top I Het Eeuwfeest der Z. L. M. I JaarvergadcriiiR „Harmonie" ILP001' de" directeur werd de wen- ■Sc lelijkheid van een muziekcon- ■™rs in het district naar voren KT, Het bestuur van Har- WEL ARBEIDERS GEEN VERGUNNING NIEUWE UITGAVEN tftadio- N Officieele mededeelingen gaat ver vaii voor n.i fc~)VER DE VIERING van het eeuwfeest der Z.L.M., op 5 en 6 Juli a.s., deelde men ons nog 't Volgende mee. Ook de jeugd zal in het feest be trokken worden. De Z.L.M. heeft n l. beslag weten te leggen op de documentaire nieuwe film: Boeren rechten voor him toekomst" en de ze in Nederland opgenomen rol prent zal op Woensdag 3 Juli voor Ie kinderen der hoogere klassen te jroes vertoond worden. Voor de pooteren draait de film gedurende Ie tentoonstellingsdagen. Om het kunstzinnig karakter der mtoonsteiling te verzekeren heeft nen zich de medewerking verze kerd van den heer Minderhout, [ie ook het affiche voor de ter- ponstelling teekende. Hetzelfde imtwerp zal ook gebruikt worden roor uit te geven sluitzegels. Voorts liet men den beeldhouwer Etiinne uit Delft een speciale me daille ontweron voor de Z L M„ die uitgereikt zal worden aan perso nen. die zich voor de organisatie en voor den landbouw zeer nuttig m° akten. Daar het sportterrein dat 4 H.A. root is, nog te klein blijkt om alle ïzendingen voor de tentoonstelling bevatten, heeft men ook beier- lende percelen gepacht, zoodat len thans over 6 H.A. de beschik king heeft. De Minister van Landbouw, de jeer Mansholt zal de tentoonstel- ing openen en tevers de algem. (ergadering op 4 Juli bijwonen. Zij tenslotte-nog meegedeeld, dat iet. springconcours het grootste is, lat tot nu toe in Zeeland werd ge- ïouden. Voor prijzen heeft men reeds een bedrag" van f 4590 be- J Scb'kbaar. I De organisatie van de grootsche ".tentoonstelling, vertelde ons de «Secretaris van het uitvoerend co mité. de heer A. Bruskes, vlot uitstekend, dank zij medewerking ;,Van alle mogelijke zijden. Biervliet Bevrijdingsfeest. Het program, ma voor Vrijdag 3 Mei luidt als ..volgt 18 uur: alle vlaggen halfstok uit: 19.30 uur: vertrek van de ■Ma rkt afgevaardigden Gemeente met kransen naar het R.K. kerk- Sbof; 19.45-20 uur: 2 min. stilte ter j'hevijerking van de gevallenen. Na 20.05 uur: toegang voor bezichtiging der graven van de Engelsche sol daten voor belangstellenden. Voor Zaterdag, de nationale feestdag is het. als volgt, 1 uur: alle vlaggen uit: 1.15 uur: estafetteloop der ver "Htechillende buurtenprijsuitreiking op de Markt: 2 uur: aftocht naar het, voetbalterrein vanaf Markt met muziek: 2.15-4 uur: korte voetbal- wedstrijd door de voetbalver. Bier vliet. Hierna gecostumeerde voet balwedstrijd voor niet-voetballers [tan 20-80 jaar; 4 uur: terugtocht net muziek naar de Markt; 4.15 <6 uur: poppenkastvertooning op de Markt voor jong en oud; 67.15 uur: pauze; 7.158 30 uurconcert door Harmonie op de Markt; 912 uur; bal chamnêtre; 12 uur: slui ting met Wilhelmus. Herdenking Kerkdiensten. Zater dagochtend 4 Mei 7.30 uur R. K. Kerk speciale mis voor gevalleren. "Zondagochtend 5 Mei 10 uur: Ned. ïerv. Kerk; Bevrijdingsherdenking Hulpactie Scheldemond, Ten ibate van de ..Hulpactie Schelde- nond"' trad alhier op de bek"rce chansonnière Rie Heiwig in haar 'lUernationaal repertoire, a'?n den vleugel begeleid door haar moedbr. "Jet geheel werd afgewisseld met enige korte films, Met haar prachtig donker stemgeluid tracht de zangeres haar liedjes op voortreffelijke wijze ten Echoore. Het was dlan ook zeer Jammer, dat de belangstelling voor dezen avond zoo gering was. daar we hier in West Z. VI, op ctt, ge- "led heusch niet verwend zijn. Nu we zien. da't de artisten van boven de rivieren West Z VI ook "P™1,1™1 gebied de helpende h.nd willen bieden moeten wij op f bcurt °°k meer waardeering hebben voor dit lofwaardig streven I P^Vz"kvereeni«ing „Harmonie" hield haar jaarlijksche algemeene 1 vergadering. Uit het jaarverslag V van den secretaris bleek, dat de vereemging er financieel coed I ,^.°.rs J" Dooi" "vertrek naar elders I ïf r, vereeniging enkele wer- I leden- Het aantal donateurs l*f-nWel gesterm tot 101, Het ■salans van den directeur werd mei |25 pet verhoogd. Eind 1945 c£f S Kassaldo te zien van f 2997,20 De aftredende bestuursleden J 'v d ■Sa 11de en A, v. d. Walle wérden ■bh acclamatie herkozen, iTmitZaI nu iiidrvoor het initiatief Schriiveno teenu ver8adering uit- Ean 0 ter bespreking van het Goes FEESTPROGRAMMA VOOR ZATERDAG Van de Oranjever. ontvingen wij een uitvoerig feestprogram voor den nationalen dag. Van 2 tot 3 uur wordt Zaterdag middag op de Markt een gecostu- meerd schaakspel gehouden, wat 'n lust voor het oog beloofd te wor den Daarna volgt een concert op de Markt door Hosanna en een défilé der Jeugdorganisaties. Begeleid door muziek van Eupho- nia zal vervolgens van 4 tot 6 uur samenzang worden gehouden, af gewisseld door volksdans, gymna stiek. enz., van de jeugd. De avond vangt aan met stemmige muziek op verschillende plaatsen in de stad en verder wordt op de Gr. Markt een gevarieerd program afgewerkt, bestaande uit muziek, toespraken, gedichtenwed strijd, samenzang en openluchtfilm. Zoo ziet men dat dit jaar afge weken is van de traditioneele vie ring en naar iets nieuws is gezocht. Serenade. Gisteravond bracht Euphonia een serenade aan 't. echt paar MulderAlmekinders in de Trompstraat, dat zijn 55-jarig hu welijksfeest vierde. „VRIJHEID" Voor de leden der Oranjevereen. werd Dinsdagavond in Schuttershof een opvoering gegeven van het „aesthetisch bewegingsspel" Vrij heid", vervaardigd door den heer Mazure uit Middelburg, die ook als leider optrad. Wie van het stuk iets meer ver wacht had dan mooie kleur- en lichteffecten en fraaie bewegingen is bedrogen uitgekomen. Het lint van verzen waarmee de heer Ma- zure een reeks rhythmische en plas tische dansen heeft probeeren sa men te binden en om t.e vormen tot een spel. is van zeer inferieure kwa liteit. Oorspronkelijkheid is er vreemd aan, de treffende gedach ten ontbreken en de poëzie is er barmelijk. Ook de declamatie liet veel te wenschen over. Vreemd deed het aan Vadertje Tijd, die compleet schuil ging achter een zandlooper te hooren spreken met een dames stem; de vredesfee besf-'kte abso luut niet over een voc^.icht. De Goesche stedenmaagd deed 't beter, evenals de auteur zelf. Het kleine orkest verdient alle lof. Aan de dansen was veel zorg be steed. Vooral de Zeeuwsche boeren dans, kloek, en geestig, sloeg in en de laatste dans in oud-Hollandsche stijl, was kleurig en decent. Het laatste kan niet gezegd worden van de jongedames die in een badpak stonden te „wormen"; dat had met aesthetiek niets meer uitstaande. De voorz. der Oranjever., dhr. v. Ballegoyen de Jong heeft in zijn irleidend woord, den verjaardag der Prinses gememoreerd en burge meester Ten Kate sprak een waar- deerend slotwoord. Naast hulde ook hulp aan hen, die vielen. Stichting 1940 *'45 lyjEN ZAL ZICH het uitge- breide artikel herinneren, dat eenige weken geleden ver schoen over Breskens Sommi gen vonden betreffend artikel te down gestemd. Ziehier ech ter weer een bericht, waarmee den chaotischen toestand scherp geteekend worde, De fa, gebrs. Maas, aannemers te Breskens, voelden zich genoodzaakte met ingang van 4 Mei niet minder dan 30 v a k lieden te ontslaan En waarom? Niet uit gebr--k aan orders in dit verwoeste gewest. De oorzaak is hierin gelegen dat op de herhaalde aanvragen de noodige bouw vergunningen door de bureaux en verdeelingsinstanties niet tijdig werden toegewezen. Men zie het gevolg orders aanwezig, arbeidskrachten aan wezig. en geen vergunningen, waardoor 30 vaklui op straat komen AMBTENARES VOOR TRIBU NAAL GEDAAGD. Mej, M, F, die na de bevrijding tot waarn, directrice van het distributiekantoor alhier werd be noemd, is nu gedagvaard voor het Tribunaal beschuldigd van hulp aan den vijand en het openlijk blijk geven van ingenomenheid met den vijand, Stamkaart vervalscht. De 43- jarige H J, van G, varensgezel yervalschl» onlangs zijn stam kaart om opnieuw kolenbonnen te krijgen. De politierechter ver oordeelde hem tot 14 dagen ge vangenisstraf. „Vrouw en Uniform". Volgen de week Dinsdag konit het Zuid Hollandsch Tooneel naar Goes, met het strekkingsstuk „Vrouw en Uni form", waarvan pater Henri de Greeve o.a. schreef dat hij het be schouwde als een prachtig stuk apostolaat. Het gezelschap treedt op in Schuttershof, onder regie van Christine van Meetoren. Feest buurtvereeniging Door de Buurtvereeniging De Schengestraat en Omgeving werd en zeer ge slaagde feestavond gehouden in het Slot Ostende. Verschillende leden brachten enkele tooneelstukjes voor het voetlicht, die de feeststemming versterkten. Na afloop werd een ge zellig bal gegeven, waarvoor veel was. Grocde lieke kerkhof, voor hen die vielen in den strijd voor onze bevrijding, waarna kranslegging door den bur gemeester; Wilhelmus en Wilt he den nu treden, door de muziek gezelschappen. 14.30 uur: toe spraak door den burgemeester op de Markt: 14.40 uur: ringrijderij 16 uur: kinderspelen; 17.30 uur: volksspelen20 uur; concert. 's-Heerenhoek Program voor 4 Mei. 11 uur: een minuut stilte; 12 uur: klokge- Vn» ken van dc vIag d0OT HfUimU els gelUk; 1245 uur; op- oi vo9,r, llet gemeentehuis: Muziek, kinderen. ™»rtfS>drag€rs" burgemeester en ïaadsleden, schoolkinderen. pu- wtv, uur: bezoek aan beide rfol, -met korte» dienst door en dominéé op het Gemeentelijke en door den pastoor op het Katho- parochieele avond, Ter eere van den Neomist Pater Th, de Jonge werd een parochie-avond ge houden, waaraan medewerkten: The Music Crackers, o,l,v Nic, Grim, het meisjeszangkoor o,l,v. mej. J. Uitterhoeve en de tooneel- club, die ten tooneele bracht: ,Het gsstmaa'l der kinderen" van H. Ghéon, welk stuk buitengewoon mooi was en goed werd gespeeld, Hulst VIERING NATIONALE FEESTDAGEN 3 Mei 1946: nationale rouwdag. 18 uur: onder klokgelui worden de vlaggen gezamenlijk halfstok uitgehangen; 19 uur: herdenkings diensten; 19.30 uur onder klok gelui trekken allen in stilte naar 't kerkhof. 20 uur: twee minuten stil te. Alle vlaggen dienen des avonds te worden ingehaald en m<i gen des Zaterdagsmorgens niet worden uitgehangen. 4 Mei 1946: nationale feestdag. 11 uur: algemeene stilte van een minuut; 13 uur: uitsteken der vlag. gen onder klokgelui. 13.30 uur: de kinderen worden op school ver wacht; 13.40 uur; onder leiding der onderwijzers trekken de kinderen naar de Markt; 14 uur: opening door den burgemeester van 't feest op de pui van het stadhuis; 14.15 uur: groote fancy-fair voor kinde ren der lagere scholen. Ook zij die geen leerling van de bewaarschool zijn. Rad van avontuur op de Markt Medewerking Nieuwe Harmonie. Opbrengst ten bate van het perma nent feestcomité. 15.30 uur: groot orgelconcert in de R.K. kerk met medewerking van een bekende so praan zangeres. 18.30 uur: groote galavoorstelling door de turaveree- niging Kracht en Geduld te St. Ni klaas. De uitvoering heeft plaats op het kerkplein tegenover de Markt. 21.30 uur: concert door de Kon. Harmonie, daarna muzikale rond wandeling door de straten van Hulst. Zondag 5 Mei: Dankdiensten in de kerken. Bevrijdingsfeesten. Zooals reeds werd gemeld, zal worden ge tracht van de komende bevrijdings feesten iets stijlvols te maken. Dat dit inderdaad het geval zal zijn be wijzen de definitieve berichten die ons bereikten. Na den rouwavond op Vrijdag, zal Zaterdagmiddag gestart wor den met het uitsteken der vlaggen, waarna een kinderfeest wordt, ge geven op de Markt, dat belooft da verend te zijn. 800 kinderen kunnen zich, dank zij medewerking van het onderwijzend personeel er, o. I. v. het hoofd der Broederschool, koste loos vermaken op de groote kin- der-fancy-fair met een tiental kra men vol prettig vermaak en aar dige tractatie. Ook een poppenspel zal aanwezig zijn. Om 15.30 uur wordt door den bekenden Goeschen organist Theo Luysterburg een orgelconcert gegeven in de Basiliek waaraan zal medewerken de so praanzangeres mej. Schrijvers. Om 18.30 uur geeft de turnclub Kracht door Geduld uit Sint Niklaas een galavoorstelling'. Ongeveer 100 uit voerenden waaronder 70 dames ko men naar Hulst met hun 200 cos tumes, waarin zij 13 nummers zul len geven, o.a. kluchtnummers, ba> letten, snelpyramiden enz. Gesloten wordt met een bevrij dingsnummer. Uit bovenstaande blijkt, dat kos ten nog moeiten zijn gespaard om dezen dag tot een onvergetelijken te maken. Dat dit ontzaglijk" veel geld vraagt is begrijpelijk. Dies doet het permanent feestcomité een beroep op allen om medewer king, vooral in den vorm van gel- delijken steun. „Biï Heeriionkel" Dit stuk van J, Ballings. beter bekend onder den titel Amor in de pas torie", werd als eerste op het re pertoire geplaatst van „De St, Joseph's Ghesellen". Vooreerst zij vastgesteld dat dit debuut goed geweest is. Wij zagen een prima titelrolvertolkingmet daar rrond aanvaardbare figuren van Gradus Blom en Yvonneke. Bovendien had de uitvoering niet het tergende langzame en strooperige dat vaak het dilettantentooneel aan kleeft. De handeling verliep vlot in eeii fleurig décor, onder een vrji goede belichting met als tech nische mistasting de grime. Echter zijn ook wat minder goede dingen van dit spel te sig- naleeren. Allereerst het spel der vrouwelijk.: acteurs, die het was aan te zien. dat zij de planken eerst sedert kort hadtien betreden. Van hen was de Yvonne-vertol- khig veruit de teste, Het deed verder eenigszins vreemd aan, paarlen van levenswijsheid te vernemen uit den mond van een pastoor, die soms het voorkomen had van een seminarist, Ten slotte was de Gradus-rol soms iets te zeer aangedikt naar het komieke hetgeen de fijnzinnig heid van het geheel soms schaad de (vooral in het 3e bedrijf). Hierbij komen nog de première foutjes (een krantenbericht, dat gelezen wordt op 3 verschillende plaatsen van een krant,, hoekige bewegingen soms, enz.) De opsom ming- cezer tekortkomingen wil niet suggereeren dat slecht werd gvspeeld. Het zijn enkele dingen die opvallen in een uitvoering, krachtig en raak van lijn en fcee- kening. De nu bewandelde weg is goed. We hopen op meer Kruiningen BURGEMEESTERS INSTALLATIE Alhier had met eenige plechtig heid dë installatie plaats van dan nieuwen burgemeester, den heer M. Vogelaar, Na de feestelijke begroeting op de Markt volgde in de raadzaal de eigenlijke installatie, welke ver richt werd door weth, Burkunk. Burgemeeser Vogelaar dankte voor het welkom, beloofde zijn beste krachten te geven aan de gemeente en bedankte den heer v. Hootegem, die anderhalf jaar de functie wsa-genomen heeft. Spr. hoopte op eén goede samenwerking met den raad, geestelijkheid en onderwijzend personeel. Nadat het oudste raadslid de heer Sinke een speech had afge stoken sprak de heer v, Hootegem zijn felicitatie uit. Nog werd het woord gevoerd dtoor pastoor Ztgers van Hansweert, enkele collega's, den gemeentesecretaris Blok, enz. Na de receptie waren er volks spelen en muziek en 's avonds maakte de burgemeester oen rondrit door zijn gemeente. Oostburg .Gebroken levens". In 'n bom. volle HBS-zaal waarbij velen ge noegen namen met een staanplaats en nog meerderen moesten worden teleurgesteld, wegens plaatsgebrek, gaf de RKJV tot besluit van het seizoen „Gebroken levens". Hoe wel kapelaan van Waes na een har. telijk welkom de bezoekers er op attent maakte niet al te groote ver wachtingen te koesteren daar het hier geen tooneelvereeniging was, die men aan het werk zou zien, bleek reeds enkele minuten na het opgaan van het doek de zaal geheel geboeid door het spel dat hier geboden werd. Het strekt de leiding tot eere dat reeds bij de première geen opvallende zwakke plekken te ontdekken vielen. Het spel werd meermalen op zoo'n hart roerende wijze gespeeld, dat velen hun ontroering niet meester ble ven. Een langdurig applaus was de belooning. Na de pauze werd nog de klucht „De rooie en de baron" opgevoerd, waarbij de hoofdpersonen Ch. Roets en P. Barra bij het publiek weer heel wat hilariteit verwekten. Opening. Ter gelegenheid der officieele opening van hotel „Du Commerce" was door den onder nemer een dansavond georganiseerd. Ondér leiding van den heer Alb:v. Landeghem vertolkte een jazzband de muzieknummers. Dat een en an der in den smaak viel bij de op komende generatie, bleek wel uit het feit. .dat het reeds direct na 't begin moeilijk was nog een plaatsje don d"«Svloer te bemachtigen. Terneuzen een degelijk regisseur aan het werk is geweest, want van al wat er den iaatsten tijd werd vertoond, is ons dit stuk het allermeest bevallen. Niet alleen hetgeen de dilettanten spelers ons boden, maar ook liet décor, de verlichting en de verdere afwerking was keurig. We zijn er van overtuigd, dat het zeer talrijk opgekomen publiek uiterst tevreden huiswaarts ging. Zuidzamle. Tooneeluitvoeriiig. Met dave rend succes heeft de Terneuzensche tooneelclub Ons Vermaak het In dische spel „Oessin "Blanda" ver- loont). Deze uitvoering mag in alle i oozichton geslaagd ger.oemd wor den. We konden merken dat hier Distributie-zonde. Mej. S, v, H,N alhier moest voor den Mid- delburgschen politierechter ver schijnen, omdat men ontdekt had dat zij onbevoegd een bonkaart voorhanden had Zij werd veroor deeld tot f 30boete of 15 dagen, „WIJ WAREN GETUIGEN". Piet Klaasse heeft in harde, grim mige teekeningen de verschillende fases va?i de Duitsche onderdrukking vastgelegd. Het is suggestief werk van grootsche allure, waardoor men de sfeer van de episoden der ver schrikking weer ten volle beleeft. Theun de Vries dichte er korte stro fen bij, die nogal ongelijk van waar de zijn. Goed: geschreven is de in leiding van Jan H. de Groot en Ed. Hoornik, al zal niet ieder het met al hun waardeeringen eens zijn. De Uitgeverij Vrij Nederland maakte door de typografische verzorging het ge heel mede tot een indrukwekkende uitgave, die meer vertelt van ,,den Duitschen tijd" dan honderd gruwcl- boekjes. Vprojoram /RIJDAG 3 MEI. HILVERSUM I. 7.00 Nieuws. 7.30 Gram. 8.00 Nieuws 8.20 Gram. 8.50 V. d. huisvrouw. 9.00 Gram. 9.30 Piano 10.00 Morgenw. 10.20 V.d. zieken. 11.00 Zang en piano. 11.20 Eddy Wales 11.45 Ber. uit 't Verre Oosten over krijgs- gev. 12.00 The Romancers 12.35 Orgel 13.00 Nieuws 13.15 Gram. 14.00 Kook kunst. 14.20 Kamerork. 15.00 Hoorspel 15.30 Gram. 16.30 Vertelling v. d. jeugd 17.00 The Nov. Sisters. 18.00 Nieuws. 18.18 Gram. 18.30 V. d. Ned. Strijdkr. 19.00 Gram. 19.10 Kamerkoor. Nat. programma over I en II. 19.30 Inl. tot het Nat. Herdenkingspr. 20.40 Radio Phil. Orkest. 21.00 Op de brug 21.15 Gram. HILVERSUM I. Radio Phil. Ork. 22.25 Zang. 22.40 Av. wijding. 23..00 Nieuws. 23.15 Gram. 24.00 Sluiting. HILVERSUM n. 7.00 Nieuws. 7.45 Gram. 8.00 Nieuws 8.20 Gram. 10.40. Hilv. vrouwenk. 11.15 Als de ziele luistert. .1130 Trobone kwartet. 12.15 Voördr. 12.30 Ork. m. zang. 13.00 Nieuws 13.20 Ork. 14.00 Piano 15.00 V. d. vrouw. 16.00 Gram. 17.30 Ned. helpt Indië. 18.00 Amsterd. Pol. Kapel. 19.00 Nieuws. 19.20 Gram. 22.00 Nieuws. 23.00 Gram. 24.00 Sluiting. DISTR.KR. 's HEER ARENDSKERKE. Schocnenbonnen. Aan degenen, wier eindcijfer van de Tweede Distributiestamkaart een 9 is, zal in Mei een schoenenbon wor den uitgereikt. Hierbij gelden de vol gende bepalingen: Zij, die na 1 Jan. 1945 een bon voor gewone of beroepsschoenen hebben ontvangen, komen thans niet in aan merking. Eventueel verstrekte bon nen voor werkschoenen en nood- schoeisel worden niet meegerekend. Iedereen, aan wie een bon wordt toegewezen, kan een keuze maken tusschen een bon voor heeren-, da mes- en kinderschoenen. Kinderen die geboren zijn na 31 Mei 1944, den leeftijd van 10 maanden hebben be reikt en nog nooit een schoenenbon, hebben ontvangen, komen, ongeacht het stamkaartnummer, onmiddellijk voor een bon in aanmerking. Kinde ren beneden den leeftijd van 10 maan den Qntvangen pas een bon als zij 10 maanden oud zijn. Voor de uitreiking zullen uitslui tend de volgende zittingen worden gehouden, waarop de nieuwe stam kaart met inlegvel G 605 moet wor den overgelegd. Driewegen 6 Mei 9-10 uur; Ellewouts dijk 6 Mei 11-12; Borssele 6 Mei 14-16; Ovezande 7 Mei 9-10.30; Baarland 7 Mei 11.30-12.30; Oudelande 7 Mei 14- 15.30; Hoedekenskerke 8 Mei 9.30-10.30; 's Gravenpolder 8 Mei 11.30-12.30; ?s Heer Arendskerke 8 Mei 14.30-16; Kapelle en Biezelinge 9 Mei 9.30-12.30; Kloetinge 9 Mei 14-16; Wemeldinge 10 Mei 9.30-12.30; Kattendijke 10 Mei 14.30-15.30; Schore 11 Mei 9.30-11; Hein kenszand 13 Mei 9-11; 's Heer Abts- kerke 13 Mei 12-13; Kwadendamme 13 Mei 14.30-15.30; Wilhelminadorp 14 Mei 9.30-10.30; Wolfaartsdijk 14 Mei 11.30-12.30 en 14-16; Lewedorp 15 Mei 9-10.30; Nieuwdorp 15 Mei 11-13; 's Hee renhoek 15 Mei 14-16; Nisse 16 Mei 9-10; 's Heer Hendrikskinderen 16 Mei 11.30-12.30 uur. De uitreikingen vinden plaats in de lokalen van de agentschappen. Al leen te 's Heer Hendrikskinderen wordt zitting gehouden in gebouw ,Samuël". De na-uitreiking wordt gehouden op het kantoor te 's Heer Arendskerke, van 17 t.m. 25 Mei. eiken morgen van 9-12 uur. 544-0 D.K. MIDDELBURG Distributie vaste brandstoffen De B-, C- en D_ groot- en klem verbruikers, welke vorig seizoen n toewijzing brandstoffen ontvingen, alsmede gevallen van nieuwe vesti ging uit deze groepen, dienen een aanvraagformulier MD 393-05 af te halen voor 5 Mei. D»ze formule ren moeten uiterlijk 16 Mei bij het kantoor Zuidsingel, zaal 4 loke' 3 of de agentschappen worden in» verd. 560-o

de Stem | 1946 | | pagina 3