Besprekingen in Londen Zijn geëindigd Tilburgse veteranen „op herhaling Geen afwijkende „enclaves5 in de Braakmanpolder EEN NOODKREET UIT INDONESIË AMERIKAAN verdwenen in een onderaards fort RECEPTIE IN CLARIDGE'S LEEK OP EEN RUGBY-WEDSTRIJD 500 EisenhowerVoorlopig geen bezoek van B. en K. aan Washington Eerste Kamer aanvaardt de uitbreiding der Kamers ijn DAGBLAD VOOR Vandaag gemeenschappelijk communiqué Algerië Abbas kiest zijde van de rebellen W.E.U.-BEGROTING GOEDGEKEURD It De zuiveraars uitgezuiverd Nieuw plan voor ontwapening? Meer dan 35000 jongeren naar K.V.P.-appel Proef met waterstofbom uit vliegtuig Engelbertink in Tweede Kamer: Ondanks tekort aan geestdrift We kunnen hier niet weg Schiedamse vermoordde haar kind Mr. Struycken in Nederland Enkele buien „H. Joseph, patroon van de arbeid" Villa van Indiase ambassadeur door brand vernield Hij wilde „even gaan kijken" Speurtocht door man „Russische tweeling*' in het nauw Betrekkingen nooit zo intiem Minister Luns sprak met Spaak Dr. W. P. Berghuis vooiz. A-R. partij gelijk ^randende ruine. strijden tegen, geen strijd meer n is aan zUn e uitvinding ten Het kwaad straft 36e JAARGANG No. 22134 Uitgave N. V. Uitgevers Mij. Neeiiandia. Verschijnt elke werkdag Bureaus: Breda, Reigerstraat 16. Tel.: Directie, Redactie en Administratie 3351. Verantwoordelijk Hoofd redacteur; J J H A Bruna Redactieraad: j M A C. v. Dongen C J. v Hootegem Mr Dr A. J J M Mes. Mr H M L. de Rechter, L. J. v t Westende, P V. M Ver- cauteren Abonn.pnjs dij vooruitbet f 5-85 p. kwartaal, p post t 6.55, p. week (uitsi bij niet postbestell.) t 0.45 Incasso wordt berekend Losse numm 13 ct Postrek 378841 Voor God, Koningin en Vaderland DONDERDAG 26 APRIL 1956 Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0.35 per m/m. (Ingezonden Mededelingen f 0.85 per m/m). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland uitsluitend in de Zeeuwse editie f 0.14 per m/m. (Ingezonden Mede delingen f 0.35 per m/m) Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per m/m extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd. De invloedrijke Algerijnse na tionalistenleider Ferhat Abbas, die in Cairo is opgedoken, heeft openlijk de zijde van de rebellen gekozen in een verklaring met een sterk demagogische inslag. Abbas is leider geweest van de gematigde Nationalistenpartij. „Er zijn in Algerië geen verschil lende nationalistische bewegingen meer", zei hij. „Alle hebben zich nu voor de duur van de strijd tegen de overweldiger verenigd. Er bestaat in Algerië nog slechts één macht met een onverwoestbaar streven en zij wordt in het Nationale Bevrijdings front belichaamd." Abbas zei, dat de Fransen „op beest achtige wijze" tegen de Mohamme daanse bevolking optreden. Hij schat te het aantal verslagen Algerijnen op 100.000. Daar waren er volgens hem maar weinig bij van het bevrijdings leger. De verklaring van Abbas werd in Algerië verspreid, kort nadat Ro bert Lacoste het Franse kabinet had meegedeeld dat er verbetering begon te komen in de toestand. Marokko krijgt een eigen leger van 12 a 15000 man. Het wordt samenge steld uit Marokkaanse eenheden die totnutoe tot het Franse leger behoor den. Het parlement van de Westeuropese Unie heeft gisteren het eerste deel van de zitting-1956, na goedkeuring van de begroting besloten. Het twee de gedeelte van de zitting wordt waar schijnlijk in oktober gehouden. De defensiecommissie heeft het Ne derlandse lid J. J. Fens verzocht, een rapport op te stellen over de duur van de militaire diensttijd in de ze ven. landen der Unie, met de bedoe ling, daarmee de eerste stoot te geven tot een gelijke regeling van dit vraag stuk in die landen. De officiële besprekingen van Boelganin en Kroestjev met de Britse regeringsleiders zijn gisterenmiddag geëindigd, maar laat in de avond was nog niets bekend over het resultaat ervan. Eden heeft alleen gezegd, dat vandaag in een gemeenschappelijk com muniqué mededelingen zouden worden gedaan. Erg optimistisch was men gisteren nog altijd niet. Wel blijken de Sovjet-leiders tot het laatst toe tot praten bereid te zijn ge weest, wat sommigen dan verklaren met een verwijzing naar het Russische verlangen tot uitgebreide handelsbetrekkingen met Engeland. Poort 7, Telefoon 102 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, Noordstraat 56, Tel. 2601 - OOSTBURG: Nieuwstraat 41, Tel. no. 35) De vroegere Poolse plaatsvervan gende minister van openbare veilig heid. Roman Romkowski. is gearres teerd. aldus heeft radio Warschau be kendgemaakt. De arrestatie volgt op het ontslag tijdens het afgelopen weekeinde van drie kabinetsministers en enkele hoge burgerlijke en militaire functionaris sen van het ministerie van Justitie en tevens op de amnestie-afkondiging. Een directeur van het vroegere mi nisterie van Openbare Veiligheid, Anatoli Segjin, is eveneens gearres teerd. De politieke commentator van ra- dio-Warschau heeft verklaard, dat Po len eerst aan het begin van een uit gebreide en grondige zuivering" staat. BIJ HET lossen van een met balken geladen kustvaarder in de Zaandamse haven werd de havenarbeider P. de Jong uit Zaandam zodanig door een balk aan het hoofd getroffen dat hij ter plaatse overleed. DE BRITSE bond van metaalbewer kers heeft een aanzienlijke loonsver hoging geëist voor drie miljoen arbei ders in de Engelse machine- en scheepsbouwbedrij ven. BRITSE TROEPEN zijn gisteren be gonnen de straten van Nicosia stelsel matig te doorzoeken. Voor het onder zoek hadden zich weer enkele ontplof fingen voorgedaan. HET WETSONTWERP tot afschaffing van de doodstraf in Engeland is woens dag in het Lagerhuis krachtig aange vallen. Tegenstanders ervan dienden niet minder dan 50 amendementen in. In politieke kringen te Londen heeft men de indruk, dat B. en K. nieuwe voorstellen omtrent de ontwapening hebben -gedaan. Kroestjev heeft hier op gezinspeeld tijdens het rumoerige diner met de Labourleiders, maar hij wilde, wegens interupties van en kelen van zijn toehoorders, geen na dere mededelingen doen. AFP weet te melden, dat Kroest jev zijn plannen ook tegenover Ha rold Stassen zou hebben ontvouwd. De eerste fase van de ontwapening zou volgens de Russen moeten be staan uit een drastische beperking op het gebied van de conventionele wa pens. President Eisenhower heeft woens dag op een persconferentie in Was hington verklaard dat hij geen enkel nut zag in een eventueel bezoek van de Russische leiders aan de Verenig de Staten, zolang zich geen nieuwe gezichtspunten voordoen. Hij ver klaarde dat de punten waarop over eenstemming tussen de Sovjet-Unie en de VS gewenst is, volkomen be kend zijn. Zy zijn op de twee con ferenties die vorig jaar in Genève ge houden zijn, uitvoerig besproken. Eisenhower verklaarde ook, dat hij het rapport ontvangen heeft van het gesprek dat Harold Stassen. zijn mi nister voor ontwapening, dinsdag in Londen met de Russische leiders heeft gehad. Hij had het rapport nog niet bestudeerd, maar voor zover hij kon zien was er geen verandering in de houding van de communisten ten opzichte van controle op de be wapening. Als commentaar op de verklarin gen die Kroestjev in Londen afgelegd heeft, zei de president te geloven, dat de VS op het gebied van geleide projectieien even ver zijn als de Sov jet-Unie. Ook verwierp hij de voor stellen om proeven met waterstof bommen te laten vervallen. ..Weten schappelijk onderzoek zonder proeven is zinloos en het onderzoek is nodig voor defensieve wapens", verklaar de hij. LAATSTE UITSTAPJE let in de Koninklijke Opera te Lon den. Vrijdagochtend vertrekken ze naar Portsmouth om zich in te sche pen op de Russische kruiser die hen terug naar hun land zal brengen. Uit Russische bron te Londen werd gisteravond nog vernomen, dat Mos kou plannen zou hebben tot devalua tie van de roebel. De officiële koers bedraagt thans ongeveer het drie voudige van de koopkracht van deze munt. VANDAAG vertrekt het 14 man sterke gezin van de familie Dooyes uit Den Haag met de KLM naar de Ver Staten. Het is het eerste grote gezin dat naar de V.S. emi greert onder de Refugee Relief Act. VIJF brandweermannen kregen brand wonden of werden bedwelmd bij de bestrijding van een brand in een op slagplaats voor ether, benzine en zwavelkoolstof in Amsterdam. DE B.P.R.M.S., een van de organisa ties van Ambonezen, heeft kritiek ge- defend op de nieuwe maatregelen van minister van Thiel, die „slechts op name van de Ambonezen in de Ne derlandse samenleving" zouden be ogen. DE OOSTDUITSE regering heeft nu ook geprotesteerd tegen het aanleggen «hierdoor H0n4getUnnel" °P Oostduits gebied door de Amerikanen. Grotewohl heeft een speciale commissie ingesteld voor onderzoek in deze kwestie. PRESIDENT Gronchi van Italië is voor een officieel bezoek van vier dagen in Parijs aangekomen Hii is het eerste Italiaanse staatshoofd dat sinds 1903 Frankrijk bezoekt. De Russische leiders brengen van daag een bezoek aan Schotland. Gis teravond hebben ze een voorstelling bijgewoond van het Sadler W>lls-bal De belangstelling voor het jongeren- appèl der Katholieke Volkspartij op zondag 29 april a.s. is overweldigend groot. In de acht plaatsen Sneek, Hengelo, Beverwijk, Bunnik, Arnhem! Wateringen, 's-Hertogenbosch cn Maastricht zullen volgens de in schrijvingen meer dan 35.000 jonge Katholieken aanwezig zijn. Om 15.00 uur zal Prof. Romme de jongeren via de K.R.O. toespreken. Het motto voor het Jongerenappèl is: de jeugd voor de K.V.P. de K.V.P. voor de jeugd. Functionarissen van de Amerikaan se commissie voor atoomonderzoek hebben woensdag meegedeeld, dat bij de volgende atoomproefneming in het gebied van, de Grote Oceaan, volgen de maand, een waterstofbom door een vliegtuig zal worden uitgeworpen. De algemene verwachting is dat het vliegtuig in kwestie een van de nieuwe B 52 straalbommenwerpers voor de lange afstand zal zijn. Zoals gemeld had Kroestjev in Lon den verklaard, dat totnutoe alleen de Sovjet-Unie erin geslaagd was, een H-bom uit een vliegtuig te lan ceren. (Van onze parlementaire verslaggever) Bij de uitgifte van bedrijven in de kleine polders als de Braakman moet de regering volkomen aansluiten bij de godsdienstige en politieke verhou dingen in het aangrenzende oude land. Dit heeft de heer Engelbertink (KVP) gisteren in de Tweede Kamer betoogd naar aanleiding van de behandeling van de regeringsnota inzake het uit- giftebeleid. Als het grote voordeel van het door hem verdedigde beleid voerde hij aan, dat hierdoor de vorming van afwijken de enclaves, die de eenheid in een gebied verstoren, kan worden voor komen. De heer Engelbertink erkende dat door een dergelijke politiek afwijkin gen kunnen ontstaan van de voor de landelijke gemiddelden algemeen aan vaarde richtlijn: 1/3 katholiek, 1/3 protestant en 1/3 buitenkerkelijk, doch deze afwijking kan door de regering weer worden rechtgetrokken in haar uitgiftebeleid in de IJsselmeerpolders. Omtrent het r^erj-ngsbeleid t.a.v. deze polders is gBcërên m de Kamer heel wat te doen geweest. De woord voerders van K.V.P., V.V.D. en A.R. keerden zich fel tegen het in eigen beheer houden van de gronden door de overheid. De boeren moeten in staat worden gesteld land te kopen, meenden zij. (Van onze parlementaire verslaggever) De Eerste Kamer heeft zonder hoof delijke stemming de voorstellen tot grondwetswijziging aangenomen, waar onder de uitbreiding van het aantal leden van de Eerste en Tweede Kamer tot resp. 75 en 150 leden. De wijzigingen hebben ondanks de weinig enthousiaste beoordeling geen tegenstemmers meer ontmoet. Minister Beel is er deze keer heel wat beter af gekomen dan in 1952, toen de Eerste Kamer de spelbreker was en de uitbreiding van de beide Kamers verwierp, omdat het stemmen door Kamerleden bij volmacht voor hun afwezige collega's daarin ver werkt was. Ditmaal had men onder de bezwaren van de Kamer het algemene systeem van grondwetswijziging dat na de oor log is toegepast, en waarbij men nog maar steeds niet is kunnen komen tot een fundamenteel omwerken van de gehele grondwet. Minister Beel heeft met goede argumenten aangetoond waarom hij slechts tot gedeeltelijke wijziging is kunnen geraken. De ge beurtenissen op internationaal gebied in onze verhouding tot Indonesië heb ben daartoe gedwongen. Mr. Kropman (K.V.P.) ontwikkelde 55 55 De 29-jarige mevrouw M. N.-S. te Schiedam heeft bekend, dat zij vorig jaar haar dochtertje van twaalf maan den om het leven heeft gebracht. Toen het kind begon te huilen, terwijl haar drie andere kinderen aan het vech ten waren, heeft zij het een paar zakdoeken, een tafelkleed en een de ken op het hoofd gelegd en daarop nog een luiermand geplaatst. De vrouw heeft daarna het huis verlaten. Ze bleef twintig minuten weg. Intussen realiseerde ze zich wat ze gedaan had. maar toen ze terug kwam was het al te laat. Omdat de dokter tevoren geweest was in verband met aanhoudend hui len van het kind, nam men aanvanke lijk aan dat de dood een gevolg was van ziekte. Het onderzoek heeft nu uitgewezen, dat het meisje tevoren een speld had ingeslikt. De vrouw, die is aangehouden, ver keert in volslagen overspannen toe stand. Zij had ook haar vijfjarig doch tertje al enkele keren mishandeld. In haar jeugd is ze in een psychiatrische inrichting verpleegd. Weersverwachting van het KNMI 1 tot vanavond: Veranderlijke be- l l wolking met plaatselijk enkele 5 buien. Overwegend zwakke wind. I 5 Vry koud. Verwachting van het Belgisch l weerkundig instituut: Over het J algemeen lichte, veranderlijke J wind. Bewolkt tot zwaarbewolkt. J Hier en daar neerslagvlagen. Zacht weer overdag, 's Nachts fris. i Vandaag: zon onder 19.58 uur, wiaan op 22.uur. Morgen: zon °P 5.20 uur, maan onder 6.22 uur. Zeer vertrouwelijk ontvingen we een document ter inzage van een in Indonesië verblijvende Nederlander. Het bevat niet minder dan een wanhopige kreet om hulp. Om helaas maar al te gemak kelijk te begrijpen redenen noemen we geen namen, alleen feiten. De man is reeds jaren onder behandeling van enkele dokters. Hij lijdt aan te lage bloeddruk en zenuwoverspanning. Zijn vrouw is astmatisch en lijdt aan een longaandoening. Het dramatische relaas komt hierop neer: hoewel de man en de vrouw om gezondheidsredenen naar het vaderland (na dertig jaar „trouwe dienst") Indonesië moesten en mochten verlaten, hoewel hun goederen reeds waren ingescheept, hoewel zij met hun „steun" (ruim 32 gulden per maand....) ge doemd zijn letterlijk honger te lijden en hoewel ALLES bij de Indonesische autoriteiten is gedaan om een vertrek te bevorderen, is het zieke echtpaar GEDWONGEN in Djakarta te blijven. De eenvoudige reden is: er wordt geen uitreisvergunning afgegeven, tenzy de man O.N.G.E.L.E.Z.E.N een verklaring tekent. Dit weigert hij. Dat hij in zijn S.O.S. bovendien nog een beschrijving geeft van de dagelijkse terreur, waaraan hij en met hem vele landgenoten zijn blootgesteld, is in dit geval een schrijnende bijzaak. Hoofdzaak is, dat dit echtpaar tegen de eigen wil in en tot zware schade voor de gezondheid in een vreemd land wordt vastgehouden de gedachte dat men nu eindelijk eens een grondwet zou gaan maken die slechts een raam voor een goed be stuur oplevert en waarbij allerlei de tailwerk wordt weggelaten. De Kamer heeft daarna een voorstel tot grond wetswijziging behandeld, dat van haar zusterinsteling, de Tweede Ka mer, afkomstig was. Het werd door de initiatiefnemer Prof. Oud verde digd en het wil dat de Kamerleden eerst zullen aftreden op de dag 'dat de nieuwe Kamer voor de eerste maal sa menkomt. De bedoeling is om een practische oplossing te bieden voor het probleem waarin Nederland onder de oorlog is geraakt, omdat de zit tingsduur van de Kamer toen formeel afliep. Het voorstel werd nog even aange houden. Het feest van 1 mei In overleg met Mgr. Dr. B. J. Al- frink, aartsbisschop van Utrecht, en enige bestuursleden van de Liturgische Federatie in Nederland .heeft het In terdiocesaan Liturgisch Secretariaat gemeend, dat het nieuwe feest van de H. Joseph (Festum S. Joseph Opificis) net best kan worden aangegeven als: feest van de H. Joseph, patroon van de arbeid. Een vertaling als: Feest van de H. Joseph, Arbeider of Werkman, drukt de inhoud van het feest niet voldoen de uit. De dienst Welzijnszorg in het boskamp te Amersfoort, leger plaats van de huzaren van prins Alexander, vierde bataljon zware tanks, kreeg er gisteren een hulpje bij. De 89-jarige juf frouw Lucia Veer uit Amers foort had voor één dag weer eens haar oude marketenster- uniform aangetrokken. Als »fi vroeger tijd schonk zij een fikse borrel uit het vaatje, dat zij aan bandelieren op de borst had hangen. En dat voor vijf hele centen. 'Maar van dit voorrecht geno ten slechts twintig oud-gedien- den, die uit Tilburg waren ge komen om nog eens een dag herhalingsoefeningen mee te maken. Zij hadden daartoe een verzoekschrift ingediend bij Prins Bernhard. Na een toespraak van majoor Crul, commandant van het 4e bataljon, konden de mannen bij de betaalmeester hun soldij in ontvangst nemen. Er werd gedronken op het vaderland en op Tilburg in het bijzonder. De twintig veteranen waren enthousiast, als het aan hen had gelegen, hadden zij graag voor nog tien dagen „zware diensf' bijgetekend Foto links: Mobilisatiekruisdrager Sjef Hoes neemt zij" soldü in on i vangst. een dansje met haar dochter op de muziek van de legerkapel. DE FRANSE Nationale Vergadering heeft opnieuw een Poujadist (de zes de) van zijn zetel vervallen verklaard wegens onregelmatigheden bij de ver kiezingen. De villa van de Tndiase ambassa deur te Wassenaar, is gisteravond voor een groot deel door brand ver woest. Toen de brandweren van Was senaar en Den Haag het vuur konden aanpakken, sloegen aan alle kanten de vlammen al naar buiten. Leden van de Amerikaanse genie zijn met hulp van tweehonderd Franse vrijwilligers dag en nacht bezig met liet opsporen van een Amerikaanse militair, Gerald Dunnigan, die zater- De gouverneur van de Nederlandse Antillen, Mr. A. A. M. Struyken, is dinsdagavond op Schiphol aangeko men. Op de foto ziet men hem op weg 11 aar de ontvangsthal van het vliegveld. Links Mr. Struycken, daarnaast Mr. Debrot en rechts Drs. A. Jonkers. De receptie die ambassadeur Malik ter ere van Boelganin en Kroestjev dinsdagavond in het Claridge-hotel te Londen gege ven heeft, wordt door de Engel se bladen gekenschetst als „de rel van het seizoen". Er waren meer dan 1400 gasten en op een gegeven moment ontstond er een gedrang, dat iedere beschrij ving tartte. In bewegende mas sa's zag men de gasten door de zaal golven, champagne en ka viaar morsend op eikaars japon nen en kostuums. Niemand was meester meer van zijn eigen bewegingen. Diplomaten en hun echtgenoten en alle anderen die Boel ganin en Kroestjev kwamen begroe ten, werden tegen wil en dank van de ene salon naar de andere gedragen. Een Britse diplomaat, die zich ten slotte uit het gedrang wist te ver lossen. zei zuchtend: „Nooit zijn de betrekkingen tussen Russen en Engel sen zó intiem geweest". Aan het einde moesten de lijfwach ten van Boelganin en Kroestjev hun bazen als het ware uit de zaal dragen. En dat ging niet zo zachtjes. Glazen en schalen rinkelden door de stoot- bewegingen van massieve ellebogen tegen de grond en de Russische pre mier transpireerde als een paard. Zo lang mogelijk haddon B. cn K. gedaan, alsof er niets aan de hand was. Met vriendelijke scherts en ge- 11 heven glas hadden ze hun gasten be groet. De chaos begon eerst goed, toen de Sovjet-leiders de balzaal betraden nadat zij zich in een aangrenzend vertrek met premier Eden en diens echtgenote hadden onderhouden. Iedereen wilde de mannen van het Kremlin zien. En omdat de champagne de geestdrift al ten top had gevoerd, werd de Britse terughoudendheid en de diplomatieke conventie met ver eende krachten aan de kant ge zet. Het gedrang werd nog groter, toen de filmacteur Charlie Chap lin en zijn vrouw arriveerden. Zij werden in een aangrenzend zaaltje binnengeleid. Het gesprek van B. en K met Chaplin duurde langer dan het on derhoud met premier Eden. Kroestjev zei tegen hem: „Wij beschouwen U als de grootste acteur van het ogen blik. U moet eens spoedig naar Mos kou komen". De Britse bladen hebben aan de receptie hele kolommen gewijd. De „Times" schrijft, dat men zich op be paalde momenten aanwezig kon wa nen bij een massa-scene onder regie van een Hollywoodse specialist-in- buitensporigheden, of minstens toch bij een bijzonder bewogen moment van een rugby-wedstrijd. Voor de „Daily Telegraph" had de receptie het karakter van „een worsteling op soldijdag. Een Russische handelsafgevaardigde in Londen is inmiddels beboet wegens openbare dronkenschap. De Rus. Kli- rikof. was aanwezig geweest op de receptie van de Russische leiders. De Engelse rechter gaf hem vijf shilling boete, hetzelfde bedrag dat iedere Brit in een dergelijk geval te beta len krijgt. dag verdween in een onderaards fort nabij Verdun. Na drie dagen van koortsachtig gra ven werd dinsdagavond een gedeelte lijk ingestorte gang opengemaakt, waarin men dacht, dat de vermiste zich zou bevinden. Maar de moeite was tevergeefs geweest. Nu probeert men het met een andere gang in het voormalige fort. Aan 't reddingswerk nemen in totaal ongeveer 500 mensen deel. Dunnigan ging zaterdag j.l. „even 'n kijkje nemen" in het fort en liet zijn vrouw met hun twee dochtertjes, van vijftien en vier maanden, bij de ingang achter. Zijn vrouw is sinds dien vrijwel voortdurend ter plaatje gebleven maar men laat haar niet aan het zoeken deelnemen. Men heeft een gebroken plank gevonden bij een luchtkoker. De niet in kaart gebrachte onderaardse gangen van het fort strek ken zich kilometers ver uit in alle richtingen. Hier en daar zijn de gan gen ingestort of gedeeltelijk onderge lopen. Minister Luns heeft dinsdag: in Brus sel met Min. Spaak gesproken over de waterwegen en in verband daar mede ook over het Deltaplan. De besprekingen hebben een ver trouwelijk karakter gehad, maar zij werden gekenmerkt door een sfeer van uitstekend onderling begrip, zo is ons van zeer bevoegde zyde medege deeld. Tijdens de gisteren in Utrecht ge houden deputatenvergadering van de Anti-Revolutionaire partij is dr. W. P. Berghuis, burgemeester van Kampen, benoemd tot voorzitter van het cen traal comité der partij. Tot tweede voorzitter werden geko zen mr. A. B. Roosjen en de heer J. Smallenbroek.

de Stem | 1956 | | pagina 1