Broodoorlog in Breda Communisten pleiten voor een nieuwe „nationale coalitie" Nieuwe actie voorbereid Zeeland onder één bisdom Luchtverdediging is nog de zwakke stêe in de NAVO Arabische landen leggen „ijzeren ring" om Israël DE DOOD OP DE WEG Rebellen in Marokko zijn gehaaide tegenstanders Italiaans schip gezonken Vijfjarenplan gaat niet door Overstromingen Zuid-Slavië in Roofoverval in huis van een oude man Adenauer heeft longontsteking DAGBLAD VOOR ZEELAND Groot bakkersbedrijf ontketende De prijzen met acht tot tien cent verlaagden verder De schoolstrijd Schandaal in de VS Procureur-generaal schuldig aan moord DE KWESTIE CYPRUS Kwestie- Algerij e in parlement Na aanvaring met de Prins Maurits BASKETBALL VOOR H. VADER Argentinië Bezwaarschrift sou in de maak zijn DE NIEUWE GRENZEN Weinig wind j Gruentlier tot ministers en stafchefs: FRANSE AANDEEL WERD VERKLEIND Doch zonder Irak en Saoedi-Arabië Diamantstaking in Antwerpen PAARDEN AL GEARRIVEERD Verkiezingen en zaak Schmidt hot-news' Schmidt verdedigt zich met de moed der wanhoop KUBITCHEK NOG AAN DE KOP f Het was hen toch te bar 95e JAARGANG No. 21963 Uitgave N. V. Uitgevers Mij. Neerlandia. Verschijnt elke werkdag. Bureaux: Breda, Reigerstraat 16. Tel.: Directie, Redactie en Administratie 3351. Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: C. J. v. Hootegem, Mr. Dr A. J J- M. Mes, Mr. H. M. L. de Rechtei, L. J.v.'t Westende P V. M. Vercauteren. Abonnementsprijs bij vooruitbetaling f 5.85 per kwartaal, per posi 1 6.55, per week (uitsluitend bij niet post- bestell.) f 0.45. Incasso wordt bere^"d Losse nummers 13 ct. Fostrek no. 278841 Voor Cod, Koningin en Vaderland WOENSDAG 12 OCTOBER 1955 Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0.35 per m/m. (Ingezonden Mededelingen 1 0.85 per m/m). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland, uitsluitend in de Zeeuwse editie f 0.14 per m/m. (Ingezonden Mede delingen f 0.35 per m/m). Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per m/m extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, Telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Dubbele"Poort 7, Telefoon 102 (Bijbureaux: Terneuzen, Noordstraat 56, Tel. 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41, Tel. no. 35) (Van onze redacteur). Een groot bakkersbedrijf in Breda heeft een brood-oorlog ont ketend van een omvang zoals tot dusverre in het Zuiden niet is voorgekomen. Het bakkersbedrijf, de fa. Ouwerling verlaagde onverwachts de prijs van het volkswittebrood tot 32 cent, al zo een verlaging van acht cent. De andere bakkers in Breda, die georganiseerd zijn in de Bond van Bakkerspatroons (waartoe het genoemde grootbedrijf niet behoort) antwoordden prompt met de mededeling, dat zij de prijzen eveneens met acht cent hadden ver laagd. Dit betreft het bezorgde brood. Wie zijn brood aan de winkels van deze bakkers afhaalt, krijgt het in totaal tien cent goedkoper! Verwacht mag wor den, dat de firma Ouwerling, die voornamelijk op de winkelverkoop drijft, met een nog drastischer verlaging zal reageren. De stryd wordt met moderne middelen gestreden. Een bepaald bakkersbedrijf zette zelfs een geluidswagen in, om het nieuws bekend te maken! Men hoopt dat de aandacht van de rege ring wordt getrokken zodat deze wederom de minimumprijs-regeling invoert, die geruime tijd geleden werd afgeschaft. Zoals bekend was het vrijgeven van de broodprijs reeds aanleiding tot een felle broodoorlog in Dordrecht en om geving, die een bedreiging is geworden voor tal van kleinere bakkersbedrijven. In geheel België worden voorberei dingen getroffen voor nieuwe acties tegen de schoolwetten van Collard. Ook wordt een plan uitgewerkt voor een grote, landelijke finantiële actie tot steun aan het katholiek onderwijs. In het gehele land zullen de komen de wintermaanden in het teken staan van een grootscheepse voorlichting, die de massa van de draagwijdte en de betekenis van de nieuwe schoolwet ten op de hoogte moet brengen. De vroegere procureur-generaal van Alabama (V.S.), zekere Garrett, is beschuldigd van moord op de man, die hem in zijn functie zou opvolgen. De laatste had een campagne tot zui vering van de stad Phenix-City, „de stad der zonde" gevoerd, doch daarna werd hij gedood. Een politieman werd in verband hiermee tot levenslang ver oordeeld. Garrett kwam in een in richting voor geesteszieken terecht, waaruit hij nu echter is ontslagen. De hoogste kerkelijke autoriteit op Cyprus heeft besloten, de bepalingen voor zelfbestuur, zoals die door de gouverneur van het eiland. Harding zijn uiteengezet, te verwerpen. De leiders van de Turkse minder heid op Cyprus hebben gevraagd om gelijke bestuursrechten als de Griek se Cyprioten. ROTTERDAM: Een 50-jarige fa brieksarbeider stak bij avond, met zijn fiets aan de hand, een weg over. Een bestelauto reed hem aan. In het ziekenhuis stierf het slacht offer. SLUISKIL: Een bestelwagentje en een tankauto kwamen op de rijks weg, langs het kanaal naar Gent, met elkaar in botsing. De be stuurder van de kleine auto over leed aan zijn verwondingen. DE Zuidvietnamese ambassadeur in Londen is van zijn functie ontheven, omdat hij een eommunistisch-Chinese receptie heeft bijgewoond. VOOR DE derde achtereenvolgende Maandag na Eisenhowers ziekte, gaf de New-Yorkse effectenbeurs een koersdaling te zien. VERTEGENWOORDIGERS van de Bondsrepubliek en 7 andere landen (w.o. Nederland) zijn in Bonn bijeen gekomen om over een nieuw troepen verdrag te spreken, dat de status van de vreemde troepen in Duitsland moet bepalen, HET parlementaire debat over de zaak-Schmeisser in West-Duitsland, zal tot 26 October worden uitgesteld, wegens de ziekte van dr Adenauer. IN BROOKLYN sloten zeven gangster tien personeelsleden van een restaurant in de koelruimte op. Toen de gevangenen over kou klaagden, kregen ze whiskey. De rovers wachtten 12 uur, tot de di recteur kwam, die de safe voor hen opende. In Casablanca zijn gisteren duizend Franse soldaten ontscheept, ter ver sterking van de troepen, die in het Riffgebergte tegen de opstandelingen strijden. Het schijnt dat de rebellen hun actiegebied hebben uitgebreid. De Fransen hebben met een gehaai de tegenstander te maken. Hoewel eergisteren 1000 man zich overgaven, glippen omsingelde eenheden als wa ter door de vingers van de Fransen. In het parlement is de kwestie-Al- gerije in debat gekomen. De commu nisten vroegen om onderhandelingen met de werkelijke vertegenwoordigers van het volk en zij wezen op de Afri kaans-Aziatische conferentie van Ban dung, als bewijs dat er iets anders is geworden in de verhoudingen tussen koloniale mogendheden en door hen beheerste gebieden. De onafhankelijken verklaarden, dat Voor de Franse kust is het Neder landse schip „Prins Maurits", dat op weg was van Antwerpen naar Bremen, in de dichte mist in aanvaring: geko- 1"?.1V m.e* het Italiaanse vrachtschip „Vittorio". Een Franse boot, de „Kleber" ver leende assistentie en nam de opvaren den van de zwaar beschadigde „Vitto rio aan boord. Het Italiaanse schip zonk spoedig daarna. De „Prins Mau rits liep een gat aan de boeg op, maar het kon de reis voortzetten. In Bre men zal het schip dokken. eerst de orde in Algerije hersteld moet worden en dat daarna de oorzaken van de uitbreiding der onlusten moeten worden opgespoord. Deze oorzaken zouden buiten Algerije liggen. Iets dergelijks zei een boeren-afgevaardig- de, die meende, dat de belangrijkste hervormingen moeten wachten totdat de rust is hersteld. De politie heeft een bijeenkomst verboden die door diverse jeugdorga nisaties voor Donderdag te Parijs was georganiseerd over het zenden van dienstplichtigen naar Noord-Afrika. mmmm v. De nieuwe regering van Argentinië heeft het tweede vijfjarenplan van ex- president Peron laten vervallen. Zij vaardigde een decreet uit, waarbij de bijna drie jaar geleden door het con gres aangenomen wet inzake dit plan werd herroepen. Als motief voerde zij aan. dat het plan is gebruikt voor politieke doel einden. Het plan beoogde verbetering van de gezondheidszorg en de huisvesting, wetenschappelijke ontwikkeling en verhoging van de agrarische productie en de uitvoer. Het hield „sociale en economische actie" in en voorzag in openbare diensten en werken en ad ministratieve hervormingen. (Van onze Zeeuwse redacteur) Het pauselijk besluit inzake de nieuwe bisdommen en de begrenzing ervan, waarbij geheel Zeeland onder het bisdom Breda komt te vallen, was een grote verrassing, temeer omdat eerst gesuggereerd was, dat de Zeeuwse eilanden onder het bisdom Rotterdam kwamen. Dat er aan die verrassing; voor velen een teleurstellende kant zit, valt niet te ontkennen. voorgestaan, hoewel tenslotte anders beslist is. In verschillende gevallen zal men door de verordende samenvoeging tot betere toestanden komen; vooral op het gebied der organisaties was het altijd een handicap dat men rekening moest houden met twee bisdommen in één provincie. Veel versplintering was daarvan het gevolg. Ook valt niet te ontkennen, dat de katholieken op de Eilanden voor diverse opleidingen men denke aan de kweekscholen, leergangen en Econ. hogeschool toch al op Brabant zijn aangewezen. IETS ONDERNEMEN Zij wijzen erop, dat de katholieken op de Eilanden bijna vier eeuwen lang met Holland in het Haarlemse verbonden zijn geweest en ze voelen het verbreken van die betrekkingen als iets pijnlijks. (Het vicariaat Vlis- singen heeft intussen ook enige tijd tot Gent behoord). Ook het feit dat de aard der Zeeuwse eilandbevolking over het algemeen meer de kant van het Hollandse dan die van het Bra bantse uitgaat, jaagt sommigen enige vrees aan. VOORDELEN Tegenover de verwachte nadelen, staan natuurlijk ook voordelen. Geo grafisch bekeken is de samenvoe ging logisch te meer omdat Zieeuwsch Vlaanderen ook al een eeuw onder het Bredase diocees valt. Rpeds in de jaren vlak voor het herstel der bis schoppelijke hiërarchie heeft Mgr. Zwijsen deze oplossing trouwens al TUSSEN de regeringen van Laos en de opstandige Pathet Lao is een wa penstilstand gesloten. Een gemengde commissie let op de naleving van de voorwaarden. EEN fabrieksarbeider uit Leiderdorp is tot 15 jaar met aftrek veroordeeld, wegens roofmoord op een bejaarde weduwe. P*? STAKING bij de Amsterdamse kolen bedrijven duurt voort. De sta kers eisen een loonsverhoging van vijf gulden. Hier en daar ontstonden opstootjes. DE „PRAVDA" heeft critiek geleverd op de machinebouw. Het ministerie voor de machinebouw wordt beticht van ontoelaatbare traagheid. DE Amerikaanse staat Georgia hebben twee negers zitting genomen in een jury voor de berechting van een blanke. Een neger was advocaat. HET IS wel gek, maar volgens de sta tistiek werken b\jna 22.000 Nederlan dersin YVestduitse fabrieken en onder nemingen. Hieronder zijn bouwvak kers en mijnwerkers, die gevlucht zijn voor de lage lonen in ons land... Owee! DE DUITSE justitie is nog niet over gegaan tot de arrestatie van de uit Breda ontsnapte Borgers, wiens ver blijfplaats onlangs bekend werd. Ne derland had verzocht om Borgers' uit levering. HET Labourcongres te Margate dringt in twee moties aan op verkorting van de militaire dienstplicht en op spoed bij de ontwapening en het verbod van kernwapens. Weersverwachting, geldig tot vanavond: X Gedurende de eerste ochtend- uren op vele plaatsen mist. Daar- Z na over het algemeen zonnig weer, weinig wind en ongeveer dezelfde l temperaturen als gisteren. Vandaag: zon onder 17.53 uur. Morgen: zon op 7.02 uur. Niettemin: we constateerden hier en daar teleurstelling en bij verschil lenden gaat dit zo diep dat ze iets ondernemen willen. Men denkt er aan een gedegen be zwaarschrift op te stellen en dit, met zoveel mogelijk handtekeningen voor zien, in te dienen bij de pauselijke internuntiatuur. Enkele vooraanstaande katholieken op de Eilanden hebben, naar wij ver namen, reeds de eerste stappen gezet om zo'n bezwaarschrift te formuleren en daar zoveel mogelijk steun voor te bekomen. Als dringendste argument zal gel den het grote verschil in mentaliteit tussen de Brabanders en de Eiland bewoners, terwijl ook wel de aan dacht zal worden gevestigd op de omstandigheid, dat bij de verwezen lijking van het Delta-plan de Zeeuwse eilanden ook economisch meer op Zuid-Holland en Rotterdam gericht gaan worden. t MI tfl V.M. &/si>osf maKiea/ü A\\\\U v./v. a/sz>oAr ö£/v aosc/v r.H.a/tDon BR£DA D ÏDO/I AA ZM4AO A£ STMfif Nadat tien minuten lang op het St. Pietersplein in Rome een basketball demonstratie was gegeven door Italiaanse athleten onder de ogen van Z.H. Paus Pius XII, die met grote belangstelling toezag, kwam de leider van het team, zoals deze foto laat zien, de Heilige Vader de hand kussen. De bij het spel ge bruikte bal werd later aan Z.H. aangeboden. Een en ander was een onderdeel van de grootscheepse manifestatie door 80.000 Italiaanse athleten uit alle takken van sport op het plein van de wereldberoem de kerk. Generaal Gruenther, de NAVO-op- perbevelhebber in Europa, heeft tot de ministers van defensie en de staf chefs van de NAVO-landen gezegd, dat de NAVO-strijdkrachten, zowel wat hun omvang als hun kwaliteit be- treit, achter zijn op de tijdschema's. Hij meende, dat de defensie-inspan ningen van de NAVO-landen eerder vergroot dan verkleind moeten wor den. Er is reeds een verzwakking ont staan, doordat Frankrijk enkele onder delen heeft teruggetrokken uit Zuid- Duitsland en deze naar Noord-Afrika heeft gesrtuurd. Een grondprincipe van de NAVO is, dat haar omvang zo klein mogelijk moet zijn, maar dat de ge- integreerde strijdkrachten van de hoogste kwaliteit moeten zijn. De luchtverdediging noemde Gruen ther een der zwakste schakels in de NAVO. Integratie van het luchtverde digingsstelsel is daarom dringend ge boden. De grootste zwakheid ligt in het huidige, verouderde commando systeem en het gebrek aan een deug delijke waarschuwingslinie. Navo-des- kundigen in Parijs bestuderen de si tuatie. SPREIDING Aangezien de NAVO een defensieve organisatie is, moet aandacht worden gegeven aan een grotere spreiding van vliegvelden, aldus Gruenther, die er verder op wees, dat ook rekening moet worden gehouden met de noodzaak Syrië en Libanon hebben op een Arabische ministersconferentie voor gesteld, een nieuw defensieverdrag te sluiten voor de landen, die gemeen schappelijke grenzen met Israël heb ben. In dit verdrag, waarmee erg ge heimzinnig wordt gedaan, zou worden bepaald, dat iedere Israëlische agres sie jegens een der ondertekenaars, au tomatisch het ingrijpen van de andere landen zal meebrengen. Saoedi-Arabië en Irak nemen niet aan het verdrag deel. Door het onderhavige verdrag moet een einde komen aan de onenig heid die sinds het sluiten van het Turks-Iraakse verdrag tussen de Ara bische landen heerst. De Sovjet-unie heeft alle Arabische landen technische en economische steun toegezegd. Er wordt al gewerkt aan culturele uitwisselingen. Zuidslavische legereenheden zijn Maandag te hulp geroepen om mensen te evacueren uit verscheidene over stroomde steden en dorpen in Noord- Bosnië en Zuid-Kroatië. Vier rivieren zijn hier buiten haar oevers getreden en de noodtoestand is afgekondigd. Hier en daar staat vier meter water in de straten. De overstromingen in India en Pa kistan duren nog voort. Enorme re gen- en hagelbuien belemmeren het reddingswerk. De rivier de Ravi heeft haar loop volkomen gewijzigd, waar door honderden dorpen door het wa ter zijn verzwolgen. Er zijn honderden doden. Japan is wederom zwaar ge troffen door een orkaan. In Israël zjjn twee linkse partijen toegetreden tot een regeringscoalitie. Irak heeft de Air France doen weten, dat vliegtuigen, die Israël aandoen, niet op Iraakse bodem zullen mogen landen. Perzië is toegetreden tot het Turks- Iraakse verdedigingsverdrag. In verscheidene Antwerpse diamant bedrijven is het werk neergelegd. De diamantarbeiders eisen o.a. een alge mene loonsverhoging van 10 procent, een extra vacantietoeslag en een jaar lijksp bonus. van het organiseren van grotere strijd krachten, die een eerste aanval (waar schijnlijk uitgevoerd met nieuwe wa pens) zullen moeten kunnen opvangen. Ondanks al deze somber-klinkende woorden, was generaal Gruenther toch van mening, dat de NAVO grote vor deringen heeft gemaakt en dat het Westen "iu zegevieren, als er vandaag een e zou uitbreken. Drie duisterlingen zijn van een kou de kermis thuisgekomen, toen zij bij een inbraak te Boukoul bij Swalmen (L.) werden verrast door de 86-jarige hoofdbewoner van het huis. De oude man was onverwacht naar huis gekomen. Hij sloeg alarm en de inbrekers gooiden hem een zak over het hoofd, waarop de grijsaard nog lui der begon te schreeuwen. De inbre kers namen daarop de vlucht, zonder dat zij iets konden meenemen. De politie heeft een 23-jarige Venlonaar aangehouden, die wordt aangezien voor medeplichtige. Hij zou de twee anderen de weg hebben gewezen. Later werd ook de tweede dader van de roofoverval, de 16-jarige D. S., eveneens uit Venlo, aangehouden. Bei den hebben een bekentenis afgelegd en de naam genoemd van de derde dader. Deze is eveneens afkomstig uit Venlo. Hij is reeds gesignaleerd. De ziekte van dr Adenauer is van ernstiger aard, dan aanvankelijk was voorgesteld. Terwijl het tot dusver heette, dat de bijna tachtigjarige bondskanselier enkele dagen het bed moest houden wegens een verkoud heid en reeds in het midden der week de teugels van het bewind weer in handen zou kunn.en nemen, is giste ren een communiqué van twee artsen uitgegeven. Daaruit blijkt, dat dr Adenauer een "lichte longontsteking heeft, die intussen het hoogtepunt heeft overschreden. De kanselier zal nog ten minste een week het bed moeten houden. Dr Adenauer zal ge ruime tijd de regeringszaken niet kun nen waarnemen. Verkiezingsnieuws en verslagen van de rechtszaak tegen de Nederlander Schmidt c.s. vormen het dagelijks krantenmenu in Indonesië. Voor wat het eerste betreft: de PNI heeft, blijkens de jongste tellingen, 7,4 millioen stem men verworven, tegen de Masjumi 6,9 millioen en de orthodox Mohamme daanse Nahdatul Ulama 6,2 millioen. De PKI (communisten) staat op 5,8 mil lioen. De regering blijft normaal haar taak verrichten en de fracties, die de regering steunen, vinden dit heel logisch en verantwoord. De communisten hebben verklaard, dat zij een terugkeer wensen naar een nationale coalitie regering, zoals die van Sastra Amidjojo. De Masjumi op zijn beurt, heeft de communisten beschuldigd van intimidatie tijdens de verkiezingen. Men wil een onderzoek vragen naar valse practijken tijdens het stemmen. Deze kaart brengt op duidelijke wijze in beeld, hoe de Nederlandse kerkprovincie eruit zal zien, 11a de grenswijzigingen. De dikke lij nen geven de nieuwe grenzen van de bisdommen aan. In de zaak Schmidt, -waarin alle res sentimenten schijnen te culmineren, werd opnieuw getuige Wim Eko ge hoord over een tocht die hij naar Bandung zou hebben gemaakt. De verdachte Schmidt merkte tijdens de zitting op: „Waarom wordt er zoveel moeite gedaan Eko's verklaring te verifiëren. Het gaat hier om een on belangrijk punt. Tal van andere de tails laat men voor wat ze zijn. Het komt me ook vreemd voor", zei Schmidt verder, „dat Eko niet direct de politie heeft opgebeld, toen hij in het Bandungse hotel vier leiders van de opstandelingen zag zitten. Dat zou hem toch een promotie of beloning hebben opgeleverd." De verdachte ver baasde zich er ook over, dat alle ben deleiders die in het getuigenverhoor voorkomen, voortdurend onder schuil namen opduiken, doch dat alleen nij (Schmidt) zijn eigen naam houdt. „In werkelijkheid woonde ik al die tijd rustig in Djakarta. Toen ik afge lopen Vrijdag in de zaak-Jungschlae- ger als getuige werd gehoord, zo ver volgde Schmidt, hechtte men aan mijn verklaring geen waarde, omdat ik ale medeplichtige word beschouwdIk kan mij natuurlijk niet meten met gentlemen als Manoch en Tomasoa, die nooit liegen en van wie men elke ver klaring direct als waarheid aanneemt." Hij vroeg zich af, of er een motief is, waarom hij meineed zou willen plegen. Mijn papieren zijn in beslag genomen, mijn vrienden en bedienden zijn ge arresteerd, toch is er geen motief ge vonden, waarom ik tegen dit land wil de vechten. De verdedigster, mevrouw Bouman, merkte tenslotte op. dat van Hulst, die thans dood is, in deze zaak een be langrijke rol speelt. Zij vroeg, ,of er nergens verklaringen van Van Hulst zijn. De rechter zei, te zijner tijd om de verklaringen van Van Hulst te zui len verzoeken. De officier van Justitie, Soenatio, verklaarde, dat er inderdaad verkla ringen bestaan van Van Hulst, doch dat deze in 's lands belang niet open baar behandeld kunnen worden. 'Voor het bezoek van H.M. de Ko ningin aan de West is de crème calèche naar de West verscheept. Ook de paarden, die het Koninklijk Paar zullen voeren tussen de rijen juichende Nederlanders, zijn met de „Bonaire" vervoerd. Op de foto ko men de paarden voor de calèche aan op hun plaats van bestemming. Brazilië Kubitchek maakt nog steeds de bes te kans op het presidentschap van het koffieland Brazilië. Hij kreeg, volgens de laatste cijfers, 2.582.901 stemmen. De huidige regering van Brazilië doet zo haar best om te ontkennen dat het leger een staatsgreep wil onderne men, dat het uitermate verdacht is. Kubitchek wil voor hij president wordt nog een reis naar Europa en de VS maken, om zich in verbinding te stellen met buitenlandse financiële en economische kringen. "N Op de Duitse boekenbeurs in Frankfort hebben enkele stand houders de stand van de uitge verij Plesse uit Goettingen af gebroken en de inhoud uit het raam gesmeten. Plesse pronkte namelijk op zeer opvallende wijze met neo-Nazistische lite ratuur. Enkele titels waren: „De laatste aantekeningen van Alfred Rosenberg", ,,E reboek der Waffen SS" en „Waffen SS ïm Einsatz". Daarmee nog niet tevreden deelde Je firma pro pagandamateriaal uit, waarop de rune-tekens der SS, de Swastika en het SS-parool „Meine Ehre ist Treue" voor kwamen. Rosenbergs boek werd aangediend als het beslissende werk voor de beoordeling van de ontwikkeling van 1918 tot 1945. Vooral opmerkelijk is dit geval, doordat de vroegere mi nister van Culturele Zaken van het land Neder-Saksen bij de uitgeverij Plesse geïnteresseerd is.

de Stem | 1955 | | pagina 1