Onze hockey-dames superieur, de heeren hadden pech MARKTEN Radio- Vprogram regeling van loonen in den landbouw De Stichting voor den Landbouw in Zeeland schrijft ons, dat door 't college van rijksbemiddelaars is in getrokken het bepaalde in artikel 22 der regeling van loonen en an dere arbeidsvoorwaarden in den landbouw voor de provincie Zee land voor 1945, en genoemd artikel als volgt is vastgesteld: 1. a. Het loon bedraagt voor paardenknechts f 30 per week voor de periode van 1 Dec. tot 1 Maart f 36 per week voor de periode van 1 Maart tot 1 December: b. Het loon voor vaste en losse arbeiders bedraagt 60 cent per uur. De al dus gewijzigde regeling treedt to werking op 4 Febr. 1946 en bluft behoudens intrekking of verdere wijziging van kracht tot en met 30 April 1946. trov. stoombootdiensten Overeenkomstig het Zuiverings besluit. 1945 is ontslag verleend aan E. J. Lokker te Zierikzee als dek- knecht, stuurman-aflosser bij de Prov. Stoombootdiensten. mijnontploffing Op bet strand ten westen van Schouwen, worcisn de anti-lan- diingspalen door middel van auto's uit den grond getrokken. Op dat deel van het breede strand', waai* de opruimingsploeg werk- za-am is, bevindt zi.h nog een groot aantal landmijnen Zateu- oagmorgen reed de auto op een verborgen landmijn, met het ge volg, cat de helsche machine ont plofte, waardoor de 30-jarige P. Monster, woonachtig te Renesse, werd gedood ZIJ DIE slaagden Aan de R. K. Huishoudschool St. Martha te Hulst, had Donderdag jl. weer de jaarlijksche uitreiking- van diplomas plaats. Het getuig schrift; van de primaire opleiding werd behaald door: Vogelwaarde: Beppie de Bakker, Maria Lamber I. de Theye, Een leerlinge werd afgewezen. Clinge: Maria Blommaert, Ag nes Bonte, Helena de Bodt (met lof), Julia Buysroggë (voo. de praktykvakken). Mad. Herrewegh, Maria van Houten (voor de prak tijdvakken), Rosa Verbist, Corrie v. d. Zande, Ivonne Janssens. Een leerlinge werd afgewezen. Sint Jansteen: Josetta Audenaer. de. Maria Danckaert. Maria van Goethem, Erna de Maayer, Maria Piefcers, José van Regenmortel Zuiddorpe: Lauriette de Block en Ivonne var Hoecke. Biervliet: Gemma Buysse en Ce cile Vervaet. Westdorpe: Emmie Groosman. Axel; Jo Mattens. Hulst: Tir.y Algera, Julia Blom maert. Hontenisse: Emmie van Acker, Jeanne Broo^mar.s, Kaatje Diele- man, Irena Kint, Rosa de Maat, R. Nicolaas, Maria Peersman, José de Theye. Corrie Verdurmen, Maria de Rijk. Graauw: Thca de Rooy. Voor Let examen Hulp in de huishouding slaagden: Hontenisse: Wies Hermans en Thea Ivens. Koewacht: Alice Schalkens. By de primaire opleiding werden to. de 2e klas bevorderd een 45- fpi leerlingen. Axel Aischeid lis. van Oeveren. Dooi de benoeming van Ds. van Oeveren tot burgemeester van Axel, hield deze zijn afscheidsrede in de Ned. H:rv. Kerk. De kerk was tot in alle hoe ken bezet. Tot tekst voor de afscheids predikatie was gekozen: Petrus 1, vers 24 en 25, hierna richtte zich spr. achtereenvolgens tot de Kerkeraad, Kerkvoogden en Notabelen om ten slotte een woord van dank te bren gen aan Ds. Hermanides als consu lent. Laatstgenoemde verzocht ten slotte den scheldenden leeraar staan de toe te zingen de zegenbede: ,.Dat 's Heeren zegen op U daal" enz. Ds. van Oeveren dankte nogmaals harte lijk voor de hem toegezongen zege bede. Hopen wij dat Ds. van Oeveren bij het aanvaarden van zijn nieuwe loopbaan het hem nog jaren gegeven zij aan het hoofd onzer gemeente te staen. Cabaret-revue „Kr zit schot in." Een uitvoering van bovengenoemd gezelschap in Het Centrum, had een zeer matige belangstelling. De mede werkenden hadden enorm succes. Dar op het programma „Na afloop bal" niet vermeld stond, zal wel de oorzaak geweest zijn van de geringe belangstelling. Feestcomité. Dezer dagen hield het feestcomité, dat was opgericht ter viering van de capitulatie der Duitsehe troepen in Noord-Neder land en dat ook de leiding had bij de bevrijdingsfeesten in September een slotvergadering. Er bleek nog 'n batig slot te zijn van f 1338. waarvan ruim f ïooo geblokkeerd is. Een plan om voor deze gelden een sobere be planting met stijlvolle afrastering aan te brengen om het door de Polen zelf opgerichte herdenkingsteeken bij het graf van een hunner aan het kanaal, vond algemeene instemming. Biervliet Noodwoningen. Aan deze gemeen te is door het ministerie van Open bare Werken en Wederopbouw een oorschot verstrekt ten behoeve van n "öuw van tien noodwoningen, i Goes Partij van de VrUheid. ïn een bijeenkomst, welke door een dertig belangstellenden werd bijgewoond, is Vrijdagavond te Goes een afdeeling van de Partij van de Vrijheid opge richt. Ir. Stoel Feuerstein leidde de vergadering. Nadat een ledenlijst was opgemaakt, volgde de bestuurs verkiezing. Gekozen werden lr. M. Stoel Feuerstein, mevr. T. Pilaar- Gaarlandt, de heeren A. Koolwijk, mr, I. v. Ballegoyen de Jong Jr. en M. Franken. Dc bestuursfuncties zul len later worden verdeeld. „Octavo". Naar wij vernemen is het Goesche Dubbelman nenkwartet Octavo, o.l.v. dhr. Jan Kousemaker, uitgenoodigd voor dc werklieden in den wederopbouw in Zeeland tot het geven van zeven concerten, resp. op 4, 11, 18 en 24 April, 2, 9 en 16 Mei a.s. in de cantines Vlissingen, Dom burg, Wesikapelle, Middelburg, Sou burg en Zoutelande. Inderdaad een eervolle opdracht voor dit nog jonge dubbclmamienkwartet. Verder vet ne men wij dat Octavo heeft ingeschre ven voor het groot nationaal zang- concours te Doetinchem, hetwelk ge houden zri werden op 10 en 11 Aug. a.s. Dc goede kennis. Bij de fam. de K. vervoegde zich vorige week een goede kennis, die dan ook zeer har telijk werd ontvangen. De man, een zekere K. uit Biabant, ivas zeer dienstvaardig en amicaal, zoodat 't vertrouwen bij het uur in hem groei de. Zonder bitumen of bammen ver trok bij evenwel en naar later bleek met oen lap stof, .ren fototoestel er. een horloge. Om zich sneller uh de voeten te make.!, leende hij een fiets bij een wedei zijds°hen kennis, den caféhouder B. De politie vond een spoor te Xa~ pelle, waar ook de lap stof, die K. daar had verkocht, in beslag w nö genomen. De vogel zelf is tot nu toe onvind baar. Groede Installatie burgemeester. De in stallatie van den nieuwen burge meester, den heer j. Everaars, zal te Groede plaats hebben op Woensdag 10 April te Nieuwvliet op Donderdag 11 April a.s. Heinkenszand Bouw van 1 woning. De raad kwam in spoedeisehende vergadering bijeen, teneinde één punt, woning bouw, te behandelen. De gemeente heeft nl. machtiging verkregen tot den bouw van één woning in 1946. De vraag, waar het om ging. was of de gemeente al dan niet van die ge legenheid gebruik zou maken. Na lange discussies besloot de raad om de geboden kans te benutten en de be schikbare woningvoorraad zal dus dit jaar met een woning worden uitge breid. Kath. Werkliedenverbond. De Heinkenszandsche Volksbond hield 'n bestuursvergadering. De secretaris, dhr. Jac. Janse, bood zijn ontslag aan. aangezien hij benoemd is tot voorzit ter der Kajotters. A. v. Leeuwen zal zijn functie tijdelijk waarnemen. ..Herstel" werd ook nog eens be sproken de leden zijn niet erg actief om ze te komen afhalen ln het koetshuis. Ook Herwonnen Levens kracht kwam nog op de proppen. Onze Kajotters zullen daar natuurlijk hun best voor doen. De voorzitter deelde mede, dat er thans een afdeeling van den metaal- bewerkersbond is opgericht, met 17 leden. Het voorloopig bestuur ziet er als volgt uit: A. v. Leeuwen, J. Pie- terse en Lou Geus, Ilulst Pionieren. De verkenners pionier den een toren van hout. Dat dit geen bij uitstek geschikte plaats is om een rustig zitje te nemen, ondervond een van hen die van boven naar den beganen grond tuimelde. Mèt eenige blessures aan het been werd hij naar het Liefdehuis gebracht, waar men hem verbond. Muziek. Een bataljon Grenadiers uit het Westen komend van een pa rade. vergastte op hun doorreis de inwoners op eenige opgewekte klan ken van hun harmonie. Uiteraard was er op dezen lente-avond hiervoor groote belangstelling'. Koewacht Brand. Waarschijnlijk door een storing aan den motor, brak brand uit. ir? den zwingelstal van dhr. J. Goos- sens. De snel aanrukkende brand weer. geassisteerd door de reeds met brandslangen werkende buren, wist de vlammen spoedig meester te wor den. Sticrenkeuring. ~- Op de jaarlijks te houden yoorjaarsstierenkeuring in onze gemeente, waren dit jaar slechts 3 exemplaren aanwezig. Deze kwa men echter niet in aanmerking voor volbloed. Er schijnt voor deze keu ringen weinig animo te bestaan, of schoon deze voor onze streek van veel belang moet worden genoemd. Middelburg1 CENTRALE KEUKEN EXIT Zaterdag vond voor de laatste maal de uitreiking van eten door de cen trale keuken op het Molenwater plaats. De wnd. burgemeester, mr. A. van der Weel. sprak het personeel o. 1. v. den heer H. Arnoldus die na het vertrek van den heer C. van Herwijnen, de keuken leidde toe en herinnerde aan het ontstaan der keuken en haar vijfjarige geschiede nis. Slechts tweemaal werd een klacht ingediend en die konden nog volle dig worden weerlegd. Wethouder L. Geers sloot zich bij den burgemeester aan en de gemeentesecretaris, toen tertijd wnd. burgemeester, herinner de aan de bevrijdingsdagen, toen de keuken dopper door kookte. EERSTE INTERLAND TEGEN DE BELGEN. T\E eerste interland-ontmoetingen tusschen onze en clBelgische hockey ploegen, zyn niet op een slecht resultaat uitgeloopen. De dames- wonnen met 2-0, de heeren hadden met zeer veel pech te kampen en de kleine 3-2 nederlaag was niet verdiend. Zooals wij Maandag van de hockey- leiders, tijdens de pauze der elftallen te Breda, hoorden, is het. spelpeil dei- nationale ploegen niet merkbaar achteruit gegaan. Speciaal de dames leverden uitstekend veldwerk. De elftallen, die den lunch in Het Wapen van Nassau op de Bredasche Markt gebruikten, bleken in opper- oeste stemming. En de Bredasche hockeywereld had zich het genoegen niet laten voorbijgaan de liockey-elite in levenden lijve te aanschouwen. De heer Boelaars had zelfs yoor bloe men voor de charmante captain Smitshuyzen gezorgd. Wat de heeren ervan maakten. De Belgen begonnen met 'n groot overwicht, hetgeen onze ploeg het eerste kwartier leek te demoraiisee- renNa II minuten bracht de water- vlugge Kielbaye, den bal op, welke via Caviet rechts voor het doel be landde. De Looper was iets te laat om het zuivere schot van middenvoor Del aval te stoppen (1-0). Loggere die het spel van ons team hoofdzakelijk opbouwde, was overal en zette regel matig zijn voorhoede aan het werk. Niettemin vergrootten de Belgen 8 min. later hun voorsprong toen Tous- salnt een voorzet van Kielbaye on houdbaar insloeg (2-0). Dit schudde onze landgenooten blijkbaar wakker, want dit beteekende het einde van *t Belgische overwicht. Na 24 min. scoorde Kruize uit een zuiveren pass van de Roos (2-1). Nederland bleef een klein overwicht behouden en de Roos was telkens zeer gevaarlijk. Na de rust kreeg de Belgische linkshalf Delvaulx bij een overtreding van Caviet een straf schot te nemen. Delaval raakte den vliegenden bal even aan en met veel effect vloog deze langs Koelensmid (3-1). ïndivi- Benoeming. De hulpagenten van politie J. Heystek. P. Jonkheer, W. G. de Konink. J. F. de Muynck, A. J. van den Ouden, P. Suurland en J. C. Wijkhuis zijn met ingang van 1 April tot agent van politie benoemd. Tentoonstelling. De Z.V.U.-expo sitie met grafische werken van den bekenden kunstenaar Dirk van Gel der is Vrijdagavond gesloten. Bijna 400 bezoekers hebben de gelegenheid benut om met deze schitterende col lectie kennis te maken. Geknipt. Gedurende tien maan den hebben een aantal arbeiders met hun vooj-man W. d. K. geprofiteerd van dubbele toewijzingen extra-voe ding. Als havenarbeiders te Vlissin gen aanvankelijk werkzaam hadden zij recht op extra-voeding-bonnen, welke zij door bemiddeling van hun voor man. die als werkgever optrad, ont vingen. Doch sedert bijna een .jaar waren zij ook bij den Rijkswaterstaat ingeschakeld en ontvingen zoodoende nogmaals toewijzingen. Doordat in Fe bruari een andere regeling met den Rijkswaterstaat werd getroffen, ont dekte de Distributiedienst te Middel- buig de fraude. Ontslag voor de be trokkenen volgde. Vlissingen NATIONALE HERDENKINGS AVOND. De Burgemeester van Vlisingen, brengt ter openbare kennis, dat door hem op den avond van 3 Mei 1946 van 18 uur af geen openbare verma kelijkheden zullen worden toegestaan in verband met de voorgenomen or ganisatie van een nationalen herden kingsavond, ter herdenking van allen, die voor de vrijheid van het vader land vielen. 808-O VERSTIKKINGSGEVAL De 35-jarige O. zou in de Duijven- dreehtstraat een regenbak schoon maken, doch geraakte bedwelmd. De hulpagent E., gewaarschuwd zijnde, trachtte O. naar boven te halen door zich met een touw om het middel in der. put te begeven, doch onderging hetzelfde lot. Na kunstmatige adem haling kwam E. weer bij bewustzijn ev begaf zich ten tweeden male, nu met een gasmasker, naar beneden en st met veel moeite O. naar boven te halen. Na toediening van zuur stof bleek, dat de levensgeesten nog niet geweken waren V op advies van dr. Wolters is O. naar het St. Josephziekenhuis vervoerd. Zijn toe stand Is zeer ernstig. Jubileum Ir. Niemeyer. Zaterdag was het 25j aar geleden, dat Ir. Nie- meijer van de afdeeling scheeps bouw. in dienst van de K.M. De Schelde trad. Het feit is in intiemen kring' herdacht. Talrijke bloemstuk ken waren een bewijs van de waar deering die de jubilarir geniet. Ongevallen. In de Aagje-Deken straat sloeg plotseling een paard op hol. Een vrachtauto moest dientenge volge plotseling uitwijken, waardoor een liftende arbeider van den wagen werd geslingerd en met een zware hoofdwonde werd opgenomen. Zaterdagavond vond een botsing tus schen een motorrijder, komende van het Bellamypark en een vrachtauto uit. de Noordstraat, plaats in de Spui straat ter hoogte van den Dam. De motorrijder werd naar het ziekenhuis vervoerd, waar opneming echter niet noodzakelijk bleek. De politie stelt een onderzoek in. Sport-feestavond. De door de contactcommissie voor uitwisseling van sportlui naar Engeland georgani- seerde feestavond is uitgesteld van 201 tot 22 April. 1 dueel deden onze spelers goed werk, maar de Belgen leverden subliem combinatiespel. Uit een corner .die de Vreede nam, doelpuntte van der Doll na 12 min. (3-2). De dames superieur. Aan de superioriteit van onze dames over de Belgische is na zes jaar nog geen einde gekomen. Geen moment is dan ook de Neder- landsche overwinning in gevaar ge weest. Tot aan de rust behoefde onze doel- verdedigster mej. Jurisse, niet han delend op te treden, mede dank zij het zelfverzekerde optreden der bei de achterspeelsters. De ster van het veld was voor de rust mej. T. Goe- ting, die met S. Kruize en E. Piel een uiterst gevaarlijke en doortasten de linie vormde. Beide doelpunten ontstonden dan ook door goed spel van de~.e drie dames. Het eerste doel punt ontstond na 18 min. uit een hard schot, dat mej. Piel op het BeL gische doel loste. De ba 1 ketste te gen den paal. Maar mej. Dullaart stond klaar en maakte geen fout. Het tweede ontstond na 12 min. in de tweede helft op eenzelfde manier. Mej. Dullaart scoorde uit 'n prach tig aangegeven bal van mej. Piel. Het groote verschil tusschen de twee ploegen was de spelopvatting van de beide middenlinies. De Bel gische speelde zuiver verdedigend, de onze echter, zwoegde van het begin af en stuwde steeds de voorhoede. Te veel van het goede TXE CUPWEDSTRIJD voor de derde klasse Noord der En- gelsche League tusschen Stock- port en Doncaster werd bij den stand 2-2 verlengd. De wedstrijd, die om drie uur des middags was aangevangen, moest, tengevolge van het inval len der duisternis, om G.45 uur 's avonds worden beëindigd, zon der dat een der partijen intus- schen had weten te scoren. Er werd in totaal 203 minuten ge speeld. Waarschijnlijk een „we reldrecord". VOETBAL Halsteren sneuvelde. Zierikzee liet met 7—0 Halsteren sneuvelen. Bij rust was de stand nog blank en was er een opgewekt spel t.e zien. Na de hervatting was de thuis club overwegend sterker. Binnen 15 min. behaalde Zierikzee 7 doelpun ten. RKFC werd met 05 door BSC verslagen. Aanvankelijk .peelden de gastheeren een behoorlijke tegen partij. Bij rust was de stand 0-2. Daar na had BSC het heft in handen. Een mooien wedstrijd speelden Steenbergen-Roosendaal. Na 10 min. nam Roosendaal de leiding, doch had daarvan maar kort plezier, door den gelijkmaker van Steenbergen. Ook na rust ging het spel vlug op en neer. Het einde kwam met een 2-4 over winning voor de gasten. MOC en Baardwijk gaven elkaar voor de rust geen streep toe (0-0), doch na de hervatting bleek MOC overwegend sterker te zijn en bracht dit met een 5-0 overwining tot uit drukking. BRESKENS OP EIGEN TERREIN DOOR TERNEUZEN GEKLOPT In het begin van den wedstrijd: Breskens-Terneuzen was vooral Bres- kens *in den aanval. Door een ver gissing trapte v. d. Heuvel (Tern.) in eigen doel. Hierna nam Terneuzen het initiatief en bleven de aanvallen op en neer golven. Rust ging in met 1-0. Na de rust kreeg de wedstrijd 'n zeer spannend verloop. Om beurten werden aanvallen opgezet en goals gewisseld. Ondanks den zwaren te genstand van Breskens kwam het ein de met 3-4. Biervliet-Aardenburg 12-0:: Het was een zeer ongelijke wedstrijd, waaroij Aarden burg veel te licht bleek. De rust ging in met 6-0 en ook na de rust hadden de Aardenburgers wei nig in te brengen. De Aardenburg- reserves hadden meer succes Met 3-2 sloegen zij het 2e van Sluis Terneuzen 2-Corn. boys 4-2: Voor de rust was Terneuzen in den aanval, welke echter doodliep op de hechte Corn, boys-verdediging. De rust ging in met 1-2. Na de rust wist Terneu zen nog driemaal te scoren, waardoor een verdiende zege werd behaald. WEER INMAAKPARTIJ VAN HONTENISSE Zooals verwacht heeft Hont. I haar inmaakpartij voortgezet door Steen II met groote cijfers te kloppen. De wedstrijd is niet lang aan den gang als Ed. de Nijs met een formidabel schot den Steen-doelman laat vis- schen. De Steen-aanvallen zijn door gaans niet al te gevaarlijk. Rust gaat in met, een 3-0 voorsprong voor de thuisclub. Na de rust zet Steen er e -*s op om den achterstand in te ha len. Het is echter Hont. I dat haar voorsprong opvoert tot 7-0. ZWEMMEN NEDERL. ZWEMSTERS TE ANTWERPEN. De Nederl. zwemsters oogstten Za terdagavond weer nieuwe successen, thans op de internationale zwemwed strijden te Antwerpen. Tn alle afdee- llngen plaatsten de dames zich als le vóór hun Belgische en Fransche tegenstandsters. WIELRENNEN DE WEG- EN BAANRAMPIOBN- SCHAPPEN De. nat. wielerkampioenschappen op de baan zullen dit jaar op 28 Juli en 4 Aug. in bet Olympisch Stadion te Amsterdam worden gehouden Mocht 4 Aug. niet ter beschi.kk.ng zijn, dan zullen de kampioenschap pen op 21 en 28 Juli a.s'. worden ge houden. De wegkampioenschappen zullen op 18 Aug. op het traject van den Cau- berg in Valkenburg plaats hebben. SCHULTE OP DE 2e EN PELLE- NAARS OP DE 4e PLAATS TE ZUERICH De 8 uurs koppelwedstrijd te Zue- rich werd gewonnen door Lapebie- Seres. Op een ronde achterstand plaatste zich als no. 2 het koppel Schulte-de Bruycker. Boeyen had den strijd moeten staken, waarna Schmt' met de Bruycker een koppel vormde. Pellenaars reed met Giorgetti en lag op de 4e plaats op 6 ronden. De an dere koppels lagen 7 of meer ronden achter. WERELDKAMPIOENSCHAPPEN ZWITSERLAND. Het circuit voor de wereldkampioen schappen op den weg in Zwitserland is dit jaar l3*/a km. lang. Het zal door beroepsrenners 2 maal (270 km» worden afgelegd en 12 maal door amateurs (162 km.) DE RONDE VAN VLAANDEREN. In de ronde van Vlaanderen, did ging over 227 km., kwamen Middel kamp als 26e en Lambrichts als 28e binnen. Als eerste plaatste zich den Belg Schotte die den afstand in 5 uur 56 min. aflegde. ZWEMMEN. BILJARTEN v. Vliet kampioen Nederland 45-2 anker Jacobs versloeg v. d. Pol Zaterdagavond kwam Jacobs tegen v. d. Pol uit. De Roosendaler demon streerde wederom een merkwaardig speJer te zijn die niet spoedig van zijn stuk is te brengen ook al heeft hij een f linken achterstand. In de 12e beurt kwam v. d. Pol op 249 n stond Jacobs 102 car. achter. Onbe wogen begon hij een serie te bouwen. In de 15e beurt stootte hij er 45 bij een. Tenslotte bereikte hij in de 13e beurt de 400. JACOBS 400 18 106 22.22 V. d. POL 305 18 69 16.94 Zondagavond werd de beslissende partij gespeeld tusschen v. d. Pol en v. Vliet. De laatste was ongeslagen en v. d. Pol had één .ver liespartij, v. Vliet speelde brillant, versloeg v. cl. Pol en behaalde den kampioenstilel De eindstand is: 1 VAN VLIET 5 2000 77 127 25.97 2 V. d. POL 3 1733 60 217 28 88 3 DE LEEUW 3 1605 75 206 21.40 4 SWEERING 2 1522 91 124 16.72 5 JACOBS 2 1277 81 120 15 76 6 WEVERS 0 1283 92 101 13.94 Sweering, Jacobs en Wevers blijven weliswaar beneden het algemeen ge middelde van 17.-, vereischt voor toe lating tot de hoofdklasse, maar de- gradeeren niet, aangezien degradatie eerst over een periode van twee kam pioenschappen wordt beoordeeld. ATHLETIEK OM HET NATIONALE VELDLOOP KAMPIOENSCHAP Zondag organiseert de Amersfoort- sche athletiekver. A.A.V. de natio nale veldloopen onder auspiciën van de KNAU ln de omgeving van het Hazenwater nabij Oud-Leusden. Aan deze veldloopen zijn verbon den de persoonlijke en club-ve!d- loopkampioenschappen van Nede and over 5 km voor senioren en 1 m voor junioren. Van de Bredasche Athletiekvereon. Sprint nsmen hieraan deel als C-kl. p. Marijnen, als D.-kl. J. Jacobs en J. Jansen, terwijl in de junioren-afd. P. Storimans zijn wedstrijddebuut maakt. GOES. Veilingsver. Zuid Beve land spinazie f 130-140 per 100 kg. radijs f 30 per 100 bos, selderij f 11 -16 per 100 bos. WOENSDAG 3 APRIL. HILVERSUM I. 7.00 Nieuws. 7.30 Muz. 8.00 Nieuws. 8.20 Gram. 8.50 Voor de huisvrouw. 9.00 Dvorak. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Voor de vrouw. 10.35 Piano. 11.00 Muz. kwesties. 11 *.»0 T. Schifferstein. 11.45 Krijgsgev. 12.00 Muz en zang. 12.30 Kalender. 12.35 Ed dy Walls. 13.00 Nieuws. 13.18 Stafmuz. Korps. 13.45 Alt en piano. 14.15 Voor de Vrouw. 14.30 Kwintet. 15.00 Voor de jeugd. 17.00 Concert. 18.00 Nieuws 18.18 Spaansche guitaarmuz. 18.30 Le zing. 19.00 Rumba's. 19.15 Dep. uitz. 19.30 Ned Strijdkr. 20 05 Vaud. ork. 20.35 Hoorspel. 21.15 Res. Ork. 2225 Gesprek v d. week. L2.40 Gram. 22.45 Lezing 23.00 Nieuws. 23.15 Opei*a. HILVERSUM II. 7.00 Nieuws. 7.30 Gew. muz. 7.45 Woord v. d dag. 8.vJ Nieuws 8.20 Gram. 915 voor de jonge zieken. 9.45 BBC-ork. 10.15 Bach. 10.30 Morgendienst 11.00 Orgel, 11.30 Liede ren 12.00 Gooilanders 13.00 Nieuws. 13.20. Melodia 14.00 Brandenb. concert 14.15 Muziek en zang 15.00 Instr. muz. 16.00 Postzegel"er. 16.15 Orkest. 16.45 Voor jongens en meisjes. 17.30 En semble 18.30 Rijk Overzee 10.45 Meis jeskoor 19.00 Nieuws 19.20 Gram. 19.30 Eng. les. 20.05 Dep. uitz. 20.20 G kost 21,10 Lezing 21.30 Zangers 22.00 Kieüws 22.15 Na het nieuws. 22.30 Bel Canto 23.15 Gram,

de Stem | 1946 | | pagina 3