PERSONEEL de nieuwe zijn er woonhuis vrouwelijk Hier hebt a opgewacht! PHILIPS TV's 1128.- Firma SCHIPPERS NAUTA winterjas regenjas of kostuum Versprille 's kledingbedrijf kinderwagen ATTENTIE STOPGEZET Gemeente Breskens zeer mooi let op de kwaliteit J. SCHRIER, Breskens Haal nu Uw rijbrevel met nieuwe Opel Kadeit Rijschool „Succes" en Rijbewijzen-bureau J. A. Luleijn-de Winde Gevraagd Gebr. Verduijn's suikerwerkfabriek N.V. Breskens Voor winterjassen - regenjassen kostuums - pantalons, enz. UW ADRES Spuiplein - BRESKENS volgende aanvalsvak van de Animoërs maakte er al vlug 12 en zelfs 13 van. De Bressiaanders waren kennelijk aan geslagen en hiervan maakte de tegen stander gebruik door de stand op te voeren tot 14. Vlak voor de rust maak te A. de Nooijer de stand wat dragelij ker 24. Na de thee een fel voor de opgelopen achterstand vechtende B.K.C.-aanval slaagde er in via mevr. v. d. Lijke de achterstand tot 34 te verkleinen. Dat men zijn draai weer had gevonden be wees T. Flikweert, want dece was het die de partijen weer op gelijke voet bracht. De Animo-ploeg liet het er niet bij zitten, want weer zagen zij kans de stand in hun voordeel te brengen 45. Dat J. v. d. Lijke er vlak voor het einde nog in slaagde een zwaar bevochten gelijk spel uit de strijd te slepen, be wees de veerkracht van de ploeg. De leiding was in goede handen van dhr. Houg. 0 Ondo jun,B.K.C. jan. 27. Zoals we reeds vorige week schreven kunnen onze junioren doelpunten ma ken. Ook nu weer bewezen ze wat dit betreft uit het goede hout gesneden te zijn. R. Asard zorgde voor 10. Ondo maakte er 11 van en hiermee hadden de Ondo'ers op een doelpunt na hun kruit verschoten. De Bressiaanders daarentegen waren hiermee helemaal niet tevreden. Door L. Vergouwe 2 x werd het 13, wat tevens de ruststand was. Na de thee zorgde J. Verduijn voor 14. Door Ondo werd nog een doelpunt gescoord 24, wat ook hun laatste bleek te zijn. De B.K.C. junioren doel- punten-machine was nog niet tevreden. Via A. v. d. Lijke werd het 25. J. Francke deed ook nog een duit in het zakje 26. J. Kousemaker voelde zich als aanvoerder verplicht ook zijn steentje bij te dragen en bepaalde de einduitslag op 27. 0 Programma voor zaterdag a.s.: B.K.C. 2Animo 4. Aanvang 14.30 u. WIELERSPORT Zondag traden onze jongens voor de laatste maal aan te Eeklo B.)Ze had den hier gezelschap van J. Westerweele, J. de Poorter en J. Hinneman. Er moesten 16 ronden van bijna 5 km. worden afgelegd. In de 5e ronde ont stond, na enkele eerdere pogingen, een kopgroep van 5 man, met Henk de Schipper en J. Hinneman. Jan de Schip per had kort hiervoor de strijd moeien staken vanwege een lekke band. Deze kopgroep vergrootte haar voorsprong gestaag, maar met nog 7 ronden te rij den kwam voor Henk de grootste tegen slag van de dag. Twee renners uit de kopgroep demarreerden en Henk, die op dat moment met een inzinking te kampen had, kon niet aansluiten en ook zijn collega's konden dit niet. Deze twee renners bleven voor en deelden dus de eerste plaatsen. Henk die later zijn inzinking te boven was gekomen, won de sprint van het volg- groepje op één been. Ie de Blaere (B.), 3e Henk de Schipper, 5e J. Hinneman, IJzendijke. KIJKERS EN LUISTERAARS Op 1 sept. j.l. waren bij de Dienst Luister- en Kijkgelden 2.013.235 televi sietoestellen aangegeven tegen 1.995.654 per 1 aug. j.l. (t.e.m. 27 sept. 2.036.6171. Er waren op 1 sept. 2.679.694 gere gistreerde radiotoestellen tegen 2.674.485 op 1 aug. ji. Het aantal aansluitingen op de Draad omroep bedroeg op 1 sept. 414.242 tegen 417.179 op 1 aug. jJ. KERKDIENSTEN Ned. Herv. Kerk Zondag 17 oktober Aardenburg, 11 uur, Ds. Luuring Biervliet, 9.30 uur, Eerw. Heer Begeer Breskens, 9.30 uur, Ds. Bartlema, Vlissingen 6.30 uur, Ds. Spaans Cadzand, 9.30 uur, Ds. Luuring Collecte noodl. kerken en personen Groede, 10 uur, Ds. Doornink Extra-kollekte A. C. D. Hoofdplaat, 11 uur, Eerw. Heer Begeer Nieuwvliet, 9.30 uur, Ds. Spaans Oostburg, 9.30 uur, Ds. van Drunen Retranchement, 9.30 uur, Eerw. Heer de Vries Schoondijke, 11 uur, Ds. Brinkman Gezinsdienst St. Kruis, 9 uur, Eerw. Heer de Vries Sluis, 9.30 uur, Ds. Balk St. Anna ter Muiden, 11 uur, Ds. Balk Waterlandkerkje, 10 uur, Ds. Bergsma H. Doop. Collecte Pastorierestauratie IJzendijke, 9.30 uur, Ds. Brinkman Zuidzande, 10.30 uur, Da. de Neeling Vrij Evang. Gemeente Breskens, 9 uur, dhr. P. de Visser Nieuwvliet, 10.30 uur, dhr. P. de Visser Cadzand, 9 uur, Ds. Praas Retranchement, 10.30 uur, Ds. Praas Geref. Kerk, Breskens 10 en 3 uur, Ds. Verschoor, Vlissingen Evang. Luth. Gemeente 9.30 uur, Ds. Roskam, Amsterdam H. Avondmaal RK. Parochie H. Barbara te Breskens Zondag 17 oct. 19e zondag na Pinksteren H. Mis 8 uur. Hoogmis 10 uur. In de week H. Mis 7.30 uur Woensdag gezinsmis 19 uur Vrijdagoffervrijdag. Zaterdag Lof 19 uur Zondagsdienst doktoren. (Van 's zaterdagsmiddags 12 uur tjejn 's maandagsmorgens 8 uur) Breskens, Groede, Schoondijke Dr. Ossewaarde, tel. (01172) 566, Bresk. Cadzand-Retranchement-Sluis- Zuidzande Dr. Bom, Cadzand, tel. 01179 - 366 Oostburg- Aardenburg-Eed-? Dr. Hage, Aardenburg, tel. (01177) 366 BiervlietHoofdplaatIJzendijke Dr. Kalkman, Biervliet, tel. 01152-345 Te koop z. g. a. n. (Koelstra). D. J. de Klerck, Dr. Brood- manstraat 43, Breskens. Met ingang van a.s. maandag 18 oktober wordt de verkoop van brood, koeken en banket Na een geduldig gedragen lijden heeft de Here in Zijn heerlijk heid opgenomen, zijn moegestre den kind, onze lieve dochter, zuster, behuwdzuster en tante, mejuffrouw NELLIE FENIJN, op de leeftijd van ruim 20 jaar. Breskens W. Fenijn C. Fenijn-Bron. M. J. Boekhout-Fenijn C. Boekhout. Sluiskil Smidt-Fenijn G. Smidt. Breskens W. Fenijn F. Fenijn-Stokkerman. H. Fenijn S. Fenijn-Goethals. Neefjes en nichtjes. Breskens, 12 oktober 1965. Boulevard 38 De teraardebestelling vindt heden, vrij dag 15 oktober, om 3 uur, plaats op de algemene begraafplaats te Breskens. De burgemeester is van dinsdag 19 oktober tot en met woensdag 10 november a.s. afwezig. Te koop Vrij te aanvaarden Te bevragen Dorpsstr. 121, Breskens Te koop aangeboden: ENIGE WOLLEN SMYRNA VLOERKLEDEN door groothandel in modelkamers gebruikt, f 150,— per stuk. Niet van nieuw te onderscheiden. Grote maten. Eventueel thuis te bezichtigen. Brieven onder nummer 1045, bureau van dit blad. Meer dan ooit geldt thans U wilt een Koopt vooral kwaliteit, U bent voordeliger uit Goede stoffen gaan immers langer mee Zij behouden hun pasvorm, ook bij veelvuldig dragen Voor kwaliteitskleding naar Herenkleding Kon. Emmastraat 2 Telefoon 432 Veranderingen gratis Nijverheidsstraat 5, Breskens. Tel. 819 Zondagsdienst dierenartsen W. van Veen, tel 01170 - 2693, Oosthuig HUWELIJKSKAARTEN Fa. SMOOR DE HULSTER, Breskens Wij danken allen voor de gunst ons zovele jaren geschonken. Dorpsstraat Breskens Goede arbeidscondities. Prettige werkkring. Kom eens praten op het kantoor, het verplicht U tot niets. De nieuwe serie Philips TV-ontvangers stelt alles in de schaduw wat er tot nog toe op TV-gebied te zien was. Een voorbeeld? Deze nieuwe Philips universele ontvanger met 59 cm beeldbuis, automatische fijnafstemming en synchronisatie,, automatische aanpassing van het lijnenaantal aan de Belgische zenders, rapidovision druktoets voor direkt beeld, en nog eindeloos veel meer. Philips universele ontvangers zijn geschikt voor de ontvangst van de Nederlandse, Duitse, Belgische en Franse VHF- en UHF-zenders. Voor het bedrag dat u nodig hebt om van dit toestel te kunnen genieten, spreken we als u wilt eeri prettige betalingsregeling met u afl Breskens Groede telef. (01172) 617 telef. (01171) 258 Op donderdag 21 oktober a.s. hopen onze geliefde ouders, behuwd-, groot- en overgroot ouders, R. VERMEULEN en N. VERMEULEN- VAN HANEGEM hun 50-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen. Breskens, De Hullustraat 27.

De Schakel | 1965 | | pagina 3