Westelijke waarnemers bijzonder n7 onder indruk treinrampen in Spanje en in Duitsland Eindhoven vierde zijn erkenning als hogeschoolstad Demonstratie zeven nieuwe typen straaljagers Goudkoorts in Australië In totaal twaalf doden en meer dan 200 gewonden DE DOOD OP DE WEG Met symposion, vlaggen en lichtstoet: AMBONEZEN WILLEN SOEKARNO SPREKEN Vorstelijke toeschouwers CHARMANTE OPENING OLYMPISCHE DAG DAGBLAD VOOR ZEELAND DE LUCHVAMTSCHOUW VAN DE SOVJET-UNIE De kabinetsformatie Krachten van de ieke ondermijnd Weinig verandering 5£V*uï»-« Morsen: Grootste receptie na koude oorlog Christelijk geduld I Eisenhower over een week uit hospitaal Men vreest voor meer mensenlevens Nasser herkozen in Egypte In feestelijke sfeer werd de pioniers hulde gebracht Belangrijke dag voor het zuiden EREBURGER. gen- De eersten Repatriëring aan de orde In Wcst-Duitsland Nieuwe liberale partij Kathedraal Rouaan herrezen Het proces Messina Uitspraak 6 juli Gearresteerd op zijn trouwdag 96e JAARGANG No. 22183 Uitgave W. V. Uitgevers Mo NeeriancUa. Verschijnt elite werkdag. Bureaus: Breda, Reigerstraat 16. Tel.: Directie, Redactie en Administratie 3351 Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J ti A Bruna. Redactieraad: J. ML A C. v. Dongen, U J v Hootegem Mr. Dr. A J J M Mea, Mi HMU.de Rechter, L. J v. t Westende, P V M Ver- cauteren Abonnprys bu voorultbet t 5.85 p. kwartaal, p. post t 6.55, p. week (uitsl bi) met poscbestelL) I U.45 Incasso wordt berekend Losse numm 13 ct Postrek 378841 Voor God, Koningin en Vaderland MAAN D A G 25 JUNI 1956 Advertentieprijs voor de gehele oplage 1 0.35 per m/m. (Ingezonden Mededelingen f 0.85 per m/m). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie 1 U.14 per m/m. (Ingezonden Mede delingen f 0.35 per m/m) Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tariel en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per m/m extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen al te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, WestsingeJ 98, Telefoon 2236 Bureau vooi Zeeuwsch- Vlaanderen: HULST, Dubbele Poort 7, Tele oor. 102 (Bijbureaus: TERNEUZEN, Noordstraat 56, Tel. 2601 OOSTBURG. Nieuwstraat 41, Tel. no. 35) i- De pogingen van dr. Drees om een kabinet op zeer brede basis te vormen doen nog steeds denken aan de behandeling van een patiënt, waaraan voor de beste specialisten weinig eer meer te behalen valt. Vandaag zal er echter op nieuw consult worden gehou den en men verwacht in de loop van de dag antwoord op de vraag of met krammen en lij men nog iets in het ziektebeeld te bereiken zal zijn. Uit gesprekken met behandelende geneesheren krygen wij de indruk, dat van de twee kwalen in het ziek tebeeld de liuurproblemen de krach ten het meest ondermijnen. De defen- siekosten zij 1 bezig iets minder ge vaar te lopen, omdat dr. Drees reeds in een verhoging met 100 miljoen zou hebben toegestemd. Men zou dan willen trachten om met het nog altijd veel te lage be drag van 1450 miljoen per jaar in Nato verband verder te werken. Vol gens deskundigen is dit nauwelijks genoeg om de allereerste kostenstij gingen op te vangen. De PvdA heeft echter bezuinigingen op de Marine naar voren gebracht. Dit laatste lijkt ons nu reden tot nieuwe zorg, im mers een zeer belangrijke en zeer verantwoordelijke taak van onze Marine ligt in de bescherming van Nieuw Guinea. Sovjet-leiders, hoge buitenlandse gasten en meer dan hon derdduizend Moskovieten zijn zondag getuige geweest van een grote parade van vliegtuigen op het vliegveld Toesjino bij Moskou, waarbij volgens het ooggetuigeverslag van de Russische radio, nieuwe vliegtuigen, die er uit zagen als „torpedo's, naalden en pijlen", te zien waren. Hoge Britse en Amerikaanse officieren verklaarden na de schouw, die anderhalf uur duurde, dat zij zeer onder de indruk waren. Zij hebben zeven nieuwe typen straaljagers gezien. Drie ervan zijn driehoekige vliegende vleugels, die nog nooit eerder gezien waren. De westelijke waarnemers militaire autoriteiten uit Amerika, Enge land, Frankryk, Zweden, Noorwegen en Zwitserland geloven, dat deze toestellen gemakkelijk sneller dan het geluid kunnen vliegen, het waren kennelijk experimentele vliegtuigen, EEN POOLS gerechtshof heeft de Jezuietenpater Franzisek Trela tot 3 jaar gevangenisstraf veroordeeld, om dat hij de communistische autoritei ten van kerkvervolging beschuldigde en in zijn preken ,,de belangen van de Poolse Volksdemocratie" heeft ge schaad. OP DE CONFERENTIE van 't Euro pese centrum voor kernonderzoek (CERN) is geconstateerd, dat de ken nis der Europeanen en die der Rus sen en Amerikanen elkaar als geheel in evenwicht houden. Europa behoort tot de drie groten, aldus prof. dr. C. J. Bakker, directeur-generaal van de CERN. OP EEN VEILING in Parijs is een verzameling juwelen van Mistin- guett, de Franse artiestedie in ja nuari op 81-jarige leeftijd is over leden, verkocht. De opbrengstcirca 230.000 gul den krijgt de Braziliaanse dr. da Lima Silva, de enige zoon van Mis- tinguett. DE FRANSE president Coty heeft te Rouaan de eerste steen gelegd voor een monument op de plaats, waar in 1431 Jeanne d'Arc door de Engelsen Werd verbrand. EEN NEDERLANDS schip van de K.P.M. heeft op de rede van Toli- Toli (noord-Celebes) elf schipbreuke lingen van een omgeslagen prauw afgezet. HET BESTUUR van de Algemene Nederlandse Onderwijzersfederatie heeft zich tot de kabinetsformateur dr. Drees gewend. De federatie ver trouwt, dat de zorg voor goed onder wijs een der hoofdpunten zal zijn van net komend regeringsprogramma. TERREIN van de gemeen- 7hJke gasfabriek in Den Haag ont ploften twee gascylinders. Er v"j grote materiële meer rium, was schade, onder in een aangrenzend laborato- waar een brand uitbrak, die S? bedwongen kon worden.Per soonlijke ongelukken deden zich niet hfi-d^S? JULIANA en prins Bern- dienqtrïofL -n gistermorgen een gods- vormdP I?!"? m de NederianHs Her- tt Keik in Soest bijgewoond Voorganger was ds. W. H. Ambrosia! bSnrilnJI^EGE^ hebben twee felle -,Een buis brandde dens) Pn i /ttellJke duizenden gul- een nrnni J s werd een boerderij tan ri» Ker ^mmen. De schade f100 (Mn- boerdenjbrand bedraagt gedeeltel'ijk[er2 dekt deze Weersverwachting van het K.N. tot vanavond, opgemaakt zondagavond 23.15 uur. PsemaaKt J Uver het algemeen veel bewolking maar overwegend droog weer. n Fe« ^f,en toe vrij krachtige dSl t jke "ind- Ongeveer ren temperaturen als giste- Verwachting van het Belgisch weerkundig instituut: Lichte tot matige en later matige tot krach- H?are wmd "it noord tot oost. daa™m°rgen nog opklaringen, kaS meer bewolking. Alsdan «Iisen OD mntrpcrpn or» lintt+A gen, op motregen en lichte re- naar zuid.VerSPreidend van noord 5 Maaandaa5: Z°" onder 21 1,6 Uur, Maan op 22.29 Terwijl straaljagers de revue pas seerden, zei de verslaggever van ra dio Moskou, dat het denkbeeld om straalmotoren te bouwen in de Sov jet-Unie geboren is en dat het eerste straalvliegtuig indertijd in de Sovjet- Unie werd gebouwd. Aan de parade namen ook hef- schroefvliegtuigen deel. Er vloog 'n formatie helicopters van het leger over, beladen met volledig uitgeruste eenheden, terwijl andere hef schroef- vliegtuigen vrijwil stil boven het vliegveld in de lucht stonden. Deze „vliegende wagons" zijn, met een vervoerscapaciteit van vier ton. de grootste ter wereld, zo verklaarde de commentator van radio-Moskou. De hefschroefvliegtüigen kunnen in zeer ongunstig klimaat gebruikt worden. Tegen de verwachting waren er geen nieuwe bommenwerpers in de parade. Dit was mogelijk een gevolg van het slechte weer. Wel werden drie bekende typen bommenwerpers getoond. De schouw omvatte voorts nog acrobatische toeren door sportvlieg- tuigen, waarvan sommige door vrou wen bestuurd werden, en een lan- met veertig hef- ding van troepen schroefvliegtuigen. Verklaring van Twining Onmiddellijk na afloop van de luchtvaartschouw te Moskou werd grote receptie gehouden, waarop ook tal van buitenlandse luchtvaartdes kundigen uit het westen waren uit genodigd. Bij deze gelegenheid ver klaarde de stafchef van de Ameri kaanse luchtmacht, generaal Nathan Twining, dat de Verenigde Staten niet tot ontwapening zullen overgaan, vooraleer algemeen een plan is aan vaard om over de gehele wereld con trole op de bewapening te houden. Het was van de Russische zijde de grootste receptie ter ere van weste lijke gasten, die sinds het (officieel) beëindigen van de koude oorlog ge geven is. Kritiek op Chroesjtsjef Partijsecretaris Chroesjtsjef en pre mier Boelganin woonden de receptie bij. Chroesjtsjef was op dat mo ment nog ónwetend van de felle kritiek, die de leider van de link se socialistische partij in Italië, Pietro Nenni op hem leverde in een artikel in het orgaan van zijn partij. Chroesjtsjef, aldus Nenni die winnaar van de Stalinprijs voor de vrede was en de enige socialist in West-Europa, die in de koude oorlog de zijde van de communisten koos heeft geoordeeld en beschikt, zonder dat hij het nodig vond een minimum aan uitleg te geven. Nenni is van oordeel, dat de andere Sovjet-leiders niet vrij te pleiten zijn van medever antwoordelijkheid voor de misdaden van Stalin. Met spoed werd een exemplaar van dit blad, zodra het van de pers kwam, naar de communistenleider Togliatti gezonden, die in zijn partij-orgaan eveneens het standpunt huldigde, dat de Sovjetleiders een nadere verkla ring over hun aanvallen op Stalin schuldig zijn. Het te Rome verschij nende onafhankelijke blad Momento- Sera weet intussen te melden, dat Togliatti zijn geruchtmakende ver klaring... eerst aan het Kremlin ter goedkeuring heeft voorgelegd. Het noordwesten van New South Wales in Australië is in de greep van een goudkoorts, die ontstaan is, nadat een man in een har in Guyra zijn vrienden had verteld, dat de 63 jaar oude John Knox, vader van zeventien kinderen, een week ge leden goud heeft gevonden. Knox heeft reeds mijnrechten voor zich gereserveerd op een stuk grond bij de Paddys Creek, een in de nabijheid van het stadje stro mend beekje. Hij weigert commen taar te geven, maar goudzoekers haasten zich reeds eveneens mijn rechten voor zich te reserveren. Het gebied, waar volgens de bewerin gen rijke vindplaatsen van goud en tin zijn, ligt ongeveer 16 km van Guyra. 1 OP EEN GOUDMIJN in Zuid-Afrika is een ongeluk gebeurd, waardoor ze ven negers van die mijn om het leven zijn gekomen. Een grootse turndemonstratie, uit gevoerd door meisjes van het NGV, vormde de stijlvolle opening van de Olympische Dag 1956, die zondag in het Olympisch Stadion te Amster dam werd gehouden. Voor nadere bijzonderheden van dit sportfestijn verwijzen wij naar onze sportpagina (Advertentie) APELDOORN: Een militaire vrachtauto, die een bocht te ruim nam. reed twee wielrijdsters, de gezusters H. aan. Een var, de da mes (55 jaar) is overleden, de ander ernstig gewond. SCHAGERBRUG: Een 78-jarige wielrijder, die de Rijksweg over stak, kon een naderende auto niet meer ontwijken. Kort na aan komst in het ziekenhuis te Alk maar overleed de man. HOOGEVEEN: Een 36 - jarige wielrijdster lette bij het overste ken van een weg onvoldoende op en werd van achteren aangereden. Zij overleed ter plaatse. Koningin Juliana. Prins Bernhard en de prinsessen Irene en Margriet hebben vanuit de koninklijke loge de verrichtingen van de deelnemers aan de Olympische Dag gadegesla gen, Op de foto v.l.n.r.: dr. J. Linthorst Homan, voorzitter van het N.O.C., HM. de Koningin, H.K. H. Prinses Margriet, H.K.H. Prin ses Irene, en Z.K.H. Prins Bernhard. Op de tweede rij geheel links mr. Am. J. d'Ailly, burgemeester van Amsterdam. De afgevaardigden op het con- gres van de Amerikaanse Congre- 4 gationele Christelijke Kerk, dat te 4 Omaha in de staat Nebraska J wordt gehouden, hebben blijk ge- geven over een bijzonder groot ge- 4 duld te beschikken. J Zonder murmereren hoorden zij J van vrijdagavond tot zaterdag- ochtend half acht de notulen van f het dagelijks bestuur a an. die 720 4 pagina's besloegen. Toen deze J voorlezing na negen uur en 36 minuten was geëindigd, verhieven 4 de gedelegeerden zich van hun 4 ztiplaatsen en riepen „hoera!" J De behandelende geneesheren heb ben president Eisenhower meegedeeld dat hij over ongeveer een week het ziekenhuis zal mogen verlaten, als zijn herstel zo gunstig als tot dusver blijft verlopen. De wondhechtingen werden zondag verwijderd. Er zijn nu twee weken verlopen sinds de president een spoed operatie onderging. Als de patiënt uit het ziekenhuis wordt ontslagen, zal hij voor verder herstel ongeveer een maand naar buiten gaan. Verwacht wordt, dat de president voor de opening van de Republikein se Partij con ventiè op twintig augustus voor de televisie zal verschijnen om het Amerikaanse volk te vertellen, of hij de kandidatuur voor het presi dentschap, die hij op 29 februari aan vaardde, zal handhaven. Functionaris sen van het Witte Huis vertrouwen er op, dat zulte; het geval zal zijn. Zaterdagavond laat, kort voor mid dernacht, zijn te Santa Catalina, op een afstand van zeven kilometer van Madrid, twee treinen op elkaar ge botst. De locomotief van de tweede trein verpletterde de laatste wagon van de eerse trein. Er werden tien personen gedood, terwijl er meer dan 75 gewonden zijn; van sommigen hunner is de toestand bijzonder ernstig. Onder de slachtoffers bevinden zich geen buitenlanders. Ook in Duitsland had een treinbot sing plaats en wél op zondag te Dort mund. De bestuurder van een der treinen liet het leven en een vrouwe- Egypte is zaterdag ter stembus ge gaan. Zondagavond was bekend, dat op Nasser reeds meer dan 51 procent der stemmen was uitgebracht, waar door hij zeker is van zijn verkiezing als president. Ook de ontwerp-grondwet is thans door de kiezers goedgekeurd. Volgens een niet-officiele schatting hebben 4.500.000 kiezers, dat is 94 procent van het totaal, gestemd. (Van onze redacteur) In Eindhoven hingen zaterdag de vlaggen uit. En niet ten onrechte. Voor het eerst mocht men de stad hogeschoolstad noemen. Het wetsontwerp dat Eindhoven officieel zijn T.H. geeft, werd deze dag namelijk van kracht. Minister Cals kwam het col lege van curatoren installeren en Eindhoven vierde feest. Met vlaggen zoals gezegd, maar ook met een lichtstoet, vol vrolijkheid en muziek en met een symposion in de vergaderzaal van de D.A.F., dat was voorbereid door het Academisch Genootschap van de lichtstad. Dit symposion, een feestbijeenkomst waaraan honderden deelnamen, heeft tenvolle recht gedaan aan de belangrijkheid van deze dag. Het werd bijgewoond door vertegenwoordigers van overheid, industrie en hogeschool en het bood niet alleen gelegenheid tot waardevolle uiteen zettingen omtrent het hoe en waarom van de Eindhovense T.H. Ook en vooral werd het aangegrepen om allen die het voorbereidende werk hebben gedaan, naar de mate van hun verdiensten te huldigen. Onder de aanwezigen waren ook oud-minister Rutten en de commissaris der Koningin in Limburg. een dies praenatalis, want eerst in 1957 zal de hogeschool geopend wor den. Hij had woorden van lof voor professor Holst, die het onderzoek leidde ryiar de betekenis van het tech nisch onderwijs voor Nederland eh hij roemde het rapport van de com- missie-'s Jacob, dat voor Eindhoven van beslissende betekenis is geweest. De Nederlandse industrie, zei de minister, heeft het initiatief van het begin af met veel belangstelling ge volgd en gesteund. Ongetwijfeld zal zij voor die belangstelling ruimschoots beloond worden. Met waardering sprak hij over de gelukkige verstandhouding tussen Brabant en Zeeland toen de vesti gingsplaats voo> de tweede T.H. ge- Terecht sprak de heer E. von Gel- dern, voorzitter van het Academisch Genootschap, van Eindhoven als van een stad, waar de werkdrift van de industrie hand in hand gaat met de ondernemingsgeest van het koopman schap. Hij huldigde minister Cals, die het wetsontwerp naar zijn eindbe stemming heeft gebracht en hij dank te de Koningin die de dag van het symposion had willen aanwijzen als dies natalis van de Eindhovense T.H. Eigenlijk, zei minister Cals, zou men vandaag moeten spreken van Behalye de installatie van de J curatoren op het Eindhovense J stadhuis, zijn er zaterdag in de 4 nieuwe hogeschoolstal nog meer 4 gedenkwaardige plechtigheden ge- J weest. Na afloop van het sympo- J sion namelijk werd mr. H. L. f 's Jacob uit Voorburg op het stad- 4 huis ontvangen. Daar overhan- digde de burgemeester hefn de J gouden erepenning van de stad. 4 Dit als erkenning van het prach- 4 tige werk dat zijn commissie heeft gedaan bij de voorbereiding van J de stichting der Technische Hoge- 4 school. Om half negen kwam ver- 4 der de Raad van Eindhoven in het 4 van Abbemuseum bijeen. Met al- J gemene stemmen besloot men, v t 4 gronden voor vestiging der T.H. 4 m niet aan het Rijk over te dra- f 4 Na afloop defileerde de licht- J 4 stoet, waarin alle Eindhovense 4 harmonieën meetrokken, langs de 4 J autoriteiten die zich voor het mu- J t seum hadden Opgesteld. kozen moest worden. Eindhoven, zei hij, heeft niet alleen het technische en industriële klimaat, maar ook de geëigende culturele sfeer voor een technische studiegemeenschap. ,,We voelen de verantwoordelijk heid, maar we dragen ze graag...." Dat zei prof. dr. J. de Quay, com missaris van de koningin in Noord- Brabant en voorzitter van het cura torium, die daarna op speurtocht in het verleden ging. Hij noemde wijlen mr. E. Koning als de man die het eerst de gedachte aan een T.H.in het zuiden gekoesterd heeft en dr. L. Regout, dr. H. van Doorne. mr. B. van Spaendonck, dr. J. Groothoff en ir. F. Philips als de eersten dergenen die ze hebben overgenomen en verder ontwikkeld. (Vervolg op pag. 2) lijke passagier overleed later op de dag aan de verwondingen. In totaal liepen 140 personen kwetsuren op, van wie er twintig ernstig gewond zijn. Verscheidene gewonden moesten met snijbranders uit de wrakstukken van de wagons bevrijd worden. Bij beide botsingen is de materiële schade aanzienlijk. ONIt.EIIIClE iiiiiiiiiuiiiniL MAZETFABRIEKEN TE ZEVENBER6EM De Indonesische minister-president dr. Ali Sastroamidjojo, maakte be kend. dat een aantal in Nederland verblijvende Ambonezen de wens heb ben te kennen gegeven een ontmoe ting te hebben met president Soekarno tijdens diens verblijf in west-Duits- land. De voorbereidingen om aan de ze wens tegemoet te komen, zijn ge troffen, voegde de premier aan zyn mededeling toe. Vermoedelyk zullen de Ambonezen tijdens hun onderhoud met het Indo nesische staatshoofd de repatriëring van Ambonezen die thans in, Neder land verblijven, ter sprake brengen. Te Bochum, in west-Duitsland, is het afgelopen weekeinde een nieuwe west-Duitse liberale partij, de „Vrije Volkspartij" (F.V.P.) gesticht, die zegt de „enige liberale partij" in west-Duitsland te zijn en die het be leid van Bondskanselier Adenauer steunt. De „Vrije Volkspartij" komt voort uit de „Vrije Democratische Partij", de oude west-Duitse liberale partij, die in februari j.l. uit Adenauers regeringscoalitie trad. Deze partij telde toen 46 Bondsdag leden. Twaalf hiervan en vier par tijleden, die als ministers deel uit maakten van Adenauers kabinet waren het niet eens met de breuk en besloten de regering-Adenauer te blij ven steunen. Het is deze minderheid, die thans de „Vrije Volkspartij" heeft gesticht. De overige 34 liberale Bondsdagle den hebben zich achter partijvoor zitter dr. Thómas Dehler geschaard, die rechtstreekse besprekingen met de Sovjet-Unie over een Duitse hereni ging wenst. Desgevraagd zei dr. Ali Sastroa midjojo in Djakarta, dat, naar hij meende te weten, het bezoek van dé heer P. de Queljoe aan Bonn ver band hield met mogelijke besprekin gen over het repatrieringsvraagstuk, tussen de Ambonezen en leden van het presidentiele gezelschap. De Quel joe was lid van de Indonesische dele gatie, in het begin van dit jaar, die het repatrieringsvraagstuk met ver tegenwoordigers der Nederlandse re gering heeft besproken. Gisteren is de restauratie van dé in de oorlog deerlijk vernielde ka thedraal van Rouaan gevierd. Bij het plechtige „Te Deum" was de pre sident van de Franse republiek, Coty, aanwezig. Mede aanwezig was kar dinaal Griffin, aartsbisschop van Westminster. Voor de restauratie van de herhaal delijk door brand en bommen getrof fen kathedraal heeft men, behalve het nog ter plaatse aanwezige materiaal een zelfde steensoort gebruikt als de oorspronkelijke bouwers. Deze steen werd op dezelfde wijze en met dezelfde werktuigen als in de middeleeuwen bewerkt. Van de kerkramen is nog slechts een gedeel te hersteld. Bij de restauratie zijn interessante oudheidkundige vondsten gedaan. Zo werd een crypte en een gedeelte van de kathedraal uit de elfde eeuw aan het licht gebracht. De rechtbank te Doornik zal in hel proces tegen Eugenio Messina en zijn broer Carmelo op zes juli uitspraak doen. Zohls gemeld, worden de beklaag den ervan beschuldigd, dat zij met valse paspoorten België zijn bïnnen- gekomen.onwettig in het bezit van vuurwapens zijn geweest en vrou wen tot ontucht hebben aangezet, of pogingen daartoe hebben gedaan. Volgens de verdediging, die zater dag aan het woord is geweest, ziitl alleen de eerste twee punten van de aanklacht bewezen. Verleden jaar werd bij het ge zin Vrijhof te Hoogeveen inge broken. De hoofddader, de 28- jarige W. A. N. uit Helmond, is een jaar lang voortvluchtig ge weest, o.a. in België en Duits land. Vrijdag kwam de recher che van de Hoogeveense ge meentepolitie te weten, dat N. zich in Utrecht bevond, waar hij op het punt stond, in het huwelijk te treden met een Utrechtse dame. De Utrechtse recherche kreeg de tip door en vervoegde zich aan de woning, waar de mededeling werd ge daan, dat N. zich voor het slui ten van het huwelijk juist op het stadhuis bevond. De re cherche wachtte netjes buiten tot de plechtigheid was afgelo pen, waarna N. werd verzocht mee te gaan naar het politie bureau. Zijn medeplichtige, de 28-jarige C. J. M. B. bevindt zich op het ogenblik in het rijksgesticht voor psychopaten te Avereest.

de Stem | 1956 | | pagina 1