Douaniers onderschepten rundvee-transporten MAGNEET 11956 breda VROOM DR..EESÜI AW "rgenorzoom v r ij (lclg'-|irijzen Rapid nog vooraan Per dozijn TOUR-ROUTE OVER 4500 KM. DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 28 JUNI 1956 BeneluX'gedachte leeft sterk innachtelijk Zeeuwsch-V/aanderen Kalveren werd door weckringen in de bek het zwijgen opgelegd Bosj esmannen In opdracht Dameskapsters (zonder vergunning) kapten maar door Jeugdi kreeg lige overtreedster uit Yerseke boete van f. 500.- Eigen klantenkring Ma" Braun geopereerd TT-sensatie Nederlanders de beste schutters Weer drie-Xeeuwse records gebroken Voetbal-cij/ers DE KRANTEN ZEIDEN T Benden op Celebes gaven zich over NAC won van Sparta (2-0) in weinig indrukwekkend duel Rapid-tempo was Elinkwijk te erg KAMPIOENSCHAP AMATEURS Alleen MAGNEET heeft „fc" Record-tijden van Frans Künen Vlissingen speelt met gewijzigde ploeg EXAMENS MARKTEN WATERSTANDEN Onder de slagen, die de douaniers ln Zeeuwsch - Vlaanderen onder het kalveren-smokkelende volksdeel hebben uitgedeeld, is ook de 40-j. vlasser J.A.M. de S. uit Aardenburg-Eede gevallen. Op 11 april j.l. werden op zün bedrijf door de kommiezen die onverwachts een inval deden, twaalf kalveren aangetroffen, een aantal, groter dan bij de geaardheid van zfjn bedrijf paste. Dat de kalveren onomstotelijk voor de smokkel bestemd waren, bleek uit het feit, dat iü een weckring in de bek droegen, waardoor zij geen gelui den, de kalveren eigen, konden produceren. Tevens werden.... twaalf jute zakken aangetroffen, precies twaalf. Voorts nog drie mannen, waarvan er één doende was, een kalf in zulk een jute zak te frommelen. Bij de confron tatie met de eerste douanier liepen zij deze ondersteboven en verder hun vrijheid tegemoet. Op de vraag van de econ, pol. rech ter, mr. P. van Empel waarvoor de S. moest verschijnen wat deze kalvenen op zijn bedrijf deden, ant woordde hij: ,,'k Had die kalveren gekocht- en die waren er." „U dacht, 't Is voordeliger per do zijn" reconstrueerde de pol. rechter de gedachtegang van de vlasser; mr. Van Empel verwonderde zich verder over de „fopspenen" die de kalveren in de bek hadden zitten... „M'n kinderen konden niet slapen" zei de vlasser..., „Wat deden die mannen in de schuur?" informeerde de pol. rechter vervolgens. Verdachte zei daar niets van te weten. Wel had hij drie kal veren verkochtt aan een „onbeken de"... „Vreemd" zei mr. Van Empel, „12 kalveren en 12 jute zakken, maar en fin, U was daar niet wetende van...." De officier, mr. J. L. Andreae. zei in zijn requisitoir dat De S. een vlasser is, gunstig wonend in de grensstrook, die normaal geen kalve ren houdt. Hü achtte derhalve het be wijs van zijn medewerking aan deze smokkelpoging duidelijk. De eis was een boete van f 250,subs, 50 d., verbeurdverklaring van de kalveren, de jute zakken en de weckringen Verdachte vond dit niet op zijn plaats, waarop de econ. pol. rechter hem conform de eis veroordeelde. uit een De 30-j. veelhandelaar T. P. G, Hulst was op 15 april jl. met zgn. „bellenwagen", waarin twee kalfvaarzen waren opgenomen, op weg naar de veemarkt in Rotterdam. Hij deed dit in de nacht van zondag op maandag, zo omstreeks 4 uur! dit echter om met de eerste boot naar 't overkantse te kunnen. Hij maakte ook nog een kleine omweg dit om bij een kennis nog een kalf op te halen zodat de kommiezen hem in Koe wacht staande hielden. G. nam dit niet. Hij dreigde de douaniers met een stok, zeggende: „Je hebt er niets mee te maken ik rijd waar ik wil." Verder sprak hij over zijn vrij- zün als Nederlander als hij met zijn vaarzen uit rijden wilde gaan, deed hij dat... De kommiezen nu. hadden enkele personen in het oog gehouden, die zich in een bosje schuil hielden bosjesmannen dus. Deze mannen dit gebeurde dus voor de aanhouding kwamen bij de nadering van de G.'s wagen uit de bosjes en gaven een teken, dat G. kon doorrijden. De kom miezen, op hunne fietsen, er achter aan. Zij verloren, bii het passeren van een dijk, de wagen voor nog geen halve minuut uit het oog. Later bleek, dat G. de wagen had gekeerd: het was toen niet moeilijk hem aan te houden. G. nu. greep dit aan, om te bewe ren dat hij van een andere zijde Koe wacht was genaderd de „bellen- wagen". die de kommiezen achter volgden, moet, zo zei hü. een andere zijn geweest er rijden veel van dit soort wagens in Zeeuwsch-Vlaande ren. G. baseerde ziin bewering uiter aard op het door de douaniers voor een-moment-uit —hetoog—verliezen van de wagen. De officier was niet genegen dit verhaal voor waar te nemen; ook net hoofdstuk van het kalfophalenbij eenkennis rangschikte hij onder de fabelen. Hij wees er nog op. dat beide beesten het oormerk kwijt waren deze moesten kort voor de aanhouding zijn verwijderd, 't bloedde namelijk nog... De enige oplossing, die mr. An dreae voor dit vraagstuk zag. was dat de kalfvaarzen het er bü elkaar hebben uitgebeten... „We kennen G.". zo besloot de of ficier zijn requisitoir, „een blik op zijn strafblad geeft voldoende kijk op verdachte. „De eis was twee maan den gevang en verbeurdverklaring van de vaarzen, en de auto. Mr. W. K. H. Dieleman. die G. ver dedigde. schetste de bewijsvoering als vrij dubieus, hü meende dat vrij spraak zou moeten volgen. Het werd één maand met de verbeurdverkla ring. De chauffeur M. B. uit Axel reed in opdracht. Eveneens met een wa gen. gevuld met kalveren. Ln het be stek stond, dat B. over binnenwegen moest rijden. Dit werd hem de kalender wees 4 april noodlottig. Hij kreeg er met de volgeladen wa gen een lekke band. Toen B. terug keerde van het halen-van-een-auto kriek bleek, dat zich tussen de kalve' ren een aantal douaniers had genes1 teld B. verkoos de vrijheid, daartoe het hazenpad inslaande. Later werd hü evenwel gegrepen. De opdrachtgever bleef uiteraard onbekend. De auto van de onbekende is thans verbeurd verklaard. B kreeg nog een boete van f 100, subs 20 d. (Vonnis conform). De 18-jarlge mej. M. M. H. uit ïer- seke is door de economische politie rechter te Middelburg, mr. P. van Em pel, een boete van f 500 (subs. 50 d. hechtenis) opgelegd, benevens een voorwaardelüke gevangenisstraf van twee weken, met een proeftijd van twee jaar. Mej. H. heeft zü heeft hiervoor reeds een veroordeling ach ter de rug in haar woonplaats in strijd met de voorschriften van de vestigingswet het bedrijf van dames kapster uitgeoefend. De eis van de officier van justitie, mr. J. L. An dreae, was een boete van f250 subs. 50 d„ benevens de voorwaardelijke gevangenisstraf. Mej. H. in maart en april j.l. kwam de overtreding bij controle aan het licht voerde tot haar verdedi ging aan, dat zü binnenkort examen hoopt te doen; tevens heeft zü een zgn. ministeriële verklaring aange vraagd. De econ. pol.rechter weerlegde dit door haar er op te wyzen, dat bedoeld examen een proeve van be kwaamheid voor de gezel omvat het bezit van het eventueel te ver werven diploma geeft nog geen recht het dameskappersbedrijf zelfstandig te gaan uitoefenen. Mej. H. maakt voorts weinig kans genoemde verklaring te verkrügen, zulks in verband met haar jeugdige leeftijd. De econ. pol.rechter maande haar daarom haar gaven tot verfraaiing van de vrouwelijke hoofden onder de leiding van een gezeten patroon ver dienstelijk te maken. Verdachte verweerde zich nog met „Ik heb m'n klantenkring," waarop de econ. pol.rechter naar voren bracht, dat deze kring, opgebouwd binnen het territoir van een bestaande zaak, aan deze zaak afbreuk doet. Voor dezelfde overtreding stond mevr. A. Z.-L. uit Middelburg terecht. Deze verdachte werd voor het eerst betrapt in februari jl., toen zij zich in haar huis bezighield met water golven. Hoewel zij het de opsporings ambtenaar niet gemakkelijk maakte, had de econ. pol.rechter wel begrip voor enige interne moeilü-kheden. Hij gaf haar evenwel de raad, zolang zij nog niet in het bezit van het vereiste vestigingsdiploma is. bij een ander te gaan werken. Het vonnis was conform de eis, on voorwaardelijke sluiting van het be drijf en een boete van f 50 subs. 10 d De proeftijd van een voorwaardelijk opgelegde geldboete van f 75, was nog niet beëindigd. Tevoren waren door de verdediger van mevr. Z„ mr. J. G. van de Burgt uit Goes, verschillende verzachtende omstandigheden aangevoerd. 55 Mevrouw M. Braun-Voorwinde, de 74-jarige zwemtrainster, heeft in een der Rotterdamse ziekenhuizen egn zware operatie ondergaan. Haar toe stand was gisterenmiddag bevredi gend. De zwemsters, die in verband met de komende Olympische Spelen te Melbourne door „Ha Braun" werden getraind, Jopie van Alphen, Joke de Korte, Lotte Heniger, Doortje de Leeuw en Els Steehouwer, staan tot 1 september a s. onder leiding van de K.N.Z.B.-trainer Dries Peute. Tydens de avondtiaining voor de TT-races te Assen heeft de Duitse renner Waiter Zeiler met BMW voor een sensatie gezorgd. In de 500 c.c. klasse reed hU de snelste ronde in 3 min. 31.1 sec., hetgeen een ge middelde snelheid betekende van 131.263 km. p. uur. Hij verbeterde daarmee het trainings- en v/edstrijd- record voor Assen van Geoffrey Duke. Kleiduiven-interland In de landenwedstrüd tussen Frankrijk. Luxemburg, België en Ne derland behaalde het Nederlandse team de kampioensprijs en 8 persone le prüzen. Het bestorid uit de heren Jan v.d. Assem. Ton van den As sem, Chr. van Brussel, P. v. Dam, P.B. Dorhont Meer, W. Kalis,. -L Swinkels, Toin Valkenburg, Marcel Valkenburg, Piet Wiegel. De wedstrijd voor dames werd ook weer een Nederlands succes, 1ste pr. mevr. Valkenburg, 2e prijs Mej. Zi- ta Valkenburg, 3e prüs Gravin de Barre, België 4e prüs mej. Guriens. De recordcommissie van het dis trict Zeeland van de KNAU heeft nog nooit zoveel werk gehad als in dit seizoen. Elke wedstrijd brengt weer nieuwe recordverbeteringen en de regionale avondwedstrijden, welke EMM te Middelburg organiseerde, maakte daarop geen uitzondering. Niet minder dan drie Zeeuwse re cords moesten er op dez;e avond aan geloven. Hein Cujé van EMM liep de 800 meter - en dat op een grasbaan - in 1.57.2, waarmede hü 0.6 seconde onder het reeds jaren lang bp naam van Hans Harting staande Zeeuwse record bleef. Nel Labruüere van Marathon uit Vlissingen verbeterde het Zeeuwse record discuswerpen me es A met een worp van 29.27 meter. Tenslotte verbeterde Rinus Grootjans van Zeeland Sport het record kogelstoten heren weer eens. Hij kwam ditmaal tot 12.97 meter. ISoad won wederom NAC heeft gisterenavond in de Ronde om het voetbalkampi oenschap van Nederland (betaald) met 2-0 gewonnen van Sparta. Rapid bleef met 3-1 meester over Elink- wijk, zodat de Limburgers nog steeds aan kop gaan. De stand luidt nu: Rapid 3 3 0 0 NAC 3 2 0 1 Elinkwijk 3 0 12 Sparta 3 0 12 De wedstrüd RCH-NOAD, gespeeld in de promotie-competitie naar de te vormen ere-divisie is door de Tilburgers gewonnen met 2-1. GVAV won in dezelfde competitie het duel bij Hermes DVS. De cyfers waren 0-4. De stand is nu: NOAD 3 3 0 C GVAV 3 2 0 1 KFC 3 111 Hermes 3 10 2 RCH 4 0 13 7—2 5—3 3—6 1—5 9—3 9—3 4—6 3—6 2—9 Uiteraard wekte het Pelle- naarsbesluit om Wim van Est niet in de Tourploeg op te ne men, ook op de sportredacties van tal van kranten opzien. Hier onder geven wij enkele com mentaren. VOLKSKRANT Men is onder renners, ploegleiders etc. in het algemeen niet gewoon om kritiek op elkaar te verbergen, zo dat ook in dit geval de „goede samen werking" niet dreigde te lüden on der onvriendeüjke uitlatingen van Wim van Est. Is trouwens Pellenaars zelf onder alle omstandigheden even hoffelük in zün commentaar over zün pupillen? Men mag sportcommissie en ploegleider intussen van harte gunnen dat zij Üjdens en na de Tour de ter zijde lating van van Est niet behoe ve te betreuren. OOSTBRABANT Tussen de regels is wel te lezen, dat de ruzie tussen Van Est en Pel lenaars van invloed is geweest, toen Pellenaars zich over de keuze van de man uit St. Willebrord beraadde. Hoe dan ook het is zonder meer jammer, dat Van Est niet in de ploeg is opgenomen en men zal hem hard genoeg missen. Verder mag hier niet onvermeld blijven, dat ook de gepasseerde Van Breenen herrie heeft met Pellenaars... PAROOL De nog jonge ploeg die nu de Ronde van Frankrijk zal rijden, zal een er varen kracht als Wim van Est terde ge rrtissen. Het argument, dat de heer Van Eek van de Sportcommissie over de voorbereiding van Wim van Est aanvoert, lükt mü bovendien zeer aan vechtbaar. Als deze sterke renner al té veel zou hebben gedaan om zich nog in de Ronde van Frankrijk te laten gelden wat moet men dan denken van ren ners als Wagtmans en Nolten, die aan de Ronde van Zwitserland hebben deelgenomen? 13.000 toeschouwers gespeeld, heeft geen ogenblik de indruk kunnen ves tigen dat hier twee kampioensploe- gen aan hét werk waren. Vooral de Sparta-voorhoede maakte gedurende de gehele strijd een zeer zwakke indruk. Wel werd de bal soms aardig opgebracht,, maar de afwerking en het schot ontbraken steeds. Goed hart, die bij NAC weer onder de lat stond, heeft het, goed gesteund door spil Kuys en van Helden, niet moeilük gehad. Aan de overzijde liet Terlouw nog een zeer goede party zien. Voor rust werd door geen der par tijen gedoelpunt. Negen minutep na rust ging bü 'n corner van NAC, door Overbeeke .gejsoqien, de bal over van Dük heen tn kwam bü de verste paal terecht waaè?. Vergouwen langs de Visser schoot (1-0). Er kwam nu wel iets meer strijd, maar tot een goed niveau konden de partijen het niet brengen. Het' bleef bü Sparta Twee opstandelingenleiders hebben trouw beloofd aan de Indonesische staat, na jaren van gewapend verzet in het bergachtige gebied van de bin nenlanden van Zuid-Celebes. Andi Makaiau en Ismael, die hun woord ga ven namens zichzelf en 5.000 volgelin gen, volgden hiermee het voorbeeld van enkele dagen geleden, gegeven door Oman Balo en Hamid Aly, lei ders van het buiten de wet gestelde veiligheidsleger van het volk" dat gereden. Op 16 ]uli begint by Pau naar zü beweerden, bestond uit 30 0001 het hooggebergte. De 2e helft van man. De officiële route, die de Tour van af 5 juli gaat volgen, staat op bovenstaand kaartje aangegeven. Er wordt na het vertrek in Reims via België langs de Atlantische kust De wedstrijd NAC - Sparta, vooreen zwakke aanval, die feitelijk geen ogenblik gevaar bracht voor de NAC defensie. Ook de thuisclub, hoewel nu en dan feller spelend, bracht het slechts tot enkele gevaarlijke aan vallen, die overigens werden afge slagen. Toen na 35 minuten Matheeu- wissen kalm over enkele Sparta-hoof- den heen precies naar Hoogenhuizen plaatste kopte deze mooi nummer twee in de touwen. Het einde kwam met een 2-0 zege voor de thuisclub. Het tempo van Rapid JC, in de tweede helft vooral ontwikkeld, is ook Elinkwijk noodlottig geworden. De Utrechters hadden zowel in de eerste helft als bijna tot halverwege na de rust de rappe Limburgse voor hoede kunnen tegenhouden. Het duurde tot in de 26ste minuut na de rust, toen de Limburgers einde lijk het uiterste van hun tempo hadden bereikt. Toen stormden zij met snelle aanvallen op het doel van Kraak af. Met doelpunten van Bisschops en Adang nam Rapid de overwinning in bezit. In de eerste helft waren 6 minu ten gespeeld toen Adang het leer voor de voet van Janssen legde. De Rapid-man loste een hard en effect vol schot, dat langs de paai en buiten bereik van Kraaks vuisten laag in de touwen vloog. Direct na de aftrap maakten de Utrechters gelijk. Een through-pass van de Jong kon de Limburgse verdediging niet onderbreken. De bal kwam bü Vonk, die de Rapid-doelman Cox kansloos sloeg. De Limburgers kwamen hier door zichtbaar in de meerderheid, maar van Dijk en zijn secondanten wisten zich de Limburgse voorwaart- sen van het lijf te houden. Tot in de 26ste minuut van de tweede helft... Het programma van de tweede helft van de competitie om het voet balkampioenschap van Nederland, amateurs, is thans als volgt geregeld. Zaterdag a.s. vindt de ontmoeting Vlissingen-RFC plaats. Indien Vlis singen wint wordt op 8 juli gespeeld R.F.C.-Hengelo en op 15 juli Henge- lo-Vlissingen. Wordt Vlissingen ech ter uitgeschakeld, hetzij door een ne derlaag, hetzij door een gelyk spel, dan luidt het verdere programma: 8 juli: Hengelo-Vlissingen en 15 juli: R.F.C.-Hengelo. de Ronde uaji 16, tot 26 juli gaat bijna geheel over bergachtig ter rein. Met een lange rit van 330 km wordt op 28 juli de Ronde besloten op het traject van Mont-Lucon naar Parijs. Iri 22 etappes zullen de renners de 4500 km moeten afleggen. (Advertentie) De mooiste beloning Een nieuwe MAGNEET 1956! D&t is een fiets, die zün hart zal steleneen fiets, waar hü ogenblikkelük weg van en weg op is. Een rijwiel, dat snel, gemakkelijk en heerlijk licht loopt. Kortomhet mooiste cadeau voor de vakantie. Magneet rijwieien met Yredestein banden „fc" betekent over wonnen wrijving. Alleen Magneet kent dit geheim, dat een supersnelle start en een superliohte gang garandeert. MAGNEET RIJWIELEN- EN MOTORENFABRIEK N.V. WEESP Frans Künen van Sprint (Bre da) is er te Rotterdam in ge slaagd de Nederlandse records op de 10 km en de 6 mijl te ver beteren. eD 6 mijl legde hij af in 29 min. 35 sec. en de 10 km. in 30 min. 31 sec. Beide records stonden met 30 min. 53.4 sec. se dert 23 september 1951 op naam van Wim Slijkhuis. Künen maakte deze records tijdens een 10 km -wedstrijd op de Sintelbaan te Rojfftrdam Bü tamelijk veel wind en eert tëmperïitüur, die feitelijk te laag was om een dergelijke prestatie te verwachten. Aan de wedstrijd werd door 20 lopers deelgenomen, Aanvan- keiijk bleef Künen in gezelschap van Verra, Fekkes en Vergeer, van wie de laatste twee na vier ronden terug vielen. Verra kon Künens tempo twee ronden langer volgen. Na een eerste ronde van 1 min. 8 sec. handhaafde Künen rondetijden van gemiddeld 1 min. 15 sec. en bleef hü hiermee de gehele afstand belang- rük onder het schema, dat hü zelf had uitgewerkt en dat gebaseerd was op een totaaltüd van 30 min. 50 sec. Vlissingen zal in de kampioenswed strijd tegen RFC met een gewyzigd elftal in het veld komen. Spil Piet Barten, die wegens werkzaamheden niet beschikbaar is, is vervangen door Piet de Nooyer. Rechtsbinnen Klaas Dingemanse neemt de links halfplaats in van Piet Weststrate, die dus vervangen is. De rechtsbin nenplaats wordt bezet door Jo Klein- jan. KATH. HBS SCHOONDIJKE Voor eindexamen HBS-B slaagden: mej. Marjan van de Vijver, Biervliet. An toon Bukkens, Sluis. Frits Calon, IJzendijke. Walter Klerks, Oostburg. Polycarpus Maenhaut, Biervliet. Hen drik Spierenburg, Schoondijke. H.B.S. A. TE TERNEUZEN. Aan het Openbaar Lyceum te Ter- neuzen slaagden: J. Arlebeke, W. de Zeeuw, J. Jansen en A. Eekman te Terneuzen; J. v. Waes te Westdorpe en P. d'Hanis te Sint Jansteen. GOES, 27 juni. Kruisbessen 45.40- 46, Jucunda 152.20, Mad. Moutot 113.50- 116, Early Rivers 2 110, 3 75, aardbeien, p. doos 1 35-47, 2 31-39, per kg 1 140, 2 130-170, Early Rivers p. doos 2 28. kropsla 3-4, bloemkool Al 50-68, A2 45-48. BI 42, afw. 35-39, komkommers A2 29-34, BI 27-32, Cl 15-22, eerste lingen 22-24, drielingen 18-20, kriel 3.50-6, doperwten 45-55, tuinbonen 39- 40, rabarber 5-9, gr. sjalotten 7, wor telen 36-47, kroten 10-22. KAPELLE, 27 juni. Kruisbessen aanvoer 10 ton 46.20-46.30, kl. kruis bessen voor industrie aanvoer 5 ton 36.90. Industrieveiling van aardbeien: Jucunda zonder dop 1 2400,. ifg 160.05, 2 700 kg 139.60, Mad. McjrtjEtirt zonder dop 1 en 2 1800 kg 128.5CL «fwi j kende aardbeien zonder dop SOO,- Kersen,: Early Rivers 1 153-165, 2 116-139, ge- sch. 9-45, 2 per doos 26, vröege van spitshoven 2 101, aardbeien per doos: Deutsch Evern 1 39-47, 2 28-38, Regina 1 41-53, 2 30-39, Mach. Fruhernte 1 41-53, 2 30-40, Climax 1 44-58, 2 30-42, Bowa 1 44-58, 2 37-39, Mad. Lefeber 1 40-45, 2 28-39, Jucunda 1 30-45, 2 30- 38, Soltwedel 1 48, 2 37, Mad. Moutot 1 41-50, 2 36-39, Ydun I 45, 2 41, aard beien per kg 1 148-182, 2 12Ö-157, afw. 72-116, aardappelen 5,5-10, eerstelingen 1 18-20, drielingen 9-13, kriel 5-7,5, groentenveiling: kropsla 2,5-3, rabar ber 8-15, boskroten 11-18, bloemkool 20-48, sjalotten 6,5-14, bospeen 27, spitskool 25-26. doperwten 55, peulen TERNEUZEN, 27 juni. Sla 2.50- 2.90, bloemkool A 60-64, A2 45-60, B 23-56, B2 31-39 C afw. 19-29, gr. kom kommers C 32, witte komkommers B 37-38, C 31-36, selderij 7-9, peen 2 33- 42, kroten 10-19, uien 5-8, sjalotten 11- 16, eerstelingen 1 23-29, 2 14-24, kriel 10-15, andüvie 18-20, kassnübonen afw. 99, tuinbonen 29-41, doperwten 54-56, peulen 85-101, sav. kool 15-26. rabar ber 17-20, tomaten A2 85, B 89, C 81, postelein 34-38, aardbeien per doosje 1 39-51, 2 30-50, afw. 28-31, kersen B2 70-101. Arnhem 894 (+13), Mannheim 390 (-10), Kaub 287 (-9), Trier 157 (-5), Koblenz 293 (-6), Keulen 288 (+2), Ruhrort 506 (+7), Namen la Plante 158 (-3), Maastricht hoofdsluis 4396 (-5), Borgharen 3901 (+6), Belfeld 1104 (-5). TE KOOP GEVRAAGD GEBRUIKT STEIGERMATERIAAL «g| en HIJSMACHINES. Briev. no. B 4091, Adv. Bur. J. Grijseels Jr.. Nw. Binnen weg 166, Rotterdam. 637-00 NYLON DAMES ONDERJURKEN afgewerkt met kant van bo ven en onder, C QQ alle maten TWEE PLASTIC SCHRiFTOMSLAGEN 'm diverse levendige Meuren met «wtschuifboar etiket en twee SCHOOLSCHRIFTEN, inh. 36 blz. prima TA papier, samen 'W ALLEEN GELDIG VRIJDAG 29 JUNI DAMESHOED mooie kwaliteit rio stro in diverse modellen en mode- tinten. Zeer voordelig STOELKUSSEN met schuimplasticvulling - maat 35 x 37 cm en hoog 3 cm, overtrek diverse schotse ruitstoffen met effen 095 onderkont Schriftelijke bestellingen welke ZATERDAG in ons bezit zijn worden SNEL EN ZORGVULDIG tegen deze PRIJZEN uitgevoerd'! GELE KATOEN 180 cm breed, de beste soort in onge bleekt. Speciaal voor brede 2 persoons lakens, 448 nu per meter PAARLEN SOUTOIR de lange halsketting von fijne glanzende paarlen, elke pooH it oport geknoopt, solide sluiting, kleuren 195 noturel, rose en multi MAYONAISE en ROOMKLOPPER primo metolen constructie, glozen pot met maatverde ling, zeer praktisch, 445 compleet PINDA CARRE'S „het" succes koekje AO 250 gram ROZIJNEN OP SAP overheerlijk, grote pot, bjhoud 720 grom LIGSTOEL prima gelakt beukenhout met armleuningen 075 solide frisse loper SLOPEN prima graslinnen slopen, royale overslag met dubbele knoopsgaten A5Q per 2 stuk

de Stem | 1956 | | pagina 3