DOE JE MEE? Ibrahim El Auwal gaf of zich zonder slag stoot over Grote Sint Nicolaas-wedstrijd van iPagblaü PeSïcw Morgen, 18 november maansverduistering JM1 iBl;lP verstopping iaijUa) ÜtSïfM We gaan weer tekenen, vertellen en rijmen keus maken iedereen heeft 'n kans aan de slag doe je best Kamerlid Goedhart stelt vragen over Hongarije cfKpOR4< HAIFA KEEK LACHEND EN STOMVERBAASD TOE met melk meer mans dn™?£n DERDE BLAD ZATERDAG 17 NOVEMBER 1956 Sinterklaas vraagt aan alle kinderen Beste jongens en meisjes WITTE KRUIS Hongaarse zeelieden vroegen asiel A. 4S A Beschamende taferelen bij enkele ambassades c/lQfót/jCiricJó ?neir/'e maa£é cawtiète in fëm/zda f SWEET de strijd niet op tegen Intocht Paniek De achtergrond Hachelijk avontuur van Audrey Hepburn 5 Jullie hebben op de eerste pagina van onze krant ivel gezien hoe het er bij staat. Van niemand minder dan Sint Nicolaas kregen we enkele dagen geleden een brief, waarin de Goedheilig Man het plan toejuic hte voor een i Hoe gaan we dat doen Velen van jullie zullen nog wel weten, hoe dat vorige jaren ging. Duizenden en nog eens duizenden jongens en meisjes maakten toen tekeningen, op-:king hadden op St. stellen en versjes, j En prijzen... Nicolaas, zijn zwarte die allemaal betrek- f.knechten, zijn trouwe schimmel, zijn stoomboot en wat niet al. Heel wat kinderen, die aan de wedstrijd hadden deelgenomen, zagen hun werk na enkele dagen in onze krant terug. Het beste plaatsten wij namelijk.... en er zaten bovendien mooie prijzen aan vast. Wat we vorige jaren deden, doen we nu wéér. En nog beter, als dat kan Ga meteen maar aan de slag om iets te bedenken. Dat kunnen jullie toch best Als je graag tekent, wel, dan pak je potlood en papier en je gaat aan de slag. Als je denkt ,,Nee, ik kan beter een verhaal verzin nen", nou, dan neem je een blok noot en een pen en je schrijft een op stel. En ten slotte kun je misschien goed rijmen. Dan is de keus ook een- 1 voudig. Dan maak ZWARTE PIET je een vers, dat „Doe je best" klinkt als een klok. Maar denk er aan: wat je ook doet, het moet natuurlijk alle maal met Sinterklaas en Zwarte Piet te maken hebben. Maar daar is het dan ook een Sint- Nicolaaswedstrijd voor. Zoals je wellicht weet kan iedereen tussen de 6 en 15 jaar meedoen. Maar als je nauwelijks zes jaar bent, moet je niet zeggen: ,,Die groteren zullen het wel beter doen, dus ik heb toch geen kans ,op een prijs". Nee. IEDEREEN heeft even veel kans op de prijzen, die Sint Nicolaas ons al heeft laten zien en die echt de moeite waard zijn. Hoe zo Dat is eenvoudig. Er zijn DRIE groepen en voor alle drie die groepen zijn apart prijzen beschikbaar. Aan groep 1 doen de jon gens en meisjes meee van 6, 7 en 8 jaar. Aan groep 2 de jongens en meisjes van 9,10 en 11 jaar. En aan groep 3 de jongens en meisjes van 12, 13, 14 en 15 jaar. Zo. Nu gaan we beginnen met ver- tellen, wat je precies doen moet om te kunnen deelnemen. PUNT 1: Zet niet alleen op de envelop je naam en adres, maar óók op de tekening, het opstel of het versje, dat je opstuurt. PUNT 4: Dit is geweldig belang rijk. Zorg er voor, dat je inzending uiterlijk op vrijdag 23 november, 's- avonds om uiterlijk 12 uur, bij Dagblad De Stem binnen is. Dat moeten jullie echt goed in de gaten houden, want inzendingen, die te laat komen, moeten opzij worden gelegd. En (Advertentie). hoe mooi je werk dus zou zijn, het zou geen prijs krijgen, omdat het te laat was. Trouwens: jullie hebben nog bijna een week de tijd. Je kunt zelfs van middag nog aan de slag. (Als je huiswerk ten minste af is en als je niets meer voor vader of moeder hoeft te doen). Nog één ding, waaraan jullie moe ten denken: Zet in duidelijke letters op de en velop: Aan St. ISicolaas Dagblad De Stem Reigerstraat Breda. Wy zeggen: „Veel succes" en we zijn zeer benieuwd hoe talrijk en hoe mooi jullie inzendingen van dit jaar zullen zijn. Sint Nicolaas zal persoon lijk meehelpen met het uitzoeken van de prijswinnaars, die zo spoedig mo gelijk bekend zullen worden gemaakt. Wie de gelukkigen zijn Misschien J IJ wel Wijzigingen diplomatieke dienst van Amerika Volgens officiële kringen te Washing ton zullen waarschijnlijk in de ko mende maanden de Amerikaanse ambassadeurs in Engeland, Frank rijk en nog een aantal landen worden vervangen. Functionarissen verwier pen echter het denkbeeld, dat deze veranderingen ook een wijziging van de Amerikaanse buitenlandse politiek zouden inhouden. Winthrop Aldrich en Douglas Dil lon, die de V.S. resp. in Londen en Parijs vertegenwoordigen, zouden in de komende paar maanden worden vervangen. Reeds enige tijd geleden is gezegd, dat James Riddleberger, de ambassadeur te Belgrado, naar Washington zal terugkeren om een nieuwe functie op zich te nemen. Voorts wordt verwacht, dat mevrouw Clare Booth Luce, de ambassadeur te Rome, die de afgelopen jaren her haaldelijk ziek is geweest, zal aftre den, zodra er een opvolger zal zijn gevonden. Tenslotte neemt men aan, dat ook de Amerikaanse vertegen woordigers te Bonn, Tokio, Welling ton, Manilla en Canberra zullen wor den vervangen. (Advertentie) Thofe, op liet werk, op feisi Witte iKruispoeders verdrijven direct hoofd- en kies pijn. zenuw» of «"Reumatische pijnen. Ook «n tobiet-.en cachet-vorm Zes Hongaarse zeelieden hebben de Amerikaanse ambassade te Beiroet verzocht om asiel in de Veren. Sta ten. Hun schip, de 594 ton metende Szeged", was op 13 oktober uit Boe dapest vertrokken en woensdag te Beiroet aangekomen. Donderdag avond voegden zij zich bij elf Hon gaarse zeelieden, die zaterdag jl. het schip Debrecen" hadden verlaten en thans wachten op toelating in de Ver. Staten. (Advertenties) fMs PubltkoÖ» Nederionds Zoiveibureoo h G'ovenhog» Otr ZOU GEBEUREN INDIEN DE AARDE GEEN DAMPKRING HAD XAippfAmSr 78 AM A AN OTT GEBEURT NU D£ AARDE WEL EEN DAMPKRING HEEFT - IIIM1S vHttpISfl |Doi»pkrlng| WAAAN\ Morgen, zondag 18 november, heb ben zji, die hun hart hebben verpand aan de wonderen van de hemel, geen kans om uit te slapen. Zij zullen nog vroeger opstaan dan op werkdagen, zo rond kwart over zes. En als het helder weer is zullen zij dat gemis van een luie zondagmorgen niet eens betreuren: die morgen van de 18e vindt n.l. een totale maansverduiste ring plaats. Sedert 19 januari is dit de eerste totale verduistering, die in Nederland te zien is. Als de ..hemelvrienden" tegen half 7 de straat opgaan en naar het wes ten kijken, zullen zij zien dat er al een flinke ,,hap" uit de maan is. Het stuk, dat onverduisterd is, doet ook allang niet meer zo glanzend aan als een normale volle maan. Dat klopt: om tien minuten over half 5 is n.l. de maan al in de z.g. „half schaduw" gegleden, pas om 3 minu ten over 5 bereikt de volle schaduw van de aarde de „kernschaduw" het gezicht van onze satelliet. Om 8 minuten over 7 is de verduistering „totaal", en dat blijft zo tot 3 minu ten voor half 9, maar dan is de maan al bijna een kwartier onder de hori zon verdwenen, dus voor ons on zichtbaar geworden. Wat gebeurt er precies als de maan wordt „verduis terd"? De zon, de aarde en de maan staan dan in eikaars verlengde. Ui teraard is het dan altijd volle maan. Als men door het hart van het zonne-, aarde- en maanlichaam één kaars rechte lijn zou kunnen trekken valt de schaduw van de aarde precies op de maan. Wonderlijk is het altijd weer waar te nemen, dat tijdens een totale maansverduistering de maan nooit geheel onzichtbaar is. De oorzaak van dit zonderlinge verschijnsel zonder ling in meer dan één opzicht, want de maan blijft zichtbaar als een on heilspellende roodachtige bol is het feit, dat de aarde omgeven is door een dampkring. Was dat niet zo, dan zou de aardschaduw scherp begrensd zijn, dan zou het hart van die scha duw ook volkomen duister zijn. Nu echter worden in de dampkring de zonnestralen omgebogen: zij gluren als het ware om de aarde heen naar de maan. Maar niet alle onderdelen van het zonnelicht zijn in staat die grap uit te halen: het grootste deel van de oranje, gele, groene, blauwe en violette stralen verreweg het meest de violette, de blauwe iets min der, de groene nog iets minder enz. worden in onze atmosfeer „ver strooid". Alleen de rode gaan er ietwat naar de maan toegebogen vrijwel ongehinderd doorheen. Daardoor krijgt de maan die won derlijke rossige glans. Bij het begin van de totale maans verduistering om 8 minuten over 7 dus zal het schouwspel verreweg het mooist zijn. Het lid van de Tweede Kamer de heer Goedhart heeft aan de minister van buitenlandse zaken vragen gesteld in verband met sommige gebeurte nissen in Hongarije. In zijn eerste serie vragen stelt hij aan de orde, dat de commissie voor vluchtelingenzaken van de assemblee van de Raad van Europa in Wenen een spoedvergadering heeft gehouden Vroeger woonde Maja van Steensei in Den Haag. 10 jaar geleden emigreerde zij naar Canada. Eenmaal per week echter is zij terug in Holland ria de ether uit Montreal. Als hoofd van de Neder landse afdeling van de Canadian Broadcasting Corporation's Inter national Service brengt zij het nieuws en geeft er commentaar op. Na de bevrijding rookte Maja van Steensei haar eerste Sweet Caporal. „Het waren de populairste sigaretten in Nederland direct na de oorlog", zegt zij, „en sindsdien heb ik ze altijd gerookt". Origin* U verklaring tigt ter inzage. Nederland schenkt het beste aan Canada, Canada schenkt het beste aan Nederland: CANADA'S FIRST CIGARETTE SINCE 18«7 Een 2uivere Virginia voor slechts 80 cent en sindsdien heb ik ze altijd gerookt", zegt PINT 2: Zet op die envelop en op je werk meteen ook je leeftijd en of je een jongen of een meisje bent. PUNT 3: Als je een opstel maakt (het mag best spannend zijn) of een rijmpje dicht, moet je er aan denken het papier maar aan één kant te be schrijven. De tekenaars en tekenaresjes doen dat na tuurlijk wel uit zich zelf, want je gaat immers nooit aan twee kanten zitten teke nen. (Advertentie) DIT IS <l« manier om verstopping to overwinnen: Drink 'a morgens vroeg en s avonds voor het naar bed gaan een gla» water en ga op een vast uur van de dag naar het toilet Neem eerst een week elke avond twee Carters pilletjes 2e week: elke avond één - 3e week: om de andere avond één. Daarna niets meer. Want Carters Leverpilletjes zorgen voor de galtoevoer die nodig is om het voed sel beter te verteren en de darmen te ontlasten; ze maken bovendien dat de Ingewanden daarna op eigen kracht regel matig blijven werken. Zó helpen Carters Leverpilletjes u helemaal van hardlijvig, heid af. u is een ander mens. En mocht later door zorgen, door te veel eten. overver moeidheid of gebrek aan beweging toch nog eens verstopt raken, dan zijn een paar Carters pilletjes voldoende om u vlug weer op gang te helpen. Vraag naar CARTERS LEV£RfULLSZJS8 f HQ per ftacoa. Die van Haifa hebben sescha- verrekijker. Militairen en politie po- n gen de menigte te bewegen naar huis terd en hoewel ze het schieten fe gaan_ duidelijk hoorden kregen ze „Het is hier levensgevaarlijk", nauwelijks tijd om bang te wor- Aenoudebïas met een lange baard den, want de tragi-komedie was grijnslacht terug: in minder dan seen tiid afeelo- »Het liikt me °P die ouwe schuit nor. V,™ 1„4 j u veel gevaarlijker", pen. Even later zagen ze de be- En inderdaad. manning van de Egyptische De commandant van de destroyer, destroyer door de straten defi- die tenslotte ook heeft begrepen, dat leren, in slip en interlockie en de solven bombardeert heeft or- CU der gegeven de kanonnen beter in te weer wat later trok een sleper stellen. de „Ibrahim El Auwal" lanes de Maar de onbedreven manschappen trario Tl O oorotvergissen zich zonder uitzondering en eerste oorlogsactie van voeren de manoeuvre juist in tegen- ue Egyptenaren was een lach- overgesteide richting uit. Nu vallen de hommen op ongeveer 800 meter buiten de kust in een nog vollere zee. Haifa schatert. Zelfs de uitkijk in de toren lacht. Een marconist maakt er een spel letje van en seint: Verzoek van het oppercommando „Hier Mystère 16. Hier Mystère 16. Hebben voltreffer geplaatst op „Ibra him". Manschappen lopen in slip en interlock te zwaaien met witte vlag gen. Ons vuur wordt niet beantwoord. Wat moeten we doen. Over...." „Hallo, Mystère 16. Hier basis. Ge ven order te blijven rondcirkelen. We zullen boten zenden met prijsbeman- ning. Blijf op alles voorbereid...." wekkende vertoning geworden. Zonder slag of stoot had de destroyer zich overgegeven. Eigenlijk is het allemaal te schoon om waar te zijn en wie kan er na het gebeuren voor de kust van Israël nog irartrnmuan hoV>hnv> j m vertrouwen hebben in de Egyptische der marine van Israël. Wilt u zo oorlogsmarine De harde, nuchtere en vaak bespottelijk dwaze feiten, die met stukken en brokken bekend zijn geworden veroorloven de volgende nauwkeurige reconstructie van dé operatie 31 oktober 1956. De oorlog tussen Egypte en Israël is nauwelijks twee dagen oud. Een handjevol tot de tan den bewapende joden razen door de woestijn van Sinaï. Bijna overal staan de Egyptenaren gereed, met de han den omhoog. „Doen ze dan helemaal niets 7" vragen d a zich af. Om half zeven in de vroege morgen worden ze opgeschrikt door kanon vuur. Het geluid komt uit het westen, heid van een Hok werden'opgêvoïgd Overal worden de ramen omhoog Drie snelboten kozen zee en gierend geschoven en men roept elkaar toe. stegen er drie straaljagers op toe Een zeegevecht Tien minuten later stellen van het type „Mystère'' fluistert de waarheid de slaapkamers Intussen was op de Ibrahim" het binnen: een Egyptische oarlogsbodem ongelooflijke gebeurd. De chef van de wil Haifa bombarderen maar alle sal- batterijen wasflauw gevallen van vo's vallen op 500 meter buiten de de kruitdamp en omdat een bewuste- kust in volle zee. loze geen orders kan geven en het Men wil dit wonder zien en enkele reglement van Nasser blijkbaar niet ogenblikken later zijn de straten vol op dergelijke komische gevallen is be mensen. rekend, bleven de kanonniers werk- Boven in de kustwacht staat een loos bchter hun stukken zitten uitkijk van de commandant met een Een angstige stem schreeuwde: vriendelijk zijn wat beter te richten." Rare oorlog. Later is komen vast te staan, dat een verbindingsofficier van de des troyer de order van zijn kapitein ver keerd had begrepen en order had ge geven 500 meter dichterbij te richten. Dat de bommen nochtans maar 300 meter dichterbij terecht kwamen lag aan.... de kanonnen. In Haifa deden ze iets meer dan lachen Het opperbevel van marine gat orders, die met de nauwkeurig- Vijanden aan bakboord De kanonniers vlogen alle kanten uit. De paniek was ontstaan en toen men even later een Mystère gillend naar beneden zag duiken om vlak voor de boeg een bommetje van licht kaliber te plaatsen, was het drama compleet. De rest gebeurde allemaal vlug. Enkele seconden later, toen een tweede Mystère" naar beneden dook sprongen er al vier dappere matro zen van de „Ibrahim" vrijwillig te water. Toen kwam de voltreffer. Ter wijl de Egyptische marine doende was zich van de uniformen te ont doen, viel een bom midden in de machinekamer. De hele bemanning, officieren incluis, iedereen in slip en interlock, snelde naar de brug en begon met witte lakens te zwaaien. „Die derde was prima, Georges", sprak de commandant van het vlieg tuig tot de 18-jarige jongeman, die de bom in de machinekamer had ge lanceerd. „Kom dan gaan we nog eens even terug. Ik wil weten wat er gebeurt. Snap jij waarom die lui niet op ons geschoten hebben „Commandant.... ziet u dat.... ze geven zich over.... ze zwaaien met vitte vlaggen...." John dook nog lager en inderdaad zag hij een bewegende massa men senlichamen met witte vlaggen zwaaien.... „De kerels zijn gek. Waarom ver dedigen ze zich niet. Ik vrees een valstrik. Marconist, sein naar de ba sis.... John, blijf rondcirkelen. Alle mannen gereed om in te f jpen?" Enkele seconden later ging de vol gende boodschap uit. Zelfs de nabije basis begreep er niets van. Zou een Egyptisch oorlogs schip van duizend ton met zes stuk ken 104 mm geschut zich zonder slag of stoot overgeven De zeemanseer eiste toch ,dat het minstens een tref fer zou plaatsen op één van de toe- varende snelboten. Maar er gebeurde niets. De beman ning stond aan de reling naar de toe snellende boten te zwaaien. Bereid willig wierpen ze een paar touwlad ders uit en enkele ogenblikken later zag het vijftal van de Mystère hoe de prijsbemanning aan boord ging en de Egyptenaren in de vaartuigen van Israël stapten. „Hallo, Mystère 16. /Hallo, Mystère 16. Hier basis. U kunt landen. Ope ratie beëindigd. Over „Hallo, basis. Hier Mystère 16. Wij landen. Dank u...." Heel Haifa was nu uitgelopen. Men juichte toen zich uit de eindeloze ver te van de beginnende morgen een klein konvooi losmaakte. Een sleper trok de „Ibrahim" de haven binnen met achter de destroyer de machine- pompen, die haar boven hielden. Men zwaaide met vlaggen. Men snelde naar de telefoon om in de omstreken wonende vrienden en familieleden te waarschuwen. „Kom vlug. Het is een fantastisch schouwspel...." En ze kwamen. Ondanks de oorlog waren de toegangswegen tot Haifa enkele ogenblikken later verstopt mei voetgangers en autorijders, die zich de glorie niet wilden laten ontgaan. Het gejuich was oorverdovend en het eindigde in een geweldige schater lach toen de gevangen genomen be manning in interlock en slip tussen de dikke rijen publiek naar een kamp moest marcheren. Alleen de commandant en de eer ste officier droegen nog een pantalon. Hoe is zo iets mogelijk, vraagt de wereld zich af. De „Ibrahim" had modern afweergeschut aan boord, maar geen schot is er gelost. De ka nonnen hadden een deel van de stad kunnen verwoesten voor de afweer in beweging was gekomen. Willen de Egyptenaren niet vechten of kunnen ze het niet Was de „Ibrahim" een verouderde, lekke schuit of een modern oorlogsschip. Het nauwkeurige onderzoek en het verhoor van de bemanning kunnen hierop ten dele antwoorden: „De Ibrahim" was geen nieuw schip. Het werd gebouwd in de twee de wereldoorlog op een werf in Ply mouth en toendertijd „Cottesmore" gedoopt. Het voerde de oorlog in de Noordzee en op de Atlantische Oceaan en het note.rde talloze successen. De toenmalige Britse com mandant, Ralf Hunter, die nu zijn pensioentje verteert in Leicester, huil de toen hij het nieuws over de „Ibra himvernam en hij zei: „Mijn arme Commesmore zal zich schamen. Met deze schuit hadden de Egyptenaren alles kunnen doen... Het was een praehtboot." Ja, het was een praehtboot. Uit het verhoor van de Egyptische commandant, officieren en beman ning bleek daarentegen, dat iedereen oprecht meende de trots van de Egyptische marine te bezitten. Het Britse rapport werd als vals be schouwd. De enige, die zich nog min of meer schaamde was de comman dant, die twee verzoeken had: ten eerste niet gefotografeerd te worden, ten tweede zijn naam niet bekend te maken. De bemanning kon een uur later weer lachen. Een enkele uitzondering daargelaten was zij verheugd dat voor haar de oorlog was afgelopen. Een officier bracht die gevoelens on der woorden: „Een oorlogje is wel leuk, als het op afstand kan worden gevoerd. Maarer moest niet bij geschoten worden...." en aldaar de plaatsvervangers van het comité der ministers dringend heeft geadviseerd om. bij wijze van eerste hulpmaatregel van de kant van Straatsburg, het overschot, dat de Raad van Europa het afgelopen jaar op zijn rekening heeft gehad, nl. 112 miljoen Franse frank, voor hulp verlening aan Hongaarse vluchtelin gen ter beschikking van de Oosten rijkse regering te stellen. De plaatsvervangers antwoordden hierop, dat zij 't 'n sympathiek denk beeld vonden, maar er niets voor voelden het gehele begrotingsover schot ter beschikking te stellen. Bo vendien konden zij niet onmiddellijk een beslissing nemen. De vluchtelingcncommissie heeft deze reactie van de plaatsvervangers eenstemmig als traag en onaandoen lijk van de hand gewezen en er met klem op aan gedrongen om terstond een beslissing te nemen. „Is de mi nister bereid zijn plaatsvervanger in Straatsburg instructie te geven alles te doen, wat een snelle afwikkeling dezer aangelegenheid kan bevorde ren?", zo vraagt de heer Goedhart. Eng-nationaal In een tweede serie vragen ge waagt de heer Goedhart van be richten uit Boedapest, volgens welke sommige diplomatieke ver tegenwoordigers van Westeurope- se staten geweigerd hebben on derdanen van andere Westeuro- pese landen, die om hulp en be schutting bij hen aanklopten, deze bijstand te verlenen. Een dezer ambassadeurs zou zelfs een aantal Westeuropeanen, die aan vankelijk een schuilplaats in zijn am bassade hadden gevonden, tijdens een hevig vuurgevecht in de naaste omgeving op straat hebben laten zet ten. Een lid van de assemblee van de Raad van Europa, de Oostenrijker Peter Strasser, werd tegelijk met een aantal andere Europeanen de deur uitgezet en toen hij zich met een ge wonde op zijn schouder even later bij het gebouw van een andere Westeuro- pese diplomatieke vertegenwoordiger aanmeldde, werd hij daar niet toege laten. De heer Goedhart acht dit een eng- nationaal standpunt en vraagt de mi nister of hij bereid is het initiatief te nemen tot besprekingen met de andere Westeuropese mogendheden, ten einde te bereiken, dat duidelijke afspraken worden gemaakt, die het onmogelijk maken, dat beschamende taferelen, zoals die zich in Boedapest hebben voorgedaan, zich in het ver volg zullen herhalen. (Advertentie). PARIJS, 16 nov. - In een bos, enkele kilometers van de Franse hoofdstad, heeft de populaire Engels-Nederlandse filmactrice Audrey Hepburn dezer da gen een hachelijk avontuur beleefd. Om even wat op verhaal te komen in een drukke tijd, was zij de studio's in Parijs ontvlucht in het gezelschap van een collega (die later de Amerikaanse acteur Gary Cooper bleek te zijn). Het tweetal had net op een open plek in het bos alles klaar gezet voor een knusse picknick, toen Audrey Hep burn plotseling met een gil van schrik opsprong. Tientallen paren ogen staarden haar tussen het dichte ge boomte nieuwsgierig aan. De hevig ontstelde actrice en haar eveneens zeer verbaasde metgezel begonnen in aller ijl de zojuist uitgepakte lunch weer in te pakken, met de bedoeling zich door een overhaaste aftocht te ont trekken aan dit onbeschaamde spion neren. Op dat moment echter stapte een der bespieders naar voren en ont popte zich als de befaamde Ameri kaanse regisseur Billy Wilder. Achter hem stond de complete camera-staf voor Audrey's nieuwe film geamu seerd te grinniken. Mocht u interesse hebben voor de op namen die toen gemaakt zijn, met een schaterende Audrey en een opge luchte Gary, dan moet u er Libelle van 24 november maar eens op na slaan. Daarin vindt u een bijzonder charmante fotoreportage: ..Audrey flirt op hoog bevel". Elke week brengt Libelle zulke verrassende en interes sante artikelen. Eén briefkaartje naar Libelle, Nassauplein 7, Haarlem, en er ontgaat u geen nummer meer 1

de Stem | 1956 | | pagina 5