.23, Tilburg V. 10.33, Ois- terwijk V. 1040, Boxtel V. 10.50, Eind hoven A. 11.07 Amsterdam CS-Eind hoven: Amsterdam CS V. 8.33, Am sterdam MP V. 8.45, Amsterdam Am stel V. 8.54. Utrecht V. 9.29, Gelder, malsen V. 9.58, Den Bosch V. 10.17, Vught V. 10.22, Boxtel V. 10.28, Eind hoven A. 10.42. Leeuwarden-Vught: Leeuwarden V. 8.41, Heerenveen V. 9.04, Steenwijk V. 9.23, Meppel V. 9.35, Zwolle V. 10.15, Amersfoort V. 11.18, Utrecht V. 11.47, Den Bosch V. 12.30, Vught A. 12.36. Groningen-Bergen op Zoom: Groningen V. 8.43, Assen V. 9.04, Hoogeveen V. 9.25. Meppel V. 9.40, Zwolle V. 10.02, Amersfoort V. 10.57 .Utrecht V. 11.28, Den Bosch V. 12.20, Tilburg V. 12.43, Gilze-Rijen V. 12.58, Breda V. 13.13, Roosendaal V. 13.37, Bergen op Zoom A. 13.53. Nij- megen-Bergen op Zoom: Nijmegen V. 9.53, Den Bosch V. 10.38, Tilburg V. 11.05, Breda V. 11.25, Roosendaal V. 11.51, Bergen op Zoom A. 12.05. Zwolle-Roermend: Zwolle V. 10.06, Deventer V. 10.32, Zutphen V. 10.48, Arnhem V. 11.21, Nijmegen V. 11.43, Blerick V. 12.34, Venlo V. 12.38. Roer mond A. 12.59. Rotterdam CS-Den Haag SS-Ermelo: Rotterdam CS V. 8.22, Rotterdam Noord V. 8.30, Gouda A. 8.44. Den Haag SS V. 8.22, Voor burg V. 8.28, Gouda A. 8.47. Beide treinen combineren: Gouda V. 8.50, Utrecht V. 9.18, Amersfoort V. 9.44, Ermelo A. 10.01. 422-00 God Op het hoogfeest van Pinksteren heeft het behaagd tot Zich te roepen de ziel van PETRUS FRANCISCUS VOET echtgenoot van Elisa Johanna Maria Keiser eerder weduwnaar van Maria Cecilia Sarueel Hij werd geboren te Hontenisse op 17 november 1880, werd tijdens een kortstondige ziekte voor zien van de H. H. Sacramenten der Stervenden en overleed op 9 juni 1957 in het St.-Liduina te Hulst. Moge hij rusten in vrede. Kloosterzande, 10 juni 1957. E. J. M. Voet-Keizer en kinderen. De plechtige uitvaartdienst, welke gevolgd wordt door de begrafenis zal plaats vinden op woens dag 12 juni a.s. om 10 uur, in de parochiekerk van de H. Martinus te Groenendijk. Samenkomst: Hof te Zandeplein 10, Kloosterzande om 9.30 uur. Rozenkransgebed heden dinsdag 11 juni in de pa rochiekerk om 19.30 uur. houdt ZONDAG 16 JUNI vrij. GROOT CRITERIUM te St.-Laurens (B) bij Eede voor beroepsren ners over 220 km. De laatste 4 ronden (40 km) ter plaatse. Tevens GROTE WIELERKOERS voor liefhebbers. 100 km (25 ronden). In beide koersen HOLLANDSE EN BELGISCHE RENNERS. WIELERvSPORT VAN 14 TOT IS UUR Op zaterdag 15 juni a.s. ho pen onze geliefde ouders C. L. ran Omber gen en C. S. van Om bergen- Vergouwen de dag te herdenken dat ze voor 50 jaar in het huwelijk traden. De H. Mis uit dankbaarheid te half tien. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Gelegenheidt ot felicite ren van 23 uur. N'euw-Namen, Wilhelmina- straat 10. 3(11-0 Voor de vele blijken van deelneming ons betoond voor en na het overlijden van onze geliefde vader, grootvader en overgrootvader ADOLF VAN HECKE betuigen wij onze hartelijke dank. bijzonder aan Zuster Clarijssens, wijkverpleegster. Uit aller naam de fam. van Heeke. Weetderpe, juni 1957. LOGOPAEDISTE WOENSDAG 1» JUNI IN HULST EN AXEL Dner Kledingmagatyai VERHUURT GELEGENHEIDSKLEDING o.a. jacquets, colberts, fanta sie pantalons, hoge hoeden en schoenen. Alles als nieuw Lange Vorststraat 56, GOES Telefoon 2795. OPENBARE VERKOPING te TERNEUZEN zal op donderdag 20 juni '57 des nam. 2 uur, ten verzoeke van mevr. Galle-Arentz, in het café ..Du Commerce" a. d. Markt te Terneuzen, in het openbaar verkopen: met erf en tuin Scheldekade 40 - Terneuzen, groot 1,56 are. Ontruimd te aanvaarden uiterlijk 15 augustus 1957. Te bezichtigen: woensdag 12, donderdag 13 en maandag 17 juni a.s. 35 uur, op ver toon van een kaart, af te ge ven door de notaris. Gega digden voor zelfbewoning gelieven zich te wenden tot le Huisvestiwgscommissie te Terneuzen. Betaling koopsom binnen 30 dagen onkosten binnen 5 dagen na de verkoping. Nadere inlichtingen ten kantore van de notaris. VERKOOP BIJ INSCHRIJVING Notaris te Middelburg is voornemens, wegens ver trek van de eigenaar, bij in schrijving te verkopen: DE BUNGALOW genaamd „Anna" aan 't Zand- dorp no. 58 te Middelburg, bevattende kamer ensuite, 3 slaapkamers, keuken en douchecel, met garage, schuur en tuin, groot 4 are 44 ca. Ontruimd te aanvaarden: uiterlijk 15 november 1957. Jaarlijkse lasten f 43.16. Te bezichtigen (tegen toe gangsbewijs, verkrijgbaar bij de notaris op vrijdag 14 en vrijdag 21 juni a.s.. van 14-17 uur. Inschrijfbiljetten onder cou - vert in te leveren ten kantore van genoemde notaris vóór 1 juli 1957, alwaar op die dag te 11 uur, desgewenst in te genwoordigheid der inschrij vers. de briefjes zullen wor den geopend. Kosten bij aankoop: veiling tarief. Verdere inlichtingen ten kan tore van de notaris, Rouaanse Kaai 35, tel. K 1180 nr. 2123. HOTEL, CAFé RESTAURANT J. F. DE BONT Stationsstraat 17, Middelburg HET trefpunt voor H. H. reizigers ook voor het koffie-uurtje. KORSETTEN en B.H.'s Drogisterij HULST UW ADRES voor J van WASKETELS TEILEN MELKBUSSEN enz. Verl. v. Steenbergenl. 11 J Terneuzen Tel. 2986 Giro 558059 Besteladres omgeving: De Wit, Vestdijkstraat 25 t Hulst en t Hulst Adverteren doet verkopen Voor direct gevraagd: AST WERK. Reiskosten worden vergoed Brieven met verlamd salaris onder no. 20.

de Stem | 1957 | | pagina 7