Parfumerie Maas-Hamelijnck SINT NICOLAAS-GESCHENK St. Nicolaas-g LEENHOUTS' wonini Si. Nicolaas-geschenk Voor Altijd prijs! dubbel - Zilverzegel-v Babyhuis Woi A. BONDEWE KanloorHaÉ! Firma SMOOR i OF HULSTER, Breskens BLEU's kleding TAaHLlcPie, yebcPim Een passend Geen probleem WIJ lossen dit zeer snel voor U op Mercuriusstraat 24 BRESKENS LAATSTE ZITDAG vader moeder zoon of dochfer is altijd wel een leuk en welkom te vinden in de Gemeente BRESKENS De maandelijkse extra dienst Met Sint Nicolaas BURGERS - Breskens I. Woonhuis met garage II. Woonhuis AUTORIJSCHOOLH TIPS voor nuffige Wij doen mee aan de St. Nicolaas-aktie te Bi Dorpsstraaf 34 - Breski Cadzand V.V.V.-vergadering. Op de gehouden vergadering van de Cadzandse V.V.V. was het voornaamste punt de contributieverhoging. Deze ver hoging is noodzakelijk gezien de steeds toenemende kosten, welke hoofdzake lijk bestemd zijn voor briefport en fol dermateriaal i.v.m. het steeds toene mende aantal aanvragen. Het aanwe zig zijn van meer foldermateriaal is noodzakelijk geworden om niet achter te komen met de werkzaamheden of deze te moeten inkrimpen. Na enige dis cussie werd de verhoging aangenomen met 14 stemmen voor en 3 blanco. De grondcontributie wordt nu verhoogd met f 2,50 voor particuliere leden, voor bedrijven met of zonder verhuur met f 5.-. terwijl tevens tot een verhoging van f 0,50 per bed werd besloten. Voorz. L. M. v. Liere sprak in zijn ope ningswoord zijn teleurstelling uit over de geringe opkomst. Hij memoreerde nog eens de goede zomer die achter ons ligt. Naar schatting bedroegen de over nachtingen dit jaar 357.000, terwijl naar een globale schatting ong. f 5000.000,- in Cadzand is besteed door de toeristen De aftredende bestuursleden P. de Lijzer en W. Robijn werden herkozen. Tot leden van de kascommissie 1964 werden benoemd J. Fremouw en A. Lu- cieer. Dit jaar bestaat de V.V.V. Cad zand 25 jaar. Aan de vergadering werd gevraagd of hier nog bijzondere aan dacht aan besteed dient te worden. Gezien de financiële positie der vereni ging echter zal dit niet gemakkelijk te verwezenlijken zijn. Mede gelet op het geringe aantal leden op de vergadering is het moeilijk een beslissing hierom trent te nemen. Besloten werd hier la ter nog eens over te spreken. Schoondljke Uitvoering o.l. school. De Openbare lagere school „Prinses Irene" gaf in zaal Wijffels haar na jaarsuitvoering. De avond werd ver zorgd door de leerlingen van de 2e, 3e, 4e en 5e klas, onder leiding van de on derwijzers A. v .Lare en J. Fremouw. De voorzitter der oudercommissie kon een goedgevulde zaal welkom heten. Een speciaal woord van welkom richtte hij tot Burgemeester Hoftijzer en zijn echtgenote en wethouder Toesseint. Gezegd mag worden dat de Openb school eer van zijn werk heeft gehad. Een meelevend publiek, voornamelijk ouders en familieleden van de school gaande kinderen, heeft van de vele to neelstukjes kunnen genieten. Een een voudig decor en fleurige costuumpjes samen met aardig spel van de kinderen, maakten de avond tot een succes. In zijn slotwoord bracht de heer Is raël dank aan het personeel der school en allen die medewerking verleenden, voor het welslagen van deze avond. Breskens 2-daagse conferentie. In de Vrije Evangelische kerk te Bres kens heeft een tweedaagse conferentie plaats gehad, waarvan ds. V. d. Molen uit Cadzand en ds. Praas uit Breskens de leiding hadden. De spreekbeurten werden vervuld door ds. J. Karelse uit Goes en ds. P. Muller uit Heerde. Op de avondbijeenkomsten was het thema: ,.De structuur van het Evangelie", terwijl op de middagbijeen komst aandacht werd besteed aan de grondslag en het doel der Vrije Evan gelische Gemeente. De zangvereniging ..God is mijn lied" uit Breskens en het Vrije Evangelische zangkoor uit Nieuw- vliet verleenden hun medewerking. Aanrijding. Op de viersprong Boulevard-Grote Kade-Dorpsstraat-Spuiplein had een aanrijding plaats tussen een brommer en een personenauto. De brommer, be stuurd door B. L. uit Hoofdplaat, reed van de Boulevard de Grote Kade op, waarbij hij geen voorrang verleende aan een personenauto, bestuurd door J. Ie G. uit Nieuwvliet. die vanuit de Dorps straat kwam. Beide voertuigen liepen flinke materiële schade op. Vismijn - Breskens' Week van 15 t.e.m. 21 nov. 1964 2194 kg. bot 355 kg. schar 124 kg. schol 3 kg. tong 22991 kg. kabeljauw 4573 kg. wijting 3 kg. zalm 5 kg. kommeraal 78 kg. makreel 56 kg. haai 7 kg. poon 6948 kg. sardijn 4124 kg. sardijn-puf 24725 kg. export garnalen 162 kg. pellerij garnalen 5490 kg. puf garnalen 507698 kg. haring 117 kg. onverkochte kabeljauw Zondagsdienst doktoren. (Van 's zaterdagsmiddags 12 uur t.e.m. 's maandagsmorgens 8 uur) Breskens, Groede, Schoondljke: Dr. Folmer, Schoondijke. tel. (01173) 366 Cadzand-Retranobement-Slms- Zuidzande Dr. Beck. Zuidznnde. tel. (01170) 24 24 Oostburg-Aardenburg-Eede Dr. de Bruljckere, Oostburg, tel. 2323 Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke: Dr. Lockefeer, IJzendijke, tel. 01176-366 De Ontvanger-Griffier van het waterschap OUD EN JONG BRESKENS maakt bekend, dat in afwijking van het op de aanslagbiljetten vermelde, door bijzondere omstandigheden op donderdag 3 december a.s. GEEN gelegenheid zal zijn om op zijn kantoor waterschapslasten te betalen. Er zal derhalve op donderdag 24 december 1964, des nam. van 2—4 uur, in het café „Centraal" (C. van den Broecke-Monjé) een worden gehouden voor ontvangst van waterschapslasten, waarvan de laatste termijn op 5 december j.l. is vervallen. Na deze datum zal voor de open staande posten een aanmaning worden verzonden. De Ontvanger-Griffier, E. SEUSS. Voetbal 4e klasse H. Uitslagen van zondag JX IJzendijkeLewed, Boys 13; Corn BoysBiervliet 25AardenburgVo gelwaarde 52; KoewachtClinge 23. Aardenburg is door zijn overwinning op Vogelwaarde nu opgeklommen naar de top van de ranglijst. Programma voor zondag a.s.: Lewed. BoysBreskensBiervliet IJzendijke; VogelwaardeCorn Boys; ClingeAardenburg. Breskens zal het niet gemakkelijk krijgen in Lewedorp. Wij houden het dan ook op een puntenverdeling. Biervliet zal IJzendijke met lege han den naar huis sturen. Hoewel Clinge op eigen terrein speelt, voorspellen we toch dat ze niet tegen Aardenburg, dat bijzonder goed opdreef is, opgewassen zullen zijn. Om 2.30 u.: Breskens 2Alliance 2. voor het ophalen van huisvuil wordt voortaan als volgt uitgevoerd a. op de laatste maandag van de maand in het deel van de bebouwde kom ten oosten en ten zuiden van de rijksweg naar de handelshaven, waarbij begrepen de Scheldekade, Grote Kade, de even zijde van het Spuiplein en de oneven zijde van de Dorpsstraat; b. op de eerste maandag van de maand in het deel van de bebouwde kom ten westen en ten noorden van genoemde rijksweg, waarbij begre pen de oneven zijde van het Spui plein en de even zijde van de Dorpsstraat. Er wordt nogmaals op ge wezen dat afval alleen wordt meegenomen als het gebun deld is, Huur nieuwe televisie met ALLE pro gramma's voor een gering bedrag per maand. Geen vooruitbetaling. Altijd recht van koop. Vandaag besteld, mor gen bij u thuis! Bel (ook 's avonds) nr. 01184-4410 of 01180-3973 of 01100- 5397. een Markiin trein een cadeau dat klinkt als 'n klok, Losse onderdelen, wagons, loco's, rails, enz., enz. Prima gereedschappen voor vader. Speelgoedaren, gezelschapspe.en bouwdozen, te veel om op te noemen ZIE ONZE ETALAGE 1 Dorpsstraat 79 Telefoon 479 Notaris VAN DEN HOEK te Groede zal ten verzoeke van de erven wed. FLIKWEERT-Israël op donderdag 10 december 1964, in het café „Centraal" aan het Spui plein te Breskens, des nam. 17 uur, overgaan tot de openbare verkoop van Langeweg W 5, met achtergelegen bouwland te Breskens, Sectie C no. 332, groot 1.12.50 ha. en bedrijfsgebouwen, Langeweg W 4, met erf, en tuin en bouw land te Breskens, Sectie C no. 427, groot 4.20.50 ha. Woonhuis, erf en tuin, Langeweg W 5, verhuurd aan Maris Flikweert. Achtergelegen bouwland en perceel II verpacht aan Janpiet Flikweert tot 1969. Huursom f 125,per kwartaal. Pachtsom f 925,per jaar. Aanvaarding 1 maand na toewijzing onder bezwaar van lopende huur en pacht. Betaling koopsom 1 maand na toe wijzing. Betaling kosten 8 dagen na toewijzing. Lasten voor rekening koper vanaf 1 januari 1965. Bezichtiging zaterdag 5 december 1964 tussen 14 en 15 uur. Overigens in overleg met bewoners. Meerdere inlichtingen ten kantore van genoemde notaris. Autorijschoolcombinatie zoekt wegens voortgaar provincies ENERGIEKE PERSO die zich als zelfstandig rijschoolhouder wensen Na onze speciale vakopleiding wordt een eigen speciaal ingerichte leswagens en voor leerlingen satie gezorgd- Enig eigen kapitaal noodzakelijk. Brieven onder nummer 1000 bureau van dit bh voor vader, zoon Trenco weekenders in wol, flanel, Terlenka. Moderne ruiten en effen dessins Trenco Dresshirts in streepjes, werkjes, ruitjes en effen pastel tinten Wollen-, katoenen-en Astralon Polopulls Vesten met suède, bont en mohair of verloofd Pullo coll-h Robs kam: Swar mam Hanc Shav zijde Grote Terle Rege Spuiplein Deelnemer St. Nicolaas-ak met een pracht-kollektie Tafelkleden - Divank Bedspreien - Slaapkami f 6,25 - Rotanfautei stoelkussens - Kapstok! Zaalberg dekens Did Haardbankjes - Voetz; Breskens, Dorpsstraat 61 Geopend tot 6 uur Zaterdag 28 november om 5 Tijdens de St. Nicolaas-aktie 21 novemb op onze baby-, kleuter-, kinder- i behalve contrakt-artikelen Moderne stalen slaapkamer f 119,f 149,- f 87,- f 125,— Tafel en 4 stoelen (modern) f 95. Fibrenka dekens f 19,50 f 24,40. Spreien Cl f 47,50,—. Tafelkleden f 12,95; f 18,95 Tornado boekenrekken f I 1,50 f 24.50 f 33, Rotan stoeltjes f 13,95 f 19,90. Lectuurbakken f 22,50. Haardbankjes f 15.95 f 22,50. Rookstandaards f 9,95; f 12,75; f38,95.Bijzettafel Kookset f 39,75 f 109,f I 14,Eetservi Kapstokken f 10,75 f 29,75 f 33,75. Sola tafelgerei. Porcelein serviesgoed. Weekend- en boodschaptassen. Glaswerk en vazen. Centrifuges f 98,f I Balatred. de ideale vloerbedekking voor op Uw Mercuriusstraat 35-37 BRESKENS

De Schakel | 1964 | | pagina 2