HOLLAND-ELECTRO liiders(-sTers) Geen nieuwigheid terwilie van de nieuwigheid R.K. hulp in de huishouding brpuk maar een belangrijke vinding, die het karakter van de radio-ontvanger wijzigt. als het gaat om werkelijke verbeteringen LENINGEN aan ambtenaren en vast part. personeel vanaf f 100 tot mnd. inkomen zonder borg. Wett. tarief. Vlug zakelijk discr., lichte af] c.V. Nationale Volksbank, Geidsehietbank - Mauritsweg 45 Rotterdam C - Telefoon 25/43 Alléén de Hier moeten de aanzuigkanalen zitten Vóór de borstelharen Het vuil wordt daardoor direct opgezogen en niet opgeschoven, zoals bij ouderwetse stofzuigers! WILT U GELD VERDIENEN met breien, of heeft u een groot gezin Wij leveren U de nieuwste automatische DIAMANT INDUSTRIE HANDBREIMACHINE Breit 1 x 1, 2 x 2, trieotsteek, patentsteek, gerste korrel, rond, kousen en sokken zonder naad gelijk aan handwerk. Verwerkt dikke en dunne wol, 33- naalden. De machine met de grootst mogelijke productie, breit 5 a 7 jumpers per dag (8 uur) Vraagt vrijblijvend prospectus bij de alleenver tegenwoordiger voor Nederland Zoonen Turksma, Oude Postweg 98, tel. K 3439-230, Austerlitz, Zeist met frontaanzuiging maakt Uw vloer volkomen stofvrij! Model A: f 135. Gevraagd per 1 Januari in gezin met 2 kinderen: bekend met koken, liefst intern Hulp voor ruw werk aanwezig. - Mevrouw v. d. Pavoordt Prinses Julianaiaan 23, Rotterdam. 113-oo fDe nieuwste me thode Myoplasty Kleber is iets neet bijzonders. zonder veer of kussen versterkt zij de buikspieren en houdt zonder hinder de orga nen op hun plaats, precies ais steunde U ze met de handen. Door de aldus herkregen ge rustheid kunt U net zoals voorheen, elk lastig werk gemakkelijk doen en bent U tegen elke vermoeidheid op gewassen. Vrijblijvende inlichtingen door een specialist van hei Nederlandse agentschap van het Instituut Hcrniaire de Lyon (Frankrijk) te: Breda: Fa. W. Brocks, Gin- nekenw. 129, Tel. 9729 cp Dinsdag 14 December van 9.3012 uur. Tilburg: Fa. H. Stappershoef Korvelpl. 1, tel. 23097 op Dinsdag 14 December van 25 uur. Eindhoven: Fa. Martin Rech- testr. 18, tel. 9993 op Woens dag 15 December van 912 uur. 2 gescheiden geluidskanalen Tot nog toe kende elk radio toestel slechts één geluidskanaal met één versterker. Op weg naar de luidspreker (of luidsprekers) moesten alle tonen - hoge zowel als lage - dit ene kanaal passeren, waarbij vooral de hoge tonen vaker dan gewenst in verdruk king kwamen. In de loop der jaren was Philips de bevrijding van dit euvel schrede voor schrede genaderd. Philips stond echter de volledige opheffing voor ogen, die nu gevonden is in „Bi-Ampli" Nu geen tonen meer, die elkaar in één geluidskanaal „voor de voeten lopen". Nu in de luidspreker geen gedrang meer om de „boventoon". Door hun eigen geluidskanaal, door hun eigen luidspreker komen alle hoge en lage tonen onvervormd en onaangetast tot U. Zelfs de geringste klank wordt aldus in staat gesteld zijn deel bij te dragen tot het har monische geheel. Bovendien zorgt de toepassing van de tonenverdelende dubbelconus-luidspreker voor een homogene verspreiding van dit geheel. 2 gescheiden versterkers (één voor lage, één voor hoge tonen) 2 gescheiden luidsprekers (één voor lage tonen en een dubbelconus-luidspreker voor het midden- en hoge- toongebied) Hier is inderdaad sprake van een werkelijke verbetering, getuige OOk de drie extra radiobuizen in dit toestel. Kerstmis is het feest van onderlinge goed heid. Koop tenminste één kerstkaarsje voor de actie ..MENSEN IN NOOD" Geef alleen Uw naam ®n adres op aan BOND ZONDER NAAM HAARLEM Da rest komt dan In orde. Het kaarsje wordt bij U thuisbezorgd. Daar kunt U ook afrekenen. Het kost een dubbeltje of een kwartje per stuk. Koop een kaarsje! Steun deze actie en stel U beschikbaar voor de verkoop in Uw gemeentel Een briefkaartje aan bovenstaand adres is voldoende I Resultaatvoor het eerst een radioweergave, die toon voor toon, klank voor klank, tot in de kleinste geluidstrilling een getrouwe copie is van de werkelijkheid. Verdere bijzonderheden van dit Philips „Bi-Ampli" toestel BX 640 A 11 moderne radiobuizen - 6 drukknoppen voor instelling op elk der 4 golf ge bieden, voor grammof oon weergave, voor uitschakelen - Uiterst gevoelige FM- ontvangst, optimale AM-ontvangst - Ingebouwde draaibare Ferroceptor - Vlieg wielafstemming - Afstemoog - Golf gebiedenIangegolf 1150-2000 m, middengolf 186-578 m, kortegolf 24.3-51.7 m, FM-band 87.5-100 Mcfs - Geschikt voor 110, 125 en 220 volt wisselspanning - Verbruik: ongeveer 94 watt - Prachtige kast met uitstekende acoustische eigenschappen - Afmetingen: 39x63x23 cm. Over enkele dagen door uw Radio handelaar te leveren.

de Stem | 1954 | | pagina 7