GROTE TE BRESKENS Koopi UITSLUITEND bij de AANGESLOTEN winkeliers vele waardevolle prijzen, als hoofdprijzen 2 bromfietsen van 20 nov. tot en met 4 dec. 1965 Deze zijn herkenbaar aan de raamstrook. Alleen dan bent U verzekerd van de beste producten en de meeste service, en tevens ontvangt U voor elke bestede gulden een lot, mededingende naar bovengenoemde prijzen. Het bestuur van de winkeliersvereniging „Ons Belang" BIJVOEGSEL „DE SCHAKEL" 19-ll-'65 ST. NICOLAAS-AKTIE DEELNEMENDE WINKELIERS: Levensmiddelenbedrijven Wed. B. Keijmel, Grote Kade Wed. A. Koster, Hullustraat C. Fieret, Havenstraat S. Vastenhout, Ph. van Kleefstraat Wed. Tanghe, Oranjeplein M. de Jonge-Jansen, Mercuriusstraat L. P. Bruijnooge, Orchideestraat R. van Quekelberghe, Nieuwe Sluis H. van Hanegem, Spuiplein fa. J. A. Lauret Zoon, Boulevard P. J. Hooftman, Dorpsstraat Wed. Verplanke, Azaleastraat A. Cappon, Nieuwe Sluis Textiel, Woningtextiel J. Schrier, Emmastraat fa. W. J. Boerbooms, Oranjeplein A. Versprille, Oranjeplein J. van Leeuwe, Boulevard Bleu's Kledingmagazijn, Spuiplein Th. de Witte Zoon, Dorpsstraat A. de Witte, Dorpsstraat A. J. van de Vijver-Donze, Dorpsstraat W. Jacobs-van Dixhoorn, Dorpsstraat E. P. Ie Bleu, Dorpsstraat Du Fossé, Mercuriusstraat A. B. van Haneghem, Dorpsstraat Leenhouts' Woninginrichting, Dorpsstraat Speelgoederen en galanterieën M. Ghijsels, Mercuriusstraat A. Bondewel, Mercuriusstraat J. J. de Meester, Spuiplein Joh. van de Velde, Spuiplein W. Burgers, Dorpsstraat Vishandel Gebr. Van den Heuvel, Mercuriusstraat W. Schut, Oesterput Schoenenhandel J. J. van Wijck Zn., Spuiplein C. van Kampen, Dorpsstraat Rookartikelen J. W. Carels, Spuiplein G. de Meijer, Scheldekade Huishoudelijke artikelen Fa. Gebr. Rookus, Dorpsstraat A. P. Leenhouts, Dorpsstraat Dameskapsalon V. van Houte, Dorpsstraat Kapsalon „Diana", Dorpsstraat Fotohandel W. van de Vijver, Grote Kade Studio „a", P. Andringa, Boulevard Radio, Televisie en Elektra H. F. J. Sluiter, Dorpsstraat W. van de Walle, Dorpsstraat I. M. de Visser, Boulevard J. Quaars, Spuiplein Fa. Schippers Nauta, Dorpsstraat W. B. de Schipper, Dorpsstraat J. Mookhoek-van Haneghem, Julianastraat Parfumerie H. Maas-Hamelijnck, Mercuriusstraat Zuivelhandel A. Lohman, Havenstraat Groentehandel M. F. Notebaart-van de Velde, Emmastraat A. Vergouwe, Oranjeplein Fa. Bakker, Dorpsstraat D. Mookhoek, Dorpsstraat Boekhandel E. Gittenberger, Spuiplein Fa. Smoor de Hulster, Dorpsstraat Handelsdrukkerij „Cadzandria", Dorpsstraat Drogisterijen P. Dierx, Grote Kade J. Lucieer, Oranjeplein Rijwielen- en bromfietsenhandel J. P. Hooftman, Spuiplein M. P. van Meenen, Mercuriusstraat A. van Haneghem, Grote Kade Horlogerie J. Hovestadt, Mercuriusstraat Chocolaterie K. van de Voorde, Oranjeplein Kunsthandel A. Nicolai, Dorpsstraat

De Schakel | 1965 | | pagina 5