Atletiek wedstrijden Dr. Mazzola net meisje Te ruil gevraagd F.C „Rood Wit' - Belg. militair elftal wijkverpleegster vertegenwoordigt Hotel „De Graanbeurs" wegens vacantie gesloten Veerdienst Terneuzen Hoedekenskerk Onze v< OFF. MEDEDEEUMGEN Brouwgerstdag J.F.P. deMeijer-v. Delft No. 18 DYNAMO R. K. dienstbode NET MEISJE dienstbode dienstbode Sportvereeniging „Robur" Goe 's-Heerenhoek. Jeugdzondag. Ter gelegenheid van de nieuwe ingebruikneming van 't Jeugdgebouw werd alhier 'n spe- iale Jeugdzondag georganiseerd. Be gonnen werd met n H. Mis voor de jeugd waarna herinzegening van het gebouw, 's Middags muzikale wande ling met verkennerij en voetballers. Om 3 uur werd Kn voetbalmatch ge speeld door Patrijzen tegen Ovezande voorafgegaan door de vlaggenparade der Verkenners op 't voetbalveld. De avond werd gevuld met 'n Revue en gezellig samenzijn. Een en ander ging onder groote belangstelling van het publiek er zeer goed in. Hoedekenskerke. Nood gemeenteraad. Het kiescol lege voor de gemeente Hoedekens kerke is als volgt samengesteld: M. Steijn: M. G. de Baar, P. de Jonge, M. Rijk. L. Geus, Aug. Boudens, Mart. Steijn, M. G. Verbeek, G. de Pundert D. B. van Kruijssen, L. Lous, Jac. Priester, P. Schouwenaar, A. Paauwe, A. Traas. L. de Bart, Joh. J. Boone, I. Nieuwenhuijsse, Jcrti. Lucasse, C. P. Oele. J. Louisse. De Kath. lijst voor de candidaatstel- ling voor den nood-gemeenteraad ziet eruit als volgt: M. Steijn, M. G. de Baar, G. de Pundert, M. Rijk, L. Geus Aug. Boudens. Burgerlijke stand. Geboren: Dig- na, Maria Anna dv. F. Looy-de Jonge. Maria Magdalena Elizabeth dv G. J. J. Peperzak-Bal. Huwelijken: T. J. Jonker jm 31 j. en C. de Bamjd 38 j. Overleden: A. de Koning 27 j. te Amsterdam (gefusilleerd). I. A. Pro voost 23 j. te Terneuzen. Hulst Sportnieuws. De Mixed Hockey club Rapide speelde weer eenige wed strijden. Haar eerste elftal behaalde een 2-0 overwinning op Olympia I (Terneuzen). Het tweede elftal wist tegen een combinatie van Nederland- sche Marine-officieren een 3-1 over winning te behalen. Gemeenteraad. De twee lijsten, welke hier zijn ingediend, luiden: I. P. Warnier, E. van Kemseke, C. van Arenthals, J. Meerschaert, H. Bruyn- ooge, B Freyser, L. de Koek, P. Hey- man. II. Geertse, D. Fassaert, de Loos, A. d'Hondt, P. de Koek, A. Blommaert, H. Everaert, E. Mattens. Hoek. Opbrengst filmavond. De film avond welke ten bate van het Ned. Roode Kruis alhier draaide onder den titel ,,Zeeuwsch-Vlaanderen" heeft 'n recette van f 104,gekregen. Ierseke. Geen centrale keuken meer. We gens gebrek aan belangstelling heeft de centrale keuken het bijltje er bij neergelegd. Het personeel is naar el ders overgeplaatst. B. A. Uit het jaarverslag van het Burg. Armbestuur blijkt dat er een batig saldo over 1944 is van f 6540 De ondersteuning bedroeg f 8.600 en aan gem. subsidie werd ontvangen f 7000. De kosten van Vredelust be droeg f 7.27 per hoofd en per week waaronder voor voeding f 2.42 per week. De financ. toestand verbetert elk jaar. Ovezande. Tijdelyke gemeenteraad. Het kies college alhier heeft slechts één lijst ingediend, zoodat de volgende heeren zititng zullen hebben in den tijdelij- ken gemeenteraad: L. Boonman. P. F. Spielier, M. de Jonge, J. Oostdijk, Jac. de Winter, C. van Liere en Jan de Winter. Burgerlijke stand. Overleden: C. Matthijsse, 74 j. S. Koens 68 j. Geboren: L. A. zv. K. L. van Steen bergen en J. M. Raas, M. H. J. dv G. C. de Jager en J. M. Kunder. Vogelwaarde. Geslaagd. Voor het diploma cou peuse slaagde te Eindhoven Mej. L. Everaard te Vogelwaarde (Havikpol der). Zuiddorpe. Diefstal. Uit de weide van den landbouwer A. G. Cerpentier werd 'n 6-jarige koe gestolen. Enkele maan den terug verdween uit dezelfde wei de een rund dat echter toen ter plaat se werd geslacht. Gemeenteraad-perikelen. Onze gemeente heeft reeds zijn tijdelijken raad, daar slechts één candidatenlijst is ingediend. Vermeldenswaardig is tevens, dat op deze lijst slechts zeven namen voorkomen, zoodat de animo wel erg klein was. Als bijzonderheid kan nog naar voren gebracht worden dat nommer zeven van de lijst de burgemeester is. Wat ia er te doen? TERHOLE. Zaterdag 7 Juli. Kermis schieting bij E. de Cock om 16.30 u. MEDED F KLINGEN VOEDSEL VOORZIENING. Paardentaxatiemarkten. In Oost-Zeeuwsch Vlaanderen zul len op de volgende plaatsen en data taxatiemarkten worden gehouden voor paarden. Dinsdag 17 Juli te Hulst. Woensdag 18 Juli te Axel. Op bovenstaande markten zullen slechts vrijwillig aangeboden paarden worden getaxeerd en overgenomen door het V.V.A. terwijl op onder staande markten taxatie plaats vind van legerpaarden. Vrijdag 20 Juli te Axel; Zaterdag 2 Juli te Axel: Dinsdag 24 Juli te Axe Woensdag 25 Juli te Axel Donderda 26 Juli te Hulst; Vrijdóg 27 Juli Hulst. Te Goes zal Woensdag 18 Juli eei taxatiemarkt worden gehouden voo vrijwillig aangeboden paarden. Te Nieuw en St. Joostland zal 2 Juli a s. een taxatiemarkt worden, ge houden uitsluitend voor legerpaarden De Prov. Voedselcomnvissari 624-o voor Zeeland. editie voor OF De avonturen van Neppie Tuun. 143). Toen de nieuwe dag aanbrak, besloot Neppie eens een kijkje te nemen, boven water. Hij wist nu helemaal niet meer, hoe hij het pa leis van Koning Neptunus zou kun nen bereiken. Misschien zie ik een visser in zijn bootje, aan wie ik het kan vragen, dacht Neppie. En hij Ondertrouwd; Eugène Sarneel en Leona Antheunis Huwelijksinzegening op 19 Juli a.s. in de parochiekerk te Sas van Gent. 612-0 Oostkade 23 Sas van Gent, Prinsenkade 28 Toek. adres: Postdam 45. 23 Juli a.s. hoopt onze gelief de moeder, en grootmoeder haar 'Kisten verjaardag te herdenken. Moge God haar nog lang in ons midden be houden. Dat is de wensch van haar dankbare kinderen en kleinkinderen. 613-0 P. Blommaert, echtgenoote en kinderen. Lamswaarde, Juli 1945. Jac. de Waalstraat 35. Op 11 Juli a.s. hopen onze ge liefde ouders P. L. M. de Bruiin en A. M. J. Blommaert hun 121 - jarig huwelijksfeest te vieren. 620-O Hun dankbare kinderen Minnie Johan Korte Nieuwstraat 13 Hulst. Juli 1945. Mijn hartelijken dank voor de groote deelneming, die ik heb ondervonden bij het ver lies van mijn lieven zoon en broer 646-0 ADRI die bij het zwemmen op zoo'n noodlottige wijze is verdron ken. Hij was, nadat hij twee jaar ondergedoken was ge weest, pas vijf weken thuis. Wed. C. VERMEULEN-de Vos Wij zeggen u dank voor uw hartelijk bewijs van meeleven, door ons ontvangen, bij het overlijden van onzen innig geliefden zoon. broeder, zwa ger, oom en neef JOB DANIËL VAN MELLE Namens de familie M. VAN MELLE-Sinke Goes, 22 Juni 1945. 640-O Daar het ons niet mogelijk is de talrijke blijken van hart- lijke deelneming ondervonden bij het droevig verlies van onzen liefsten zoon en broer JOHAN persoonlijk te beantwoorden, betuigen wij langs dezen weg onzen oprechten dank, in het bijzonder aan zijn trouwe vrienden die hem zoo goed opgepast hebben tijdens zijn ziekte en overlijden en de plechtige begrafenis in Duitsehland, onzen welge- meenden dank. 595-0 A. J. Neve v. Meele en kinderen IJzcndijke. Juni 1945. Voor de vele blijken van be langstelling bij ons huwelijk ondervonden betuigen wij hiermede aan familie, vrien den en kennissen onzen aller- hartelijksten dank. 602-O W. v. d. Bilt O. v. d. Bilt-Bes!epkina Axel, Juni 1945. Voor de overgroote blijken van belangstelling onder vonden bij ons 25-jarig huT welijks-iubileum zagigen wij la nas dezen weg oprecht hartelijk dank. 508-O A. P. Romsom A. M. E. Romsom-Segers. Breda. Rustlandistraat 23. Hiermede betuigen wij. ook namens onze ouders, zusjes en broers openlijk dank aan O. L. Vr. ter Eecken voor onze be houden terugkeer uit Duitseh land. Tevens onzen oprechten dank aan den Eerw. heer Pas toor, K.A., vrienden en be kenden en vooral ook aan de buurtbewoners voor de zeer vele blijken van belangstlelmg tijdens ons verblijf en thuis komst uit Duitsehland on dervonden. 507-O Gebr. P. en E. Nonneman Terhole Juli 1945. Voor de overtalrijke schrifte lijke als mondelinge geluk- ïvenschen van familie, vrien den en kennissen bij gelegen heid van ons gouden huwe lijksfeest betuigen wij langs dezen weg onzen hartelijken dank. Ook hulde aan de feest commissie, kroonsters en rui ters voor al wat zij deden om ons feest schitterend te doen slagen. En tenslotte zijn wij zeer erkentelijk voor de sere nade ons gebracht, als blijk van warme belangstelling, door de fanfare. „Weldoen door Vermaak'' van Clin$e, waardoor de feestvreugde met weinig verhoogd en ons een onvergetelijken dag bezorgd werd. 597-o A. v. Waterschoot en echtgen. Kapellebrug, 3 Juli 1945. Dank aan allen voor de grote belangstelling bij ons zilveren huwelijksfeest. 881-00 K. Wamsteker-v. Unen en kinderen Etten, A 22. Langs dezen weg betuig ik na mens mijn vrouw, moeder, broers en zusters mijn harte lijken dank voor de belangstel ling bij mijn thuiskomst uit Duitsehland ondervonden. Vooral aan de meisjes der K. A., afd. Groenendijk, buurtbe woners en kroonsters. 506-O Frans Roctus-Wiswiewska 'lasdijk. Juli 1945. Hiermede betuig ik mijn har telijken dank, ook namens moeder, broers en zuster aan H.H. Geestelijken. K.A., fam., buren, kennissen en aan allen die eenig blijk van medeleven getoond hebben tijdens mijn verblijf en bij mijn terugkeer uit Duitsehland. 596-0 B. J. Pardon Kruispolder, Juni 1945. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling bij onze thuiskomst uit Duitseh land ondervonden, vooral aan de H.H. geestelijken, familie, vrienden en buurtbewoners en allen die eenig blijk van medeleven hebben getoond. 598-o Th. Maas, P. Maas Lamswaarde. Juli 1945. Met dank aan God geven wij kennis van de behouden thuiskomst van onzen lieven zoon en broer JOS; verder hartelijk dank aan familie, vrienden en buurtbewoners voor de vele blijken van be langstelling ondervonden. D. Verschuren, echtgen. en kinderen Boudelodijk 3 Lamswaarde, Juni 1945. Hiermede betuig ik ook na mens mijn ouders, broers en zusters mijn hartelijken dank aan H.H. Geestelijken, K.A., familie, buren, kennissen en de Kroonsters (en ook aan de bevolking van Denemarken) voor de vele blijken van be langstelling die ik mocht on dervinden bij mijn behouden thuiskomst uit Duitsehland. 600-O Piet de Deijn Kruispolder, Juni 1945. Voor de zeer vele blijken van belangstelling bij onze thuis komst uit Duitsehland onder vonden betuig ik namens mijn ouders, broers en zusters mijn hartelijken dank. Maar spe ciaal aan de familie, buurt bewoners, vrienden en ken nissen en allen die eenig blijk van medeleven hebben ge toond. 601-O Theo Roels-Gozdzik Terhole. 22 Juni 1945. Notendijk 60. Openlijk dank aan O. L. Vr. v. AltiJddurenden Bijstand en den H. Jozef voor de behou den thuiskomst van mijn zoon en broer JOS. 603-O Wed. f. Sponselee en kinderen Rapenburg SC 79. Vogelwaarde. Juli 1945. Voor de zeer vele blijken van belangstelling bij mijn thuis komst uit Duitsehland onder vonden, betuig ik namens mijn moeder, verloofde, broers en zuster mijn hartelijken dank. vooral aan mijn fami lie, vrienden en kennissen. Ook mijn oprechten dank aan de buurtbewoners voor de buitengewone hulde tijdens 't feest ons gebracht. 604-o Jos. Sponselee Rapenburg SC 79. Vogelwaarde. Juli 1945 zwom naar boven. Het eerste, wal hij zag, was een uitgestrekt water vlak. Maar toen zijn ogen even ge wend waren aan het felle zonlicht zag hij in de verte een eilandje bo ven de zee uitkomen. Daarheen be gon hij te zwemmen. komt a.s. Maandag 9 Juli in het R.K. Liefdehuis te Hulst, 9 uur 's morgens. 621-0 Spreekuur alleen keeloperaties Burgemeester en wethouders van CLINGE maken bekend, dat tot uiterlijk 15 Juli 1945 ten gemeentehuize worden in gewacht aanbiedingen voor 't aannemen van het uit baggeren van de Ko- ningin-Emmahaven met of zonder modderbak: in lichtingen zijn verkrijgbaar ten gemeentehuize en bij den havenmeester. 615-0 DE NOTARIS H. JONKERS te GOES zal op Dinsdag 10 Juni 1945, bij inschrijving a contant ver- koopen: a. voor mej. J. M. v. Liere te Goes en appels, pe ren, pruimen en noten, was sende in den boomgaard te Goes aan den 's Heer Hen- drmkskinderendijk bij 't Zwart Sluisje", reserve 200 kg appels en peren, naar keuze en 3000 noten. b. voor mevr. de wed. J. J. de Jonge-de Boxx te Goes, de appels, peren en pruimen, wassende in den boomgaard bij den overweg in de Poel. reserve 200 kg appels en peren naar keuze en 30 kg pruimen. 641-0 Inschrijvingen in te leveren ten kantore van den notaris tot nm. 12 uur. alwaar nadere inlichtingen zijn te bekomen. TE HULST op Maandag 9 Juli a.s. Het Nationaal Comité voor Brouwgerst (Nacobrouw) noo- digt alle landbouwers en han delaren in gerst uit den Brouw gerstdag mede te maken, welke wordt georganiseerd te Hulst op Maandag 9 Juli a.s. des middags twee uur in de bioscoopzaal. Spreker: Ir. Emmens. van Heinekens Brouwerijen te Rotterdam, Dr. de Waal en Ir. Bartels. Namens het Nacobrouw A. E. Langenhorst. Hulst. Bestuurslid Grossierderij Cloosterstr. 47, Kloosterzande zijn wederom telefonisch aan gesloten onder Specialiteit voor detaillisten en wachten gaarne hun toe wijzingen in voor kruideniers- waren en tabaksproducten. een paar Zondagsche heeren- schoenen, maat 42 voor een nieuwen overall, maat 52 of 54 Inlichtingen bij R. Colpaert, agent ..De Stem". Ossenisse. Te koop gevraagd een 110 of 220 volts 619-0- 10 4 30 amp. Aanbiedingen m. omschrijving te richten aan C. A. Jansen, amusementsbedrijf Nieuwe Weg 18. Hulst. Allen die nog iets te vorderen hebben van of schuldig zijn aan Th. de Koek. A 275, St. Jansteen, overleden 20 Juni 1945, worden beleefd doch dringend verzocht hiervan voor 15 Juli a.s. opgave te doen bij: 609-O Gerard A. P. de Koek St. Jansteen, straat A 275. Wilhelmina- Holland - België match Op Zondag 8 Juli a.s. te Sluis Aanvang 3 uur. Toegang 25 c. 617-0 Het Bestuur RIJKS VERKEERSINSPECTIE District Noord-Brabant De Rijksinspecteur van het Verkeer ter standplaats 's-Hertogenbocsh roept sollici tanten op voor de functie van RIJKSCONTROLEUR VOOR HET VERKEER Gegadigden dienen in het be zit te zijn van het rijbewijs A en B; zij die tevens het po- litiediploma kunnen overleg gen en eenige autotechnische kennis bezitten, genieten voorkeur. Uitvoerige sollicita ties, met omschrijving vroe gere werkkring en overlegging van een bewijs van politieke betrouwbaarheid, dienen, uit sluitend schriftelijk, te wor den gericht aan den Rijks inspecteur van het Verkeer, Orthenstraat 45, 's Bosch. De Rijksinspecteur voornoemd 532-oo J. LATER SCHILDERSBEDRIJF TH. S DE KOCK ZOON vraagt voor zoo spoedig mogelijke in diensttreding een volwassen Zich aanmelden: Wilhelmina- straat A 275, St. Jansteen. Wordt gevraagd tegen half of eind Aug. een flinke degelijke v.g.g.v. niet beneden 18 jaar, goea kunn. werken en koken, wasch buitenshuis. Br. no. 610-q De Stem. Hulst. Kleine Advertenties. Plaatsing oltsluiteno bi] vooruitbetaling Openlijk dank aan O. L. Vr. v. Altijdd. Bijstand v. een verkre- gen gunst. 61 Openlijk dank aan O. L. Vr. v. Altijdd. Bijst. en H. Gerardus v. verh. gebed v. h. bidd. der ov. der 3 Weesgegr. N.N. 62 Verloren op den weg Klooster zande - Kruispolder-Lamswaar- de-Graauw een grijze tweedjas (vischgraad). Ter. te bez. teg. bel, bij P. v. Campen, Graauw. Dienstbode gevr. v. d. of d.e.n. bij R. Lansu-v. d. Heijden, Hom- bachtstr. 202, N.-Namenè 472 B.z.a. jongeman (zoo juist thuis gekomen uit Duitsehland) als tractorrijder of paardenknecht. Br. Jozef Vlassenrood B 28, Hei kant. ili Wie ruilt mijn in goed st. zijnde keukenfornuis v. buiskachel, (liefst m. oven) of odergoed. Br. no. 471 De Stem, Hulst. 471 Wie ruilt mijn i.g.s.z. h. heeren sch. m. 41 voor 1. sch. m. 40 of 41. Oostwal 7, Goes. 60 Gevraagd in gezin met 2 kin deren (6 en 2% jaar) voor dag en nacht Mevr. Zuur, Leeuwenlaan 6, Terneuzen. 605-O AFD. OLDENZAAL van het Wit-Gele Kruis vraagt zo spoedig mogelijk een voor de kraamverpleging. Kraam» en wijkdiploma ver eist. Brieven aan de secreta resse; Mevr. Stappels-Vürt- heim, Bentheimerstraat 59 G, Oldenzaal. 546-oo GEVRAAGD nette R. K. in klein gezin, wasch buitens huis. te Gent (België). Zich wenden tot J. Boel, Overdam- straat 35. Hulst 497-0 Terstond gevraagd een fl niet beneden 17 jaar. 2 dags vrij, met gebruik fiets. Hoog loon. p. Yseta Absdale. GEVRAAGD Groote wasch buitenshuis Plink loon. 's Zondags i J. P. VAN WEL, winke: N is s e. Goed ingevoerde groothani firma in Zeeland zoekt agentschap of commissie!) del. onverschillig welke i kelen. Brieven onder nc bureau Provinciale Zeeuw, Courant, Middelburg. ZONDAG 8 JULI REGIONALE onder auspiciën van de KNAU, distr. Zeeland OP HET GEM. SPORTTERREIN TE GOES, ingang 2e poort PROGRAMMA:" HEEREN: 100, 200, 400, 800, 1500 mtr. hard- loopen, hoogspringen, kogelstooten, speer werpen, vèrspringen, 4 x 100 mtr. estafette, Zweedsche estafette. JUNIOREN: 80, 100, 800 mtr. hardloopen, vèrspringen, hoogspringen, kogelstooten, speerwerpen, 4 x 100 mtr. estafette. Aanvang 2 uur Entrée 35 en 20 cent MUZIEK OP HET TERREIN VAN 14 JULI TOT EN MET 21 JUL Ingaande 9 Juli 1945 zal door ons een tijdelijke veerdienst o bovengenoemd traject onderhouden worden voor passagier' bagage en vee. Vertrek van TERNEUZEN 7.— uur en 15.30 ut Vertrek van HOEDEKENSKERKE 9.30 uur en 18 Ut Duur van den overtocht plm. 1 uur a 1.30 uur. De dienst wordt voorloopig alleen onderhouden op werkdage terwijl de overtocht geschiedt op eigen risico. 606- Afvaart te Terneuzen van den steiger nabij de vroege' Prov. Boot. N. V. Transport Mij. „Terneuz" Tel. 2041 TerneuK GEVRAAGD een kleermakersknecht en een halfwas Aan 't zelfde adres NAAISTERS gevraagd, om in 't M te worden opgeleid. 6R' P DUVIVIER, dames- en heerenkleermakerij, Molenstraat IJZENDIJKE. DE provinciale noord-brabantsche bond V» het wit-gele kruis roept sollicitanten op voor functies van: a. Distr iets-kinderarts - Half ambten»» b. Assistent-Districtskinderarts. Salaris en verdere regelingen nader overeen te komen, s» licitötieS aan Prov. BureauMoaartstraat 27, Ttlburr. 6W Bur.: Westsingel Deze courant v gedrukt op de Brabant en 75, »rdt perse] wordt Zeeland. Dir.: J. A. H. M J. J. H. A. Bruna v. Ni Een millioen C voor ons moet schade te verf De heer C. J- J. Rol ons een uitvoerige over het annexatievi gezien een veeizijd zeer zeker noodig gaarne in een aantal hoofdinhoud van zij! geven. VOLGENS den schen conespoi „Fin. Times" w schade door Duitse land berokkend, op den geraamd. Wanneer het verli lingen en root direct gevolg van den la overval op 10 M wordt op 10 millia taxatie beslist aan Hierbij komen nog: zettingskosten, ruin „vorderingen" in h Nederlandsche Ba voor in den bezettl ven bankbiljetten, secrde pensioenen Vb 1) oorlogsinvalide den van slachtoffe wone uitgaven dit tijd eischt, welke tcch wel samen oj gen worden gera hebben wij dus e Duitsehland van te itard. gulden. MO STAAT het dat Duitschlan deren vorm de do, schade geheel goeden. Beschouwen wij als een leening waarbij op rentebat jaarlijks 10 pet. in worden betaald, d van Duitsehland 14 jaar jaarlijksch gulden goederen chemicaliën, k! werk. staalwaren auto's en schepen, tanks en pantser; op te bouwen weer stoffen voor onze bouw een en ander die voor het artike 1940. Nu geldt als norn van al deze artikel arbeidsloon van totaalwaarde os in grepen. Duitschl. moet ons dus jaarl voor 1.25 milliard den arbeid leveren Als wij het gen delde loon op f 's jaars stellen, len rond 1 mili Duitsche arbei ruim 14 jaar mo( werken om de scl aan Nederland heel af te losse Rüsland, Polen, geland en Amf hebben hoogere vo ringen dan wij, bo dien zijn er nog cho-Slowakfje. B< Denemarken, Noo gen. Yoego-Sl Griekenland, Oos rijk en Luxemburg eveneens hun r ning met Duitsch te vereffenen heb Nagenoeg alle I che arbeiders zijn durende den oorlo militairen dienst Held. het aantal den en verminkte zeker 20 a 25 pet tie plm. 12 mill man die Duitsch uit het oude Rijk bied, met de grei van vóór het Na naai Socialistische pansie mobiüsee Met de verliezen het thuisfront k men tot een arbeid verlies van 4 a 5 hoen man. De ov fc-en hebben in de 3 oorlogsjaren vak grondig verl< en zullen hersch<

de Stem | 1945 | | pagina 2