de prettige steer, waarin de voorbespre kingen in deze kwestie gehouden zijn. Tegen de schadevergoeding aan Schoon- dijke zal Oostburg zich niet verzetten. In overleg met Rijkswaterstaat werd het trace voor de Rijksweg reeds vast gesteld. Deze weg zal er dus ongetwij feld komen. Voorts sprak de burgemees ter de wens uit, dat de gehele procedure zich in een prettige sfeer zal mogen vol trekken. Nadat de hearing gesloten was, was er gelegenheid om met de leden van G.S, over diverse problemen van gedachten te wisselen. Zo deelde de Commissaris der Koningin mee, dit naar aanleiding van een vraag-, dat er met het departe ment van Bouwnijverheid en Volkshuis vesting overleg gepleegd wordt om te komen tot het uitgeven van meer ver gunningen voor woningwetwoningen. Er moeten in Zeeland veel meer woningen komen om de bevolking hier te houden. Ook aan de krotopruiming wordt in deze gedacht, evenals het opruimen van de noodwoningen, hoewel dit vol gens de Commissaris een probleem apart is, omdat vele bewoners van noodwonin gen hier niet uit willen, omdat de huur prijs veel lager ligt dan van de nieuwe woningen. Toneeluitvoering Zaterdag J.l. gaf de Rederijkerskamer „Nut en Genoegen" te Schoondijke een uitvoering in hotel „De Zwaan". De zaal was geheel gevuld met be langstellenden toen de voorzitter, de heer A. P. de Roo, het openingswoord sprak. Hij heette alle aanwezigen har telijk welkom, in het bijzonder de opge komen leden van zusterverenigingen, alsmede een drietal bestuursleden der muziekvereniging uit Nieuwvliet. Opgevoerd werd het blijspel in 3 be drijven: „Pa wikt Ma beschikt" van Sophie Kerr. Het bleek tijdens de opvoering van dit blijspel dat het een grote bezetting vraagt, n.l. 13 spelers (sters) en dat „Nut en Genoegen" over veel jonge krachten beschikt, die heel wat beloven voor de toekomst. Er werd vlot gespeeld, terwijl décor #n grime goed verzorgd waren. Het was een goede opvoering, waarvan het pu bliek genoot, getuige het hartelijk ap plaus. In de pauze had een goed geslaagde verloting plaats, terwijl na afloop de gelegenheid geboden werd om nog een dansje te maken. Morgen, Zaterdag 15 Nov., zal het stuk nog eens opgevoerd worden te Schoon dijke. Breskens Intocht Sint Nicolaas. Op Zaterdag 22 Nov. a.s. zal met de boot van 2.40 uur St. Nicolaas met zijn zwarte Pieten in onze gemeente arrive ren. Hij zal aan de haven opgewacht wor den door het bestuur van de Winkeliers vereniging en de plaatselijke muziekver eniging, om vervolgens een rondgang door de gemeente te maken. Op het Oranjeplein zal de goede Sint versnape ringen aan de kinderen uitdelen. In verband met het a.s. St. Nicolaas- feest, zal Zaterdag 22 Nov. a.s. de grote Geluksvogelactie beginnen door de deel nemende winkeliers te Breskens. Geslaagd. Woensdag J.l. slaagde aan de Rijks universiteit te Utrecht voor zijn docto raal examen „Geneeskunde", onze vroe gere dorpsgenoot de heer A. Versprille. C dt Krutjter f De afdeling Breskens van de Alg. Bond van Ouden van Dagen heeft Dins dag j.l. de laatste eer bewezen aan haar voorzitter, de heer C. de Kruijter. Vanaf de oprichting, in 1950, waar aan hij een belangrijk aanded had, heeft hij deze functie vervuld. Hij stond steeds op de bres voor het welzijn van de bejaarden, hetgeen dan ook bleek uit de grote belangstelling. In zijn rede aan het graf van de over ledene bracht de rayon-voorzitter Zee land dank voor al wat door hem in de afgelopen jaren is gedaan. Dat hij ruste ln vrede. Biljartioedstrijd. In het café-restaurant „Het Vissers huls" te Breskens had Maandagavond j.l. een biljartwedstrijd plaats tussen weg. Weldra had hij het dorp achter zich en halverwege Wilschoten stapte hij weer af, trok zijn fiets omhoog het walletje op en liep het bos in. Hij zocht een rustig plekje op, vleide zich neer en begon te lezen. Al spoedig was hij zo verdiept in zijn lectuur, dat hij er geen erg in had dat op enige afstand iemand hem zat te begluren. De persoon in kwestie had lange tijd naar hem zitten kijken, maar toen Tonnie bleef doorlezen, klonk er eens klaps een bescheiden kuchje. Tonnie keek verbaasd om zich heen en onmiddellijk begreep hij dat er iemand in de buurt was. Misschien een vrijend paartje, dacht hij en nadat hij nog eens om zich heen gekeken had, haalde hij zijn schouders op en ging verder lezen. Na een paar minuten klonk opeens een rustige vrouwenstem: „Krij gen ze elkaar, meneer Berlage?" Opnieuw keek Tonnie verrast op en nu ontdekt hij een wit figuurtje tussen de bomen, op enige afstand van de plek, waar hij zat. Er kwam een glimlach op zijn gezicht en langzaam stond hij op. Met het boek in zijn hand liep hij in haar richting en daar zag hij een oude kennis: de juffer A.B.C. Breskens en Sluis (K.O.T.). Deze ontmoeting werd in een span nende strijd door A.B.C. gewonnen. Als inzet voor deze wedstrijd was een standaardje beschikbaar gesteld en voor de verliezer een beker, geschonken door dhr. T. de Buck. Na afloop dankte de voorzitter van A.B.C., dhr. C. Erasmus, allen voor deze zeer sportieve strijd en hoopte spoedig op een revanche-wedstrijd in dezelfde sportieve geest. Hierna overhandigde hij het standaardje aan de winnende vereniging A.B.C. en de beker aan Sluis. Verder bleef men nog enige uurtjes ge zellig bijeen onder het nuttigen van een koffiemaaltijd, waarna ieder huiswaarts keerde. De uitslag was: A.B.C. 855 en Sluis 665 caramboles. Breskens won 10 par tijen tegen Sluis 6. Nieuwvliet Samenkomst van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, afd. Zuidzande, Cadzand en Nieuwvliet. Vorige week Donderdag belegden de afd. Zuidzande, Cadzand en Nieuwvliet een samenkomst, waarbij ook de echtge noten van de leden waren uitgenodigd. Deze samenkomst had plaats in de „Stadsherberg" te Nieuwvliet. Nadat de presidente de vergadering geopend had, waarbij zij in het bijzonder de vele aanwezige heren verwelkomde, werden enkele huishoudelijke medede lingen gedaan. Vervolgens las de secre taresse de notulen der vorige vergade ring voor en gaf de vice-presidente een verslag van de laatst gehouden provin ciale samenkomst. Hierop verkreeg de spreker van deze avond, de heer Enzink uit Oostburg, het woord. In een boeiend betoog nam hij de aanwezigen mede op een reis door Griekenland, waar hij zelf geruime tijd vertoefde. Met een 100-tal, meest ge kleurde dia's, werd het gesprokene ver duidelijkt. Speciaal werden „bezocht" Athene, Olympia, Delphi en de merk waardige kloostergemeenschap op de berg Athos. Dat de heer Enzink zich hierbij niet beperkte tot het opsommen van louter bijzonderheden, maar telkens doordrong tot een dieper verstaan, maakte deze avond tot heel waardevol en leerzaam. In de pauze werd koffie met een ver snapering aangeboden, waarbij dochters van verschillende leden assisteerden. Rond half elf sloot de presidente deze geslaagde bijeenkomst. Retranchement Duinloop. De A. V. „Het Zwin" hield Zaterdag j.l. te Cadzand onderlinge duinloopwed strijden, die de volgende uitslagen had den: Jongens D, achter jag er meester1-1. Pleijte 3.19.4; A. Dierings 3.20.5; A. Leen- houts 3.20.8; Sj. Allaart 3.25.8; Sj. v. d. Walle 3.26.7. Jongens C: S. Masclee, „Het Zwin", 2.38.1; 2. W. Vermeulen, „Dynamo-. 2.42.9; 3. H. Simpelaar, „Het Zwin", 2.52.1; 4. P. van Dale, „Het Zwin", 2.55.8. SeniorenH. Bostelaar, „Dynamo", 14.6: 2. P. Zwartepoorte, „Dynamo",,, 14.44.5; 3. F. Wassink, „Dynamo"; 4. D. Jeras, „Dynamo"; 5. F. Brouwer, .Dyna mo". Junioren: C. Mulder, „Dynamo", 14.6; J Leenhouts, „Het Zwin", 14.30; 3. J. v. Riel. „Dynamo"; 4. P. v. d. Voorde, „Het Zwin": 5. W. Kaljouw, „Dynamo". Gemeenteraad. Woensdagavond kwam de gemeente raad van Retranchement in voltallige vergadering bijeen, onder voorzitterschap van burgemeester J. A. Leenhouts. De heer J. A. A. Pattist werd als lid van de Raad beëdigd. Besloten werd toe te treden tot de Stichting Beschuttende Werkplaats W. Z.-Vlaanderen en in het stichtingskapi taal deel te nemen. Tot vertegenwoordi ger in genoemde stichting werd aange wezen weth. S. v. d. Sluis en als plaats vervangend vertegenwoordiger weth. C. J. Almekinders. Do verordening, regelend de lijkschou wing, werd in dier voege gewijzigd, dat dokter H. L. A. Bom belast wordt met de lijkschouwing in de plaats van de heer G. Hage, aan welke als zodanig ontslag werd verleend. O]) voorstel van B. en W. werd bij de Bank voor Nederl. Gemeenten een geld- van 't Hooge. „Mademoiselle Rosmalen Hij boog spottend. „Ook de schaduw opgezocht? Apropos, ik zit hier zeker weer op ver boden terrein?" Ze schudde ontkennend haar hoofd. „Dit is van de gemeente en niemand kan u hier wegjagen, tenzij u zich on behoorlijk gedraagt. Was de lectuur zo boeiend, dat u me niet eens opmerkte?" „Ik ben niet het bos ingegaan met de ;edachte, dat ik hier een of andere fee zou ontmoeten". Ze pakte het boek uit zijn handen en bekeek het titelblad. „Zo, zo," zei ze knikkend, „één van de drie beroemde verhalen van Job Sytzen: Landgenoten Niet bepaald Zondagsschoollectuur, niet?" „Ik ben ook niet meer op de Zondags school Hebt u het gelezen?" Ze knikte. „Ik heb alle drie boeken van hem". „En?" Ze haalde haar schouders op, terwijl ze het boek teruggaf. „Een tikje te re alistisch naar mijn zin. Maar 't boeit wel". „Hoe komt u eigenlijk hier?" (Wordt vervolgd). lening aangegaan van f 5000,- tegen een rente van 4 3|4 pCt. Een destructie-verordening werd vast gesteld, overeenkomstig het door Ged Staten ontworpen model, hetwelk in middels werd goedgekeurd door de vee- artsenijkundig inspecteur en de keu ringsveearts. Aan de heer J. J. de Bruijne werd op eigen verzoek ontslag verleend als ver tegenwoordiger der gemeente in de aan deelhoudersvergadering van de water leiding-maatschappij en in diens plaats benoemd weth. Almekinders en als plaatsvervangend vertegenwoordiger weth. S. v. d. Sluis. Tot leden van de huisvestingscommis- sie werden herbenoemd de heren H. den Hamer, J. Komelis, Abr. de Ridder, J. de Hullu Sr. en M. v. d. Voorde. Op voorstel van B. en W. werd beslo ten om de ten aanzien van het rijksper soneel getroffen bezoldigingsmaatrege len van overeenkomstige toepassing te verklaren op de ambtenaar ter secreta rie, de heer M. J. Verplanke en de op zichter van de Centrale Dienst, de heer H. F. Boogaard. De raad besloot met alg. stemmen om met ingang van 1 Jan. 1959 een tege moetkoming te verstrekken tot een be drag van f 500,- in de kosten voor het gebruik van een eigen auto ten behoeve van de gemeente, zulks naar aanleiding van een schrijven van Ged. Staten. Ver schillende raadsleden gaven te kennen, dat deze vaste vergoeding al enige ja ren geleden had dienen verstrekt te worden. Bij het aanbieden van de gemeente rekening over 1957 bleek, dat de gewone dienst een batig slot opleverde van f 151,26. De kapitaaldienst wees een na delig saldo aan van f 55539,27. Cadzand Raadsvergadering De gemeenteraad kwam in openbare vergadering bijeen onder voorzitter schap van burgemeester J. A. Leenhouts. De notulen werden ongewijzigd vastge steld. Afwijzend werd beschikt op de subsidie-aanvrage van de Stichting R.K. vlassersscholen te Koewacht. Een nieu we destructiever ordening voor vee, vlees en dierlijke afvalproducten werd over eenkomstig het door G.S. toegezonden model vastgesteld. Besloten werd toe te treden tot de Stichting Beschuttende werkplaats West Z.-Vlaanderen te Oost burg en in het stichtingskapitaal deel te nemen voor f 25,De burgemeester werd aangewezen als vertegenwoordiger in het Stichtingsbestuur, terwijl de heer I. van Houte, wethouder, plaatsvervan ger werd. Naar aanleiding van een des betreffend schrijven van G.S. werd aan de burgemeester een tegemoetkoming van f 700,per jaar verleend als vast bedrag in de kosten, verbonden aan net gebruik van een eigen auto ten behoeve van de gemeente. Besloten werd de per 15 November a.s. vervallende kasgeld lening ten bedrage van f 12000,ver strekt door de heer I. Masclee, te ver lengen voor 1 jaar, met dien verstande, dat de rente van 4,5 pCt. wordt terug gebracht tot 3 pCt. Besloten werd tot gedeeltelijke uitvoering van het straat verlichtingsplan, dat indertijd door de P.Z.E.M. voor de kust werd opgemaakt,, in het kader van het wederopbouwplan Cadzand-bad, over te gaan. In dit ver band zullen 11 lichtmasten in de omge ving van de uitwateringssluis worden geplaatst, waarvan de kosten f 4590. zullen bedragen. Besloten werd de aan leg van een parkeerterrein te gunnen aan de laagste inschrijver, P. Mollet te Hoofdplaat, voor de som van f 21.200,, met de bijkomende kosten, namelijk ae aankoopprijs der klinkers door de ge meente en de grondaankoop, zal met het werk een bedrag van f 50.000,gemoeid zijn. In de totale kosten geeft het Rijk omdat het in D.A.C.W.-verband zal wor den uitgevoerd, een subsidie van 94 pCt. Van A. G. W. Mazzola c.s. zal een per ceel grond ter grootte van 922 m2, gele gen in de duinen, worden aangekocht voor de prijs van f 5,per m2. Dit ter rein, dat een bestemming heeft als duin en vroongebied, heeft voor de eigenaar geen waarde, omdat ter plaatse niet ge bouwd mag worden. Door de aankoop van de gemeente worden de eigenaren schadeloos gesteld. B. en W. hebben Dr. Hage, wegens zijn vertrek uit de ge meente, ontslag verleend als gemeente geneesheer in tijdelijke dienst. Ook zijn functie als gemeentelijk lijkschouwer is derhalve komen te vervallen. B. en W. stelden voor de verordening, regelende de lijkschouwing, te wijzigen in dier voege, dat Dr. Hage hieruit wordt ge schrapt, en Dr. H. L. A. Bom hiervoor in de plaats wordt gelezen. Aldus beslo ten. Tot leden van de commissie woon- ruimtewet 1947 werden de heren W. Ha melink en H. Toussaint herbenoemd. In de vacatures I. van Houte, A. A. Bri1 en D. v. d. Ameele werden benoemd mevr. J. Adriaansen-de Neef en de heren R. v. d. Luijster en A. Focke. Op voorstel van B. en W. werd afwijzend beschikt op het verzoek van de heer J. Datthijn, betref fende een aansluiting op het gemeente - riool. Wel stelden B. en W. voor, in de kosten van een nieuwe aansluiting een vergoeding te verstrekken van de helft, dit evenwel tot een maximum van f77,40. B. en W. zullen aan Datthijn meedelen, op verzoek van de raad, teneinde in de toekomst moeilijkheden en kosten te voorkomen, de sleuf, die door een be tonnen vloer gehakt moet worden, niet meer dicht te storten met cement, maar hiervoor ter afdekking betonnen platen te gebruiken. De verzoeken van de he ren M. I. Hoste en M. C. de Keuninck tegen hun aanslagen in de straatbelas ting, werd op voorstel van B. en W., af wijzend beschikt, terwijl het bezwaar schrift van de heer A. v. d. Luijster te gen zijn aanslagen in de reinigingsrech ten en de rioolbelasting eveneens werd afgewezen. Het bezwaarschrift van J. v. d. Walle tegen zijn aanslag in de straat' belasting werd ingewilligd. In dit ver band meenden B. en W., dat de veror dening op de reinigingsrechten en de rioolbelasting op enige punten wel voor verbetering vatbaar zijn. Zonder hoofde lijke stemming verklaarde de raad de ter zake door het Rijk voor haar perso neel genomen bezoldigingsmaatregelen van overeenkomstige toepassing op het daarvoor in aanmerking komende ge- meentepersoneel. Zo zal aan de ambte naar ter secretarie en de gemeente-op zichter hieruit een verbetering van het salaris voortvloeien ten bedrage van f 13,50 per maand. De wedde van de ge meentewerklieden werd met 3 pCt. ver hoogd, terwijl de raad bepaalde die maatregelen te nemen, welke tot invoe ring van de z.gn. werkklassificatie zul len leiden. In dit verband werd nog be sloten zich aan te sluiten bij het bureau personeelsbeheer der Vereniging van Ned. Gemeenten en dit bureau opdracht te geven, de invoering van moderne loontechnieken voor de gemeentewerk lieden voor te bereiden. Sprekende over de werkklassificatie was men algemeen van oordeel, dat dit voor grote gemeen ten in het belang van de gemeentewerk lieden is. Betwijfeld werd of dit ook voor kleinere gemeenten het geval zal zijn. In ieder geval oordeelde men het voor een kleine gemeente als Cadzand niet passend, maar als er geen ontheffings mogelijkheid is, zal het niet anders kun nen. Het maximum crediet in rekening- courant bij de Bank voor Ned. Gemeen ten werd voor het jaar 1959 bepaald op f 100.000,De rekening 1957 werd voor lopig vastgesteld. De gewone dienst sluit aan inkomsten op f 326.258,69 en aan uitgaven op f 326.208,54, derhalve een batig slot van f 50,15. De kapitaaldienst sluit met een nadelig saldo van f 126.986,36. De inkomsten op deze dienst bedragen f 450.611,62 en de uitgaven f 577.986,36. Tijdens de rondvraag wijst de heer P. de Bruijne op de noodzake lijke verbreding en verbetering van het z.gn. Duinpadje, dat voor fietsers de verbinding vormt vanaf de Mariaweg tot de z.gn. Duinlaan. Een en ander zal nader worden bezien. Mevr. Adriaansen- de Neef vond het wenselijk nabij de wo ning van de dokter een nachtlamp te plaatsen. Dit zullen B. en W. eveneens nader bezien. Oroede Hoela Hoepel-wedstrijd. De Vereniging voor Vreemdelingenverkeer te Groede organiseert morgen, Zaterdag 15 Nov., om 3 uur op het Gem. sportterrein een hoela hoepel-wedstrijd. Aan deze wed strijd kunnen alle kinderen uit Z.-Vlaanderen deelnemen. Voor de prijswinnaar is een prachtig be kertje beschikbaar gesteld. Openbare filmavond. De Stichting Filmcentrum van de Ned. Herv. Kerk heeft een lijst van films sa mengesteld die ook in de gewone film programma's vertoond zijn en die in de smalfilmeditie overal in ons land met groot succes vertoond werden, in kerke lijk- en verenigingsverband. De kerkeraad van de Ned. Herv. Kerk te Groede besloot daarom een 4-tal van deze films op Zaterdagavonden te ver tonen, waarbij de toegang boven de 14 jaar gesteld wordt. De kerkeraad hoopt dat dit experiment zeer goed zal sla gen, temeer daar geen entree geheven wordt zoals in de bioscopen, terwijl de kosten aan zo'n filmavond verbonden ongeveer f 60,- bedragen en volledig ge dekt dienen te worden via een vrije col lecte aan het einde van de avond. Deze films zullen allen vertoond woi- den in de Franse kerk. De eerste avond zal gehouden worden op Zaterdag 15 Nov. om half acht. De titel luidt: Schild des Geloofs. De bedoeling is om begin Dec. de tweede film te vertonen, t.w.: Mens durf te leven en eind Jan. en be gin Maart de overige. In de gemeente Nieuwvliet zal op de zelfde voet in de Ned. Herv. Kerk een aantal films vertoond worden. Nuts-avond. Vorige week gaf het Departement Groede van de Mij. tot Nut van 't Alge meen voor een goed bezette zaal haar eerste avond van dit seizoen, in hotel „De Drie Koningen". Het lid, de heer P. Beun, vertelde over zijn reis naar en door Noord-Amerika. Het werd een zeer mooie avond, temeer daar dhr. Beun zijn lezing illustreerde met een prachtige collectie dia's, welke hij zelf gemaakt had. Na de pauze was er gelegenheid tot het stellen van vragen en daarbij bleek, dat de spr. tijdens zijn reis zijn ogen en oren goed gebruikt had, zodat hij de vra genstellers op welk gebied ook van ant woord kon dienen. Na afloop complimenteerde de voorzit ter dhr. Beun voor de prettige en vlotte wijjze waarop hij de zaal geboeid had en bood hem als blijk van waardering een kist sigaren aan. IJzendijke Flandriavierde eerste lustrum. Het eerste lustrum van de bekende Fhil-Harmonicaclub „Flandria" W. Z.- VI. werd Zaterdag in de nieuwe orkest zaal van hotel „Lievens" op waardige wijjze gevierd. Onder de genodigden za gen wij het gemeentebestuur van IJzen dijke, burgemeester en mevr. Verbrugge van Waterlandkerkje, de besturen van zusterverenigingen en vele anderen. In een gloedvolle rede schetste voor n li vist zitter Marteijn deze West Z. door haar grote successe: een grote beki Hij bracht vo< Jasper Anthon h: bekwaamheid van de verenii hij dank voor trouw repetitie Hierna wer schitterende n Het waren voo bier van Sevilï derwereld' ovatie in ontv n Tussen de nui vriend, de heeitvi degem, de zaal terlachen. Mei e die als gast v haar gouden st galied de zaal Namens de 1 voerd door de Retèl. In de pauze serveerd, terwi vond van de v< fonds. Na de pauzi mooie numme Namens de woord gevoerd Hoofdplaat. In het kader lag memoreerde hi Marteijn en vijf jaar voor daan. Hij wees sen de grote st aan „Flandria had. Hoe grooi bleek echter p: ken voor de cli „hun meisjes hadden te nem Een klarinet; een aangenann g gramma. Nada heer Jac. Antlifv( voerd, kwam gedeelte, waarn len dank bracl: thie en medele n de leden zichtb d het grote verti oplichting in h mooie gescher innering aan zal zijn. Hierni bal. De klok w laatsten huisw; „Flandria" en getelijke feestdi di: De gemeente! vergadering t er schap van 1 oa>, mote. De raad' aankoop van opgang van •eniging, die :en en hun :oursen zulk :ft gekregen. de dirigent iij zijn grote had gesteld leden bracht yer en hun jramma van rs afgewerkt, ïers „De bar- eus in de on- verweldigende te nemen, hun oude een uit Mal- te doen scha ats uit Gent, wist met met het Wól- winnen. iet woord ge- de heer P. net gebak ge- ekking plaats het uniform- maals diverse ten werd het Thomaes uit die geheel in lankbaarheid, dat voorzitter misse in deze hadden ge- »ze twee men- war en, waar- te danken baarheid was, ïooie geschen- die zij van in ontvangst (i n dirigent was in het pro- iet oud-lid, de 'oord was ge- het officiële Marteijn al- grote sympa- jubileum en dankte voor zij sedert de gesteld en het :it blijvende her- etelijke avond geanimeerd uur, toen de n. Het is voor en een onver- \rneenteraad. heer E. B. Wij bestemmen voo jaardenwoningf eft haar goed keuring op dit lenen en gaf in te trekken e kunnen ver- ïg het besluit ;elegenheid te laten rusten to vormen Stich ting inzake de leze woningen een feit zal ziji Op het ven e heren M. B. Bracke, M. Cn r. Plasschaert om afstandsvei >r hun school gaande kinden ledgunstig be schikt. Naar as an het schrij ven van G.S. si in W. voor het gedeelte van d ïale weg van nde van de g van de aan- Parkzicht tot Oranjestraat, d leg van de roi en IJzepdijke om, niet meer zal fimgeren, v houd en beheei som van f 1, dat genoemd v name van een ïde verbinding ncie in onder- lemen voor de p voorwaarde, vóór de over- nkerbestrating zal zijn voorzie 'sloten. Te IJ' zendijke golde; ïigingsrechten de nog echt f2,per jaar ophalen per we d niet in over eenstemming g< gen kosten van alen. B. en W. tarief te stehe - per jaar en voor die wijk slechts éénmai zeiaar zei volk van B. en W. t< kg'roep gepen si verhoging een Hij vroeg ven raad was het en B. en W. d/e deze last n nen dragen, ki B. en W. we» Paepe te Gentt verkocht, waai senstraat 1, 5 f 7.25 per m2. ceel grond, ge Molendijk, van verlengd tegen zusterklooster straat, werd et ruild met het meente geeft terug. De beta ten beurzen. A en C.Walhout tuingrond ond cent per m2. in openbare voorzitter ter A. J. Ter- Juni j.l. tot 'grond van de ilk men wilde van z.gn. be tarieven van maal huisvuil de zeer geste- ,en en materi- ook voor het het huisvuil i wordt opge haald op f 2.50 ite heer F. Ta il" het voorstel :ar wees op de voor wie de an opleveren, ontheffing of vermindering dier groep in welwillende ovf e nemen. De Tazelaar eens net de wensen van de raad n zullen houden. Een algehele o: oor deze groep achtte B. en V dijk, maar zij, ten volle kun' schriftelijk tot de heer P. H. cn de gronden ingen Prinses- wd zijn, voor t van het per- de Verlengde i. Cruson, werd van 24 cent per c.a. Ten o n het nieuwe lengde Molen grond ge- teur. De ge- ntvangt 24 m2 edt met geslo- H. van Seijen '2 ni2 en 68 m2 rhuurd voor 4 L. de Jaeger

De Schakel | 1958 | | pagina 2