Israëlische leverden met iïtkcnfi troepen Egyptenaren slag Atoomgeleerde Pontecorvo werd volwaardig Sovjet-burger ERNSTIG INCIDENT BIJ GAZA Azië55 gaat met Moskou praten Epidemieën dreigen in getroffen gebied Senaat voelt weinig voor bevriezing winstmarges DE WAARHEID IS WEL EEN KLAPJE WAARD Nederlander gearresteerd in Bogor en 37 Militairen gedood dertig gewond In hinderlaag? Bom no 3 explodeerde Geniaal en naïef Oud pakhuis door vuur verwoest "A DAGBLAD VOOR Verdacht van vals-manterij Schoolstrijd België Socialisten dreigen met tegen-actie Bijeenkomst in New-Delhi In Australië zakt het water Nog geen nieuws over Nederlanders BUITEN GEVECHT Aanzoek van de koning H. Vader wordt 79 jaar Niet nodigExcellentie.... Een stap terug Mr Sunario meerit: j Weinig verandering In Los Angeles kon men het zien Blijkens artikel in Russische bladen Jk dank het volk en de regering in Moskou Bij Eindhoven THUNDERJET IN KANAAL GESTORT In oud-Amsterdam r Liever Marilyn Monroe.. 95e JAARGANG No. 21781 Uitgave N. V. Uitgevers Mij. Neerlandia. Verschijnt elke werkdag. Bureaux: Breda, Kasteelplein 11. Tel.: Directie, Redactie en Administratie: 3351. Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: C.J.v. Hootegem, Mr Dr A. J. J. M. Mes, Mr H. M. L. de Rechter, L. J. v. 't Westende. P. V. M. Vercauteren. Abonnementsprijs bij vooruitbetaling f 5.85 per kwartaal, per post f 6.55, per week (uitsluitend bij niet-post- bestell.) f 0.45. Incasso wordt berekend. Losse nummers 13 ct. Postrek no. 278841. Voor Cod, KtmTngtn en Vadertdftff Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.35 per m/m. (Ingezonden Mededelingen 0.85 per m/m). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland, uitsluitend in de Zeeuwse editie 0.14 per m/m. (Ingezonden Mede delingen 0.35 per m/m). Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per m/m extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet verlangen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, Telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Dubbele Poort 7, Telefoon 102 (Bijbureaux: Terneuzen, Noordstraat 56, Tel. 2601 OOSTBUHG, Nieuwstraat 41, Tel. no. 35) De Indonesische politie heeft een Nederlander aangehouden, die er van wordt verdacht betrokken te zijn bij het vervaardigen van valse bankbiljetten. De Advocaat-Generaal, Abdul Mu- thalib Moro, heeft Dinsdag meege deeld, dat de politie Zaterdagavond een overval heeft gedaan op een bungalow in Tjipajung nabij Bogor en twee Indiërs heeft aangehouden, die bezig waren met het vervaar digen van valse bankbiljetten van duizend rupiahs. Later zijn nog een Nederlander en een Arabier gear resteerd, die bij deze zaak zouden zijn betrokken. De naam van de Nederlander is nog niet bekendge maakt. DE SOVJET-NOTA die Engeland ontving, blijkt niets nieuws te bevat ten. Het dreigement wordt herhaald dat Moskou 't Brits-Russische vriend schapsverdrag zal verbreken als de accoorden van Parijs van kracht worden. TUSSEN 10 en 20 October zullen Ko ningin Juliana en Prins Bernhard hun reeds aangekondigde bezoek aan Suriname brengen, aldus een mede deling van het Kabinet van de Gou verneur. OP DE VLIEGBASIS Soesterberg heeft generaal-majoor-vlieger-waar- nemer W. J. Reynierse gisterenmid- dat 't commando van de Nederland se luchtverdediging overgedragen aan commodore-vlieger-waarnemer A. J. de Vries. OOK VOOR bejaarden een vacan- tietoeslag. Dat is het parool van de Nederlandse Bond voor Ouden van Dagen. De mensen die van de nood wet trekken, mgen er wel eens uit, zegt het bestuur. TE KORTENHOEF, is op 71-jarige leeftijd overleden L. Ch. Graaf van Limburg Stierum, die op veel diplo matieke posten heeft gewerkt en ook bekendheid kreeg door z'n publicaties over de luchtvaart en haar pioniers. MET EEN AANTAL andere personen die van communistische sympathieën worden verdacht, is in Bolivia de v.m. ambassadeur van dit land in Guatemala aangehouden. Hij werd echter na een verhoor weer vrijge laten. NADAT AL EERDEK schermutselingen op kleine schaal waren voorgevallen, is het Maandagnacht in het gebied van Gaza tot een ernstig treffen gekomen tussen Israëlische troepen en strijd krachten van het Egyptische leger. Tijdens het gevecht werden 37 Egyptenaren gedood en 30 gewond. In Caïro verklaart men, dat de Israëliërs het vuur hebben geopend tijdens een aanval op Egyptisch gebied. De lezing die Israël geeft van het incident spreekt van een Egyptische aanval, die door de Israëliërs zou zijn gekeerd, waarna het gevecht aan de andere kant van de grens werd voortgezet. Het hoofdkwartier van de V.N. te Jeruzalem gaf een verklaring uit ,die Israël in staat van beschuldiging stelt. In Caïro is men van plan, de kwestie voor te leggen aan de Veilig heidsraad. Een woordvoerder van de Egypti sche regering zei, dat het incident was ontstaan door een aanval van enige honderden Israëliërs op een Egyptisch kamp ten zuiden van de Israëlische grens. Voor de aanval hadden ge- infiltreerde Israëliërs zich in hinder laag gelegd langs de weg naar het In antwoord op het door de katho lieken aangekondigde offensief te gen de wetsontwerpen Collard, heeft het bestuur van de Belgische socia listische partij bekend gemaakt dat het „maatregelen ter bestrijding van de katholieke agitatie" heeft opge steld, die zonder aarzelen zullen worden uitgevoerd. De partij heeft de socialistische kamerleden en senatoren opdracht gegeven voorbereidingen te treffen om de wetsontwerpen zo spoedig mo gelijk te doen goedkeuren door het parlement. De katholieke bladen kondigen in- I middels aan dat na de eerste faze van de oorlog tegen de wetsontwer pen Collard - massabetogingen in do hoofdstad, schoolstakingen enz. - een tweede faze zal worden inge luid, die zal bestaan uit het sabo teren van het economische en fi nanciële leven. Dit zou o.a. inhou den het terugnemen door alle katho lieken van hun tegoed bij de spaar bank. kamp. Een colonne met Egyptische versterkingen, die was uitgezonden om de aanval af te slaan, kwam op deze weg tot stilstand, nadat de eer ste auto van de colonne op een mijn was gelopen. Dg Israëliërs openden vanuit hun hinderlaag met mitrailleurs en granaatwerpers het vuur op de colonne. Daarbij werden 37 Egyptische militairen, o.w. een officier, gedood. Voor de Israëlische troepen zich over de demarcatielijn terugtrokken, lieten zij nog het waterreservoir van het kamp en het omliggende gebied in de lucht vliegen, aldus de woordvoer der. De Egyptische Revolutionnaire Raad is met de leden van het Egyptische opperbevel bijeengekomen om de toe stand te bespreken. Het V.N.-hoofdkwartier in Jeruza lem heeft waarnemers naar het grens gebied gezonden om ter plaatse een onderzoek in te stellen. Volgens in Tel Aviv ontvangen be richten uit nederzettingen in het ge bied duurden de gevechten meer dan drie uur. Er werden krachtige ont ploffingen gehoord. De lucht boven Gaza zag vuurrood. In legerkringen is verklaard, dat voornamelijk gevochten is ten zuiden van Gaza, nabij het spoorwegstation van die stad. Maandagavond had een Israëlische woordvoerder reeds melding gemaakt van een slechter worden van de toe stan 1 in het grensgebied. Hij zei, dat in de afgelopen paar maanden Egyp tische geheime agenten bijzonder ac tief waren geweest en moorden en sabotagedaden hadden gepleegd tot ver op Israëlisch gebied. AMBASSADEURS ONTBODEN De Egyptische minister van Buiten landse Zaken, Dr Masmoed Fawzy, heeft Dinsdag de ambassadeurs van Groot-Brittannië en de Verenigde Sta ten ontboden. In diplomatieke kringen te Caïro werd verklaard, dat de minister de ambassadeurs inlichtte over het inci dent en hen deed weten, dat de Egyp tische regering zich het recht voor behoudt te doen wat zij noodzakelijk acht om het hoofd te bieden aan de toestand aan de grens. De stafchef van de organisatie die toezicht oefent op de naleving van het bestand in Palestina, generaal- majoor Edeson Burns, zal verslag uit brengen over het gebeurde bij de se cretaris-generaal van de Verenigde Naties, Hammarskjoeld. Een aantal Aziatische landen, die deelnemen aan de Afro- Aziatische conferentie te Ban doeng (23 April), gaat „ter voorbereiding van dit overleg" op 6 April met de Sovjet-Unie onderhandelen in de Indische hoofdstad New-Delhi. Het ini tiatief tot deze bijeenkomst is door 30 leden van het parle ment van India genomen. Elf van de 21 uitgenodigde landen hebben de invitatie al geaccep teerd. In totaal verwacht men 300 gedele geerden, onder wie 35 uit communis- tisch-China, 30 uit de Sovjet-Unie, 30 uit Japan, 15 uit Indonesië en 15 uit Birma. Ook Lybië en Syrië zijn uit genodigd. De belangrijkste kwesties waarmee de conferentie zich zal bezighouden, zijn: 1 Atoomwapens; 2. Het kolonia lisme; 3. Buitenlandse inmenging in binnenlandse aangelegenheden van Aziatische landen;; 4. Het gevaar van verdragen en militaire verbonden. De nadruk hij de hulpverlening aan slachtoffers van de overstromin gen in Nieuw-Zuid-Wales valt, nu het ergste gevaar van het water geweken DE FILMCRITICUS A. (Janus) van Domburg is Dinsdag gehul digd ter gelegenheid van zijn zil veren jubileum als redacteur van „De Tijd". Hij is momenteel hoofd van de kunstredactie bij dit blad. is, op het voorkomen van epidemieën. Met vliegtuigen wordt anti-typhus- serum overgebracht naar de getroffen gebieden, waar het teruglopende wa ter een stinkende massa slijk en tal loze cadavers van verdronken vee achterlaat over een gebied van hon derden vierkante kilometer. In Narromine (1.825 inwoners) wer ken dokters, verpleegsters en politie mannen dag en nacht om een dysen- terie-epidemie, die is uitgebroken on der kinderen, de kop in te drukken. Het overstromingswater vloeit nu naar het Westen, waar een aantal steden gevaar loopt overstroomd te worden. Het aantal slachtoffers van de over stromingen bedraagt volgens de jong ste ramingen 70, doch doordat veel verbindingen verbroken zijn, is het nog niet mogelijk een juist beeld van de ramp te krijgen. Het hoofdbestuur van het Australi sche Rode Kruis kon nog niet zeggen, of er Nederlanders bij de ramp zijn betrokken. Z. H. Paus Pius XII, die zelfs tijdens zijn zware ziekte de zware verantwoordelijkheid voor het be stuur der Kerk zelf wilde dragen, wordt vandaag 79 jaar. Precies zes tien jaar geleden werd hij tot het pausschap geroepen. In het aposto lisch paleis is een register neerge legd, waarin alle vertegenwoordi gers bij de H. Stoel en de kerkelij ke autoriteiten hun gelukwensen kunnen inschrijven. De directeur van de fa Gestetner in ow land en de directeur van he' Italiaanse bedrijf hebben de Paus als verjaardagsgeschenk een mo derne automatische duplicator aai geboden. Tegelijk met de machine were een lijvig in leer gebonden en mei de pauselijke wapenen versierc boekwerk aangeboden, bevattende een groot aantal oorspronkelijke en niet meer bekende Gregoriaanse teksten, verzameld door pater Paulus Smit O. Carm. uit Boxmeer. Dit boekwerk is het levenswerk van de carmelietenpaterJarenlang heeft hij in alle delen van de wereld zijn zijn onderzoekingen verricht en hij is erin geslaagd talrijke oorspron kelijke en verloren gegane teksten wederom op te sporen. (Van onze parlementaire correspondent) Minister Zijlstra krijgt het niet ge makkelijk met de uitvaardiging van een beschikking tot bevriezing van de handelsmarges, zoals hij zich heeft voorgenomen. Dit voornemen was de zer dagen uitgelekt, de middenstands organisaties zijn onmiddellijk in. het geweer getreden en de Eerste Kamer nam thans de behandeling van de be groting van Economische Zaken te baat om de bewindsman om nadere inlichtingen te vragen. „Een dergelijke beschikking mag slechts in zeer ernstige omstandighe den worden uitgevaardigd. Het is een soort oorlogsmaatregel. We hebben er ernstige bezwaren tegen," zei de par tijgenoot van de minister, professor Hellema. „Ik twijfel eraan, of zoiets over de hele linie nodig is, waar toch slechts in enkele branches verhogin gen zijn geconstateerd", zei prof. Mo lenaar (VVD) De katholieke senator Regout wil even afwachten hoe de be schikking er uit ziet, maar „het zou een stap terug zijn in de ontwikkeling van de na-oorlogse jaren". Ook hij trok in twijfel, of een dergelijke maatregel over de gehele linie nodig is. TEVREDEN OVER DE BRUYN Behalve minister Zijlstra zit bij de behandeling van de begroting van Economische Zaken ook de minister AAN DE ZUIDENDIJK te Dubbel dam is een landbouwschuur afge- brand. Vijf koeien, vijf schapen, een lam en een hond kwamen in de vlam men om. Een zesjarig jongetje, dat met lucifers had gespeeld, was voor de brand „verantwoordelijk". PREMIER CHURCHILL heeft in het Lagerhuis verklaard, dat Engeland is begonnen met de vervaardiging van een waterstofbom. Hij was van mening, dat Rusland op de V. S. en heeft ze^er Seei* voorsprong DE. FRANSE SENAAT zal waar schijnlijk op 22 Maart beginnen met de behandeling van de Parijse ver dragen. Zoals men weet heeft de Nationale Vergadering ze al goedge keurd. z 6 6 EEN TWEEJARIG MEISJE in Zaandam is gisterenmiddag od het ijs achter de ouderlijke woning in een bijt geraakt en verdronken. IN GRIEKENLAND hebben vandaas alle leerlingen van de middelbare scholen vrijaf. De leraren zijn name lijk in staking gegaan omdat ze wel eens wat meer willen verdienen. MINISTER DULLES van de V. S. gaat in het komende weekeinde met Tsjang Kai Sjek praten over de even tuele verdediging van de nationalis- tistische eilanden Quemoy en Matsoe. De Zeeuwsch Vlaamse douane heeft in de nacht van Zondag op Maan dag een goede slag geslagen door in de Veerhoekpolder onder de ge meente Oostburg beslag te leggen op de „Rode Pantserwagen"waarop men reeds maanden loerde. De foto toont kommies Van Waas voor de smokkelwagen op de plaats, waar deze, na een nachtelijk gevecht, werd buitgemaakt. De Officier van Justitie in Djakarta, Mr Sunario, heeft in antwoord op een vraag of hij er van overtuigd is, dat geen getui gen in de zaken tegen Schmidt en Jungschlager zijn mishandeld verklaard, dat er verschil moet worden gemaakt tussen mishan deling en mishandelingen! „Wanneer iemand tracht verklarin gen aan de politie te onthouden en na enkele klappen zou hij de waarheid willen vertellen, dan hebben die klap pen ter aansporing weinig te beteke nen, wanneer blijkt, dat zijn verkla ringen ook op waarheid berusten. In een dergelijk geval kan moeilijk van mishandeling worden gesproken", al dus Mr Sunario. Hij zei verder: „Wat de getuigen in hun briefjes hebben geschreven, is van weinig belang. Het papier is ge duldig en men kan daarop alles schrij ven. Wanneer een getuige ter rechts zitting echter verklaart dat zijn ver klaringen tegenover de politie tijdens het vooronderzoek afgelegd niet juist zijn, omdat zij onder dwang zijn af gelegd eventueel na mishandeling kan de rechter aan de Officier van Justitie een nieuw onderzoek gelas ten". voor de P.B.O. en de Bezitsvorming, de heer De Bruyn, achter de rege ringstafel. „Over zijn beleid ben ik tevredener dan twee jaar geleden", zei prof. Molenaar, „want twee jaar geleden zei hij, dat de P.B.O. een re volutie zal teweeg brengen. Thans echter heeft de minister in een rede te Maastricht toegegeven, dat de P.B.O. niet revolutionair doch langs de weg der geleidelijkheid moet wor den ingevoerd. Dat klinkt beter", zei de liberale senator met een glimlach je. „De minister heeft intussen wel ervaren, dat er heel wat overleg no dig is om de P.B.O. gestalte te ge ven", voegde hij er waarschuwend aan toe. Vandaag komt de minister aan het woord. Om half zes plaatselijke tijd is Dins dagochtend de derde atoomboom in 1955 in Nevada tot ontploffing ge bracht. Waarnemers zeiden, dat de lichtflits deze maal groter is geweest dan bij de voorgaande twee proeven. De flits was eerst geel en vervol gens oranje en was te Los Angeles, 400 kilometer verder naar het Zuid westen, nog duidelijk zichtbaar. Voor de eerste maal kregen jour nalisten de gelegenheid de atoomwolk in een vliegtuig te volgen. De bom is op een honderd meter hoge toren tot ontploffing gebracht. In de omgeving bevonden zich uitrus tingsstukken, zoals auto's, stukken ar tillerie en lichte wapens. Zeshonderd soldaten werden paraat gehouden om na de ontploffing op te rukken. Weersverwachting, vanavond: geldig tot Droog weer met weinig bewol- king. Zwakke tot matige Zuid- I oostelijke wind. Maximumtempe- raturen om het vriespunt tot lich- i te dooi. 3 Vandaag: Zon onder 18.22 uur. Maan op 11.15 uur. Morgen: Zon op 7.26 uur. Man onder 4.28 uur, S De 25 jarige Prinses Dina Abdul Hamid van Jordanië, die een hu- welijksvoorstel van Koning Hoes sein van Jordanië heeft aanvaard, werd bij de Universiteit van Cairo waaraan zij verbonden is als lec- trice in de Engelse taal), door de fotograaf verrast. De Prinses, die een nicht is van de Koning, ont moette deze voor het eerst, nu on geveer twee jaar geleden in Enge land, toen zij studeerde aan de Uni versiteit van Oxford. Dr. Bruno Pontecorvo, de Britse atoomgeleerde, die in 1950 verdween, heeft artikelen geschreven in de „Prawda" en de „Izwestia", de twee grootste Russische bladen. Hij zegt hierin, dat hij met andere atoomgeleer den in Rusland werkt aan proeven voor het vreedzame gebruik van atoom energie. Pontecorvo is in Italië geboren. Hij werkte voor 1950 in het Britse atoomcentrum te Harwell. De Sovjet-drukkerijen hebben het tóch druk met de pennevruchten van West-Europeanen die zich tot het communisme hebben bekeerd. Dr Otto John, de voormalige chef van de Westduitse spionnagedienst, heeft op een persconferentie te Leipzig meegedeeld, dat hij aan zijn mémoires werkt en dat hij ook bezig is met een hoek over de eenwording van Duitsland, dat over twee weken zal verschijnen. zei te werken aan de Sovjet-acade mie voor wetenschappen. In 1936 was hij anti-fascist geworden en sinds dien had hij ervaren dat Rusland een leidende rol speelde in de strijd tegen de oorlog. Daarom was hij in 1950 met zijn gezin naar de Sov jet-Unie gegaan en had daar asyl gevraagd. Hij dankte het Sovjet-volk en zijn regering hiervoor.... De titel van het artikel in beiden bladen luidt: „Verbiedt atoomwa pens - Oproep van de geleerde Pon tecorvo aan de geleerden van de hele wereld." Het was getekend met: „Bruno Pontecorvo, Professor, hou der van de Stalinprijs". Uit die ondertekening kan men dus afleiden dat Pontecorvo in Rusland de hoogste onderscheiding op weten schappelijk gebied heeft gekregen. Als men Pontecorvo geloven mag, is hij volledig tot het communisme „bekeerd". In zijn artikelen zegt hij, dat hij tot de slotsom gekomen is dat het wetenschappelijke denken in Rusland louter is gericht op het ge bruik van de atoomenergie voor het welzijn van de mensheid. De tech nische uitrus.ing, waarover de ge leerden in de Sovjet-Unie beschik ken, is prachtig, schrijft hij. „Het werk staat op hoog niveau". Ponte corvo deelde verder mee, dat hij met andere geleerden proeven nam en dat men bezig is aan de publi- catie van de resultaten hiervan. Hij Uit alles wat Pontecorvo schreef, mag blijken dat hij zich geheel ver trouwd heeft gemaakt met de sim plistische Sovjet-terminologie: dikke woorden die de argumenten moeten vervangen. Wat bijvoorbeeld te zeg gen van deze zin in zijn artikel: „De ernst van de toestand, ont staan door de wederopleving van het Duitse militarisme en de be doelingen van de oorlogsstokers om een atoomoorlog voor te bereiden, nopen ieder eerlijk mens en in het bijzonder de wetenschapsmens, al les in het werk te stellen om een nieuwe oorlog te voorkomen". Het is wel duidelijk, dat Pontecor vo een man is, die zijn aanvanke lijke werk in Harwell is gaan ver afschuwen - wat niet verwonderlijk hoeft te zjjn - en die daarna zijn heil achter het „gordijn" heeft ge zocht, waai hij mogelijk zijn weten schappelijke behoeften kon bevredi gen. De prijs die hij daarvoor moet betalen is voor hem niet te hoog: van tijd tot tijd wat anti-Westerse propaganda. In de tijd van het Nazisme heb ben we hetzelfde verschijnsel gezien. Geniale mensen met een tekort aan politiek inzicht, die een verkeerd ge richt idealisme in dienst stellen van een allesbehalve idealistisch streven. BURGESS TERUG? naar Oost-Europa verdween, in Lon den was teruggekeerd. Zijn moeder verklaarde, dat zij niets wist van een terugkeer van haar zoon. Wel hadden velen haar gevraagd of zij de geruchten be vestigen kon, zei ze. Dinsdagmiddag om ongeveer vier uur is een F 84 „Thunderjet" straal jager van de tweede tactische vlieg basis Eindhoven verongelukt. Het toe stel is na een mislukte start, aan de rand van het vliegveld Welschap, in het Beatrix-kanaal terechtgekomen. De bestuurder, de 24-jarige onge huwde reserve-tweede luitenant-vlie ger M. F. Willems uit Brunssum (L.), is bij het ongeluk om het leven geko men. BRUNO PONTECORVO ik werk voor de vrede In de nacht van Maandag op Dins dag heeft een felle brand aan de Reguliersgracht te Am sterdam, een oud pakhuis geheel verwoest. De brandweer moest het vuur van buitenaf bestrijden, omdat zij geen kans zag in het gebouwtje door te dringen. Tenslotte was men met 15 stralen en drie waterkanon nen aan het werk. In de kelder van het pakhuis was een rijwielstalling gevestigd. Op de eerste verdieping lagen fietsbanden en andere rijwielonderdelen opgesla gen en op de bovenverdieping was een opslagplaats van meubelen. Op sommige ogenblikken werden alle brandweerwagens aan het oog onttrokken door de dikke rook die uit het gebouw naar buiten sloeg. De schade is door verzekering gedekt. In Londen hebben Maandagavond geruchten de ronde gedaan, volgens welke Guy Burgess, die in Mei 1951 met Donald Maclean, evenals hij een Brits diplomatiek ambtenaar, Een aantal Japanners heeft Zondag bij de algemene ver kiezingen op de Amerikaanse filmster Marilyn Monroe ge stemd. Op sommige stembiljet ten waren de namen geschre ven van Stalin Japans Kroon prins Akihito, Keizer Hirohito, Rikidozan (een populaire wor stelaar) en Otomi-San, een schoonheid wit vroeger dagen, die in een volkslied wordt be zongen. De Japanse stembiljetten zijn leeg. De kiezers moeten de naam van de candidaat. die zij wensen, invullen. Velen ne geerden Zondag dt officiële candidaten.

de Stem | 1955 | | pagina 1