President Juan Peron afgetreden doch slechts voor 12 uur Redders moesten gered worden..... We zijn nog niet uitgespe(e)ld Paus ontving wielrenners Noord-Afrika in V-raad Weer maximum-snelheden in bebouwde kommen? Egypte en Israël bereid tot staken van het vuren Politie zoekt naar drie (Engelse?) jongelui Ik zal verder werken als een gewone Peronist Volk wachtte op de pleinen, tot besluit sou worden ingetrokken VREES VOOR ONLUSTEN Eisenhowers „Blauwdrukplan werd nader uitgewerkt Nieuwe man in Marokko Voorlopig geen opheffing Verkiezingen op afbetaling EEN „HITLER-STADION DAGBLAD VOOR Médaille voor Bobet 1 Leuke vriend Moegestreden Overleg in een VN.'-commissie Iets koeler Minister Algcra over het verkeer Verkcerslcssen op de scholen Oproep van gen. Burns beantwoord Strafexpeditie van Egypte De moord op Janet Marshall Waardevolle getuigen EEN MERKWAARDIGE ONTWIKKELING Hoofdletters. Indonesië r n 95e JAARGANG No. 21933 Uitgave N. V. Uitgevers My Neerlandia Verschijnt elke werkdag Bureaux: Breda, Reigerstraat 16. Tel.: Directie, Redactie en Administratie 3351 Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J HA. Bruna Redactieraad C. J. v. Hootegem, IVL/ Dr A. J J M Mes. Mi H. M. L de Rechter. L. J v 't Westende. P. V. M Vercauteren Abonnementsprijs bij vooruitbetaling t 5.85 per kwartaal, per post t 6.55, per week (uitsluitend bij niet post- bestel!f 0.45. Incasso wordt berekend Losse nummers 13 ct. Postrek. no. 278841 Voor God, Koningin en Vaderland DONDERDAG 1 SEPTEMBER 1955 Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0.35 per m/m. (Ingezonden Mededelingen f 0.85 per m/m). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland, uitsluitend in de Zeeuwse editie f 0.14 per m/m (Ingezonden Mede delingen f 0.35 per m m) Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per m/m extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet wensen af te geven, worden vernietigd. i^^Tde Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, Telefoon 2236 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanl^TiïïI^^bele Poort 7, Telefoon 102 - (Bijbureaux: Temeuzen, Noördstraai 56. Tel. 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat 41, Tel. no.JÓ) ?5 55 Z.H. Paus Pius XII heeft in zijn buitenverblijf te Castelgandolfo de bestuursleden van de U C I en wiel renners uit verscheidene landen ont vangen. Nadat hij het gezelschap achtereenvolgens in het Italiaans, Duits, Frans en Engels had toege sproken, overhandigde de Paus een médaille met een speciale beeldenaar aan de ex-wereldkampioen op de weg profs, Louison Bobet. Vervolgens liet hij zich de nieuwe amateur wereld kampioen Ranucci voorstellen. De president van de U C I, Achille Joinard, bood de Paus een gouden kelk aan. 000000000000000000000000 g Een loterijclubje op één der ÖDelftse bedrijven won kortge- Sleden een prijs in de Staatslo- q fiterij. Een der deelnemers, na- O Omelijk R. uit Delft, werd af ge- X vaardigd om de prijs van f 835 1 0 in ontvangst te nemen. Hij ging, 2 maar liet zijn vrienden tever- q q geefs wachten. Met het geld O was hij naar België gereisd en 2 hield daar een vrolijke vacantie. O Deze is nu geëindigd en de X Delftse politie heeft R. aan de grens opgewacht en heeft hem 2 ingesloten op het bureau in g Delft. R. had ruim f 500 opge- maakt, zodat er voor zijn club- 2 genoten maar een bedroevend 0 schijntje is overgeschoten. O00QOOOOO0OOOOOOO00OOOO©' Na een reeks wilde geruchten werd gisteren plotseling officieel bekend gemaakt, dat president Juan Peron van Argentinië was afgetreden. De gebeurtenissen, die op deze ontslagaanvrage volgden, komen nogal theatraal voor. Het Argentijnse vakver bond riep namelijk alle arbeiders op om het werk neer te leggen en net zo lang op de pleinen in de verschillende steden te blijven staan, tot Peron van zijn besluit zou De voorzitter van de Peronistische partij, Leloir, heeft in een radiotoe spraak gezegd, dat president Peron hem schriftelijk had doen weten, dat hij, bereid was als landspresident af te treden, indien dit een waarborg betekende voor het herstel van de geestelijke vrede in Argentinië. Leloir zeide, dat er geen geschil tussen Peron en het volk is geweest. „Indien er een conflict is geweest, was het met het verachtelijkste deel van het volk. Het land wil geen vrede zonder Peron en het wenst, dat de president zijn ontslagaanvrage in trekt.'' De Peronistische leden van de Ar gentijnse Tweede Kamer hadden een stemmig een resolutie aangenomen, waarin trouw aan Peron in zijn hoe danigheden van president van de re publiek en leider van de Peronistische beweging werd uitgesproken. De Peronistische senatoren be sloten in navolging van president Peron, hun mandaat ter beschikking van hun partij te stellen. zijn teruggekomen. De Argentijnse presi dent is volgens „insiders" tot deze slap ge komen, omdat bij er niet in geslaagd is, de vrede in bet land te herstellen na de mislukte opstand legen zijn regiem in Juni j.l. President Peron beeft Woensdagavond ech ter de ontslagaanvrage ingetrokken, die hij eerder op de dag had ingediend. DE INDIA'SE havenarbeiders zullen geen werk meer verrichten op sche pen, dis de Portugese bezittingen in India aandoen. De boycot begint op 2 October. DE PRESIDENT van Tsjecho-Slowa- kye, Antonin Zapotocky, is ernstig ziek. Hart en bloedsomloop zijn niet in orde. De president is 70 jaar oud. MILITAIREN van de zeemacht, die in Nieuw Guinea dienen, kunnen vrijwil lig „bij-tekenen", waarvoor ze dan een maandelijkse premie krijgen, die voor een officier 150.- en voor een schepeling 75.- bedraagt. NEDERLAND heeft toestemming ge geven tot het vrijlaten van 19 Japanse oorlogsmisdadigers, die in Tokio lange gevangenisstraffen uitzitten. EEN NEDERLANDSE immigrant in Christchurch heeft het stadsbe stuur aangeraden, zich aan Am sterdam te spiegelen en de spoor lijnen door de stad omhoog te brengen, om de verkeersproble men van deze stad op te lossen. Peron heeft verklaard te weten, dat een aantal tegenstanders en politieke vijanden heeft gezegd, dat zij bereid zijn tot verzoening mits hij, Peron, aftreedt. „Ik geloof, dat de grote meer derheid van de Argentijnen mij steunt, maar ik ben van oordeel, dat ik mij moet terugtrekken in de hoop hierdoor een oplossing mogelijk te maken,',' al dus de president. Peron geeft toe, dat een aantal vrij heden beperkt zijn geweest, maar al leen in uitzonderingsgevallen. „Wij hebben sociale rechtvaardigheid en economische onafhankelijkheid tot stand gebracht." „Ik verzoek nederig om ontheffing van mijn functie en om toestemming verder te werken als een eenvoudige Peronist. Ik geloof, dat ik het recht heb dit te verzoeken. De jaren druk ken zwaar op mij, evenals teleurstel lingen en desillusies", aldus Peron, EEN AMSTERDAMS echtpaar hoopt saterdag 15 September zijn zeventig jarig huwelijksfeest te vieren. Het zal een feest worden! VIJF VOORAANSTAANDE Neder landse medici zijn voor een excursie vtü 7V.a?en ,naar. Moskou vertrok- Zy gaan kennis maken met het gezondheidswezen in de USSR. OP 3 OCTOBER zullen er in Brazilië presidentsverkiezingen worden gehou den. Deze zullen, vrij, eerlijk en recht! vaardig zijn, aldus de regering. DOOR EEN aardverschuiving en over stromingen in Lamdjoeng (Nepal) zijn 78 personen om het leven geko men en talloze gewond. DE REGERING van Neder-Saksen heeff verklaard, dat het nog minstens hen jaar zal duren, voor alle dijken langs de Duitse Noordzeekust op vol doende hoogte zullen zijn gebracht. RUSLAND betaalt 400.000 kronen scha devergoeding aan de families van de 'jen leden van een Noorse vrouwen delegatie, die op 6 Augustus j.l. bij een vliegtuigongeluk in de buurt van Woronesj, om het leven kwamen. DE KONING van Jemen heeft een nieuw kabinet samengesteld, waarin ny zelf premier is. Een adviesraad van zes man sterk staat hem bij. Kwestie voorgehangen door 17 landen De uit zeventien landen bestaande Aziatisch-Afrikaanse groep in de UNO zal de Veiligheidsraad verzoeken, zich met de toestand in Frans-Noord-Afrika bezig te houden. Men kon nog niet zeggen wanneer men de raad zal verzoeken, bijeen te komen. Het woord „Noord-Afrika" omvat zowel Marokko als Algerije. Het hoofdkwartier van de in Ma rokko gestationneerde Amerikaanse luchtmacht heeft bepaalde beperkin gen van de bewegingsvrijheid van het Amerikaanse personeel en gezinsleden opgegeven. Des nachts mogen geen Amerikanen op de wegen kvmen. Het blijft verbo den om met Marokkanen gesprekken over godsdienst en politiek te voeren en de Marokkaanse wijken mogen evenmin bezocht worden. Vijf leden van het Algerijnse „Revo- lutionnaire Comité voor Eenheid van Actie" zijn gearresteerd. SOEDAN Onder deze massale druk is de dic tator eindelijk bezweken. ONRUST De minister van het Leger, gene raal Franklin Lueero, die na de op stand in Juni „de sterke man" van Argentinië wordt benoemd, verklaarde, dat hy de orde ten koste van alles zou handhaven. Woensdagmiddag zag Buenos-Aires er uit als een stad, waar de noodtoe stand is afgekondigd. De regeringsge bouwen worden bewaakt, terwijl bij de mbtswoning van de president en het ministerie van oorlog pichinege- weren en lichte stukken geschut staan opgesteld. Winkels en fabrieken zijn gesloten. In de hoofdstad deden geruch ten de ronde over een belangrij ke onenigheid in het leger, maar er waren ge entekenen van mi litaire onrust. In de subcommissie voor Ontwape ning: der V.N. heeft Harold Stassen, een Amerikaanse afgevaardigde, een voorstel ingediend, dat het uitgewerk te plan van Eisenhower voor een uit- wissfling van „militaire blauwdruk ken" tussen de V.S. en de Sovjet-Unie en een inspectie van eikaars grondge bied van uit de lucht omvat. Dit plan is in zoverre uitgebreid, dat thans ook gesproken wordt van het detacheren van waarnemers bij el- kaars strijdkrachten. Het Amerikaanse ontwapeningsplan komt neer op: Men neemt aan, dat de muitende Zuidsoedanese militairen gebruik heb ben gemaakt van een door hun afge vaardigde bedongen uitstel van bezet ting om uit te wijken. Oprukkende troepen vonden slechts twee muiters. Weersverwachting, vanavond: geldig tot Veranderlijke bewolking met plaatselijk enkele regen- of on- weersbuien. Zwakke tot matige wind uit Westelijke richtingen. 2 Iets lagere temperaturen. 2 Vandaag: zon onder 19.32, maan 2 op 18.44 uur. Morgen: zon op 5.53, maan on- 5 der 6.07 uur. IMMMCMMMIMIHMIIMMMMHMlii IN HAMBURG Overeenstemming over loonschaal De vakvereniging van Westduitse metaalarbeiders is met de werkgevers in Hamburg tot overeenstemming ge komen over een nieuwe loonschaal voor arbeiders van de scheepswerven. Verleden week staakten 11.600 arbei- ders. De Hamburgse werkgevers in de scheeps- en machinebouw hebben hun personeel acht procent loonsverhoging willen geven. De partijen moeten voor 12 September beslissen of dit compro mis aanvaardbaar is. De vakvereniging heeft 12 procent geëist. De kwestie-Cyprus Gematigde rede van Griekse minister De Griekse minister van Buitenland se Zaken, Stefanopoelos, heeft ver klaard, dat Engeland volledige mili taire faciliteiten zou verkrijgen, indien het toestaat dat Cyprus zich bij Grie keniand aansluit. Het Britse standpunt is, dat het recht om alleen bases te vestigen niet voldoende is om de militaire verplich tingen te kunnen nakomen. Griekenland handhaaft zijn stand punt, dat iteun voor de eis tot zelfbe schikking der Cyprioten inhoudt. Generaal Pierre Boyer de la Tour du Moulin, die benoemd is tot op volger van generaal Grandval als resident-generaal in Marokko. (1) Het uitwisselen van gegevens be treffende militaire vestigingen en in stallaties. Hiervoor zouden de regeringen lijs ten moeten opstellen waarop de voor naamste strijdkrachten en militaire in richtingen staan vermeld, met bijzon derheden aangaande de sterkte van de troepen en de juiste ligging van de inrichtingen. Ook zal er een tijdschema moeten worden opgesteld voor de gelijktijdige uitwisseling van gegevens van dezelf de orde. (2) Het controleren van de juistheid der verstrekte gegevens. Er zullen regelingen moeten worden getroffen voor het detacheren van waarnemers bij de drie onderdelen van vde strijdkrachten en bij de stra tegische sleutelposities ten einde een permanent toezicht te waarborgen. Overeenkomsten over deze kwestie en over het aantal waarnemers kunnen bij gebleken ongeschiktheid worden gewijzigd. De controle van uit de lucht zal on beperkt zijn, doch zo georganiseerd dat de waarnemers te land. ter zee en in de lucht zo doeltreffend mogelijk kun nen samenwerken. Bij iedere vlucht zal het land dat gecontroleerd wordt zijn vertegenwoordigd. Busdienst Sluiskil-Breda Het zwaard van Damocles hangt weliswaar nog boven het hoofd van de busdienst Sluiskil- Breda, doch men heeft thans toch de zekerheid dat deze ver- binding-over-land tussen Z. Vlaanderen en Brabant nog tot de a.s. winterdienstregeling uit geoefend kan worden. Brussel verleende de Z.V.T.M. en B.B.A. nl. tot op dat moment uitstel. Het behoeft geen betoog dat Zeeuwsch Vlaanderen deze tijd zal gebruiken, door alles in het werk te stellen deze busdienst te behouden. Waarbij men het alle succes mag toewensen! „Zolang de deaelnemers aan het ver keer, van, welke categorie dan ook, er zich niet voortdurend rekenschap van geven, dat elke onberaden stap of handeling gevaar oplevert voor hen zelf en hun medemensen, is een ver mindering van het aantal verkeers ongevallen niet te verwachten." Zo scherp was het antwoord gesteld van minister Algera aan de heer Rit meester (VVD) ipzake de toegenomen verkeersveiligheid. De minister zegt verder: Vergeleken met 1949 is het aantal motorrijtuigen exclusief bromfietsen toegenomen met 66 pet., terwijl het aantal overleden slachtoffers van ver keersongevallen per 1000 motorrijtui gen (bromfietsen niet inbegrepen) in 1954 ongeveer gelijk was aan dat van 1949. Uit de cijfers volgt, dat de ver keersveiligheid relatief niet in die pe riode is toegenomen, zelfs iets is ge daald. Niettemin geven de ongevallencij- fers reden tot ernstige bezorgdheid. Daarom is vorig jaar de „Commissie Veiligheid Wegverkeer" ingesteld. Men hoede zich echter voor de gedachte, dat alleen van overheidsmaatregelen verbetering valt te verwachten. Verre weg het grootste deel van de verkeers ongevallen is te wijten aan onacht zaamheid. veelal zelfs roekeloosheid van de weggebruikers. De commissie Veiligheid Wegverkeer heeft een aantal vraagstukken op ver keersgebied in studie, waaronder de bescherming van voetgangers en de wederinvoering van de maximum snelheid. Het verkeersonderwijs wordt thans vrij algemeen als onderdeel van het vak aardrijkskunde op de lagere scho len onderwezen, hetgeen er in belang rijke mate toe zal bijdragen, de jeugd bewust te maken van de gevaren, wel ke de deelneming aan het verkeer met zich brengt. Minister Cals van O.K. en W. wil bij een eerstvolgende herziening van de Lagcronderwijswet zelfs bepalen, dat onder het vak aardrijkskunde ken nis van de verkeersregels is begre pen." Tijdens een demonstratie van de Reddingsdienst van de Britse lucht- macht in het Kanaalbrak de ..Whirlwind"-helicopter juist «p het moment, dat het toestel naar een bootje vloog om iemand op te pik ken, in tweeën en verdween in het water. De bemanning van het toe stel, bestaande uit twee RAF-men- sen,kon echter direct worden ge red. De machine was binnen enkele minuten in de golven verdwenen. Op de linker foto zien we de heli copter luttele minuten voor het on geval, een gereddeop de boot af zetten; rechtsboven komt de ma chine met een daverende klap in het water terecht terwijl we op de foto rechtsonder een van de be manningsleden van de helicopter zien, die, boven gehouden door zijn ,.Mae Westvan het wrak weg zwemt. Egypte en Israël hebben de oproep van generaal Burns, hoofd van de V.N.-controle in Palestina, tot een sta king van het vuren aanvaard. Israël stelt echter als voorwaarde, dat Egypte schuldig wordt verklaard aan de aanval van Dinsdag in de streek van Gaza. Dinsdag hebben Egyptische com mando's vijftien Israëliërs gedood bij een „strafexpeditie", waarbij zij veer tig km. ver op Israëlisch gebied door drongen. Een Israëlische legerwoordvoerder verklaarde, dat de Egyptische „zelf moord-bende" de zendmast van het Volgens de Britse bladen wordt wat betreft het onderzoek naar de moord op de dertigjarige onderwijzeres Ja- net Marion Marshall in Frankrijk, uit gezien naar het eventuele getuigenis van drie jeugdige wielrijders, mogelijk eveneens Engelsen, die haar misschien nog kort voor haar dood hebben ge zien. Janet Marshall was na een fietstocht door Frankrijk op terugweg naar En geland. Haar lijk werd Zondagmiddag x> (Van onze parlementaire Verslaggever) De nieuwe spellingsregeling, die van. daag van kracht wordt, blijkt voor de ambtenaren en de scholen nog niet geheel „rond" te zijn. Het Ministerie van O.. K. en W. heeft thans wel aan gegeven volgens welke regels men te werk moet gaan bij het voornaam woordelijk gebruik, het gebruik van de tweede-naamvalsvormen en de schrijfwijze van bastaardwoorden en tussenklanken in samenstellingen, maar de Taalcommissie, die de nieu we spelling heeft uitgedokterd, heeft ook aanbevelingen gedaan over de verdeling van woorden in lettergrepen, het gebruik van het koppelteken, het deelteken en het weglatingsteken en over het gebruik van hoofdletters. De ze laatste aanbevelingen nu zijn in de Beschikking, welke voor de ambtena- JOCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC >00000000000000<>00<Xx>000<; ren geldt, niet overgenomen, terwijl ze in de circulaire aan de scholen wel ge noemd, doch niet verplicht gesteld zijn. Deze kwestie is van niet zo groot belang als bijvoorbeeld het punt van de v. (m)-woorden, maar er kunnen toch wel eigenaardige moeilijkheden uit voortvloeien. Zo wilde de Taal commissie de namen van de dagen en maanden voortaan zonder hoofdletter geschreven zien. Volgens de ministe riële circulaire aan het onderwijs zou men zeggen, dat de hoofdletter hier inderdaad moet wegvallen, al ligt dit formeel niet duidelijk vast. In de Be schikking voor de Openbare Lichamen daarentegen wordt over dit punt niets gezegd, zodat de conclusie voor de hand ligt, dat de ambtenaren de hoofdletter in deze gevallen zullen handhaven. Als dit laatste zou geschie den komt men echter tot de merk waardige situatie, dat de overheid zelf zich op enige punten niet zou houden aan de Leidraad bij de Woor denlijst. (De zaak ligt hier anders dan bij de regels inzake de voorkeursspel ling, waarbij men binnen de door de Taalcommissie aangegeven mogelijk heden blijft). Verwacht mag worden, dat de kwes tie van de lettergrepen, koppeltekens, deeltekens, weglatingstekens en hoofd letters in Den Haag nog nader bezien zal w orden. door wandelaars gevonden in een laantje bij het dorp Belloy in het Noordfranse 'departement Somme. Men weet, dat zij de Donderdagnacht in een jeugdherberg te Amiens heeft doorgebracht en vandaar naar Le Qouquet vertrok. Zij droeg shorts en bereed een herenrijwiel met een baga getas en reservewiel achterop. Zij is nog gezien door de overwegwachter te Picquigny, een dertien km. van Amiens, op de lijn Parijs-Calais. Zij was alleen toen zij deze overweg pas seerde. Een driehonderd meter ach ter haar kwam toen een gezelschap van drie jeugdige fietsers, naar wie thans wordt gezocht. Het lijk van de verslagene vertoonde sporen van een worsteling. De fiets lag er bij maar de bagage, een gedeel te van de kleding en alle papieren wa ren verdwenen. Door middel van de label aan het reservewiel, waarop het adres van een Parijse jeugdherberg voorkwam, heeft men de dode kunnen identificeren. Zij schijnt met een das of iets dergelijks geworgd te zijn. Het lijk is voorlopig in Frankrijk begra ven. radiostation „De Stem van Israël" in het kustgebied tussen Gaza en Tel Aviv heeft opgeblazen. Dit radiosta tion had kort voor de aanval in een uitzending Egypte gewaarschuwd voor de gevolgen van aanvallen op Israë liërs. Verder deden zich nog tal van an dere incidenten voor, ook buiten het betrekkelijk kleine gebied bij Gaza, elders langs de 350 km. lange vroegere internationale grens tussen Palestina en Egypte. Het semi-officiële Egyptische blad „Al Gomhoeria" schreef naar aanlei ding van de verklaring van Foster Dulles, dat de Sovjet-unie mogelijk aan de Arabische staten wapens heeft aangeboden: „Dit is een onmiskenbare inmenging in binnenlandse aangele genheden". Het blad verklaarde, dat Egypte en de Arabische landen herhaaldelijk wa pens in de Ver. Staten of bij Ameri- ka's bondgenoten hadden besteld, doch dat de bestellingen niet waren uitge voerd, hoewel Israël wèl wapens kreeg. Het zal niet mogelijk zijn om in ge heel Indonesië op de vastgestelde da tum 29 September algemene ver kiezingen te houden. Het verstrekken van gelden voor de organisatie van de verkiezingen is niet vlot verlopen. In vrijwel alle delen van Indonesië zullen naverkiezingen moeten worden gehouden. Deze maatregel zou een erfenis zijn van de vorige regering. Als vertegenwoordiger van Indone sië is Abu Hanifah naar New York vertrokken, om op de komende Alge mene Vergadering van de V.N. de Indonesische eis ten aanzien van Nieuw-Guinca naar voren te brengen. Hij wil de kwestie op een nieuwe en vriendschappelijke wijze benaderen. Abu Hanifah zei, dat deze verande ring een deel van het programma is van premier Burhanuddin Harahap om de Indonesische betrekkingen met de Westerse landen te verbeteren. „Wij zullen niet vijandig staan tegenover Nederland. Ons doel is op de Algeme ne Vergadering te komen tot bilatera le besprekingen tussen onze twee ian- den", aldus Hanifah. Neurenberg heeft plannen om Adolf Hitlers colosseum in de ze stad voor verval te behoeden en er een sportstadion van te maken. Hitier beval de bouw van zijn congreshal" een paar jaar voor het begin van de oorlog. Het moest een gebouw van ongekende afmetingen wor den, dat door een glazen koe pel van een paar honderd me ter diameter zou worden over spannen. De oorlog onderbrak het werk aan dit grootste door Hitier ondernomen bouwwerk. De metersdikke muren rijzen tot vijftig meter hoogte op. De stad Neurenberg heeft een millioen moeten besteden om sommige delen voor instorten te behoeden. Nu wil men de stenen kolos voor twaalf mil lioen mark verbouwen tot een stadion voor 90.000 personen. Hitier zelf heeft aan het ge bouw reeds 82 millioen ten kos te gelegd en in Neurenberg meent men, dat men zulk een investering niet ongebruikt mag laten liggen.

de Stem | 1955 | | pagina 1