FR. Uit de Brab. oplage Radio- V A Officieele mededeelingen program Assurantie-kantoor VLEESCH Leert ENGELSCH thuis het zeeuwsche dam kampioenschap. In de derde ronde voegde öe Jonge zich door een overwinning op van Ö2n Bulck bij de leiders Blom en S.nke, die met remisie ge ncegen moesten nemen tegen de Smet en Anderson. De overge uit slagen luden van B'emen—v. d. Weele 1—1; MaasStrooband Jr. 1—1 en Flikweert—Kaat 0—2. Van óe 2e ronde werden uitgespeeld Blom—Fliweert 2—0 en v. d. Bulck —de Smet 1—1. De leiders hebben thans 5 punten uit. 3 partijen. uitspraken tribunaal. Het Goesche tribunaal veroor deelde ex-burgemeester M. Tuyten tot 10 jaar intemeering, verbeurd verklaring van zijn vermogen en ontzetting uit de verschillende rechten. M. J. S., te Vlissingen werd ver oordeeld tot 11 maanden internee ring en ontzetting uit het recht om een'ge leidende functie in het hotel- of restaurantbedrijf uit te oefenen. Axel. afgebroken. Steenhuis-de Kleijn 0-1. Zwijsen jr.-Maartense 0-1. Bastmeijer -Steffelaar 0-1. van Hemert-de Zeeuw 0-1. van Heiningen-Kraak 0-1. Vleugel- Witvoet 0-1. Priester-Blokpoel afge broken. Voorloopig totaal 1-7. 's-G ravenpolder. Stambockkeuring. Hier werd een premiekeuring gehouden van heng sten en merries, geboren in 1944. De uitslag was: Hengsten groote maat. 1 Talbot v. Catharinahoek, Wed. J. de Feïjter Czn., Catharinapolder. 2 Evert, Jac. dè Putter, Axel. 3 Tam bour v. Zuiddorpe, M. A. B. Puy- laers, Zuiddorpe, 4 Marquis v. Pas- sluis, Abr. Haak, Zaamslag. 5 Case- mir v. Brugzicht. J. A. Quaak, Axel. 6 Tiran v. Zuiddorpe, Adh. v. Waes, Zuiddorpe. 7 Eduard, Kind. H. Bonte Koewacht. 8 Montain v. Kwakkel, W. Dteleman-v. Tatenhove, Zaamslag. 9 Wim v. Catharinahoek, W. L. den Hamer, Axel. 10 Tarzan v. Othene, A. de Kraker-de Feyter, Zaamslag. 11 Albert v. Zaamslag, Abr. Haak, Zaamslag. Hengsten kleine maat. 1 Nico v. Luntershoek, Jac. de Put ter, Axel. 2 Cupido v. Capellepolder Jac. de Putter, Axel. 3 Jaap v. Sluis kil, J. v. Hoeve, Sluiskil. 4 Manti v. Coegors, Wed. J. Dieleman, Axel. 5 Dorus v. Marquis, Jac. de Putter, Axel 6 Dink, Abr. Haak, Zaamslag. 7 Carlo v. Passluis, J. Koster en J. W. Schee- Ie. Vogelwaarde. 8 Henk v. Catha rinahoek, Wed. Jac. de Feijter, Ca tharinapolder. 9 Fetard, Abr. Haak Zaamslag. Merries groote maat. 1 Flora, J. F. v. Haelst, Westdorpe. 2 Erna v. Kijkuit, J. F. Moortkamer, Kijkuit. 3 Erna v. Marquis, B. Plas- schaert. Koewacht. 4 Paulina v. Sas J. Ramondt Sr., Sas van Gnt. 5 He- lène v. 't Paviljoen, J. W. Scheele, Vogelwaarde. 6 Castorina v. d. Zwaan H M. de Regt-de Kraker, Terneuzen 7 Caline v. Zuiddorpe, R. de Munck, Zuiddorpe. 8 Nonja v. Montain, A. v. Hoeve-Haak, Zaamslag. 9 Stella v. Marquis, H. Goetheer, Westdorpe. 10 Erena, P. B. v. Hoeve, Axel. Merries kleine maat. 1 Luci v. Zuiddorpe, Adh. v. Waes Zuiddorpe. 2 Frida de 1'Esperance, Victor Barbé, Philippine. 3 Invasie, M Dieleman Mzn., Zaamslag. 4 Dollie v. Zeventriniteit, Ed. Hofman-Tem merman, Terneuzen. 5 Fedora, Jac. Mlchielsen, Zaamslag. 6 Willy v. Ca tharinahoek, Wed. Jac. de Feyter Czn Catharinapolder. 7 Sanny, A. Mur- ren v. Driel, Sluiskil. 8 Irene v. Ca tharinahoek, Wed. Jac. de Feijter Czn Catharinapolder, 9 Minervat v. Mar quis, Fr. P. E. de Caluwé, Westdorpe 10 Farida v. Anna, Eug. F. de Moor, Zaamslag. 11 Mina, Cyr. v. Overloop, Zuiddorpe. 12 Polka, A. Th. Buysse, Zuiddorpe. 13 Carla v. Westdorpe, J. Fr v. Haelst, Westdorpe. 14 Cora v. Clairon, F. Borm, Boschkapelle. 15 Greta v. Zuiddorpe, A. P. Puylaert, Zuiddorpe. 16 Litta, P. B. v. Hoeve, Axel. 17 Diana v. Vogelschoor, A. E. de Moor, Vogelschorpolder. Goes. Voor het Roode Kruis. Op kloeke wyze voert het Roode Kruis hier momenteel zyn actie. De le denwerving heeft intensief plaats en vele burgers traden toe. Ook de financiën worden niet vergeten. Op een tikje Amerikaansche wijze had Zaterdag een straatcollecte plaats, die in een paar uur bijna f 1500 opbracht. De oude Winter hulpbussen werden gebruikt, maar thans liep het publiek er niet hoog hartig aan voorbij. Ook wordt een lijstcollecte ge houden waarvan de opbrengst nog niet bekend is. Burgerlijke stand. Gehuwd: H. Barends 31 j. en M. T. van Hees 29 j. Geboren: Simon zv S. de Witte- Sies. Pleternella dv M. Breel-de Looff Jan zv j. Bosman-Bras. Lodewijk zv J. Versteeg-Koppejan. Geertruida dv A. Hoegen-Sauer. Overleden: L. Burgs 76 1 wedn van J Traas. P. v. d. Linde. 75 J te Hein- kenszand echtg. van M. Wisse. SchaakwedstrUd. - De voorloopige uitslag van den jl. Zaterdag gespeel- den wedstrijd „De Ganzestad"-Mid- delburg I voor den Zeeuwschen Schaakbond luidt als volgt: Quakke- laar-Strooband 1-0. v. d. Meulen-Bos- ma-de Graaf O-l. Stevense-Scheltens Raadsvergadering. Aan "L. Hoekman werd m.i.v. 1 Januari '46 eervol ontslag verleend als graf delver Er werd besloten hem een passend geschenk aan te biedsn. Als onderwijzeres aan de O. L. school werd benoemd mej. S. H. Krijger, die tot leden a'ls zoodanig werkzaam was te Den Ham (o.) Dhr. Joh. de Dreu werd met al- gemeene stemmen herbenoemd als lid van het Burgelijk Armbestuur. Een verordening werd vastge steld betreffende woongelegenhe- den. Het is voortaan zonder toe- stemnvng van B. en W. verboden, woningen of woningruimte te ver huren. De Gemeente-begrooting 1945 en begrooting Burgerlijk Armbestuur 1945 werden onveranderd goedge keurd. De Gemeente-rekening 1943 werd voorloopig vastgesteld met een niet te verwachten batig saldo van f 330. Bij de rondvraag wees dhr. Vis sing op den slechten toestand van den Lange Weg, terwijl dhr. Grim pleitte voor een betere straatver lichting. Middelbare R. K. Staatspartij. Op Woensdag 12 Dec. zal een ledenvergadering wor den gehouden, waarop het bestuur enkele mededeelingen zal doen. De hoofdschotel vormt evenwel een rede van Mr. Dr. A. J. J. M. Mes te Hein- kenszand, Kamerlid over het onder werp „De Katholieken en de poli tiek". Oostburg. Voetbal. De belastingambtenaren brachten een elftal in het veld tegen de rest van Oostburg. Het werd „maar" 14-8. Cabaret. Een Brabansch gezel schap onder leiding van den heer J. v. d. Aa, uit Tilburg bracht ontspan ning in een uitverkochte ambachts school. Harry Verhoeven tlad op als conferentier met vroolijke en ernsti ge liedjes, terwijl hij in de creatie van „De Stotteraar", „Mej. Jansens" e.a de bezoekers deed gieren van het lachen. „Baradoni" toonde zijn goo chelkunst en het gedachtenlezen, wel ke door het publiek ademloos wer den gevolgd. De leider trad op met zijn Hawaiian ensemble, dat zeer In den smaak viel van het publiek. Een donderend applaus en een tot spoe dig weerziens was de belooning. St. Nicolaas. De goede Sint bracht bezoek in het patronaatsgebouw bij de dames propagandisten. De klein tjes voerden enkele nummertjes uit welke zeer in den smaak vielen. Op aandoenlijke wijze brachten zij „Het Angelus" ten gehoore. Een en ander bezorgde een prettigen middag. Schoondijke. het Indische gezelschap Bintang Mas (De gouden ster) Gamalan en Krontjong orkest bestaande uit 12 personen onder leiding van Kasana. Een woord van dank werd door den voorzitter gericht aan het adres van de Z.-Vl. Tram Mij. voor het welwi- lend afstaan van een bus om het ge zelschap op te halen en naar Z.V1. te brengen, alsmede aan de diverse personen die het gezelschap geheel belangloos onderdak verleenden voor den duur van dit tournée en niet te vergeten den heer Standaard, die het gezelschap tweemaal per dag een maaltijd verstrekte en bovendien het Concertgebouw disponibel stelde, wat ook belangloos gaat. Voorts dankte de voorzitter allen, die medewerkten om de propagandaweek van het Ned. Roode Kruis ten bate van Oost-Indië tot een groot succes te maken, waar na hij de aanwezigen een aangenamen avond toewenschte. Bij het opgaan van het doek klon ken de geluiden van gamalan instru menten, in de zaal en werden de men- sche verrast door het vreemde van de muziek en van de instrumenten. Het was echt-Indisch echt Oos- tersch men zou haast zeggen mys- terisch. Dit werd nog sterker geac centueerd als de dansen werden ge geven met gamalan begeleiding. Als hoofddanseres trad op Kartini, terwijl de gevechtsdansen werden ver tolkt door Raden Mas Soeging en Ra den Mas Soetario. Dat wij nog maar weinig van gamalan muziek begrij pen werd wel sterk naar voren ge bracht door het verschil van applau- diseeren na gamalan of na krontjong muziek. Wat het laatste aangaat kan het gezelschap verzekerd zijn dat het applaus verdiend was, temeer, daar die muziek beter wordt begrepen en gewaardeerd. Met deze muziek werd de avond ook besloten. Het bestuur van het Roode Kruis kan overtuigd zijn, dat het een goede gedachte heeft gehad met dit gezelschap naar voren te komen. IJzendijke. Verbetering. Het lokaal van den heer Const. Wijffels is weer in zoo verre opgebouwd, dat het weer in gebruik is. Dit ook als tramstation der ZVTM. Voor de reizigers welke voorheen hun wachtuurtjes op straat moesten doorbrengen, een welkome verbetering. Terneuzen De juiste man. Wanneer men met den tram van Terneuzen naar 't Wes ten reist, zijn de zitplaatsen steeds be zet door de schooljeugd. Ouden van dagen en a.s. moeders hebben dan geei kans. Op het traject Philippine- Pyramide hadden we Vrijdag jl. den julsten man als conducteur. Deze haalde de schooljeugd van de zit plaatsen en stelde de plaatsen ter be schikking van onderen en a.s. moe ders. Terneuzen. Trlduum. In de parochie Sint Willibrordus is van Donderdag 22 No vember tot en met Zondag 2 Dec. een triduum gehouden door Pater van Halle. Dat dit triduum als geslaagd mag worden beschouwd, voor hen die er aan hebben deelgenomen, mag zon der voorbehoud worden aangenomen. Het ls helaas jammer, dat er niet veel meer parochianen van deze ge legenheid geprofiteerd hebben hun geestelijk leven weer te verfrisschen met nieuwe energie, Dat de pater voor een gedeeltelijk gevulde kerk heeft moeten preken was jammer, Roode Kruis-avond. In het Con certgebouw werd een Indische avond gegeven voor een, tot de laatste plaats bezette zaal. Deze avond werd geo pend door den burgemeester, in zijn kwaliteit van voorzitter van het Ned. Roode Kruis afd. Terneuzen. Na zijn welkomstgroet, legde hij het doel van dezen avond uit, d.i. het inzamelen van gelden om een Roode Kruis-team uit te kunnen zenden naar Ned.-Oost Indië, alsmede kennis bij te brengen van Indische muziek Gamelan en Krontjong en het vertoonen van diverse dansen. Voor de vertolking hiervan heeft het bestuur van het Koode Kruis beslag kunnen leggen op Premfekeuring. Alhier werd een premiekeuring gehouden van heng sten en merries, geboren in 1944. De uitslag was: Hengsten groote maat 1 Iwan van Lida, Ed. Deveneijns, IJzendijke, 2 Peter van Goede Hope, A. P. Calon, Hoofdplaat 3 Tommy, C. J. Wijffels, W.kerkje; 4 Bertus 135406, A. v. d. Meulen - Been en C. J. Pijfferoen, IJzendijke, Aar- denburg. Hengsten kleine maat. 1 Bertus 103277, A. v. d. Meulen-Been en C. J. Pijfferoen, IJzendijk-Aarden burg; 2 Lion, Eig. als vorige; 3 Can tor v. Absdale, eig. als vorige; 4 Clai ron v. Lea, Ed. Deveneijns, IJzen dijke; 5 Alfredo, A. J. E. Temmer man, Hoofdplaat. Merries groote maat. 1 Addie, Gebr. Buysse, IJzendijke; 2 Dalia v. Buitenlust, Eug. Buysse, id.; 3 Beatrice, Gebr. Buysse, Bier vliet; 4 Frida 134410, F. J. Haak, ld.; 5 Frida 132488, Aug. de Milliano, IJzen dijke; 6 Esperance, Achlel Haverbeke Biervliet; 7 Janlne v. Plakkebord, wed. El. Termote en Zn.., IJzendijke; 8 Paula v. Goede Hope, A. P. Calon, Hoofdplaat; Merries kleine maat. 1 Lima v. Clairon, P. Iz. Haartsen, IJzendijke; 2 Karolina, Stallen de Dobbelaere, id.; 3 Rita v. Schoon- dijke, Verhage-Hoste, Schoondijke 4 Hersa v. Plakkebord, wed. El. Ter mote en Zn., IJzendijke; 5 Ria v. Plakkebord, ld., ld.; 6 Vera v. d. Jozinahoeve, C. v. d. Hauwe-Burm, Eiland, W.kerkje; 7 Elsa v. Kruispol der, J. P. Quaak, Hontenisse; 8 Jo- zina, v. d. Jozinahoeve, E. v. d. Hau we-Burm, Eiland W.kerkje; 9 Jenny, P. F. Serrarens, St. Kruis W.kerkje. Steenbergen. St. Nicolaas. Zondag jl. heeft St. Nicolaas een bezoek aan onze plaats gebracht. Hij werd verwelkomd door den voorzitter van het Oranjecomité, waarna hij op zijn witten schimmel steeg en met zijn twee zwarte Pieten naar het gemeentehuis reed. Hier sprak de burgemeester hem een har telijk welkom toe. VLISSINGEN: Donderdag 6 Dec.: Op voering van „Oranjehotel" door het Zuid-Nederlandsch Tooneel. DISTR.KRING OOSTBURG Uitreiking bonkaarten le per. 1945. Van 5 t.m. 22 Dec. heeft in de na volgende plaatsen uitreiking plaats van de bonkaarten le periode 1946. Aardenburg 10 11 12 13 14 Dec., Bier vliet 11 12 13 14 17 Dec. Breskens 10 11 12 13 Dec., Cadzand 11 12 13 Dec., Draaibrug 15 Dec. 's morg., Driewegen. 18 Dec., Eede 5 6 7 Dec., Heille 8 Dec. 's morg., Hoofdplaat 5 6 7 Dec., Kruis- dijk 14 Dec., St. Kruis (dorp) 17 Dec., St Kruis (eiland) 18 Dec., Nleuwvliet 5 6 Dec., Nieuwesluis 7 Dec., Oostburg 17 18 19 20 21 Dec., Retranchement 14 15 Dec. (15 Dec. 's m.) Sasput 10 Dec. Schoondijke 17 18 19 20 Dec., Sluis 5 6 7 10 Dec., Waterlandkerkje 19 20 Dec., IJzendijke 5 6 7 10 11 12 13 Dec., Zuid- zande 19 20 21 Dec. De levensmiddelenkaarten worden slechts uitgereikt aan personen woon achtig in den kring Oostburg. De zeif- verzorgers dienen de bonnen opge plakt mede te brengen van die arti kelen waarvoor zij zelfverzorger wa ren gedurende de 12e periode en welke voor die artikelen zijn aange wezen. 192-o CONTRACTPRIJZEN De prov. voedselcommissaris voor Zeeland deelt mede, dat de contract prijzen, oogst 1945 van suikerbieten zaad op f 60 en voor voederbietenzaad van het Groenkraagtype op f 70, het Barrestype op f 75 en het Stompvoet type op f 80 per 100 kg zijn vastge steld. Aanvragen gedroogde pulp. Aanvragen voor gedroogde pulp door gedupeerden, moeten worden ingediend vóór of op 8 Dec. 1945. Aan vragen welke na 8 Dec. a.s. binnen komen, kunnen niet meer in behan deling worden genomen. l95-o INDUSTRIEFINANCIERING M.i.v. 3 Dec. is het adres van de maatschappij voor tndustriefinancie - ring N.V. gewijzigd in Kneuterdijk 6, Den Haag, tel. 183036. 198-oo DE HANDEL IN RIET Het bedrijfschap voor griend en riet maakt bekend, dat voor den ver koop van riet te velde en van ge sneden riet thans voorschriften zijn vastgesteld, gelijkluidend aan die, welke voor den verkoop van griend- hout te velde en van gesneden griend- hout gelden en welke reeds zijn be kend gemaakt. Eigenaren van percee- len riet zijn mitsdien voortaan vrij in de keuze der koopers, mits deze in de jaren 1936 tot en met 1941 één of meermalen riet te velde hebben ge kocht of gedurende één of meer dier Jarer perceelen riet op langen ter mijn in pacht hadden. De tot dus verre geldende prijsvoorSchriften blij ven van kracht en zeer scherpe con trole zal op naleving dezer voor schriften worden uitgeoefend. Het gesneden riet mag zonder inneming van aankoopvergunningen worden verkocht aan erkende handelaren in of verwerkers van riet. De distributie van teenhout van den oogst 1944-1945 of oudere oogsten zal worden afge wikkeld op den ouden voet. 199-oo HANDEL IN METALEN Voor invoer door den particulieren handel van metalen, materialen, half fabrikaten en afgewerkte producten uit Engeland, België, Luxemburg en Fiankrijk, worden thans weer aanvra gen in behandeling genomen. Voor nadere bijzonderheden wordt verwe zen naar de desbetreffende uitgebrei de publicatie in de vakpers. l96-oo DISTRIBUTIE VAN KLOMPEN Het C.D.K. deelt mede, dat handela ren in klompen de van het publiek ontvangen klompenbonnen moeten op zenden aan hun leverancier, waarna deze de klompen zullen afleveren. De klompenfabrikanten moeten de van de handelaren ontvangen bonnen in- De Geest zonder genade. 7.) De dokter heeft zich met de politie In verbinding gesteld en deze is met een kraanwagen naar de brug vertrokken. Het is niet zo eenvoudig de auto boven water te brengen. De haak wordt aan een bumper bevestigd en als er ge hesen wordt scheurt de bumper los Deze komt mef, de nummerplaat boven water. GX 8778", leest de politieman die belast is met. de berging. „Dat is de auto 'van Maitland Hall". Willy Maitland, zoon van Sir Maitland, eigenaar van Maitland Hall wordt nu doop Inspecteur Reynolds verhoord in tegenwoor digheid van Frank Bennett. „Mijn vader", zegt Willy Maitland, ..is, zoals weet, een bekend uitvin der. Op een vergadering van fa brikanten zeide hij iets over een vinding om met een vereenvoudig de wijze van atoomsplitsing goud te kunnen maken." leveren bij den distributiedienst. De bonnen moeten gescheiden naar de soort, op afzonderlijke opplakvellen geplakt worden. Inlevering dient te geschieden met een ontvangstbewijs MD 343-02. De klompenfabrikanten zullen „toewijzingen van materialen tei vervaardiging van klompen" ont vangen. Zij moeten deze toewijzingen via de rayonleiders der vakgroep klompenindustrie toezenden aan de bedrijfsgroep houtindustrie. Vragen omtrent de herbevoorrading met hout moeten gericht worden aan de rayon leiders der vakgroep klompenindustrie 197-00 CENTRAAL DISTR.KANTOOR. Maaltijden in logement-, hotel- en restaurantbedrijven. Met ingang van heden worden ten behoeve van logement-, en hotelbe- drij /en rantsoenbonnen voor boter, kaas, brood en jam beschikbaar ge steld, waardoor het exploitanten van bovenvermelde inrichtingen mogelijk zal zijn aan hun logeergasten een eenvoudig ontbijt te verstrekken zon der dat hiervoor door de gasten bon nen behoeven te worden ingeleverd. Per ontbijt kan beschikbaar worden gesteld 200 gram brood, 10 gram kaas, 10 gram jam en 5 gram boter. De ex ploitanten van restaurantbedrijven ontvangen rantsoenbonnen voor mar garine en wel op basis van V/t rant soen margarine per elke toegewezen 10 rantsoenen aardappelen. Het pu bliek zal derhalve voor het betrekken van brood vleesch en kaas tn 'n res taurantbedrijf de voor deze artikelen geldige bonnen c.q. wisselbonnen/ dienen af te geven. De exploitanten van bedrijven, welke als logement c.q. hotel en/of als restaurant zijn gerubri ceerd, kunnen zich voor het ontvan gen van bovenbedoelde rantsoenbon nen onmiddellijk met den plaatselij ken distributiedienst in verbinding stellen. Het aantal overnachtingen dient te worden aangetoond aan de hand van het door de politie afgetee- kende nachtreglster. 218-oo Voorschottoewijzingen thee. Van 2 t.m. 9 Dec. 1945 zullen de dis tributiediensten aan detaillisten voor schottoewijzingen thee, nummercou pures 483, uitreiken op basis van 75 pet. van het aantal in de week van 25 Nov. t.m. 1 Dec. Jl. ingeleverde aantal bonnen 110 voor koffie. Restantbonnen slaolie. Detaillisten dieren eventueele res tantbonnen voor slaolie (328 en 422) tot een maximum van 9 stuks door te geven aan hun grossier. Grossiers kunnen deze bonnen van 9 t.m. 15 De cember bij de distributnediensten in leveren ter verkrijging van een toe wijzing 482. Deze toewijzingen zijn voor grossiers geldig van 9 Dec. '45 t.m. 6 Januari 1946. Koffiesurrogaat zonder bon. De nog aanwezige voorraden van het destijds met machtiging der re geering vervaardigde z.g. regeerings- koffiesurrogaat mogen zonder bon worden verkocht. Toewijzingen schoenreparatleleder. Handelaren in leder zullen bij inle vering van door hen ontvangen bon nen voor schoenreparatleleder met ln gang van 26 Nov. jl. toewijzingen voor 5000 eenheden leder in plaats van ont vangstbewijzen ontvangen. De bonnen moeten op opplakvellen geplakt in veelvouden van 5000 met een ont vangstbewijs MD 342-01 Ingeleverd wor den. Bij de inlevering moet het be wijs van inschrijving bij het Rijks bureau voor Huiden en Leder wor den getoond, terwijl het nummer der inschrijving op het ontvangstbewijs moet worden vermeld. De toewijzingen blijven geldig tot het einde der maand volgende op de maand waarin zij uit gegeven werden. Ter herbevoorrading moeten de han delaren de toewijzingen tezamen met een specificatie, vermeldende de uit geschreven Ledercheque (no„ hoe veelheid, soort) aan het Rijksbureau voor Huiden en Leder, Keizersgracht 277 te Amsterdam zenden. Te vernietigen bonkaarten. De volgende bonkaarten kunnen worden vernietigd: de oude textielkaarten (bewaard moet dus worden de leder-textlel- kaart VA 510)., de bonkaarten voedingsmiddelen: KA 506 (13 Mei t.m. 9 Junil945) tot en met KA 512 (28 October t.m. 25 Nov. 1945); alle oude brandstoffenkaarten (be waard moeten dus worden de kaar ten T 509 of T 505, alsmede de kaar ter UA 510, UB 510, UC 510, en UD 510'» de oude serviesgoedkaarten; alle oude inlegvellen (dus bewaren de inlegvellen GA t.m. GE 508). DONDERDAG. HILVERSUM I. 6.45 Gym. 701 en 8.01 Nieuws. 12.01 Orkest. 12.30 Ned. gaat aan slag. 12.35 Orgel. 13.01 Nieuws. 13.20 Orkest. 15.00 Voor de vrouw. 15.15 Kinderhoorspel. 16.00 Godsd. halfuurtje 16.30 Zang en piano. 16.45 v. d. kleu ters. 17.00 Jeugdcourant. 17.30 Orkest. 18.01 Corduwener. 18.30 Kwartier v. d. arbeid. 18.45 Pianomuz. 19.00 Nieuws. 19.30 Ensemble Frank. 20.01 Nedderl. herrijst. 20.15 Orkest. 22.15 Mensch en maatschappij. 22.30 Causerie. 23.01 Nieuws. 23.15 Avondwijding. HILVERSUM H. 19.00 Muz. 19.30 Ned. Strijdkr. 20.01 Muz. 20.30 Orkest 21.00 Reg. voorl. dienst. 21.15 Muziek 21.45 Avond wijding. 22.01 Nieuws. 22.15 Gram. 22.45 Muz. Met het verzekeren van Uw AUTO en MOTOR RIJWIEL tegen Wettelijke Aansprakelijkheid en „ALL RISKS"-verzekering belast zich gaarne TTVOLIWEO 64 (638-0) H U L 6 T. «F NIET VOOR ^HET AFMAKEN VAN JIS! VOOR IINDIN6 - JMAAK - VQEOINC iiuiiiitiiiiimimiimHiniiitNimMiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHitiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiitimttmifiiuin SPREKEN en SCHRIJVEN in 20 LESSEN, vlotte en prakt, schrift, lesmethode. Zendt voor koste'ooze toezending prospectus deze adver tentie als drukwerk aan: FABRITIUS' nOUDBNII TALES LANGE HOUTSTRAAT 12 DEN HAAG A .3 Vermeldt naam en adre» op enveloppe. ■WOWHmimUMUWMHUmWMWMWtfUHHWMUHWOHHHmHWHHHHIIimUM

de Stem | 1945 | | pagina 3