Si ad enl Land Luc Ca WE 2 P.A. Blijft Sjahrir toch aan? IN T KORT KERKELIJKE KALENDER nu de gevaren te Vlissingen voorbij zijn, wil men ook deze ouden van dagen weer gaarne hier terugbrengen. Doch tot nu toe ontbreekt een geschikte ge legenheid, daar het Gasthuis, dat ook zwaar van de beschieting ge leden heeft, voorloopig nog niet te gebruiken is. De regenten zyn nu met het gemeentebestuur in onder handeling voor de inrichting van de buitenplaats „Der Boede", aan. den weg Vlissingen.Koudekerke. Hoewel er weinig van de heerlijk heid is overgebleven treft men hier als zeldzaamheid rond het huis nog wat groen aan. Zondag a GRQOTE Bezoekt - - STA ZWEV vo Amusenu /AVER de politieke moeiiykheden ln de Indonesische regeering is tot nu toe niet meer veel nieuws binnengekomen, in geen geval ver helderend nieuws. Sjahrir gepolst over de mogelijk heid dat Nederland niet bereid zal zij» tot verdere besprekingen, in dien de onderhandelingen niet tot een gunstig resultaat zullen komen, heeft sfinx-achtig geantwoord: „Dit is mogelijk, hoewel deze zaak thans nog niet duidelijk is." Hy zal vandaag in Batavia terug keeren en het is dan natuurlijk mogelijk, dat de pers iets meer van hem loskrijgt. Ondanks alles blijft men in Ba tavia de hoop koesteren, dat Sjahrir zal aanblijven. De oppo sitie weet heel goed, dat zijn heengaan van emstigen invloed op de betrekkingen tusschen de Indonesiërs en geallieerden zal zijn. Tl/Ten verwacht dat dr. v. Mook be- gin Juni naar Makassar zal gaan om met de vertegenwoordigers der buitengewesten in de bergstreek van Malino besprekingen te voeren over den toekomstigen status van hun gebied. Seyss Inquart 1 na Pinksteren aan de beurt HET proces tegen de oorlogsmis dadigers te Neurenberg ver loopt zóó traag, dat het niet mo gelijk is dat Seyss Inquart a.s. Maandag aan de beurt zal komen. Hij zal denkelijk nu na Pinksteren voor het hekje moeten komen. /AHURCHILL heeft in het Lagpr- huis bezwaren doen hooren met betrekking tot de door de Brit- sche regeering gevoerde politiek in. zake de voedselvoorziening. Hij be schuldigde de regeering vooral van gebrek aan inzicht: de voedselposi tie in de Britsche zone van het be zette Duitschland ware volgens hem te voorzien geweest. /^NGEVEER 1000 Japanschè oor logsmisdadigers zullen terecht staan voor misdaden, in Ned.-Indië begaan. ÏTET Ned. Medisch Missie Comité iMemisa) heeft sedert eenige maanden zijn werkzaamheden we der kurmen hervatten. De samen stelling van het comité is thans: Deken J. H. Niekel, voorz., dr. C. Fehmers arts, onder-voorz., c. A. A. Minderop arts, penningm (giro nummer 51360, Rotterdam), dr. J. A. G. ten Berg. arts, J. B. Deelen, arts, J. A. H. Hermans, arts, E. H. Hermans Jr., arts, N. H. van Muy- den, arts, dr. Th. H. Schlichting, arts, p. fr. M. Weenlnk OPM, H. J. A. M Willemsen. arts, Mr. L. E. Pieters, secr.. Nieuwe Binnenweg 132, Rotterdam. "yERNIETIG met alle middelen 't Duitschland van Bismarck en Hitier, heeft Smuts verklaard, maar tracht niet een groot historisch volk van zijn bestaansmiddelen te beroo- ven TJOOR de wilde staking in de Antwerpsche haven liggen nog zes Nederlandsche schepen daar vast met een totaal van ca. 13.000 ton koopw aar. 2 H. DE PAUS heeft Pater W. Govaart, algemeen overste der Paters van het Heilig Hart van Je zus, ontvangen. ONS LAND KRIJGT 20 DUITSCHE SCHEPEN XTET intergeallieerd agentschap voor de herstelbetalingen heeft 't gedeelte der Duitsche handels vloot. dat bestemd is voor herstel betalingen toegewezen. Nederland krijgt 6.59 pet. van de totale toewij zing. Dit beteekent 20 schepen met een totaal tonnage van 51.916 ton. Aanvankelijk was 49.400 ton toe gewezen. Zondag 2 Juni. Wit. Zondag onder octaaf van Hemelvaart. Tijdeigen. Mis Exaudi. 2e gebed octaaf Hemelvaart. 3e H. Macellinus enz. 4e voor de Mis sie. Credo. Pref. en Communicantes van Hemelvaart. Maandag 3. Wit. Mts van Hemelvaart 2e gebed v. d. H. Maagd; Concede. 3e voor Kerk of Paus. 4e voor de Missie Credo. Pref. en Communicantes van Hemelvaart. Dinsdag 4. Wit. H. Franciscus Ca- racciolo. 2e gebed oct. Hemelvaart. 3e voor de Missie. Credo. Pref. en Communicantes van Hemelvaart. Woensdag 5. Rood. H. Bonifacius. 2e gebed oct. Hemelvaart. 3e voor de Missie. Credo. Pref. en Communican tes van Hemelvaart Haarlem: H.H. Bonifacius en gezel len. Verder als boven. Donderdag 6. Wit. Octaafdag van Hemelvaart. Mis als op het feest. 2e gebed H. Norbertus. 3e voor de Mis sie. Credo. Pref. en Comunlcantes van Hemelvaart. Vrijdag 7. Wit. Mis van Zondag on der octaaf van Hemelvaart. Tijdeigen Mis Exaudi met Gloria. Geen Credo. 2e gebed v. d. H. Maagd Concede. 3e Voor Kerk en Paus. 4e voor de Missie, Pref. van Hemelvaart. Of: Wit. Votiefmis ter eere van het H. Hart: Mis van den Zondag onder het octaaf van Hemelvaart: Exaudi. Gloria en Credo, 2e gebed voor de Missie. Zaterdag 8. Rood. Vigilie van Pink steren. Tijdeigen. Pref. Communican tes en Hanc igitur van Pinksteren. Gloria. Geen Credo. Lezing der pro- fetiën en wijding der doopvont. (Paars). •yOOR u belegging, voor allen, saneering" zei 11 ons allen, saneering" zei min. Lieftinck gisteravond in zijn radio-uiteenzetting over de mo gelijkheid om met geblokkeerd geld in te schrijven in het Grootboek 1946. De minister noemde dit een goede manier om geblokkeerd geld in vrij geld te kunnen omzetten. VlfEGENS zijn landverraderlijke artikelen in de Arbeidspers werd de ex-hoofdredacteur van „Het Volk". Hendrik Lindt, door het Amsterdamsche Tribunaal ver oordeeld tot levenslange ontzetting uit journalistieke bezigheden, ont zetting uit alle andere openbare rechten en tot interneering voor een nader te bepalen tijd, daar de max. straf die het Tribunaal kan opleggen 110 jaar) voor Lindt niet voldoende werd geacht. Lindt zal nog apart voor het Bijz. Gerechts hof te Amsterdam terecht moeten staan vanwege zijn SS-er-schap. 20NHAG zal te Den Haag het nationaal hoofdkwartier van de Kath. jeugdbeweging worden inge- egend door den hoofd-aalmoeze- ner, den zeereerw. heer A, Verhoe ven, Aardenburg POLDERBESTUREN. Benoemd zijn tot: Ontvanger-griffier van het, Waterschap „De Vaikenissegeul", J. Vader te Krabbendijke; Dijkgraaf van het waterschap Brook en Rooland", J. L. van Gorsel te Oud-Vossemeer; Dijkgraaf van den „Fredea-iks- pold-er", C. L. Maas te Kortgene; Lid van den Dij kr a ad voor da waterkeering van de cala- miteuse polders „Onrust" c.a. ais vertegenwoordiger van den caiami- tetizen „Onrustpolder", L. J. Wisse te Wissekerke; A. Balkenende lid van den Dyk- raad voor de waterWaering van de calamiteuze polder „Onrust" c.a. is overleden. STICHTING 1940—1945. Opbrengst collecte 28 April5 Mei, Tweede verantwoording. Totaal eerste verantw. f 44,832,09 Arnemuiden - 1,278,16 Baarland - 371.46 Eikerzee - 432, Ellemeet - 87.76 's-Gravenpolder 379,95 Groede - 1,284,55 Hontenisse - 1.483,62 Kortgene - 1.945.74 Koudekerke 708,91 St. Laurens - 670,18 Meliskerke - 145.70 Nieuwvliet - 470, Overslag - 48 Ovezande - 373, Poortvliet - 494.80 Serooskerke (W.) - 433.85 Stavenisse - 897,30 Vlissingen 3.600,54 Vrouwenpolder - 576, Westkapelle - 807,02 Totaal f 61,320,61 UITSPRAKEN GOESCHE TRIBUNAAL. Gebr. M. en P. S,. aannemers te Goes, verbeurdverklaring van het vermogen met uitzondering van hetgeen zij per 10 Mei 1940 be zaten en ontzetting van het recht om als aannemers in den ruim- sten zin van het woord werkzaam te zijn met uitzondering van het klantenwerk. F. J, P, K, bedrijfsleider in Goes: hervatting onderzoek. J. E. P. K, idem. Martina V. kantoorbediende 's H. Arendskerke 52 dagen internee ring en ontzetting rechten. D. J. B. handelsreiziger te Goes, 4 jaar interneering en ontzetting rechten. W. van W., vischhandelaar te Goes, verbeurdverklaring van f 10.000,—. D. L. L, vertegenwoordiger te Goes drie maanden interneering en ontzetting rechten. Maria v. d. B.de D, verbeurd verklaring van hotel-inventaris en ontzetting rechten. Catharina M. O. te Baarland verbeurdverklaring van f 3000,— en ontzetting rechten. In een put gereden. Toen de 22-jarige A. van S. achter zich keek reed hy met zyn rywiel in een één meter diepe put van de ,vroegere weegbrug aan de Kaai. Hierby kwam hij met zyn hoofd1 op een ijzeren balk terecht. Met een hersenschudding en verwon dingen aan zyn zijde werd hij naar huis gebracht. Eede Verkavellngsconrmissie. In die verkavelingscommissie voor Eede werden door Burgemeester en Wethouders benoemd de heeren Fl. Dhaennens, C. Sturtewaegen en P. Roozen. Goes HAVEN VAN GOES. Burgemeester en Wethouders van Goes geven kennis aan de belangheb benden. dat voor het schoonmaken, opnieuw teren en het uitvoeren van kleine herstellingen aan een tweetal sluisdeuren op het Goesche Sas. tus schen 30 Juni en 18 Augustus 1946, niet regelmatig geschut zal kunnen wor den. INKWARTIERING. De Burgemeester der gemeente Goes maakt bekend, dat Inkwartie ringsbiljetten afgegeven vóór 1 Juni 1946 voor 5 Juni 1946 op de Gemeente- Secretarie, Afdeeling Algemeene Za ken moeten worden ingeleverd, voor zoover noodig zullen ter Secretarie nieuwe inkwartieringsbiljetten worden uitgereikt. De in te leveren biljetten moeten onderteekend zijn door den Comman dant van het betreffende onderdeel. Ook biljetten van verstrekte inkwar tieringen aan leden van de Gezags- troepen moeten worden ingeleverd. Inkwartieringsbiljetten ingeleverd na 5 Juni 1946 kunnen niet meer in behandeling worden genomen. Goes, 27 Mei 1946. 824-0 Raadscandidaten. Door de C.H.U. zijn de volgende personen candidaat gesteld voor den ge meenteraad: 1 L. Goeman, 2 J. van Melle 3* F. Polderman, 4 J. Duvekot, 5 C. v. d, Pijll, 6 J de Kruyter, 8 H. de Blaey, 8 C. Theune 9 T. Geense 10 J. Hollestelle, 11 A. de Bruyrtj. A. R. en S. G. Maandagavond vergadert de A.R.-kiesvereeniging.' De agenda vermeldt een voorstel tot samenwerking by de a.s. raads verkiezing met de Staa'tk. Gere formeerden. Daar de A.R. vreezen, dat hun tweede zetel gevaar loopt, hopen zy met de hulp der S.G., die niet met eigen lijst uitkomen en over een paar honderd kiezers beschik ken dezen zetef veilig te stellen. Initiatief buurtver. De buurt vereeniging Zuidvlietstraat schrijft ons: Daar tot op heden het gemeen tebestuur van Goes in gebreke ge bleven is iets te doen ter nage dachtenis van den wylen in de Mei dagen van '40 gesneuvelden ser geant, den heer A. Westdijk uit de».- gemeente, heeft de buurtver. „Zuidvlietstraat" in haar gehou den ledenvergadering besloten het onderhoud van het graf van wyien den heer Westdyk op zich te nemen. Burgerlijke stand. Getrouwd: P. Bruel 59 j. en M. Brusket 53 j. J. Pas- sieux 41 j. en I. Lockefeer 31 j. P. Geluk 22 j. en A. Machielse 20 j. A. Kitchener Jolliffe 30 j te Newport en M. Rories 23 j. W. Wilde 34 j. en w. v. Gesscl 29 j. S. Haitsma 25 j. te 's- Gravenhage en E. Karelse 26 j. A. Blondel 27 j. te Rotterdam en E. Jans- sens 20 j. J. Blom 24 j. en J. de Pree 20 j. C. Voois 22 j. en D. Schout 20 j. te Kloetinge. I. Scheele 23 j. te Axel en G. C. Harinck 22 j. E. v. d. Male 24 j en J. de Pree 25 j. G. de Witte 22 j en M. Spruijt 22 j. te Ka- pelle. Geboren: Paulina J., dv K. Noels en A. Deij te Kortgene. Jacob G. zv ■T. van Maldegem en M. de Die te Kortgene. Maria dv M. Oostdijk en J. Rijnberg. Lena dv L. de Nood en A. v. Hekken. Pieter zv H. Stejn- meier en M. de Laat Jacob zv O. Kooi en M. Nonnekes. Maatje dv W. Schrijver en A. Kaaisteker. Alexan dra dv M. Francissen en L. Drever Johanna dv A. Quinten en P. Brus ket Adriaan zv W. Mijnsbergen en M. Klaasse. Catharina dv W. Vleugel en W. van Dijk. Willem zv D. J. v. Zweeden en N. Reijerse. Elisabeth dv K. Schoester en M. de Kok. Jan zv W. van Wouwe en C Verburg. Mar len zv G. v. Kerkvoort eq n. Tigge- laar. Willem zv P. Driever en M. E. Dekker. Jan zv J. Harthoorn en L. Blok. Willem zv W. de Jongh en L. Sturm. Overleden: D, Reijnhoudt 13 .1. T. L. de Bart 2 m. te Kloetinge T. Looy 16 d. te 's-Gravenpolder. E. Gunst 51 j. echtg. van C. Dronkers Hulst LUSTRUM KNAPENKOOR. Na de officiëele viering door het concert van het Röntgen-kwartet, volgde Donderdag ter gelegenheid van dit jubileum een meer in tieme viering. Begonnen werd" met een H. Mis in de kapel van de Eerwa-arde Zusters, opgedrragen door den eeremoderator, kap. van. Eekelen. Hierby waren tegenwoor dig koorknapen, ouders en genoo- digden. In een daarop volgende feestelyke bijeenkomst voerden di verse sprekers het woord.. Aller eerst Broeder Pius die in een over zicht over de voorbye jaren de diverse gebeurtenissen releveerde. De verste jaren waren gekenmerkt door een ongekends bloei, waarna door een gebrek aan siemmen- materiaal een inzinking volgde. Na 'jen stillegging van 1 jaar kon eefttér weer met nieuwe moed be gonnen worden, zoodat momenteel weer uitstekende resultaten wor den bereikt. In (ie toekomst zullen dé bekende knapenkoortournee's weer worden hervat. Hierna sprak één der oud-zan gers, wiens woorden vergezeld gin gen van bloemen en eenige aar dige geschenken.. Broeder Overste wees op de cultureele opvoeding der jeugd, waar-bij hulp der ouders noodzakelijk is. Tenslotte voerden eeeremoderator zoowel a'ls mode rator nog het woord. Des namiddags vierden, de koor knapen het jubileum met een filmvoorstelling en een maaltyd. Kermis in zicht. Het is zicht baar aan de woonwagens op de markt, de half afgebouwde tenten en de' drukke belangstelling d/er jeugd: de kermis, komt. Traditie getrouw valt ook dit keer 6e ope ning op den eersten Zondag na Hemelvaart. Indien ook voor het overige vastgehouden wordt aan die traditie dan wordt ook deze ker mis een welkome oase in 6e woes tijn der dagelii-ksche zorgen. Heinkenszand K.V.P.-candidaten. Door de afdeeling Heinkenszand der Kath. Volksparty zijn als candidaat ge steld voor 6en gemeenteraad de heeren: 1 A. Simonse, Bzn 2 A. Rijk, Dz.n 3 L. Geus, 4 J, Priem, 5 D. de "Winter; 6 A. van Leeuwen, 7 H. Vernvue, 7 A. Pieters St. Jansteen Smokkelarij. Op het erf van P. B. te Heikant zyn 6es nachts dieven geslopen en met een partij aardappelen vermoedelijk de grens overgestoken. Brand. Door onbekende oor zaak brandde een mijt vlas van zekere C. B. op ziijn veld in ói „Schommeling" af. Kloosterzande R. A. M. DE MAAGT OVERLEDEN. Ons bereikte het bericht, dat de 2e luitenant R. A. M. de Maagt van de le Mariniersbrigade 4 Mei j.l. is overleden aan een hersen- aandoening. De overledene was O. en O.-officier. Hij heeit in korten tyd met vindingrykheid en ener gie wonderen verricht. Daarvan getuigt de welhaast monumentale Mariniersclub op Tjoendijoengan. Van vroeg tot laat was hij in touw om zyn ideaal: de jongens van de Brigade een tehuis te ge ven, waar zij ontspanning, vertier en gezelligheid konden vinden, te verwezenlyken. Teleurstellingen werden hem hierbij niet gespaard. In Camp Davis, bogon hy zyn om vangrijk werk. Zijn verder reikend ideaal was, om, wanneer het mo ment van thuisvaren zou zyn aan gebroken, de bemiddeling te orga- niseeren voor het herkrygen der burgerbetrekkingen. Het heeft niet zoo mogen zyn. Ook hij werd na een strydbaar leven ondergronds in Nederland en bovengronds by de Mariniers, een diergenen, die vei- van Nederland ver van liet gé-liefde Zeeuwsch-Vlaanderen moe ten rusten. Middelburg R. K. Bibliotheek. Op Zon dag 2 Juni a.s. zal de Katholieke leesbibliotheek weer voor het eerst sedert vele jaren geopend- worden. Men heeft haar onder weten te brengen in de zaak van den heer Van 't Westende aan de Pottenmarkt. De organisatie is in handen van de Jv-ugdstandsorgani- satie, die eiken Zondag van 12—1 uur gereed staat oin haar prach tige boekencollectie uit te leenen. Zy verwachten dat velen van deze gelegenheid om goede lectuur te krijgen, gebruik zullen maken. Sluiskil Moederavond. Door de K. A. afd. vrouwen werd een moeder avond georganiseerd met medewer king van 't vrouwelyk jeugdwerk. De tooneelstukjes, die werden op gevoerd waren keurig verzorgd. Natuurlijk moest d'J koffie ook een groot» rol spelen op dezen avond: terwyi mooie pryzen onder de moeders werden verloot. Dat ze weer genoten hebben is zekér. Bedevaart Oostaeker. Voor 't eerst sinds 7 jaar togen er een 30- tal pelgrims ter b-Jdevaaït naar Oostaeker (B.) Deze bedevaart werd gehouden door leden van het patronaat. Vlissingen ONZE OUDEN VAN DAGEN. In 't begin van den oorlog- wer den de ouden van dagen die hier ip t Gasthuis werden verpleegd naar Z. Beveland gebracht. De meesten vonden onderkomen te Wolf aarts- dijk en de anderen te Goes. Wat de ouden van dagen te Goes betreft die zich in de Vakschool bevinden, is nog niets definitief bekend. Men tracht echter ook hier een oplossing te vinden, waardoor het mogelijk zou zyn, deze school met September weer voor het eigenlijke doel te ge bruiken. IJzendijke Uitslag groslöststemming van den Kath. Kieskring. voor den gemeenteraad. De volgorde der oandidaten door deze stemming verkregen luidt als volgt: I J. van Damme llf stemmen, 2 A. Calen, 130 st.; 3 J. Sturm 139 St.; 4 J. Hamelynk 75 St.; 5 P. Haverbeke 73 stemmen; 6 A. v. d, Horst, 73 stemmen; 7 J. Ver straten 63 stem men; 8 C. DoensHaverbeke 61 stemmen; 9 C. van Kerkvoorde 59 stemmen; 10 V. Driessen 53 stem men; 11 G. Doens—Buysse 42 stemmen; 12 L. de Mul, 17 stem men. Totaal stemmen 184, waarvan 7 ongeldig. Het aantal stemmen van de groepen was als volgt: Landbouw 287 st. Vrye beroepen 220 stemmen. Werknemers 186 st. Middenstand 202 stemmen. Rectificatie. Onlangs heb ben wij in een aanbestedings- tfjricht gemeld, dat de „Bouw onderneming IJzendijke" de in- schryving te laat inleverde. Ge noemde onderneming deelt ons mede dat dit niet juist is.. De in schrijving werd even vóór het sluiten van den termijn inge leverd. war is cn re doch? SAS VAN GENT: Zondag 2 Juni: Prijsvlucht uit Arras door duiven- maatschappij De Vrede. Hulst: Zaterdag 1 Juni: schieting bij G. de Nijs, aanvang 16,30 uur. Zondag 2 Juni: idem, aanv. 15 uur. Schieting bij Batavieren om 15 uur. Maandag 3 Juni: schieting, bij Jac. Ongenae. Schieting bij Batavieren, om 15 u. Dinsdag 4 Juni: schieting bij G. de Nijs, aanvang 16 uur. LAWNTENNIS OM DEN DAVIS-BEKER. Zuid-Slavi6 won met 3-2 van Tsje- cho-Slowakije voor den Davisbeker. VOETBAL JUNIOREN NAMEN REVANCHE De Aardenburgsche junioren namen bij den retourwedstrijd tegen hun Sluische collega's revanche en won nen verdiend met 3-1. ATHLET1EK SPRINT SUCCES-ESTAFETTE Op het NAC-terrein te Breda werd de jaarlijksche Sprint-succes-estafette over een afstand van 6 km geloopen, welke eindigde met een éclatante P. S.V.-overwinning. De uitslagen zijn: PSV.16 min. 51 s., Thor 17 m. 11.6 s., Sprint 17 min. 22.4 s.. Kunst en Kracht 17 min. 59.4 s.. Achilles 18 min. 18.8 s. Opmerkelijk was het verschil in stijl bij de diverse loopers. Doopen is een totaalbeweging en geschiedt niet al leen met de beenen, maar door een harmonische samenwerking vsn romp arm en beenbewegingen. Ad. Haagh liet dit laatste wel bijzonder goed uitkomen. De stijl van dezen niet meer zoo jongen athleet, blijft nog steeds een lust voor het oog. De prijsuitreiking vond plaats door den voorzitter van Sprint, dhr. A. Steup. Hij drukte zijn spijt uit over de onmogelijkheid tot het organJsee- ren van atletiekontmoetingen van grooter formaat in Breda door het ontbreken van een behoorlijk terrein hiertoe. De sintelbaan blijft nog steeds het punt, waarvan het zijn of niet zijn van de Bredasche athletiekbeoefe- ning en ontplooiing afhankelijk is. Heden zon onder 20.49 u., maan onder 23,08 u. Zondag zon op 4,25 n., onder 20,50 u. Maan op 6.40 u., onder 24,00 uur. Maan dag zon op 4,25 u., maan op 7,53 uur. Weersverwachting: Meest zwaar bewolkt, met tijdelijk regenval, die later overgaat in verspreide plaatselijke buien. Matige tot krachtige wind tusschen Z. en Z.W. Iets koeler dan gister. v< Eer? District IV. B mond; Eindhove R.B.C. District VI. D District I. AD t Gooi-EDO. Distrirt II: Haarlem-Sparta, DWS-VUC. District III: Q Quick-AGO VV? cles-NEC; Enscl District V: Leeuwarden; Fr Promot Goes-TSC; La Helmondia. Promot Taxandria-Wo< ste Tweede kl. De Steen-Iersek 3e Baardwijk-Hie 3e Zierikzee-Steei 3e RCS-Vlissinger AFD. Ie Cortgene l-Vol dia 2-Hansweei t le RCS 2-EMM 2. le Corn. Boys 2-1 Axel 2; Steen 2- 2-Terneuzen 3. le Schoondijke 2- l-Sluis 1. le Burgh 2-Schoi 2e Hontenisse 2- Vogelwaarde 2 Hulst 3, 1 uur. WIELRENNE. Lambrichs van Pauwels ei 20e er Dooi den grot Barrendero in «le Ronde van brichs zijn 2e pl klasseering niet deze aan Banen Het eindklassei 1 Langarica. i: Barrendero 137 Lambrichs 137 u\ Pauwels en Jo 20e en 23e plaa COR BIJS' Op de te Zuc nationale wiele Cor Bijster zich voor amateurs (Eng.) en Plottn AS. ZONDAG OP HET L, PROÏ AAlNI VOOI aan GEZELLIG PRIMA DR DE NIEUW rbil ^ooooooö^ Bestelt tijd bruine b Landras en ^OOOOOOOC

de Stem | 1946 | | pagina 2