Voor* al wat fris schoon moet zijn Niemeijer shag eper zak Met STERLING SHAG »tt hii z'n ..draai gevonden. m Zo toonaangevend als deze advertentie is, zo toonaangevend zijn Castella's kwaliteits producten: van schoonheidszeep tot wasmiddel - van tandpasta tot vaatwas! KORBAN, DE VERSCHRIKKELIJKE 6 DIENSTMEISJES (intern) Erkend de beste! WINTERMANTELS DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 23 OKTOBER 1956 Wanneer u de naam Castella ziet, dan weet u: hier is een product, dat ik veilig kan kopen. Een product, dat ik moet kopen, wil ik profiteren van alle vondsten, die de moderne tijd oplevert. Een Castella-product staat in zijn soort onveranderlijk aan de top. Castella-wasmiddelen paren de hoogst bereikbare waskracht aan de grootst denkbare veiligheid. Castella Schoonheidszepen zijn ware schoonheidszepen, mild en goed voor de huid Castella Vaatwas laat u niet alleen lachen om de grootste stapel vuile borden, maar houdt ook uw handen fluweelzacht. Castella Tandpasta geeft uw gebit nog twaalf uur na het poetsen een onzicht bare bescherming tegen tandbederf. Zo hebben ook alle verdere Castella-producten unieke eigenschappen, die u alleen bij Castella aantreft. In een fris, helder gezin mag Castella nooit ontbreken! Zorg, dat u altijd Castella-producten in huis hebt. De Castella-spccirkaart is belangrijk uitgebreidl U heeft recht op een postwissel of u ontvangt van een verzendhuis schitterend textief of kwaliteitsnylons. Door de veelheid van Castella-producten is iedere spaarkaart zó voi. Vrcog een koart bij uw winkelier of bir a* CosteiLa- fabrieken t* Bij liet Groot-Ziekengaslliuis le 's-Hertogen- bosch kunnen nog geplaatst worden enkele Eenmaal per maand worden reiskosten naar huis vergoed. In de vrije tijd gelegenheid tot naaien en knutselen onder deskundige leiding materialen worden daarvoor gratis be schikbaar gesteld. Loon naar leeftijd en bekwaamheid. Aanmeldingen bij Moeder-Overste van het ziekenhuis. Smaken verschillen, maar echte Virginia-liefhebbers zijn het erover eens, dat er niets gaat boven de smaak van een zelfgedraaide Sterling-sigaret. Wie eenmaal Sterling heeft geproefd, wil geen andere meer, want met Sterling heeft hij zijn „draai" gevonden. De nieuwste modellen van binnen- en buitenlandse huizen Peperziik brengt het betere genre soepele, lichte en. toch warme stoffen en chique bontgarneringen Mohair, Lama, Alpaca, Camelhair enz. prijzen van f95.- tot f225.- Catharinastraat 7 - Breda - Tel. 8357 Ook onze bontmantels munten uit door fraaie coupe en kwaliteit 7416. Nog een ogenblik blijft Aram staan. Neen, hij heeft zich niet vergist. Korban's on deraanvoerder komt recht op de werkplaats af. .Blijf waar ge zijt en verraadt u niet!" fluistert hij haastig naar Ales- sandra en dan verschuilt hij zich vlak achter de deur. Hij is net op tijd, want de volgen de seconde treedt Ramar bin nen. Voor hij goed en wel be seft, wat er gebeurt is Aram op hem toegesprongen en prikt hem met zijn dolk in de zij. „Wanneer ge ons verraadt is dat uw laatste daad geweest!" sist hij Ramar in het oor. De kleine dikkerd schijnt niet in het minst van zijn stuk ge bracht. .Ga uw gang" zegt hij, „maar zonder mijn hulp komt ge hier toch niet levend vandaan! ik heb alles nog eens goed overdacht. Ik sta nog steeds bij u in het krijt, om dat ge mijn leven gered hebt. \Vaar is het losgeld dat ge voor Korban moest halen?" .Dat is veilig opgeborgen!" antwoordt hij. .Waarom wilt ge dat we ten?" De kleine man haalt zijn schouders op. „Ik heb genoeg van vriend Korban" zegt hij. ,Ik zal u en de beide gevange nen buiten de burcht brengen zo ge mij erewoord geeft, dat ge mij daarna het losgeld ter hand zult stellen!"

de Stem | 1956 | | pagina 6