L. M.-VLIEGTUIG in zicht van thuishaven verongelukt Even na laatste radio-boodschap: Bemanning van negen koppen en twaalf passagiers omgekomen Mendès France vloog naar Londen K. Alcide de Gasperi naar laatste rustplaats in Rome Luchtmachtofficieren dreigen met opstand in Brazilië „Na rijp beraad" Churchill: „Ik zal doen wat ik Algemene teleurstelling over Frankrijks houding „Komt u eens naar Londen Zó zijn onze manieren.... Oorzaak van de ramp niet bekend KIL r EVEN LACHEN EEN„ jeugdige Rotterdammer, die heglas een keertje te veel had geheven, wilde eens lachen. Hij stapte op de Schie- damse kermis een lachtent bin nen, maar werd door de zoon van de eigenaar prompt weer buiten gezet, vanwege zijn al te uitbundige stemming. Dat nam de Rotterdammer niet. Hij balde de vuist en de ander had een blauw oog. 94e JAARGANG No. 21115 Uitgave: N V. Uitgevers Mij. Neerlandia. Verschijnt 'elke werkdag. Bureaux: Breda, Kasteelplein 11. Tel. Redactie en Ad ministrate 3351. Verantwoordelijk Hoofd redacteur J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: C J v. Hootegem, Mr Dr At J. J. M. Mes, Mr H B L. de Rechter, L. J. v. 't Westende, P. V M Vercauteren. Abonnementsprijs bij vooruitbetaling f 5-85 per kwartaal, per post f 6 55 per week (uitsluitend bij niet-post- bestellf 0.45- Incasso wordt berekend. Voor God, Koningin en Vaderland Losse nummers Bureau voor 13 ct. Postrek. no. 278841. DAGspM-AO VOftttZEELAND DINSDAG 24 AUGUSTUS 1954 Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0.30 per m/m. (Ingezonden Mededelingen f 0.75 per m/m). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland, uitsluitend in de Zeeuwse editie f 0.12 per m/m. (Ingezonden Mede delingen f 0.30 per m/m). Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 ct. per m/m extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet verlangen af te geven, worden vernietigd. OOSTBURG, Nieuwstraat 41, Tel. no. 35) k Het geval Schmidt Wittmack De politie te Hamburg heeft mee gedeeld in de woning van de Christen- Democratische afgevaardigde in de Bondsdag Schmidt-VVittmaek, die de zer dagen naar Oost-Duitsland is uit geweken, o.m. twee brieven te heb ben gevonden, die Wittmack aan zijn moeder en zijn hospita had geschre ven en waarin hij zegt: „Na rijp be raad" naar Oost-Duitsland te zijn ge gaan. Volgens een pensionhoudster te W. Berlijn, waar Schmidt-Wittmack reeds eerder had gelogeerd, was hij Donder dag in het pension aangekomen. Na zich te hebben opgeknapt ging hij uit. Dezelfde avond liet hij nog door een oudere heer zijn bagage halen. OP EEN vliegbasis in Californië zijn dertig jonge. Amerikaanse vliegers, van Mexicaanse afkomst, gearresteerd. Zij maakten deel uit van een geheim genootschap, dat zich aan allerlei mis drijven schuldig maakte. VIER DODEN en 39 gewonden wer den uit de wrakstukken van een trein gehaald, die in de Spaanse provincie Sevilla ontspoorde. Men vreest, dat er nog meer slachtoffers zijn. DE GRONINGSE pater Dr J. Witte S. J. is benoemd tot hoogleraar aan de Gregoriaanse universiteit te Rome. Hij zal daar onderricht geven in de pro testantse theologie. PRINSES RAGNHILD van Noorwegen die gehuwd is met Erling Lorentzen, de zoon van een Oslose reder, heeft het leven geschonken aan een zoon. EEN VIJFJARIG jongetje, uit de Beij- erstraat te Rotterdam, kwam zijn moe der vertellen, dat een vierjarig buur jongetje bij het spelen van een steiger in de Maashaven was gevallen en ver dronken. Het slachtoffertje kon nog niet worden opgehaald. DE AMERIKAANSE legerleiding heeft zes millioen meter groene uniform- stof besteld. De strijdkrachten te land gaan namelijk van khaki over op groen. A AN HET EIND van de middag had men Maandag zekerheid, -A dat de viermotorige DC 6 van de KL.M „Willem Bontekoe'' die sinds half een werd vermist, even buiten de Nederlandse kust, tussen Egmond en Bergen aan Zee, in de Noordzee was ge stort De oorzaak is niet bekend. Het toestel dat op weg was van New - York naar Amsterdam, had een bemanning van negen personen en twaalf passagiers aan boord. Gisterenavond had men al geen hoop meer, nog overlevenden te zullen vinden. Aanvankelijk wilde men nog geloven, dat het toestel door weersomstandigheden naar een vluchthaven had moeten uitwij ken. Enkele minuten over half een had men van het vliegtuig een positie-opgave ontvangen De „Willem Bontekoe" bevond zich toen 20 mijl ten Noordwesten van Amsterdam. Toen het be richt kwam, dat een van de boten, die naar het vermiste vlieg tuig zochten, papieren en andere voorwerpen uit het toestel op zee had zien drijven, moesten de wachtenden op Schiphol al le hoop opgegeven. Even laj.er werd het lijk van een jongetje opgehaald, dat onder de passagiers was. EEN AUTOBUS, met 64 mensen erin, gleed in de Vogezen over de rand van een ravijn en bleef nog met één wiel op de weg. In de diepte lag een meer. Heel voor zichtig verlieten de passagiers het labiele geval en gelukkig: de bus bleef hangen. VOORWERPEN DREVEN OP ZEE Het vliegtuig, een van de zeven K. L. M.-toestellen die naar ontdekkings reizigers zijn genoemd, was Zondag om half zes uit New-York vertrokken. Het had geen tussenlanding gemaakt te Gandar op New-Foundland, maar was rechtstreeks doorgevlogen naar Shannon op Ierland, waar het Maan dagmorgen aankwam. Negen passa giers gingen daar van boord en er stapten geen andere in. Toen de „Willem Bontekoe" om on geveer kwart over tien Shannon ver liet, bevonden zich aan boord de uit drie personen oestaande familie Baus- san uit Haïti, de uit vier personen be staande familie Yarrow (echtpaar en twee jongens) uit de Verenigde Sta ten, het echtpaar Peeper uit Amster dam, de heer en mevrouw Decker en de heer Leonard Jamison, de laatste drie eveneens uit de Verenigde Sta ten, alsmede de negenkeppige beman ning, onder de bekwame Canadese ge zagvoerder Charles Harman. GEEN HOOP MEER. Om even over half één verzocht radio Scheveningen, naar het toestel uit te zien. Op dat moment had het, in normale omstandigheden al binnen moeten zijn. Het vliegtuig was op de schematijd ingelopen, omdat het niet op Gander was geland. Bovendien had het vrij sterke wind mee. Na de radiomelding hoorde men niets meer van het toestel en naarma te de uren vorderden, werd de onge rustheid op Schiphol groter. Red dingsboten voeren uit en vliegtuigen stegen op, om de Noordzee en ook het IJsselmeer af te zoeken. Om kwart over vijf kwam het noodlottige bericht. De kotter „Texel" had op ettelijke mijlen ten Noordwesten van IJmuiden papieren, reddingsboeitjes en '11 vlot op het water aangetroffen. Een loodsboot vond even latei- witte kussens met het opschrift „K.L.M." Nog meer vliegtuigen gingen de lucht in en patrouilleboten voeren naar de plaats die was aangeduid. In Egmond aan Zee stonden honderden mensen, in gedrukte stemming, langs het strand, om uit de verte iets van het opsporingswerk te kunnen volgen. De reddingsboot „Neeltje Jacoba" seinde om half zeven, dat zij een olie vlek had waargenomen en zwemves ten en een vliegtuigstoel had opgevist. Daarna kwam het bericht, dat de be manning van de „Bellatrix" het stof felijk overschot van een jongetje had geborgen. Waarschijnlijk een kindje van de familie Baussan. Het zoeken ging in het donker voort. Maar men had weinig hoop meer, nog overlevenden te zullen aantreffen. De reddingsboot „Neeltje Jacoba" voer om half tien in IJmuiden binnen met voorwerpen van het vermiste vliegtuig. In de motorvlet van de „Bel latrix" lag het stoffelijk overschot van het ongeveer negenjarige jongetje. Een andere boot had een aantal in flarden gescheurde dekens van het vliegtuig aan boord. FAMILIE WACHTTE. De heer en mevrouw Peeper, de 2 Nederlandse passagiers, waren naar Amerika geweest, om daar enkele van hun kinderen te bezoeken. De heer Peeper was directeur van een textiel- groothandel in Amsterdam. Op Schip hol stonden familieleden en kennissen op het echtpaar te wachten. Enige tijd later moest men hen 't droeve nieuws meedelen. De president-directeur van de K.L. M., de heer I. A. Aler, bevindt zich momenteel op dienstreis in de Vere nigde Staten. GEVECHT MET MAU-MAV- LEDEN Belangrijk leider gedood Ongeveer vijfhonderd man van de Kikoejoe-burgerwacht in Kenia, teza men met honderd man politie, hebben Maandag in een gevecht ongeveer der tig km. ten Noorden van Nairobi ze ven leden van de Mau-Mau gedood en zes gewond, aldus heeft een rege ringswoordvoerder medegedeeld. Een der gesneuvelde Mau-Mau-leden is naar men gelooft een belangrijk lei der. De vorige week doodden de rege ringsstrijdkrachten 89 Mau-Mau-leden Zij namen er vier gevangen en deti neerden ruim 600 verdachte personen. Negen bekwame bemanningsleden verloren bij de ramp met de Willem Bontekoe" het leven. Het zijn (v.l.nr): Gezagvoerder Charles Harman, 36 jaar, gehuwd; Tweede boordwerktuigkundi ge Sibo Geertsema 28 jaar, gehuwd en vader van 1 kind; tweede steward Gustaaf Feekes, 33 jaar, gehuwd; boordwerktuigkundige Laurens Koppenol, 35 jaar, gehuwd en 2 kinderen; marconis. Anton van Aggelen, 34 jaar, gehuwd en 2 kinderen; derde piloo. Rudolf Meijers, 26 jaar, gehuwd en 1 kind; stewardess Magdale- na v.d. Mark, 25 jaar; eerste piloot Antoon de Wolf, 37 jaar, ge huwd en 2 kinderen; eerste steward Christiaan van Schaik, ge huwd en 1 kind DEPUTATIES UIT HET HELE LAND Het stoffelijk overschot van de Ita liaanse oud-premier Alcide de Gasperi is Maandag te Rome met nationale eer bijgezet in de 1600 jaar oude basiliek van „Sint Laurentius buiten de mu ren". Tevoren werd in de Jezus-kerk, waarheen de lijkkist Zondagavond was gebracht, een uitvaartdienst ge houden, die werd bijgewoond door president Einaudi, leden der regering, vertegenwoordigers van het corps di- plomatiqué en delegaties van de Christen-Democratische partij uit ge heel Italië. De absoute werd verricht door kardinaal Micara. Tijdens de plechtigheid speelden militaire kapel len buiten en sourdine het volkslied. Premier Scelba, geheel in het zwart gekleed, en verscheidene andere leden der regering verhulden hun ontroe ring niet. Met strakke gezichten volg den zij de dienst, na afloop waarvan de lijkkist, bedekt met de nationale vlag, naar de lijkkoets gedragen werd, waarvoor zestien paarden waren ge spannen. Hierachter vormde zich een lang stoet van persoonlijkheden, die te voet het stoffelijk overschot op de laatste tocht van iets meer dan ander halve kilometer vergezelden. Na een laatste zegening werd de kist neergelaten in de crypte van de basi liek. Later zal het stoffelijk overschot worden bijgezet in een tombe, die zal worden opgericht tegenover die van kardinaal Fieschi, een oom van Napo leon. Officieel is medegedeeld, dat de Gasperi in de afgelopen anderhalf jaar leed aan een ernstige nierkwaal. Art sen verklaarden, dat alleen zijn uit zonderlijk gestel hem in leven had ge houden. „CHRISTUS VAN DE DIEPTE" IN BAAI BIJ GENUA In de baai van San Fruttuoso, ten Oosten van Genua, zal Zondag a.s. een Christusbeeld worden neergelaten, dat meer dan tachtig ton weegt en door de helderheid van het water steeds van de oppervlakte af te zien zal zijn. Het beeld, dat Christus toont met op geheven gelaat en uitgestrekte armen is bedoeld als gedenkteken voor de zeevarenden, die in het water de dood vonden. De „Christus van de diepte" krijgt een plaats naast het wrak van een Brits schip, dat honderd jaar geleden in stormweer verging, met aan boord soldaten van het koninkrijk Sardinië. Voor de kust bij Algiers is Zondag een Mariabeeld in ongeveer tien me ter diep water neergelaten en op een betonnen voetstuk vastgezet. PRESIDENT HEEFT HET LEGER ACHTER ZICH In de Braziliaanse hoofdstad Rio de Janeiro is men van mening, dat ieder moment een gewapende opstand kan uitbreken tegen het regiem van pre sident Vargas. Troepen hebben het ge bouw van de telefoonmaatschappij en alle radiostations bezet. Leger, vloot en luchtmacht worden in staat van DE VERWONDINGEN van de 49-ja- rige J. de Haas uit Apeldoorn, die met zijn bromfiets door een trein werd ge grepen, bleken toch ernstiger te zijn dan zich aanvankelijk liet aanzien. De man is in het ziekenhuis overleden. IN EEN STEEGJE bij de Nieuwe- Zijds Voorburgwal in Amsterdam, moest de politie 200 mensen uit de knoop halen, die in een vechtpartij waren gewikkeld. De drank bleek be hoorlijk in de man te zijn, maar er vloeide geen bloed. ZESTIGDUIZEND katholieken in Ne- der-Saksen hebben opnieuw geprotes teerd tegen de nieuwe schoolwet, die binnenkort in derde lezing door' het parlement wordt behandeld. De con- ^uiivuitiii vvuiuii uc tuil- i rvc. iv l/u 11 l/uv IVI/f fessionele school wordt door de wet in I foto van het vliegtuig. naar hocfooncmncfpliiknpripn V)pHroirr«-l 1 haar bestaansmogelijkheden bedreigd. DE ZOGENAAMDE „zaak Schmidt", de meest genoemde van de eind vorig jaar in Indonesië gearresteerde Neder landers, komt op 9 September voor het Landsgerecht te Djakarta in behande ling- Schmidt wordt ervan beschul digd. steun te hebben verleend aan benden van de Darul Islam. Mr H. J. REININK, secretaris-generaal van 't Ministerie van Onderwijs, Kun sten en Wetenschappen, heeft Maan dagmiddag in de Ridderzaal de deel nemers aan het elfde internationale wetenschappelijke radiocongres be groet. H' VADER heeft de aandacht van aim bisschoppen over de gehele we reld gevraagd voor het kwaad van de onbehoorlijke kleding. De brief, waar in dit heroep wordt gedaan, wijst er- ep. dat de vaak schaamteloze kledij, me gedurende de zomermaanden ge dragen wordt, ruïneus kan zijn voor J°nge mensen. Het K.L.M.-toestel „Willem. Bonte koe", een vliegtuig van het type DC6b, behoorde tot de serie van zeven vliegtuigen, die naar ontdek kingsreizigers werden genoemd. Het had een ruime passagiers-a-ccomo- datie en kon een kruissnelheid be reiken van 550 km per uur. Een even voordat het enkele weken geleden opsteeg voor een vlucht op de dienst Am sterdamN ew-York. geldig tot t Weersverwachting, t vanavond: J Overwegend zwaar bewolkt met nu en dan regen of regenbui- en. Matige, tijdelijk krachtige W'nd tussen West en Zuidwest. verandering in tempera- tuur. Vandaar: Maan o~'* Zon op 5.30 Zon onder 19.47 uur. 17.15 uur. Morgen: uur. Maan op 1.59 uur. Stichting van de Landbouw: raagstuk eonsumptiemelk in studie D.e. Stichting van de Landbouw heeft bekend gemaakt, dat zij door deskundigen van een commissie uit de stichting het probleem van de eon sumptiemelk aan een nauwkeurig on derzoek zal laten onderwerpen. Zoals men weet heerste er in zui- velkringen ontstemming over de wei gering van minister Mansholt, om het van overheidswege vastgestelde ma ximum-vetgehalte van de consumptie- melk los te laten. Het vraagstuk, dat nu in studie komt, heeft overigens nog meer facetten. PREMIER Mendès France van Frankrijk heeft Maandag op het buitengoed van zijn Britse collega, Winston Churchill, be sprekingen gevoerd over de huidige politieke toestand in Euro pa. De Franse Eerste Minister was uiterlijk weinig geschokt door het échec van Brussel, maar blijkbaar heeft hij in zijn onderhoud met de Britse regeringsleider en minister Eden van zijn bezorgd heid doen blijken. Toen Churchill afscheid nam van Mendès France, zei hij namelijk: „Ik zal doen wat ik kan om U te hel pen MOEILIJK PROBLEEM In het Engelse plaatsje Hereford, moet een aantal vrouwen een legaat van 30.000 Pond Sterling verdelen, maar niemand weet waar men deze vrouwen moet zoeken. Het geld is nagelaten door een krui denier,, ten behoeve van „vrouwen, die door slechte gezondheid of hoge leeftijd niet in haar onderhoud kun nen voorzien en.... niet behoren tot de arbeidersklasse." De gemeenteraad zoekt nu naar een omschrijving van „arbeidersklasse". Minister Beyen: Niet vruchteloos In een communiqué, dat na de be- spiekingen werd uitgegeven, consta teerden de ministers, dat zij het eens waren over het belang om de eenheid van de vrije volken in het Westen te bewaren en over de noodzaak, om snel practische maatregelen te dien einde te nemen. Churchill had de Franse premier persoonlijk van het vliegveld afge haald. Bondskanselier Adenauer heeft de fractieleiders van de vier West-Duitse coalitiepartijen onmiddellijk op de hoogte gesteld van de resultaten der Brusselse conferentie. Daarop had hij over hetzelfde onderwerp een onder - mocraten in de Bondsrepubliek, 01- lenhauer. Een woordvoerder van het Ameri kaanse Ministerie van Buitenlandse Zaken heeft verklaard, dat de regering in Washington de huidige stand van het overleg inzake de E.V.G. „van zeer ernstige aard" acht. „TOCH NIET MISLUKT" alarm gehouden met het oog op een mogelijk gewelddadig optreden. Luchtmacht-officieren zijn al enkele dagen de politieke sentimenten aan 't aftasten, in verband met de moord op een collega. Een luchtmacht-officier werd, zoals gemeld, bij de aanslag op de journalist Carlos Lacerda, gedood. Lacerda was hoofdredacteur van een katholiek op positieblad. De crisis duurt nu al negentien da gen en de luchtmachtofficieren heb ben een communiqué uitgegeven, waarin zij melding maken van hun eenstemmig besluit om „de crisis de finitief en op waardige wijze op te lossen". Aanhangers van de president lezen hierin een oorlogsverklaring aan de huidige regering. President Vargas heeft meegedeeld, dat hij niet zal aftreden. De generaals van het leger heeft Lij op zijn hand. Er zijn maatregelen getroffen om het paleis van de president tegen een aanval te beschermen. De regering beweert, dat zij de toe stand meester is. toogde hij, zijn er een aantal misver standen, die er over het verdrag in Frankrijk bestonden, uit de weg ge ruimd. Daardoor is er meer kans op ratificatie van de E.V.G. Op een vraag over een eventuele nieuwe heroriëntering der Nederland se buitenlandse politiek, in geval de E.V.G. door Frankrijk niet wordt aan vaard, antwoordde de minister: „Een beschaafde vrouw beschouwt zich niet als weduwe voordat haar man werke lijk overleden is. Men kan niet an ders doen dan de Franse beslissing af wachten". ONTSTEMMING Minister Beijen heeft Maandag in een persconferentie gezegd, dat hij de besprekingen van Brussel niet mislukt acht. Op de eerste plaats, zei hij, heeft zij de eensgezindheid van West-Duits- land. Italië en de Benelux-landen ge toond en op de tweede plaats bleken de vijf landen bereid tot concessies, tot aan de grens van hun eigen parle- houd met de leider van de sociaal-de- mentaire mogelijkheden. Tenslotte, be- Overigens wijden de bladen in alle bij de E.V.G. betrokken landen uit voerige commentaren aan de misluk king van Brussel. In het algemeen proeft men een toon van ongeduld en ontstemming ten aanzien van de hou ding der Fransen. Sommige bladen merken op, dat Frankrijk zich door eigen verdeeldheid en door een mis plaatste nationale trots van het overi ge Europa dreigt te isoleren. Duitse bladen dringen aan op direct contact van hun regering met Ameri ka, „opdat West-Duitsland niet het slachtoffer worde van Frankrijks hou ding". George Bidault heeft verzekerd, dat er in het Franse parlement geen meer derheid bestaat voor het aanvaarden van een oplossing der huidige moei lijkheden. die onder welke vorm dan ook zou leiden tot de wederoprichting van een Duits autonoom leger binnen de Europese coalitie. Presidente der V.N.: „MERDEKA"-GEROEP IS NIET VOLDOENDE In een toespraak tot studenten van de universiteit in Djokja, heeft de presidente van de Algemene Vergade ring der Verenigde Naties, mevrouw Pandit, de Indonesische nationalisten een pijnlijke vermaning gegeven. „De hartstocht in uw streven naar de eenwording van uw land met an dere gebieden", zei ze, „is mij opge vallen. Men kan echter niet alleen de vuist ballen en „Merdeka" roepen, doch men moet ook beseffen, welke verplichtingen er achter zo'n eis lig gen...." Mevrouw Pandit doelde hier kennelijk op de actie inzake Nieuw- Guinea, die Djakarta voert. In verband met. het Indonesische verzoek, het geschil over Nieuw-Gui- nea op de agenda der V.N. te plaatsen, hebben vertegenwoordigers van de re gering der Zuid-Molukken de secreta ris-generaal van de V.N. gevraagd óók aandacht te besteden aan het conflict tussen de bevolking van dit gebied en de Indonesische regering! De actie Parade VIER TON VOOR HET MILITAIR VORMINGS CENTRUM De actie „Parade" van Katholiek Thuisfront, ten bate van de bouw van een militair vormingscentrum in Ub- bergen, heeft een bedrag van bijna vier ton opgebracht. Niet minder dan 3.200.000 figuurtjes zijn er verkocht. De heer J. Kroes in Den Haag was de eerste gelukkige, die zijn gouden tank je kwam inleveren en een premie-ef fect in ontvangst mocht nemen.... Tot Zaterdag 4 September kan men deelnemen p- de verzamelwedstrijd U weet het: wie de meeste figuurtjes en daardoor de meeste punten heeft, is winnaar. Opgave van 't aantal ver zamelde figuurtjes aan postbus 4, Den Haag. Attlee en Malenkof 55 Als de Amerikaaanse journalist Drew Pearson goed is geïnformeerd, zou het niet onmogelijk zijn, dat de Sovjetpremier Malenkof in de komen de lente Londen bezoekt. Attlee zou hem tijdens het verblijf van de La- bour-delcgatie in Moskou hebben uit genodigd en Malenkof zou geantwoord hebben met „misschien". Zo buiten alle officiële nota's en de conferenties om, belooft het dus ge zellig te worden. Wellicht dat Mao Tse Toeng en Tsjou En Lai ook een uitnodiging krijgen. Het staat vast, dat premier Nehroe van India in October of November 2 weken naar communistisch China gaat „Laat eens kijken, hoe die spoorbo men neergaan", zeiden twee Russische soldaten tegen een overwegwachter bij Wiener-Neustadt, ten Zuiden van We nen. De man voldeed aan die wens en daardoor moest een auto, met twee mensen erin, voor de overweg wach ten. Een Russische auto stopte even eens, twee soldaten sprongen er uit en enkele seconden later zaten de in zittenden van de eerste wagen op de achterbank van de Russische auto „De twee toeristen", aldus het Rus- siche hoofdkwartier", waren leden van de Sovjet-bezettingstroepen, die zon der toestemming met verlof waren ge gaan -\ Toen kwam de eigenaar zlf om het hoekje. Die sloeg een fles op het hoofd van de Rot terdammer aan scherven en de klap kwam zo hard aan, dat het slachtoffer naar een post van de genee:'-undige dienst moest worden gebracht. Hij wilde echter niet verpleegd worden en de ve leger zag zijn vulpen aan stukken gaan; zo ging de patiënt te keer. Eerst op het hoofdbureau van politie kon de grappenmaker eens har telijk uitlachen.

de Stem | 1954 | | pagina 1