Eden vraagt verdaging van de Geneefse conferentie MOLOTOV: stapje nader KAB groeit nog gestadig BELGEN hadden eigen geldfabriek Lading munitie, bestemd voor Guatemala, onderschept Vliegtuig als „vrachtgoecT Toestand nog bevredigend H. Vader zesent de menigte Beweging voor hereniging van Duitsland gesticht „Het ging tegen Franco...." Menclès France aan cle start Intimidatie proces in Oost- Duitsland Op 30 Juni speelt de zon verstoppertje Denkbeeldige atoomaanval Diplomatieke post was verdwenen President Robert krijgt 2)/2 jaar Opa Schram op thuismars Een millioenen- bedrijf Werk van Molière op „Vlooienmarkt" Bril in oogvorm Her rie rond de duiventil DAGBLAD VOOR ZEELAND DE„ DE WARMER Eervol ontslag bij Rijkszuivelinspectie VIETMINH-VOORSTEL VOOR VERDELING Bij Innsbruck Bus met Nederlanders over de kop Proces 35 beklaagdente Luik begonnen r 94e JAARGANG No. 21055 Uitgave: N V Uitgevers My iNeeilandia. Verschynt elke werkdag bureaux: Breda, Keigerstraat 16 Tel Kedactie: 8181 Admi nistratie: 8778 - VeranlwuoiaelljK Huutd- redacteur: J J H A bruna Redactieraad: C. J v Hootegem Mi Ui A J J M Mes. Mr HL B L de Rechtei L J V. 't Westende R V M Vercauteren Abonnementsprys by vooruitbetaling I 3.85 pel kwartaal per post f 6.55. pei week (uitsluitend by met-post- bestell.) t U.45 Incasso wordt berekend. Losse nummers 13 cent Postrek no 278841. Voor God, Koningin en Vaderland D I N S D AG 15 JUNI 1954 Advertentieprys voor de gehele oplage t 0.30 per m/m. (Ingezonden Mededelingen f 0.75 per m/m) Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland, uitsluitend in de Zeeuwse editie 1 0.12 per m/m (Ingezonden Mede delingen t 0 30 pei m/mi Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tariet en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt Staatwerk 3 ct per m/ro extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet verlangen af te geven, worden vernietigd. Bureau voor de Zeeuwsp Eilanden: GOES, Westsingel 98, Telefoon no. 2236 Bureau vooi Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST. Dubbele Boort 7. Telefoon 102 (Bijbureaux: Terneuzen, Noordstraat 36, Tel. 2601. ÜUSTBURG, Nieuwstiaat 41, Tel. noJ35) De opdracht aanvaard piF.RRE MENDèS FRANCE heeft de uitnodiging van president Coty, om een nieuwe Franse regering te vormen, aangenomen. De links-radi caal is nu begonnen met het inwinnen van inlichtingen over de militaire toestand in Indo-China, Bidault moet hem politiek inwijden. Mendès France heeft dikwijls aan gedrongen op beëindiging van de oor log in Indo-China. Men geeft hem niet veel kans op het premierschap, maar in Frankrijk is alles mogelijk. In Ju ni 1953 kwam hij 13 stemmen te kort voor het premierschap. TN GENEVE hebben de Westelijke afgevaardigden de logische gevolgtrekking uit de val van de Franse regering getrokken. Eden heeft namelijk voorgesteld, de besprekingen over Indo- China te beëindigen. Het nemen van beslissingen is immers in dit stadium onmogelijk, nu Bidault een man zonder gezag geworden is. Technisch gesproken zal ook het gedeelte van de conferentie dat zich met Korea bezighoudt, moeten worden verdaagd. Er be staat echter een kans, dat de kwestie Korea toch nog de aandacht zal krijgen. Waarschijnlijk is ook, dat de militaire besprekingen tussen het Franse en het Vietminh-opperbevel over een „Staakt het vuren" en over hergroepering van de troepen, zullen worden voortgezet. O ZWITSERLAND DE LEVERANCIER Westduitse autoriteiten hebben op verzoek van de V.S. te Ham burg zes ton munitie uit Zwitserland met bestemming Guatemala onder schept. De zending, bestaande uit kisten 20 mm luchtdoelgranaten, was op 20 Mei in Hamburg aangekomen, waar zij met de ..Coburg" van de Hamburg- Amerikalijn naar Guatemala zou wor den verscheept. In afwachting van verdere beslis singen wordt de munitie te Hamburg vastgehouden. De „Coburg" is inmid dels vertrokken. WEER is de Zuidafrikaanse premier Malan, er niet in geslaagd de vereis te meerderheid in het parlement te krijgen om zijn kleurlingenkieswet t aanzijn te geven. Malan streeft al drie jaar naar aparte vertegenwoordi ging van blank en donker in het par lement. ALS ONDERDEEL van het program voor hulp aan NAVO-landen zullen Griekenland en Turkije 110 hyper moderne straaljagers uit Canada ont vangen. In de zomer komen er nogeens 54 toestellen. PRESIDENT SYNGMAN RHEE heeft het ontslag van premier Paik Toe Tsjin aanvaard. De rest van de rege ring zal echter aanblijven. Alle mi nisters en ook de premier worden door de president benoemd. EEN LID van de Amerikaanse com missie voor Atoomenergie had een waterstofbom willen demonstreren voor een gezelschap Russen. Dan kon den ze zien hoe pienter de Amerika nen zijn. Het idee is wijselijk ver worpen. Volgens een Amerikaanse woord voerder betrof het een „wettige zen ding". Op de vrachtbrieven was ver meld, dat de kisten munitie bevatten. Zoals bekend heeft Guatemala on langs een grote lading wapens uit het communistische Polen ontvangen. Naar aanleiding hiervan begonnen de V.S. onmiddellijk per vliegtuig lich te wapens over te brengen naar Hon duras en Nicaragua, twee buurlanden van het links georiënteerde Guate mala. yiER OOSTDUITSERS, die worden beschouwd als de hoofdschuldigen aan de volks opstand van verleden jaar Juni in Oost-Duitsland, zijn gisteren tot een totaal van 45 jaar dwangarbeid veroordeeld. Het ligt er wel dik bovenop, dat deze veroordeling juist in deze week moest worden bekend gemaakt, nu immers de 17e Juni nadert. Duidelijk wil men de Oostduitse bevolking schrik aanjagen. Dit met het oog op mogelijke herdenkingen van de op stand, die wel eens herhalingen ervan konden worden IN EEN weloverlegde roofoverval hebben leden van het Ierse re publikeinse leger duizend geweren uit een Engels wapendepot, tien mijl van de grens, weten weg te halen. Er vielen doden noch ge wonden. VOLGENS directeur-generaal Neher van de P.T.T., zullen de wijzigingen van de telefoontarieven, geen ver meerdering van de totale inkomsten van de telefoondienst ten gevolge hebben. Er zijn namelijk ook verla gingen. DE DIAMANTZAGERS in Antwer pen hebben gisterochtend het werk neergelegd. Men vreest dat de dia mantslijpers zonder werk zullen ra ken, als de staking voortduurt. NAAR AANLEIDING van de Poolse bedevaart naar Den Bosch, heeft de H. Vader Zijn Apostolische Zegen doen toekomen aan de leden van de Poolse katholieke actie in Nederland. VIJFTIEN ENGELSEN, die drie jaar op uitreisvisa van de Chinese com munistische autoriteiten hebben moe ten wachten, mochten gisteren plot seling China verlaten. Zij zwegen als het graf over wat zij hadden meege maakt. KONINGIN ELIZABETH van Enge land heeft Sir Winston Churchill gis teren geinstalleerd als ridder in de Orde van de Kouscband. Deze orde, die in 1348 werd ingesteld, is voorbe houden aan de dappersten van het land. GENERAAL NOGUES, één van de Franse Vichy-politici die indertijd bjj verstek zijn veroordeeld, is gisteren onder geleide in Parijs teruggekeerd en prompt in de gevangenis gezet. Ztfn zaak wordt misschien opnieuw behandeld. Weersverwachting, geldig vanavond: Droog en aanvankelijk zonnig maar later vanuit het Westen toe nemende bewolking. Zwakke tot matige Zuidwestelijke wind, war mer. Vandaag: Zon onder 21.01 uur. Maan op 20.35 uur. Morgen: Zon op 4.19 uur. Maan onder 3.52 uur. tot HEER J. L. M. TRUYENS te Tilburg is per 1 Juni wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd eervol ontslagen bij de Rijks zuivelinspectie. Nadat hij sinds 1914 enkele standplaatsen had gehad, o.a. Middelburg, werd hij op 1 Februari 1947 belast met de dienstleiding in Zeeland. Brabant en Limburg. In Mei van dit jaar kreeg hij de zil veren eremedaille van Oranje-Nassau. FJE REGERINGEN van Laos en Cambodja hebben het besluit ge nomen. om haar klacht over de inval van Vietminh-troepen op haar gebied, aan de V.N. voor te leggen, als de Geneefse conferentie mislukt. Er wordt door de Westelijken terugtrek king van deze troepen geëist. Mogelijk zal er vandaag een ple naire vergadering over Korea wor den gehouden. Gisteren kwam men in een besloten zitting van de 16 landen die troepen in Korea hadden, nader tot een gemeenschappelijk standpunt. De kwestie Indo-China had de aan dacht voor zover het de communisti sche invasie in Laos en Cambodja be trof. Molotov deed een concessie in zake het vraagstuk van een bestands commissie voor Indo-China. De kwes tie van het vetorecht in een derge lijke commissie bracht vorige week de conferentie op een dood spoor. Nu beloofde Molotov, dat de communis ten voor ..bepaalde gevallen" (b.v. controle van de commissie ter verhin dering van troepen- rn wapenverster kingen in de drie Indochinese staten) meerderheidsbesluiten in de commis sie zouden accepteren. Hij bleef er echter op staan, dat er een gelijk aan tal communisten en niet-communisten in de commissie zitting zou hebben. De nuchtere vraag rijst nu, hoe men een meerderheidsbeslissing in een zo danige commissie wil verkrijgen Molotof stelde daarop voor, dat een vertegenwoordiger van India als voor zitter zou fungeren in een interna tionale bestandscommissie en een be slissende stem zou hebben, als er over bepaalde kwesties géén beslissing kon worden verkregen. VIETMINH-VOORSTEL. ENE MILITAIRE besprekingen schij- nen iets beter te vlotten. De Fransen hopen, dat de gang van za ken in Parijs de conferentie niet na delig zal beinvloeden. Franse militaire deskundigen be studeren momenteel een Vietminh- voorstel voor verdeling van Vietnam. De rebellen zouden het Noordelijke deel van de staat onder hun toezicht krijgen, met uitzondering van de ha vensteden Haiphong en Moncay en eventueel Hanoi. Het gebied tussen de drie steden zou echter weer aan de Vietminh moeten worden toever trouwd. Men verwacht Franse tegen voorstellen. In Saigon werd vernomen, dat prins Buu Loc. de Vietnamese pre mier. zijn ontslag zal indienen. De gehele regering zou het met dit be sluit eens zijn. TN de buurt van Innsbruck is gistc- ren een touringcar, waarin dertig Nederlandse vacantiegangers zaten, over de kop geslagen. Van de inzit tenden liepen er zeven lichte verwon dingen op. Het ongeval gebeurde toen de büs een vrachtwagen probeerde in te ha len. De touringcar week van de weg af, viel van de twee meter hoge berm en kwam ondersteboven te liggen. De zeven gewonden konden, na behan deld te zijn, de reis vervolgen. VERDUISTERING IN HET GROOT "y^OENSDAG 30 Juni, kort na het middaguur, zal de zon zich enkele minuten lang verschuilen achter de maan een gebeurtenis, die door we tenschapsmensen met grote belang stelling zal worden gadegeslagen. We tenschappelijke ploegen zijn reeds naar Noorwegen vertrokken, waar de zonsverduistering het duidelijkst zicht baar zal z\jn. Wij, in Nederland, zullen echter ook kunnen aanschouwen, hoe de zon als een middeleeuwse dame met haar Een grote Amerikaanse vliegtuigfabriek kan voortaan haar leveringen in kratten verzenden.. De USAF B 61 Martin Matador bommenwerpers bestuurbaar vanaf de grond kunnen, verpakt in zeven, waterdichte kratten, per schip naar het land van bestemming worden vervoerd, waar ze gemakkelijk kunnen worden geassembleerd. Tot nu toe werd elk vlieg tuig in zijn geheel gefabriceerd en afgeleverd, ook wanneer 't verscheept ■moest worden. Het is duidelijk, da-t het vliegtuig, dat als „vrachtgoed" wordt verzonden, veel minder ruimte inneemt, hetgeen lagere verzend kosten betekent. Men verwacht dat van de nieuwe vinding veel gebruik zal worden gemaakt. waaier gaat coquetteren met behulp van de maan. Wat er in feite geschiedt is gauw verteld. Op 30 Juni is het om streeks half twee 's middags, nieuwe maan. Net als bij elke nieuwe maan het geval is, is dit hemellichaam zo lomp om ons zijn onverlichte achter zijde te tonen. Of.te tonen? Ge woonlijk zien wij niets, maar op 30 Juni schuift de maan zich tussen de zon en de aarde en bij de komende zonsverduistering wordt dat dermate secuur gedaan, dat wij van de zon niet meer zullen zien dan een vijfde deel. Een soort zon-sikkel dus. Als het niet bewolkt is, kan iedereen dit alles aanschouwen. Maar,... niet met het blote oog. Gebruik een donker gekleurd glas om uw ogen te bescher men. Heel geschikt is ook het beroete glas. ET EN opgewekte oefening werd ge- houden in Amerika. Er werden drie denkbeeldige atoombommen uit geworpen boven New-York, waardoor ruim twee millioen mensen om het leven kwamen.... Er waren 800.000 gewonden. Washington werd geheel van de kaart geveegd. Natuurlijk was alles slechts „spel", maar van de later be kend gemaakte cijfers, is menigeen vreselijk geschrokken. FRIESE TWEELING O T~)E LEEUWARDENSE doktoren, die Zaterdag de Friese Siamese twee ling hebben gescheiden, gaven giste ren het volgende communiqué uit: „De tweeling maakt het naar omstandigheden redelijk wel. De meisjes hadden een rustige nacht en Folk je lachte de zus ters reeds toe". De namen van de Friese tweeling zijn over de gehele wereld bekend geworden. Vele kranten, in alle we relddelen. plaatsten foto's en artikelen op de voorpagina. Het is de eerste maal in de geschiedenis, dat een Siamese tweeling werd gescheiden, zonder dat één van de kinderen is ge storven. ETEN chauffeur van het Engelse mi- nisterie van Buitenlandse Zaken kreeg Zaterdagavond de schrik van zijn leven, toen hij ontdekte, dat zijn auto, waarin een aantal zakken met diplomatieke post lag, was verdwe nen. Achteraf herinnerde de man zich, dat hij een tijdlang was gevolgd door een kleine vrachtauto. Hierin moeten de dieven hebben gezeten, kennelijk in de verwachting, dat de dienstauto geladen was met zakken vol geld. Toen de chauffeur de wagen een mo ment verliet, namen zij met dit voer tuig de wijk, om te ontdekken, dat de zakken alleen maar documenten be vatten. Teleurgesteld gooiden zij de boel in het water en de wagen lie ten zij langs de weg staan. Alles is later teruggevonden. T"NE Maastrichtse Rechtbank heeft gistermorgen de 31-jarige Haagse kleermakerszoon. Robert Lombert, veroordeeld tot 21* jaar gevangenis straf. Na zijn straf te hebben uitge zeten. zal hU ter beschikking van de regering worden gesteld. Robert was de hoofdfiguur in de wilde historie van een klein aantal bezadigde Nederlanders, dat plotseling het hoofd verloor, toen Robert (die prima informatiebronnen had) hen een communistische invasie voorspel de. De rechtbank concludeerde, dat Roberts daden voldoende het bewijs van oplichting hebben geleverd. Naar schatting 200.000 gelovigen hebben de vijfvoudige heiligverklaring door Z.H. de Paus op het St Pietersplein te Rome bijgewoond. Na de plechtigheid zegent Z.H. de Paus de menigte terwijl hij wordt terug- gedragen naar het Vaticaan. DE VAKBOND EN DE ONDERNEMINGSRAAD ESTADIG groeit het ledental van de K.A.B. Gemiddeld kwamen er sinds vorig jaar per kwartaal 3797 le den bijt zodat men nu 356.645 leden telt. Als deze groei aanhoudt, zal dc K.A.B. op bet eind van dit jaar met ruim 15.000 leden zijn versterkt. Men stelt zich echter een winst van 18.000 leden voor ogen. Dit verklaarde gisteren de voorzit ter van de K.A.B.. de heer Middel huis, op de Verbondsvergadering die in Utrecht werd gehouden en waar over ge elders in dit blad meer bij zonderheden vindt. De heer Middelhuis enkele be langrijke punten aanstippend sprak zijn teleurstelling uit over het feit, dat de grote bedrijfstakken achter blijven voor wat betreft de P.B.O. Wel was hij voldaan over het werk van de Sociaal-economische Raad. in het bijzonder wegens hetgeen deze Raad heeft gedaan inzake de wette lijke ouderdomsvoorziening. Aandacht verdient de vorming van de onderne mingsraden, waarin, aldus de heer EEN AANTAL GROTE VOORGANGERS J7NKELE vooraanstaande figuren in 1-4 West-Duitsland hebben gisteren een beweging in het leven geroepen, die de hereniging van Duitsland na streeft en de veelzeggende naam ..On afscheidbaar Duitsland" heeft gekre gen. Tot de oprichters behoren de voor zitter van de Westduitse ..Vrije Demo cratische Partij", dr Dehler, de socia listenleider Ollenhauer en de West duitse minister Kaiser. Het doel van de beweging is. het geven van morele ruggesteun aan de Oostduitsers in hun vastbeslotenheid om met het Westen verenigd te wor den. Ook wil men de jeugd uit beide delen van Duitsland bijeenbrengen en waken over de bevolking van de voormalige Duitse gebieden, die thans onder Pools gezag staan. Over de be volking in de door Nederland gean nexeerde gebieden wordt (nog) niets gezegd. Volgens Kaiser, die minister voor Zaken Betreffende Geheel Duitsland is, zal men de wereld duidelijk ma ken. dat de verdeling van Duitsland thans meer dan ooit onmogelijk is. Bondskanselier Adenauer en presi dent Heuss steunen het streven van de beweging. r~APA SCHRAM, de 67-jarige Drie- w bergenaar. die 'n voettocht naar Ro me maakt, is de Italiaans-Franse grens gepasseerd op zijn terugreis naar Nederland. Hij heeft zijn familie gewaarschuwd dat hij naderende is. Ze moesten vast een plaatsje voor hem bespreken in de Vierdaagse, waaraan hij per sé (voor de 13e maal) wil deelnemen. Opa zal na zijn terugkeer ongetwij feld gehuldigd worden. yOOR HET ASSISENHOF te Luik is een begin gemaakt met de be- handeling van de zaak der valse bankbiljetten van honderd gulden, een affaire, die nog van 1949 dateert, doch gezien liet uitgebreide voor onderzoek er zijn niet minder dan 35 beklaagden eerst thans kon voorkomen. Op 30 September arresteerde dc Nederlandse recherche te Den Haag de 23-jarige M. uit Luik, die betrapt was op het uitgeven van een vals biljet van honderd gulden. Uit het door de Belgische en Neder landse recherche ingestelde onderzoek bleek al spoedig, dat M. deel uit maakte van een bende valse munters en het zijn bijzondere taak was de valse bankbiljetten te plaatsen. Binnen korte tijd slaagde de politie er m de gehele bende, waartoe verscheidene personen uit de betere kringen van de Luikse burgerij behoorden, op te rollen. £)E GEARRESTEERDEN hadden al len hetzelfde fantastische verhaal op te dissen: het namaken van de bil jetten van honderd gulden zou een bepaald doel hebben gehad, nl. het verkrijgen van geld voor de aankoop van een offset-machine van fr. 700.000 waarop valse peseta's gedrukt zou den kunnen worden. Een bekend avonturier, Hector R„ die zich liet doorgaan voor 'n agent van de Engelse geheime dienst, was namelijk van plan. zo luidt het ver haal, in samenwerking met ingenieur S. en notaris L, uit Luik verscheidene milliarden peseta's aan te maken en deze dan Spanje binnen te smokke len. Op deze wijze verwachtten zij een economische crisis te kunnen ver wekken en aldus het regiem van Franco te val te kunnen brengen. Het behoeft geen betoog, dat de justitie weinig geloof hecht aan deze verkla ring. VOORDELIG. JyjOTARIS L. stelde een grote som geld ter beschikking voor de on derneming en hij wist zich de mede werking te verzekeren van de nodige vaklieden. Vast is komen te staan, dat in een drukkerij in de Gretry- straat te Luik in een vrij korte pe riode een bedrag van 15 millioen gulden aan bankbiljetten van 100 gul den werd vervaardigd. Verscheidene Luikenaars werden bereid gevonden de goed nagemaak te guldens in omloop te brengen. Het was een heel winstgevend zaakje, want voor ieder briefje van 100 gul den behoefde men slechts f 22.50 neer le leggen. Toen M. in 1949. ver gezeld van eon zpkere Bzich op nieuw naar Nederland begaf zij hadden hier reeds verscheidene bil jetten van de hand gedaan hadden zij 301 biljetten van honderd gulden bij zich. M. kon op heterdaad betrapt worden, doch B. wist te ontsnappen. Naast deze eerste bende valse mun ters werkte echter nog een tweede groep, waarvan verscheidene leden ook deel uitmaakten van de eerste. Aan het hoofd hiervan stonden twee Nederlanders. Deze bende vervaar digde ongeveer 2500 biljetten van 100 gulden. Uit het onderzoek in deze zaak is gebleken, dat de valse munters ook biljetten van fr. 500 en van 100 Mark maakten, toeristencheques, benzine bons en zelfs valse paspoorten. Middelhuis, de vakbonden een taak hebben. Een spoedige beslissing inza ke het brandende probleem van de jongere arbeidersjeugd wordt ver wacht. De heer J. Mertens, lid van het da gelijks bestuur, lichtte het SER-ad- vies voor de ouderdomsvoorziening toe. Het gevaar is niet denkbeeldig, aldus de heer Mertens, dat de socia listen deze wettelijke regeling die mede dank zij de katholieken tot stand komt in hun propaganda tegen de katholieken zullen gaan gebruiken. De aftredende verbondsbestuurders J. M. Blommers, Fr. Dohmen en G. Jacons, werden herbenoemd. pEN tijdje geleden kocht een Belfi- sche arts, zekere dr Henusse, op de Brusselse „vlooienmarkt" een aar dig boekske met gedichten uit de 17# eeuw. Het droeg de naam Herders zang" en de dokter ontdekte al gauw, dat het een soort toneelstuk was. Bij nadere bestudering deed hij echter de schokkende ontdekking dat hij het enige exemplaar in handen had van een allereerste uitgave van werk van Molière, waarvan, zo omtrent de helft van de 17e eeuw, alle overige exemplaren vernietigd waren. De „Herderszang" was een totnogtoe on bekend werk van Molière, dat be stemd was om aan het één of andere hof te worden opgevoerd. Fragmenten uit dit werk gebruikte Molière later, toen de „Herderszang" geen genade vond. in latere, beroemd geworden werken, zoals „Le Misanthrope". En kele Brusselse en Franse theaters hebben al aangeboden dit nieuw ont dekte stuk te spelen. Dokter Henusse betaalde 30 franc voor dit boekje. Zonnebrilkoning Alexander Kono heeft een zonnebrilshow gehouden in Chicago, waar hij zijn nieuwste modellen voor het zomerseizoen toonde. Een van de meest bewon derde monturen was „French Touch". De glazen, verbonden door een fijn gouden montuur van 10 karaat, hebben de vorm van de ogen. l symboliseert de duif dan de vrede, dit wil nog niet zeggen dat alle duivenmelkers zulke vreedzame lieden zijn. Dat werd in Den Haag bewezen, waar twee buren elkaar over en weer beschuldigden van het weglokken vah duiven. Nadat een flink partijtje gescholden toas. nodigde men elkaar uit voor een „ontmoeting", waarbij de één zich wapende met een plamuurmesje (waarmee hij an ders mest uit de hokken placht te krabben) en de ander een lege fles ter hand nam. Duiven melker A. kreeg een steek van het plainuurmes in de wang. de ander duizelde even, toen de lege fles op zijn hoofd verbrij zeld werd. Via het ziekenhuis kwanten ze weer thuis, waar de duinen hen verbaasd aanstaar den vanwege al dat witte ver band. Enhoe kan het ook anders, dan dat op dit ogen blik de vrede weer getekend werd?

de Stem | 1954 | | pagina 1