Pleidooi voor concentratie dijkbeheer BLOEMENCORSO TROK 150.000 BEZOEKERS Ruim 200 millioen voteren Georganiseerde oppositie tenen Zahedi-reniem AVIFAUNA BEHOUDEN Jan van Zutphen 90 jaar r Wel voorzichtig Koningin sprak voor wereldomroep geen halve maatregelen Wat de ramp leerde Zinken dubbeltjes en oude centen VERLAMD MEISJE LIEP WEER Ongeregeldheden in Transvaal DAGBLAD VOOR Prof. Schilthuis in de Zeeuwse Polder- en Waterschapsbond Grieken vinden hllll woonsteden terug.... Ook de S.P.D. gekant tegen splitsing in vakverbond ANTILLEN ZENDEN ANTWOORD Hogere temperaturen „Commissie achterstallige betalingen" Kwestie bezien uit morele gezichtshoek Oproep tot verzet „Generaal" van de Mau-Mau gedood Na de zegen: De palinggeur is weer uit Zundert verdreven Tentoonstelling door ruim 30.000 mensen bezocht Balans en schoonmaak Een muzikaal misdrijf i O Oüü- Jl o <J O Voor God, jtii en Vuderlund Uitgave: N. V. Uitgevers Mij. Neerlandia. Verschijnt elke werkdag. Bureaux: Breda, Reigerstraat 16. Tel. Redactie: 8181, Admi nistratie: 8778 Verantwoordelijk Hoofd redacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: C J v. Hootegem, Mr. Dr. A. J. J. M. Mes, Mr. H. B. L. de Rechter, L. J. v. 't Westende, P. V M Vercauteren. Abonnementsprijs bij vooruitbetaling f 5.45 per kwartaal, per post f 6.15, per week (uitsluitend bij niet-post- bestellf 0.42 Incasso wordt berekend. Losse nummers 13 cent Postrek. no. 278841. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel "Telefoon no. 2236 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen HULST, Dubbele Poort 7, Tel. 102 - (Bijbureaux: Terneuzen, Noordstraat Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0.30 per m/m. (Ingezonden Mededelingen f 0.75 per m/m). Voor advertenties van plaatselijke aard uit Zeeland, uitsluitend in de Zeeuwse editie f 0.12 per m/m. (Ingezonden Mede delingen f 0.30 per m/m). Bij contract aan zienlijke reductie; volledig tarief en Alge mene Voorwaarden worden op aanvraag verstrekt. Staatwerk 3 cent per m/m extra. Inzendingen op advertenties, welke de uit gevers om redenen te hunner beoordeling niet verlangen af te geven, worden vernietigd. OOSTBURG: Nieuwstraat 41, Tel. no. 35). De grote rede, welke H. M. de Koningin Zaterdag voor de jongeren van Nederland heeft uitgesproken, is gisteren door de Wereldomroep uitge zonden in de Engelse en de Franse taal. De vorstin voor de microfoon. ZEEUWSE polder- en waterschapsbond, die gisteren te Goes zijn algemene en druk bezochte vergadering hield, nodigde prof. Schilthuis, lid van Ged. Staten van Zuid-Holland uit een lezing te houden over de waterschapsorganisatie in verband met de ramp. Zijn conclusie luidde zonder aarzelen, dat de ramp van 1 Februari j.l. een nieuwe aansporing is tot concentratie van het dijkbeheer. UAE professor had weinig moeite met het formuleren van de voor delen van zo'n concentratie. Men heeft beter waarborgen tegen 'n herhaling van calamiteiten, omdat ee* finan cieel krachtig bestuur het beste in staat is, de dijken zo sterk mogelijk te maken. Bovendien is zo'n concentratie goed koper, omdat het de lasten gelijkelijk verdeelt naar evenredigheid van het belang der betrokkenen bij de zee weringen. In dit verband wees spr. er op, dat naar zijn mening het belang van het gebouwd bij het dijkbeheer zo moge lijk nog groter is dan van het onge bouwd. Hij wees op wat reeds in Zuid- Holland tot stand kwam. Onder in vloed van de watersnood welke in 1906 Zeeland trof, ontstond in 1908 bijv. de dijkring Flakkee. In 1935 volgde de Hoekse Waard en onlangs Voorne en Putten. Deze concentraties hebben in de praktijk voldaan. VOORZICHTIG OP EEN onbewaakte overweg bij Hen gelo is een auto, waarin drie echtpa ren zaten, door de trein gegrepen. Een 36-jarige vrouw werd zo ernstig ge wond, dat zij later op de dag over leed. GENERAAL Naguib, de president van Egypte, heeft voor vandaag een be langrijke politieke verklaring aange kondigd. Men verwacht, dat hij zijn premierschap (behalve president is hij ook eerste minister) zal overdragen aan vice-premier Nasser. DE NEGEN-JARIGE Corrie Hulstijn. te Nijkerk, is al sinds Vrijdagavond vermist. Zij is uit school niet thuis gekomen. DE HAAGSE politie zoekt sedert Za terdag naar de zes-jarige Huibje Krul, welk jongetje Zaterdagavond, nadat hij bij een vriendje thuis had gespeeld, spoorloos is verdwenen. DE ONDERNEMINGS-ARBEIDERS van Noord-Sumatra zijn Zaterdag voor 48 uur in staking gegaan. Zij eisen hoger loon. Er wordt een staking van 700.000 ondernemings-arbeiders vreesd. UIT DE CIRCULATIE: DIJ Koninklijk Besluit worden met ingang van 15 September de zin ken dubbeltjes en de overeenkomstig de Muntwet van 1901 geslagen oude bronzen centen, uit de circulatie ge- De gelegenheid tot inwisseling van deze munten zal openstaan van 15 Sept. tot en met 15 Dec. 1953. De munten kunnen tot elk bedrag wor den ingewisseld bij alle postkantoren, bijkantoren en hulpkantoren der Posterijen en poststations. De lucht zuiveren 7®ALS WIJ GISTEREN meldden, is er een commissie uit de West- Duitse, christelijke vak-organisaties benoemd, om te overleggen met de leiding van het West-Duitse Vakver bond, inzake het herstel van de poli tieke neutraliteit van dit verbond. VWAT de samenvoeging van polders aangaat, adviseerde spr. tot voor zichtigheid. Pas indien er gelijkmatige belangen zijn, kan men daar veilig toe besluiten. Over Zeeland wilde hij niet in de brede spreken, omdat hij weet dat zo wel G. S. als de polderbesturen dili gent genoeg zijn. Wel wilde hij nog eens op het sterk versnipperde dijks beheer in Zeeland wijzen. De 430 ki lometer lange zeedijken zijn n.l. in beheer bij 12 polders, wat al bijzonder bezwaarlijk is. Toch zal het moeilijk zijn om spijkers met koppen te slaan. De vrees van de calamiteuze polders, dat de rijksuitkering bij de concentra tie *gn dijksbeheer, speelt hierbij een rol. NIET HALF woord, namens alle polders en water schappen zijn diepe erkentelijkheid betuigd aan de regering voor de ge troffen maatregelen voor het herstel en de grote financiële steun. Verder bracht hij hulde aan de Rijks- en Prov. Waterstaat, de dienst Dijksher- stel en aan allen, die gigantische ar beid verrichtend, de strijd tegen het water voerden. Spr. deelde nog mede, dat door de regering één milli/en werd uitge trokken voor de quartaire polderwe gen en dat de minister van Water staat aan de Eerste Kamer heeft mee gedeeld, dat door hem een commis sie zal worden benoemd, die het fi nancieel besïsl van het waterschaps wezen in studie zal moeten nemen. JHR. DE CASEMBROOT TN zijn slotwoord heeft de Commis- 1 saris der Koningin warme dank ge bracht aan de polderbestuurders voor hetgeen zij in en na de -rampnacht deden. Velen troffen reeds met hun personeel in de vooravond hun maat regelen en hebben met voorbijzien van eigen belang het algemeen belang voorbeeldig gediend. Ook de samenwerking met de ge meentebesturen roemde spr. zeer. Stilstaande bij wat de ramp ons le ren moet, zei hij, dat het provinciale bestuur zeker oog heeft voor het nut van concentratie, ook met hot oog op het feit, dat men een betere tech nische staf kan aantrekken, maar hij waarschuwde ook tegen het gevaar, dat bij grotere lichamen de persoon lijke interesse in de polderzaken wel eens kon verflauwen. De heer Dekker dankte jhr. de Ca- sembroot voor zijn goede woorden en betuigde ook zijn erkentelijkheid aan prof. Schilthuis voor zijn gedegen betoog. De bevolking van de door aardschok ken geteisterde Ionische eilanden is teruggekeerd. Hier staan een vader en zijn zoons bij de overschotten van hun huis. Het armzalige beetje huis raad, dat onder het puin kon worden weggehaald, hebben ze tijdelijk op straat neergezet. De R.T.C. en de West I—JET antwoord van de Nederlandse Antillen op de jongste voorstellen van Nederlandse zijde, die beogen een grondslag te vinden voor een voort zetting van de Ronde Tafelconferentie met de West, is naar Nederland ge zonden. De Nederlandse Antillen zijn una niem van oordeel, dat de Nederland se voorstellen principieel aanvaard baar zijn. Wel drongen zij er op aan, dat zo spoedig mogelijk de kleine commissie bijeenkomt. De Antilliaan se delegatie is gereed en bereid als gastheer op te treden. DE P.T.T. heeft de eerste auto matische, electronische reken-ma chine in Nederland in gebruik ge nomen. De machine heeft een „ge heugen", dat 2048 getallen kan onthouden. De nauwkeurigheid is 9 decimalen. Per seconde verricht het rekenwonder 20 bewerkingen. Er zitten 700 electronenbuizen in. EEN EENMOTORIG Nederlands vlieg tuigje heeft Zondag bij Hamburg een noodlanding gemaakt. Èr zat een vuil tje in de benzineleiding. Een inzit tende werd licht aan het gelaat ge wond. Een woordvoerder van de sociaal gel democratische partij heeft nu ver klaard, dat zijn partij voorstandster is van een dergelijke bespreking, om „de lucht te zuiveren". Ook de so ciaal-democratische partij was volgens hem te sterk gekant tegen een even tuele splitsing van het vakverbond. In socialistische kringen is men van oordeel, dat er van christelijke zijde voornamelijk wordt opgetreden, door dat men is aangemoedigd door Ade nauers succes bij de verkiezingen. Men zou het onafhankelijke vakverbond op één lijn willen brengen met de regering. De beschuldiging van de christelijke organisaties, dat het vak verbond tijdens de-verkiezingen open lijk de kant van de socialisten had ge kozen. zou slechts een doekje voor het bloeden zijn. JAPAN HEEFT voorgesteld, commu nistisch China toe te laten tot de in ternationale arbeiders-organisatie. PRINSES IRENE, die vergezeld was van haar verzorgster, heeft Zaterdag avond, door niemand opgemerkt, een bezoek aan de Cineac in de Regu- lierbreestraat te Amsterdam gebracht. HET MERENDEEL van de 4000 be woners van de Ionische eilanden is te ruggekeerd naar zijn verwoeste haard steden, en direct met de weder-op- bouw begonnen. BIJ DECREET van de president, is de vorming van politieke partijen in Sy rië weer toegestaan, mits zij niet age ren tegen de onafhankelijkheid en een heid van het land. ZONDAGAVOND arriveerden de lo pers van de estafetteploeg, die in drie dagen het „vrijheidsvuur" van de Normandische kust naar Nederland heeft gedragen, in Maastricht. De tra ditie getrouw werd met de bevrij dingsfakkel een vuur ontstoken bij het herdenkingsmonument op het Ko ningsplein. geldig tot he- A AN de discussie werd door velen deelgenomen. Enkele meningen van de spreker werden aangevochten en bijzonder richtte de critiek zich op de aanmaning tot voorzichtigheid bij samenvoeging van polders. Vooral Schouwse sprekers waar schuwden tegen halve maatregelen. Boven concentratie van dijksbeheer prefereerden zijn resolute samenvoe ging van de polders. Prof. Schilthuis zei, op Zeeuwse toe standen Niet diep te kunnen in^?\an, daar hij ter plaatse niet voldoende bekend is. Samenvoeging keurt hij niet af, maar kon hij onder alle om standigheden ook niet propageren. Het betere is soms een vijand van het goede en wanneer men voorlopig komt tot de centralisatie van het dijksbeheer, dat zo urgent is, men volop tevreden kan zijn. Ook over het stemrecht van het ge bouwd ontstond enig debat. Spr. had verwezen naar het voorbeeld van Z.- Holland waar het gebouwd door ge meentebesturen wordt vertegenwoor digd, maar na op de bezwaren hierte gen ingebracht door het lid van G. S., de heer Hamelink, antwivrdde prof .Schilthuis, dat direct medezeg gingschap niet verwerpelijk is, maar minder juist dan het andere stelsel. PLUIM VOOR DE REGERING IAc voorzitter van de Zeeuwse pol- der- en waterschapsbond, de heer P. Dekker, heeft na zijn welkomst- ^ANLANGS heeft de regering een commissie ingesteld, welke de op dracht had voorstellen uit te bren gen ten aanzien van achterstallige sa larissen en andere betalingen, aan j ambtenaren en particulieren in het rechtsgebied van het voormalige Ne- j derlands-Indië. Het betreft hier voornamelijk de betaling door de Nederlandse rege ring van ambtenaren-salarissen, die gedurende de jaren van de Japanse bezetting (1942-1945) in Indonesië niet aan de rechthebbenden konden wor den uitbetaald. Verder betreft het de j vergoeding van materiële oorlogs schade aan ingezetenen van het vroe gere Nederlands-Indië, de pensioen betalingen cn de restitutie van „dele gaties" (gelden, die gedurende de oor log in Nederland werden uitbetaald aan de verwanten van in Indië ver blijvende personen). TN EEN MANIFEST, dat getekend is A door drie politieke partijen, die een verzetsbeweging leiden, welke de gearresteerde Mossadegh welgezind is, wordt de tegenwoordige regering van Perzië, die van Zahedi, onwettig ge noemd. Men kondigt tegelijkertijd een „voortdurende oorlog" tegen het re giem aan. Dit is het eerste openbare blijk van georganiseerde oppositie tegen Zahedi. Het "manifest roept op tot een alge meen verzet, vooral in fabrieken en regerings-departementen. In Teheran gelooft men, dat de meest kernachtige zinsneden in het manifest, aan com munistische breinen zijn ontsproten. De partyen, die het manifest heb ben ondertekend zijn overwegend so cialistisch en nationalistisch getint. Vele vertegenwoordigers ervan, zijn De commissie bepleit haar ropport, de kwestie niet alleen uit een staats- rechtelijk-juridische, doch ook uit de morele gezichtshoek te bezien. Zo komt men tot de slotsom, dat voor uitvoering van de „rehabilitatierege lingen" een bedrag van f 100.000.000 moet worden uitgetrokken, voor ver goeding der materiële oorlogsschade f 77.750.000.- aan backpay-pensioenen f 4.500.000.- (ter aanvulling) en aan delegatiegelden f L8.000.000. Het totaal zou dan f 200.250.000.- belopen. TN een vuurgevecht tussen Britse troepen en een bende van de Mau- Mau in Kenya, is één der leiders van de geheime organisatie gedood. De man wordt „generaal" van de Mau-Mau genoemd. Zijn naam is Kamwamba. Van de dertig tot veer tig volgelingen, die hij bij zich had, werden er twee gedood. IT EN roerend toneel heeft zich afge- speeld tijdens de H. Mis voor de zieken, die door Kardinaal Schuster, Aartsbisschop van Milaan en Pause lijk legaat op het Nationaal Eucharis tisch Congres te Turijn werd opgedra gen. De Kardinaal boog zich om een vijf jarig meisje, van wie de onderste le dematen verlamd waren, te zegenen, toen het meisje plots rechtstond en zonder hulp begon te lopen. De omstanders riepen onmiddellijk dat een mirakel was gebeurd en de moeder van 't meisjfe, die door een grote ontroering was bevangen, viel op de knieën en begon te bidden. Het kind leed aan kinderverlam ming en volgde sedert vier maanden behandelingen, die nog geen verbete ring hadden gebracht. De kerkelijke en medische autori teiten leggen tot nog toe de grootste terughoudendheid aan de dag nopens deze gebeurtenis. na de arrestatie van Mossadegh ach ter de tralies gezet. De activiteiten der partijen zijn vanzelfsprekend onder gronds. Gemeente wordt nu eigenaresse ■"TUSSEN de curatoren in het faillis sement van de N.V. Britimy en het college van B. en W. van Alphen aan de R(jn is een accoord bereikt over de aankoop van het vogelpark „Avifauna" door de gemeente. De curatoren hebben erin toege stemd, het park in zijn geheel voor de som van f 400.000 aan de gemeen te over te doen. Gisteravond werd in verband met dit besluit een raadsvergadering ge houden, waarin het desbetreffende voorstel van B. en W. aan de orde kwam. Het was nodig, dat nog gister avond een besluit werd genomen, op dat het nog vandaag door Gedepu teerde Staten zou kunnen worden be krachtigd. Europeanen aangevallen 0OK UIT TRANSVAAL worden op het ogenblik ongeregeldheden ge- meld. Zestig inheemsen hebben daar een aanval gedaan op twee Europese functionarissen en zes inheemse poli tiemannen. Het incident deed zich voor in een dorpje in de buurt van Klerksdorp. Van "de aanvallers werden er enkele gewond. Eén Europeaan kreeg ver schillende kwetsuren. De ongeregeld heden braken uit, doordat kort tevo ren veertig inheemsen waren gearres teerd, omdat zij zich onwettig in het plaatsje ophielden. Weersverwachting, denavond: Aanvankelijk weinig, later van 't Westen uit toenemende bewolking, maar tot de avond waarschijnlijk nog overal droog weer. Hogere temperaturen. Overwegend matige Zuid-Oostelijke wind. Vandaag: Zon onder: 18.56 uur; Maan op: 14.22 uur; onder 21.22 uur. Morgen: Zon op: 6.16 uur. Jan van Zutphen, de bestrijder van de tuberculose, hoopt op 7 October a.s. zijn 90ste verjaardag te vieren. Hij wenst slechts één geschenk, en dat is een recreatie-oord op Zonnestraal, het tuberculose-sanatorium te Hilversum, door hemzelf gesticht. Thans heeft men een werk- en ere- comité opgericht, met het doel de voor de bouw van het recreatie-oord benodigde f 250.000 bijeen te brengen. Deze comité's hebben enige acties voorbereid, waarvan de resultaten Jan van Zutphen op zijn verjaardag tijdens een omvangrijke huldiging in het Concertgebouw te Amsterdam zullen worden aangeboden. „Ome Jan" stelt nog steeds levendig belang in het wel en wee van „zijn" patiënten, die hem zelf van hun wederwaardigheden op de hoogte houden. y^ANGEZIEN de wind de laatste dagen nogal stevig gewaaid heeft, is alle geur van paling uit de kom van Zundert verdreven. Zondag en Maan dag was dat anders. „Toen ik Maandagochtend wakker werd", vertelde ons een Zundertenaar, „was het eerste dat ik rook: paling." De aandachtige le zer zal er wel achter komen, dat 't nog altijd de paling van Zondag was die Maandagochtend geurde. En in de loop van Maandag kwam er nog een portie bij. Maar nu is het toch afgelopen. Hier en daar hangt nog een luid spreker aan de gevel, op het^ Margriet van Laerpleiri liggen nog wat planken van tribunes en op sommige plaatsen komt men de ontluisterde resten tegen van wat eens een praalwagen was. Dit is alles wat nog zichtbaar herinnert aan het glorieuze bloemencorso van 6 September. JYJaar de Zundertenaren zijn er nog lang niet over uitgepraat. Ze dro men nog een beetje na over het mas sale bezoek aan hun dorp en aan de eer die de corso-makers daarmede werd gegeven. De kasteleins daaren boven denken bovendien no gaan de schoonmaak, die ze na het corso in hun gelegenheden niet zonder succes hebben gehouden. Het was natuur lijk even aanpakken, maar de vooraf gaande dagen zullen het wel de moei te waard hebben gemaakt. u pas zijn de officiële cijfers van het aantal bezoekers bekend gewor den. Ingewikkelde berekeningen heb ben uitgewezen, dat het bloemencor so 1953 door ruim 150.000 mensen is bekeken. Uiteraard betekent dit niet, dat er ook 150.000 entree's zijn ge boekt. Het bezoek aan de tentoonstel ling van de wagens liep Zondagavond nog niet zo bijster druk. Maandag evenwel kon men er wat-je-noemt over de koppen lopen. Het tentoon stellingsterrein werd bezocht door meer dan 30.000 mensen. HEER IN 'T VERKEER L_Iet is allemaal boven verwachting geweest. Dat wil heel wat zeg gen voor een dorp als Zundert, dat door zijn jaarlijks evenement toch wel heel wat gewend is. Ook de twee de dag heeft alle verwachtingen ge slagen en daarmee is die dag mis schien een grotere puzzle geworden dan de dag van het eigenlijke corso. Door die overweldigende drukte komt natuurlijk het verkeer wat in de knel. Daar is niet zo gemakkelijk een oplossing voor te vinden, aange zien 'de Rijkswaterstaat geen verlof zal geven om het doorgaand verkeer via Zundert nog een tweede dag om te leggen. Als hier echter de deugd zame regel van „heer in het verkeer" wordt toegepast, zal het probleem zichzelf al een flink stuk oplossen. ILLEGALE PENDEL Verkeersmoeilijkheden, al waren ze dan van andere aard, zijn er ook aan de kant van onze Beneluxpart- ners voorgekomen. Slimme Belgische autobusondernemers hadden nl. voor die éne overstelpend drukke Zondag een soort pendeldienst van Antwer pen naar Zundert geïmproviseerd. Maar daarbij hadden ze echter buiten de waard gerekend, die deze keer op trad als tramwegmaatschappij. De tram heeft immers een concessie be treffende het geregelde personenver voer. En dus kon ze het met de han delwijze van de busondernemers niet eens zijn. Het gevolg was, dat de ritten naar Zundert toe zonder stoornis verlie pen. Maar wanneer de bussen leeg terugkwamen, werden ze telkens ge verbaliseerd. Wat de ondernemers dan maar lijdzaam ondergingen, om dat de klanten op hen rekedenen. Het zijn waarachtig niet enkel de Zundertenaren die nu nog met plezier aan de jongste bloemenstoet terug denken. Keer op keer getuigt de inko mende post van het Zundertse Oran je-comité ervan, dat ook de bezoe kers van elders het bloemenfeest niet zo gauw uit hun gedachten bannen. Zo was er bv. een brief van een dame uit Leuven, die de stoet zó indruk wekkend had gevonden, dat ze het Oranjecomité beslist schriftelijk haar lof wilde betuigen. Er kwam ook een brief van twee dames uit Antwerpen. Toen ze van 't corso waren teruggekeerd, raakten ze in discussie over de afmetingen van de wagen met de helicopter, die als een der pronkstukken in de stoet meereed. Ze vroegen het Oranjecomi té als scheidsrechter en dat stuurde onvervaard een briefje, waarin de kwestie tot in details uit de doeken werd gedaan. De wagen bleek 16 m lang en 4.5 m breed te zijn geweest. De helicopter mat 6.5 m in de lengte, 3.30 in de hoogte en 1 m in de breed te. Voor de wagen in zijn geheel wa ren 60.000 bloemen nodig geweest, waarvan het vliegtuig er 11.000 had gevraagd. Zó werkt het Oranjecomité zijn zaken af. Overigens bewijst deze brief boven dien dat de wagen „Nederland dankt alle naties voor de hulp bij de wa tersnood" wel degelijk tot het pu bliek heeft gesproken. UAE AMSTERDAMSE recherche kwam gistermorgen een mu zikaal misdrijf op het spoor. Op de Harmoniehof trof men na melijk een zogenaamde „morgen ster" aan. die op zijn bakfiets 207 muziekrollen (voor een electrische piano) vervoerde. De „morgen ster" (dit is een man. die voor dag en dauw de vuilnisbakken in specteert cn eruit vist wat van zijn gading is), vertelde desgevraagd, dat hij de muziekrollen van een bewoner van de Koninginneweg had gekregen. „Laten we die meneer samen eens opzoeken", zei de politie. De morgenster liet zich niet kennen en samen reden zij naar de Ko ninginneweg. Ijverig keek de mor genster de huizen langs, maar tot zijn spijt moest hij na enige tijd bekennen, dat de huizen teveel op elkaar leken, zodat hij het adres niet kon aanwijzen. Eenmaal op het politiebureau, werd ontdekt, dat de morgenster ook zijn sporen had verdiend op het gebied van fietsendiefstallen. Maar nu zoekt de politie nog naar de eigenaar van de 207 muziekrollen....

de Stem | 1953 | | pagina 7