REINAERT - STOET IN OPBOUW De-Kare Goese dame correspondeert met de groten der aarde Dijkwerken aanbesteed in „De Eendrachtspolder' GEEN VOORRANG MET ERNSTIGE GEVOLGEN EN F. 200 BOETE Gemeenteraad St-Jansteen verwelkomde nieuw lid Torenbouw te Hulst gaat nu beginnen CORSO TE GROOTSER ZUNDERT DAN OOIT niet gelicht „Jongen, hoe heb je zó dom kunnen rijden" Jeugdige messentrekker aangehouden Alleen koning Hussein antwoordde niet. UNIEKE COLLECTIE BRIEVEN EN KAARTEN Yeel talen Het Brabants zwakke plekkenplan Waakzaamheid is geboden Gevaarlijk kruispunt te Scharendijke Prof. v. d. Branden spreekt in Hulst Bij de reünie van Jansenius-lyceum Het gasnet wordt uitgebreid STEEKPARTIJ OP KATENDRECHT Eerst de betonnen onderbouw 10 jaar K.A.Y. Feestbijeenkomst Breda in Diocesane studiedagen voor de V.K.A.J. Zuid-Beveland Z-Vlaanderen HULST WEGENS ENORME BELANGSTELLING extra voorstelling Ziektegeld, maar niet ziek A(J Nl)A Heden DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 23 AUGUSTUS 1956 Met niet minder dar. zes zware bokken was v. d. Taks bergings maatschappij gisteren te Hoedekens- kerke bezig om en bij 't gezonken Zw. vrachtschip. Verschillende strop pen zijn al gelegd, maar nog niet voldoende om het lichten te wagen. Naar wij vernamen zal men dit mor gen proberen. Lukt de karwei aan zal het schip voorlopig aan de grond worden gezet in de inham direct bij de aanlegsteiger van de provicciale boot. De eerste stap op weg naar de afwerking van het Brabantse zwakke plekkenplan is gezet. Het betrof de aanbesteding van het verzwaren van een gedeelte van de zeedijk van „De Eendrachtspolder" met bijko mende werken in de gemeente N.-Vossemeer. Er waren voor dit project zeventien inschrijvingen. De laagste was van de N. V. Oosterwijk te Rotterdam, f 974.500. Hoogste inschrijfster was de fa. Dekker uit Vlissingen, f 1.190.000 De gunning is nog aange houden. Bij verstek werd woensdagmorgen de zaak behandeld tegen de automobi- derstelde de kantonrechter schert- list H.J.M. uit Kruiningen, die op 18 april j.l. in zijn woonplaats, op het kruispunt Rijksweg - Zanddijk geen voorrang verleende aan een auto, be- 1 stuurd door mevr. W.B.-G. uit Santpoort (Velsen). M. raakte de achterkant van de auto van mevr. B., die zich dus over een voorrangsweg voortbewoog. Mevr. B. en haar echtgenoot werden uit de wagen geslingerd en kwamen onzacht met het wegdek in aanraking. De 62-jarige mevr. B. werd zodanig verwond, dat zij haar verdere leven voor twintig procent invalide zal zijn. De heer B. kwam met de schrik vrij. de publieke tribune voor die van dc verdachte. Er is daar in die Mid delburgse Korte Delft zo'n geniepig stukje, waar men niet mag rijden. Het eindje van St. Pieterstraat tot Nieuwstraat. En o, het is zo verlei delijk om juist dit kleine verboden zonetje rijdend te nemen. Vooral als men gejaagd is, een geestestoestand, waarin dagbladschrijvers als verkeren Mevr. B. kwam vanuit de richting Goes. Bij het naderen van het kruis punt haa de bestuurster haar vaart verminderd, omdat het zicht ter plaatse niet zo gunstig is, de weg gaat omhoog. Eemnaal boven, met een fraaie betonweg voor zich, gaf C. wilde graag toegeven, dat hij fout was geweest. Doch de schikking, die hem was toegestuurd a 10. vond hij e. g hoog. Hij had berekend, zij meer gas. De snelheid van de wa- dat hij de overtreding over een af- Op de binnenplaats van hun woning te Breda is het kunste naarsechtpaar Jan en Willy Vaes druk bezig met het maken van honderd dierenkoppen, die bestemd zijn voor de grote Rei- naert-optocht, die in september as. in Hulst gehouden wordt. Het is een moeizaam maar dank baar werk; man en vrouw wer ken er vol enthousiasme aan. De koppen worden uitgevoerd binnen ingeplakt met lagen pa in papier maché, maar eer hetpier en linnen, en dat gebeurt zover is, heeft de kop al tal van bewerkingen ondergaan. Om te beginnen wordt namelijk eerst het model in klei geboetseerd, waarna er een gipsmodel van wordt gemaakt. Deze zogenaam de negatieve vorm wordt van (Advertentie) Op verzoek van de gemeente Elker- zee heeft de A.N.W.B. advies uitge bracht over het kruispunt Dorps- straat-Elkerzeeseweg te Scharendijke Alhoewel dit kruispunt zeer onover zichtelijk is, gebeuren er geen ernsti ge ongevallen, waaruit kan worden afgeleid, dat het verkeer zich in vol doende mate aanpast aan de gevaar lijke toestand. In verband hiermede heeft de A.N.W.B. de gemeente gead viseerd om te volstaan met enkele eenvoudige maatregelen, die het kruispunt meer opvallend maken. De Bond heeft voorgesteld asstre- pen op beide wegen aan te brengen en een bord „GEVAARLYK KRUISc PUNT" aan de gevaarlijkste zijde van de Elkerzeeseweg te plaatsen. Professor A. van den Branden S. M. zal op 31 augustus op de reünie van de bond van oud-leerlingen van het Jansenius Lyceum te Hulst een lezing houden over zijn laatste stu diereis in het Midden Oosten, waar bij hij tevens een film zal vertonen, die hij zelf heeft opgenomen. Professor van den Branden geeft les aan het semenarie te Beiroet en verblijft in Clinge voor vakantie. De politie te Delft heeft de 15-jarige H. V. aangehouden, die te Gouda de 22-jarige mevröuw M. v.d. B.-K. met een mes in de rug stak en ernstig verwondde. Na zijn daad was de jon gen, die een leerling is van de tech nische school voor Delft en omstre ken, gevlucht. De commissaris van politie te Gouda had zijn signale ment verspreid en zijn aanhouding verzocht. De jongen woonde bij zijn stiefouders in Delft van wie mevrouw v. d. B. familie is. met een zeer speciale lijm, die de eigenschap heeft te verste nen. Daarna begint de laatste bewerking: de beschildering. Veertig van deze koppen zijn thans helemaal gereed; de ove rige zijn allemaal ingeplakt. Op de foto ziet men links Jan Vaes druk bezig met het beschil deren van de koppen; mevrouw Vaes toont een kop aan een enthousiast bezoekstertje en Tijn Vaes kijkt bewonderend toe. Hij is over het werk van zijn ouders best tevreden. stand van vijf meter had begaan.... en dat was twee gulden per meter. „Voor twaalf uur verdient u er misschien vijftig gulden bij" veron- gen bedroeg tot circa 65 km. Haar echtgenoot verklaarde ter zitting als getuige, dat zij in principe niet har der rijdt. Mevr. B. fungeerde zelf ook als ge tuige. Vrijwel onmiddellijk na het opvoe ren van de snelheid volgde een ge weldige klap. Toen werd alles zwart. De verdachte M. was het, die haar letterlijk van de weg opraapte. Op dat moment herkreeg mevr. B. het bewustzijn. „Jongen, hoe heb je zo dom kun nen rijden" heeft zij aldus haar verklaring voor de kantonrechter, mr. J. Moolenburgh toen tegen M. gezegd. Deze antwoordde: ,,Ja mevrouw ik was gek." had een nieuw lid te verwelkomen: Nadat de kantonrechter er de bei- de hf.?' GL' E"^e's' dl® de door het de getuigen op had gewezen, dat ook «verlijden van de heer Boeckling ont- op voorrangswegen een voortduren- st*nef vacature vervult. Nadat zijn de waakzaamheid voor wat betreft geloofsbrieven waren onderzocht, be de zijwegen is geboden noemde de I edigde de voorzitter het nieuwe lid ambtenaar van 't O.M. mr. T. Lebret en, verwelkomde hem. de ondoordachte manoeuvre van M. de ""dvraag beantwoordde de afgrijselijk dom". Hij vorderde een *efr Engels die vriendelijke woorden. - J Hij zei dat hij aanvankelijk niet en- send.... C. haastte zich toen om te zeggen, dat de salariëring van ver slaggevers nog steeds niet past in het hoogconjuncturele kader van de ze dagen De ambtenaar eiste uiteraard we derom - 10.Het vonnis van de kantonrechter was 5.Mr. Moo lenburgh zei erg benieuwd te zijn, naar het verslag in de krant, waar voor C. schrijft De gebroeders K. uit Goes, straat makers, waren indertijd, toen zy als getuigen waren opgeroepen, niet ver schenen. Zy telefoneerden die mor gen wel naar de griffie van de rechtbank, verhalende, dat hun werkzaamheden, voor de gemeente regel Goes, geen onderbreking konden ver dragen. Dit werd uitgeplozen. Het bleek, dat de heren onware verklaringen hadden afgelegd. Twee ambtenaren van de griffie van de rechtbank kwa men als getuigen de telefoongesprek ken bevestigen. Tegen beide verdach ten, die ook in deze status niet wa ren verschenen werd 25.boete geëist. Het vonnis was conform. boete van 200.waarbij de kan- j tonrechter zich aansloot. TOCH 5 GULDEN. De journalist K.C. uit Middelburg verwisselde ditmaal zijn plaats op De gemeenteraad van St. Jansteen De agenda behelsde deze keer niet veel voorstellen. Met het overnemen van de onderhoudsplicht van de Ros- kamstraat (van de Polder St. Jan steen) ging de raad na enige discus sie akkoord en ook met het verstrek ken van het geld voor verbetering van de toiletten van de kath. lage re jongensschool kon men zich ver enigen. De heer P. Stevens wilde wel weten of er niet spoedig een nieuwe school moest komen, omdat in dat geval die 6.000.— kosten op 't sterfhuis zouden zijn, doch de voor zitter betoogde dat het verbeteren van de school de noodzaak van nieuw bouw voorlopig ver weg kon houden. B. en W. kreeg machtiging het verbeteringswerk aan de Geslechten- dijk,te laten uitvoeren en te gunnen aan" de TVagste inschrijver. thousiast geweest was voor het raads lidmaatschap, doch dat hfj gemeend had dat de stem van de jongeren ook eens moest doorklinken en daar om had hij de benoeming aangeno men. Bij een ruzie op Katendrecht heeft de 30-jarige Indonesische bediende grote vaart J. de 31-jarige mej. G. W. G. uit Rotterdam in de rug ge stoken en de 23-jarige zeeman R. L. opvarende van het Noorse s.s. „Holt- hav", steekwonden in linkerzij en linkerarm toegebracht. Beiden moes ten in het ziekenhuis worden behan deld. De ruzie ontstond doordat J. tussen de vrouw en twee zeelieden, met wie zij stond te praten, doorliep en hen achteruit duwde. Tijdens de woorden wisseling, die volgde, vroeg J. een mes aan een vriend en ging daarmee de slachtoffers te lijf. Hij is ter beschikking van de politie gesteld, evenals zijn landgenoot, die hem het mes verschafte. Wanneer de stad Goes bekend is geraakt op het Buckinghem- paiduj en aan uo.0.1 vu .se vorsten ol vor stinnen; op de Amerikaanse en Britse ambassades, ja waar al jniet, dan is dit ook te danken aan mevr. J. StevensPeskens, de weduwe van ir. Stevens, weleer rijkslandbouwconsulent en j directeur van de Landbouwwinterschool te Goes, j Vier jaar geleden begon mevr. Stevens, zo maar uit een op- j wen ng, in co. -i e.i ra in 1 c groten op de aarde, i Bij hun verjaardagen of kroning; bij grote gebeurtenissen in ':hun leven en ook in dagen van rouw, schreef zij, recht uit haar hart een meelevend briefje in onze eigen taal. De aannemersfirma Wouden berg te Middelburg is-druk be zig zich in de kerktuin te Hulst een tijdelijk onderkomen te bou wen, teneinde van daar uit de herbouw van de vieringstoren van de Basiliek te leiden. Een hoeveelheid balken en andere materialen ligt al gereed: een ontsiering van de kerktuin die iedere Hulstenaar, hoe bezorgd ook voor de aanblik van de Ba siliek, met genoegen zal zien. Want ze betekent dat er spoe dig een nieuwe toren het sil houet van Hulst zal bekronen. Het werk dat aan de fa. Wouden berg gegund is. betreft de vervaardi ging van d« betonnen onderbouw, dw dat gedeelte dat in de steigers staat. Dit werk kan half oktober gereed zijn. Omdat men er nog geen noemens waardige grotere hoogte mee bereikt zal het nog weinig spectaculair zijn en wanneer het gereed is zal Hulst nog even zijn begrijpelijk ongeduld moeten bedwingen omdat de eigenlijk bouw van de toren - een zaak die nog gegund moet worden - in zogenaam de ,.pre-fabricage" zal geschieden. De afzonderlijke onderdelen zullen elders vervaardigd worden en daarna naar Hulst getransporteerd en als een bouwdoos in elkaar gezet. Dit laatste zal dus een kwestie van betrekkelijk weinig tijd zijn; wan neer men met de opbouw begint, zal het werk ook vlug daarna gereed zijn. Hoewel voorspellen in dit soort zaken moeilijk is mag men tooh aan nemen dat de toren er volgend jaar zomer zal staan, dertien jaar dus na dat ze door de Polen werd afgescho- Dit laatste is geen beletsel geweest voor de beantwoording ervan, want mevr. Stevens kan een hele stapel geschreven reacties op haar brieven tonen en koningin Elisabeth van En geland zond haar, uit erkentelijkheid voor de ontvangen gelukwens bij haar kroning, een prachtoige gekleur de foto van haarzelf, welke verge zeld ging van een vriendelijk schrij ven van Hare Majesteits secretaris, de heer Taylor. Zo goed als alle antwoorden van de vorstelijke personen o.a. van de groothertoging van Luxemburg zijn in de Franse of Engelse taal. Koning Frederik de achtste van Denemarken deed dit echter in zijn landstaal en het kostte mevr. Stevens enige moetie om iemand te vinden, die het De*ns machtig was en de vriendelijke brief kon vertalen. Roemeense vorstin Zeer opvallend 1« wel dat koningin Helena van Roemenië, van Estoril in Portugal uit, ook in het Nederlands terugschreef. Haar brief van 10 mei 1953 luidt „Geachte mevrouw. Hiermede kom ik U van harte bedanken voor uwe woorden van sympathie, die mij diep ontroerd hebben. De dood van mijn geliefde echtgenoot ko ning Carol is inderdaad een groot en vreselijk verlies. Uw vriende lijke woorden hebben mij troost ge bracht. Uw met dank, Èlena, prin- cesse de Roumanie". Ook koning Leopold en Prinses Liliane corresponderen uit bun slot te Laken in de Nederlandse taal. Hetzelfde geldt voor koningin Elisa beth van België. Toen mevr. Stevens haar onlangs complimenteerde met haar tachtigste verjaardag, kwam het volgende antwoord van de Groot meester van het Huis van H.M.: „H.M. Koningin Elisabeth heeft de talrijke 'blijken van genegenheid en verknochtheid, die haar bij haar verjaardag werden betuigd, zeer ge waardeerd en heeft mij met de eer- belast u te bedanken voor de zo warm uitgedrukte wensen." Eisenhower reageerde Wij zagen ook een brief geschre ven namens president Eisenhower, door zijn public affairs officier Ro bert Donhauser, waarin de brief schrijfster bedankt wordt voor haar felicitatie in december j.l. met het herstel van de president. Prinsesse-kaarten Alleraardigst is de uitgebreide ver zameling van de met eigen tekeningen versierde dankbetuigingskaarten welke onze princessen, na hun ver jaardag rondzenden, aan degenen die hun een gelukwens zonden. Kinderlijk maar zeer geestig zijn de illustraties welke onze konings kinderen er voor maakten en de be zitster is er natuurlijk zeer gelukkig mee. „Ontvangt u altijd antwoord", vroe gen wij aan mevr. Stevens. „Inderdaad", zei' zij, „alleen op een aan koning Hussein gezonden schrij ven kwam geen reactie". Waarschijnlijk heeft deze Oosterse monarch geen raad geweten met het Nederlands of is hij ongevoelig ge bleven voor de attentie uit het koele noordwester, van Europa. Mevr. Stevens put veel genoegen uit haar hobby en is niet van plan er mee te stoppen. Zo zal haar ver zameling, die nu al iets bijzonders is, nog wel rijker worden. Bij gelegenheid van het 10-jarig be staan van de K-A.V. in het bisdom Breda op donderdag 13 september a s. zal te Breda in Concordia een grote feestbijeenkomst worden gehouden waarop alle afdelingen uit het bisdom acte de présence zullen geven. De diocesane studiedagen voor de VKAJ van het bisdom Breda zullen op 25 en 26 augustus gehouden wor den in het retraitehuis te Seppe. In leidingen zullen gehouden worden door aalmoezenier Robroek, nationaal aalmoezenier van de VKAJ, Ben Hey Concreet voorstel Het voorstel inzake de uitbreiding van het gasnet in het le en 2e deel van het uitbreidingsplan (onderdeel St. Jansteen) en in de exploitatie plannen noord-oost en zuid-oost, ont lokte enige discussie rond de gasprijs en aanverwante kwesties. De voor zitter zei er tevreden over te zijn dat er nu eindelijk een concreet voor stel ter tafel ligt, dat nog niet eens zo gek uitkomt voor de gemeente. De huidige uitbreiding betreft hoogstens 120 woningen en destijds heeft een enquete onder de bewoners van cir ca 100 huizen in die wijk, uitgewe zen dat verreweg de meesten alles voor stadsgas voelen. Het gaat hier dus om een voorlopige voorziening voor de meest nodige en eerst nodi ge behoeften. Parkeerprobleem Toen de notulen behandeld werden maakte wethouder J. Blommaert een opmerking over de weglating van wat hij over een bepaalde kwestie gezegd had; hij stelde dit zodanig dat de voorzitter hem er onmiddel lijk op moest attenderen dat deze op merking een insinuatie was aan het adres van de gemeente-secretaris. In de rondvraag werden nog wat kleinere kwesties aangesneden, o.a. het parkeerprobleem bij de kerk, dat de heer P. Stevens naar voren bracht. Naar de voorzitter meedeelde wordt die zaak bestudeerd; wellicht dat door wegneming van het kerkhek de situatie wat gunstiger gemaakt kan worden. 's-Heer Arendskerke VRACHTAUTO IN DE SLOOT. Onder de r ookvan onze gemeen te is de heer Fraanje uit Goes met zijn vrachtauto in de sloot gereden, omdat het uitzicht ten plaatse slecht was vanwege het hoge koren. De heer Fraanje, dié lelijk bekneld raakte, is door een chauffeur van een ande re wagen uit zijn benarde positie be vrijd en naar „St. Joanna" te Goes gebracht. Gister was zijn toestand vrij goed. Het dochtertje van de heer F. dat naast hem zat kwam er met lichte verwondingen af. Hansweert BENOEMING ONDERWIJZER Tot onderwijzer aan de kath. school voorlopig voor tijdebjk is be noemd de heer G. Holtappels uit Deurne. DE VERBOUWING VAN DE KATHOLIEKE SCHOOL. De goedkeuring is afgekomen op de verbouwing van de katholieke school, die vrij ingrijpend is. O.m. zal het voormalige lokaal voor gymnastiek onderwijs ingericht worden voor nor maal leslokaal zodat men dan vier van deze lokalen heeft, wat nodig is door de toename van het aantal leer lingen. Ook zullen de oude kachels worden opgeruimd omdat er een olie verwarming komt. BEKENDMAKING. Het gemeentebestuur van Hulst maakt bekend, dat wethouder F.A. M.G. de Meurichy deze week niet op vrijdag doch op zaterdag a.s. te 10 uur spreekuur zal houden. Het Gemeentebestuur voornoemd, A.L.S. Lockefeer, burgemeester J.F. van Denderen, secretaris. 259-CL Srhoondijke GRONDZAKEN IN DE RAAD. Vanavond om half negen komt de gemeenteraad bijeen. Er komen o.a. enkele grondzaken aan de orde. Zo is er een voorstel tot verkoop van bouwgrond aan J. van Larke en er zijn verzoeken om beschikbaarstel ling van bouwgrond door wed. AL. Leenhouts en door B. Roose. Voorts is er een voorstel tot benoeming van twee gemeentelijke lijkschouwers en een tot aankoop van de woning v.d. Slikkestraat 1 van de wed P.J. Huigh. (Advertentie) op Zaterdag 1 sept. 6 uur Prijzen der plaatsen: 1.60. 2.10 en 2.60. Kaarten uitsluitend bij V-V.V. - Delft. De politie in Amsterdam heeft een kantoorbediende gearresteerd, die bij de bedrijfsvereniging voor de bouw nijverheid werkte en te eigen bate postwissels had laten versturen mef ziekte-uitkeringen. Hij zag kans de ponskaarten van de administratie zo te bewerken, dat van tijd tot tijd automatisch postwissels werden uitgeschreven aan het adres van een van zijn kennissen. Waar schijnlijk heeft de man die in het kom. plot was een deel van de buit ge kregen. Daar hij echter inmiddels ge ëmigreerd is, kan de politie hem niet aan de tand voelen. In totaal heeft de kantoorbediende de bedrijfsvereniging voor een bedrag van meer dan 5300 gulden opgelicht. Zo bedankt* prinses Margriet stee, nationaal secretaresse en Riet I moeilijkheden geplaatst. Toch hoopt 'Jaspers, secretaresse van de VKAJ. 1 men ongeveer 75 procent der bloe- Het gonst weer van de bedrijvig heid in Zundert. En als ge ziet, hoe ai die buurtschappen van deze vrien delijke welvarende gemeente hand in hand samenwerken om van het 15e bloemencorso waarlijk een groots lustrum te maken, kunt ge er u nau welijks over verwonderen, dat zo'n „afscheid van de zomer" jaar op jaar vele tienduizenden bezoekers trekt. Ook op 2 september weer. Want de eisen, die Zundert zelf aan de wagens stelt, die in het corso meetrekken, zijn aanmerkelijk ver zwaard. Alleen grote wagens wor den tot het corso toegelaten, d.w.z. dat de minimum oppervlakte aan bloemen zestig vierkante meter moet zijn. Niet minder dan 28 wagens van dit kaliber maken deel uit van de stoet, die op 2 september enkele uren de straten van Zun dert een geheel ander aanzien zal geven. Deze gemeente heeft in dit opzicht een prachtige reputatie. Noblesse oblige. Zundert is zich daarvan be wust. Vandaar, dat de voorbereidin gen dit jaar nog degelijker zijn dan in andere jaren. De groepen, die men in voorbije jaren tussen de wagens zag lopen, komen thans te vervallen. Eén uit zondering heeft men daarbij ge maakt en wel voor het gymnastiek- corps. De harmonieën en fanfares ontbre ken uiteraard niet. Zeventien corp sen trekken mee. Tekenend voor de goede verstandhouding is wel, dat het pas geüniformeerde corps van Rijs- bergen de stoet zal openen. Het slechte weer gedurende deze „zomer" heeft Zundert voor speciale men van eigen cultuur te kunnen be trekken. De rest moet elders uit Ne derland worden aangevoerd, waarbij de buurtschappen, die ieder voor hun eigen wagen zorgen, gezamenlijk hun bestellingen doen op de bloemenbeurs in Zundert. BIJZONDERE EISEN Bijzondere eisen worden op de dag van het corso gesteld aan de mannen van de politie. Het vorig jaar telde men op de eerste dag 150.000 bezoe kers. Op de officiële parkeerplaatsen kwam men tot een totaal van 890 autobussen, 9700 auto's en meer dan 10.000 fietsen. De tweede dag was ook niet mis: 40.000 bezoekers. Deze cijfers worden dit jaar zeker geëvenaard, zo niet overtroffen. Daarom wordt het politiecorps ver sterkt met 469 man op 2 september en met 60 man op 3 september. Op die tweede dag worden de corsowa gens gedurende de hele dag tentoon gesteld, terwijl de diverse harmonie ën vanaf twee uur concerten zullen verzorgen. Burgemeester Manders, secretaris Luyckx en de heren Kunst, Brosens en Hense - he', dagelijks bestuur van het Oranje-comité - weten wat ze willen. De energie, die zij aan de dag leggen, heeft iets aanstekelijks. En aldus zijn ook dit jaar de ver wachtingen voor het komende corso, waarop wij uiteraard nog uitvoeriger terugkomen, hoog gespannen. DE KL1NGE Kinema V. Dijck 7.30 U.I Cinemavoorstelling.

de Stem | 1956 | | pagina 2