hebben geweten, welke wending de zaak zou nemen. Uitgenodigd op de vergade ring, welke 6 Oct. door de K.N.M.B., af deling Breskens, in samenwerking met de andere belangengroepen was belegd werd hij plotseling geconfronteerd met het voorstel de N.V. „Zeebad Breskens' op te richten, waartoe de vergadering' besloot. Voorz. zei verbaasd gestaan te hebben, dat de Breskense bevolking met zoveel enthousiasme haar schouders hieronder heeft gezet. Na nog over en weer uitvoerig te hebben gediscussieerd kwam het voorstel van de heer Vergouwe aan de orde. Met 9 stemmen voor en 2 tegen werd besloten de definitieve be slissing 14 dagen uit te stellen. Tegen stemden de heren Carels en Goethals. Wel werd nog besloten de statuten in huishoudelijke vergadering nader onder de loupe te nemen. Onder reserve, dat de statuten door de raad zullen worden aanvaard, besloot men aan de oprich ting der N.V. mee te werken en voor maximaal f 15.000,daarin te partici peren. Over het verzoek van garage Bliek om toewijzing van een perceel grond, gelegen aan de Zuid-Oostelijke hoek van de Langeweg, nabij het via duct, om aldaar een benzinestation op te richten, werd even van gedachten ge wisseld. De heer Carels wenste dat ook andere gedupeerden mee zouden kunnen dingen. Wethouder Zegers zei, dat dit toch de bedoeling was. Hierop werd het verzoek om advies naar B. en W. verwe zen. De familie Jacobs heeft meegedeeld, dat zij bereid is de woning Glacis 16 aan de gemeente voor een bedrag van f 3800,te verkopen. Besloten werd fi- nanciële medewerking te verlenen aan het bestuur van de school met den bijbel bij de aanschaffing van leermiddelen tot een bedrag van f 942,98. Als gemachtig den voor de vergadering van 7 November te Schoondijke met G.S., in verband met de grenswijziging Groede-Breskens werd het college van B. en W. aangewezen. De huisvestingscommissie kreeg twee nieu we leden, de heren J. W. Carels en M. de Boer. Als Vertegenwoordiger in het Stichtingsbestuur van de Beschuttende werkplaats West Z.-Vl., werd de burge meester benoemd. Tot vertegenwoordi- ger in de aandeelhoudersvergadering van de Waterleiding-Mij. Zeeuwsch-Vl. werd wethouder Zegers aangewezen. De heer Goethals vond het onjuist hiervoor iemand aan te wijzen, die in het parti culier leven betrekkingen onderhoudt met de Waterleiding-Mij. De voorzitter meende, dat men verheugd moest zijn een deskundige op waterleidinggebied als gemeentelijk vertegenwoordiger te kunnen aanwijzen. Over het achterpad aan de Boulevard werden ook thans weer de nodige woorden besteed. De heer Goethals vond dat B. en W. wel heel spoedig na haar laatste uitspraak over stag is gegaan en thans het omstreden stukje grond niet meer wil verhuren Mevr. Niermans-Gossije zei in het geehel geen kostbaar pad te hebben verlangd tussen de woningen van de heren Van Schaik en Fenijn, zij wilde slechts de mogelijkheid voor de bewoners gescha pen zien zich over die grond naar de achterzijde van hun woningen te kunnen begeven. De voorzitter zei met de Rijks Waterstaat in overleg te zullen treden en zolang hierover geen uitsluitsel ver kregen is, niet meer tot verhuur over te gaan. Mochten er geen resultaten te be reiken zijn, dan zou de voorzitter de toestand van voor de verhuur hersteld willen zien. De raad ging hiermee ac- coord. Tijdens de rondvraag herinnert de heer Vergouwe er aan, dat indertijd voor verbetering van het zwembad een bedrag van f 25.000,werd uitgetrokken De voorzitter deelde mee, dat de plannen bij de D.A.C.W. zijn ingediend. Om een aanvang met de uitvoering te kunnen maken moeten eerst de winterstormen voorbij zijn. Naar aanleiding van een vraag van de heer De Baare naar de mogelijkheid van het inleggen van een stadsbusdienst naar de nieuwe' veerha ven ten behoeve van de vissers, zei de voorzitter, dat, ingaande 17 November, de boot van de oude veerhaven zal varen gedurende een 4 a 5-tal weken, teneinde het visvervoer te vergemakkelijken. De heer Cambier vraagt informaties over de 12 woningwetwoningen, die aanbesteed Maar wat ze dacht, hield ze voor zich. Ze mocht Tonnie wel. „Dat is heel wat jaartjes geleden, Ton nie, dat je hier was." Hij knikte. „Ja, je was nog op school, weet je wel?" „Er staat me wel iets van voor. Jij bent drie jaar ouder dan ik, niet?" „Ik ben vier en twintig." „Ja, dan klopt het. Ik ben vorige maand een en twintig geworden." „Waarheen breng je me?" „O, zo maar een eindje. We rijden nu in de richting van de straatweg. Waar ben je vanmiddag geweest?" „O. naar zee. Ik heb een half uurtje gezwommen. En onze hoogverheven juf fer ontmoet." „Alweer?" Ze keek hem lachend aan. „Was ze ook in het water?" „Ze zat zich te drogen op de dijk. En vertelde me, dat ik me op verboden ter rein bevond." „Ze verbeeldt zich wel wat, de juffer. In het dorp mogen ze haar niet erg. Me vrouw is een aardig mens, maar je ziet haar haast nooit. Alleen 's winters, dan kun je altijd een beroep op haar doen. Voor te helpen met bazars en zo." „En de jongedame verkoopt dan zoe nen, niet?" „O ja, dat weet je ook al, hé? Ja, dat was de afgelopen winter het gesprek van de dag. Die Riemersma „Ze vertelde me. dat ze gestudeerd heeft. Ze is ook in Parijs geweest." zijn. De voorzitter zei, dat de aanbeste dingsprijs te hoog is uitgevallen. Na het aanbrengen van bezuinigingen kunnen de 4 woningen worden gebouwd, althans er is overeenstemming met de aannemer Voor wat betreft de 8 andere is nog overleg gaande met de laagste inschrij ver. De heer De Boer vraagt naar de mo gelijkheden van Breskens om industrie kern te worden. In dit verband wilde spr. gaarne spoed betracht zien bij de tot standkoming van de grenswijziging Groede-Breskens. De heer Goethals vraagt informaties omtrent de exploita tie van het badhuis. Wethouder Van der Hooft zei de resultaten nog niet te heb ben kunnen opmaken, maar te menen, dat men met een klein tekort rekening moet houden. De heer Carels vraagt om met de 8 woningwetwoningen haast te maken, dit in verband met ingetreden werkloosheid bij een der onderaanne mers. Voorts wijst de heer Carels op de onvoldoende afwatering van het opper water aan de hoek bij Gazan. De voor zitter zegde een onderzoek en zo nodig verbetering toe. Algemene vergadering V.V.V. Maandag j.l. hield de Vereniging voor Vreemdelingenverkeer te Breskens haar algemene vergadering in zaal „Casino". De voorzitter, de heer E. Seuss, heette allen hartelijk welkom, doch sprak zijn leedwezen uit over de slechte opkomst der leden. De notulen werden, behoudens een kleine opmerking, goedgekeurd. Hierna kwam het belangrijkste punt der agenda aan de orde, n.l. een ontvan gen verzoek om mee te werken aan de oprichting van de N.V. „Zeebad Bres kens". De voorzitter zei dat het bestuur besloten had aan de vergadering voor te stellen om voor f 1000,aandelen te ne men. Na een uitvoerige bespreking en een toelichting door de heer Van Laar hoven over het doel en streven van de N.V., stelde deze voor f 2000,uit te trekken voor dit doel. Hij maakte hier een voorstel van, dus werd tot stemming ovei gegaan. De uitslag bewees, dat de meerderheid voor f 2000,was. Verder werd nog besloten een strookje grond, gelegen aan het Spuiplein, te ver kopen aan het Rijk voor de som van f 1,~. Tijdens de rondvraag kwam naar vo ren dat in het seizoen 1957 in Breskens 12000 overnachtingen zijn geweest. Door het bestuur zijn drie personen uit haar midden aangewezen tot het organiseren van en medewerking verlenen aan even tuele festiviteiten tijdens het komende zomerseizoen. De heer Van Laarhoven wees nog eens met nadruk op de noodzakelijkheid van samenwerking tussen de V.V.V. en de N.V. „Zeebad Breskens". Naar aanleiding hiervan volgde een langdurige gedach- tenwisseling, hoofdzakelijk tussen de heren Maas en Van Laarhoven. Na nog enkele informaties door enige leden, n.l. over de tijd dat duinhuisjes mogen bewoond zijn en over aankoop van grond voor het bouwen van zo'n duinhuisje, sloot de voorzitter de verga dering. Filmavond Vogelbeschermingswacht. Vrijdag j.l. organiseerde de Vogelbe schermingswacht West Z.-Vlaandleren een filmavond in „De Uitkomst" te Breskens. De zaal was overvol, vooral de jeugd was in grote getale opgekomen. Nadat de heer C. M. v. d. Broecke uit Aardenburg het openingswoord had ge sproken, werden een aantal kleurendia's vertoond van vele soorten vogels, waar bij de heer J. Zweeres, secretaris van de Nederl. Vereniging tot Bescherming van Vogels, een toelichtend woord sprak. Hij noemde Nederland een vogelrijk land waar veel vogelsoorten voorkomen, die men in het buitenland niet ziet. Na de pauze werden een 2-tal kleuren films vertoond, waarbij men prachtige natuuropnamen te zien kreeg van broe dende vogels in verschillende streken van ons land. Deze films zijn opgeno men door befaamde Engelse operateurs ten behoeve van het vogelbeschermings- werk en hebben in Engeland duizenden bezoekers getrokken. Tijdens de pauze werden folders uit- ,Zal best. Die mensen hebben behoor lijk centen." „Och, centen, die heb ik ook wel. Kijk maar Hij diepte uit zijn colbertje enkele centen en liet ze het meisje zien. Joke schoot in een gulle lach. „Die Tonnie Vroeger was je ook al zo'n grappenmaker. Dus dat heb je nog niet verleerd." „Zal wel niet," antwoordde Tonnie droogjes. Wat ga je doen, als je vacantie om is?" vroeg ze belangstellend. „O, werken," antwoordde hij nuchter. „Allicht. Maar ik bedoel: heb je al wat op liet oog?" „Tja een paar aanbiedingen heb ik al. Er is voor een architect vandaag wel wat te verdienen. Ik heb nog geen vastomlijnde plannen. En ik wil er voor lopig ook niet aan denken, zie je? Ik heb een zwaar examen achter de rug en een periode van studeren nou. Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. Ik was compleet gaar en dolblij, toen ik m'n examen achter de rug had. Ik kan voor lopig geen studieboek meer zien en ik wil ook niet aan werken denken. Ik wil nu eerst eens heerlijk enkele weken ge nieten, luieren, zwemmen, nietsdoen en lietsen met jou." Ze bloosde enigszins. „Nou, ik zal er niet steeds tijd voor hebben, hoor. Mis schien 's avonds eens een uurtje. Over dag hebben we allemaal ons werk." (Wordt vervolgd). gereikt. Heel jammer was, dat op deze mooie avond een schaduw werd geworpen door de luidruchtigheid van een deel der aan wezige jeugd, waardoor, ondanks her haalde aanmaningen om stilte, een groot deel van het gesproken woord voor de aanwezigen achter in de zaal verloren ging. Gezellige avond Ouden van Dagen. Woensdag j.l. organiseerde de afde ling Breskens van de Alg. Bond van Ouden van Dagen een gezellige avond voor de bejaarden van deze gemeente in het gebouw „De Uitkomst". Dank zij het aanbod van de accordeon- en to neelclub „De Flamingo's" kon hiertoe worden overgegaan. De voorzitter opende de avond en sprak er zijn voldoening over uit dat de zaal volledig beizet was. Hij verwelkom de alle aanwezigen en wel in het bijzon der het volledige College van B. en W. met hun dames. Verder dankte hij „De Flamingo's" voor hun bereidwilligheid voor de bejaarden belangeloos te willen optreden. Na een korte terugblik op het verleden gaf de voorzitter het woord aan de penningmeester, die nadere in lichtingen gaf omtrent de verloting, welke in de pauze zou worden gehouden. Vervolgens werd door „De Flamin go's" een vlot programma afgewerkt, en werden muzieknummers en schetsjes zeer verdienstelijk ten gehore gebracht, ondanks het ontbreken van enkele krachten wegens de weersomstandighe den. Het optreden van de jeugdige cow boys Johny Heijboer en Jan Verduijn was bijzonder aardig. Het herhaaldelijk en hartelijk applaus was dan ook zeer op zijn plaats. In de pauze werden buitengewoon veel loten gekocht om een of meer van de circa 100 waardevolle prijzen te be machtigen, welke spontaan door inge zetenen, meestal winkeliers, gratis ter beschikking waren gesteld. Nadat „De Flamingo's" hun laatste nummer ten beste hadden gegeven, werd door de secretaris dank betuigd aan de accor deon- en toneelclub voor hun presta ties, aan de gevers van alle prijzen, aan hen, die gratis de leden van Nieuwe Sluis vervoerden en verder aan allen, die hebben geholpen de avond te doen slagen. Een opwekking aan andere ver enigingen in de gemeente om evenals „De Flamingo's" en de voetbalvereni ging iets voor de bejaarden te doen, moest hem ook nog even van het hart en dan lag het ook voor de hand, dat hij ieder aanmoedigde lid of donateur te worden om daardoor de activiteit van het bestuur te stimuleren. Vervolgens werd de avond besloten met een wel thuis en tot weerziens. Instructieavond i.v.m. het a.s. bevolkingsonderzoek. Gisteravond waren op uitnodiging een groot aantal dames bijeen in het Gem. verenigingsgebouw, waar burgemeester J. A. Eekhout, in tegenwoordigheid van beide wethouders, Dr. v. d. Maas en de heer Kareis, ambtenaar ter secretarie, de instructies besprak die voorgeschre ven zijn voor het invullen van de huis- bezoekkaarten, waannee de dames huis- aan-huis zullen komen in verband met het bevolkingsonderzoek op long-t.b.c. Dit onderzoek zal, zoals reeds eerder vermeld, in Breskens plaats vinden van 24 t|m 26 Nov. a.s. Aangezien veel dames aan de oproep hadden gevolg gegeven, verliep een en ander zeer vlot. Hoofdplaat Raadsvergadering Maar liefst 32 gegadigden hadden zich aangemeld voor de functie van gemeen tewerkman in vaste dienst. Hieruit moest de raad Maandagavond een keuze doen. Reeds bij de eerste stemming werd de heer P. de Vilder met 4 stem men gekozen. De heren R. Scherbeijn, de Ruijsscher en H. de Vilder kregen ieder één stem. Voordat de agenda werd afgewerkt, werden de heren V. de Ruijs scher en A. Thomaes als raadslid be ëdigd. In een schrijven aangaande de gemeentebegroting delen GS. mede, ern stig bezwaar te moeten maken tegen de voorgenomen bouw van een kleedlokaal op het sportterrein. De begroting laat hiervoor geen ruimte. Ook op diverse andere posten moet nogal wat beknib beld worden om het tekort groot f 28.000,weg te werken. Kas en be scheiden van de gemeente-ontvanger werden gecontroleerd en in orde bevon den. Een commissie voor het nazien der gemeenterekening werd benoemd, be staande uit de heren V. de Ruijsscher, A. Thomaes en C. de Smit. De leden van de commissie woonruimtewet werden her benoemd. Na ampele bespreking werd besloten toe te treden tot de Stichting Beschuttende Werkplaats West Z.-Vl. In het bestuur werd aangewezen de bur- wethouder Termote. Een aansprakelijk heidsstelling voor schipper A. de Herder uit Wemeldinge werd ingetrokken. Deze schipper werd er van verdacht de zate aan de haven te hebben beschadigd. De schipper weet echter van niets, terwijl de havenmeester er geen bewijzen van heeft. Verzoeken om subsidie werden af gewezen, omdat de begroting reeds een groot tekort aangeeft. Het betroffen de verzoeken van het Zeeuwsch Consultatie Bureau voor alcoholisme, de Stichting Nijverheidsonderwijs in het bisdom Breda, de Studiecommissie Wegenbouw en de R.K. Vlassersschool te Koewacht. Diverse vergoedingen en voorschotten ten behoeve van het bijzonder- en kleu teronderwijs, werden vastgesteld. Vorige v/eek werd door Biervliet de hulp ingeroepen van de Hoofdplaatse brandweer. Bij aankomst bleek echter de brand al te zijn geblust. De brandweer lieden gingen zich in het nabij gelegen café wat verwarmen. Het was er blijk baar nogal gezellig, want de heren ble ven er zitten van 's morgens half 9 tot ver na de middag. De heer De Smit meende, dat deze gang van zaken niet door de beugel kon. Met een brandweer auto van f 30.000,bij je, ga je toch geen vrolijke keuken maken. Deze gang van zaken was ook niet naar de zin van het dagelijks bestuur. De brandweer commandant zal hierover onderhouden worden. De heer Steijaert vroeg aan dacht voor de putten en goten in de Dorpsstraat. Hij vroeg ook of wel vol doende werk is voor de 2e gemeente werkman. Wethouder Blaakman vond van wel. Er blijft steeds werk liggen. Men komt er door overbelasting niet aan toe. De heer De Smit vroeg of het g in de kade reeds hersteld is. Dit is niet het geval, wel werden provisorische voorzieningen getroffen. De polder zal de zaak volledig herstellen. De straat verlichting op No. Een vertoont rare ku ren. Overdag branden de lantaarns wel. doch 's avonds vertikken ze het. Hier over zal direct contact worden opgeno men met de P.Z.E.M. Ook de weg' te No. Een, de Marijkeweg, zal worden opge hoogd, dit om de huidige wateroverlast te voorkomen. Instructie-vergadering BB. Gisteravond werd in hotel „Het wa pen van Zeeland" te Hoofdplaat een in structie-vergadering gehouden voor de leden van de plaatselyke B.B. blokploeg, brandweer en mobilofoondienst. De avond werd, met behulp van een in structeur, verzorgd door het kringhoofd Bescherming Bevolking in West Zeeuws- Vlaanderen. Diverse films verduidelijk ten nader de B.B.-organisatie en haar taak. Sluis Raadsvergadering. De Raad der gemeente Sluis discus sieerde Maandagavond j.l. uitvoerig over de toren van de Ned. Kerv. Kerk te Sint Anna ter Muiden en het torenuurwerk dat niet loopt. Indertijd heeft de gemeente de toren aan de Kerkvoogdij ten geschenke ge geven, maar deze was niet bijzonder in genomen met dit cadeau, omdat de to ren nog al hoge onderhoudskosten vraagt. Ook de restauratie van de to ren is erg tegengevallen, omdat het be drag van de werkelijke restauratiekos ten de raming met 50 pCt. overtrof. Ge raamd was een bedrag van f 106.458.- maar het kostte ruim f 158.000,-. Het Rijk en de gemeente moeten nu het verschil opdokken. Het Rijk zal haar aandeel eerst betalen wanneer het haar schikt. De Kerkvoogdij wil liever van hel cadeau af omreden van de meergemel de hoge onderhoudskosten. Het uurwerk loopt niet, het zou dus in orde gemaakt dienen te worden, maar hier voelt dc Kerkvoogdij ook niets voor dat zelf te laten doen, daar zij meent door die han deling het eigendomsrecht van de to ren dan te hebben erkend. Besloten werd dat B. en W. in overleg zullen treden met de Kerkvoogdij om te trachten een oplossing te zoeken en uit de impasse te geraken. Het gaat toch niet aan dat als gevolg van een meningsverschil over een principe-kwestie de torenklok maar stil blijft staan. Besloten werd de mechanische en electrisohe installatie voor het opjaag- station van de riolering in de St. An- nastraat te gunnen aan de fa. v. d. Ge vel te Tilburg. De electrische installa tie van het stadhuis aan het Techni sche Bureau Asselberg Agenius te Terneuzen en de centrale verwarming van het stadhuis aan L. de Broek te Sluis. De begroting van de kerkrestauratie te Sint Anna ter Muiden was de Kerk voogdij ook nogal tegengevallen. De raad maakte de mooie geste van deze tegen valler een bedrag van f 2.775,- voor haar rekening te nemen. Dr. H. L. Bom uit Cadzand werd be noemd tot gemeentelijk lijkschouwer van Sluis. Aan de N.V. Gebr. v. d. Poel te Ter- neuzen zal een perceel grond, ter groot te van 7000 m2 worden verkocht voor de prijs van f 10,- per m2, bestemd voor de bouw van 24 woningen. De heer Aer- nouts was hier tegen. Hij meende dat ook andere gegadigden de gelegenheid moesten hebben grond te kopen. Besloten werd tot de Stichting Be schuttende Werkplaats West Z.-Vlaan deren toe te treden en het gevraagde aandeel in het stichtingskapitaal ad f 25,- te storten. Burgemeester P. F. van Hooteghem werd als vertegenwoordiger van Sluis in het Stichtingsbestuur be noemd, terwijl de heer J. Gevaert plaats vervangend vertegenwoordiger werd. De raad beschikte afwijzend op een aanvrage van dhr. M. Dekker om toe kenning van een vergoeding in de reis kosten, verbonden aan het schoolbezoek van diens kind. De heren Herdink en Wage zeiden het te betreuren, dat de raad dergelijke verzoeken af gaat wij zen. Door deze gang van zaken zal het voor velen moeilijk worden hun kinde ren het Mulo-onderwijs te laten volgen. Nadat aan de Vogelbeschermingswacht West Z.-Vlaanderen een subsidie werd toegewezen van 1 ct. per inwoner, kreeg B. en W. tot slot de bevoegdheid van de raad gedelegeerd het jacht- en visrecht te gaan verpachten in de vervolge. Groede Oprichting padvindersgroep. In de gemeente Groede is opgericht een afdeling begonnen is cantie een k op Zoom. De padvini al de beschik leegstaand hi te, waaraan 2 timmeren en van deze Jacob Catsgri J. Happee als als Vaandrig, De plechtig zal waarschij plaats vinderfsi gens uit Niei ben zich bij gesloten. vertoond van Ds. van de slotwoord spi ding van de [vinderij, welke open zomerva- den in Bergen mers) hebben ren over een n der gemeen- 1 hard aan het zijn De leiding die de naam berust bij Ds. de heer Visser van de groep .gende maand icheidene jon- üuidzande heb- lersgroep aan- Fïlmavond. In de bovele Franse kerk werd Dinsd; n kleurenfilm Arische inrich ting „Vreden en op Zoom. na afloop het bij zijn inlei- it hier een zui ver documenlbetrof waarin vertoond wermichting van de Vereniging lijke geestesz, formeerde pa Nieuwdorp el Ds. de Richt waarna in li opening van van chris te fdoor de Gere- Donner uit ade predikant rg geschiedde, fargegaan tot voor Christe lijke Verzorgilesteszieken in Zeeland, die Zoom aankoc centraal zeer verpleging va Zeeland, Zuid bant. In totaal w tiënten verple tal uit Zeem van de inricht dan ook een zicht werd vei behandeling e arbeidstherapi een jaarverga ook weer het n Bergen op dit juist zo en is voor de jsteszieken uit in Noord-Bra- ■nteel 900 pa- ij nog een 70- in. De grootte irsoneel bevat Een over- de medische de moderne iel besloot met 1954, waarbij >k aan verple gend personee en kwam. va 58. Voor deze fi grote belangsti Vergal Nut vu Dinsdagavoi: Groede van van 't Algeme vergadering. Wegens afw ter, Notaris plaatsvervange Becu, de vergr taresse de not ste twee best jaarverslag aantal is m.m bliotheek beste ken. Bij de bestuu J. Schippers, zi bij acclamatie kozen. Vervol! meester versla» beleid 1956-191 door de heren was gecontroli Bij de 1958 werd tevi van het winte het de bedoelii op 6 Nov. een tijdens welke zing zal houdt Amerika, met den. Op 16 Oostburg een kenland en op ring van „Flaii Jongsma een reis naar An: zijn studiebezo Over de kiel gediscussieerd, eerst te waehi bestuur der kle zal worden nn de Mij. van 't be si 1 er vergadering vf men. Door het terschool is bei colaasviering, voor, toch zo ren. Door de een gratis a voor de Nutsbil werd aangenon Nadat nog opvoeren van contributiebedr genomen, werd heer J. Becu Dinsdagmidd: toor te Nieuwvi kens-Sluis een door dhr. S. ui! zijde van de L. uit Zuidzanó Terwijl dhr. zande insloeg, S. wegens glad lippen, waard' zijde van zijl Beide auto's doch persoonli niet voor. In de gemei zende Biblioth maanden weer Vrijdagmiddag 16.30 uur in school, terwijl C.J.M.V. iedi stond een vrij atschappij lot \n. Departement ,ppij tot Nut .arlijkse leden- n de voorzit- opende de ter, de heer J. arna de secre- van de laat- iringen en het Het leden en de bi- 700-tal boe- werd de heer üek aftredend, ïgmeester her- it de penning- het financieel ■1958, hetwelk uw en P. Beun orde bevonden. de begroting :rzicht gegeven ta 1958 waarbij bestuur is 0111 organiseren, Beun een le- jn reis naar van lichtbeel- leer Ensink uit :n over Grie- er een uitvoe- pebr. hoopt Dr. luden over zijn als onderwerp: werd uitvoerig' besloten werd lesluit van het wat er gedaan school, waarna in een leden- uiten kan ne- n de Nutskleu- laar de SI. Ni- itcollecte hier- te doen vie- 'dam werd nog m van boeken -geen in dank Ijk 1 ietgi werd over het antal en het de loupe was lering door de lt Auto-ongeluk. het postkan- 'rov. weg Bres- uto, bestuurd ;en de achter van dhr. D. p: eg- naar Zuid auto van dhr. het wegdek te •dj len de achter- iger opbotste, beschadigd, deden zich ht ij; ken - leken geopena. 'liet is de Rei de winter- iedere week op van 15.30 tot Willem Friso- heek van de er dagavond ge-

De Schakel | 1958 | | pagina 2