Argentijnse troepen muiten Duikbootramp eist 13 doden lalrijke schietpartijen in Buenos Aires en Rosario BOMAANVAL OP PERONS PALEIS WAS STARTSEIN Is zwager van dictator leider van de opstand Getuige verklaart: „Ik had mes op de keelP Ausradieren de beste methode Keizerlijke familieraad verstoot Bao Dai Duikers kwamen te laat r Honderdduizend is uitgeloot Belgische regering „spekte aandeelhouders van mijnen Een oud geluid federalisme Havenstaking in Amerika DAGBLAD VOOR ZEELAND Droog weer Geluksdag voor tal van ..kleine luyden Zaak Jungschlaeger voortgezet Dr Adenauer meent Victorie kan in VS beginnen Incident in Aden Toelagen in drie gevallen ingehouden Maar huisbrand nu duurder. Molotov vindt alles best vrij voor Ngo Dinh Diem WELK TYPE MAN BENT U BATA-HERENSCHOENEN, Raadselachtige explosie a.b. Sidon Ontplofte één der torpedo's De schoolstrijd Parlementariërs zoeken contact in NAYO-kader De Belgen anti-borrel 95e JAARGANG No. 21869 Uitgave ET V. Uitgevers Mij. Neerlandia. Verschijnt elke werkdag Bureaux: Breda fiasteelplein 11. Tel.: Duectiei Redactie en Administratie 3351. Verantwoordelijk Hooid. "edacteur: J. J H. A. Bruna Redactieraad: C. J v. Hootegem, Mr Dr A. J. J M Mes, Mr ti. M. L. de Rechter. L J v. 't Westende, P. V. M Vercauteren. Abonnementsprijs bij vooruitbetaling t 5.85 per kwartaal per posi f 6.55, per week (uitsluitend bij nie, post- bestell.) t 0 45 Incasso wordt berekend Losse nummers 13 ct. Postrek no 278841 Voor God, Koningin en Vaderland VRIJDAG 17 JUNI 1955 Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.35 per m/m. (Ingezonden Mededelingen 0.85 per m/m). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland, uitsluitend in de Zeeuwse editie 0.14 per m/m. (Ingezonden Mede delingen 0.35 per m/m). Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per m/m extra. Inzendingen op advertenties welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet; wensen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GUËS: Westsingel 98, Telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST. Dubbele Poort 7, Telefoon 102 (Bijbureaux: Terneuzen, Noordstraat 56, Tel. 2601 OOSTBURG, Nieuwstraat 41, Tel. no. 35) •N In de Argentijnse hoofdstad wordt een kerkganger door politieagenten gefouilleerd. EEN 42-JARIGE man, die op het station Utrecht een reizigster behulp zaam was by het instappen in een reeds radende trein, viel tussen het perron en de trein in. Hij was op slag dood. Passagiers trokken aan de nood rem, maar het was al te laat. EEN CONSTELLATION van een Braziliaanse luchtvaartmaatschappij, is in Paraquay verongelukt. Zeven tien inzittenden kwamen om het le ven. VOLGENS BERICHTEN uit Oost- Duitsland, is de voedselpositie daar veel slechter geworden. Suiker, boter en vlees zijn onbetaalbaar. DE MEIKERSEN zijn dit jaar bene den de middelmaat, zo bericht men uit Eist. Bij eerste verkopingen op het hout, werd 20 a 25 ct. per kilo besteed. EEN STERRENKUNDIGE in Tsjecho-Slowakije heeft een bij zonder heldere komeet gezien, die zich in Noordelijke richting be woog. De komeet had een staart ter lengte van twee astronomi sche minuten. B. EN W. van Rotterdam vragen een crediet van 11 millioen voor de bouw van een concertgebouw met twee za len. In de grote zaal moeten 3000 mensen kunnen zitten. HET 40-JARIG bestaan van de Kath. Land- en Tuinbouwbond is gisteren in Haarlem gevierd met 'n plechtige H. Mis, een f eestbij eenkomst en een receptie. DE SECRETARIS-GENERAAL van de V.N. heeft verklaard, dat hij de spoedige vrijlating verwacht van de elf, in China gevangen gehouden Amerikaanse vliegers. EEN VAN DE twee Nederlandse re geringsvoorstellen inzake de tewerk stelling van vrouwen voorgedragen door pater Stokman zijn door de competentie commissie van de ILO in Genève aanvaard. ,,HET PAROOL" meldt, dat de pa ter, die in Haarlem een kerkelijk hu welijk inzegende, dat niet voor de burgerlijke stand was voltrokken, de maximum-boete f 600.zal be talen, waarmee hij verder vryuit gaat. TEGEN DE directeur van „Lotisico" is een principiële boete van elf gul gen geëist, wegens overtreding van de loterij wet door Lotisico". DE OFFICIER van Justitie in Zwolle heeft 1000 gulden uitgeloofd voor de gene, die de nodige inlichtingen kan geven over de moord op de 25-jarige Dieuwerke van de Vlegel. Zij werd vermoord op 11 April. IN RIJSWIJK sprongen gisteren plot seling versv. ülene ruiten, toen een straaljager boven de gemeente de geluidsbarrière doorbrak. DE BEDIENDE van het Rotterdam se wapenmagazijn, waar Woensdag een pakket slaghoedjes ontplofte, is aan zijn verwondingen bezweken. DE KATHOLIEKE Westduitsers heb ben vandaag geen onthoudingsdag. Men herdenkt namelijk de 17 Juni- opstand in Oost-Duitsland en in ver band daarmee is er algemene dis pensatie gegeven. EEN BIJZONDER scheidsgerecht in Amsterdam is begonnen met de be handeling van de beroepen, die de ineeste ex-stakers tegen hun ontslag hebben ingesteld. Uitspraken zijn nog niet gedaan. geldig Weersverwachting, vanavond: tot Droog weer met nu en dan wol- J kenveiden. Zwakke tot matige w!nd tussen Noord en Oost. Wei- i nig verandering in temperatuur. ondaag: Zon onder 21.04 uur. "laan onder 18.09 uur. '«n op 4.21 uur. i uur. Vrouwe Fortuna heeft, door bemid deling van de 527ste Staatsloterij, weer wat goed kunnen doen in Neder land. Haar toverstaf wees in Am sterdam, Utrecht, Den Haag en Zaan dam een hele reeks „kleine luyden" aan, die een partje van de honderd duizend gulden mogen incasseren. Het geluksnummer was 5474. In Den Haag was een serie van het lot verdeeld in kleine partjes ver kocht in een arbeiderswijk. De geluk kigen zijn Drees-trekkers, een kellner en fabrieksarbeiders. Een kwartlot kwam terecht bij een loterij club. Op lot nr. 6488 viel de premie van 30.000 pop, met een pri.ks van f 1000.-, £)E ARGENTIJNSE dictator Peron heeft wind gezaaid en storm geoogst. Gis teren is er een opstand uitgebroken onder verschillende onderdelen van liet Argen tijnse leger en de marine. Vijf straaljagers van de marine-luchtvaartdienst gaven door een bomaanval op het paleis van de presi dent het sein tot de opstand. In het gehele land moet dit teken zijn verstaan. Hoewel de bekende Zuidamerikaanse gang van za ken de berichten elkaar tegenspreken, is het duidelijk dat Peron veel en machtige Buenos Aires, de hoofdstad van Argentinië, bood gisteren het beeld van een frontstad. In de ochtend verschenen vijf straal jagers boven het centrum op het moment dat een grote menigte voor het paleis van Peron, de dictator hulde bracht. Men dacht algemeen, dat de vliegtuigen een onderdeel van het programma vormden. Plotseling sloegen vijf bommen in. Een twintigtal per sonen werd gedood. vijanden heeft. Het staat nog lang niet vast, dat de opstand de leuze „Eerherstel voor de Kerk" voert. Het broeide al langer. De regering heeft gisteravond de staat van be leg voor het gehele land afgekondigd. Eerder op de dag verklaarde Radio-Vatica- na, dat de H. Stoel de gehele Argentijnse regering in de Kerkelijke ban had gedaan. De banvloek geldt ook voor degenen, die niet tot de regering behorend de rechten van de Kerk hebben geschonden. Op hetzelfde mment knetterden mitrailleurs in de buurt van het pa leis, overstemd door het doffe geluid van mortieren. De menigte raakte in paniek en vluchtte naar alle kanten weg. Binnen het uur waren de stra ten als uitgestorven. De winkels wer den gesloten en angstig luisterde men naar het schieten in de buurt van het presidentiële paleis. Daar werd op dat moment een aanval uitgevoerd door 300 opstandige militairen, bewa- In het monsterproces-Jungschlaeger heeft gisteren wéér een gear resteerde Nederlander de Kempetai-methoden van de Indonesische poli tie aan de kaak gesteld. Deze Nederlander, Frits Baden, die als getuige werd gehoord, verklaarde dat hij een bekentenis had afgelegd onder druk en bedreiging. „Ik zou aan het leger worden uitgeleverd en gefu silleerd evenals mijn vrouw en kinderen wanneer ik zou weigeren te bekennen," vertelde hij. De rechter bleef onbewogen. „Ik heb het vermoeden, dat Baden zich schul dig maakt aan meineed en daardoor zult u hem moeten vervolgen, meneer de Officier van Justitie", zei hij. De getuige-provocateur Tomasoa werd op zijn woord geloofd. Hij beweerde dat hij Baden had gekend als medeplich tige van een ondergrondse organisa tie in Indonesië. Bondskanselier Adenauer, die in Harvard (V. S.) aan de universiteit aldaar een erepromotie in ontvangst nam, heeft gepleit voor een geleide ontwapening, op initiatief van de V.S. door middel van onderhandelingen met de Russen. Adenauer zei, dat hij het met de Westelijke Grote Drie eens was, dat zij geen nauwkeurig omschreven pro gram hechten aan hun uitnodiging aan de Sovjets voor een topconferen tie. Alle grote vraagstukken hangen immers samen. Oost-Duitsland zal ook een afvaar diging naar de topconferentie zenden. Voor de conferentie zou de Raad van Ministers van -de NAVO nog bij eenkomen, om de Westelijke houding ter conferentie te bepalen. 55 Morgen: Maan op 2.31 In het Britse protectoraat Aden hebben opstandige leden van een in heemse stam een hinderlaag gelegd voor een Britse patrouille. Twee En gelse officieren en tien inheemse sol daten werden gedood. Men noemt dit het ernstigste incident, dat hier de laatste jaren is voorgekomen. De Engelse onderminister van Ko loniën. Lloyd, verklaarde dezelfde dag dat het ..ausradieren" van de dorpen der opstandelingen het beste middel is om de orde te handhaven. De Brit se luchtmacht had dit al een paar maal met veel succes gedaan. Eerst wa een collectieve boete opgelegd. Deze werd niet betaald. Daarna kre gen de stammen aanzegging hun dor pen te verlaten, waarna de hele boel werd platgegooid. Koloniale politiek anno 1955 Mevrouw Bouwman, de moedige echt genote van de gevluchte verdediger van Jungschlaeger c.s., maakte be zwaren, dat vorige getuigenverhoren achter gesloten deuren hadden plaats gevonden. Zij wou hierover bij het internationale Hof van Justitie protes teren. Zij vroeg de rechter een zgn. rogatoire commissie naar Den Haag te sturen, om een uitspraak terzake te verkrijgen. De rechter en de open bare aanklager voeldeh hier echter niets voor. „De commissie zou in Nederland gevaar lopen, want er bevinden zich daar veel onverantwoordelijke ele mentenwas de motivering. Me vrouw Bouwman vroeg tenslotte, To masoa te vervolgen wegens meineed. Dit verzoek werd genegeerd. Naar gebleken is, heeft Sir John Kotelawala, de premier van Ceylon, met de Indonesische regering over de zaak der Nederlandse arrestanten gesproken. Men gaf hem echter tot bescheid, dat het hier geen politieke delinquenten betrof, doch gewone criminele misdadigers. pend met zware mitrailleurs. De pa leiswacht, intussen versterkt met een afdeling tanks, wist de aanval af te slaan. De opstandelingen namens ver volgens het ministerie van Marine onder vuur. DE LEIDER. Tegen de avond brak het geweld pas goed los. De opstandelingen, die geleid schijnen tè worden door zeke re generaal Benga, een zwager van Peron, riepen via een eigen zendsta tion in Rosario, de tweede stad van Argentinië, het gehele volk tot de opstand op. Een bomaanval, uitgevoerd door twee militaire vliegtuigen, met we derom het paleis van Peron als doel wit, was opnieuw het sein. Terstond gingen andere vliegtuigen met re geringsgetrouwe piloten de lucht in en boven de stad ontwikkelde zich een hevig vuurgevecht. De aanhan gers van Peron hadden zich intussen verzameld en politie en leger-eenhe- den patrouilleerden met tanks en auto's door de hoofdstad. Op talloze plaatsen uit woonhuizen en van de daken, klonken schoten. EIGEN RADIO. In Rosario was inmiddels ook de aanval geopend. De toestand is hier nog zeer onduidelyk, maar het ziet er naar uit, dat de opstand van deze stad uit geleid wordt. Radio Uruguay meldde, dat in de buitenwijken van Buenos Aires geschutvuur wordt ge hoord. Deze radiozender is geheel op de hand van de opstandelingen. In Uruguay werd ook gezegd, dat twee regimenten Infanterie tegen Peron zijn opgestaan. Rosario zou in han den van de opstandelingen zyn. Peron leidt de strijd tegen de op standelingen persoonlijk. Hij maakte bekend, dat de luchtmachtbasis Pun- ta del Indio, vanwaar de straaljagers die de aanval openden, kwamen, ge bombardeerd zal worden. De Brazi liaanse regering heeft troepen langs de grens met Argentinië samenge trokken. Bij de bomaanval op het paleis van Peron heeft het gebouw van de Amerikaanse ambassade schade op gelopen. Persoonlijke ongevallen zijn niet gemeld. OMMEZWAAI. Mgr Tato, één van de uitgewezen kerkelijke hoogwaardigheidsbekleders heeft op doorreis naar Rome, in Lis sabon verklaard, dat de campagne tegen de Kerk zijn uitgangspunt bij de regering heeft. Vroeger betoonde Peron zich altijd een trouw volgeling van de Kerk. In de Argentijnse Grondwet staat trouwens, dat de pre sident katholiek moet zijn en dat het katholicisme de Godsdienst van Ar gentinië is. Op het vliegveld van Montevideo (Uruguay) zijn 17 uitgeweken Argen tijnse vliegtuigen geland. President Peron verklaarde gisteravond voor de radio, dat de orde spoedig hersteld zou zijn en dat men de toestand ge heel beheerste. De prijzen voor huisbrand steenkool in België zijn gisteren aanmerkelijk verhoogd. Magere anthraciet van de meest ge bruikte afmetingen is 120 frank per ton (vanaf de mijn) duur der geworden. De prijsverhoging bedraagt gemid deld 90 a 100 frank per ton vanaf de mijn. In Belgische arbeiderskringen is men er niet weinig gebelgd over, dat deze prijsverhoging gepaard gaat aan een daling van de prijzen van industriesteenkool. Volgens de minis ter van Economische Zaken kon de industriesteenkool goedkoper worden, doordat de regering de toelagen aan drie mijnen heelt afgeschaft. Men had opgemerkt, dat de mijnen hun aan deelhouders dividenden uitkeerden, gelijk aan de gelden die uit bepaalde KSG-fondsen ter sanering van de mijnen, werden verkregen. Het kwam er dus op neer, dat de regering het dividend van toch al rijke aandeel houders betaalde. Molotov, de Russische minister van Buitenlandse Zaken, zal op 26 Juni te San Francisco een vraaggesprek voor de radio en televisie toestaan. Het zal de eerste maal zijn, dat Molotov in het buitenland in een directe radio- en televisie-uitzending geïnterviewd wordt. De Raad van de Xeizerlyke familie van Vietnam, die volgens de overle vering reeds eeuwenlang een advise rende stem heeft over benoeming en afzetting van de keizers van Annam, heeft te Hue besloten keizer Bao Dai af te zetten als staatshoofd. De familieraad heeft zich uitge sproken voor benoeming van premier Ngo Dinh Diem tot president van de Zuidvietnamese republiek. In de desbetreffende resolutie van de Keizerlijke familie wordt Bao Dai het recht ontnomen zich lid van de keizerlijke familie te noemen. „De voorlopige president van de republiek" wordt verzocht een einde te maken aan de campagne tegen Bao Dai's privé leven en de keizerlijke graven te eerbiedigen. Het Vietnamese hoge-commissari- aat te Parijs heeft meegedeeld, dat (Advertentie) de familieraad, bestaande uit naaste en verre verwanten van de regeren de vorst, bevoegd is alle „intieme problemen in de familie" te regelen. OPVALLEND IS, DAT MEN DIT VAAK NAAR UW SCHOENEN KAN BEOORDELEN. Wees dus critiseh op dat punt. Let eens op Bata-heren- schoenen. Zij doorstaan glansrijk de toets van Uw critiek. mooi, goedpassend an uiterst sterk, stellen nooit teleur DE ENGELSE haven Port land is in grole opschudding geraakt. Donderdagmorgen klonk er een daverende ont ploffing en boven de onder zeeboot „Sidon" van H-M- niarine, verscheen een enor me rookkolom. Verstijfd van schrik zagen allen, in de ha- ven, hoe de onderzeeboot plotseling zonk. Er sprong een aantal mannen over boord. Reddingboten scho ten naderbij en binnen en kele minuten kreeg men de bevestiging van wat al ge vreesd werd: er zijn nog mensen aan boord In aller ijl werden bergingsvaartui gen gecharterd. Hefschroefvliegtuigen voerden dui kers aan en na korte tijd daalde de eerste duiker reeds af. Het water is op de plaats, waar de onderzeeboot zonk. ruim 11 meter diep. De duiker probeerde in het wrak te komen of door klopsignalen te bepalen of er nog levenden aan boord waren. Toen hij na zijn afdaling weer bovën water kwam, meldde hij: Geen teken van leven aan boord. Dertien mensen moe ten het slachtoffer zijn geworden. Van de geredden hebben er zeven verwondingen opgelopen. De Admira liteit bevestigde gistermiddag, dat er voor de dertien opvarenden, die geen kans meer hadden gezien om van boord te komen, geen hoop meer be staat. TORPEDO. De officier die de berging leidt, Schout bij Nacht Fawkes, maakte uit de voorlopige gegevens, die de dui kers hem verschaften, op, dat de ex plosie waardoor het vaartuig zonk, zich had voorgedaan in het torpedo- ruim. Het vermoeden bestaat, dat er een torpedo is ontploft. Er zijn nog geen aanwijzingen, dat de ontploffing het gevolg is van sabotage. Op de vraag van de vele journa listen, die de berging gadeslaan, of de ontploffing misschien in de machine kamer had plaats gevonden, zei een woordvoerder van de marine-politie: „Nee, de explosie deed zich voor in het boegruim". „Staan daar dan niet de machines?", werd er gevraagd. „Nee", was het antwoord. „Niet de machines, maar ik ben bang dat ik niet kan zeggen wat zich daar dan wél bevindt". De „Sidon" lag, tezamen met vier andere Britse duikboten gemeerd naast het depótschip „Maidstone". De vijf vaartuigen stonden op het punt om te vertrekken, toen de explosie plaats vond. Eén van de trossen, waarmee de „Sidon" aan het depótschip gemeerd lag, zit nog rond het achterschip van de gezonken duikboot. In de weinige minuten tussen de ontploffing en het zinken van de „Si don" trachtten de commandant en an dere officieren en manschappen kame raden uit het binnenste van de duik boot te redden. Door rook en vlam men werden de mannen gedwongen het schip te verlaten. Ook mannen van het depotschip, die waren uitgerust met zuurstofmaskers, daalden in de zinkende „Sidon" af. Zjj slaagden er in enkele mannen naar buiten te helpen. Acht opvarenden werden met lichte verwondingen in een ziekenhuis op genomen. De minister van Economische Zaken is doende om de prijsverhoging voor huisbrandsteenkool pinnen redelijke grenzen te houden. Zonodig moet de KSG maximumprijzen vaststellen. In de straten van Turnhout kan men sinds het dramatische debat in het Belgische paria» ment over de onderwijswetten, leuzen op de muren zien staan als: „Wij eisen federalisme". „Zelfbestuur voor Vlaanderen!" In vele plaatsen wapperen zwarte vlaggen van de torens en in Jabbeke werd deze vlag zelfs aan een ballon opgelaten. Te Geel en Westerlo snede^ verontwaardigde katholieken telefoon.* draden stuk en op sommige gemeente*» huizen hangen spandoeken met het opschrift: „Hier wordt de dwangwet- Collard niet toegepast." De VCP noemt de wetten van Ooi# lard gemakshalve „oorlogswetten", dé# het katholieke volksdeel in een ataot van wettige zelfverdediging pla&taeo. Men waarschuwt de Senaat, onder bedreiging met ongekende actie*, de wetten van Collard niet goed te kern- ren. Stakingsvirus actief Het sta kings virus is actief. In Ame-i rika willen de leden van de vakbond voor zeelieden het vertrek beletten van alle koopvaardijschepen uit de havens lans de Oostkust en de Golf van Mexico. De vakbond, die ca. 28.000 leden telt, onderhandelt over een nieuw collectief contract, maar de reders geven niet toe. Dus: staken. In Singapore vervangen vracht auto's het openbare vervoer, dat door een staking is lamgelegd. In de Chi- nezenwijk hanteerden duisterlingen een paar maal mes en revolver, om stakingsbrekers te elimineren. De Queen Mary ligt als een dood dier in de haven van Southampton. De bemanning is van boord gelopen. De passagiers, die zich al hadden in-- gescheept, moesten na hun ontbijt weer debarkeren. K.L.M.-vliegtuigen zullen hen nu vervoeren. MALCOLM MACDONALD GAAT NAAR INDIA Sir Robert Heatlie Scott, die thana verbonden is aan de Britse ambas sade in Washington, is benoemd tot commissaris-generaal voor Zuid- Oost-Azië, als opvolger van Malcolm Maedonald. Deze wordt hoge commis saris in India. De Tweede Kamer hechtte gisteren haar goedkeuring aan de instelling van een raadgevende interparlemen taire vergadering in de NAVO. Een aantal leden van de Staten-Generaal zal worden aangewezen, om de bij eenkomst van parlementsleden uit de NAVO-Janden, in Juli, in Parjjs, bjj te wonen. De communist Gortzak noemde dit een ..reclamecampagne om te pogen het NAVO-verdrag wat meer popu lariteit te geven". Hij droeg de nieu we leer van Moskou uit door te zeg gen: „Wij moeten afzien van mili taire blokvorming". De heer Fens (K.V.P.) antwoordde hierop: „Graag., als dat van de andere kant van het IJzeren Gordijn ook gebeurt. Maar de militaire organisatie die men daar heeft, is toch ook geen particuliere amusementsvereniging?" RECHTS WINT IN EEN LINKSE VAKBOND Ernest Tiffin, oud buschauffeur uit Londen, is gekozen tot voorzitter van de grootste niet-communistische vak bond ter wereld; de Britse „Trans- Port and general Workers Union", die bijna anderhalf millioen leden telt. Tiffin vertegenwoordigt de rechter vleugel in de vakbond. Plan van Eden voor herstel arbeidsrust In Britse politieke kringen gelooft men, dat premier Eden voornemens is een plan op te stellen tot herstel van de arbeidsrust. Hij zou de ar beiders een deel in de winst willen geven. "Y De Belgische café- en restau ranthouders mopperen al jaren op de zogenaamde wet-Van der Velde, die de verkoop van sterk alcoholische dranken in hun zaken verbiedt. Sterke drank wordt alleen maar in privé- clxibs geschonken. Deze wet wil de regering nu wijzigen en een daartoe strekkend ontwerp zal weldra in het parlement behan deld worden. Intussen heeft echter het Belgische instituut voor Opiniepeiling een onder zoek ingesteld, waaruit blijkt, dat 82 pet van de bevolking (een hoog gehalte dus) gekant is tegen een versoepeling van de wet-Van der Velde. Meer dan 28 pet wenste zelfs, dat België geheel zou worden drooggelegd. Slechts 15 pro cent van de ondervraagden wenste afschaffing van de wet. Deze vijftien procent wordt waarschijnlijk gevormd door de kasteleins en hun vrienden, zegt het Instituut voor Opiniepeiling. Het ziet er dus naar uit, dat ook in de toekomst slechts bier gedronken kan worden in België.

de Stem | 1955 | | pagina 1