da Engeland vreest rampzalige stakingsgolf RT en Y.S. houden zich op de vlakte (van Gaza) Imposant en duur Dr. Adams ontkent alle schuld aat 1 Lijk van Magsaysay gevonden STEM-toto voor a.s. zondag Bezorgde W.E.U.-ministers voeren beraad in Londen Jeugdige boefjes bleken volleerde insluipers vrij LANG It Regering pleegt vandaag overleg met de partijen ürCtfy&ty VRIJ DERDERS UURPMKET 97e JAARGANG No. 22406 DAGBLAD VOOR ZEELAND Scheepsbouwers, metaalbewerkers, spoorwegmensen Opa Kip werd 106 ar Gelieimhoudingsplicht S.E.R.-ambtenaai veroordeeld „ONMETELIJKE SCHADE" Nu definitief Zondagsrijverbod ingetrokken Automatische mijndetector Tijdelijk enige regen Devaluatie der „zilverlingen Hongaarse V.N. afgevaardigde vraagt asiel Inkrimping van de Britse strijdkrachten Christen-Democraten gaan in Arezzo congresseren Messentrekker door politie in buik geschoten Opzienbarend proces begonnen Overleg ontwapening in Londen Belgische straaljager neergestort Zaak Abdulgani V oorwaardelijke gevangenisstraf geëist Het parlement danste gr Maatschappij f buitenland enige J 4 ONWERK ravenhage. alles wat U rzorging. IFTEN lapoelijke haar vaten te geven, arversterkende OLIE HAARCRÊME de haaropbouv. IJGBAAR >mpoo:f1.05en hAlcochingevit. I et alcohol f 1.20 uiUending belwstere N DER STEEN VSSEN VE ORE/K- <ET EEH kltllCHTiOE SPUJTEN. Uitgave N. V. Uitgever» Mij. Neerlandia. Verschijnt elke werkdag. Bureau»: Breda, Reigerstraat 16. Tel.: Directie, Redactie en Administratie 3351. Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C J. V. Hootegem, Mr. Dr. A. J. J. M. Mes, Mr. H. M. L. d« Rechter. P. V. M Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Abonn. prijs, bij vooruitbet f 6.50 p. kwartaal, p. post t 7.20, p. week (uitsi. bij niet postbestelL) f 0.50. Incasso wordt berekend. Losse oumm. 13 ct. Postrek. 278841 Voor God, Konthfltn en Vaderland DINSDAG 19 MAART 1957 Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0.35 per m/m. (Ingezonden Mededelingen f 0.85 per m/m). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie f 0.14 per m/m. (Ingezonden Mede delingen f 0 35 per m/m). Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per m/m extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit- gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, Telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Dubbele Poort 7, Telefoon 102 (Bjjbureaus: TERNEUZEN, Noordstraat 56, Tel. 2601 OOSTBURG. Nieuwstraat 41, Tel. no. 35). Opa Jan Kip is gisteren 106 jaar geworden. Heel Dreischor vier de feest. In een vergadering van de bejaarden van het dorp (het vijfde deel van de bevolking is ouder dan 65 jaar) bood bur gemeester Vermeulen de jarige een elektrisch scheerapparaat aan. Opa moest maar met zijn tijd meegaan, vond hij. „Ik ben nou 106 jaar geworden," mijmerde opa, dat is nog nooit in mijn leven gebeurd..." De bewoners van het dorp von den het juist daarom een vie ring waard. Zij dansten bij draaiorgelmuziek. en opa zag het gedoe glimlachend aan. „Net als in de goeie ouwe tijd," zei hij. 0 De politierechter te 's-Gravenhage, mr. Stolk, heeft de heer Th. J. uit Soesterberg veroordeeld tot een voor waardelijke gevangenisstraf van twee maanden met een proeftijd van drie jaar en een cnvoorwaardelijke geld boete van 50 gulden subs. 10 dagen hechtenis. Verdachte werd ten laste gelegd in 1955, toen hij nog ambte naar was bij de Sociaal Economi sche Raad, de geheimhoudingsplicht te hebben geschonden door een ad vies van de S.E.R. over de loonvor ming, ter beschikking te stellen van een verslaggever van een landelijk dagblad. Deze had (volgens de heer J. tegen de afspraak in) dit advies gepubliceerd in zijn krant, voordat de minister er officieel van kennis had kunnen nemen. De arbeiders in de Britse scheepsbouwindustrie hebben het werk neergelegd, de metaalarbeiders kunnen ieder ogenblik in staking gaan en de spoorwegmensen dreigen nu ook al met een stakingsactie. Als er geen spoedige oplossing wordt gevonden, zou Engeland wel eens weken tegemoet kunnen gaan, die ramp zalig zullen blijken voor de toch al wankele economie van het land. De staking van de scheepsbouwers alleen betekent al een ernstige slag voor de Britse industrie. De minister van arbeid, McLeod, heeft gisteren in het Lagerhuis meegedeeld, dat hij vertegenwoordigers van beide partijen heeft uitgenodigd, zonder uitstel besprekingen op zijn ministerie te voeren. Het socialistische lid van het La gerhuis, Alfred Robens, wees er gis teren in een bewogen zitting op, dat de staking „het land onmetelijke schade kan berokkenen". Hij drong er bij de regering op aan. „zich met het gevecht te bemoeien" en de werkgevers ervan te overtuigen, dat onderhandelingen dringend gewenst zijn. McLeod antwoordde, dat de re gering hier zeker aan denken zou, maar dat hetzelfde gold voor de vak- DE BESTUURDER van een landbouw trekker, de 48-jarige K. Riemersma uit Amsterdam, kwam onder zijn tractor terecht, toen die tegen het trottoir botste en kantelde. De man overleed aan zijn verwondingen. EEN LIBERIAANS tankschip van 7000 ton is, na explosies aan boord, in de Golf van Mexico gezonken. De beman ning werd gered. MET INGANG van juni zullen reizi gers van internationale treinen, wan neer zij Wenen naderen, gebruik ma ken van de diensten van vrouwen in uniform, die in Wenen hotelkamers bespreken en andere maatregelen tref fen ten gerieve van de reizigers. IN MARCINELLE wordt ontkend, dat de donderdag gevonden stoffelijke res' ten van slachtoffers van de mijnramp reeds geïdentificeerd zouden zijn. ALBERT TERMOTE. de bekende beeldhouwer, die in Voorburg woont, wordt op 30 maart a.s. zeventig jaar. Hij is Vlaming van geboorte. VOOR GEZONDHEIDSZORG in Ne derland werd in 1953 niet minder dan 820 miljoen gulden uitgegeven. Dit vol gens een overzicht van het Centraal Bureau voor de Statistiek. IN BANDOENG heeft een comité tot handhaving van de zedelijkheid pro test aangetekend tegen de kleding, waarin een vrouwelijk lid van een Hussische circustroep optrad. CHARLES BOHLEN. de Amerikaanse ambassadeur te Moskou, die drie we ken te Washington heeft vertoefd voor overleg met het Amerikaanse minis terie van Buitenlandse Zaken, is weer naar zijn standplaats teruggekeerd. VICE-PRESIDENT Nixon van de V.S. tijdens een particuliere audiën- de H. Vader een boodschap van Eisenhower overhandigd, waarin deze laatste uitdrukking geeft aan de hoog achting van het Amerikaanse volk voor het werk van de Paus. w. m. BEKKERS, bisschop- coadjutor van Den Bosch, heeft gis teren zijn eerste officiële bezoek aan Nijmegen gebracht. De minister van Economische Za ken heeft besloten het zondagsrijver bod, dat reeds enkele weken geleden werd opgeschort, in te trekken. Dit omdat ook volgens internationaal be schikbare gegevens de voorzienings situatie voor aardolieprodukten zich voor de naaste toekomst gunstiger laat aanzien dan de vorige maand nog vaststond. bondsleiders. De talrijke scheepswer ven in Engeland boden gisteren een troosteloze aanblik. Leeg en verlaten lagen de schepen. Noch aan de nieuwbouw, noch aan reparaties werd gewerkt, tot groot ongenoegen uiter aard van de rederijen, die hun pro gramma's in de war gestuurd zien. Niet minder dan 200.000 arbeiders in de scheepsbouwindustrie hebben het stakingsparool opgevolgd. De „Internationale Federatie van Metaalbewerkers" heeft een beroep op de 7.750.000 leden van de bij haar aangesloten nationale vakbonden ge daan, geen werk te doen, dat feitelijk op Britse werven had moeten worden verricht, als daar niet werd gestaakt. De staking heeft maandag de koers van het pond sterling doen da len. Door verkopen van bezitters van ponden op het Europese vasteland en elders in het buitenland daalde de koers voor het eerst sedert januari j.l. tot beneden de 2.79 dollar. De Engelse minister van Verkeer, Harold Watkinson, heeft voorspeld, dat de Westduitse scheepswerven voordeel zullen trekken van de sta king in de Engelse scheepsbouivnij- verheid, maar volgens scheepsbouw- krlngen te Hamburg zal dit niet het geval kunnen zijn, daar de Westduit se werven reeds tot 1960-61 volledig van werk zijn voorzien. De Bond van Spoorwegarbeiders heeft zijn looneisen voorgelegd aan een hof van arbitrage, en de beslis sing kan ieder ogenblik komen. In dien deze beslissing neerkomt op een verhoging welke percentsgewijze niet meer zou betekenen dan een com pensatie voor de prijsstijgingen van het afgelopen jaar, d.w.z. tussen 3 en 4 pet., bestaat er een grote kans, dat ook de spoorwegen het slachtoffer zullen worden van een staking. Onder de stoffelijke resten der slachtoffers van de vliegramp op de Philippijnen heeft men nu ook het lijk aangetroffen van president Magsaysay. De meeste slachtoffers (25 personen vonden de dood) konden geïdentifi ceerd worden. De journalist Nestor Mata is inderdaad de enige, die de ramp heeft overleefd. Hij deelde mee, dat hij zat te soezen, toen zich aan boord van het vliegtuig een geweldige o'ntploffing voordeed. Toen hij weer bij zijn positieven kwam, lag hij met brandwonden aan armen en benen op de berghelling, niet ver van het bran dende wrak. Hij heeft zijn leven hier aan te danken, dat hij in de staart van het toestel zat en zijn veiligheidsgor del niet had vastgemaakt. Daardoor werd hij namelijk naar buiten geslin gerd voordat het vliegtuig in brand vloog. De politie te Manilla is een onder zoek begonnen naar de oorzaak van het ongeluk. Er gaan namelijk geruch ten, als zou het vliegtuig door sabo tage verongelukt zijn. Carlos Garcia, totnutoe vice-presi dent van de Philippijnen. is gisteren als president beëdigd. Vrijdag a.s. zal de begrafenis van Magsaysay plaats vinden. Minister Dulles van de V. S. heeft, tijdens een gesprek van twee uur, de Israëlische minis ter van Buitenlandse Zaken, mevrouw Golda Meir, slechts de verzekering kunnen geven, dat de V.S. „hun invloed zullen aan wenden om vrede en rust in het gebied van Gaza te bewaren". Mevrouw Meir gaf uiting aan haar grote bezorgdheid over de terugkeer van de Egyptenaren naar Gaza, die geheel in strijd is met de verwach tingen van Israël. Bovendien sprak zij over de nieuwe dreigementen van Arabische zijde, beperkingen te stel len op de vaart van Israëlische sche- yenvachting van het K.N.M.I tot vanavond, opgemaakt maan dagavond 23.15 uur: veel bewolking met tijdelijk enige regen. Matige tot krachtige wind tussen zuidwest en west. Ongeveer dezelfde temperatuur als gisteren. Verwachting van het Belgisch Weerkundig Instituut: Zwakke tot t matige westelijke tot zuidwestelij- t ke wind. Bewolkt tot betrokken 2 regen bij tussenpozen. temperatuur zonder grote veran- dering. t Vandaag: zon onder 18.51 uur; maan op 23.44 uur. Morgen; zon op 6.43 uur; maan i onder 8.40 uur. I In het leger-genie laboratorium te Fort Belvoir in de Amerikaanse staat Virginia worden een aantal praktische instrumenten ontwik keld door civiele en militaire des kundigen. Op de foto ziet men een op een jeep gemonteerde mijn- detector, die door specialist Edmond Kulanski wordt getest. Dit apparaat laat de jeep automatisch stoppen op het moment dat het een mijn ontdekt. Het beweegbare zoekhoofd kan door de chauffeur in de jeep worden gecontroleerd. De Britse autoriteiten op Cyprus .ebben maandag de uitgeloofde be- oningen voor het verstrekken van inlichtingen, welke kunnen leiden tot de aanhouding van leiders van de Eoka met 90 procent verminderd. pen door het Suezkanaal en de Golf van Akaba. Wat dit laatste betreft, verklaarde Dulles, dat de V.S. krachtig vasthou den aan hun standpunt dat de Golf inderdaad als internationaal vaarwa ter moet worden beschouwd. Dag Hammarskjoeld, de secretaris generaal van de V.N., vertrekt van daag naar Cairo, voor besprekingen met Nasser. Gisteren vergaderde hij met de raadgevende commissie voor het politieleger in New York. Volgens radio Cairo hebben de laatste onder delen van het V.N.-leger Gaza verla ten, om stellingen in te nemen langs de grens tussen Egypte en Israël. Het V.N.-bureau voor de Palestijnse vluchtelingen heeft zijn bevoegdheden overgedragen aan de plaatselijke autoriteiten. Sommige westerse diplomaten vre zen, dat, indien Israël het V.N.-leger geen toestemming geeft, posten te be trekken aan de Israëlische zijde van de bestandslijn, Nasser de „verblijfs vergunning" voor het politieleger zal intrekken. Egyptische kikvorsmannen zijn maandagmorgen begonnen ontplofba re stoffen uit het gezonken wrak van het fregat „Aboekir" te verwijderen. Istvan Nador, die ongeveer tien da gen geleden in Zwitserland aankwam als lid van de permanente Hongaar se delegatie naar de Ver. Naties in Genève, heeft aan de Zwitserse rege ring politiek asiel gevraagd. J Op de sportpagina in dit blad J zijn alle bijzonderheden te le- J zen over de STEM-toto met het formulier der gekozen wedstrij- den. U probeert natuurlijk ook mee de goede keus te doen en de 125 gulden of een deel daarvan welke ditmaal ter beschikking zijn, te winnen? In de omgeving van Kitoelgala in Centraal Ceylon heeft men een brug gebouwd ter waarde van on geveer een miljoen gulden. Alleen om ze weer in de lucht te laten vliegen. De brug, die speciaal werd gebouwd voor de film „The bridge on the Kwai", werd met de trein in zicht door 1000 pond dynamiet opgeblazen. Op de foto boven ziet men het begin van de explosie met de aankomende trein, terwijl op de onderste foto het pseudo-drama zich voltrekt. De Europese Christen Democraten beleggen van 24 tot 27 april te Arezzo in Italië hun 11e internationale con gres. De K.V.P.-delegatie bestaat uit de heren mr. H. W. van Doorn, voorzit ter der K.V.P., dr. K. Hahn, tweede secretaris der K.V.P. en speciaal be last met de buitenlandse betrekkin gen, verder prof. B. H. M. Vlekke, dr. W. Schuijt en drs. C. G. A. Co- sijn, voorzitter der Jongerenorganisa tie der K.V.P. Aan het slot van het congres, dat speciaal gewijd is aan het communisme, zullen de deelne- De ministerraad van de Westeuro- pese Unie is maandagavond in Lon den byeen gekomen, om opnieuw te trachten tot overeenstemming te ko men over het Britse plan om voor maart 1958 27.000 militairen van het vasteland van Europa terug te trek ken. Engeland heeft er op aangedrongen een beslissing te nemen voordat van daag premier MacMillan en minister van Buitenlandse Zaken Selwyn Lloyd naar Bermuda vertrekken. In het weekeinde hebben de delega ties van Frankrijk en België amen dementen op het Britse plan inge diend, die echter door Engeland niet zijn aanvaard. Volgens conferentiekringen zou En geland wel bereid zijn een vorige week vrijdag ingediend Nederlands voorstel te aanvaarden, dat een be slissing over een deel van het Britse plan wil uitstellen, namelijk over het vormen van een strategische reserve In Alblasserdam is een man door een politieagent in de buik geschoten. Omstreeks zeven uur gisteravond kwam de 21-jarige A. B. dronken bij zijn ouders thuis. Er ontstond een woordenwisseling en daarbij bedreig de de man zijn ouders met een mes. Dezen vroegen assistentie van de rijkspolitie. Twee politiemannen trachtten B. tot rede te brengen en sommeerden hem het mes waarmee hij hen bedreigde neer te leggen. In plaats van dit te doen kwam de man met het mes op de politiemannen af, dreigend hen te zullen neersteken. Een hunner trok zijn pistool en vuur de op B. Deze werd in de buik ge troffen en zwaar gewond. Hij werd overgebracht naar een ziekenhuis te Dordrecht, waar hij werd geopereerd. mers door de H. Vader in audiëntie j Op het ogenblik maakt hij het naar ontvangen worden. omstandigheden redelijk wel. De Engelse arts dr. J. B. Adams die gisteren voor een Londense rechtbank terecht stond op be schuldiging van moord op een van zijn welgestelde patiënten, de 81-jarige weduwe Morrell, heeft verklaard niet schuldig te zijn. Voor de eerste zitting van dit pro- ces, dat waarschijnlijk drie weken zal cl,u^f.n» bestond grote publieke belang- ^ij deze dodelijke hoeveelheden voor, stelling. Enkele belangstellenden had- waarVoor geen medische rechtvaardi- den reeds te middernacht voor de deur van de rechtbank post gevat om zeker te zijn van een plaats op de publieke tribune. De openbare aanklager zei, dat dr. Adams mevrouw Morrell (die op 13 november 1950 stierf) grote hoeveel- ment had veranderd, heden verdovende middelen had voor ging bestond? De Kroon veronderstelt dat hij dit deed omdat hij had beslo ten dat het voor mevrouw Morrell tijd was om te sterven", aldus de openbare aanklager, die voorts vertelde dat de weduwe ettelijke keren haar testa- beloofd, maar vergeten had dit in haar testament te zetten. Deze bezorgdheid voor haar testament in dezelfde tijd dat hij de weduwe verdovende mid delen voorschreef, achtte de openbare aanklager veelbetekenend en sinister In de laatste dertien dagen van haar leven waren de voorgeschreven hoe veelheden morfine en heroïne ruim drie en een half maal groter dan ooit tevoren. In haar doodsstrijd liet hij de weduwe door een verpleegster nog twee zware inspuitingen geven. De openbare aanklager kon slechts tot één conclusie komen moord met voorbedachte rade. Mevrouw Morrell was gecremeerd en bij die gelegenheid had dr. Adams verklaard geen gelde lijk belang te hebben bij haar dood. „Als hij dit onjuiste antwoord niet had gegeven zou zij niet gecremeerd zijn en zou het Openbaar Ministerie misschien in de gelegenheid zijn ge- geschreven, hoewel zij geen behoefte Enkele maanden voor haar dood had weest te onthullen hoeveel verdoven- had aan pijnstillende middelen. Me- dr. Adams aan de advocaat van de de middelen zich in het lichaam ten vrouw Morrell leed geen pijn, zij had weduwe gezegd, dat zij hem haar tijde van haar dood bevonden", aldus een beroerte gehad, „Waarom schreef Rolls Royce en haar juwelen had de openbare aanklager. van 5.000 man in Engeland, die in geval van nood naar het vasteland van Europa zou kunnen worden ge zonden. De andere landen zouden niets voor dit plan voelen. Vertegenwoordigers van Groot- Brittannië, Frankrijk, de Ver. Sta ten, Canada en *iusland zijn maan dag in Londen besprekingen over de ontwapening begonnen. De vergadering van de uit verte genwoordigers van genoemde vijf landen bestaande subcommissie voor de ontwapening van de V.N., werd geopend door de Britse minister vdn Buitenlandse Zaken, Selwyn Lloyd. De Russische afgevaardigde, Zorin, legde een plan op tafel, gebaseerd op de Russische voorstellen van vorig jaar november. Dit plan omvat een aanzienlijke inkrimping van de strijd krachten en vernietiging (in de twee de ontwapeningsfase) van alle atoom wapens. Na uitvoering van de ontwapening en het verbod van atoomwapens moet er volgens de Sovjet-Unie een conferentie gehouden worden over het algehele afschaffen van de strijd krachten. Slechts militie (politie) zou blijven bestaan. Meer dan honderd keer zijn twee jongens ver dertien en twee van veer tien jaar kerken, kantoren, rusthui zen, banken, woningen en winkels binnengeslopen met de bedoeling geld weg te nemen. De knapen, die ten slotte tegen de lamp zijn gelopen, zouden erin geslaagd zijn op deze manier een bedrag, dat vermoedelijk ver boven de duizend gulden ligt, bij elkaar te krijgen. De jongens, uit Rotterdam afkom stig, gingen na schooltijd en op vrije middagen samen op stap. Twee van zij moesten voor moeder boodschap pen doen en daarom hadden ze der tig gulden bij zich en tenslotte j bekenden zij samen meer dan dertig j maal ergens te zijn binnen geslopen, i Zij hadden offerblokken in kerken ge licht, collectebussen geopend, in kan toren geld uit damestassen gestolen. Eenmaal, nadat zij ter biecht waren geweest, hadden zij nog voor 't ver- laten van de kerk kans gezien een I offerblok te lichten. Het geld werd gebruikt voor snoep goed en bioscoopjes. Ook hadden de hen begonnen met deze insluipingen knapen een luchtdrukpistool gekocht, in december en de andere twee heb ben zich sinds enige weken bij hen aangesloten. Twee van hen werden betrapt in een pastorie, waar zij met een smoesje waren binnengekomen. Een gealarmeerde hoofdagent geloofde het verhaal niet, dat zij opdisten Een Belgische straaljager is maan dagmiddag omstreeks tien over één bij Maarheeze (N.B.) neergestort. De piloot hee'' zich met de parachute in veiligheid kunnen stellen. Volgens ooggetuigen is de straalja ger tussen Maarheeze en Budei in de lucht geëxplodeerd. Het toestel stort te neer op een moerassig stuk land in de gemeente Budel. Brokstukken werden een halve kilometer in het rond verspreid. De piloot, luitenant Jansen, die met de schietstoel het toestel verliet, kwam terecht in het militaire kamp Budel, vanwaar hij naar de vliegbasis Volkel is overge bracht. Hij is niet gewond, maar heeft een shock. De verongelukte straaljager was 'n F 8' F Thunderstreak, afkomstig van de basis Kleine Bogel bij Neerpelt. dat in een rioolput bewaard moest worden. Thuis kon het niet, want hun ouders waren onkundig van hun „liefhebberijen". De openbare aanklager in de zaak tegen de Indonesische minister van Buitenlandse Zaken, Roesian Abdul gani, heeft maandagmorgen tegen de beklaagde een gevangenisstraf van drie maanden voorwaardelijk geëist. Minister Roesian, die, zodra zijn zaak aan het Hooggerechtshof werd overgedragen, uit eigen beweging op non-activiteit ging en ter terechtzit ting schuld ontkende, stond terecht wegens overtreding der deviezenbe- palingen. Die overtreding gold het ongeoorloofd uitvoeren van een enve loppe met Amerikaanse dollars en andere geldswaardige papieren, toen hij deel uitmaakte van het gezelschap van president Soekarno, tijdens diens reis naar de Verenigde Staten. In april zal uitspraak worden ge daan. De parlementaire delegaties uit Nederland en de Nederlandse Antillen hebben bij hun bezoek aan Suriname een bezoek ge bracht aan het district Comme- wijne. Bij aankomst in dit dis trict werden bloemen aangebo den door kinderen. Mevrouw Fortanier-de Wit danste met de kinderen van het kinderhuis voor Hindoestanen te Alkmaar. In de Indonesische nederzetting Tamanredjo heeft de heer de Dreu een Javaanse dans uit gevoerd met een Indonesische danseres, welk voorbeeld later door de Antïllaanse gedelegeer den Geerman en Jackie Debrot werd gevolgd. De heer de Dreu werd vanwege zijn verjaardag overal „in het zonnetje gezet". En daarbij zal natuurlijk ook wel een dansje gemaakt zijn.

de Stem | 1957 | | pagina 1