ploeg raakte STEVENS kwijt Ned. DE JUBILEUM-TOUR Gisteren was de dag van de jeugd het hard naar Vóór de wind ging Le Mans Een der hoofdprijzen Doet mee ƒ6500 Gesprekken aan de finish wéér de beste reportages! Woutje Wagtmans „peilde" Fritz Schar „Tour de France 1^53" - Prijsvraag DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 9 JULI 1953 A Wim van Est spaart krachten op Ontwikkeling van de strijd ongewoon interessant Die Suijkerbuijk is een kraan De posities der Nederlanders TARZANdeed zijn naam eer aan MOOIE HUGO wordt steeds actiever AANGEBODEN DOOR FABRIKANT SIGARETTEN prachtige prijzen (Van onze speciale verslaggevers). LE MANS. WOENSDAGAVOND. JJET LEEDVERMAAK in België is meteen ver stomd, nu onze Zuiderburen óók het zoet der overwinning hebben mogen proeven. Temeer, omdat 't een der jongsten uit hun zo onbarmhar tig gecritiseerde ploeg was, die triomfeerde. En hoe! Een lepe knaap, die Martin van Geneugden. Terwijl de zes concurrenten in zijn gezelschap en bloc naar de finish renden, zag hij kans om „bui tenom" een gaatje te vinden en het was langs die zijde, dat hij zijn tegenstanders verraste: Caput, Deledda, Mahé, van Breenen, Bauvin, Lucien La- zarides en de Luxemburger Hein, in deze volg orde. J-JET JEUGDIGE ELEMENT heeft vandaag dus furore gemaakt en ove rigens was het óók de dag van de jongeren, want vanaf het begin te Caen hebben zij de koers niet alleen levendig gemaakt, maar keer op keer waren zij het, die het peloton in onrust brachten en Hugo Koblet in hoogst eigen persoon dwongen inspanningen te doen, teneinde zijn positie niet nog verder te laten ondergraven. Het was voor de Nederlandse volgers een voldoening, dat zich onder die attaquerende jongelingschap ook landgenoten bevonden. Suykerbuyk, Adri Voorting en van Breenen gaven 'm danig van katoen en de Roo- sendaalse Gerrit plus Woutje Wagtmans vestigden op hun beurt opnieuw de aandacht op zich. TNAT HET tenslotte géén vaderland- se zege geworden is, spijt ieder een vanzelfsprekend ten zeerste, maar er was toch grote tevredenheid, dat Hein van Breenen zijn ploegmakkers een vijfde plaats kon schenken, want Tarzan had, vooraleer hij hier in Le Mans langs de jurytent flitste, zijn portie wél gedaan! Jammer is het daarom, dat die vol doening overschaduwd werd door het verliezen van de jonge Limburger Henk Stevens. Hij bleek na binnen komst de geldende 10 procent tijdsli miet te hebben overschreden, evenals de Belg de Hertog en kwam dus in aanmerking omnaar huis terug te keren. De keus van Stevens is der halve een verkeerde geweest. De stap De Noord-Afrikanen zijn reeds uit de Ronde verdwenen. In de derde etappe kwam Zelasco te laat binnen en de Algerijn Ke- baili arriveerde met hevige maag krampen in Dieppe. Na de Tour dokter 'te hebben geraadpleegd, moest hij naar het ziekenhu's worden overgebracht. Hij bleek blindedarm-ontsteking te heb- ben. Wij hebben een dezer dagen al verteld, hoe echt-Frans de naam van Gerrit Voorting wordt ver minkt. Roosendaalse Gerrit heeft de vaderlandse journalisten ge vraagd hun Franse collega's eens precies te zeggen hoe men zijn naam schrijft. Dat is gebeurd en de Franse pers heeft dit zo on gewoon leuk gevonden, dat ze er een apart stukje over hebben ge schreven. Zijn naam staat nu werkelijk goed in de buitenland se bladen. Inmiddels zal nu Adriaan Suy kerbuyk e'enzelfde beroep op dë Nederlandse volgers-journalis ten moeten doen. De Bredase crack, die uitstekend zijn best doet en vaak mee in de slag zit als het er om gaat vluchtelingen tot de orde ie helpen roepen, heeft inderdaad voor een Frans man een moeilijk uit te spreken naam. Maar als ze hem, zoals we gisteren hoorden Sukerbroek gaan noemen, wordt het een beet je te bar. Dus ook voor Adriaan een pleidooi en.een kadertje in de Franse sportpers! In de vierde etappe waren blijk baar zoveel pechvogels, die voor de 200-gulden pechprijs in aan merking kwamen, dat de com missie geruime tijd heeft moe ten confereren om tot overeen stemming te komen. En tenslotte diende er nog een compromis ge sloten te worden. Het resultaat was, dat de premie verdeeld werd over twee coureurs: Privat en Forestier. Alweer: als 't maar waar is! In ieder geval heeft Marcel Han- senne, de grapjes-schrijver in l'Equipe, het gemeld. Woutje heeft het aan de stok gehad met Mirando. van de Zuid-Oost- ploeg. De git-zwarte Mirando vertikte het op een gegeven mo ment de aflossing van Woutje over te nemen. Na een poosje kwam het tot een „gedachten- wisseling". die echter zonder re sultaat bleef. Kom op. gebaarde ons aller Wouter, stapte af. zet te zijn fiets aan de kant en begon met Mirando, die hetzelf de had gedaan een regelrecht vuistgevecht. De uitslag is er niet bij vermeld, maar wel werd ver nomen, dat Mirando vanaf die tijd alleen maar venijnige blik ken naar onze Bredanaar heeft geworpen. Hetgeen ons doet ver onderstellen, dat Mirando het onderspit heeft moeten delven. Sommige renners worden in de Tour met bijzondere egards be handeld. Als je bijvoorbeeld Bar- tali heet. word je aangesproken met Seigneur. Heb je een etappe gewonnen en sta je overigens erg in de gunst van het publiek, dan komt er monsieur voor je naam. Vandaar, dat we gisteren hoorden spreken over Monsieur Hassenforder en. Monsieur van Est. Het wordt tijd, dat Voor ting en V.'agtmans op dezelfde manier worden bejegend, want is ook hun naam niet op aller lippen in deze dagen?! Uit een vraaggesprek voor de Belgische radio tussen Jan van den Brande en Martin van Ge neugden, na de overwinning van de laatste in Le Mans. „Ik heb geweldig goed gereden hé. Laat ze bij ons allemaal maar een pintje er op pakket', hé". Ook in België blijft 't bier maar best Dit toerelantijntje gaat wéér over Wagtmans. maar nu kunnen wij voor de echtheid in staan. Wou ter is een geweldige liefhebber van nieuwe haring: in zijn naas te omgeving zegt men, dat hij er per dag minstens vijf eet. Gis teren kreeg de Bredase meneer van Nunen een verzoek van Woutje om een vaaije met dat zeebanket over te sturen. Me neer van Nunen wil dat graag doen, maar hij ziet geen kans om het vaatje voor Zaterdag in Bor deaux te krijgen. Zijn er onder onze lezers wellicht, die Woutje in Bordeaux op gaan zoeken? Laten ze dan even bij meneer van Nunen lanas komen en de' haringen ..opladen". Dat zou me een vreugde zijn in de vaderland se kolonie! uit de gelederen der amateurs naar de beroepsklasse is door hem niet overbrugd kunnen worden, zoals Nol ten vorig jaar vermocht. Het zij zo. En morgen gaan we dus met negen man verder naar Nantes. HET HAD ERGER KUNNEN ZIJN IN EEN Ronde van Frankrijk moet je klappen kunnen incasseren. Het spreekt vanzelf, 'dat gerekend werd met verlies „ergens" onderweg. Dat het zo vlug zou komen, is na tuurlijk wel wat uit de hand geval len. maar alla, het zou erger zijn geweest als we een onzer favorie ten hadden moeten verliezen, óf een lid van de eauipe. waarvan nog uit stekende dingen konden worden verwacht, zoals bijvoorbeeld van de Hertog bij de Belgen. DAAR is de klap ongetwijfeld heel wat harder aangekomen. Bovendien stegen van Breenen en Jefke Janssen behoorlijk op de rang lijst. KLEINE VERBETERING N/IET DAT AL hebben van Breenen en Adri Voorting er voor gezorgd, dat onze ploeg in het algemeen lan- denklassement de tijd ietwat heeft kunnen verbeteren. Nóg zo'n paar „uit vallen" en in de wijnstad staat Ne derland weer bovenaan! Als dat zo is, gaan we er beslist eentje op de goede afloop nemen! We hopen intussen, dat Jan Nolten. die het vandaag erg kwaad had en deswege grote achterstand op liep, echter nog tijdig binnenliep, dan (Van onze speciale verslaggevers). LE MANS, WOENSDAGAVOND. JyJOLTEN ERKENDE vanavond, dat hij in de étappe naar Caen een verkeerde tactiek had toegepast en dat hij daarvoor in de rit naar hier zwaar had moeten boeten. Hij kon de benen niet rond krijgen! Wij vertrouwen, dat de Zuid-Limburger zich nog volkomen zal herstellen, maar helemaal gerust zijn wij er niet op. De beste man in onze ploeg was ditmaal TARZAN VAN BREE NEN, sterk als een beer. Hij heeft een hartig woordje meegesproken. Geen wonder ,dat de jury voor de „suikerprijs" hem nog twee stem men toekende, tegenover Caput zes en Mahé vier. Toen het peloton het circuit opkwam, waarop nog elf kilometer moest worden gereden, zaten Koblet, Bartali, van Est, Magni en Schar natuurlijk voor in. Maar dat was niet naar de zin van de an dere Nederlandse renners, die telkenmale in de sprint door Koblet en de Italianen in de afgelopen dagen werden geklopt. Op 2 km. voor de eindstreep, demarreerde eerst Sjefke Janssen, die door Koblet werd bijgehaald. Onmiddellijk sprong Gerrit Voorting weg en op nieuw moest de Zwitser alles geven om de tweede Nederlander te halen. Goed getimed sprong AdriVoortinguit het peloton, Koblet schudde het hoofd: voor deze georganiseerde aanval moest hij buigen!! Jos. Suykerbuyk botste bij de ravitaillering te Mamers met het voorwiel tegen het achterwiel van een der andere renners. Dat voorwiel werd krom getrokken en voordat Suykerbuyk weer op de fiets zat, had hij anderhalve minuut op het peloton, dat na de ravi taillering uit de aard der zaak lang 'erekt was, verloren. Maar hij zette de tanden op elkaar. Met een verbeten gezicht zette hij de ach tervolging in en na vijf kilometer het uiterste te hebben gegeven had hij de staart van het peloton weer te pakken. T h ij s R o k s, de man uit Sprundel schudde het hoofd. Waar moet dat naar toe, zei hij, als dat zo doorgaat? Als er in elke étappe zó hard wordt gevochten, komt Goddet maar met 60 man in Parijs.... over zijn lichte inzinking heen zal zijn, want stel je voor, dat we hem in Nan tes of Bordeaux achter zouden moeten latenMaar hij zal na vandaag wel iets gemakkelijker in het gareel gaan lopen, dunkt ons zo! Na de 6e étappe te Le Mans 1 Hassenf order 33,56.27. 2 Schar op 48 sec. 3 Wagtmans op 1.50. 5 Roks op 4.43. 8 Van Est op 6.14. 14 G. Voorting op 6.56. 45 v. Breenen op 18.13. 48 Jansen op 20.46. 61 A. Voorting op 26.31. 65 Suijkerbuijk op 32.12. 74 Nolten op 35.43. QE EERSTE SCHERMUTSELINGEN in deze 6e rit ontbrandden al heel heel kort na de start. Kemp, Tonello en Suykerbuyk liepen weg en van welke voornemens Koblet bezield was, bleek uit het feit, dat hij prompt achter hen aan ging met Mirando en Bauvin. De jacht werd in gezet onder leiding van de Italianen en na „enkele kilometers was de orde hersteld. Maar de demarrages bleven op elkaar volgen, de een al feller dan de ander. Meestal werden de vluchtelingen na korte afstand weer in gehaald, maar het tempo werd funest voor enkele kleine luiden en zelfs voor een paar gegoede „middenstanders", die het contact met de hoofdmacht niet meer konden herstellen en achter het grote peloton tal van kleine groepjes vormden. Henk Stevens, viel al spoedig vele honderden meters terug. 7AE TWEEDE serieuze stoot werd bij Potigny gegeven. Nu namen zes man de benen: Lauredi, Teissei- re, Adraenssens, Diederich, Dupont en Adri Voorting. Er werd hard ge jakkerd door 'dit sextet, maar nog harder gejaagd door het peloton en bij Soulangy capituleerden de uit lopers. Dit alles speelde zich in de eerste 25 kilometers af. De volgende stoot moest op hef crediet van Es- nault en Baroni worden geschreven. Zij namen enkele honderden meters voorsprong, maar liet gros van het peloton wilde geen risico aanvaar den, jaagde en deed de poging mis lukken op de lange helling van Oc- cagnes. KOBLET EN VAN BREENEN. DIJ DE DOORTOCHT van Argentan, 55 kilometer van de start, spron gen eerst Hassenforder. Close en Ger rit Voorting weg, profiterend van een gesloten spoorweg-overgang, die zij nog net konden passeren. Waarna Ko blet en van Breenen, spurtend als dol lemannen, zich bij hen voegden. Deze aanvalsspits nam tot 50 seconden voor sprong en met twee Nederlanders aan kop zag het er goed uit met onze kan sen op een eerste plaats in het dage lijks ploegklassement. Het stemde ove rigens tot verheuging, dat bij elke ern stige aanval minstens één Nederlander was betrokken. Het verschil groeide aan tot een minuut, toen brak met ge weld een tegenaanval los, wéér onder leiding van de Italianen, doch lang vóór Alengon, om precies te zijn 86 kilometer na het beginpunt, was ook deze poging verijdeld. NOLTEN EN STEVENS IN MOEILIJKHEDEN DE UITSLAGEN ETAPPEKLASSEMENT (Advertentie.) voor de grote Tour de France-prijsvraag van het DAGBLAD DE STEM INTUSSEN ging het met twee Neder landse renners lang niet best. Ste vens zakte hoe langer hoe verder af en ook Nolten, nog vermoeid van de inspanning van de vorige dag, viel te rug van groep tot groep en van groep je tot groepje. Aan de kop bleef echter aanvallen het parool. Kort voor Le Buisson trad de strijd in een beslissend stadium, toen acht renners er in een enorm tempo van door gingen. Caput, Mahé, Van Geneugden, Bauvin, Lucien Laza- ridès, Deledda, Audaire en niet te ver geten Hein van Breenen, die zich tot grote dingen in staat voelde en van de Nederlanders vandaag ook de beste prestatie zou leveren, scheurden zich onweerstaanbaar los en stormden ge zamenlijk naar Mamers, 'n bevoorra- dingspost op 124 kilometer van Caen, en ruim 80 kilometer vóór de finish. Drie kilometer verder namen wij de posities op. Die was toen als volgt: aan de leiding de 8 genoemde renners; op 2.40 Tonello, Renaud en Baroni; op 3 minuten een groot peloton met Ko blet, Bobet, Bartali, Hassenforder, Schar, Wagtmans, Janssen, Roks, van Est en de beide Voortings; op 4.50 Suykerbuyk; op 7.20 Gauthier en op 13.20 een groep van 13 man, bij wie een norse en stroefrijdende Nolten. De anderen waren Jim Kirchen, Lan- garica, Bares, Massip, Metzger, Le- rono. Grosso, Dierkens, Schmidt. Dar- rigade. Bastianëili en Iturbat. Pianez- zi en Lafrachi volgden op 13.50, daar na kwam Desbats, dodelijk vermoeid, alleen voorbij op 16 minuten en 25 seconden. En helemaal aan de staart, met 20 minuut achterstand: Henk Stevens en de Belg de Hertog, wier lot toen al be zegeld scheen. Suykerbuyk kreeg spoedig aanslui ting uit de hoofdmacht en Pianezzi en Lafranchi konden zich bij de groep Nolten voegen. WAGTMANS VALT SCHaR AAN! Zesde etappe Caen-Le Mans 206 k.m. 1 Van Geneugden (B.) 5.10.53; 2 Caput (lie de France) z.t.; 3 Deledda (Fr. Nat.) z.t.; 4 Mahé (Fr. West) z.t.; 5 Van Breenen z.t.; 6 Bauvin (Fr. N. O. Centr.) z.t.; 7 Lazarides (Fr. Z.O.) z.t.; 8 Hein (Lux.) 5.14.06; 9 Adri Voorting 5.14.55; 10 Magni 5.15.06; 11 Geminiani z.t.; 12 Koblet z.t.; 13 Robic (Fr. West) z.t.; 14 Schar z.t. Op de 15e plaats ex aequo met de zelfde tijd als Magni (5.15.06volgde het grote peleton met de Nederlan ders Janssen, Suijkerbuijk. Roks, van Est, Wagtmans en Gerrit Voorting. Voorts zaten in deze groep de Ita lianen Astrua en Bartali, de Belgen Impanis, van der Stockt, Close en Debruyne, de Franse nationalen Bo bet, Lauredi, Teisseire, de regionalen Bober, Diot, Renaud. Anzile, Hassen forder, Meunier, Audaire en Mallejac. Nolten kwam als 89e aan in de tijd van 5.31.00 tezamen met een dozijn andere renners. Stevens arriveerde met de Belg de Hertog bijna een kwartier na het slui ten der controle, zodat Nederland zijn eerste man kwijt is. In de zesde etappe hebben drie ren ners de strijd gestaakt: Gaul (Lux.), Baffert (Fr. Zuid West) en Desbats (Fr. Zuid West). ALGEMEEN KLASSEMENT DE EINDSPRINT IS INGEZET van de 6e étappe van de Tour: CaenLe Mans (206 km.). Van links naar rechts Deledda (Fr.), 3de van Geneugden (België) étappe-winnaar - van Breenen (5de), Lazarides (Fr.) 7de en Mahé (Fr.) 4de. 15.41.05; Frankrijk West (Mahé. Ro bic, Audaire) z.t.; Frankrijk Noord Oost Centraal (Bauvin. Anzile, Bu- chaille) z.t.; Frankrijk Zuid Oost (La zarides, Mirando, Molineris) z.t.; 8 Luxemburg (Hein. Diederich, Ernzer) 15.44.18; 9 Italië (Magni, Astrua. Ba roni) 15.45.18; Zwitserland (Koblet, Schar, Huber) z.t.; Frankrijk Zuid West (Colette. Dupont, Sabbadini) z. t.; Spanje (Gelabert, Serra, Trobat) z.t. ALGEMEEN PLOEGENKLASSEMENT TEER HOOG bleef het tempo in de kopgroep, die Audaire, door ban- donpecfy getroffen, kwijtraakte, zodat zij nog slechts uit zeven man bestond. Even fel was het karakter van de achtervolging, Olie nog steeds voort duurde. Op ongeveer 60 kilometer voor de finish wisten Wagtmans die in het begin van de etappe een ach terstand had gehad wegens een ge broken pedaal Meunier, Anzile en Walkowiak. zich door een uiterste krachtsinspanning los te werken, Wout Wagtmans had in de alge mene rangschikking nog een goede minuut achterstand op de leider Hassenforder en de gele trui kwam verleidelijk dicht in zicht, want zijn groepje had op een gegeven ogen blik bijna een minuut voorsprong op de hoofdgroep met Hassenforder. Toch zou ook deze poging stranden en wel te Tuffe, met nog een kleine 50 kilometer voor de boeg. Op het 11 kilometer lange circuit van Le Mans, dat eenmaal gereden moest worden, kwamen de zeven lei ders gezamenlijk aan zij bleven ook bij elkaar, tot enkele honderden me ters voor de eindstreep de eindspurt werd ingezet en de Belg van Geneug den te snel bleek voor Caput, Deled da, Mahé, van Breenen, Bauvain en Lazaridès, die hij in deze volgorde klopte. Hein (Lux.) werd achtste met ruim 3 minuten achterstand en een verwoed sprintende Adri Voorting, die zich op het circuit iets uit het peloton had kunnen losrijden, bezorgde de Ne derlandse ploeg, een fraaie negende plaats. Magni won de sprint van het grote peloton voor Geminiani, Koblet, Robic, en Schar. VOOR VIJF FATAAL NTOI.TEN KWAM samen met 13 an dere renners binnen en werd 89e geklasseerd met ruim 21 minuten ach terstand op de winnaar en lang pa de sluiting der controle zagen wij Ste vens en de Hertog, die ook het circuit nog hadden gereden, over de streep gaan. Voor hen werd 5 uur 57 minuten 12 seconden opgenomen, terwijl'de li miet was vastgesteld op 5 uur 43 mi nuten. Desbats en Baffert. die nog la ter arriveerden, gaven er de brui aan en stapten af zonder het circuit op te gaan. Voor 5 man was deze etappe dus fataal geworden. 1 Frankrijk Noord Oost Centraal 101.38,15; 2 Nederland 101.43.36; 3 Frankrijk West 101.47.08; 4 lie de France 101.52.22; 5 België 101.57.54; 6 Frankrijk 101.58.38; 7 Italië 102.09.24; 8 Zwitserland 102.14.55; 9 Luxemburg 102.26.15; 10 Frankrijk Zuid West 102.29.11; 11 Frankrijk Zuid Oost 102.37.29; 12 Spanje 102.39.51. De prijs voor de strijdlustigste ren ner in deze etappe ging naar Cajrat (lie de France). 1 Hassenforder (Fr. N.O. Centraal) 33.56.27; 2 Schar 33.57.15 op 0.48; 3 Wagtmans 33.58.17 op 1.50; 4 Renaud die de France) 34.00.45 op 4.18; 5 Roks 34.01.10 op 4.43.. 6 Bauvin (Fr. N.O. Centr.) 34.01.55 op 5.28; 7 Meu nier (Fr. N.O. Centr.) 34.01.58 op 5.31; 8 Van Est 34.02.41 op 6.14; 9 Close 34.02.54 op 6.27; 10 Robic (Fr. West) 34.03.15 op 6.48; 11 ex aequo Astrua en Anzile (Fr. N. O. Centr.) 34.03.15; 13 Ernzer 34.03.20; 14 Gerrit Voorting 34.03.23; 15 Diot (lie de France) 34.04.22; 16 Mahé (Fr. West) 34.04.36; 17 Lauredi (Fr.) 34.05.03; 18 Caput (lie de France) 34.05.17; 19 impanis 34.03.20; 20 Serra (Spanje) 34.05.39; 27 Van Geneugden 34.09.07 28 ex aequo Bobet (Fr.), Koblet. Magni, 34.09.52; 45 Van Breenen 34.14.40; 46 Lazarides (Fr. Zuid Oost) 34.15.49; 48 Janssen 34.17.13; 61 Adri Voorting 34.22.58; 65 Suijkerbuijk 34.26.39; 74 Nolten 34.32.10. ETAPPE PLOEGENKLASSEMENT 1 België (van Geneugden, Adriaens- sens, Close) 15.40.05; 2 lie de France (Caput, Bober, Diot) 15.40.35; 3 Ne derland (van Breenen, Adri Voorting, Janssen) 15.40.54; 4 Frankrijk Natio naal (Deledda, Geminiani, Bobet) Koblet wijzigt tactiek (Van onze speciale verslaggevers) F)E 6e etappe van Caen naar Le Mans was in velerlei opzicht typerend. Ten eerste de spanning die thans in de ploegen heerst, zodat nie mand meer terrein wil verliezen en klaar staat om elke zet met een tegenzet te beantwoorden en ten tweede voor de tactiekverande ring met name in de Zwitserse ploeg, die zich trouwens Dinsdag al begon af te tekenen. Nu Schar de leiderstrui is kwijt geraakt en alleen nog maar de groene voor de prijs van de Cin- quantenaire overhield, heeft Ko blet, die het tot nu toe zijn ploeg maats niet lastig had willen ma ken, zijn vrijheid geheel herno men. Men ziet hem geregeld als leider van tegenaanvallen cn zelfs van uitlooppogingen en hij laat zijn houding niet meer beïnvloe den door de positie van Schar in ie algemene rangschikking. Toch is ook vandaag weer ge bleken, dat Hugo het in deze Tour hard te verduren zal krij gen, want de hulp, die hij van zijn maats krijgt, is maar pover tjes. Dat hij. zoals sommige Fran se experts beweren, veel minder „onaantastbaar" is, dan vroeger, willen wij echter niet voor onze rekening nemen, dat zal de naas te toekomst wel uitwijzen. aan de grote van het DAGBLAD DE STEM Tal van tot een totale waarde van Dit biljet uiterlijk op Donderdag 23 Juli 1953 in te leveren bij de agent van het Dagblad De Stem of bij een der kantoren van het Dagblad De Stem te Breda (Reigerstraat 16), Roosendaal (Molenstraat 45), Bergen op Zoom Zuivelstraat 26), Waalwijk (Grotestraat 189), Goes (Westsingel 98), Hulst (Dubbele Poort 7), Terneuzen (Noordstraat 56) of Oostburg (Nieuwstraat 41). 1. WIE WINT DE „TOUR DE FRANCE 1953?" 2. IN WELKE TIJD wordt de laatste étappe (Montlugon-Parijs, 328 km) door de winnaar van die étappe afgelegd? Naam Straat Duidelijk invullen (Nieti duidelijk ingevulde formulieren moeten terzijde worden gelegd). Maak bij het inzenden van uw oplossing zo mogelijk géén gebruik van 'n enveloppe. Dit bespaart ons veel extra werk. DAGBLAD DE STEM natuurlijk

de Stem | 1953 | | pagina 3