HAARLEM won geflatteerd van N.A.C. Jacht op wild en gevogelte IN 'T KORT MARKTEN Officieele raededeelingen Ajax had geluk Tam spel in Nijmegen DAT in den strijd om den nationalen voetbaltitel de drie thuisclubs ge wonnen hebben is naar ons gevoelen niet hoofdzakelijk terug te voeren op een overwegend krachtsverschil tusschen gasten en gasthee- ren, maar ook op de lange reis die NAC. Limburgia en Heerenveen in een niet zoo direct hyper-ideaal reisweer hadden te ondernemen. Im mers daardoor traden de gasten eenigermate „gammel'' aan den start. Zooals uit het op de voorpagina afgedrukte standenlijstje blijkt is de .volgorde der districtskampioenen door de uitslagen van Woensdag nogal flink doorelkaar gegooid. NAC, dat totnutoe stoer op de eerste plaats troonde, is zelf naar de derde plaats afgezakt. Een geflatteerde uitslag. Zelfs de hevigste Haarlem-suppor ter moet toegeven, dat de 4-1 Uit slag erg geflatteerd is. Haarlem speel de misschien wel wat technisch oe- ter, maar daar staat tegenover dat de Bredanaars het legioen langs lijn meekregen door hun geestdriftig spel. NAC lokte de Haarlemmers met succes in den buitenspelval, doch een maai waren zij hier zelf de dupe van Kort voor de rust, de stand was 1-1, plaatste de Haarlemsche links-buiten Groeneveld den bal ver naar voren in de richting van het doel, juist op een oogenblik. dat Roozen en Smit buitenspel waren gezet. Deze dach ten, dat er gefloaen zou worden en hepen terug. De bal kwam echter bij den doelman en de scheidsrechter liet doorspelen. Kools liet den bal rustig loopen, waarna de rechtsbinnen Boe ree toesnelde en doelpuntte. De an dere doelpunten in de eerste helft waren van Groeneveld, die Haarlem na 0 minuten de leiding had gegeven en Pirard, die uit een voorzet van rechts den gelijkmaker had gescoord. Een kwartier na de hervatting werd Rcozen in het beruchte gebied ge vloerd. Smit nam de toegewezen pe nalty. doch Kools topte den bal. Kool was echter te vroeg van z\jn plaats geloopen, waardoor de straf schop moest worden overgenomen. Thans ging het schot van Smit even wel naast. Roozen en Smit brachten den eind stand op 4-1. D( return-match NAC-Haarlem op Zondag a.s. heeft plaats om 7 uur. Ajax bofte. a LHOEWEL de intelligent spelende Limburgianen telkenmale flink ten aanval togen, konden zij het na tionale backstel, dat nog aangevuld werd door het als steds actieve Ajex micJdentrio. niet zoo vaak verrassen. De Amsterdammers boften omdat de scheidsrechter een zuiver buitenspel doelpunt niet zag. Rust ging in met 2-0. Een trage party. |"N NIJMEGEN is het een vrij trage partij geworden. Niets deed ver- RU1TERSPORT GESLAAGD CONCOURSHIPPIQUE TE WESTDORPE. Dt R.K. Land. Rijver. „De Vlakte- ruiters" te Westdorpe organiseerde een concours-hippique waarvoor groo- te belangstelling bestond. Alle rijver- eenigingen van den NCB in Z.-Vlaan deren werkten hieraan mede. De uit slagen zijn: 1. Individueele dresuur: 1 R. Vael met Jackie. St. Joris te St. Jansteen. 2 H v. d. Wielen met Laddy, St. Mi chael te Lamswaarde. 3 C. Bogaert niet Willy, idem. 4 R. Backe met Willy de Vlakteruiters te Westdorpe 5 E de Smet met Willy, idem. Dressuur achttallen: 1 De Grens- ruiters, Sas van Gent. 2 St. Joris I St. Jansteen. 3 St. Michael I, Lams waarde. 4 De Vlakteruiters, Westdorpe 5 St. Martinus, Kloosterzande. 6 St. Joris II, St. Jansteen. 7 De Sehelde- ruiters, Graauw. 8 St. Michael II, Lams waarde. Springconcours: 1 P. de Kok met Egir o f. 25 sec. 2 A. Menu met Jac kie 8 f. 30 sec. 3 A. Magnus met Rathij 12 f. 28 sec. Patrouille-springen: 1 De Vlakte ruiters. Westdorpe. 2 Grensruiters, Sas van Gent. 3 De Schelderuiters, Graauw. 4 St. Joris I, St. Jansteen. Aangespannen landbouwtuigpaarden type Oldenburger: l R. Steyaert, Graauw met Black. 2 E. v. Water schoot, Kloosterzande met Jarky. 3 J. Ramon, Sas van Gent met Jarky. Aangespannen landbouwtu.gpaarden Geldersch type: le Gebr. Vael, St. Jan steer met Roza. 2 R. Verhelst. West dorpe met Carlo. 3 R. Backe, West dorpe met Willy. ATHLETIEK r Intern, wedstrijden te Rotterdam. Zondag zal op de Nenyto-sintelbaan te Rotterdam een internationale ont moeting plaats vinden waaraan be halve vrijwel alle Nederlandsche cracks eveneens wordt deelgenomen dooi een Zweedsche en een Belgi sche ploeg. Van de Zweden noemen wij Strandberg, Lund, Horden, Nils- son en tenslotte Anderson, die op de 5000 M. M. Sluikhuis zal ontmoeten. Bij de Belgen zien we Bourgaux, Bran- cart. van Goethem en Braekman. SCHAKEN OM HET PERSOONLIJK KAM PIOENSCHAP VAN ZEELAND. In hotel Centraal" te Goes werd de eerste ronde gespeeld voor het per soonlijk kampioenschap schaken van Zeeland. Onder flinke belangstelling der Goesche schaakliefhebbers wer den na feilen strijd de volgende par tijen beëindigd. M. J. Quakkelaar, Hansweert-K. Maartense, Middelburg 1-0. M. Ver- burg, Middelburg-A. Reusen, Goes 0-1 P. de Zeeuw, Middelburg-Dr. A. Vol- mei. Wolfaartsdijk 1-0. J. M. Mullie Colijnsplaat-H. Voorhaus Sluiskil Va— V* De titelhouder, dhr. J. J. v. d. En- de uit Zierikzee had voor deze eerste ronde „rust". moeden, dat de Nijmegenaren met 6-3 zouden winnen. Met rust was de stand namelijk l-lNa de rust pakte NEC echter wat beter aan. kieldrecht geslagen. Clinge 1 speelde een vriendschap pelijke wedstrijd tegen Kieldrecht, waarbij Clinge op overtuigende wijze zijn meerderheid demonstreerde. De e ndstand was 5-0, waarbij de rust inging met 3-0. Er heerschte een pret tige sfeer bij dezen interlandwedstrijd in klein formaat. Beperking voor Zeeuwsche streken. yooR het geheele rijk, zal behoudens hierna te noemen uitzonderingen, de jacht op de volgende wildsoorten tusschen de daarbij vermelde data zijn ge opend: Klein wild: Patrijzen 31 Aug. 1946 t/m 31 Dec. 1946, faaanthennen 1 Oct. '46 t/m 31 Dec. 1946, fazanthanen en houtsnippen 1 Oct. 194)6 t'm 15 Jam. 1947 hazen en korhanen 1 Nov. 1946 t m 31 Dec. 1946. Waterwild: Wilde eenden en slobeenden 24 Juli 1946 t/m 15 Jan. 1947, alle ove rige soorten eenden (behalve berg eenden en eilriereeniöen)ganzen (behalve brandganzen, watersnip pen en meerkoeten 7 Aug. 1946 t m 15 Jan. 2947, goudplevieren 1 Oct. 1946 t/m 15 Jan. 1947. Het vangen van waterwild door middel van eendenkooien zal slechts zijn toegestaan ten aanzien van alle soorten eenden (behalve bergeenden en eidereenden) van 7 Aug. 1946 t.m. 15 Jan. 1947, Het viangen van waterwild door middel van netten, waarvan het gebruik is geoorloofd, zal slechts zijn toegestaan ten aanzien van ganzen (behalve brandganzen) van 7 Aug. 1946 t/m 15 Jan. 1947 en goudplevieren van 1 Oct. 1946 t'm 15 Jan. 1947. De jacht op patrijzen wordt niet geopend op het eiland Walcheren. De jacht op hazen wordt niet geopend op het eiland Walche ren, in de gemeenten Wemeldinge, Kruiningen en Ierseke, (beoosten het kanaal door Zuid-Bevbland) en in de gemeenten van het eiland Schouwen en Duiveland met uit zondering van de gemeenten Burgh, Renesse, Haamstede, Noordwelle, Eikerzee en Ellemqet en in den Wieringermeerpolder. Voor het geheele rijk aal de jacht niet worden geopend op: edelherten, damherten,, reekalve- ren (in 1946 geboren) korhen- nen zwanen, brandganzen, berg eenden, eidereenden, du iters, kemp hanen, wulpen scholeksters, grut to's, tureluurs en waterhoentjes. Prof. Westra kreeg 20 jaar tteT Bijz. Gerechtshof te 's-Gra- venhage heeft den oud-burge meester van den Haag, prof. mr. J. Westra, tegen wien de procureur fiscaal de doodstraf had geëischt, wegens hulpverleehing aan den vij and. tot 20 jaren gevangenisstraf veroordeeld. overeenstemming over Triest en Ital. Koloniën /"'EDELEGEERDEN hebben na afloop der bijeenkomst der ministers van Buit. Zaken te Pa rijs meegedeeld, dat de ministers accoord zijn gegaan met een Ame rikaansch plan voor internationa lisatie van Triest en tevens over een plan voor de Italiaansche koloniën, waarvan echter geen bij zonderheden zijn verstrekt. Het Amerikaansche plan voor Triest wordt gekenschetst als het resul taat van het oorspronkelijke uit zes punten bestaande Russische plan. gisteren door de Franschen en heden door de Amerikanen ver der geamendeerd. Gedelegeerden verklaarden voorts, dat Molotof weigerde een datum voor de vredesconferentie der 21 landen vast te stellen, voor dat de groote vier tot overeen stemming zouden zijn gekomen over de Italiaansche herstelbeta lingen. Er bestaat evenwel hoop, dat de datum voor de vredescon ferentie in den loop van de vol gende dagen zal worden vastge steld. HULP AAN GEALLIEERDE PILOTEN. Maandag jl. plaatsten wij een artikeltje, waarin wij melding maakten van het feit, dat aan een viertal Z.-Vlaamsche polltle-men- schen een oorkonde werd uitge reikt. waarmee hen door den Chief Air Marshall dank werd gebracht voor de door hen verleende hulp bij de ontsnapping van geallieerde piloten. Naast deze vier genoemde politiemenschen. viel dezelfde on derscheiding ten deel aan den ma- réchaussée A. Zeldenrust te Clin ge en den fabrieksarbeider A. Brac- ké eveneens uit Clinge. Nader ver nemen wij, dat er plannen bestaan aan genoemde personen de Belgi sche onderscheiding van de Leo poldsorde uit te reiken. EXTRA REISGELEGENHEID NAAR GOES. Om te voldoen aan de vele vra gen die i.v.m. de verkeersregeling naar de landbouwtentoonstelling te Goes werden gesteld is een extra dienstregeling van de Z.V.T.M. ge organiseerd. Nog een wijziging trad heden in. Naast een kleine verbe tering aan de heenreis vanuit Hulst weiden verbindingen gegeven op iedere boot, die op 5 en 6 Juli in Perkpolder aankomt. Zoo is het mogelijk om tot middernacht ge bruik te maken van de bussen en trams. DE ZAAK BRINCKMAN. Zooals wij eenige weken geleden mededeelden, zou de derde zittings dag van het Tribunaal te Terneu- zen aangaande de zaak tegen J. Brinckman, de directeur van het G A. B. a.s. Zaterdag plaats vin den. Door diverse omstandigheden gedwongen, werd deze zitting ver schoven naar Zaterdag 20 Juli a.s. Middelburg Eindexamen R.H.B.S. Voor het diploma-A slaagden: J. P. Barentsen, Souburg; Ba. Dekker, M'burg; Willy de Dreu. M'burg; Marianne de Groof, Goes; F. Hoek, M'burg; C. W. Janse, M'burg; D. Julianus, M'burg; Janneke de Koster, M'burg; I. P. van Leerdam Nw. en St. Joosland; Leny Ooster huis, Vlissingen; J. J. Roth, M'burg Bep van Schagen, M'burg; G. Val kier, Kortgene; Hester Vreugden- hil, Zoutelande. Afgewezen 2. Nieuwdorp. Opbrengst. De collecte ten be hoeve van het Prins Bernhard- fonds heeft alhier opgebracht f 217.40. Goes De maileoach. Dinsdag maak te de maileoach van de midden- star.dsvereenigmg twee officieele ritten. Eerst met vertegenwoordi gers van de pers en in den avond met het gemeentebestuur van Goes Onder groote belangstelling voor het hooge, groote vehikel had de af- en rondrit plaats. De veering van het rijtuig is voor treffelijk en de reizigers op de „bo ven-étage" hebben een schoon ver gezicht. Als we ons niet vergissen, zal de postkoets in de komende da gen bestormd worden. Na afloop der officieele ritten werden de gas ten ontvangen in de Korenbeurs en toegesproken door den heer H. Verwer. 's-Heerenhoefc Burgerlijke stand. Geboren; Hubertus zv H. Boonman-Grim- minck; Maria dv B. Paree-Mar- tens; Maria dv J. Rentmeester-de Jonge. Overleden: M. Boonman 2 d. J. de Jonge 3 mnd. Sas-van-Gent Ledenvergadering Kath. Arb. Beweging. De door de afdeeling Sas van Gent belegde algemeene ledenvergadering van de R.K.A.B. had dezen keer een bizondere be langstelling. Een zeer korte agendai waarin onder meer werd medegp üeeld hoe en wat werk ear reeds gedaan is, en nog gedaan wordt om Óen Minister op zijn besluit inza&i Mestvarkens terug te doen komen en alsnog ook voor de fa brleksarbeiders en andere, in Z. Vlaanderen de mogelijkheid daar te stellen zelf een mestvarken te houden en slachtvergunningen hiervoor te verstrekken. Verschil lende adressen, telegrammen enz. waren hierover reeds gewisseld. In !_>der geval werd den houders welke in het geval verkeeren, me degedeeld niets te ondernemen voor 15 Juli a.s. de dag w-aarop volgens de minister de varkens moeten opgeruimd zijn. Verder werd nog mtdedeeling gedaan over de Meeting welke 4 Augustus te Sas zal doorgaan en waarvoor aller medewerking en tegenwoor digheid weid gevraagd. Tot slot sprak Geest. Adviseur Kapelaan Dieriti. nog een hartig woordje over de huidige toestand, waarin het als het ware weer een wedloop is tusschen geld of ongeloof. Hij vroeg de leden vooral veel te bidden om sterk te staan tegen de wereldsche voorspiegelingen. GROOT ARBEIDERSFESTIJN Door de Bredasche Diocesane Arbeiders Bond werd besloten om dit jaar drie grootfe meetingen te houden, waarvan twee in West Brabant en een in Zeeuwsch Vlaan deren. Deze keer was het Sas van Gent dat werd uitverkoren en dus het groote festijn voor de arbeiders in Zeeuwsch Vlaanderen moet op 4 Aug. a.s. organiseeren Sas dat een bloeiende R.K. Werkliedenver eeniging heeft is dat echter wel toevertrouwd en zoo zagen we dan ook een goed gevuld programma klaargemaakt. Als sprekers komen hierop voor Pater Severus iemand die door zijn talent op bijeenkomsten in Brabant en elders, de massa trek en vervolgens Dré de Wolf de se eretaris van de Nederlandsche Katholieke Arbeiders Beweging. Verder vernemen we da-t Z.H. Ex cellentie Mgr. Baeten Coadj. Bis schop van Breda heeft te kennen geguven bij dit festijn tegenwoor dig te willen zijn. Het wordt een drukke dag voor Sas, ma>air het zai ook een mooie dag worden voor de K.A.B. in ons gewest. Met honderden zullen de leden van alle delen van ons gewest komen ge tuigen van hun eensgezindheid. De muziekgezelschappen van Westdorpe en ook van Clinge (laatste officieus) hebben hun me dswerking toegezegd. Een geluids installatie opgesteld op het terrein waar de meeting plaats zal vinden zal er voor zorgen, dat niet alleen ieder der aldaar aanwezigen maar geheel Sas van Gent als het ware zal kunnen meeluisteren naar het geen hier zal worden gesproken. Het slotwoord zal worden ge sproken doir den jongen Breda- schen Diocesanen voorzitter Jan Mertens. Gemeenteraadsverkiezing. De volgorde der lijsten voor de a.s. raadsverkiezingen in onze gemeente is als volgt: No. 1Katholieke Volkspartij, lijsttrekker C. L. de Maayer; No. 2: Gemeentebelang, lijsttrekker A. A. Marquinie; No. 3: Partij van den Arbeid, lijsttrek ker J. J. de Leux; No. 4: Protes tanten, lijsttrekker J. de Braai en No. 5: de Communisten, lijst trekker C. M. Sijders. Sluiskil Geslaagde uitvoering. De Ka tholieke Tooneelver. gaf voor eeii uitverkocht Parochiehuis een op voering van „Vlammende Vleugels een spel uit het vliegersleven dat geschreven is door Willy van den Berg. Het spel, dat door de spelers werd vertoond, was de gewone dilet tantenkwaaltjes als preektoon en vooral in de dramatische momen ten het tikje te veel pathos daar gelaten, van goede kwaliteit. Het groote euvel dat men bij dilettan ten meestal aantreft nl. het zich niet los kunnen maken van de planken, het geheel anders spreken dan in het gewone dagelijksche doen. trad ook hier op. Bas Gommers, hoofdrolspeler gal een gave, vlotte vertolking van zijn rol en boeide van begin tot eind: vooral zijn ontboezeming na het mislukken van den wedstrijd trok zeer de aandacht en wekte sterke natuurlijke ontroering. Directeur Vlesschaert liet ons genieten van 'n spel zooals dat door dilettanten maar al te weinig gegeven wordt in dit genre rollen. Hij was werkelijk directeur. Zijn acteeren en spreken gaf volle bevrediging en zijn ge zicht gaf steeds meesterlijk de in nerlijke gevoelens van blijdschap, bezorgdheid en ontstemming weer. Henk Bosschart de tegenspeler van Bas Gommers speelde een goede party, hoewel hij niet op de hoogte kwam van laatstgenoemde; zijn ver haal van hun redding was van uit stekend gehalte. Benaar beelde de kwade genius in dit spel zeer goed uit en Inspecteur van Baar, hoewel hier en daar een tikje te veel in preektoon, vervallende, speelde een bevredigende partij, terwijl Salle- veldt als marconist een goeden in druk maakte. De „ouwe 3art" maak te zijn bescheiden rol tot een be hoorlijke creatie en had zeer mooie momenten, terwijl Gertje de moei lijke jongensrol vrij goed heeft ver tolkt. De overige kleine rollen, waar die van Pa Bosschart de dominee- rende was, werden niet onverdien stelijk vertolkt. Wy mogen zeer zeker zeggen dat spel en spelers ons een genoeglijken en vaak ontróerenden avond heb ben bezorgd, terwijl wij van dit spel hebben kunnen leeren, dat kame raadschap, dat wil zeggen: een ver heven en edele vorm van naasten liefde, ver te verkiezen is boven na ijver en haat. Zuidzande, Burgemeester gaat heen. Bij K. B. is met ingang van 1 Juli bur gemeester J. P. M. Beelaerts van Em michoven in gelijke functie be noemd te Dubbeldam. Westdorpe Installatie burgemeester. On der zeer groote belangstelling is al hier burgemeester G van Waes geïnstalleerd in een plechtige raads zitting. Na afloop had een défilé plaats. Voorts werd de dag gevuld met volksspelen. Wij hopen op een en ander uitvoeriger terug te ko men. GOES. Kleine veiling van I Juii. Aardbeien f 0.63-1-38. Frambozen i i.3ö -1.94 Prolific f 0.60-1.23 Kersen: Hol landers f 0.36-2.01. Meikersen f 0.31- 2.00. Markiezen f 0.36-2.13. Porcelein- kersen f 0.48-1.33. Bruine Blanche f 1 03. Roode Blanche f 1.11. Su ker- kersen 1.02-1.25. Morellen f 0.38-1.91 Vr. van Werder f 0.58-1.21. Vr. zwarte f 1.71. Jaap Kostenkers f 1.68. Va- rikse zwarte f 0.36 Krieken f 1.62. Kassnijboonen f 1.19. Postelein f 0 06. 0.24. Andijvie f 0.06. Alles per kilo. Sla f 3.00 per 100 krop. Kroten f 0.09' 2 Bospeen f 0.13. Anemonen f 0.21-0.39 alles per bos. HULST. Op de Maandagmaikt werden 53 biggen en 16 stuks vee aan gevoerd, waarvan resp. 47 en 9 exem plaren werden verkocht. s-HERTOGENBOSCH. 3 Juli. Op de markt van heden werden aange voerd 3774 stuks vee, zijnde: 861 run deren, 334 nuchtere kalveren, 1542 big ger., 355 schapen, 49 geiten, 633 lam- meien. De prijzen waren als voigt: Melk- en kalfkoeien van f 550 tot f 725 per stuk Kwaliteit iets hooger. Guiste koeien f 3°0 tot f 450. Kalf- vaarzen f 450 tot f 600. Klamvaarzen f 325 tot f 450. Guiste vaarzen f 275 tot i 375. Pinken f 150 tot f 250. Gras- kalveren f 75 tot f 150. Biggen f 20 tot f 50. Schapen f 45 tot f 65. Lammetcn f 20 tot f 30. Weide geiten f 40 tot f 65. Fokschapen met lammeren van f 60 tot f 100 per stuk. Runderen wei nig aanvoer. Handel kwaliteitsvee zeer goed. Biggen minder aanvoer, hoofdzakelijk leveringsprijs. Schapen en lammeren matige aanvoer, handel iels vlugger. Geiten aanvoer gering, hardel vlugger. Bonnenprijs 3 ets. p. kg DISTRIBUTIEKRING HONTENJSSE Data na-uitreiking. De na-uitreiking bonkaarten K-L 608 en tabaks-versnaperingenkaai ten zal gehouden worden te Kloostei- zande op 5 Juli 1946 van 9-11.30 uur. D.D. KRABBENDIJKE Na-uitreiking nieuwe bonkaarten Deze zal plaats hebben te Krabben- dijke in de Openbare School op 9 Juli in onderstaande volgorde: Inwo ners van Krabbendijke 9-10 u. Ril- lard-Bath 10-11 u., Waarde 11-11,30 u., Kruiningen-Hansweert 1,30-2,30 u., Ierseke 2,30-3,30 uur. Uitreiking schoenenbonnen Juli 1946. personen, wier TD nummer eindigt op 1 kunnen, voorzoover ze na 1 Jan. 1945 nog geen schoenenbon hebben ontvangen, een bon afhalen: te Ier seke 8 Juli 9,30-12 en 1-3,30 u., te Ril- lard-Bath 8 Juli 9-12 u. te Waaide 8 Jul. 2-4 u., te Hartsweert 10 Juli 9,50 -1? u„ te Krabbendijke 10 Juli 9-12 u en 2-4 u., te Kruiningen 11 Juli 5- 12 en 1,30-3,30 u. Kinderen die in Juli 10 maanden oud worden, kunnen, n- getcht hun TD-nummer. een bon ont vangen TD en inlegvel meebrengen. Na deze uitreiking kan de bon ïog afgehaald worden op het kringkan- tooi tot uiterlijk 25 Juli a.s. 836-o D.K. MIDDELBURG Uitreiking schoenenbonnen Inwoners der gemeente Middelburg of St. Laurens wier stamkaartnum mer op een l (éé)n eindigt en die se dert 1 Jan. 1945 geen bon voor lede ren schoenen ontvingen kunnen op onderstaande data tegen overleggtng van hun stamkaart met inlegvel bij de afdeeling schoenen zaal 4 van het kantoor Zuidsingel een bon afhalen: 8 Juli A t.m. C,9 Juli D t.m. H, 10 Jul'. i t.m. M, 11 Juli n t.m. p, 12 Juli q t.m. u. 13 Juli v t.m. z. Voor de inwoners der tot den kring Mid delburg behoorende dorpen volgt nog een nadere publicatie. Na-uitreiking bonkaarten 8e en 9e periode. Deze zal plaats vinden in de öo- gardzaal op 5 Juli 9-12 en 13,30-16,30 u. aan niet-zelfvei zorgers x op 6 Juli 9-11,30 uur aan zelf verzorgers. Op deze na-uitreiking zullen ook geholpen war den de ingezetenen van de tot den kring Middelburg behoorende dorpen welke hun bonkaarten niet op tijd hebben afgehaald. 837-0 winkelsluiting tijdens de landbouwdagen. De Burgemeester van Goes brengt ter openbare kennis, dat het in ver band met de landbouwtentoonstelling geoorloofd zal zijn om de winkels open te houden op Vrijdag, 5 Juli a.s. zoo lang men verkiest; op Zaterdag 6 Juli a.s. tot des nachts 12 uur. Goes, 2 Juli 1946. 858-0 LANDBOUWDAGEN. De Burgemeester van Goes noodigt de ingezetenen hierbij uit om gedu rende de landbouwdagen van 4 t.m. 6 Juli a.s. allen de vlag uit te ste ken. teneinde het feestelijk aanzien der stad te verhoogen en tevens uiting te geven aan onze vreugde over het ïoo-üarig jubileum der in onze Ge meente gevestigde Zeeuwsche Land- bouwmaatschappij Goes, 2 Juli 1946. 857-C

de Stem | 1946 | | pagina 2