Officieele mededeelingen program distributieverwarring Men richte zich naar de Zuidelijke pers. Er blijkt den laatsten tijd nogal eens verwarring te ontstaan naar aanleiding van distributie:mededee lingen in de groote landelijke dag bladen. Deze brengen nl. berichten die veelal alléén bestemd blijken te zijn voor de Noordelijke provincies. Zoo ook nu weer met de aankon diging van den voorinleveringsbon voor sla-olie. Deze is alleen bestemd voor het Noorden. Voor de Zuide lijke provincies is een dergelijke bon nog niet bekend gemaakt. De verwarring ontstaat doordat de distributiemaatregelen die in Den Haag worden genomen, nog niet geheel parallel loopen met die van het CDK te Vught. Het publiek handele dus steeds naar de publicaties en aanwijzin gen in de plaatselijke en geweste lijke pers der Zuidelijke provincies. PRIJZEN CONSUMPTIEMELK. De prijzen van consumptiemelk zijn m.i.v. 25 November 1945 in Zeeland. Noord-Brabant en Lim burg op hetzelfde niveau gebracht als in overig Nederland. De uit zonderingspositie, die deze gebie den eenige maanden hebben be kleed is hermede vervallen. De prijzen voor losse, gestandaari- seerde en losse karnemelk zijn thans voor de verschillende prijs klassen a'ls volgt: Prijsklasse 3: f 0.17 per liter (losse gestandardiseerde melk), losse karnemelk f 0.10 per liter; Prijsklasse 3a. Losse gestan daardiseerde melk f 0.16 per liter, f 0.09 per liter losse karnemolk; 4. f 0.15 per liter losse gestan daardiseerde melk, f 0.09 per liter losse karnemelk 5. f 0.15 per liter losse gestan daardiseerde melk, f 0.08 per liter losse karnemelk. ENSCHEDE ADOPTEERT HOEDEKENSKERKE. Hoedekenskerke is doro de Twent- sche textielstad Enschede geadop teerd. Dinsdag a.s. zal in de groote sociëteit te Enschede een propagan- daavond worden gehouden, welke georganiseerd is door 't plaatselijk comité N.V.H. H.A.R.K. en waar de wnd. burgemeester van Hoede kenskerke zal spreken. Tevens wordt een film vertoond, welke een beeld geeft van de verwoesting in Zeeland. STEUN VOOR WESTKAPELLE EN SOUBURG. Het Centrale Bestuur der Zeeuw sche Volksuniversiteit deelt ons mede, dat de netto-opbrengst der C: rlotte Kohier-uitvoeringen en van het extra-concert van het Sweelinck-kwartet, welke, gelijk be kend, door de kunstenaars aan dit bestuur zijn geschonken met be stemming voor noodlijdend Walche ren, de som van f 1756.05 bedraagt. "an dit bedrag bestemde het be stuur f 1250,- voor de inrichting van een ontspanningslokaal te Westkapeile en f 506.05 voor een soortgelijk doel te O. en W. Sou burg. VERGADERING K.A.J. Te Middelburg werd een verga dering gehouden, waartoe de gees telijkheid en de jeugdleiders van Walcheren en Zuid-Beveland uit- genoodigd waren. Het doel was kennismaking met den, in andere bisdommen reeds bestaanden bond der Katholieke Arbeiders Jeugd Pastoor Snel van Middelburg open de met den KAJ-groet en gaf na 'n korte inleiding het woord aan rector A. Mouwen, aalmoezenier der KAJ in het bisdom. Breda Deze schetste eerst in groote lijnen de historie van de Katholieke jeugdbewegingen in ons land de opheffing van Jonge Werkman en St. Josephsgezellen en de tot stand koming der KAJ. In Brabant draait deze organisatie reeds uitstekend en,.„ Zeeland is dat eveneens mo gelijk. Onze arbeidersjeugd van 18 -25 jaar moet uit den hedendaag- schen sleur gerukt worden door het woon-, arbeids- en ontspannings- miiieu op een hooger peil te bren gen. De KAJ-propagandist van het bisdom Breda besprak voorts nog enkele practische werkwijzen, waar na een diepgaande gedachtenwisse- ling volgde. Men zal trachten in parochie te komen tot de op- nchting van een afdeeling der K. VOOR DE DIJKWERKERS Wij meldden reeds, dat het vier de en laatste gat, dat b« Ramme" kens geblokkeerd is. zoodat ook hier de suiting binnen afzienba- ""5 worden tegemoet- ge -en. Dan zal dus het beoogde doel: Walcheren's dijken nog dit jaar hersteld, bereikt zijn Het is voor het comité „Walcheren moet droog" aanleiding om de arbeiders een middag c.q. avond in de Mid delburgsche Schuttershofzaal aan te bieden in samenwerking met het ShÏmL "Contrasten"-gezelschap zmw uebFg' De ..Contrasten" vier biw Lultend voor de arbeiders op geven kunstenaars helpen walcheren In navolging van de bekende voordrachtskunstenares Charlotte Kohier heeft het Sweelinckkwartet de opbrensgt van een reeks avon den waarvan de netto-opbrengst f 1756.05 bedroeg, bestemd voor 't inrichten van een ontspanningslo kaal ten behoeve van de bevolking van Westkapeile, het zwaarst ge troffen dorp, en voor een soortge lijk doel te O. en W. Souburg. behartiging belangen oorlogsgetroffenen. In twee opeenvolgende vergade ringen van afdeelingsbestuursleden en van afgevaardigden is thans de finitief opgericht „De Vereeniging ter behartiging der belangen van West-Zeeuwsch-Vlaanderen". Tot deze gewestelijke vereeniging behoo ren thans de af deelingen: Breskens Cadzand, Nieuwvliet, Oostburg, Sluis en Zuidzande. Het voorloopig Hoofdbestuur bestaat uit de heeren Hoolhorst voorzitter, Dr. Bruna, Dr Rozemeyer, Bouwense en Everwijn secretaris. Hoofddoel der vereeni ging is het behartigen der belan gen van Oorlogsgetroffenen. DE DISTRIBUTIEFRAUDE VLISSINGEN. TE Lamswaarde R.K. Arbeidersbeweging. De R. K.W.V. alhier, heeft twee ontwikke lingsavonden gehouden, waarin als sprekers optraden de heeren J. Assel- man met als onderwerp: De kerk en het economisch vraagstuk, en pater v. Hal, Marist, over: Geestelijken en maatschappelijken opbouw. Beide sprekers hadden een aan dachtig gehoor en de gestelde vragen na de reden werden tot genoegen der aanwezigen beantwoord. Nieuw-Namen. Naar wij van de Vlissingsche po litie vernemen, is het onderzoek om trent de fraude gepleegd door dis tributieambtenaren thans nage- noeg geëindigd. Hierbij is wel ko men vast te stan, dat de vele ge ruchten, omtrent een groot distri butieschandaal eiken redelijken grond missen. Het betreft hier slechts een be perkt aantal ambtenaren, dat niet aan de verleiding weerstand heeft kunnen bieden en uitsluitend .voor persoonlijk gebruik een zeer gering aantal distributiebescheiden, frau duleus heeft bemachtigd. In totaal betreft het nog geen 20 inlegvellen, gedurende enkele perioden gebruikt en een 10-tal bonnen van winke liers. Van gifhandel of handel in distributiebescheiden is niets kun nen blijken. Nog een tweetal ambtenaren be vindt zich in verzekerde bewaring. Aardenburg Slaags geraakt. Tusschen. de fa milies L. en S. bestond reeds eenigen tijd een veete om politieke redenen. Onlangs kwam deze tot een uitbar sting toen er weer een woordenwis seling ontstond. Tusschen L. en een zoon van S. kwam het tot een hand gemeen waarbij L. in het gezicht werd getroffen en achterover viel. Met een lichte hersenschudding werd hij naar huis geleid. Indoortraining. Onlangs werden door de Haarlemsche voetballers, die in Aardenburg bij den wederopbouw werkzaam zijn, de eerste trainings avonden gehouden, in samenwerking met de voetbalclub Aardenburg. Van beide zijden bestond er veel belang stelling en animo. De oefeningen, die door een Haarlemschen oefenmeester werden gegeven, waren pittig en maakten het lichaam lenig. Eede. Gouden bruiloft. Onder groote belangstelling en het medeleven van gansch de buurt vierde het echtpaar Th. Praet-Kindt zijn gouden huwe lijksfeest. Langs de mooi versierde Hombachstraat ging het in optocht naar de kerk, waar een plechtige dankmis met assistentie werd opge dragen. Frisch en opgewekt stapte 't echtpaar achter kinderen en kleinkin deren ter kerke. De pastoor sprak de jubilarissen op hartelijke wijze toe. Na de H. Mis ging het weer naar de prachtig versierde woning, waar in middels het cadeau der Hombach straat, een mooie lamp, was opgehan gen. Gedurende den dag was het een komen en gaan van feliciteerende menschen; ook schriftelijk bereikten hen vele gelukwenschen. Des avonds bracht de fanfare een serenade. De burgemeester sprak de jubileerenden toe en bracht hun de gelukwenschen van gansch de gemeente over. Hij stipte de voornaamste feiten aan uit het leven van de jubileerenden en stelde hen tot voorbeeld op kerkelijk en maatschappelijk gebied. Ook na mens de fanfare waarvan Th. Praet eer. trouw lid is, bood hij hun ge lukwenschen aan. De heer Praet sprak een kort dankwoord. Hij trac- teerde de muzikanten. Vergadering. De R.K. Arbeiders vereniging vergaderde in Leo XIII en de opkomst was goed. De voorzit ter sprak een lang inleidingswoord, dat betrekking had op de gehouden centrale raadsvergadering te Breda en het komende winterprogramma. Hij verwelkomde speciaal de nieuwe leden van St. Lambertus en den spre ker van dezen avond, Bertus Broe ders, den nieuwen vertegenwoordiger der arbeiders in Zeeuwsch Vlaande ren. De voorzitter bracht hulde en dank aan den scheidenden aalmoeze nier v. d. Made en den heer Geerts uit Hulst. Bertus Broeders kwam met zijn arbeiders te Nieuw Namen kennis maken en sprak hen hartelijk toe. Het noodzakelijke van het georgani seerd zijn, zette hij duidelijk uiteen Oostburg Vreemde verschijnselen. Bij den landbouwer R B. deden zich eigen aardige verschijnselen voor. Vier var kens, een paard en enkele hanen stierven binnen enkele dagen, terwijl ook een koe en andere dieren ziekte verschijnselen vertoonden. Na vee- artsenijkundig onderzoek bleek, dat hier vergif in het spel was. Bij den zelfden landbouwer blekeu op een morgen alle staldeuren die den vo- rigen avond gesloten waren, open te staan. De politie stelt een onderzoek in, waarbij gebruik gemaakt wordt van speurhonden. Driewegen. Benoeming. Tot hulpkassier bij de Boerenleenbank alhier is benoemd de heer M. A. Slaakweg alhier. Goe* Klokken. Uit Groningen arriveer de hier een schip met ruim 50 klok ken. Ze werden gelost op het terrein van den heer Faase. De klokken zijn afkomstig van Schouwen, Zeeuwsch- Vlaanderen, Tholen, Zuid Beveland en Walcheren. Uit de meeste klokken zijn de klepels verdwenen. De zwaarste klok die er bij is, blijkt afkomstig te zijn uit de Hulster basiliek. Heinkenszand Lezing dr. Huese. Door dr. Huese uit Goes werd een lezing met licht beelden gehouden over diens jacht avonturen in Z. Afrika. Voor deze le zing, waarvan de opbrengst bestemd was voor de AVO, bestond overgroo- te belangstelling. Een bedrag van ruim f 100 kon voor dit mooie doel beschikbaar worden gesteld. Hulst. Aug. de Laat. Zondag en Maan dag trad in het St. Jozefspatronaat op het gezelschap Aug. de Laat. Op - nde manier wist hij er weer K? stemming in te brengen. Het Hike uren" prek h8eft eenlge SenoeS- y e uren er mee gevuld. Ierseke. Yerseke 1-De Zeeuwen 2 wedstrijd bood tengevolge v„, overmaebt van Yerseke niet veel'span- momenten voor Deze van de het Yerseke-doel was dan ook in het ten nam de Yerseke-midvoor er drie i voor zijn rekening. Het tegenpunt der Zeeuwen viei na de rust. Oostburg-IJzendijke 3-1* -- Beide speelden enthousiast, doch eerst na de rust wist Verplanke met een ferm schot den stand op 1-0 te brengen, Nadat Hesseling den gelijkmaker had gebracht, voerde Oostburg zijn aan tal doelpunten tot 3 op. Kinderuitvoering. In de Am bachtsschool kwamen Jac. en Will een uitvoering geven voor de kinderen. Voor de pauze kregen de kinderen het Jan Klaassen-spel te zien en er werd gezamenlijk gezongen. Na de pauze werden verschillende kinderen uitgenoodigd om ook eens op het too- neel te komen. De kinderen hebben zich dezen middag prettig geamu seerd. ferneuzen HEROPENING DER LANDBOUW- HUIS HOUD SCHOOL. Alhier had de heropening van de Landbouwhuishoudschool plaats. De voorzitter en de secretaris der Zeeuwsche Landbouw Mij. werden buiten het hek van de school door de directrice verwelkomd. Tusschen 'n haag van leerlingen door die allen tak met bloemen omhoog hielden en een lied zongen, werd de school be treden. Reeds waren daar een groot aantal penoodigden, waaronder ook vele ouders van leerlingen. Na een kort openingswoord door den voor- zitter^ der Z L.M., Ir. Gouze, werd het eerste couplet van het Zeeuwsche volkslied gezongen. Hierna memoreer de de voorzitter in het kort de op komst van het Landbouwhuishoud- onderwijs in de provincie Zeeland. Verder bracht hij dank aan het ge meentebestuur voor de groote mede werking die de school ontvangen had, vooral ook in materieel opzicht. Ook werd dank gebracht aan het architec ten-bureau de Bruyne. Na de rede van den voorzitter werd de commissie van toezicht geïnstal leerd. welke bestaat uit de dames: Teilegen, Zonnevylle, Scvele-van Tellegen, Zonnevylle, Scheele-v. Hoeve uit Axel, Haak en Koster- Scheele uit Zaamslag. Daar de burgemeester tot zijn spijt verhinderd was, zelf aanwezig te zijn, voerde de wethouders van Financiën de heer den Hamer, het woord na mens het gemeentebestuur. Hij loofde vooral het particulier initiatief en ook het feit, dat de school niet alleen toeT gankelijk was voor boerendochters', maar ook voor de dochters van bur gers en landarbeiders. Na een declamatie werden diploma's uitgereikt aan vier meisjes, die haar diploma door omstandigheden nog niet hadden ontvangen. Hierop volgde nog een declamatie. In het dankwoord betrok de direc trice, mej. A. Dieleman, alle sprekers, alle aanwezigen en allen, die van hun medeleven hadden blijk gegeven, door het zenden van bloemen, telegram men en schriftelijke felicitaties. Hierna volgde bezichtiging van de verschillende lokalen, waarbij door de leerlingen ververschingen werden aangeboden. Symphonie-orkest Onder Ons. On der leiding van den heer M. Harte, heeft dit orkest voor een volle zaal een concertavond gehouden. Het goed verzorgde programma werd keu rig ten gehoore gebracht, terwijl ook het optreden van mevr. Muller-de Smidt als sopraan een succes was te noemen. Een goede aanvulling was te vens het optreden van den. heer Weststrate Jr. als declamator. Vlissingen HET HEENGAAN YAN PASTOOR Met enkele woorden berichtten wij reeds dat pastoor Timp Vlissin- gen gaat verlaten, daar Z. Eerw. door mgr. Huibers werd benoemd tot pastoor van de St. Lidwina-pa- rochie in Den Haag. Deze verplaatsing komt niet on verwacht voor zijn parochianen, doch noode zien allen hem vertrek ken naar de Hofstad, omdat in hem een priester heengaat, met een groot hart en ongemeene toewijding en werkkracht. Het geestelijk leven in de parochie verfrischte en vernieuwde hij o.m. door de ingrijpende concentratie van alle katholieken in de nieuwe kerk, die lange jaren door een kapelaan was bediend. De opheffing der oude vervallen parochiekerk in 1936, welke aan deze concentratie vastzat, ont moette eerst nogal verzet, doch wel dra zag men het goede er van In. De oorlogsjaren hebben de activiteit van pastoor zeer geremd, want het groot ste deel van zijn parochianen verliet de geteisterde en 80 maal gebombar deerde stad, zoodat alles ontwricht werd. De kerk zelf was door de bom bardementen gespaard gebleven, maar bij de beschieting op 1 Nov. 1944 werd ze zwaar gehavend; bovendien heeft het gebouw toen nog enkele weken in het water gestaan. Ondanks het levens gevaar bleef pastoor Timp steeds zijn parochie getrouw. De bisschop heeft hem enkele malen een veiliger plaats aangeboden, doch pastoor Timp wilde zijn kudde, hoe ook gedund, ndet in den steek laten, wat hem nog meer In de algemeene achting deed stijgen. De Duitschers hadden het niet op den moedigen pastoor, die geen blad voor den mond nam, begrepen. Gerui- men tijd kwam er op Zondag een Ge- stapo-agent in de kerk om zijn preek af te luisteren. Hoe het ook allen spijt den bemin den pastoor te verliezen, ieder gunt hem de mooie promotie naar Den Haag, waar men van zijn werkkracht nog veel verwachten mag. D.K. 'S HEER ARENDSKERKE Sluiting agentschap Het agentschap Schore van den dis- tributiedienst *s Heer Arendskerke zal op 28 Nov. gesloten zijn. 626-0 DISTR.KR. KRABBENDÏJKE. Openstelling agentschappen. In verband met den dankdag wordt de zitting van de plaatselijke agenten te Kruiningen van 28 Nov. verzet op 29 Nov. van 9 tot 11.30 uur en de zitting te Yerseke van 29 Nov. op Woensdag 28 Nov. van 9 tot 12 uur. Met ingang van December zal de zitting te Yerseke op Donderdag morgen slechts tot 11 uur zijn. 605-O DISTR.KRING MIDDELBURG Nummercoupures 480 a 10 rantsoe nen, zijn geldig voor 10 rantsoenen, dus voor 10 kg zout. De geldigheids duur van deze coupures is voorloopig onbeperkt. Op 29 Nov. a.s. zal de directeur géén spreekuur houden. 625-o DISTRIBUTIEKRING TERNEUZEN. Door hotels en dergelijke instellin gen, ingeschreven onder een code- De Geest zonder genade. nummer in de 9000 serie, moeten uiter lijk 28 Nov. voor 12 uur hun 'aanvra gen per formulier MD 243-51, voor de le, 2e en 3e periode 1945 bij de plaatselijke distributiekantoren wor den ingediend De aandacht wordt er op gevestigd dat het dringend nood zakelijk is, de aanvragen tijdig in te dienen. 557-o BAKKERIJ COMMISSIE ZEELAND. Mededeeling aan alle bakkers in Zeeland. In verband met de stopzetting van de afgifte der Y-biljetten worden van af heden de brandstoffentoewijzingen voor de loonbak-omzet gebaseerd op de gemiddelde inlevering aan Y-bil- jetten over de maanden Juli t.m. Oc tober 1945. Er worden derhalve geen Y-biljetten meer ter afstempeling aan genomen. 556-o MEDEDEELINGEN VOEDSEL VOORZIENING. Door het Bedrijfschap voor Pluim vee en Eieren te De Bilt is bepaald dat in 1946 zullen mogen broeden, die genen die in 1939 zelf gebroed en zelf kuikens hebben afgeleverd, met dien verstande, dat de capaciteit van de boerderij niet grooter mag zijn dan in 1939 of 1940 het geval was, terwijl slechts mag gebroed worden met vlek broed met een capaciteit van tenmin ste 1000 eieren per machine en met motorbroedefte Behalve van de Fok- en Vermeer- deringsbedrijven zullen deze kuiken broeders ook broedeieren mogen be trekken van door of vanwege het Be drijfschap goedgekeurde landbouw bedrijven. De kuikenbroeder die broedeieren van een landbouwbedrijf wil betrekken, kan in relatie treden met pluimveehouders die op hn bedrijf beschikken over pluimvee, in 'n zoo danige conditie dat daarvan broed eieren van goede kwaliteit worden verkregen. Aangezien deze bedrijven niet door het Bedrijfschap worden aangewezen zal de kuikenbroeder zelf de eerste keuze dienen te maken, welke dan naderhand door of vanwege het Be drijfschap wordt gecontroleerd en ev. goedgekeurd. In onze provincie beschikken wij echter over een zeer matig aantal broedmachines zoodat het zal kun nen voorkomen dat een landbouwbe drijf, hetwelk beschikt over goede broedeieren, niet door een kuikenbroe der zal worden aangezocht. In een dergelijk geval is de mogelijkheid open gelaten zich op te geven bij zijn P.B.H. onder mededeeling over hoe veel broedeieren hij wekelijks zal kunnen beschikken benevens het ras en aantal hoenders, gesplitst in ha nen en hennen ofwel zelf met een kuikenbroeder in relatie te treden. In het eerste geval zal door ons kantoor bemiddelend worden opge treden en een mogelijkheid worden gezocht de broedeieren af te nemen. Het pluimvee waarvan de broedeie ren afkomstig zijn moet echter ge zond, van een der bekende specifieke bedrijfsrassen en van goede kwaliteit zijn terwijl tevens een verklaring zal moeten overgelegd worden van de veearts, dat het pluimvee op pullo- rum onderzocht is. De broedeieren moeten aan de volgende gewichts- eischen voldoen. 57 gram voor de legrassen van hoen ders. 50 gram voor de N. Holl. blau wen en oud. Nederl. rassen, 60 gram voor de eenden. Een maximumprijs voor broedeie ren zal nog nader worden bekend ge maakt. Getracht wordt, deze prijs zoo danig boven de prijs der consumptie eieren te stellen, dat de door de be drijven te besteden extra kosten en moeite daaruit kunnen bestreden wor den, terwijl een extra kuikentoewij zing wordt overwogen. Vanzelfsprekend worden de eieren die als broedeieren aan een kuiken broeder worden geleverd, afgetrokken van de leverirjgsplicht eieren 1946, welke zeer binnenkort zal worden be kend gemaakt. Het broeden van eieren afkomstig van fok- en vermeerderingsbedriiven zal 1 Januari kunnen aanvangen. Voor eieren afkomstig van land bouwbedrijven zal dit 15 Febr. zijn. Het broedseizoen wordt gesloten per 1 Juni 1946. 604-O 1) Inspecteur Frank Bennett en zijn helper, de jonge Ben Brookes rider, in hun twee persoons open sportauto door de nacht. Ben hoort een vliegtuig brommen. Ineens roept hij uit: „Hé. er schijnt iets met de motor niet in orde te ziin. Stop eens. FrankDe vliegtuigmotor knalt wat. Plotseling een explo sieeen vli"gtu'°"='lhoHet t<"*en een achtergrond van steekvlam men „Een ongeluk"! schreeuwt Frank. Wanneer de vlammen even minde ren komt een nieuwe explosie. Het brandende vliegtuig stort in de ver te neer. Een rode gloed duidt aan, in welke richting het thans ligt te branden. „Ik geloof iets te hebben gez'en". begint BenJa, het was iets als een geooende, goed verkonde narachutj» Ik zag die in de gloed van het vliegtuig". DONDERDAG. HILVERSUM I (301 M). 6.45-7.00 Ochtengymnastiek. 7.01-7.20 Nieuws- ber. 7.20-7.50 Muziek. 7.50-8.00 Ochtend wijding. 8.01-8.20 Nieuwsber. 8.20-9.00 Operette-selectie. 9.00-9.30 Ochtend concert (Gr.). 9.33-10.00 Concert. 10.— -10.45 Muziek bij den arbeid. 10.45-11.15 De Zonnebloem. 11.15-11.45 Muziek. 11.45-12.00 Berichten krijgsgev. in Ver re Oosten. 12.01-12.30 Muziek. 12.30- 12.35 Nederland gaat weer aan den slag. 12.35-13.00 Muziek. 13.01-13 20 Nieuwsber. 13.20-14.00 Orkest. 14.00- 14.10 Pianomuz. 14.10-15.00 Muziek. 15.00 -15.15 Voor de kleuters. 15.15-15.30 Kwartier voor de vrouw. 15.30-16.00 Mu ziek. 16.00-17.00 Orkest. 17.30-18.00 En semble G. Frank. Muziek. 18.01-18 30 Fransche Chansonnières. 18.30-18.45 Kwartier van den arbeid. 18.45-19.00 Bekende melodieën. 19.00-19.30 Nieuws ber. 19.30-19.50 Non-stop. 19.50-20 00 Gracie Fields. 20.00-20.15 Nederland Herrijst. 20.15-22.15 Concertgebouw. 22 15-22.30 Mensch en Maatschappij. 9" "^-23.00 Wiener Bohème Orkest. 23 01 -L...15 Nieuwsber. 23.15-23.30 Avond wijding. HILVERSUM II (415 M.) 13.30-18.00 Canadian Forges Radio Service. 13.45 Nieuws uit Canada. 14.00-15.00 Verzoek platen. 16.45 Nieuws uit Canada. 18.01 - 13.30 Nieuwsber. 18.30-19.00 Cantabilé- Septet. 19.00-19.30 Annie Hermes. 19 30 -20 00 Ned. Strijdkr. 20.01-20.30 ..No velty Serenaders". 20.30-21.00 Vaude ville Orkest. 21.00-21.15 Regeerinss- voorlichtingsdienst antwoordt. 21 '5- 21.45 Orgelconcert. 21.45-22.00 Avon'i- wiiding. 22.00-22.20 Nieuws, 22.20-22.57 Orkest.

de Stem | 1945 | | pagina 3